Welkom op de website van www.kaatsen.nlFrythermoYour DJ
Home  ∑  Nieuwsarchief  

   Menu
Home
Nieuwsarchief
Web Links
Spelregels
Parturen 2018
Gastenboek

   Websponsors
Middelsee schilders
Your-DJ
Laanstra en Roersma
Opel Deinum Franeker
Copy service
Van Smeden IJzerwaren en Gereedschappen
Bouwbedrijf Bruinsma
Nijholt

   Agenda
  Ma Di Wo Do Vr Za Zo
>     01 02 03 04 05
> 06 07 08 09 10 11 12
> 13 14 15 16 17 18 19
> 20 21 22 23 24 25 26
> 27 28 29 30      



Agenda deze week:

Zaterdag, juni 23
Evenement start om 10:00 Bond dames
Evenement start om 10:00 Bond schoolmeisjes
Evenement start om 11:00 Heren 30+ d.e.l. + verliezers ronde
Evenement start om 11:00 Heren 50+ afdelingswedstrijd
Evenement start om 11:00 Heren 50+ d.e.l. + verliezers afd.
Evenement start om 11:00 Heren 50+ d.el. + verliezers afdeling
Evenement start om 11:00 Heren eerste klasse vrije formatie
Evenement start om 11:00 Heren hoofdklasse vrije formatie
Evenement start om 11:00 Heren tweede klasse vrije formatie
Evenement start om 10:00 Jongens vrije formatie
Evenement start om 10:00 Meisjes vrije formatie
Zondag, juni 24
Evenement start om 10:00 Heren eerste klasse vrije formatie
Evenement start om 12:00 Heren hoofdklasse vrije formatie
Evenement start om 10:00 Pupillenjongens afdelingswedstrijd
Evenement start om 11:00 Pupillenjongens d.e.l. + verl. afdeling
Evenement start om 10:00 Pupillenmeisjes afdelingswedstrijd
Evenement start om 10:00 Pupillenmeisjes d.e.l. + verl. ronde
Evenement start om 10:00 Welpen jongens d.e.l. A-klasse
Evenement start om 10:00 Welpen jongens d.e.l. B-klasse + verl.
Evenement start om 10:00 Welpen meisjes d.e.l. A-klasse
Evenement start om 10:00 Welpen meisjes d.e.l. B-klasse
Dinsdag, juni 26
Evenement start om 19:00 Loting NK-pupillenjongens
Evenement start om 19:00 Loting NK-pupillenmeisjes
Vrijdag, juni 29
Evenement start om 15:30 Heren hoofdklasse vrije formatie



Zoek agenda door op...



Agenda van vandaag:

10:00
Evenement start om 10:00 Bond dames
Evenement start om 10:00 Bond schoolmeisjes
Evenement start om 10:00 Meisjes vrije formatie
Evenement start om 10:00 Jongens vrije formatie
11:00
Evenement start om 11:00 Heren hoofdklasse vrije formatie
Evenement start om 11:00 Heren tweede klasse vrije formatie
Evenement start om 11:00 Heren eerste klasse vrije formatie
Evenement start om 11:00 Heren 50+ d.e.l. + verliezers afd.
Evenement start om 11:00 Heren 30+ d.e.l. + verliezers ronde
Evenement start om 11:00 Heren 50+ d.el. + verliezers afdeling
Evenement start om 11:00 Heren 50+ afdelingswedstrijd

Webalizer web stats

Tjisse Steenstra grote man in Holwerd

Tjisse Steenstra grote man in Holwerd



In Damw‚ld, Dokkum en Sint Jacobiparochie kon de zege niet over de eindstreep worden getrokken maar op de negende vrije formatie partij in Holwerd lukte het wel. In een mooie onderhoudende partij greep trio Gert-Anne van der Bos, Taeke Triemstra en Tjisse Steenstra de derde zege van het seizoe. Tegenstander de formatie van Marten Bergsma, Pieter Jan Plat en Jan Schurer verloor door een bovenslag van Taeke Triemstra op 5-3 en 6-2. Tjisse Steenstra werd verdient houder van de Zilveren Wandelbal. Hij was op en uit de man waar het bij zijn formatie om draaide. Hij miste ook wel eens het perk maar als het om het eggie ging stond zijn opslag als een huis. (Foto: M. v.d. Ploeg).

De winnaars van de vrije formatie partij van VVV Concordia in Holwerd. Vlnr: Taeke Triemstra, Tjisse Steenstra (koning) en Gert-Anne van der Bos


Lees verder: Tjisse Steenstra grote man in Holwerd

 

Trio Gert-Anne van der Bos wint in Berltsum
Gepost op: Zaterdag 23 juni @ 03:08:14 (8 x gelezen)
Lees verder... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018
Het partuur van Gert-Anne van der Bos, Taeke Triemstra en Tjisse Steenstra boekte zondag in een koud en miezerig Berltsum de tweede zege van dit weekeinde. Na de winst in Holwerd kon ook Berltsum op de erelijst worden bijgeschreven. (Foto's: Henk Bootsma).

 

Jelle Attema koning in Dronryp
Gepost op: Zaterdag 23 juni @ 02:13:19 (154 x gelezen)
Lees verder... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Jelle Attema (Idsegahuizum), Kees van der Schoot (Sexbierum) en Sjoerd de Jong (Sint Annaparochie) hebben zondag in Dronryp de vrije formatiewedstrijd voor de heren eerste klasse gewonnen. (Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Sjoerd de Jong, Jelle Attema en Kees van der Schoot

 

Trio Larissa Smink wint in Arum
Gepost op: Zaterdag 23 juni @ 02:04:18 (57 x gelezen)
Lees verder... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Larissa Smink (Makkum), Anna Ennema (Sexbierum) en Fiera de Vries (Sexbierum) zijn zondag in Arum winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor meisjes.

 

Trio Jelle Attema wint in Itens
Gepost op: Zaterdag 23 juni @ 01:58:16 (115 x gelezen)
Lees verder... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018
Jelle Attema, Kees van der Schoot en Sjoerd de Jong zijn zaterdag in Itens winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor de heren eerste klasse.

 

De Twa Doarpen-Dios wint in Makkum
Gepost op: Zaterdag 23 juni @ 01:53:08 (60 x gelezen)
Lees verder... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Kaatsvereniging De Twa Doarpen-Dios is zondag in Makkum winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor pupillenjongens.

 

Trio Jan Tijtsma wint in Leeuwarden
Gepost op: Zaterdag 23 juni @ 01:26:34 (103 x gelezen)
Lees verder... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018
Jan Tijtsma (Anjum), Hielke Beijering (Hijum) en Wiebe Dijkstra (Anjum) pakten zaterdag in Leeuwarden de zege op de vrije formatiewedstrijd van de heren tweede klasse.


 

Franeker wint in Witmarsum
Gepost op: Vrijdag 22 juni @ 04:32:58 (361 x gelezen)
Lees verder... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Franeker (Bennie Hof, Jacob Kamstra en Ludwig Seerden) is zaterdag in Witmarsum winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor deheren 50+.

Vlnr: Ludwig Seerden, Jacob Kamstra en Bennie Hof

 

Makkum prolongeert titel bij schoolmeisjes
Gepost op: Vrijdag 22 juni @ 03:13:20 (173 x gelezen)
Lees verder... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Makkum (Ilse Zwaagstra, Lieke van Loon en Larissa Smink) heeft voor het derde achtereenvolgende jaar beslag gelegd op de bondswedstrijd voor schoolmeisjes.

 

Sjirk de Wal wint bond schooljongens
Gepost op: Vrijdag 22 juni @ 02:57:32 (255 x gelezen)
Lees verder... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


KV Sjirk de Wal uit Dronryp met de kaatsers Jorrit Nanninga, Rutger Kumbangsila en Rick Minnesma
is zaterdag in Wommels winnaar geworden van de bondswedstrijd voor schooljongens. (Foto: KNKB).

 

Berltsum maakt favoriet zijn waar
Gepost op: Vrijdag 22 juni @ 02:36:45 (444 x gelezen)
Lees verder... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Berltsum met de kaatssters Ilse Tuinenga, Leonie van der Graaf en Harmke Siegersma is vanmiddag in Exmorra voor de zevende keer in de historie winnaar geworden van de bondswedstrijd voor de dames. (Foto: Henk Bootsma).

 

Tjisse Steenstra grote man in Holwerd
Gepost op: Vrijdag 22 juni @ 01:32:50 (582 x gelezen)
Lees verder... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


In Damw‚ld, Dokkum en Sint Jacobiparochie kon de zege niet over de eindstreep worden getrokken maar op de negende vrije formatie partij in Holwerd lukte het wel. In een mooie onderhoudende partij greep trio Gert-Anne van der Bos, Taeke Triemstra en Tjisse Steenstra de derde zege van het seizoen. (Foto: Henk Bootsma).

Tjisse Steenstra: grote man!

 

Leeuwarden Iepen Frysk Kampioenskip Jeu de Pelote
Gepost op: Donderdag 21 juni @ 04:45:28 (365 x gelezen)
Lees verder... |  Afdrukbare Versie 
Algemeen nieuws 2018


Leeuwarden is vanavond in Easterlittens winnaar geworden van het 20ste Iepen Frysk Kampioenskip Jeu de Pelote. (Foto: Henk Bootsma).



 

Iepen Frysk Kampioenskip Jeu de Pelote
Gepost op: Woensdag 20 juni @ 13:54:08 (405 x gelezen)
Lees verder... |  Afdrukbare Versie 
Algemeen nieuws 2018


In Easterlittens zijn vanavond de halve finales gespeeld en dat alles in het kader van het 20ste Iepen Frysk Kampioenskip Jeu de Pelote. (Foto: Jaap Terpstra).

 

Iepen Frysk Kampioenskip Jeu de Pelote
Gepost op: Dinsdag 19 juni @ 04:29:15 (568 x gelezen)
Lees verder... |  Afdrukbare Versie 
Algemeen nieuws 2018


In Easterlittens zijn vanavond weer een drietal wedstrijden gespeeld en dat alles in het kader van het 20ste Iepen Frysk Kampioenskip Jeu de Pelote. (Foto: Henk Bootsma).

 

Sint Annaparochie en Tzum winnen in Franeker
Gepost op: Dinsdag 19 juni @ 02:58:18 (361 x gelezen)
Lees verder... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Slotschool Sint Annaparochie is woensdag in Franeker winnaar geworden van het Fries Schoolkaatskampioenschap bij de jongens.

(Vnr: Dido Iedema en Iwan Hiddinga).

 

Lange partijen bij de 55+
Gepost op: Dinsdag 19 juni @ 02:27:12 (316 x gelezen)
Lees verder... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Met 76 kaatsers op de lijst beloofde het net als de vorige partij vlot te gaan maar dat viel tegen.

De winnaars vlnr: Ale Mosselman, Willem de Vries en Jelle de Boer

 

Iepen Frysk Kampioenskip Jeu de Pelote
Gepost op: Maandag 18 juni @ 04:31:51 (441 x gelezen)
Lees verder... |  Afdrukbare Versie 
Algemeen nieuws 2018


In Easterlittens zijn vanavond weer een drietal wedstrijden gespeeld en dat alles in het kader van het 20ste Iepen Frysk Kampioenskip Jeu de Pelote. (Foto: Henk Bootsma).

 

Lijst heren hoofdklasse Berltsum
Gepost op: Maandag 18 juni @ 03:20:35 (769 x gelezen)
Lees verder... |  Afdrukbare Versie 
Lotingen 2018


Kaatsvereniging Berlikum organiseert zondag een vrijeformatiewedstrijd voor hoofdklassers.

 

Lijst heren eerste klasse Dronryp
Gepost op: Maandag 18 juni @ 03:19:17 (695 x gelezen)
Lees verder... |  Afdrukbare Versie 
Lotingen 2018


In Dronryp is zondag een vrije formatiewedstrijd voor de heren eerste klasse.

 

Lijst heren hoofdklasse Holwerd
Gepost op: Maandag 18 juni @ 03:04:10 (553 x gelezen)
Lees verder... |  Afdrukbare Versie 
Lotingen 2018

Kaatsvereniging Concordia organiseert zaterdag een wedstrijd vrije formatie voor hoofdklassers.

 


   Websponsors
Taxi van der Bles
Horeca Straatkaatsen Leeuwarden
Geert van Tuinen producties
Frythermo vloerverwarming
Alfa Romeo Berlikum
Jansma Burdaard

   Nieuwsarchief
18 juni
Lijst heren eerste klasse Itens

Lijst heren tweede klasse Leeuwarden

Berltsum grote favoriet dames bond

Lijst heren 50+ Witmarsum

17 juni
Iepen Frysk Kampioenskip Jeu de Pelote

16 juni
Kweapraat (160)

Horeca Straatkaatspartij: 29ste editie

Lijst schoolkaatskampioenschap jongens

Lijst schoolkaatskampioenschap meisjes

Trio Enno Kingma pakt tweede zege van het seizoen

Marrit Zeinstra koningin in Sint Jacobiparochie

Trio Durk Ennema wint in Anjum

Schooljongens Dronryp winnen in eigen dorp

Partuur Jelvin Kaper wint in Marsum

Trio Wybrig Bakker wint in Workum

Partuur Ybo Nicolay wint bij de 50+

Partuur Jan Jelle Jongsma wint in Makkum

Makkum wint in Boazum

15 juni
Trio Elgar Boersma wint in Niawier

Sjirk de Wal wint bij pupillenmeisjes


Copyright © Acquisitie- en advertentiebureau Boppeslach 2002-2018
Alle rechten, waaronder het auteursrecht, zijn aan Acquisitie- en advertentiebureau Boppeslach voorbehouden.
Gehele of gedeeltelijke overname, plaatsing op andere sites, verveelvoudiging op welke andere wijze dan ook en/of commercieel gebruik van deze informatie is niet toegestaan, tenzij hiervoor uitdrukkelijk schriftelijke toestemming is verleend door Boppeslach of tenzij aan de onderstaande voorwaarden wordt voldaan. Het is, behoudens de terzake wettelijk verankerde rechten, niet toegestaan teksten of beeldmateriaal over te nemen
c.q. te publiceren zonder toestemming van Acquisitie- en advertentiebureau Boppeslach.

Nieuwsberichten, vragen en opmerkingen kunt u richten aan jbraaksma@planet.nl of telefoon 0517 - 39 68 20