Welkom op de website van www.kaatsen.nlFrythermoYour DJ
Home  ∑  Nieuwsarchief  

   Menu
Home
Nieuwsarchief
Web Links
Spelregels
Parturen 2017
Gastenboek

   Websponsors
Middelsee schilders
Your-DJ
Laanstra en Roersma
Opel Deinum Franeker
Copy service
Van Smeden IJzerwaren en Gereedschappen
Bouwbedrijf Bruinsma
Nijholt

   Agenda
  Ma Di Wo Do Vr Za Zo
>         01 02 03
> 04 05 06 07 08 09 10
> 11 12 13 14 15 16 17
> 18 19 20 21 22 23 24
> 25 26 27 28 29 30 31



Agenda deze week:

Zaterdag, december 16
10:00 - 14:00 Zaalkaatsen FBA



Zoek agenda door op...



Agenda van vandaag:

Geen events vandaag

Webalizer web stats

Untitled Document

Jaarklassement heren hoofdklasse 2017

Pos.
Naam
Woonplaats
Punten
1
Gert-Anne van der Bos
Mantgum
52
1
Tjisse Steenstra
Bitgummole
52
3
Taeke Triemstra
Sint Jacobiparochie
43
4
Renze Pieter Hiemstra
Sint Jacobiparochie
33
5
Enno Kingma
Leeuwarden
30
6
Hans Wassenaar
Leeuwarden
28
7
Menno van Zwieten
Heerenveen
26
8
Erwin Zijlstra
Easterlittens
26
9
Bauke Triemstra
Sint Jacobiparochie
23
10
Hijlke Bruinsma
Minnertsga
22
11
Alle-Jan Anema
Grou
18
12
Hendrik Kootstra
Minnertsga
17
13
Dylan Drent
Harlingen
17
14
Kees van der Schoot
Sexbierum
15
15
Sjoerd de Jong
Sint Annaparochie
10
16
Hillebrand Visser
Leeuwarden
10
17
Patrick Scheepstra
Franeker
10
18
Marten P. Bergsma
Minnertsga
10
19
Peter van Zuiden
Tjerkwerd
10
20
Jelle Attema
Idsegahuizum
10
21
Jouke Bosje
Leeuwarden
9
22
Evert Pieter Tolsma
Winsum
8
23
Pieter van der Schoot
Sexbierum
8
24
Jacob Klaas Haitsma
Wommels
6
25
Pier Piersma
Easterlittens
6
26
Daniël Iseger
Leeuwarden
5
27
Haije Jan Nicolay
Britsum
5
28
Allard Hoekstra
Franeker
5
29
Hyltje Bosma
Makkum
4
30
Johan van der Meulen
Bitgummole
4
31
Pieter-Jan Plat
Leeuwarden
4
32
Arnold Zijlstra
Tzummarum
4
33
Johannes van der Veen
Pietersbierum
4
34
Steven Koster
Bitgummole
3
35
Durk Ennema
Sexbierum
3
36
Jan Schurer
Easterein
3
37
Laas Pieter van Straten
Feinsum
3
38
Hendrik Tolsma
Leeuwarden
3
39
Jan-Dirk de Groot
Driezum
2
40
Thomas van Zuiden
Bolsward
2
41
Arie den Breejen
Harlingen
2
42
Johan Diertens
Dronryp
2
43.
Erik Haitsma
Wommels
2
44
Dirk-Yde Sjaarda
Easterein
2
45
Marten Johan Bloem
Bitgummole
1
46
Auke Boomsma
Lioessens
1
47
Sip-Jaap Bos
Anjum
1
48
Steven de Bruin
Franeker
1
49
Jelte Pieter Dijkstra
Heerenveen
1
50
Willem Heeringa
Tzummarum
1
51
Johan Kwast
Harlingen
1
52
Jouwert Nicolay
Britsum
1
53
Doede Rients Okkema
Easterein
1
54
Jelle Jaap Stiemsma
Lioessens
1

Bron: Boppeslach Franeker

 

Copyright © Acquisitie- en advertentiebureau Boppeslach 2002-2017
Alle rechten, waaronder het auteursrecht, zijn aan Acquisitie- en advertentiebureau Boppeslach voorbehouden.
Gehele of gedeeltelijke overname, plaatsing op andere sites, verveelvoudiging op welke andere wijze dan ook en/of commercieel gebruik van deze informatie is niet toegestaan, tenzij hiervoor uitdrukkelijk schriftelijke toestemming is verleend door Boppeslach of tenzij aan de onderstaande voorwaarden wordt voldaan. Het is, behoudens de terzake wettelijk verankerde rechten, niet toegestaan teksten of beeldmateriaal over te nemen
c.q. te publiceren zonder toestemming van Acquisitie- en advertentiebureau Boppeslach.

Nieuwsberichten, vragen en opmerkingen kunt u richten aan jbraaksma@planet.nl of telefoon 0517 - 39 68 20