Welkom op de website van www.kaatsen.nlFrythermoYour DJ
Home  ∑  Nieuwsarchief  

   Menu
Home
Nieuwsarchief
Web Links
Spelregels
Parturen 2017
Gastenboek

   Websponsors
Middelsee schilders
Your-DJ
Laanstra en Roersma
Opel Deinum Franeker
Copy service
Van Smeden IJzerwaren en Gereedschappen
Bouwbedrijf Bruinsma
Nijholt

   Agenda
  Ma Di Wo Do Vr Za Zo
>   01 02 03 04 05 06
> 07 08 09 10 11 12 13
> 14 15 16 17 18 19 20
> 21 22 23 24 25 26 27
> 28 29 30 31      



Agenda deze week:

Zaterdag, augustus 19
Evenement start om 10:00 Dames eerste klasse vrije formatie
Evenement start om 11:00 Heren 50+ d.e.l. + verliezers ronde
Evenement start om 10:00 Heren eerste klasse vrije formatie
Evenement start om 10:00 Jongens afdelingswedstrijd
Evenement start om 10:00 Meisjes d.e.l. A-klasse
Evenement start om 10:00 Meisjes d.e.l. B-klasse + verl. ronde
Evenement start om 10:00 Pupillenjongens d.e.l. A-klasse
Evenement start om 10:00 Pupillenjongens d.e.l. B-klasse + verl.
Evenement start om 10:00 Pupillenmeisjes d.e.l. A-klasse
Evenement start om 10:00 Pupillenmeisjes d.e.l. B-klasse + verl.
Evenement start om 10:00 Schooljongens d.e.l. A-klasse
Evenement start om 10:00 Schooljongens d.e.l. B-klasse + verl.
Evenement start om 10:00 Schoolmeisjes vrije formatie
Evenement start om 10:00 Welpen jongens d.e.l. A-klasse
Evenement start om 10:00 Welpen jongens d.e.l. B-klasse + verl. r
Evenement start om 10:00 Welpen meisjes d.e.l.
Zondag, augustus 20
Evenement start om 11:00 Dames hoofdklasse vrije formatie
Evenement start om 11:00 Heren 30+ d.e.l. + verliezers ronde
Evenement start om 10:00 Heren eerste klasse vrije formatie
Evenement start om 11:00 Heren hoofdklasse vrije formatie
Evenement start om 10:00 Jongens vrije formatie
Evenement start om 10:00 Schooljongens vrije formatie + verl.
Maandag, augustus 21
Evenement start om 20:00 Loting Dames-PC
Woensdag, augustus 23
Evenement start om 11:00 Dames hoofdklasse vrije formatie



Zoek agenda door op...



Agenda van vandaag:

Geen events vandaag

Webalizer web stats

Weer volle bak bij 55+
Gepost op Dinsdag 14 februari @ 13:47:10
Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Met weer ruim 100 kaatsers op de lijst moest er weer flink door gekaatst worden om op tijd klaar te zijn.

De winnaars vlnr: Joop Bootsma, Uultsje Velstra (Idaard) en Wieger Boonstra


Helaas werd dit niet gehaald zodat partijen afgebroken werden om klokslag half 5. De stand van de telegraaf was bepalend voor de eind uitslag waarbij de winnaars de 7 punten kregen. Sneu voor een aantal die de hele partij op voorsprong stonden en net om half 5 twee punten achter stonden waardoor de partij verloren werd.

De winaars in de verschillende klassen:
A-klasse
1. Joop Bootsma ReahŻs (21-4), 2. Gerrie Otter Goutum(21-5), 3. Piet Stellingwerf Harlingen (21-9), 4. Hielke Braaksma (21-11).

B-klasse
1. Wieger Boonstra Heerenveen (21-8 18-6), 2. Jan Veenstra Apeldoorn (21-8 18-8), 3. Henk Noordbruis Marsum (21-11), 4. Jelle Goudberg Franeker (21-12), 5. Jan Bootsma Wommels (21-13), 6. Siebe van der Zee Lelystad (21-15).

C-klasse
1. Ultsje Velstra Idaard (21-5), 2. Durk Kamstra Franeker(21-12), 3. Tjeerd de Jong Witmarsum (21-14).

De volgende wedstrijd is 1 maart 2017. Aanvang 09:50 uur in de Trije te Franeker. (Bron: Peter Siemensma).
 

Copyright © Acquisitie- en advertentiebureau Boppeslach 2002-2017
Alle rechten, waaronder het auteursrecht, zijn aan Acquisitie- en advertentiebureau Boppeslach voorbehouden.
Gehele of gedeeltelijke overname, plaatsing op andere sites, verveelvoudiging op welke andere wijze dan ook en/of commercieel gebruik van deze informatie is niet toegestaan, tenzij hiervoor uitdrukkelijk schriftelijke toestemming is verleend door Boppeslach of tenzij aan de onderstaande voorwaarden wordt voldaan. Het is, behoudens de terzake wettelijk verankerde rechten, niet toegestaan teksten of beeldmateriaal over te nemen
c.q. te publiceren zonder toestemming van Acquisitie- en advertentiebureau Boppeslach.

Nieuwsberichten, vragen en opmerkingen kunt u richten aan jbraaksma@planet.nl of telefoon 0517 - 39 68 20