Welkom op de website van www.kaatsen.nlFrythermoYour DJ
Home  ∑  Nieuwsarchief  

   Menu
Home
Nieuwsarchief
Web Links
Spelregels
Parturen 2019

   Websponsors
Middelsee schilders
Your-DJ
Laanstra en Roersma
Opel Deinum Franeker
Copy service
Van Smeden IJzerwaren en Gereedschappen
Bouwbedrijf Bruinsma
Nijholt

   Agenda
  Ma Di Wo Do Vr Za Zo
>       01 02 03 04
> 05 06 07 08 09 10 11
> 12 13 14 15 16 17 18
> 19 20 21 22 23 24 25
> 26 27 28 29 30    



Agenda deze week:

Woensdag, juni 26
Evenement start om 10:00 Heren 55+ d.e.l.
Evenement start om 18:30 Iepen Frysk kampioenschap Jeu de Pelote
Evenement start om 10:00 Jongens vrije formatie
Donderdag, juni 27
Evenement start om 18:30 Iepen Frysk kampioenschap Jeu de Pelote
Vrijdag, juni 28
Evenement start om 18:30 Iepen Frysk kampioenschap Jeu de Pelote
Evenement start om 11:00 Junioren d.e.l.
Zaterdag, juni 29
Evenement start om 11:00 Alle categorieŽn d.e.l. + verl. ronde
Evenement start om 10:00 Bond pupillenjongens
Evenement start om 10:00 Bond pupillenmeisjes
Evenement start om 10:00 Dames junioren afdelingswedstrijd
Evenement start om 11:00 Heren eerste klasse vrije formatie
Evenement start om 11:00 Heren hoofdklasse vrije formatie
Evenement start om 10:00 Heren tweede klasse vrije formatie
Evenement start om 10:00 Jongens d.e.l. A-klasse
Evenement start om 10:00 Jongens d.e.l. B-klasse + verl. ronde
Evenement start om 10:00 Schooljongens d.e.l.
Evenement start om 10:00 Schoolmeisjes d.e.l.
Zondag, juni 30
Evenement start om 10:00 Dames eerste klasse vrije formatie
Evenement start om 11:00 Dames hoofdklasse vrije formatie
Evenement start om 10:00 Heren 30+ d.e.l. + verliezers ronde
Evenement start om 10:00 Heren 50+ d.e.l. + verliezers ronde
Evenement start om 10:00 Heren eerste klasse vrije formatie
Evenement start om 11:00 Heren hoofdklasse vrije formatie
Evenement start om 10:00 Meisjes d.e.l. A-klasse
Evenement start om 10:00 Meisjes d.e.l. B-klasse + verl. ronde
Evenement start om 10:00 Schooljongens d.e.l. A-klasse
Evenement start om 10:00 Schooljongens d.e.l. B-klasse + verl.
Evenement start om 10:00 Schoolmeisjes d.e.l. A-klasse
Evenement start om 10:00 Schoolmeisjes d.e.l. B-klasse + verl.
Evenement start om 10:00 Welpen jongens d.e.l. A-klasse
Evenement start om 10:00 Welpen jongens d.e.l. B-klasse + verl.
Evenement start om 10:00 Welpen meisjes d.e.l. A-klasse
Evenement start om 10:00 Welpen meisjes d.e.l. B-klasse + verl.
Maandag, juli 01
Evenement start om 18:30 Iepen Frysk kampioenschap Jeu de Pelote
Dinsdag, juli 02
Evenement start om 19:00 Iepen Frysk kampioenschap Jeu de Pelote
Evenement start om 19:00 Loting bond 50+



Zoek agenda door op...



Agenda van vandaag:

10:00
Evenement start om 10:00 Heren 55+ d.e.l.
Evenement start om 10:00 Jongens vrije formatie
18:30
Evenement start om 18:30 Iepen Frysk kampioenschap Jeu de Pelote

Webalizer web stats

Parturen 2018
Hoofdklasseparturen op ranking volgorde!

1. Gert-Anne van der Bos Mantgum, Taeke Triemstra Sint Jacobiparochie, Tjisse Steenstra Bitgummole

2. Marten P. Bergsma Minnertsga, Renze Pieter Hiemstra Deinum, Hans Wassenaar Leeuwarden

3. Enno Kingma Leeuwarden, Piet Jan Plat Leeuwarden, Sjoerd de Jong Leeuwarden

4. Jelte Pieter Dijkstra Heerenveen, Allard Hoekstra Franeker, Thomas van Zuiden Bolsward

5. Bauke Triemstra Sint Jacobiparochie, Dylan Drent Harlingen, Hendrik Kootstra Minnertsga

6. Remmelt Bouma Weidum, Jelte Visser Sexbierum, Willem Heeringa Tzummarum

7. Menno van Zwieten Heerenveen, Kees van der Schoot Leeuwarden, Erwin Zijlstra Easterlittens

8. Haije Jan Nicolay Britsum, Pier Piersma Easterlittens, Evert Pieter Tolsma Winsum

9. Patrick van Dellen Berltsum, Hyltje Bosma Makkum, Pieter van der Schoot Dronryp

10. Johannes van der Veen Pietersbierum, Sip-Jaap Bos Groningen, Klaas Pier Folkertsma Wons


Eerste klas parturen op ranking volgorde

11. Andrť van Dellen Berltsum, Bauke Dijkstra Easterein, Tsjerk Elsinga Dronryp

12. Paul Dijkstra Bitgum, Hendrik Jan van der Velde Heidenskip, Stefan van der Meer Baard

13. Jelle Attema Idsegahuizum, Gabe Jan van Popta Lollum, Patrick Scheepstra Franeker

14. Auke Boomsma Morra, Marten Feenstra Vrouwenparochie, Laas Pieter van Straten Feinsum

15. Johan Diertens Dronryp, Kevin Jordi Hiemstra Koarnjum, Lennart Adema Makkum

16. Bouke Willem Tuinman Dronryp, Renť de Haan Franeker, Yannick Hielkema Bitgum

17. Arnold Zijlstra Tzummarum, Jacob Klaas Haitsma Wommels, Siebe Greidanus Wjelsryp

18. Lieuwe van der Werff Koarnjum, Sjoerd Smits Britsum, Riemer Hoekstra Ee

19. Gerrit Dijkstra Anjum, Jan Sipke Tuinman Dronryp, Menno Galama Tjerkwerd

20. Cornť Tuinenga Berltsum, Wiebe Wessel Bos Anjum, Roel Pieter de Jong Ried

Tweede klasse parturen op ranking volgorde

21. Wierd Baarda Dronryp, Jelmer Westra Berltsum, Marco de Groot Franeker

22. Gerrit Jan Duiven Hartwerd, Hendrik Bouwhuis Easterein, Leon Bekema Bolsward

23. Feiko Broersma Leeuwarden, Habtumu Emke de Hoop Wommels, Djurre Seerden Franeker

24. Gerard de Vries Bitgum, Jelle Pieter van der Walt Tzummarum, Wytze Wassenaar Wier

25. Willem Jan Postma Bolsward, Michel Nesse Sibrandabuorren, Gerben de Boer Gaast

26. Hendrik Tolsma Goutum, Jouke Bosje Leeuwarden, Hillebrand Visser Leeuwarden

27. Roan Hein Joostema Minnertsga, Jan Bauke Tolsma Arum, Rick Poortstra Sint Jacobiparochie

28. Jan Hof Franeker, Justin van Dijk Arum, Jan Sjouke Weewer Sexbierum

29. Albert Feenstra Exmorra, Hendry Steigenga Exmorra, Auke Geert Ybema Gaast

30. Jan Tijtsma Anjum, Hielke Beijering Hijum, Wiebe Dijkstra Anjum

31. Jan Dirk de Groot Driezum, DaniŽl Iseger Leeuwarden, Sjirk Gjalt de Groot Mantgum

32. Wessel van der Woud Goutum, Sytse Koree Anjum, Dirk-Henk Kuipers Arum

33. Youri de Groot Menaam, Jelle Cnossen Bolsward, Piet Jan Leijenaar Exmorra

34. Harmen Schuitmaker Slappeterp, Lucas Postma Dronryp, Roeland van der Ploeg Ferwert

35. Simon Zijlstra Easterlittens, Jelle Scharringa Wjelsryp, Paulus Yde Walda Wjelsryp

36. Jarco Kingma Berltsum, Hein Joostema Berltsum, Ruben Eijzenga Berltsum

37. Keimpe Brander Heeg, Allard Visser Schettens, Willem van Abbema Schettens

38. Redmer Zaagemans Witmarsum, Ignas Dijkstra Mantgum, Wessel Schraa Wommels

39. Jasper Jager Dronryp, Mark Polstra Menaam, Wessel Hilverda Winsum

40. Sibrand Zondervan Menaam, Janko Koopal Ingelum, Erik van der Veen Ried

41. Doede Rients Okkema Easterein, Sjoerd Teake Kooistra Hartwerd, Sybren Poelsma Dronryp

42. Joram Dijkstra Waaksens, Sjoerd Atze de Jong Witmarsum, Frans Dooper Witmarsum


Parturen dames hoofdklasse op ranking volgorde

1. Ilse Tuinenga Franeker, Sjanet Wijnia Wommels, Manon Scheepstra Leeuwarden

2. Nynke Sijbrandij Leeuwarden, Imke van der Leest Easterein, Marrit Zeinstra Groningen

3. Anne Monfils Groningen, Margriet Bakker Easterlittens, Harmke Siegersma Berltsum

4. Tineke Dijkstra Wjelsryp, Sandra Hofstra Wjelsryp, Louise Krol Ee

5. Anna Brecht Bruinsma Wommels, Jeska Terpstra Easterein, Martzen Deinum Wommels

6. Sietske Okkema Easterein, Anouk Tolsma Dronryp, Rixt Wijnia Wommels

7. Jildou Sweering Folsgare, Marte Altenburg Grou, Jennie Terpstra Mantgum

8. Elly Hofman Dronryp, Klasine Huistra Reduzum, Annelien Broersma Leeuwarden

b>Parturen dames eerste klasse 2018 op ranking volgorde

9. Wybrich Bakker Tersoal, Hiske Zeinstra Groningen, Melissa Rianne Hiemstra Stiens

10. Annet de Haan Sint Annaparochie, Corina de Vries Bitgum, Hendrieke van der Schoot Sexbierum

11. Hester Zijlstra Berltsum, Anke Winkel Dronryp, Simona Kootstra Minnertsga

12. Anne Berber Zeinstra Peins, Lotte Delgrosso Marsum, Kim Dijkstra Makkum

13. Andrea Kroes Gauw, Sigrid de Jong Blauwhuis, Marije Hellinga Marsum

14. Jeanette Jansma Dronryp, Jannica van der Ploeg Stiens, Aletta van Popta Lollum

15. Nicole Hempenius Ried, Margriet Miedema Berltsum, Fenna Kramer Winsum

16. Amarins de Groot Mantgum, Mintje Meintema Dronryp, Ineke van der Ploeg Ried

17. Boukje Houtsma Groningen, Anna Rixt Iedema Menaam, Boukje Ellen Bosma Makkum

18. Anna Ennema Sexbierum, Baukje Terpstra Easterein, Selma van der Molen Witmarsum

19. Serena Hovenga Marsum, Aluca Bouma Grou

20. Everdyna de Haan Wier, Selma de Boer Easterein




Afdrukbare Versie   Afdrukbare Versie
 

Copyright © Acquisitie- en advertentiebureau Boppeslach 2002-2019
Alle rechten, waaronder het auteursrecht, zijn aan Acquisitie- en advertentiebureau Boppeslach voorbehouden.
Gehele of gedeeltelijke overname, plaatsing op andere sites, verveelvoudiging op welke andere wijze dan ook en/of commercieel gebruik van deze informatie is niet toegestaan, tenzij hiervoor uitdrukkelijk schriftelijke toestemming is verleend door Boppeslach of tenzij aan de onderstaande voorwaarden wordt voldaan. Het is, behoudens de terzake wettelijk verankerde rechten, niet toegestaan teksten of beeldmateriaal over te nemen
c.q. te publiceren zonder toestemming van Acquisitie- en advertentiebureau Boppeslach.

Nieuwsberichten, vragen en opmerkingen kunt u richten aan jbraaksma@planet.nl of telefoon 0517 - 39 68 20