Welkom op de website van www.kaatsen.nlFrythermoYour DJ
Home  ∑  Nieuwsarchief  

   Menu
Home
Nieuwsarchief
Web Links
Spelregels
Parturen 2017
Gastenboek

   Websponsors
Middelsee schilders
Your-DJ
Laanstra en Roersma
Opel Deinum Franeker
Copy service
Van Smeden IJzerwaren en Gereedschappen
Bouwbedrijf Bruinsma
Nijholt

   Agenda
< mei >
  Ma Di Wo Do Vr Za Zo
> 01 02 03 04 05 06 07
> 08 09 10 11 12 13 14
> 15 16 17 18 19 20 21
> 22 23 24 25 26 27 28
> 29 30 31        



Agenda deze week:

Zondag, juli 23
Evenement start om 10:00 Dames eerste klasse vrije formatie
Evenement start om 11:00 Dames hoofdklasse vrije formatie
Evenement start om 11:00 Heren hoofdklasse vrije formatie
Evenement start om 11:00 Heren tweede klasse vrije formatie
Evenement start om 10:00 Jongens d.e.l. A-klasse
Evenement start om 10:00 Jongens d.e.l. B-klasse + verl. ronde
Evenement start om 10:00 Meisjes d.e.l. A-klasse
Evenement start om 10:00 Meisjes d.e.l. B-klasse + verl. ronde
Evenement start om 10:00 Pupillenjongens d.e.l. A-klasse
Evenement start om 10:00 Pupillenjongens d.e.l. B-klasse + verl.
Evenement start om 10:00 Pupillenmeisjes d.e.l. A-klasse
Evenement start om 10:00 Pupillenmeisjes d.e.l. B-klasse + verl.
Evenement start om 10:00 Schooljongens d.e.l. A-klasse
Evenement start om 10:00 Schooljongens d.e.l. B-klasse + verl.
Evenement start om 10:00 Schoolmeisjes d.e.l. A-klasse
Evenement start om 10:00 Schoolmeisjes d.e.l. B-klasse + verl.
Evenement start om 10:00 Welpen jongens d.e.l. A-klasse
Evenement start om 10:00 Welpen jongens d.e.l. B-klasse + verl.
Evenement start om 10:00 Welpen-meisjes d.e.l.
Woensdag, juli 26
Evenement start om 10:00 Junioren afdelingswedstrijd
Donderdag, juli 27
Evenement start om 18:30 Keats-off
Vrijdag, juli 28
18:00 - 19:00 PC-Kafee
Zaterdag, juli 29
Evenement start om 11:00 Dames hoofdklasse vrije formatie
Evenement start om 10:00 Heren eerste klasse vrije formatie
Evenement start om 11:00 Heren hoofdklasse vrije formatie
11:00 - 12:00 PC-Kafee
Evenement start om 10:00 Pupillenjongens d.e.l. A-klasse
Evenement start om 10:00 Pupillenjongens d.e.l. B-klasse + verl.
Evenement start om 10:00 Pupillenmeisjes d.e.l. A-klasse
Evenement start om 10:00 Pupillenmeisjes d.e.l. B-klasse + verl.
Evenement start om 10:00 Schooljongens d.e.l. A-klasse
Evenement start om 10:00 Schoolmeisjes d.e.l. A-klasse
Evenement start om 10:00 Schoolmeisjes d.e.l. B-klasse + verl.
Evenement start om 10:00 Welpen jongens d.e.l. A-klasse
Evenement start om 10:00 Welpen jongens d.e.l. B-klasse + verl.
Evenement start om 10:00 Welpen-meisjes d.e.l.



Zoek agenda door op...



Agenda van vandaag:

10:00
Evenement start om 10:00 Pupillenjongens d.e.l. A-klasse
Evenement start om 10:00 Schooljongens d.e.l. A-klasse
Evenement start om 10:00 Pupillenmeisjes d.e.l. A-klasse
Evenement start om 10:00 Meisjes d.e.l. A-klasse
Evenement start om 10:00 Meisjes d.e.l. B-klasse + verl. ronde
Evenement start om 10:00 Schoolmeisjes d.e.l. B-klasse + verl.
Evenement start om 10:00 Schoolmeisjes d.e.l. A-klasse
Evenement start om 10:00 Jongens d.e.l. A-klasse
Evenement start om 10:00 Jongens d.e.l. B-klasse + verl. ronde
Evenement start om 10:00 Schooljongens d.e.l. B-klasse + verl.
Evenement start om 10:00 Pupillenjongens d.e.l. B-klasse + verl.
Evenement start om 10:00 Pupillenmeisjes d.e.l. B-klasse + verl.
Evenement start om 10:00 Dames eerste klasse vrije formatie
Evenement start om 10:00 Welpen jongens d.e.l. A-klasse
Evenement start om 10:00 Welpen-meisjes d.e.l.
Evenement start om 10:00 Welpen jongens d.e.l. B-klasse + verl.
11:00
Evenement start om 11:00 Dames hoofdklasse vrije formatie
Evenement start om 11:00 Heren hoofdklasse vrije formatie
Evenement start om 11:00 Heren tweede klasse vrije formatie

Webalizer web stats

Weer volle bak bij 55+
Gepost op Dinsdag 31 januari @ 14:03:00
Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Onder de bezielende westrijdleding van Piet Keizer gingen woensdag weer 102 kaatsers met elkaar de strijd aan.

De winnaars vlnr: Peter Siemensma, Heinz Palsma en Henk Porte


Geplaagd door een griepje moest Foppe de Vries afhaken.

Deze keer waren er minder prijzen uit te reiken dan de vorige keer maar het waren toch nog 17 winnaars.

A-klasse
1. Henk Porte Leeuwarden 21-5 (18-6), 2. Reinder Koops Emmen 21-5 (18-8), 3. Thijs Houtsma Westhoek 21-9, 4. Ynze Stienstra Baaium 21-10, 5. Jurjen Tiesnitch Westhoek 21-11, 6. Sikke Koster Dokkum 21-13, 7. Anne Brouwer Wommels 21-14.

B-klasse
1. Peter Siemensma Bolsward 21-7, 2. Sjirk Overal Oldenbroek 21-9, 3. Wim Jousma Tytsjerk 21-9, 4. Anne Dijkstra Leeuwarden 21-10, 5. Johannes van der Ploeg Franeker 21-11, 6. Eeltje Wiersma Berltsum 21-11.

C-klasse
1. Heinz Palsma Sexbierum 21-8, 2. Henk Bootsma de Knipe 21-9, 3. Jaap Zondervan Menaam 21-9, 4. Gerard Voogd Harlingen 21-11.

Volgende wedstrijd 15 februari 2017 in de Trije te Franeker. Aanvang 09:50 uur. (Bron: Peter Siemensma).
 

Copyright © Acquisitie- en advertentiebureau Boppeslach 2002-2017
Alle rechten, waaronder het auteursrecht, zijn aan Acquisitie- en advertentiebureau Boppeslach voorbehouden.
Gehele of gedeeltelijke overname, plaatsing op andere sites, verveelvoudiging op welke andere wijze dan ook en/of commercieel gebruik van deze informatie is niet toegestaan, tenzij hiervoor uitdrukkelijk schriftelijke toestemming is verleend door Boppeslach of tenzij aan de onderstaande voorwaarden wordt voldaan. Het is, behoudens de terzake wettelijk verankerde rechten, niet toegestaan teksten of beeldmateriaal over te nemen
c.q. te publiceren zonder toestemming van Acquisitie- en advertentiebureau Boppeslach.

Nieuwsberichten, vragen en opmerkingen kunt u richten aan jbraaksma@planet.nl of telefoon 0517 - 39 68 20