Welkom op de website van www.kaatsen.nlFrythermoYour DJ
Home  ∑  Nieuwsarchief  

   Menu
Home
Nieuwsarchief
Web Links
Spelregels
Parturen 2018
Gastenboek

   Websponsors
Middelsee schilders
Your-DJ
Laanstra en Roersma
Opel Deinum Franeker
Copy service
Van Smeden IJzerwaren en Gereedschappen
Bouwbedrijf Bruinsma
Nijholt

   Agenda
< juli >
  Ma Di Wo Do Vr Za Zo
> 02 03 04 05 06 07 08
> 09 10 11 12 13 14 15
> 16 17 18 19 20 21 22
> 23 24 25 26 27 28 29
> 30 31          



Agenda deze week:

Zaterdag, augustus 18
Evenement start om 10:00 Dames eerste klasse d.e.l.
Evenement start om 11:00 Heren 30+ d.e.l. + verliezers ronde
Evenement start om 11:00 Heren 50+ d.e.l. + verliezers ronde
Evenement start om 10:00 Meisjes afdelingswedstrijd
Evenement start om 10:00 Pupillenjongens d.e.l.
Evenement start om 10:00 Pupillenmeisjes d.e.l.
Evenement start om 10:00 Schooljongens d.e.l.
Evenement start om 10:00 Schoolmeisjes d.e.l.
Evenement start om 10:00 Welpen jongens d.e.l.
Evenement start om 10:00 Welpen meisjes d.e.l.
Zondag, augustus 19
Evenement start om 11:00 Dames hoofdklasse vrije formatie
Evenement start om 10:00 Heren eerste klasse vrije formatie
Evenement start om 12:00 Heren hoofdklasse vrije formatie
Evenement start om 10:00 Jongens vrije formatie
Evenement start om 10:00 Meisjes vrije formatie
Maandag, augustus 20
Evenement start om 20:00 Loting Dames-PC
Woensdag, augustus 22
Evenement start om 11:00 Dames hoofdklasse vrije formatie
Vrijdag, augustus 24
Evenement start om 15:30 Dames hoofdklasse d.e.l.



Zoek agenda door op...



Agenda van vandaag:

10:00
Evenement start om 10:00 Pupillenjongens d.e.l.
Evenement start om 10:00 Schoolmeisjes d.e.l.
Evenement start om 10:00 Schooljongens d.e.l.
Evenement start om 10:00 Meisjes afdelingswedstrijd
Evenement start om 10:00 Dames eerste klasse d.e.l.
Evenement start om 10:00 Welpen meisjes d.e.l.
Evenement start om 10:00 Pupillenmeisjes d.e.l.
Evenement start om 10:00 Welpen jongens d.e.l.
11:00
Evenement start om 11:00 Heren 30+ d.e.l. + verliezers ronde
Evenement start om 11:00 Heren 50+ d.e.l. + verliezers ronde

Webalizer web stats

Trio Nynke Sijbrandij wint generale FrouljusĖPC

Trio Nynke Sijbrandij wint generale FrouljusĖPC



Het partuur van Nynke Sijbrandij, Wiljo Sijbrandij en Marrit Zeinstra lijkt net op tijd de vorm weer te pakken te hebben. Vijf wedstrijden kwamen zij er niet aan te pas en in Akkrum was de hoogste trede weer voor Nynke Sijbrandij c.s. In een aardige finale bleef het partuur van Elly Hofman op een spel staan. Op 5-2 en 6-4 viel de laatste slag. (Foto: Henk Hempenius)

De winnaar van Akkrum. Vlnr: Wiljo Sijbrandij, Nynke Sijbrandij en Marrit Zeinstra


Lees verder: Trio Nynke Sijbrandij wint generale FrouljusĖPC

 

Johannes Brandsma trekt zich gefrustreerd terug uit het Technisch Platform
Gepost op: Zaterdag 18 augustus @ 02:12:44 (241 x gelezen)
Lees verder... |  Afdrukbare Versie 
Algemeen nieuws 2018


Johannes Brandsma heeft zich met onmiddellijke ingang teruggetrokken uit het Technisch Platform van de KNKB.

Brandsma had zitting in dat platform namens een aantal kaatsliefhebbers die zich eind december 2017 schriftelijk tot de KNKB hebben gericht met plannen het kaatsen op diverse punten aantrekkelijker te maken.

Johannes Brandsma: 'Hjir haw ik gjin sin mear oan."

 

Partuur Dirk Machiela wint in Wommels
Gepost op: Zaterdag 18 augustus @ 02:02:27 (136 x gelezen)
Lees verder... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Dirk Machiela (Sint Jacobiparochie), Jacob Kamstra (Franeker) en Simon de Groot (Harlingen) zijn zaterdag in Wommels winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de heren 50+.

Vlnr: Dirk Machiela, Jacob Kamstra Simon de Groot

 

Trio Enno Kingma wint nipt in Kimswerd
Gepost op: Zaterdag 18 augustus @ 01:54:43 (246 x gelezen)
Lees verder... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Enno Kingma, Renze Pieter Hiemstra en Hans Wassenaar waren in Kimswerd net wat sterker dan trio Gert-Anne van der Bos en drukten op 5-5 en 6-4 hun wiel als eerste over de meet. (Foto's: Henk Bootsma).

 

Trio Larissa Smink wint in Holwerd
Gepost op: Zaterdag 18 augustus @ 01:18:28 (69 x gelezen)
Lees verder... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Larissa Smink (Makkum), Anna Ennema (Sexbierum) en Fiera de Vries (Sexbierum) zijn zondag in Holwerd winnaar geworden van de vrije formatie wedstrijd voor meisjes.

Vlnr: Anna Ennema, Fiera de Vries en Larissa Smink

 

Partuur Wessel van der Woud wint in Sexbierum
Gepost op: Zaterdag 18 augustus @ 00:33:31 (137 x gelezen)
Lees verder... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Wessel van der Woud (Goutum), Jelle Cnossen (Bolsward) en Dirk Henk Kuipers (Arum) zijn zondag in Sexbierum winnaar geworden van de vrije formatie wedstrijd voor jongens.

 

Trio Arnold Zijlstra wint in Vrouwenparochie
Gepost op: Zaterdag 18 augustus @ 00:14:53 (244 x gelezen)
Lees verder... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Het partuur Arnold Zijlstra (Tzummarum), Pier Piersma (Easterlittens) en Haije Jan Nicolay (Britsum) heeft de vrije formatiewedstrijd voor heren eerste klasse zondag in Vrouwenparochie gewonnen. (Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Haije Jan Nicolay, Arnold Zijlstra en Pier Piersma

 

Trio Nynke Sijbrandij wint generale FrouljusĖPC
Gepost op: Zaterdag 18 augustus @ 00:04:17 (250 x gelezen)
Lees verder... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Het partuur van Nynke Sijbrandij, Wiljo Sijbrandij en Marrit Zeinstra lijkt net op tijd de vorm weer te pakken te hebben. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Wiljo Sijbrandij, Nynke Sijbrandij en Marrit Zeisntra

 

Partuur Lisanne Scharringa wint in Berltsum
Gepost op: Donderdag 16 augustus @ 23:01:04 (118 x gelezen)
Lees verder... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Lisanne Scharringa (Dronryp) en Sophie Kroondijk (Sint Annaparochie) zijn zaterdag in Berltsum winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de pupillenmeisjes.

 

Partuur Jardo Sterkenburg wint in Berltsum
Gepost op: Donderdag 16 augustus @ 22:56:15 (132 x gelezen)
Lees verder... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Jardo Sterkenburg (Zweins) en Jurre Reitsma (Exmorra) zijn zaterdag in Berltsum winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de pupillenjongens.



 

Revanche Ald-Meiers ook voor Makkum
Gepost op: Donderdag 16 augustus @ 22:42:35 (175 x gelezen)
Lees verder... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Makkum (Chantal de Witte, Larissa Smink en Anouk Smink) zijn zaterdag in Schettens winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor meisjes die sedert enige jaren geldt als de revanche partij voor de Ald-Meiers Partij die veertien dagen geleden in Hitzum werd verkaatst. (Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Chantal de Witte, Larissa Smink, Anouk Smink en coach Jesse Rinia

 

Partuur Boukje Houtsma wint in Boazum
Gepost op: Donderdag 16 augustus @ 21:58:02 (185 x gelezen)
Lees verder... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Boukje Houtsma (Groningen), Sigrid de Jong (Blauwhuis) en Amarins de Groot (Mantgum) zijn zaterdag in Boazum winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de dames eerste klasse. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Amarins de Groot, Sigrid de Jong en Boukje Houtsma

 

Partuur Anne Berber Zeinstra wint keats-off
Gepost op: Woensdag 15 augustus @ 00:44:04 (450 x gelezen)
Lees verder... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


De formatie van Anne Berber Zeinstra, Lotte Delgrosso en Jildou Felkers hebben zich als 12de partuur geplaatst voor de komende Frouljus-PC. (Foto: Richard Miedema).

 

Zonnig maar kaal Sonnenborgh
Gepost op: Dinsdag 14 augustus @ 01:23:57 (312 x gelezen)
Lees verder... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


De 72 55-plussers waren weer neergestreken op Sonnenborgh in Leeuwarden. Het door de droogte geteisterde veld had door de regenval alweer wat groene sprieten op de kaal geworden plekken. Ook was het veld hierdoor weer wat zachter geworden en dat heel prettig voor de knieŽn van de kaatsers.

De winnaars vlnr: Wybe Idema, Guus de Vries en Ludwig Seerden

 

Dronryp wint Revanche Freule
Gepost op: Dinsdag 14 augustus @ 00:26:34 (553 x gelezen)
Lees verder... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


De Revanche Freule partij voor jongens is woensdag in Jellum-Bears gewonnen door de afdeling Dronryp
met Jasper Jager, Mark Minnesma en Lucas Postma. (Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: coach Martin Jager, Jasper Jager, Mark Minnesma en Lucas Postma



 

Lijst heren hoofdklasse Kimswerd
Gepost op: Maandag 13 augustus @ 01:43:45 (898 x gelezen)
Lees verder... |  Afdrukbare Versie 
Lotingen 2018


Kaatsvereniging De Helfrichs organiseert zondag een vrije formatiewedstrijd voor de heren hoofdklasse.

 

Lijst heren eerste klasse Vrouwenparochie
Gepost op: Maandag 13 augustus @ 01:42:22 (757 x gelezen)
Lees verder... |  Afdrukbare Versie 
Lotingen 2018


Kaatsvereniging Klaine Izak organiseert zondag een vrije formatiewedstrijd voor de heren eerste klasse.

 

Lijst dames hoofdklasse Akkrum
Gepost op: Maandag 13 augustus @ 01:41:03 (517 x gelezen)
Lees verder... |  Afdrukbare Versie 
Lotingen 2018


Kaatsvereniging Us Keatsen organiseert zondag een vrije formatiewedstrijd voor de dames hoofdklasse.

 

Lijst heren 30+ Heerenveen
Gepost op: Maandag 13 augustus @ 01:34:08 (443 x gelezen)
Lees verder... |  Afdrukbare Versie 
Lotingen 2018


Kaatsvereniging De Pompebledden organiseert zondag een wedstrijd d.e.l. met verliezers ronde voor de heren 30+.


 

Lijst heren 50+ Wommels
Gepost op: Maandag 13 augustus @ 01:32:41 (483 x gelezen)
Lees verder... |  Afdrukbare Versie 
Lotingen 2018


Kaatsvereniging Wommels organiseert zaterdag een wedstrijd d.e.l. met verliezers ronde voor de heren 50+.

 

Lijst dames earste klasse Boazum
Gepost op: Maandag 13 augustus @ 01:14:46 (318 x gelezen)
Lees verder... |  Afdrukbare Versie 
Lotingen 2018


In Boazum komen zaterdag de dames eerste klasse in actie.

 


   Websponsors
Taxi van der Bles
Horeca Straatkaatsen Leeuwarden
Geert van Tuinen producties
Frythermo vloerverwarming
Alfa Romeo Berlikum
Jansma Burdaard

   Nieuwsarchief
11 augustus
Partuur Sjoerd Nauta wint in Bolsward

Elf parturen zeker van Frouljus-PC

Partuur Gerwin Dijkstra wint in Stiens

10 augustus
Anna-Brecht Bruinsma koningin in Ried

Trio Ilse Tuinenga boekt achtste zege van het seizoen

Partuur Larissa Smink wint in eigen dorp

Partuur Andrea Kroes wint in Jelsum

09 augustus
Partuur Johan Diertens wint in Bitgum

08 augustus
22ste Anne Bouma-Kees Smit partij 55-plus

07 augustus
KV Klaas Thomas uit Anjum wint 116de Freule partij

06 augustus
Lijst dames hoofdklasse Harlingen

Lijst dames eerste klasse Ried

Lijst heren 30+ Peins

Lijst heren 50+ Bolsward

Lijst heren eerste klasse Bitgum

Lijst dames earste klasse Jelsum-Koarnjum-Britsum

04 augustus
Kweapraat 166

Trio Gert-Anne van der Bos haalt gram in Witmarsum

Trio Ilse Tuinenga boekt vierde zege op rij

Trio Anne Monfils wint in Oude Bildtzijl


Copyright © Acquisitie- en advertentiebureau Boppeslach 2002-2018
Alle rechten, waaronder het auteursrecht, zijn aan Acquisitie- en advertentiebureau Boppeslach voorbehouden.
Gehele of gedeeltelijke overname, plaatsing op andere sites, verveelvoudiging op welke andere wijze dan ook en/of commercieel gebruik van deze informatie is niet toegestaan, tenzij hiervoor uitdrukkelijk schriftelijke toestemming is verleend door Boppeslach of tenzij aan de onderstaande voorwaarden wordt voldaan. Het is, behoudens de terzake wettelijk verankerde rechten, niet toegestaan teksten of beeldmateriaal over te nemen
c.q. te publiceren zonder toestemming van Acquisitie- en advertentiebureau Boppeslach.

Nieuwsberichten, vragen en opmerkingen kunt u richten aan jbraaksma@planet.nl of telefoon 0517 - 39 68 20