Welkom op de website van www.kaatsen.nlFrythermoYour DJ
Home  ∑  Nieuwsarchief  

   Menu
Home
Nieuwsarchief
Web Links
Spelregels
Parturen 2018
Gastenboek

   Websponsors
Middelsee schilders
Your-DJ
Laanstra en Roersma
Opel Deinum Franeker
Copy service
Van Smeden IJzerwaren en Gereedschappen
Bouwbedrijf Bruinsma
Nijholt

   Agenda
< juli >
  Ma Di Wo Do Vr Za Zo
> 02 03 04 05 06 07 08
> 09 10 11 12 13 14 15
> 16 17 18 19 20 21 22
> 23 24 25 26 27 28 29
> 30 31          



Agenda deze week:

Zaterdag, juli 21
Evenement start om 11:00 Dames eerste klasse vrije formatie
Evenement start om 11:00 Heren eerste klasse vrije formatie
Evenement start om 10:00 Heren tweede klasse vrije formatie
Evenement start om 10:00 Jongens vrije formatie
Evenement start om 10:00 Meisjes d.e.l.
Evenement start om 10:00 Pupillenjongens d.e.l.
Evenement start om 10:00 Pupillenmeisjes d.e.l.
Evenement start om 10:00 Schooljongens d.e.l.
Evenement start om 10:00 Schoolmeisjes d.e.l.
Evenement start om 10:00 Welpen jongens d.e.l.
Evenement start om 10:00 Welpen meisjes d.e.l.
Zondag, juli 22
Evenement start om 11:00 Dames hoofdklasse vrije formatie
Evenement start om 10:00 Heren eerste klasse vrije formatie
Evenement start om 11:00 Heren hoofdklasse vrije formatie
Evenement start om 10:00 Jongens d.e.l.
Woensdag, juli 25
Evenement start om 10:30 Heren 55+ d.e.l.
Evenement start om 10:00 Junioren afdelingswedstrijd
Donderdag, juli 26
Evenement start om 18:30 Keats-off



Zoek agenda door op...



Agenda van vandaag:

10:00
Evenement start om 10:00 Welpen meisjes d.e.l.
Evenement start om 10:00 Meisjes d.e.l.
Evenement start om 10:00 Jongens vrije formatie
Evenement start om 10:00 Schooljongens d.e.l.
Evenement start om 10:00 Pupillenjongens d.e.l.
Evenement start om 10:00 Schoolmeisjes d.e.l.
Evenement start om 10:00 Welpen jongens d.e.l.
Evenement start om 10:00 Pupillenmeisjes d.e.l.
Evenement start om 10:00 Heren tweede klasse vrije formatie
11:00
Evenement start om 11:00 Heren eerste klasse vrije formatie
Evenement start om 11:00 Dames eerste klasse vrije formatie

Webalizer web stats

Lijst dames hoofdklasse vrije formatiewedstrijd Sint Annaparochie zondag 15 juli 2018

1
Marije van der Meer
Leeuwarden
2
Ilse Tuinenga
Berltsum
Martine Tiemersma
Easterein
Sjanet Wijnia
Wommels
Annelien Broersma
Easterlittens
Manon Scheepstra
Leeuwarden
 
 
3
Andrea Kroes
Gauw
4
Amarins de Groot
Mantgum
Ymkje Yntema
Grou
Mintje Meintema
Dronryp
Aluca Bouma
Grou
Ineke van der Ploeg
Ried
 
 
5
Elly Hofman
Dronryp
6
Nynke Sijbrandij
Leeuwarden
Marte Altenburg
Grou
Wiljo Sijbrandij
Leeuwarden
Martzen Deinum
Wommels
Marrit Zeinstra
Groningen
 
 
7
Anne Monfils
Kimswerd
8
Tineke Dijkstra
Wjelsryp
Margriet Bakker
Easterlittens
Sandra Hofstra
Wjelsryp
Harmke Siegersma
Berltsum
Louise Krol
Ee
Copyright © Acquisitie- en advertentiebureau Boppeslach 2002-2018
Alle rechten, waaronder het auteursrecht, zijn aan Acquisitie- en advertentiebureau Boppeslach voorbehouden.
Gehele of gedeeltelijke overname, plaatsing op andere sites, verveelvoudiging op welke andere wijze dan ook en/of commercieel gebruik van deze informatie is niet toegestaan, tenzij hiervoor uitdrukkelijk schriftelijke toestemming is verleend door Boppeslach of tenzij aan de onderstaande voorwaarden wordt voldaan. Het is, behoudens de terzake wettelijk verankerde rechten, niet toegestaan teksten of beeldmateriaal over te nemen
c.q. te publiceren zonder toestemming van Acquisitie- en advertentiebureau Boppeslach.

Nieuwsberichten, vragen en opmerkingen kunt u richten aan jbraaksma@planet.nl of telefoon 0517 - 39 68 20