Welkom op de website van www.kaatsen.nlFrythermoYour DJ
Home  ∑  Nieuwsarchief  

   Menu
Home
Nieuwsarchief
Web Links
Spelregels
Parturen 2018
Gastenboek

   Websponsors
Middelsee schilders
Your-DJ
Laanstra en Roersma
Opel Deinum Franeker
Copy service
Van Smeden IJzerwaren en Gereedschappen
Bouwbedrijf Bruinsma
Nijholt

   Agenda
  Ma Di Wo Do Vr Za Zo
>       01 02 03 04
> 05 06 07 08 09 10 11
> 12 13 14 15 16 17 18
> 19 20 21 22 23 24 25
> 26 27 28 29 30 31  



Agenda deze week:

Woensdag, mei 23
Evenement start om 10:00 Heren 55+ d.e.l.
Zaterdag, mei 26
Evenement start om 11:00 Alle categorieŽn d.e.l. + verl. ronde
Evenement start om 10:00 Dames eerste klasse d.e.l.
Evenement start om 11:00 Jongens d.e.l. A-klasse
Evenement start om 10:00 Jongens d.e.l. B-klasse + verl. ronde
Evenement start om 10:00 Pupillenjongens afdelingswedstrijd
Evenement start om 11:00 Pupillenjongens d.e.l. + verl. afdeling
Evenement start om 10:00 Pupillenmeisjes d.e.l. A-klasse
Evenement start om 10:00 Pupillenmeisjes d.e.l. B-klasse + verl.
Evenement start om 10:00 Schooljongens d.e.l. A-klasse
Evenement start om 10:00 Schooljongens d.e.l. B-klasse + verl.
Evenement start om 10:00 Schoolmeisjes afdelingswedstrijd
Evenement start om 11:00 Schoolmeisjes d.e.l. + verl. afdeling
Zondag, mei 27
Evenement start om 10:00 Dames eerste klasse vrije formatie
Evenement start om 11:00 Heren 30+ d.e.l. + verliezers ronde
Evenement start om 11:00 Heren 50+ d.e.l. + verliezers ronde
Evenement start om 10:00 Heren eerste klasse vrije formatie
Evenement start om 11:00 Heren hoofdklasse vrije formatie
Evenement start om 10:00 Jongens d.e.l. A-klasse
Evenement start om 10:00 Jongens d.e.l. B-klasse + verl. ronde
Evenement start om 10:00 Meisjes afdelingswedstrijd
Evenement start om 11:00 Meisjes d.e.l. + verliezers afdeling
Evenement start om 10:00 Pupillenjongens d.e.l. A-klasse
Evenement start om 10:00 Pupillenjongens d.e.l. B-klasse + verl.
Evenement start om 10:00 Pupillenmeisjes afdelingswedstrijd
Evenement start om 11:00 Pupillenmeisjes d.e.l. + verl. afd.
Evenement start om 10:00 Schooljongens afdelingswedstrijd
Evenement start om 11:00 Schooljongens d.e.l. + verliezers afd.
Evenement start om 10:00 Schoolmeisjes d.e.l. A-klasse
Evenement start om 10:00 Schoolmeisjes d.e.l. B-klasse + verl.
Evenement start om 10:00 Welpen jongens afdelingswedstrijd
Evenement start om 10:00 Welpen meisjes afdelingswedstrijd



Zoek agenda door op...



Agenda van vandaag:

Geen events vandaag

Webalizer web stats

Tjisse Steenstra zet OKK Bitgum weer op de kaart

Tjisse Steenstra zet OKK Bitgum weer op de kaart



Het kostte bloed zweet en tranen maar tegen de klok van half zeven viel de beslissende slag in het voordeel van OKK uit. Johan van der Meulen, Steven Koster en Tjisse Steenstra wisten toen na een meer spannend dan fraaie finale toch nog als eerste het wiel over de meet te drukken. Tegenstander het verrassende Winsum, tweemaal eerder winnaar van de bondspartij, hield de spanning er heel lang in maar kwam uiteindelijk twee slagen te kort. Dat was een geweldige prestatie van Winsum omdat het partuur werd gevormd door twee ledenkaatsers (Robert Grovenstein en Johannes Boersma) met wel een stevig kaatsverleden en een hoofdklasser in de persoon van Evert Pieter Tolsma. De finale was er toch een van de dertigers want vier van de zes kaatsers waren ruim de 30 al gepasseerd. (Foto: Richard Miedema).

De winnaar van de Bond voor senioren. Vlnr: afgevaardigde OKK, Steven Koster, Tjisse Steenstra en Johan van der Meulen.


Lees verder: Tjisse Steenstra zet OKK Bitgum weer op de kaart

 

De 55+ op it SjŻkel‚n
Gepost op: Dinsdag 22 mei @ 03:53:06 (105 x gelezen)
Lees verder... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


In het kader van de Kaatsweek in Franeker was de Commissie 55+ gevraagd of zij de woensdag wilden spelen op it SjŻkel‚n. Nou wie wil daar nu niet - al was het maar eens in je leven - kaatsen. Nu is kaatsen bij de 55-plussers altijd al een feestje van vrienden maar vandaag was dit in de overtreffende trap. Degenen die niet aanwezig konden zijn hebben wat gemist. (Foto: Henk Bootsma).

De winnaars vlnr: Henk Deelstra, Piet de Groot en Jan Kwast

 

Kweapraat (156)
Gepost op: Maandag 21 mei @ 03:23:33 (1098 x gelezen)
Lees verder... |  Afdrukbare Versie 
Kweapraat


Goeie mannen, der ek wer efkes op ķt west?

Ja wis Sake, wy ha ķs dit wykein net ferfeeld. Sneon wie de Jong Nederl‚n partij, snein binne wy Űfstutsen nei Jorwert en moandei ha wy besite brocht oan de BŻnspartij en net saít dizze partij al jierren neamd wurdt it NK. No, der falt noch wol wat oer te sizzen. (Cartoon: Peter Vassilev).

 

Lijst heren hoofdklasse Menaam
Gepost op: Maandag 21 mei @ 03:19:05 (563 x gelezen)
Lees verder... |  Afdrukbare Versie 
Lotingen 2018


Kaatsvereniging VvV Menaam organiseert zondag een vrijeformatiewedstrijd voor hoofdklassers.

 

Lijst heren eerste klasse Hķns
Gepost op: Maandag 21 mei @ 03:15:53 (562 x gelezen)
Lees verder... |  Afdrukbare Versie 
Lotingen 2018


Kaatsvereniging Huins-Lions is zondag gastheer voor de heren eerste klasse.

 

Lijst heren 50+ Schingen
Gepost op: Maandag 21 mei @ 03:14:43 (314 x gelezen)
Lees verder... |  Afdrukbare Versie 
Lotingen 2018


Kaatsvereniging Ontspanning organiseert zondag een wedstrijd d.e.l. met verliezersronde voor de heren 50+.

 

Lijst dames hoofdklasse Winsum
Gepost op: Maandag 21 mei @ 03:13:28 (244 x gelezen)
Lees verder... |  Afdrukbare Versie 
Lotingen 2018


Kaatsvereniging Winsum organiseert zondag een vrije formatie wedstrijd voor de dames hoofdklasse.

 

Lijst dames eerste klasse Heerenveen
Gepost op: Maandag 21 mei @ 03:12:04 (192 x gelezen)
Lees verder... |  Afdrukbare Versie 
Lotingen 2018


Kaatsvereniging de Pompebledden organiseert zondag een vrije formatiewedstrijd voor de dames eerste klasse.

 

Lijst dames hoofdklasse Menaam
Gepost op: Maandag 21 mei @ 03:10:04 (209 x gelezen)
Lees verder... |  Afdrukbare Versie 
Lotingen 2018

Kaatsvereniging VvV Menaam organiseert zaterdag een vrije formatie wedstrijd voor de dames hoofdklasse.

 

Lijst dames eerste klasse Tzum
Gepost op: Maandag 21 mei @ 03:07:28 (178 x gelezen)
Lees verder... |  Afdrukbare Versie 
Lotingen 2018


Kaatsvereniging Wez Wis Tsjom organiseert zaterdag een d.e.l. - wedstrijd voor de dames eerste klasse.

 

Partuur Hans Diekman wint in Gytsjerk
Gepost op: Zondag 20 mei @ 21:37:22 (218 x gelezen)
Lees verder... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Hans Diekman (Pietersbierum), Jacob Kamstra (Franeker) en Thijs Houtsma (Westhoek) zijn zondag in Gytsjerk winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de heren 50+.

Op de foto v.lnr: Johan Wiittermans, Henk Woppenkamp, Maikel Versnel en Thijs Houtsma, Jacob Kamstra en voor Hans Diekman

 

Tjisse Steenstra zet OKK Bitgum weer op de kaart
Gepost op: Zondag 20 mei @ 03:00:46 (758 x gelezen)
Lees verder... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Het kostte bloed zweet en tranen maar tegen de klok van half zeven viel de beslissende slag in het voordeel van OKK uit. Johan van der Meulen, Steven Koster en Tjisse Steenstra wisten toen na een meer spannend dan fraaie finale toch nog als eerste het wiel over de meet te drukken. (Foto's: Richard Miedema).

Grote aanjager: Tjisse Steenstra

 

Clive van der Weerdt wint in Wommels
Gepost op: Zaterdag 19 mei @ 05:03:07 (182 x gelezen)
Lees verder... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Clive van der Weerdt uit Makkum is zaterdag in Wommels winnaar geworden van het dag deel kaatsen voor pupillenjongens.

 

Trio Anne Berber Zeinstra wint in Folsgare
Gepost op: Zaterdag 19 mei @ 00:09:24 (307 x gelezen)
Lees verder... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Anne Berber Zeinstra (Peins), Lotte Delgrosso (Deinum) en Jildou Felkers (Stiens) zijn zondag in Folsgare winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor de dames eerste klasse. (Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Jildou Felkers, Anne Berber Zeinstra en Lotte Delgrosso

 

Marrit Zeinstra maakt het verschil in Jorwert
Gepost op: Vrijdag 18 mei @ 23:54:03 (401 x gelezen)
Lees verder... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


De formatie van Nynke Sijbrandij, Wiljo Sijbrandij en Marrit Zeinstra boekte zondag in een warm Jorwert de tweede vrije formatie zege van het nog prille seizoen. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Nynke Sijbrandij, Marrit Zeinstra en Wiljo Sijbrandij

 

Leon Wijning wint in Arum
Gepost op: Vrijdag 18 mei @ 23:10:14 (163 x gelezen)
Lees verder... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Leon Wijning (Sint Annaparochie) is zaterdag in Arum bij de schooljongens winnaar geworden van het dagdeel kaatsen.

 

Jelle Cnossen wint dagdeel kaatsen in Hijum
Gepost op: Vrijdag 18 mei @ 23:04:01 (230 x gelezen)
Lees verder... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Jelle Cnossen uit Bolsward is zaterdag winnaar geworden van het dag deel kaatsen voor jongens.

 

Welpen kaatsten in Bitgum
Gepost op: Vrijdag 18 mei @ 16:07:23 (171 x gelezen)
Lees verder... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Brecht Grovenstein uit Winsum is zaterdag in Bitgum winnaar geworden van de wedstrijd voor de welpenmeisjes.

 

Blauwe kaart Pieter van der Schoot
Gepost op: Vrijdag 18 mei @ 02:22:22 (723 x gelezen)
Lees verder... |  Afdrukbare Versie 
Algemeen nieuws 2018


Een smet op de finale was de blauwe kaart die vuurvreter Pieter van der Schoot ontving van scheidsrechter Murk de Jong. (Foto: Henk Bootsma).

 

Hester Torensma wint in Burgwerd
Gepost op: Vrijdag 18 mei @ 01:59:14 (205 x gelezen)
Lees verder... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Hester Torensma uit Oosternijkerk is zaterdag in Burgwerd winnaar geworden van de wedstrijd voor pupillenmeisjes.

 

Minnertsga verrast op 105de Jong-Nederland partij
Gepost op: Vrijdag 18 mei @ 01:13:18 (735 x gelezen)
Lees verder... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Onder aanvoering van de grote man Marten Bergsma is Minnertsga als verrassende winnaar uit de bus gekomen. Met zijn maten Wesley Vriesema en Herre de Vries wisten zij met banddikte te winnen van De Twa Doarpen-Dios uit Sexbierum-Pietersbierum. (Foto's: Henk Bootsma).

 


   Websponsors
Taxi van der Bles
Horeca Straatkaatsen Leeuwarden
Geert van Tuinen producties
Frythermo vloerverwarming
Alfa Romeo Berlikum
Jansma Burdaard

   Nieuwsarchief
17 mei
Linksom of rjochtsom: der wurdt wol keatst op de 14de july!

14 mei
Geert fileart: Seure

Bondspartij telt 50 parturen

Open strijd op Jong-Nederland partij

Lijst dames hoofdklasse Jorwert

Lijst dames eerste klasse Folsgare

Lijst heren 50+ Gytsjerk

12 mei
Kweapraat (155)

Partuur Jorrit Nanninga wint in Oude Leije

Partuur Anna-Dieuwke Dijkstra wint in Hommerts

Easterein wint in Sexbierum

Marten Bergsma verrassende koning op de Waaie

Exmorra wint in Holwerd

Trio Wybrig Bakker wint in Stiens

Partuur Dido Iedema wint in Herbaijum

Trio Johan van der Meulen wint in Grou

Trio Nynke Sijbrandij wint in Kimswerd

11 mei
Ludwig Seerden c.s. wint in Hilversum

Partuur Remmelt Bouma wint in Paesens

Joukje Bosje net beskiber foar Sint Anne


Copyright © Acquisitie- en advertentiebureau Boppeslach 2002-2018
Alle rechten, waaronder het auteursrecht, zijn aan Acquisitie- en advertentiebureau Boppeslach voorbehouden.
Gehele of gedeeltelijke overname, plaatsing op andere sites, verveelvoudiging op welke andere wijze dan ook en/of commercieel gebruik van deze informatie is niet toegestaan, tenzij hiervoor uitdrukkelijk schriftelijke toestemming is verleend door Boppeslach of tenzij aan de onderstaande voorwaarden wordt voldaan. Het is, behoudens de terzake wettelijk verankerde rechten, niet toegestaan teksten of beeldmateriaal over te nemen
c.q. te publiceren zonder toestemming van Acquisitie- en advertentiebureau Boppeslach.

Nieuwsberichten, vragen en opmerkingen kunt u richten aan jbraaksma@planet.nl of telefoon 0517 - 39 68 20