Welkom op de website van www.kaatsen.nlFrythermoYour DJ
Home  ∑  Nieuwsarchief  

   Menu
Home
Nieuwsarchief
Web Links
Spelregels
Parturen 2017
Gastenboek

   Websponsors
Middelsee schilders
Your-DJ
Laanstra en Roersma
Opel Deinum Franeker
Copy service
Van Smeden IJzerwaren en Gereedschappen
Bouwbedrijf Bruinsma
Nijholt

   Agenda
  Ma Di Wo Do Vr Za Zo
>           01 02
> 03 04 05 06 07 08 09
> 10 11 12 13 14 15 16
> 17 18 19 20 21 22 23
> 24 25 26 27 28 29 30



Agenda deze week:

Donderdag, april 27
Evenement start om 11:00 Heren 50+ d.e.l. + verliezers ronde
Evenement start om 10:00 Heren eerste klasse d.e.l.
Zondag, april 30
Evenement start om 09:00 Heren hoofdklasse afdelingswedstrijd



Zoek agenda door op...



Agenda van vandaag:

10:00
Evenement start om 10:00 Heren eerste klasse d.e.l.
11:00
Evenement start om 11:00 Heren 50+ d.e.l. + verliezers ronde

Webalizer web stats

Buiten is het winter binnen kaatsen de 55-plussers
Gepost op Dinsdag 17 januari @ 19:50:41
Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Terwijl buiten de wereld in een prachtig winterlandschap was omgetoverd werd er in de Trije weer door 102 kaatsers fel gestreden om de begeerde vleesprijzen.

De winnaars vlnr: Age van der Goot, Henk Noordbruis en Durk Kamstra


De partijen verliepen mooi vlot zodat om twintig over vier door Jelle Velsma met een zitbal op de stand van 5-4 en 6-6 de laatste partij werd gewonnen.

Met maar liefst 22 winnaars was dit een dure dag voor de penningmeester. De prijzen werden aan de volgende winnaars uitgereikt.

A-klasse
1.. Age van der Goot GoŽnga, 2. Piet Stellingwerf Harlingen, 3. Johan Hinrichs Harlingen, 4. Tjeerd Bouma Leeuwarden, 5. Piet de Groot Midlum, 6. Oeds de Roos Menaam, 7. Siete Wassenaar Minnertsga, 8. Kees Sikkema Dronten.

B-klasse
1. Henk Noordbruis Marsum, 2. Anne van der Werf Sneek, 3. Jan Bootsma Wommels, 4. Harry Oudendag Hommerts, 5. Bart Limburg Wolvega, 6. Auke Kuiken Sint Jacobiparochie, 7. Lieuwe Bosch Tzum, 8. Peter Siemensma Bolsward, 9. Siebe van der Zee Lelystad, 10. Bert Veldman Bolsward.

C-klasse
1. Durk Kamstra Franeker, 2. Rein Seerden Sneek, 3. Martinus van der Meer Witmarsum, 4. Albert Dijkstra Harlingen.

De volgende wedstrijd is op woensdag 1 februari 2017 in de Trije te Franeker. (Bron: Peter Siemensma).
 

Copyright © Acquisitie- en advertentiebureau Boppeslach 2002-2017
Alle rechten, waaronder het auteursrecht, zijn aan Acquisitie- en advertentiebureau Boppeslach voorbehouden.
Gehele of gedeeltelijke overname, plaatsing op andere sites, verveelvoudiging op welke andere wijze dan ook en/of commercieel gebruik van deze informatie is niet toegestaan, tenzij hiervoor uitdrukkelijk schriftelijke toestemming is verleend door Boppeslach of tenzij aan de onderstaande voorwaarden wordt voldaan. Het is, behoudens de terzake wettelijk verankerde rechten, niet toegestaan teksten of beeldmateriaal over te nemen
c.q. te publiceren zonder toestemming van Acquisitie- en advertentiebureau Boppeslach.

Nieuwsberichten, vragen en opmerkingen kunt u richten aan jbraaksma@planet.nl of telefoon 0517 - 39 68 20