Welkom op de website van www.kaatsen.nlFrythermoYour DJ
Home  ·  Nieuwsarchief  

   Menu
Home
Nieuwsarchief
Web Links
Spelregels
Parturen 2017
Gastenboek

   Websponsors
Middelsee schilders
Your-DJ
Laanstra en Roersma
Opel Deinum Franeker
Copy service
Van Smeden IJzerwaren en Gereedschappen
Bouwbedrijf Bruinsma
Nijholt

   Agenda
< juli >
  Ma Di Wo Do Vr Za Zo
>           01 02
> 03 04 05 06 07 08 09
> 10 11 12 13 14 15 16
> 17 18 19 20 21 22 23
> 24 25 26 27 28 29 30
> 31            



Agenda deze week:

Zaterdag, juli 22
Evenement start om 10:00 Dames eerste klasse vrije formatie
Evenement start om 11:00 Heren 50+ d.e.l. + verliezers ronde
Evenement start om 11:00 Heren eerste klasse vrije formatie
Zondag, juli 23
Evenement start om 10:00 Dames eerste klasse vrije formatie
Evenement start om 11:00 Dames hoofdklasse vrije formatie
Evenement start om 11:00 Heren hoofdklasse vrije formatie
Evenement start om 10:00 Jongens d.e.l. A-klasse
Evenement start om 10:00 Jongens d.e.l. B-klasse + verl. ronde
Evenement start om 10:00 Meisjes d.e.l. A-klasse
Evenement start om 10:00 Meisjes d.e.l. B-klasse + verl. ronde
Evenement start om 10:00 Pupillenjongens d.e.l. A-klasse
Evenement start om 10:00 Pupillenjongens d.e.l. B-klasse + verl.
Evenement start om 10:00 Pupillenmeisjes d.e.l. A-klasse
Evenement start om 10:00 Pupillenmeisjes d.e.l. B-klasse + verl.
Evenement start om 10:00 Schooljongens d.e.l. A-klasse
Evenement start om 10:00 Schooljongens d.e.l. B-klasse + verl.
Evenement start om 10:00 Schoolmeisjes d.e.l. A-klasse
Evenement start om 10:00 Schoolmeisjes d.e.l. B-klasse + verl.
Evenement start om 10:00 Welpen jongens d.e.l. A-klasse
Evenement start om 10:00 Welpen jongens d.e.l. B-klasse + verl.
Evenement start om 10:00 Welpen-meisjes d.e.l.
Maandag, juli 24
Evenement start om 11:00 Heren tweede klasse vrije formatie
Woensdag, juli 26
Evenement start om 10:00 Junioren afdelingswedstrijd
Donderdag, juli 27
Evenement start om 18:30 Keats-off
Vrijdag, juli 28
18:00 - 19:00 PC-Kafee



Zoek agenda door op...



Agenda van vandaag:

10:00
Evenement start om 10:00 Dames eerste klasse vrije formatie
11:00
Evenement start om 11:00 Heren 50+ d.e.l. + verliezers ronde
Evenement start om 11:00 Heren eerste klasse vrije formatie

Webalizer web stats

Trio Gert-Anne van der Bos pakt de draad weer op

Trio Gert-Anne van der Bos pakt de draad weer op



Het partuur van Gert-Anne van der Bos, Taeke Triemstra en Tjisse Steenstra boekte zaterdag in Morra alweer de zesde zege van het seizoen. Voor Van der Bos en Steenstra was het al de achtste van deze jaargang. Zowel in Bolsward al in Makkum moest voorinse Taeke Triemstra verstek laten gaan door lichamelijk ongemak. Afgelopen woensdag was Triemstra alles behalve fit maar zaterdag in een warm Morra ging het kaatsen op niveau hem nog redelijk gemakkelijk af. Het was hen aan te zien dat hij kilo’s lichter was geworden maar de souplese was er nog altijd. In de finale tegen Menno van Zwieten, Hijlke Bruinsma en Erwin Zijlstra was hij er als het nodig was. (Foto: Henk Bootsma).

De winnaar van KV Warber Bliuwe uit Morra. Vlnr: Tjisse Steenstra, Taeke Triemstra en Gert-Anne van der Bos


Lees verder: Trio Gert-Anne van der Bos pakt de draad weer op

 

Trio Jelte Pieter Dijkstra door het oog van de naald
Gepost op: Zaterdag 22 juli @ 03:06:39 (101 x gelezen)
Lees verder... |  Afdrukbare Versie 
Algemeen nieuws 2017


Het partuur van Jelte Pieter Dijkstra, Pier Piersma en Jan Schurer kan zich alsnog kwalificeren voor de 164ste als de keats-off wordt gewonnen. (Foto: Henk Bootsma).

Vallen en opstaan voor trio Jelte Pieter Dijkstra...

 

Trio Peter van Zuiden wint in Goutum
Gepost op: Zaterdag 22 juli @ 02:53:14 (138 x gelezen)
Lees verder... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Peter van Zuiden (Tjerkwerd), Kees van der Schoot (Sexbierum) en Evert Pieter Tolsma (Winsum)
zijn zondag in Goutum als eerste geëindigd bij de vrije formatiewedstrijd voor heren eerste klasse. (Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Kees van der Schoot, Evert Pieter Tolsma en Peter van Zuiden

 

Arnold Zijlstra verrassende koning op Huizumer Cup-dag
Gepost op: Zaterdag 22 juli @ 02:47:33 (155 x gelezen)
Lees verder... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017
Arnold Zijlstra, Pieter-Jan Plat en Haije-Jan Nicolay verrastten zondag vriend en vijand door de winst op de Huizumer Cup-dag. In een zeer éénzijdige finale werd het op voorhand favoriete partuur van Marten Bergsma, Dylan Drent en Patrick Scheepstra met duidelijke cijfers verslagen. (Foto's: Henk Bootsma).

 

Trio Janneke Terpstra wint in Marsum
Gepost op: Zaterdag 22 juli @ 01:45:10 (109 x gelezen)
Lees verder... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Janneke Terpstra (Wolsum), Klasine Huistra (Reduzum) en Annelien Broersma (Leeuwarden) zijn zondag in Marsum winnaar geworden van de vrije formatie wedstrijd voor de dames eerste klasse.

Vlnr: Klasine Huistra, Annelien Broersma en Janneke Terpstra

 

Trio Sietske Okkema wint in Dokkum
Gepost op: Vrijdag 21 juli @ 16:03:22 (217 x gelezen)
Lees verder... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Sietske Okkema (Easterein), Marije Hiemstra (Easterein) en Nynke Sinnema (Grou) pakten zaterdag de zege op de vrije formatiewedstrijd voor de dames eerste klasse.

Vlnr: Nynke Sinnema, Marije Hiemstra en Sietske Okkema

 

Trio Jelte Pieter Dijkstra dreigt de PC te missen
Gepost op: Vrijdag 21 juli @ 06:23:44 (606 x gelezen)
Lees verder... |  Afdrukbare Versie 
Algemeen nieuws 2017


Het partuur van Jelte Pieter Dijkstra, Pier Piersma en Jan Schurer dreigt de 164ste PC mis te lopen. Na de partijen van deze zaterdag staat deze formatie op een 19de plaats in de stand van de ranking. (Foto: Henk Bootsma).

Piere Piersma: Deelname PC staat op de toch!

 

Trio Hendrik Tolsma wint in Witmarsum
Gepost op: Vrijdag 21 juli @ 05:42:05 (442 x gelezen)
Lees verder... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017
De formatie van Hendrik Tolsma, Allard Hoekstra en Sjoerd de Jong deed zaterdag in Witmarsum goede zaken door de vrije formatie wedstrijd voor de heren eerste klasse op hun naam te schrijven.

 

Trio André van Dellen wint in Witmarsum
Gepost op: Vrijdag 21 juli @ 05:38:47 (250 x gelezen)
Lees verder... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017
André van Dellen (Berltsum), Jelmer Westra (Berltsum) en Tsjerk Elsinga (Wijnaldum) zijn zaterdag in Witmarsum winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor tweedeklassers.

 

Trio Gert-Anne van der Bos pakt de draad weer op
Gepost op: Vrijdag 21 juli @ 05:14:34 (490 x gelezen)
Lees verder... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Het partuur van Gert-Anne van der Bos, Taeke Triemstra en Tjisse Steenstra boekte zaterdag in Morra alweer de zesde zege van het seizoen. (Foto's: Henk Bootsma).

Gert-Anne van der Bos: de schreeuw van de winnaar!

 

Partuur Johannes Siegersma wint in Easterlittens
Gepost op: Vrijdag 21 juli @ 04:13:12 (382 x gelezen)
Lees verder... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017
Johannes Siegersma (Berltsum), Simon de Groot (Midlum) en Piet Machiela (Sint Jacobiparochie) zijn zaterdag in Easterlittens winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de heren 50+.

 

Trio Enno Kingma wint meeslepende finale
Gepost op: Dinsdag 18 juli @ 07:47:33 (677 x gelezen)
Lees verder... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Enno Kingma, Renze Pieter Hiemstra en Hans Wassenaar boekten in Minnertsga de derde zege van het seizoen door in een meeslepende finale op 5-5 en 6-6 te winnen van trio Gert-Anne van der Bos met de weer redelijk fitte Taeke Triemstra in de gelederen. (Foto's: Henk Bootsma).

Vlnr: Hans Wassenaar, Renze Pieter Hiemstra en Enno Kingma

 

Trio Ilse Tuinenga wint in Minnertsga
Gepost op: Dinsdag 18 juli @ 07:04:57 (366 x gelezen)
Lees verder... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Het partuur van Ilse Tuinenga, Wiljo Sijbrandij en Manon Scheepstra boekte in Minnertsga de vierde vrije formatie zege van het seizoen. (Foto: Henk Bootsma).

Vlnr: Wiljo Sijbrandij, Manon Scheepstra en Ilse Tuinenga

 

Lijst heren hoofdklasse Huizum
Gepost op: Maandag 17 juli @ 06:31:55 (1068 x gelezen)
Lees verder... |  Afdrukbare Versie 
Lotingen 2017


Kaatsvereniging Onderling Genoegen organiseert zondag een vrije formatiewedstrijd voor de heren hoofdklasse.

 

Lijst heren eerste klasse Goutum
Gepost op: Maandag 17 juli @ 06:26:34 (868 x gelezen)
Lees verder... |  Afdrukbare Versie 
Lotingen 2017


Kaatsvereniging Goutum organiseert zondag een vrije formatie wedstrijd voor de heren eerste klasse.

 

Lijst dames hoofdklasse Huizum
Gepost op: Maandag 17 juli @ 06:25:28 (439 x gelezen)
Lees verder... |  Afdrukbare Versie 
Lotingen 2017


Kaatsvereniging Onderling Genoegen organiseert zondag een vrije formatiewedstrijd voor de dames hoofdklasse.

Winnaars 2016….wie worden het dit jaar?

 

Lijst dames eerste klasse Marsum
Gepost op: Maandag 17 juli @ 06:20:36 (376 x gelezen)
Lees verder... |  Afdrukbare Versie 
Lotingen 2017

Kaatsvereniging KV Foarút organiseert zondag een vrije formatiewedstrijd voor de dames eerste klasse.

 

Lijst heren hoofdklasse Morra
Gepost op: Maandag 17 juli @ 06:18:20 (711 x gelezen)
Lees verder... |  Afdrukbare Versie 
Lotingen 2017


Kaatsvereniging Warber Bliuwe organiseert zaterdag een vrijeformatiewedstrijd voor hoofdklassers.

 

Lijst heren eerste klasse Witmarsum
Gepost op: Maandag 17 juli @ 06:12:08 (655 x gelezen)
Lees verder... |  Afdrukbare Versie 
Lotingen 2017


Kaatsvereniging Pim Mulier organiseert zaterdag een vrije formatie wedstrijd voor de heren eerste klasse.

 

Lijst heren tweede klasse Witmarsum
Gepost op: Maandag 17 juli @ 06:06:45 (603 x gelezen)
Lees verder... |  Afdrukbare Versie 
Lotingen 2017


Kaatsvereniging Pim Mulier organiseert zaterdag een vrije formatie wedstrijd voor de heren tweede klasse.

 

Lijst heren tweede klasse Witmarsum
Gepost op: Maandag 17 juli @ 06:06:45 (222 x gelezen)
Lees verder... |  Afdrukbare Versie 
Lotingen 2017


Kaatsvereniging Pim Mulier organiseert zaterdag een vrije formatie wedstrijd voor de heren tweede klasse.

 


   Websponsors
Taxi van der Bles
Horeca Straatkaatsen Leeuwarden
Geert van Tuinen producties
Frythermo vloerverwarming
Alfa Romeo Berlikum
Jansma Burdaard

   Nieuwsarchief
17 juli
Lijst dames eerste klasse Dokkum

Lijst heren 50+ Easterlittens

16 juli
Hillebrand Visser koning in Makkum

Partuur Jannica van der Ploeg wint in Makkum

Kweapraat (144)

15 juli
Lijst heren hoofdklasse Minnertsga

Lijst dames hoofdklasse Minnertsga

Partuur Keimpe Koldijk wint in Menaam

Partuur Piet Zondervan wint in Menaam

Partuur Paul Dijkstra wint in Exmorra

Trio Julia Marthine Rienks wint in Oude Bildtzijl

Enno Kingma koning Rengersdag

Trio Hendrik Tolsma wint in Tzummarum

Exmorra wint de “Zilveren Zwaan Partij”

Trio Anna Ennema wint in Jellum

Partuur Amarins de Groot wint in Jelsum

Partuur Eline van Dijkhuizen wint in Hurdegaryp

14 juli
Partuur Jorn Lars van Beem wint

Trio Van der Bos wint ook zonder Taeke Triemstra

Trio Tineke Dijkstra wint in Tzum


Copyright © Acquisitie- en advertentiebureau Boppeslach 2002-2017
Alle rechten, waaronder het auteursrecht, zijn aan Acquisitie- en advertentiebureau Boppeslach voorbehouden.
Gehele of gedeeltelijke overname, plaatsing op andere sites, verveelvoudiging op welke andere wijze dan ook en/of commercieel gebruik van deze informatie is niet toegestaan, tenzij hiervoor uitdrukkelijk schriftelijke toestemming is verleend door Boppeslach of tenzij aan de onderstaande voorwaarden wordt voldaan. Het is, behoudens de terzake wettelijk verankerde rechten, niet toegestaan teksten of beeldmateriaal over te nemen
c.q. te publiceren zonder toestemming van Acquisitie- en advertentiebureau Boppeslach.

Nieuwsberichten, vragen en opmerkingen kunt u richten aan jbraaksma@planet.nl of telefoon 0517 - 39 68 20