Kaatsen.nl

Parturen 2018

Hoofdklasseparturen op ranking volgorde!
1. Gert-Anne van der Bos Mantgum, Taeke Triemstra Sint Jacobiparochie, Tjisse Steenstra Bitgummole

2. Menno van Zwieten Heerenveen, Hylke R. Bruinsma Minnertsga, Erwin Zijlstra Easterlittens

3. Bauke Triemstra Sint Jacobiparochie, Dylan Drent Harlingen, Hendrik Kootstra Minnertsga

4. Jelle Attema Idsegahuizum, Kees van der Schoot Sexbierum, Sjoerd de Jong Sint Annaparochie

5. Durk Ennema Sexbierum, Jacob Klaas Haitsma Wommels, Patrick Scheepstra Franeker

6. Auke Boomsma Morra, Hillebrand Visser Leeuwarden, Laas Pieter van Straten Feinsum

7. Johan van der Meulen Bitgummole, Renze Pieter Hiemstra Sint Jacobiparochie, Hans Wassenaar Leeuwarden

8. Marten P. Bergsma Minnertsga, Piet Jan Plat Leeuwarden, Jan Schurer Easterein

9. Jelte Pieter Dijkstra Heerenveen, Bauke Dijkstra Easterein, Evert Pieter Tolsma Winsum

10. Peter van Zuiden Tjerkwerd, Allard Hoekstra Franeker, Thomas van Zuiden Bolsward


Eerste klas parturen op ranking volgorde
11. Arnold Zijlstra Tzummarum, Pier Piersma Easterlittens, Haije Jan Nicolay Britsum

12. Elgar Boersma Stiens, Hyltje Bosma Makkum, Klaas Pier Folkertsma Wons

13. Kevin Jaarsma Arum, Pieter van der Schoot Sexbierum, Djurre Seerden Franeker

14. Patrick van Dellen Berltsum, Hendrik Jan van der Velde It Heidenskip, Aloys Freitag Makkum

15. Johannes van der Veen Pietersbierum, Erik Haitsma Wommels, Willem Heeringa Tzummarum

16. Johan Diertens Dronryp, Wiebe Wessel Bos Anjum, Sip Jaap Bos Anjum

17. Wierd Baarda Dronryp, Marco de Groot Franeker, Tsjerk Elsinga Dronryp

18. Remmelt Bouma Weidum, Jelte Visser Sexbierum, Steven de Bruin Franeker

19. Corné Tuinenga Berltsum, Gerrit Jan Duiven Hartwerd, Roel Pieter de Jong Ried

20. Jan Hof Franeker, Wybren Postma Ingelum, Jorrit van Smeden Peins

Tweede klasse parturen op ranking volgorde

21. Tycho de Groot Menaam, Habtamu Emke de Hoop Wommels, Nick Leistra Tzummarum

22. Arne Tigchelaar Franeker, Fabian Noordhuis Bolsward, Jan Sjouke Weewer Sexbierum

23. André van Dellen Berltsum, Lennart Adema Makkum, Menno Galama Bolsward

24. Tom Gerard Cats Menaam, Lennard Terpstra Dronryp, Kevin Jordi Hiemstra Stiens

25. Michel Nesse Sibrandabuorren, Sjoerd Smits Britsum, Riemer Hoekstra Ee

26. Doede Rients Okkema Easterein, Bart Reijenga Witmarsum, Mart van der Molen Witmarsum

27. Michiel Scheepvaart Makkum, Jan Sipke Tuinman Dronryp, Hendrik Bouwhuis Easterein

28. Willem Jan Postma Bolsward, Albert Feenstra Exmorra, Gerben de Boer Gaast

29. Julian Faber Bolsward, Hendry Steigenga Exmorra, Leon Bekema Bolsward

30. Paul Dijkstra Bitgum, Gabe Jan van Popta Lollum, Stefan van der Meer Baard

31. Gerard de Vries Bitgum, Janko Koopal Ingelum, Yannick Hielkema Bitgum


Parturen dames hoofdklasse op ranking volgorde
1. Ilse Tuinenga Franeker, Sjanet Wijnia Wommels, Manon Scheepstra Leeuwarden

2. Nynke Sijbrandij Leeuwarden, Wiljo Sijbrandij Leeuwarden, Marrit Zeinstra Peins

3. Elly Hofman Dronryp, Marte Altenburg Grou, Martzen Deinum Wommels

4. Tineke Dijkstra Wjelsryp, Sandra Hofstra Wjelsryp, Louise Krol Ee

5. Marije van der Meer Leeuwarden, Klasine Huistra Reduzum, Annelien Broersma Leeuwarden

6. Nelie Steenstra Minnertsga, Margriet Bakker Easterlittens, Harmke Siegersma Berltsum

7. Anna Brecht Bruinsma Wommels, Anouk Tolsma Dronryp, Kim Dijkstra Makkum

8. Wiepkje Hiemstra Easterein, Marije Hiemstra Easterein, Nynke Sinnema Grou

b>Parturen dames eerste klasse 2018 op ranking volgorde

9. Nicole Hempenius Ried, Anke Winkel Ferwert, Melissa Rianne Hiemstra Stiens

10. Jildou Sweering Folsgare, Martine Tiemersma Easterein, Jennie Terpstra Mantgum

11. Jeanette Jansma Dronryp, Sigrid de Jong Blauwhuis, Marije Hellinga Marsum

12. Anne Berber Zeinstra Peins, Lotte Delgrosso Marsum, Jildou Felkers Stiens

13. Andrea Kroes Gauw, Ymkje Yntema Grou, Aluca Bouma Grou

14. Wybrich Bakker Tersoal, Mintje Meintema Dronryp, Ineke van der Ploeg Ried

15. Akkelyna de Haan Wier, Corina de Vries Bitgum, Hendrieke van der Schoot Harlingen

16. Serena Hovenga Marsum, Hiske Zeinstra Peins, Simona Kootstra Minnertsga

17. Sjoukje Stuiver Witmarsum, Hester Bruinsma Wommels, Anneke Smid Witmarsum

18. Annet de Haan Sint Annaparochie, Selma van der Molen Witmarsum, Jeska Terpstra Easterein

19. Amarins de Groot Mantgum, Jannica van der Ploeg Stiens, Fenna Kramer Winsum

20. Boukje Houtsma Groningen, Margriet Miedema Berltsum, Hesther de Boer Wommels

21. Everdyna de Haan Wier, Baukje Terpstra Easterein, Sanne Hijlkema Gauw





Deze pagina werd verzorgd door Acquisitie- en advertentiebureau Boppeslach
http://www.kaatsen.nl

De URL voor deze pagina is:
http://www.kaatsen.nl/mod.php?mod=userpage&page_id=9