Welkom op de website van www.kaatsen.nlFrythermoYour DJ
Home  ∑  Nieuwsarchief  

   Menu
Home
Nieuwsarchief
Web Links
Spelregels
Parturen 2018
Gastenboek

   Websponsors
Middelsee schilders
Your-DJ
Laanstra en Roersma
Opel Deinum Franeker
Copy service
Van Smeden IJzerwaren en Gereedschappen
Bouwbedrijf Bruinsma
Nijholt

   Agenda
< juni >
  Ma Di Wo Do Vr Za Zo
>         01 02 03
> 04 05 06 07 08 09 10
> 11 12 13 14 15 16 17
> 18 19 20 21 22 23 24
> 25 26 27 28 29 30  



Agenda deze week:

Maandag, juni 18
Evenement start om 18:30 Iepen Frysk kampioenschap Jeu de Pelote
Dinsdag, juni 19
Evenement start om 19:00 Iepen Frysk kampioenschap Jeu de Pelote
Evenement start om 19:00 Loting Damesbond
Evenement start om 20:00 Loting NK-schooljongens
Evenement start om 19:00 Loting NK-schoolmeisjes
Woensdag, juni 20
Evenement start om 10:00 Heren 55+ d.e.l.
Evenement start om 18:30 Iepen Frysk kampioenschap Jeu de Pelote
Evenement start om 13:30 Schoolkaatskampioenschap jongens
Evenement start om 13:30 Schoolkaatskampioenschap meisjes
Donderdag, juni 21
Evenement start om 18:30 Iepen Frysk kampioenschap Jeu de Pelote
Vrijdag, juni 22
Evenement start om 18:30 Iepen Frysk kampioenschap Jeu de Pelote
Zaterdag, juni 23
Evenement start om 10:00 Bond dames
Evenement start om 10:00 Bond schoolmeisjes
Evenement start om 11:00 Heren 30+ d.e.l. + verliezers ronde
Evenement start om 11:00 Heren 50+ afdelingswedstrijd
Evenement start om 11:00 Heren 50+ d.e.l. + verliezers afd.
Evenement start om 11:00 Heren 50+ d.el. + verliezers afdeling
Evenement start om 11:00 Heren eerste klasse vrije formatie
Evenement start om 11:00 Heren hoofdklasse vrije formatie
Evenement start om 11:00 Heren tweede klasse vrije formatie
Evenement start om 10:00 Jongens vrije formatie
Evenement start om 10:00 Meisjes vrije formatie
Zondag, juni 24
Evenement start om 10:00 Heren eerste klasse vrije formatie
Evenement start om 12:00 Heren hoofdklasse vrije formatie
Evenement start om 10:00 Pupillenjongens afdelingswedstrijd
Evenement start om 11:00 Pupillenjongens d.e.l. + verl. afdeling
Evenement start om 10:00 Pupillenmeisjes afdelingswedstrijd
Evenement start om 10:00 Pupillenmeisjes d.e.l. + verl. ronde
Evenement start om 10:00 Welpen jongens d.e.l. A-klasse
Evenement start om 10:00 Welpen jongens d.e.l. B-klasse + verl.
Evenement start om 10:00 Welpen meisjes d.e.l. A-klasse
Evenement start om 10:00 Welpen meisjes d.e.l. B-klasse



Zoek agenda door op...



Agenda van vandaag:

18:30
Evenement start om 18:30 Iepen Frysk kampioenschap Jeu de Pelote

Webalizer web stats

Lijst heren 50+ wedstrijd d.e.l. Gytsjerk zondag 20 mei 2018

A-klasse

1
Ludwig Seerden Franeker
2
Johan Hiemstra Sint Annaparochie
Roel Venema Bolsward
Ype Tiemersma Easterein
Jan Buitenga Sint Nicolaasga
Dirk Poortstra Sint Jacobiparochie
   
   
3
Jacob Kamstra Franeker
4
Tiede Boorsma Sint Nicolaasga
Thijs Houtsma Westhoek
Sipke Hiemstra Easterein
Hans Diekman Pietersbierum
Auke Akkerman Minnertsga
   
   
5
Jan Sipma Franeker
6
Nanning Seepma Harkema
Hans Felkers Stiens
Bennie Hof Franeker
Klaas Sobel Tytsjerk
Albert Walsweer Goutum
   
   
7
Piet Zondervan Jorwert
8
Johannes Siegersma Berltsum
Sape Nauta Berltsum
Piet Machiela Sint Annaparochie
Wybren v.d. Woud Goutum
Eddy Sjollema Harlingen

B-klasse

1
Jan de Boer Bolsward
2
Anne Brouwer Wommels
Oeds Broersma Witmarsum
Henk Noordbruis Marsum
Winbe Hoitenga Boazum
Murk de Jong Sint Annaparochie
   
   
3
Henk Woppenkamp Hauwert
4
Gerrie Otter Goutum
Johan Wittermans Sneek
Herman Radelaar Rolde
Maikel Versnel Sint Annaparochie
Egbert Bootsma Itens
   
   
5
Anno Miedema Stiens
6
Jan Brandsma Grijpskerk
Anne de Vries Sint Annaparochie
Andries Idzerda Goutum
Johan van der Veen Oentsjerk
Daan Groen Hallum
   
   
7
Henk Porte Leeuwarden
8
Siebe van Loon Heerenveen
Einte Jongeling Oentsjerk
Teake Koster Harlingen
Joop Bootsma Reahûs
Bouwe v.d. Veer Winsum
   
   
9
Tjeerd Bouma Leeuwarden
10
Jan de Jong Menaam
Douwe Broersma Midlum
Piet de Groot Midlum
Jan Tuinier Makkum
Piet v.d. Ploeg. Sint Jacobiparochie
   
   
11
Henk Mulder Dronryp
   
Lubbert Schreiber Sint Annaparochie
   
Sikke Koster Aalzum
   
Copyright © Acquisitie- en advertentiebureau Boppeslach 2002-2018
Alle rechten, waaronder het auteursrecht, zijn aan Acquisitie- en advertentiebureau Boppeslach voorbehouden.
Gehele of gedeeltelijke overname, plaatsing op andere sites, verveelvoudiging op welke andere wijze dan ook en/of commercieel gebruik van deze informatie is niet toegestaan, tenzij hiervoor uitdrukkelijk schriftelijke toestemming is verleend door Boppeslach of tenzij aan de onderstaande voorwaarden wordt voldaan. Het is, behoudens de terzake wettelijk verankerde rechten, niet toegestaan teksten of beeldmateriaal over te nemen
c.q. te publiceren zonder toestemming van Acquisitie- en advertentiebureau Boppeslach.

Nieuwsberichten, vragen en opmerkingen kunt u richten aan jbraaksma@planet.nl of telefoon 0517 - 39 68 20