Kaatsen.nl

Parturen 2017

Hoofdklasseparturen
Marten P. Bergsma Minnertsga, Dylan Drent Harlingen, Patrick Scheepstra Franeker

Bauke Triemstra Sint Jacobiparochie, Alle Jan Anema Grou, Hendrik Kootstra Minnertsga

Gert-Anne van der Bos Mantgum, Taeke Triemstra Sint Jacobiparochie, Tjisse Steenstra Bitgummole

Enno Kingma Westhoek, Renze Pieter Hiemstra Sint Jacobiparochie, Hans Wassenaar Leeuwarden

Jelle Attema Idsegahuizum, Jacob Klaas Haitsma Wommels, Hillebrand Visser Leeuwarden

Peter van Zuiden Tjerkwerd, Kees van der Schoot Sexbierum, Evert Pieter Tolsma
Winsum

Jelte Pieter Dijkstra Heerenveen, Pier Piersma Easterlittens, Jan Schurer Easterein

Menno van Zwieten Heerenveen, Hylke R. Bruinsma Minnertsga, Erwin Zijlstra Easterlittens

Hendrik Tolsma Leeuwarden, Allard Hoekstra Franeker, Sjoerd de Jong Sint Annaparochie

Peter van Zuiden Tjerkwerd, Kees van der Schoot Sexbierum, Evert Pieter Tolsma
Winsum

Michiel Scheepvaart Makkum, Michel van der Veen Franeker, Klaas Pier Folkertsma Wons
Eerste klas parturen
Elgar Boersma Stiens, Bauke Dijkstra Easterein, Willem Heeringa Tzummarum

Johannes van der Veen Pietersbierum, Hendrik-Jan van der Velde Bolsward, Thomas van Zuiden Bolsward

Durk Ennema Sexbierum, Pieter van der Schoot Sexbierum, Laas Pieter van Straten Feinsum

Feiko Broersma Leeuwarden, Jan Sjoerd Tolsma Franeker, Roel Pieter de Jong Ried

Auke Boomsma Morra, Sip Jaap Bos Anjum, Jelle Jaap Stiemsma Lioessens

Johan Diertens Dronryp, Hyltje Bosma Makkum, Steven de Bruin Franeker

Arnold Zijlstra Tzummarum, Pieter Jan Plat Leeuwarden, Haije Jan Nicolay Britsum,

Jan Hof Franeker, Jorrit van Smeden Peins, Marco Lautenbach Herbaijum

Sil Leystra Westhoek, Jan Sjouke Weewer Sexbierum, Marc Burger Witmarsum

Tweede klasse

Johan van der Meulen Bitgummole, Djurre Seerden Franeker, Joran Gerbranda Sexbierum

Jehannes Gietema Akkrum, Sander Kingma Dronryp, Dirjan Bouma Grou

André van Dellen Berltsum, Tjerk Elsinga Wijnaldum, Jelmer Westra Berltsum

Wierd Baarda Dronryp, Douwe Anema Stiens, Marco de Groot Franeker

Remmelt Bouma Weidum, Jelte Visser Sexbierum, Nick Leistra Tzummarum

Anne Wind Pingjum, Michel Nesse Uitwellingerga

Corné Tuinenga Berltsum, Tom Gerard Cats Menaam, Tycho de Groot Menaam

Site Ferwerda Hattum, Pieter Vogels Utrecht, Franke Ferwerda Maarssen

Patrick van Dellen Berltsum, Jouke Vlasbloem Makkum, Aloys Freitag Makkum

Harmen Schuitmaker Slappeterp, Lennard Terpstra Dronryp, Jolt Vollema Peins

Kevin Jaarsma Arum, Patrick Kramer Arum, Jan Bauke Tolsma Arum

Lieuwe van der Werf Koarnjum, Sjoerd Smits Britsum, Ale van der Galiën Vrouwenparochie

Jan Sipke Tuinman Dronryp, Habtumu Emke de Hoop Wommels, Rimer Hoekstra Ee

Jesse Rinia Makkum, Jelle de Vries Wommels, Sybren Beert de Jong Kimswerd

Parturen dames hoofdklasse 2017
Anne Monfils Kimswerd, Nynke Sijbrandij Leeuwarden, Marrit Zeinstra Peins

Ilse Tuinenga Berltsum, Wiljo Sijbrandij Leeuwarden, Manon Scheepstra Leeuwarden

Louise Krol Ee, Imke van der Leest Easterein, Sjanet Wijnia Wommels

Joukje Kuperus Oentsjerk, Maaike Osinga Franeker, Iris van der Veen Franeker

Elly Hofman Dronryp, Marte Altenburg Grou, Martzen Deinum Wommels

Marije van der Meer Leeuwarden, Klasine Huistra Reduzum, Annelien Broersma Leeuwarden

Nicole Hempenius Franeker, Sandra Hofstra Wjelsryp, Hatmke Siegersma Berltsum

Jildou Sweering Folsgare, Martine Tiemersma Easterein, Jennie Terpstra Mantgum

b>Parturen dames eerste klasse 2017

Nelie Steenstra Bitgummole, Anouk Tolsma Dronryp, Kim Dijkstra Makkum

Tineke Dijkstra Wjelsryp, Hermine Sytema Deinum, Jeske de Boer Leeuwarden

Anna-Brecht Bruinsma Wommels, Mariska Hoogland Bitgummole, Melissa Rianne Hiemstra Stiens

Sietske Okkema Easterein, Marije Hiemstra Easterein, Nynke Sinnema Grou

Jeanette Jansma Dronryp, Sigrid de Jong Blauwhuis, Marije Hellinga Marsum

Fenna Kramer Winsum, Anke Winkel Hijum, Grada van der Schoot Harlingen

Nieke Wateler Ferwert, Nynke Kooistra Dronryp, Corina de Vries Bitgum

Anne Berber Zeinstra Peins, Lotte Delgrosso Marsum, Jildou Felkers Stiens

Jeannet Jansma Dronryp, Wybrig Bakker Easterein, Melissa Rianne Hiemstra Stiens

Boukje Houtsma Groningen, Janieke Dijkstra Easterein, Anke Rinsma Reduzum

Annet de Haan Sint Annaparochie, Selma van der Molen Witmarsum, Jeska Terpstra Easterein

Wybrich Bakker Tersoal, Leila-Janneke Moufakkir Reduzum, Hiske Zeinstra Peins

Serena Hovenga Marsum, Mintje Meintema Dronryp, Ineke van der Ploeg Ried

Akkelyna de Haan Wier, Baukje Terpstra Easterein, Everdyna de Haan Wier

Andrea Kroes Gauw, Lusanne Klaver Minnertsga, Hendrieke van der Schoot Harlingen

Sjoukje Stuiver Witmarsum, Hester Bruinsma Wommels, Anneke Smid Witmarsum

Mirjam Beeksma Deinum, Ymkje Yntema Grou, Aluca Bouma Grou


Deze pagina werd verzorgd door Acquisitie- en advertentiebureau Boppeslach
http://www.kaatsen.nl

De URL voor deze pagina is:
http://www.kaatsen.nl/mod.php?mod=userpage&page_id=9