Welkom op de website van www.kaatsen.nlFrythermoYour DJ
Home  ∑  Nieuwsarchief  

   Menu
Home
Nieuwsarchief
Web Links
Spelregels
Parturen 2017
Gastenboek

   Websponsors
Middelsee schilders
Your-DJ
Laanstra en Roersma
Opel Deinum Franeker
Copy service
Van Smeden IJzerwaren en Gereedschappen
Bouwbedrijf Bruinsma
Nijholt

   Agenda
  Ma Di Wo Do Vr Za Zo
>     01 02 03 04 05
> 06 07 08 09 10 11 12
> 13 14 15 16 17 18 19
> 20 21 22 23 24 25 26
> 27 28          



Agenda deze week:

Dinsdag, november 21
Evenement start om 09:00 WK-kaatsen
Woensdag, november 22
Evenement start om 09:00 WK-kaatsen
Donderdag, november 23
Evenement start om 09:00 WK-kaatsen
Vrijdag, november 24
Evenement start om 09:00 WK-kaatsen
Zaterdag, november 25
Evenement start om 09:00 WK-kaatsen



Zoek agenda door op...



Agenda van vandaag:

09:00
Evenement start om 09:00 WK-kaatsen

Webalizer web stats

Spanning stijgt bij 55+
Gepost op Dinsdag 22 november @ 20:35:53
Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


In sporthal de Trije in Franeker traden vandaag 23 nonember 2016 maar liefst 108 kaatsers aan om allereerst te kaatsen voor voor de dagprijzen maar een aantal kaatsers waren was ook druk met de plaats die men inneemt in de jaarlijkse competitie.

De winnaars vlnr: Tom Twerda, Jan Feenstra en Andries Engbringhof.


Met nog 2 wedstrijden voor de boeg waarin nog 6 punten te verdienen zijn maken in theorie nog maar liefst 16 kaatsers kans om alsnog als eerste te eindigen.

De huidige ranglijst wordt aangevoerd door 4 kaatsers met elk 36 punten gevolgd door 5 kaatsers met slechts 1 punt minder. Spanning volop dus voor de komende 2 partijen.

Na afloop van deze dag werden aan onderstaande kaatsers de dagprijzen uitgereikt.

A-klasse
1. Jan Feenstra Winsum, 2. Anne Kramer Sneek, 3. Germ Hallema Jorwert, 4. JanVeenstra Apeldoorn, 5. Dirk van der Schaaf Stiens, 6. Eeltje Wiersma Berltsum.

B-klasse
1. Tom Twerda Putten, 2. Sjirk Overal Oldenbroek, 3. Lieuwe Bosch Tzum, 4. Klaas Postma Heerenveen, 5. Jan Boorsma Menaam, 6. Johan Sikkema Emmeloord, 7. Tjerk Jorritsma Heerenveen.

C-klasse
1. Andries Engbringhof Franeker, 2. Jaap Zondervan Menaam, 3. Henk de Vries IJlst, 4. Jolly Dooper Oentsjerk, 5. Piet Bouma Joure.

De eerst volgende wedstrijd is op 7 december 2016 in de Trije te Franeker. Aanvang 09:50 uur. (Bron: Peter Siemensma).
 

Copyright © Acquisitie- en advertentiebureau Boppeslach 2002-2017
Alle rechten, waaronder het auteursrecht, zijn aan Acquisitie- en advertentiebureau Boppeslach voorbehouden.
Gehele of gedeeltelijke overname, plaatsing op andere sites, verveelvoudiging op welke andere wijze dan ook en/of commercieel gebruik van deze informatie is niet toegestaan, tenzij hiervoor uitdrukkelijk schriftelijke toestemming is verleend door Boppeslach of tenzij aan de onderstaande voorwaarden wordt voldaan. Het is, behoudens de terzake wettelijk verankerde rechten, niet toegestaan teksten of beeldmateriaal over te nemen
c.q. te publiceren zonder toestemming van Acquisitie- en advertentiebureau Boppeslach.

Nieuwsberichten, vragen en opmerkingen kunt u richten aan jbraaksma@planet.nl of telefoon 0517 - 39 68 20