Welkom op de website van www.kaatsen.nlFrythermoYour DJ
Home  ·  Nieuwsarchief  

   Menu
Home
Nieuwsarchief
Web Links
Spelregels
Parturen 2017
Gastenboek

   Websponsors
Middelsee schilders
Your-DJ
Laanstra en Roersma
Opel Deinum Franeker
Copy service
Van Smeden IJzerwaren en Gereedschappen
Bouwbedrijf Bruinsma
Nijholt

   Agenda
  Ma Di Wo Do Vr Za Zo
>         01 02 03
> 04 05 06 07 08 09 10
> 11 12 13 14 15 16 17
> 18 19 20 21 22 23 24
> 25 26 27 28 29 30 31



Agenda deze week:

Zaterdag, december 16
10:00 - 14:00 Zaalkaatsen FBA



Zoek agenda door op...



Agenda van vandaag:

Geen events vandaag

Webalizer web stats

Onderwerpen > Wedstrijduitslagen > Wedstrijduitslagen 2013
Wedstrijduitslagen
 

Keatsen, blomskikken en sinees by 55+
Gepost op: Vrijdag 20 december @ 17:31:50 (1372 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Feest by de 55+? Jaseker, as it de lęste keer fan it jier is dan is it feest en dat koe net better want nei it keatsen wie der in Sinees buffet en prachtige musyk fan de Fryske Shadows en ek noch sang fan Fats Domino.

De priiswinners mei de krâns flnr: Pieter Bouma, Bert Veldman en Age van der Goot (Teade de Vries wie al nei hűs).

 

Sinterklaas en Swarte Piet kamen ek del by de 55+
Gepost op: Donderdag 05 december @ 16:44:01 (1899 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Der wienen op 4 desimber 101 keatsers nei de Trije yn Frjentsjer delkommen en de earste 54 keatsers fan de list koenen om 10.00 oere begjinne.

De priiswinners mei de krâns flnr: Theo Smit, Bouwe van der Veer, Sjoerd Nicolai en Germ Koopmans

 

By de 55+ stienen 2 man yn it perk fan 175 jier!
Gepost op: Vrijdag 08 november @ 10:33:01 (2308 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Der wienen 108 keatsers nei de Trije yn Frjentsjer delkommen en de helte (54) koe om 10.00 oere oan de slach.

De priiswinners mei de krâns flnr: Jelle de Haan, Jan Wagenaar, Ale Mosselman en Piet Keizer

 

55+ stiet stil by ferstjerren fan Ype de Vries
Gepost op: Donderdag 24 oktober @ 20:24:53 (1680 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


De priiswinners mei de krâns, flnr: Wim Jousma, Bert de Jong en Jan de Jong

Ype de Vries stoar op 13 oktober en derom waard earst in minút stilte holden yn de seal.

 

96 man by iepening winterskoft
Gepost op: Donderdag 10 oktober @ 12:43:57 (1686 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Krapoan hűndert man wie woansdei ôfkommen op it sealkeatsen yn de Trije yn Frjentsjer.

De priiswinners mei de krânse: flnr Jan Spoelstra, Heinz Palsma, Jan Buitenga, Siete Wassenaar en Jolly Dooper

 

50+ slaan yn Bűtenpost noch ienkear foarbest op
Gepost op: Zondag 22 september @ 16:14:30 (1688 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Foppe de Vries en Wietske Nutma ha al 25 jier en no foar de 24e kear op útnoeging in partij foar 50plussers organiseare yn Bűtenpost.

De priiswinners mei de krâns flnr: Auke Althof, Hendrik Jansma, Jan Brandsma en Pieter Bergsma. Der foar Foppe de Vries en Wietske Nutma

 

Noch ien kear Sonnenborgh
Gepost op: Donderdag 19 september @ 18:35:13 (1389 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Foar de lęste kear fan dit jier wienen op 18 septimber 84 keatsers fan de 55+ delkommen yn Ljouwert en sy koenen om 10.00 oere begjinne te keatsen op twa fjilden mei 8 perken.

De priiswinners mei de krâns flnr: Siebe van der Zee, Reinder Koops en Oeds Broersma

 

Gert-Anne van der Bos koning op eeuwfeest
Gepost op: Zaterdag 14 september @ 20:05:46 (2987 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Gert-Anne van der Bos, Marten Feenstra en Daniël Iseger waren op voorhand het te kloppen partuur en maakten dat op de 100ste geboortedag van de Oldehovepartij ook waar. (Foto's: Henk Bootsma).

Het zit in de knip...

 

Daniël Iseger: drie op ‘e rij
Gepost op: Zondag 08 september @ 21:35:50 (2894 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Tjisse Steenstra, Hendrik Bouwhuis en Daniël Iseger zijn zondag in Marsum winnaar geworden van de op een na laatste kaatswedstrijd voor de hoofdklassers. (Foto's: Henk Bootsma).

Daniël Iseger: Yn Marsum wol it wol keatse...

 

Partuur Jappie Wagenaar wint in Goutum
Gepost op: Zondag 08 september @ 10:18:10 (1573 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013
Jappie Wagenaar, Freek Ebbinge en Klaas Sobel zijn zaterdag in Goutum winnaar geworden van de laatste d.e.l. – wedstrijd van het seizoen bij de heren 50+.

 

Partuur Nynke Sijbrandij wint in Marsum
Gepost op: Zaterdag 07 september @ 21:26:31 (1478 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Nynke Sijbrandij, Leonie van der Graaf en Geke de Boer zijn zaterdag in Marsum winnaar geworden van de laatste wedstrijd van het seizoen 2013 voor de dames hoofdklasse. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Geke de Boer, Nynke Sijbrandij en Leonie van der Graaf

 

Jan Schurer koning 63-ste Lytse PC
Gepost op: Zaterdag 07 september @ 20:34:13 (1926 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Haye Jan Nicolay, Hyltje Bosma vervanger van Jacob Klaas Haitsma en Jan Schurer zijn zaterdag in Mantgum winnaar gewordenn van de 63-ste ‘Lytse PC’ een vrije formatie wedstrijd voor de heren eerste klasse. (Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Haye Jan Nicolay, Jan Schurer (koning) en Hyltje Bosma

 

Fol op sinne by 55+
Gepost op: Donderdag 05 september @ 15:08:24 (1699 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


By de jierlikse keatspartij yn Snits is it faaks net sok moai waar en dan is it dęr op de romte net sa noflik. Mar no wie it op 4 septimber in bjusterbaarlik moaie dei op sportcentrum Schuttersveld mei in temperatuer fan om en naby 25 graden en folop sinne.

De priiswinners mei de krâns flnr: Sjouke Herrema, Hilbrand Schuurmans en Minne Soepboer

 

Trio Lisette Wagenaar oppermachtig in Reahűs
Gepost op: Zondag 01 september @ 22:25:52 (1445 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Lisette Wagenaar, Leonie van der Graaf en Fenna Zeinstra lieten er zondag in Reahűs geen gras over groeien en gingen in grote passen naar de zege op de laatste vrije formatiewedstrijd van het seizoen 2013. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Fenna Zeinstra, Lisette Wagenaar en Leonie van der Graaf

 

Partuur Jan Jelle Jongsma wint in Heerenveen
Gepost op: Zondag 01 september @ 21:30:13 (1314 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Jan Jelle Jongsma (Damwâld), René Leenstra (Heerenveen) en Willem Buurstra (Franeker) zijn in Heerenveen winnaar geworden van de laatste 30+ wedstrijd van het seizoen.

 

Trio Gert-Anne van der Bos oppermachtig in Pingjum
Gepost op: Zondag 01 september @ 21:21:30 (2260 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Het partuur van Gert-Anne van der Bos, Taeke Triemstra en Daniël Iseger gaat met een goed gevoel de winter in. (Foto's: Henk Bootsma).

Eind goed al goed!

 

Partuur Nienke Zijlstra wint in Huizum
Gepost op: Zondag 01 september @ 20:15:58 (2415 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Nienke Zijlstra uit Berltsum en Nienke de Haan uit Sint Annaparochie hebben vandaag de slotwedstrijd gewonnen bij de welpenmeisjes in Huizum.

 

Pieter van Althuis koning in Reduzum
Gepost op: Zondag 01 september @ 20:11:24 (1444 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Pieter van Althuis (Franeker), Hendrik Bouwhuis (Bolsward) en Steven de Bruin (Tzummarum) zijn zondag in Reduzum winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor eersteklassers. (Foto: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Steven de Bruin, Pieter van Althuis (koning) en Hendrik Bouwhuis

 

FBA kaatste in Den Haag
Gepost op: Zondag 01 september @ 20:00:36 (1906 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Op zaterdag 31 augustus werd de 2e J.G. Siccama-partij gekaatst in Den Haag.

 

Franeker spekkoper bij Friesland Bank Cup
Gepost op: Zondag 01 september @ 09:14:06 (1264 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Franeker met Iris van der Veen, Maaike Osinga en Manon Scheepstra is zaterdag in Dronryp winnaar geworden van de Friesland Bank Cup. (Foto: Henk Hempenius).

 

Chris Wassenaar als vanouds in Dronryp
Gepost op: Zaterdag 31 augustus @ 22:14:56 (2269 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


De halve finale en de finale dames en heren van het kaatsen om de Friesland Bank Cup werden zaterdag in Dronryp gespeeld. (Foto's: Henk Bootsma).

 

Oude Bildtzijl wint van S.L.S
Gepost op: Zaterdag 31 augustus @ 20:43:47 (2019 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


De dames van Oude Bildtzijl waren zaterdag te gast bij S.L.S. in Schettens. (Foto's: LIjkle Spijksma).

 

Partuur Roel Venema wint in Franeker
Gepost op: Zondag 25 augustus @ 21:25:39 (1483 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Roel Venama, Jan Jelle Jongsma en Teade Weidenaar zijn zondag in Franeker winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de heren 30+

 

Partuur Jildou Felkers wint in Weidum
Gepost op: Zondag 25 augustus @ 21:21:01 (1478 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Jildou Felkers (Stiens), Sjanet Wijnia (Wommels) en Elma Breeuwsma (Folsgare) zijn zondag in Weidum winnaar geworden van de uitnodigingswedstrijd voor meisjes.

 

Partuur Marije Bodde wint in Sint Annaparochie
Gepost op: Zondag 25 augustus @ 21:15:02 (1340 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Marije Bodde uit Grou en Sigrid Post uit Sexbierum zijn zondag in Sint Annaparochie winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor welpen.

 

Trio Lisette Wagenaar haalt gram in Leeuwarden
Gepost op: Zondag 25 augustus @ 20:03:47 (1522 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Op de Frouljus-PC lukte het niet maar op de vrije formatiewedstrijd van LKC Sonnenborgh kraaide de haan van trio Lisette Wagenaar weer victorie. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Fenna Zeinstra, Lisette Wagenaar en Leonie van der Graaf

 

Trio Tineke Dijkstra wint in Leeuwarden
Gepost op: Zondag 25 augustus @ 20:02:42 (1490 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Tineke Dijkstra, Judy Bergsma en Melissa Rianne Hiemstra zijn zondag in Leeuwarden winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor de dames eerste klasse. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Judy Bergsma, Tineke Dijkstra en Melissa Rianne Hiemstra

 

Trio Tjisse Steenstra wint Van Aismapartij
Gepost op: Zondag 25 augustus @ 19:29:51 (2624 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Tjisse Steenstra, Herman Sprik en Cornelis Terpstra zijn zondag in Bitgum winnaar geworden van de Van Aismapartij een van de meest aansprekende partijen. (Foto's: Henk Bootsma).

Vlnr: Tjisse Steenstra, Cornelis Terpstra (koning) en Herman Sprik

 

Partuur Remmelt Bouma wint in Mantgum
Gepost op: Zondag 25 augustus @ 18:33:02 (2129 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Remmelt Bouma (Weidum), Mark-Jan IJkema (Sexbierum) en Erwin Zijlstra (Easterlittens) zijn zondag in Mantgum winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor jongens.

 

Partuur Jan Sipke Tuinman wint in Makkum
Gepost op: Zondag 25 augustus @ 18:14:26 (1554 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Jan Sipke Tuinman (Dronryp), Hyltje Bosma (Makkum) en Rudolf Soepboer (Holwerd zijn zondag in Makkum winnaar geworden van de 41ste Koninklijke Tichelaar partij vrije formatiewedstrijd voor eersteklassers. (Foto’s: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Hyltje Bosma, Jan Sipke Tuinman en Rudolf Soepboer

 

Partuur Jan Sipma wint in Bolsward
Gepost op: Zondag 25 augustus @ 18:05:11 (1489 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Jan Sipma (Franeker), Ieme de Haan (Makkum) en Eddy Sjollema (Harlingen) zijn zaterdag in Bolsward winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor de heren 50+.

 

Fenna Zeinstra koningin Van Aismapartij
Gepost op: Zaterdag 24 augustus @ 19:43:04 (2158 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Marije Hiemstra, Sjoukje Visser en Fenna Zeinstra zijn zaterdag in Bitgum winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor de dames hoofdklasse. (Foto: Henk Bootsma).

 

Trio Menno van Zwieten wint in Wommels
Gepost op: Zaterdag 24 augustus @ 19:31:24 (2356 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Trio Menno van Zwieten (Peins), Folkert van der Wei (Witmarsum) en Hans Wassenaar
(Tzummarum) zijn zaterdag in Wommels winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor eersteklassers. (Foto’s: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Menno van Zwieten, Folkert van der Wei en Hans Wassenaar

 

Partuur Aluca Bouma wint in Broeksterwâld
Gepost op: Zaterdag 24 augustus @ 17:11:32 (1340 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Aluca Bouma (Grou) en Hiske Zeinstra (Peins) zijn zaterdag in Broeksterwâld winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor schoolmeisjes.

 

Partuur Tineke Dijkstra wint in Holwerd
Gepost op: Zaterdag 24 augustus @ 16:46:37 (1826 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Het partuur Tineke Dijkstra, Imke van der Leest en Ingrid van der Veen is zaterdag in Holwerd winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor de dames eerste klasse.

Vlnr: Tineke Dijkstra, Imke van der Leest en Ingrid van der Veen

 

OKK Bitgum sterkste op ‘eigen’ feestje
Gepost op: Vrijdag 23 augustus @ 22:21:58 (1636 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013
Johan van der Meulen, Cornelis Terpstra en Tjisse Steenstra zijn vrijdag in Bitgum winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor de heren hoofdklasse.

 

Trio Iris van der Veen piekt op juiste moment
Gepost op: Woensdag 21 augustus @ 21:50:57 (3168 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Iris van der Veen, Sjoukje Visser en Manon Scheepstra zijn woensdag in Weidum gekroond tot winnaar van de 37ste editie van de Frouljus-PC. In eenzijdige finale werd het partuur van Rianne Vellinga, Marike Beckers en Miranda Scheffer met 5-1 en 6-2 verslagen. (Foto's: Henk Bootsma).

 

Partuur Mannes van Weert wint in Lollum
Gepost op: Maandag 19 augustus @ 13:50:32 (1432 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Mannes van Weert (Leeuwarden), Ane Jan Knol (Bolsward) en Jelle Attema (Idsegahuizum) pakten zaterdag in Lollum de winst bij de d.e.l. – wedstrijd voor tweedeklassers.

 

Partuur Rick Minnesma wint in Zurich
Gepost op: Maandag 19 augustus @ 10:15:52 (1441 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Rick Minnesma (Dronryp) en Jurrit Kuipers (Bitgummole) zijn zondag in Zurich winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor welpen-jongens.

 

Barradeelpartij: Bildts onderonsje
Gepost op: Maandag 19 augustus @ 08:17:15 (2191 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Kaatsvereniging De Keatsbal was zaterdag 17 augustus gastheer voor de Barradeel partij de belangrijkste kaatswedstrijd van de gelijknamige federatie.

 

Trio Lisette Wagenaar wint generale Frouljus-PC
Gepost op: Zondag 18 augustus @ 21:53:25 (1469 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Lisette Wagenaar, Leonie van der Graaf en Fenna Zeinstra zijn zondag in Akkrum winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor de dames hoofdklasse. (Foto: Henk Hempenius).

 

Partuur Lucas Postma wint in Wier
Gepost op: Zondag 18 augustus @ 20:33:29 (1346 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Lucas Postma (Dronryp) en Youri de Groot (Menaam) pakten zondag in Wier de zege bij de d.e.l. – wedstrijd van de welpen-jongens.

 

Partuur Gerrit Winkel wint in Damwâld
Gepost op: Zondag 18 augustus @ 20:26:23 (2059 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Gerrit Winkel (Stiens), Dirjan Bouma (Grou) en Erwin Zijlstra (Easterlittens) zijn in Damwâld winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor jongens.

 

Hijlke Bruinsma koning Jan Timmerpartij
Gepost op: Zondag 18 augustus @ 20:18:51 (2394 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Na de zege op de PC was het even stil rondom het partuur van Johan van der Meulen, Renze Pieter Hiemstra en Hijlke Bruinsma maar in Kimswerd op de 19de vrije formatiewedstrijd van het seizoen was het dan weer raak. (Foto: Henk Bootsma).

 

Trio Chris Wassenaar wint in Vrouwenparochie
Gepost op: Zondag 18 augustus @ 19:31:09 (1596 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


In Vrouwenparochie is zondag de vrije formatiewedstrijd voor heren eersteklassers gewonnen door het trio Chris Wassenaar (Minnertsga), Tjitte Bonnema (Tzummarum) en Jacob Wassenaar (Minnertsga). (Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Jacob Wassenaar, Tjitte Bonnema en Chris Wassenaar

 

Partuur Ilse Tuinenga wint in Deinum
Gepost op: Zondag 18 augustus @ 19:22:57 (1395 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Ilse Tuinenga (Berltsum); Pytrik Visser (Seibierrum) en Lilijan Kingma (Sint Annaparochie) zijn zondag in Deinum winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor meisjes.

 

Partuur Joanne Elise Broeders wint in Makkum
Gepost op: Zondag 18 augustus @ 18:55:39 (1338 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Joanne Elise Broeders (Ried) en Anna Joostema (Berltsum) zijn zondag in Makkum winnaar geqworden van de d.e.l. – wedstrijd voor pupillenmeisjes.

 

Trio Marten Bergsma wint in Tzummarum
Gepost op: Zondag 18 augustus @ 18:48:49 (1210 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Marten Bergsma (Minnertsga), Mart van der Molen (Witmarsum) en Wierd Baarda (Dronryp) zijn zaterdag in Tzummarum winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor jongens.

 

Mantgum wint bij de schoolmeisjes
Gepost op: Zondag 18 augustus @ 18:38:33 (1594 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Mantgum (Bregt Arendz, Amarins de Groot en Jennie Terpstra) zijn zaterdag in Marsum winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor schoolmeisjes.

 

Partuur Ilse Noorman wint in Workum
Gepost op: Zondag 18 augustus @ 08:09:28 (1364 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Ilse Noorman, Imke van der Leest en Melissa Rianne Hiemstra zijn zaterdag in Workum winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de dames eerste klasse. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Imke van der Leest, Melissa Rianne Hiemstra en Ilse Noorman

 

Partuur Ludwig Seerden wint in Littens
Gepost op: Zaterdag 17 augustus @ 21:43:45 (1412 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Ludwig Seerden (Franeker), Jan Sipma (Franeker) en Jan Tuinier (Makkum) pakten zaterdag in Easterlittens de zege bij de heren 50+.

 

Ilse Tuinenga wint in eigen dorp
Gepost op: Zaterdag 17 augustus @ 21:36:42 (1058 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Ilse Tuinenga, Pytrik Visser en Marrit Zeinstra zijn zaterdag in Berltsum winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor meisjes.

 

Daniël Iseger “koninklijk’ in Broeksterwâld
Gepost op: Zaterdag 17 augustus @ 21:28:12 (1852 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Het partuur van Jelte-Pieter Dijkstra, Alle-Jan Anema en Daniël Iseger deed zaterdag op de d.e.l. – wedstrijd van kaatsvereniging Sla Raek uit Broeksterwęld goede zaken door de winst voor zich op te eisen.

Vlnr: Jelte-Pieter Dijkstra, Daniël Iseger (koning) en Alle-Jan Anema

 

Jonge Blommen en de Oude Garde partij in Schettens
Gepost op: Zaterdag 17 augustus @ 20:38:02 (1384 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Het is traditie dat in Schettens een partij wordt gehouden voor ’Jonge Blommen’ en de ‘Oude Garde’. (Foto’s: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Joukje van Abbema, Gerbrich van der Woude en Corrie Buwalda

 

Partuur Rixt Wijnia wint in Reduzum
Gepost op: Zaterdag 17 augustus @ 20:31:12 (1389 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Rixt Wijnia (Wommels) en Eline Koree (Anjum) pakten zaterdag in Reduzum de zege bij de d.e.l. – wedstrijd voor de schoolmeisjes.

 

Partuur Roel Pieter de Jong wint in Heerenveen
Gepost op: Zaterdag 17 augustus @ 20:24:50 (1145 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013
Roel Pieter de Jong (Ried) en Lennard Terpstra (Dronryp) behaalden zaterdag in Heerenveen de zege bij de d.e.l. – wedstrijd voor schooljongens.

 

Partuur Gerrit Dijkstra wint in Morra
Gepost op: Zaterdag 17 augustus @ 20:18:04 (1874 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Het partuur van Gerrit Dijkstra uit Anjum en Dirk-Henk Kuipers uit Arum is zaterdag in Morra winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor pupillenjongens.

 

Dronryp winnaar 50ste Revanche Freulepartij
Gepost op: Woensdag 14 augustus @ 20:45:47 (2011 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Dronryp Rense Sijbesma (invaller voor Jimmy Geertsma), Sander Kingma en Wierd Baarda zijn woensdag in Jellum winnaar geworden van de 50ste Revanche Freulepartij. (Foto’s: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Rense Sijbesma, Wierd Baarda en Sander Kingma

 

Partuur Rixt Wijnia wint in Oudebildtzijl
Gepost op: Maandag 12 augustus @ 21:28:56 (1179 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Rixt Wijnia (Wommels) en Remy van Wieren (Ried) zijn zondag in Oudebildtzijl winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor pupillenmeisjes.

Vlnr: Rixt Wijnia en Remy van Wieren

 

Partuur Gerrit Dijkstra wint in Tirns
Gepost op: Maandag 12 augustus @ 07:01:03 (1561 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Gerrit Dijkstra (Anjum) en Allard van Wigcheren (Berltsum) zijn zondag in Reahűs winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor pupillenjongens.

 

Partuur Linda Terpstra wint in Ried
Gepost op: Zondag 11 augustus @ 23:09:50 (1890 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Linda Terpstra (Heerenveen), Romy van der Veen (Sint Jacobiparochie) en Hermanna Miedema (Feinsum) lieten zondag in Ried op de 21ste Master Kingma Partij zien dat zij het ‘spelletje’ nog altijd goed weten te spelen.

Vlnr: Linda Terpstra, Romy van der Veen en Hermanna Miedema

 

Partuur Marrit Zeinstra wint in Stiens
Gepost op: Zondag 11 augustus @ 21:52:38 (1451 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Marrit Zeinstra (Peins), Elma Breeuwsma (Folsgare) en Anne Monfils (Kimswerd) zijn in Stiens winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor meisjes.

 

Partuur Bart Reijenga wint in Stiens
Gepost op: Zondag 11 augustus @ 21:47:45 (1285 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Bart Reijenga (Witmarsum), Dirjan Bouma (Grou) en Laas Pieter van Straten (Feinsum) zijn zondag in Stiens winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor jongens.

 

Danië Iseger: Een jaar lang Feintsje fan Menaam
Gepost op: Zondag 11 augustus @ 21:21:05 (1886 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Daniël Iseger, de 33-jarige achterinse uit Goutum, mag een jaar lang het Feintsje fan Menaam zijn. Met zijn vaste maten Gert-Anne van der Bos en Taeke Triemstra behaalde hij voor de vijfde achtereenvolgende maal de zege op de prestigieuze Gouden Willem partij. (Foto: Boppeslach).

Vlnr: Gert-Anne van der Bos, Daniël Iseger (koning) en Taeke Triemstra

 

Trio Johannes van der Veen wint in Easterein
Gepost op: Zondag 11 augustus @ 20:29:39 (1224 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Johannes van der Veen (Pietersbierum), Kees van der Schoot (Sexbierum) en Peter de Boer (Leeuwarden) zijn zondag in Easterein winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor eersteklassers. (Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Peter de Boer, Kees van der Schoot en Johannes van der Veen

 

Trio Lisette Wagenaar wint in Harlingen
Gepost op: Zondag 11 augustus @ 20:21:02 (1385 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Lisette Wagenaar, Leonie van der Graaf en Fenna Zeinstra pakten zondag in Harlingen de zege op de vrije formatiewedstrijd voor de dames hoofdklasse. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Lisette Wagenaar, Fenna Zeinstra en Leonie van der Graaf

 

Partuur Marrit Meijer wint in Balk
Gepost op: Zondag 11 augustus @ 20:12:48 (987 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Julia Marthina Rienks (Dronryp) en Marrit Meyer (Wommels) zijn zondag in Balk winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor welpen-meisjes.

 

Trio Tom Gerard Cats wint in Gytsjerk
Gepost op: Zondag 11 augustus @ 20:03:50 (1052 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Tom Gerard Cats (Menaam), Durk Ennema (Sexbierum) en Roel-Pieter de Jong (Ried) zijn zondag yn Gytsjerk winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor schooljongens.

 

Trio Selma van der Molen wint in Sint Jacobiparochie
Gepost op: Zondag 11 augustus @ 19:56:02 (987 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Selma van der Molen (Witmarsum), Hester Bruinsma (Wommels) en Aluca Bouma (Grou) behaalden zondag in Sint Jacobiparochie de zege op de vrije formatiewedstrijd voor schoolmeisjes.

 

Trio Pieter Bakker wint in Bitgum
Gepost op: Zondag 11 augustus @ 19:30:11 (1281 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Pieter Bakker, Kees van der Schoot en Thomas van Zuiden zijn zaterdag in Bitgum winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor de heren eerste klasse.

Vlnr: Thomas van Zuiden, Kees van der Schoot en Pieter Bakker

 

Partuur Roel Pieter de Jong wint in Berltsum
Gepost op: Zaterdag 10 augustus @ 22:13:34 (1867 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Roel P:ieter de Jong (Ried), Lennard Terpstra (Dronryp) en Gabe-Jan Popta (Lollum) zijn zaterdag in Berltsum winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor schooljongens.

 

Fenna Zeinstra koningin in Menaam
Gepost op: Zaterdag 10 augustus @ 21:14:00 (1323 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Marije Hiemstra, Sjoukje Visser en Fenna Zeinstra zijn zaterdag in Menaam winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor de dames hoofdklasse. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Sjoukje Visser, Fenna Zeinstra en Marije Hiemstra

 

Partuur Jacob van der Bos wint in Goënga
Gepost op: Zaterdag 10 augustus @ 21:00:47 (1387 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Jacob van der Bos (Holwerd), Hyltje Bosma (Makkum) en Hille Otto Folkerts (Lollum) pakten zaterdag in Goënga de zege bij de heren tweede klasse.

Vlnr: Jacob van der Bos, Hyltje Bosma en Hille Otto Folkerts

 

Trio Nynke Sinnema wint in Goënga
Gepost op: Zaterdag 10 augustus @ 20:59:47 (1343 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Nynke Sinnema (Grou), Mariska Hoogland (Bitgummole) en Mirjam Beeksma (Deinum) zijn zaterdag in Goënga overtuigend geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor de dames eerste klasse.

Vlnr: Mirjam Beeksma, Mariska Hoogland en Nynke Sinnema

 

Taeke Triemstra prolongeert koningschap
Gepost op: Zaterdag 10 augustus @ 20:48:56 (1766 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Jelte-Pieter Dijkstra, Taeke Triemstra en Jouke Bosje hebben zaterdag in Dokkum de d.e.l. – wedstrijd van de meer dan 110-jarige kaatsvereniging Oostergo op hun naam geschreven.

Vlnr: Jouke Bosje, Taeke Triemstra en Jelte-Pieter Dijkstra

 

Dronryp wint Revanche Ald-Meiers Partij in Schettens
Gepost op: Zaterdag 10 augustus @ 20:26:22 (1483 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Het meisjes partuur van Dronryp bestaande uit Jeanette Jansma, Mintje Meintema en Elly Hofman heeft zaterdag in Schettens de revanche Ald-Meiers Partij gewonnen. (Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Jeanette Jansma, Mintje Meintema, Elly Hofman en coach Siebe Groothoff

 

De 55+ wie te gast yn Jelsum-Koarnjum
Gepost op: Vrijdag 09 augustus @ 13:45:42 (1674 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Foar de 17e Anne Bouma-Kees Smit partij wienen op 8 augustus 84 keatsers nei Jelsum-Koarnjum ta setten.

De priiswinners mei de krâns flnr: Lou Herrema, Eddy van der Lei en Piet Bierma. Der neist de skiedsrjochters Dirk van der Zee en rjochts Paulus Ennema.

 

KV Sjirk de Wal maakt favoriet zijn waar
Gepost op: Woensdag 07 augustus @ 20:32:56 (2241 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Kaatsvereniging Sjirk de Wal was het te kloppen partuur maar maakte het favoriet zijn meer dan waar. Aan de hand van Wierd Baarda, achterin en voorbest op, was hij met zijn maten Sybren Blanksma, tweede opslag, en voorinse Sander Kingma te sterk voor het verrassend sterk kaatsende Stiens. (Foto's: Henk Bootsma).

 

Berlikum wint generale Freule
Gepost op: Zondag 04 augustus @ 22:13:30 (1703 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Berlikum met de kaatsers André van Dellen, Patrick Nauta en Remco Dijkstra is na zeges in Witmarsum en Franeker het te kloppen partuur voor de 111de Freule partij.

 

Partuur Allard van Wigcheren wint in Spannum
Gepost op: Zondag 04 augustus @ 21:57:47 (1774 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Allard van Wigcheren (Berltsum) en Pieter Jan Leijenaar (Exmorra) zijn zondag in Spannum winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de pupillenjongens.

 

Partuur Thomas Dijkstra wint in Bolsward
Gepost op: Zondag 04 augustus @ 21:04:45 (1691 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Thomas Dijkstra uit Berltsum en Geert Reitsma uit Bolsward zijn zondag in Bolsward winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de welpen-jongens.

 

Trio Gert-Anne van der Bos pakt de draad weer op
Gepost op: Zondag 04 augustus @ 20:53:47 (2196 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Sexbierum, Arum en De PC ging dan wel aan hun neus voorbij maar op de Haije Rijpma Partij stond het partuur van Gert-Anne van der Bos, Taeke Triemstra en Daniël Iseger er weer als een huis.

Vlnr: Daniël Iseger, Gert-Anne van der Bos en Taeke Triemstra

 

Koningsprijs voor Simon Zijlstra
Gepost op: Zondag 04 augustus @ 19:43:46 (1386 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Simon Zijlstra (Easterlitens), Erik Haitsma (Wommels) en Jouke Bosje (Leeuwarden) pakten zondag in Wergea de winst bij de vrije formatiewedstrijd voor de heren eerste klasse. (Foto’s: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Erik Haitsma, Simon Zijlstra en Jouke Bosje

 

Partuur Lobke Vlasbloem wint in Dongjum
Gepost op: Zondag 04 augustus @ 18:53:54 (1023 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Lobke Vlasbloem uit Idsegahuizum en Fiera de Vries uit Sexbierum zijn zoandag in Dongjum winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor pupillenmeisjes.

 

Meisjes kv Pieter Jellema zetten Peins weer op de kaart
Gepost op: Zaterdag 03 augustus @ 21:40:09 (1733 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Kaatsvereniging Pieter Jellema uit Peins is zaterdag verrassend winnaar geworden van de 14de editie van de prestigieuze Ald-Meiers Partij een afdelingswedstrijd voor meisjes in de leeftijd van 14 tot en met 16 jaar.

 

Berlikumer jongens oppermachtig in Witmarsum
Gepost op: Zaterdag 03 augustus @ 21:22:44 (2076 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Berlikum met André van Dellen, Patrick Nauta en Remco Dijkstra heeft zaterdag de afdelingswedstrijd voor jongens gewonnen.(Foto’s: Lijkle Spijksma).

Vlnr: André van Dellen, Patrick Nauta en Remco Dijkstra met coach Alex Zijlstra

 

Trio Fetze-Jan Kooistra wint in Balk
Gepost op: Zaterdag 03 augustus @ 21:12:33 (1241 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Fetze Jan Kooistra (Ried), Evert Siderius (Ried) en Tjeerd Bouma (Leeuwarden) behaalden zaterdag in Balk de zege bij de heren 50+.

 

Tzummarum wint in Franeker
Gepost op: Zaterdag 03 augustus @ 21:03:10 (1467 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Tzummarum (Arnold Zijlstra, Steven de Bruin en Hans wassenaar) is zaterdag in Franeker winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor de heren eerste klasse.

Vlnr: Emile Vogels, Arnold Zijlstra. Steven de Bruin en Hans Wassenaar

 

Koningskeuze smet op matige PC
Gepost op: Woensdag 31 juli @ 22:26:15 (3806 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Renze Pieter Hiemstra, de 28-jarige voorinse uit Sint Jacobiparochie werd woensdag op de 160ste PC gekroond tot koning van de PC. Met zijn maten Johan van der Meulen en Hijlke Bruinsma werd het verrassend tot de finale doorgedrongen partuur van Tjisse Steenstra, Jacob Wassenaar en Cornelis Terpstra op 5-2 en 6-2 naar het tweede gelid verwezen. (Foto's: Henk Bootsma).

Hijlke Bruinsma: de ongekroonde koning!

 

Partuur Jelle Cnossen wint in Stiens
Gepost op: Maandag 29 juli @ 21:19:27 (1070 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Jelle Cnossen (Tzum) en Lucas Postma (Dronryp) zijn zondag in Stiens winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor de pupillenjongens.

 

Jongens Dronryp winnen in Harlingen
Gepost op: Zondag 28 juli @ 22:21:44 (1130 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Dronryp (Sybren Blanksma, Sander Kingma en Wierd Baarda) behaalde zondag in Harlingen de zege op de afdelingswedstrijd voor jongens.

 

Trio Bauke Triemstra piekt op juiste moment
Gepost op: Zondag 28 juli @ 22:11:33 (2032 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Het partuur van Bauke Triemstra, Alle-Jan Anema en Hendrik Kootstra behaalde zondag op de generale voor de PC een meer dan verdiende zege. (Foto's: Henk Bootsma).

Alle-Jan en Hendrik gaan uit hun dak naar de zege in Arum

 

Partuur Rixt Wijnia wint in Stiens
Gepost op: Zondag 28 juli @ 21:18:32 (1259 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Rixt Wijnia (Wommels) en Geanna Faber (Arum) zijn zondag in Stiens winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor pupillenmeisjes.

 

Trio Joukje Kuperus wint in Arum
Gepost op: Zondag 28 juli @ 21:08:41 (1128 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Joukje Kuperus, Feikje Bouwhuis en Harmke Siegersma zijn zondag in Arum winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor de dames hoofdklasse. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Feikje bouwhuis, Harmke Siegersma en Joukje Kuperus

 

Meisjes Sjirk de Wal winnen in Sint Annaparochie
Gepost op: Zondag 28 juli @ 20:53:51 (1673 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Dronryp (Jeanette Jansma, Anouk Tolsma en Elly Hofman) zijn zondag in Sint Annaparochie winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor meisjes.

 

Partuur Durk Ennema wint in Tytsjerk
Gepost op: Zondag 28 juli @ 20:42:31 (1044 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Durk Ennema (Sexbierum) en Jan Tijtsma (Anjum) zijn zondag in Tytsjerk winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor schooljongens.

 

Trio Feiko Broersma wint in Ingelum
Gepost op: Zondag 28 juli @ 20:34:20 (1499 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Feiko Broersma (Easterlittens), Lennart Adema (Makkum) en Jan Sjoerd Tolsma (Deinum) hebben zondag in Ingelum de vrije formatiewedstrijd voor de heren eerste klasse op hun naam geschreven. (Foto: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Lennart Adema, Jan Sjoerd Tolsma en Feiko Broersma

 

Trio Jan Sipke Tuinman wint in Wiuwert
Gepost op: Zondag 28 juli @ 20:22:31 (1052 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Jan Sipke Tuinman (Dronryp), Tsjerk Elsinga (Wijnaldum) en Johan Diertens (Dronryp) zijn zaterdag in Wiuwert winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor de heren tweede klasse.

 

Partuur Ilse Noorman wint in Heerenveen
Gepost op: Zondag 28 juli @ 20:13:35 (1399 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Ilse Noorman (Mantgum), Martine Tiemersma (Easterein) en Margriet Bakker (Winsum) zijn zondag in Heerenveen winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor de dames eerste klasse.

Vlnr: Ilse Noorman, Margriet Bakker en Martine Tiemersma

 

Partuur Jildou Sweering wint in Goënga
Gepost op: Zaterdag 27 juli @ 20:11:47 (1110 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Jildou Sweering (Folsgare), Jeanette Jansma (Dronryp) en Martzen Deinum (Wommels) zijn zaterdag in Goënga winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor meisjes.

 

Trio Bauke Triemstra wint in Sexbierum
Gepost op: Zaterdag 27 juli @ 20:03:39 (2011 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Het partuur van Bauke Triemstra, Alle-Jan Anema en Hendrik Kootstra heeft zo vlak voor de PC de stijgende vorm weer te pakken. (Foto: Henk Bootsma).

 

Trio Iris van der Veen wint in Sexbierum
Gepost op: Zaterdag 27 juli @ 19:23:28 (1263 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


De formatie van Iris van der Veen, Sjoukje Visser en Manon Scheepstra boekte zaterdag in Sexbierum de vijfde vrijeformatie zege van het seizoen. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Iris van der Veen, Manon Scheepstra (koningin) en Sjoukje Visser

 

Trio Arnold Zijlstra wint in Menaam
Gepost op: Zaterdag 27 juli @ 19:10:41 (1533 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Arnold Zijlstra (Tzummarum), René Anema (Balk) en Thomas van Zuiden (Tjerkwerd zijn zaterdag in Menaam winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor de heren eerste klasse. (Foto’s: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Thomas van Zuiden, René Anema en Arnold Zijlstra

 

55+ yn de koets troch Balk
Gepost op: Donderdag 25 juli @ 15:34:11 (1087 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Op 24 july wienen 108 keatsers nei Balk ta setten foar harren jierlikse PC.

De priiswinners mei de krâns om yn de koets flnr: Skelte Poelstra, Ype de Vries, Hessel Miedema en Bouwe van der Veer

 

Sint Annaparochie buigt maar breekt niet!
Gepost op: Woensdag 24 juli @ 21:08:23 (2380 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Sint Annaparochie met de kaatsers Rein Hiemstra, Krijn Hiemstra en Sjoerd de Jong is woensdag in Easterein winnaar geworden van de negende editie van de Jong Feinte Partij. (Foto's: Henk Bootsma).

Vlnr: Krijn Hiemstra, Rein Hiemstra, Sjoerd de Jong en coach Jan Dijkstra

 

Hillebrand Visser koning in Makkum
Gepost op: Maandag 22 juli @ 21:25:35 (1381 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Dylan Drent (Harlingen), Hendrik Bouwhuis (Bolsward) en de plaatselijke favoriet Hillebrand Visser pakten maandag in de bakoven van kaatsvereniging Makkum de zege op de traditionele wedstrijd door elkaar loten voor eersteklassers.

 

Partuur Thomas Dijkstra wint in Gaast
Gepost op: Zondag 21 juli @ 23:30:23 (996 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Thomas Dijkstra (Berltsum) en Klaas Gerrit Meulenaar (Baard) zijn zaterdag in Gaast winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor welpen-jongens.

 

KV Sjirk de Wal sterkste op Zilveren Zwaan partij
Gepost op: Zondag 21 juli @ 21:49:33 (1912 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Dronryp (Sybren Blanksma, Sander Kingma en Wierd Baarda) zijn zondag in Makkum winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor jongens.

 

Daniël Iseger koning op Rengerspartij
Gepost op: Zondag 21 juli @ 20:47:15 (1853 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Daniël Iseger, de 33-jarige routinier uit Goutum, werd zondag op een zon overgoten Sonnenborgh uit geroepen tot koning van de partij. (Foto's: Henk Bootsma).

Daniël Iseger: koning op de Rengers

 

Trio Enno Kingma wint in Bolsward
Gepost op: Zondag 21 juli @ 19:25:03 (1496 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Enno Kingma (Westhoek), Dylan Drent (Harlingen) en
Rick Poortstra (Sint Jacobiparochie) zijn zondag in Bolsward winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor eersteklassers. (Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Rick Poortstra, Enno Kingma en Dylan Drent

 

Partuur Fetze Jan Kooistra wint in Harlingen
Gepost op: Zaterdag 20 juli @ 22:26:00 (1487 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013
Fetze Jan Kooistra (Ried), Tjeerd Bouma (Leeuwarden) en Oeds de Roos (Menaam) zijn zxaterdag in Harlingen winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de heren 50+.


 

Leonie van der Graaf koningin in Makkum
Gepost op: Zaterdag 20 juli @ 19:44:59 (1145 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


De formatie van Lisette Wagenaar, Leonie van der Graaf en Fenna Zeinstra boekte zaterdag in Makkum op de hoofdklasse wedstrijd voor de dames de vierde zege van het seizoen. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Fenna Zeinstra, Leonie van der Graaf en Lisette Wagenaar

 

Winst voor trio Site Ferwerda in Witmarsum
Gepost op: Zaterdag 20 juli @ 19:34:38 (1272 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Site Ferwerda (Groningen), Siebe Greidanus (Wjelsryp) en Rudolf Soepboer (Holwerd) zijn zaterdag in Witmarsum bij de vrije formatiewedstrijd voor heren tweedeklassers als eerste geëindigd door in de finale met 5-5 6-6 te winnen van Chris Outhuijse (Franeker), Tsjerk Elsinga (Wijnaldum) en Mark-Jan Riemersma (Franeker). (Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Rudolf Soepboer, Site Ferwerda en Siebe Greidanus

 

Trio Pieter van Althuis wint in Witmarsum
Gepost op: Zaterdag 20 juli @ 19:27:38 (1422 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


De vrije formatiewedstrijd bij de heren eerste klasse is zaterdag in Witmarsum gewonnen door het trio Pieter van Althuis (Franeker), Pieter-Jan Plat (Leeuwarden) en Hendrik Bouwhuis (Bolsward). (Foto’s: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Hendrik Bouwhuis, Pieter van Althuis en Pieter-Jan Plat

 

Galavoorstelling Gert-Anne van der Bos
Gepost op: Zaterdag 20 juli @ 19:09:03 (1896 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Gert-Anne van der Bos de opslager uit Holwerd was zaterdag op de Rabo heren hoofdklasse partij een klasse apart. (Foto's: Henk Bootsma).

Gert-Anne van der Bos: galavoorstelling

 

Trio Nynke Sijbrandij wint in Minnertsga
Gepost op: Woensdag 17 juli @ 23:33:29 (1209 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Nynke Sijbrandij, Maaike Osinga en Wiljo Sijbrandij zijn in Minnertsga winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor de dames hoofdklasse. (Foto: Jan Bonefaas).

Vlnr: Wiljo Sijbrandij, Nynke Sijbrandij en Maaike Osinga

 

Trio Gert-Anne van der Bos overwint vormcrisis
Gepost op: Woensdag 17 juli @ 22:34:44 (1602 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Het kostte bloed, heel, heel veel zweet en misschien ook nog wel tranen maar aan het eind van de dag waren de kransen toch voor Gert-Anne van der Bos, Taeke Triemstra en Daniël Iseger. In een verder teleurstellende finale werd met 5-1 en 6-4 gewonnen van Jan-Dirk de Groot, Marten Feenstra en Pier Piersma. (Foto: Jan Bonefaas).

Vlnr: Daniël Iseger, Taeke Triemstra en Gert-Anne van der Bos

 

Partuur Johannes Siegersma wint in Dronryp
Gepost op: Maandag 15 juli @ 07:17:13 (1727 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Johannes Siegersma (Berltsum), Jan Tuinier (Makkum) en Eddy Sjollema (Harlingen) zijn zondag in Dronryp winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor de 50+.

 

Trio Lisette Wagenaar wint in Baard
Gepost op: Zondag 14 juli @ 22:16:51 (1070 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013

Lisette Wagenaar, Leonie van der Graaf en Fenna Zeinstra zijn in Baard winnaar geworden van de vrije formatie wedstrijd voor de dames hoofdklasse.
(Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Leonie van der Graaf, Lisette Wagenaar en Fenna Zeinstra

 

Leeuwarden wint afdelingspartij te Ried
Gepost op: Zondag 14 juli @ 21:21:09 (1258 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Pieter Bakker, Peter de Boer en Jouke Bosje zijn zondag in Ried winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor de heren eerste klasse.

Vlnr: Peter de Boer, Pieter Bakker en Jouke Bosje

 

Cornelis Terpstra na zeven jaar weer koning van de partij
Gepost op: Zondag 14 juli @ 20:53:41 (2314 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Het duurde maar liefst zeven jaar maar in Bolsward op de Familie Lunter partij maakte Cornelis Terpstra zijn droom waar. (Foto's: Henk Bootsma).

 

Partuur Erwin Zijlstra wint in Westhoek
Gepost op: Zondag 14 juli @ 19:48:39 (1161 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013
Erwin Zijlstra (Easterlittens), Fabian Noordhuis (Bolsward) en Hank Jan de Jong (Bitgummole) zijn zondag in Westhoek winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor jongens.

 

Trio Nicole Hempenius wint in Lekkum
Gepost op: Zondag 14 juli @ 19:43:46 (1392 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Nicole Hempenius (Franeker), Marte Altenburg (Grou) en Renske Terwisscha van Scheltinga (Wiuwert) zijn zondag in Lekkum winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor de dames eerste klasse. (Foto: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Nicole Hempenius, Marte Altenburg en Renske Terwisscha van Scheltinga

 

Partuur Ilse Tuinenga wint in Easterlittens
Gepost op: Zondag 14 juli @ 19:14:47 (942 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013
Ilse Tuinenga (Berltsum), Elma Breeuwsma (Folsgare) en Louise Krol (Ee) zijn zondag in Easterlittens winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor meisjes.

 

Partuur Roel Pieter de Jong wint in Witmarsum
Gepost op: Zondag 14 juli @ 19:09:19 (770 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Roel Pieter de Jong uit Ried en Alwin van der Weerdt uit Makkum zijn zaterdag winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor schooljongens.

 

Partuur Jennie Terpstra wint in Witmarsum
Gepost op: Zondag 14 juli @ 19:08:11 (1335 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Jennie Terpstra uit Mantgum en Anneke Smid uit Witmarsum zijn zaterdag winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor schoolmeisjes.

 

Trio Tineke Dijkstra wint in Mantgum
Gepost op: Zaterdag 13 juli @ 21:14:24 (1462 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


De wedstrijd d.e.l. voor de dames eerst klasse in Mantgum is zaterdag gewonnen door Tineke Dijkstra (Easterein), Judy Bergsma (Wommels) en Melissa Rianne Hiemstra (Stiens). (Foto’s: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Judy Bergsma, Tineke Dijkstra en Melissa Rianne Hiemstra

 

Partuur Wessel Hilverda wint in Folsgare
Gepost op: Zaterdag 13 juli @ 21:06:54 (1346 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Wessel Hilverda (Winsum) en Sytse Koree (Anjum) zijn zaterdag in Folsgare winnaar geworden van de d.e.l.- wedstrijd voor pupillenjongens.

 

Sint Annaparochie legt buurtdorp Sint Jacobiparochie over de knie
Gepost op: Zaterdag 13 juli @ 20:53:37 (2307 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Kaatsvereniging Sint Anne Drie Spul is Ut moest diep, heel diep gaan maar aan het eind van een lange, te lange kaatsdag, was de zege een feit. (Foto's: Henk Bootsma).

Feest voor Sjoerd, Krijn en Rein

 

Partuur Marije Hiemstra wint in Bolsward
Gepost op: Vrijdag 12 juli @ 22:44:29 (1481 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013

Marije Hiemstra, Leonie van der Graaf en Geke de Boer zijn vrijdag in Bolsward winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor de dames hoofdklasse. (Foto: Henk Bootsma).

Vlnr: Leonie van der Graaf, Marije Hiemstra en Geke de Boer

 

De 55+ werom op Sonnenborgh
Gepost op: Donderdag 11 juli @ 10:06:52 (1135 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Der wienen woansdei 10 july 78 keatsers fan de 55+ delkommen yn Ljouwert en sy koenen om 10.00 oere begjinne te keatsen yn 2 fjilden mei 8 perken.

De priiswinners mei de krâns flnr: Germ Hallema, Eddy van der Lei (+ pakesizzer) en Marten van der Meulen

 

Trio Michiel Scheepvaart wint in Wier
Gepost op: Woensdag 10 juli @ 22:24:29 (1895 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Michiel Scheepvaart (Makkum), Herman Sprik en Gert-Jan Meekma (beide uit Witmarsum) hebben woensdagavond in Wier de eerste klasse wedstrijd d.e.l op hun naam geschreven. (Foto’s: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Michiel Scheepvaart, Gert-Jan Meekma en Herman Sprik

 

Jongens Jan Bogtstra winnen in Wier
Gepost op: Maandag 08 juli @ 10:56:53 (1210 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Franeker (Wesley Bollema, Dennis Fennema en Marco de Groot) is net als in 2012 winnaar geworden van de afdelingwedstrijd voor jongens.

 

Gerrit Dijkstra ‘prins’van Tzum
Gepost op: Maandag 08 juli @ 06:36:56 (1055 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Gerrit Dijkstra uit Anjum en Stefan Heitmeijer uit Berltsum zijn zaterdag in Tzum winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor pupillenjongens.

 

Partuur Remco Anema wint in Wommels
Gepost op: Maandag 08 juli @ 06:30:22 (775 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013
Remco Anema (Berltsum) en Jan Tijtsma (Anjum) zegevierden zondag in Wommels op de d.e.l. – wedstrijd voor schooljongens.

 

Partuur Aluca Bouma wint in Pingjum
Gepost op: Zondag 07 juli @ 20:17:36 (1521 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Aluca Bouma uit Grou en Ineke van der Ploeg uit Ried zijn zondag in Pingjum winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor schoolmeisjes.

 

Partuur Jelle Attema wint in Damwâld
Gepost op: Zondag 07 juli @ 19:27:49 (1011 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013
Jelle Attema (Idsegahuizum), Michel van der Veen (Franeker) en Jelte Visser (Sexbierum) behaalden zondag in Damwâld de zege op de vrijeformatiewedstrijd voor tweedeklassers.

 

Hans Wassenaar koning Horeca straatkaatstoernooi
Gepost op: Zondag 07 juli @ 19:12:07 (1272 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Gerrit Groen, Jasper Boomsma en Hans Wassenaar zijn zaterdag op het Oldehoofsterkerkhof in Leeuwarden winnaar geworden van de 24ste editie van Horecastraatkaatstoernooi. (Foto: Straatkaatsen.nl).

Vlnr: Jasper Boomsma, Hans Wassenaar en Gerrit Groen

 

Rick Poortstra koning in Peins
Gepost op: Zondag 07 juli @ 19:00:44 (1342 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Rick Poortstra uit Sint Jacobiparochie is zondag bij de vrije formatiewedstrijd voor eersteklassers in Peins als koning uitgeroepen. (Foto’s: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Enno KIngma, Rick Poortstra (koning) en Dylan Drent

 

Partuur Anne Monfils wint in Buitenpost
Gepost op: Zondag 07 juli @ 18:51:44 (1006 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Het partuur van Anne Monfils (Kimswerd), Hendrieke van der Schoot (Sexbierum) en Louise Krol (Ee) is zondag in Buitenpost winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor meisjes.

 

Renze Pieter Hiemstra prolongeert koningschap
Gepost op: Zondag 07 juli @ 18:43:05 (1878 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Gezien de lijst leek het vooraf een moeilijk verhaal te worden maar aan het eind van de middag waren de kransen voor Johan van der Meulen, Renze Pieter Hiemstra en Hijlke Bruinsma. (Foto's: Henk Bootsma).

Als je wint dan ben je blij...

 

KV Berlikum prolongeert titel bij de dames
Gepost op: Zaterdag 06 juli @ 20:57:23 (1837 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Berltsum (Ilse Tuinenga, Leonie van der Graaf en Harmke Siegersma) heeft in Jorwert de bond voor dames op haar naam geschreven. (Foto: Henk Hempenius).

 

Trio Andrea Kroes wint in Schettens
Gepost op: Zaterdag 06 juli @ 20:40:30 (1352 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Andrea Kroes (Gau), Jennie Terpstra (Mantgum) en Marije Hellinga (Deinum) pakten zaterdag in Schettens de zege bij de vrije formatiewedstrijd voor schoolmeisjes. (Foto’s: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Marije Hellinga, Andrea Kroes en Jennie Terpstra

 

Partuur Feiko Broersma wint in Itens
Gepost op: Zaterdag 06 juli @ 19:15:18 (1773 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Feiko Broersma, Allard Hoekstra en Peter de Boer zijn zaterdag in Itens winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor eersteklassers.

Vlnr: Peter de Boer, Allard Hoekstra en Feiko Broersma

 

Berlikum wint bond heren 50+
Gepost op: Zaterdag 06 juli @ 19:05:15 (1639 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Kaatsvereniging Berltsum (Sape Nauta, Fedde van der Graaf en Johannes Siegersma) is in Sint Nicolaasga winnaar geworden van de bond voor de 50+. (Foto: Henk Hempenius).

 

Trio Douwe Anema wint in Morra
Gepost op: Zaterdag 06 juli @ 18:50:55 (1444 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Douwe Anema uit Nes, Willem Heeringa uit Tzummarum en Krijn Hiemstra uit St. Annaparochie zijn zaterdag in Morra winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor tweedeklassers.

Vlnr: Willem Heeringa, Douwe Anema en Krijn Hiemstra

 

Partuur Marije Bodde wint in Hitzum
Gepost op: Zaterdag 06 juli @ 15:49:11 (2182 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Marije Bodde uit Grou en Julia Marthine Rienks uit Dronryp zijn zaterdag in Hitzum winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor welpen-meisjes. (Foto's: A. Rienks).

 

De 55+ foar it earst te gast yn Froubuurt
Gepost op: Donderdag 04 juli @ 18:09:53 (1176 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


In 7-tal frijwilligers hie soarge dat it hiel goed foar mekoar wie yn Froubuorren. De 8 perken op it fjild fan de iisbaan leinen der hartstikke moai by en ek yn de kantine koenen jo fan alles krije.

De priiswinners mei de krâns flnr: Marten Bergsma, Harke Anema en Henk Porte

 

Scheidsrechtersbaas Gerard Groothoff verziekt Takomstpartij
Gepost op: Woensdag 03 juli @ 19:37:11 (2239 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Gerard Groothoff, de ‘baas’ van de scheidsrechters heeft de organisatie van de Takomstpartij in Oosterbierum een flinke poets gebakken. (Foto’s: Lijkle Spijksma).

 

Veel gezelligheid en goed kaatsen op 33ste MAVO partij
Gepost op: Dinsdag 02 juli @ 20:37:33 (1907 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Onder ideale weersomstandigheden is de 33ste MAVO partij in Sint Annaparochie verkaatst. Er stonden dit jaar 44 parturen op de lijst en in elke categorie waren de betere KNKB-kaatsers en kaatsters aanwezig.

 

Partuur Jennie Terpstra wint in Hallum
Gepost op: Zondag 30 juni @ 23:36:36 (1015 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Jennie Terpstra uit Mantgum en Yvonne Eisma uit Tzum zijn zondag in Hallum winnaar geworden van de d.e.l.- wedstrijd voor schoolmeisjes.

 

Trio Gert-Anne van der Bos schrijft geschiedenis
Gepost op: Zondag 30 juni @ 23:09:48 (1686 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Nieuw leven gaat vaak gepaard met veel pijn maar het verbreken van het bijna 26 jaar oude record van de meeste vrije formatie overwinningen dat sedert 1987 op naam stond van Sake Saakstra, Piet Jetze Faber en Johannes Brandsma ging ook gepaard met veel barensweeën. (Foto's: Henk Bootsma).

Daniël Iseger: jarig, winnen, koning en ook nog een nieuwe record vestigen

 

Formatie Marije Hiemstra wint in Dongjum
Gepost op: Zondag 30 juni @ 22:17:27 (1166 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Marije Hiemstra, Imke van der Leest en Geke de Boer behaalden in Dongjum de eerste zege van het seizoen zijn. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Geke de Boer, Imke van der Leest en Marije Hiemstra

 

Partuur Akkelyna de Haan wint in Kimswerd
Gepost op: Zondag 30 juni @ 21:56:38 (794 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Akkelyna de Haan (Wier), Sjanet Wijnia (Wommels) en Sandra Hofstra (Wjelsryp) zijn zondag in Kimswerd winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor meisjes.

Vlnr: Sandra Hofstra, Sjanet Wijnia en Akkelyna de Haan

 

Partuur Jolt Vollema wint in Franeker
Gepost op: Zondag 30 juni @ 21:45:23 (1690 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Jolt Vollema (Peins), Tycho de Groot (Menaam) en Marc Burger (Witmarsum) kwamen zondag in Franeker in de kransen.

 

Jelte-Pieter Dijkstra koning in Dronryp
Gepost op: Zondag 30 juni @ 21:27:25 (1402 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Jelte-Pieter Dijkstra (Easterein), Herman Sprik (Witmarsum) en Sjoerd de Jong (Sint Annaparochie) zijn zondag in Dronryp verrassend winnaar geworden van de vrijeformatie wedstrijd voor eersteklassers. (Foto’s: Lijkle Spijksma)

Vlnr: Sjoerd de Jong, Jelte-Pieter Dijkstra (koning) en Herman Sprik

 

Trio Johannes Siegersma sterkste bij de 50+
Gepost op: Zondag 30 juni @ 21:10:57 (1258 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Johannes Siegersma (Berltsum), Sape Nauta (Berltsum) en Lubbert Schreiber (Sint Annaparochie) zijn zondag in Makkum als winnaar uit de bus gekomen.

 

Partuur Eric Zittema wint in Makkum
Gepost op: Zondag 30 juni @ 21:09:34 (910 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Eric Zittema (Berltsum), Hayo Attema (Makkum) en Jacob Kamstra (Franeker) pakten zondag in Makkum de winst bij de heren 30+.

 

Trio Enno Kingma wint in Deinum
Gepost op: Zondag 30 juni @ 20:57:24 (886 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013
Het partuur van Enno Kingma (Westhoek), Stefan Sijtsma (Arum) en Rudolf Soepboer (Holwerd) is zaterdag in Deinum winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor tweedeklassers.

 

Partuur Bart Reijenga wint in Lollum
Gepost op: Zondag 30 juni @ 20:55:17 (1722 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Bart Reijenga (Witmarsum), Dirjan Bouma (Grou) en Erwin Zijlstra (Easterlittens) zijn zaterdag in Lollum winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor de jongens.

 

Trio Bauke Triemstra wint in Wijnaldum
Gepost op: Zaterdag 29 juni @ 21:55:04 (1608 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Bauke Triemstra, René Anema en Geriit-Jan Duiven zijn zaterdag in Wijnaldum winnaar geworden van de Pieter Okkinga partij een d.e.l. – wedstrijd voor de heren eerste klasse. (Foto: Boppeslach).

Vlnr: Bauke Triemstra, Gerrit-Jan Duiven en René Anema

 

Franeker wint Jong Famme Partij
Gepost op: Zaterdag 29 juni @ 21:41:34 (2001 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Franeker (Iris van der Veen, Nicole Hempenius en Manon Scheepstra) is zaterdag in Mantgum winnaar geworden van de tiende Jong Famme Partij.

 

VvV Menaam prolongeert bondstitel pupillenjongens
Gepost op: Zaterdag 29 juni @ 21:33:33 (1082 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Menaam met de kaatsers Erik Minne Cats, Mark Polstra en Youri de Groot is zaterdag in Sint Annaparochie winnaar geworden van de bond voor pupillenjongens.

 

Makkum wint bij pupillenmeisjes
Gepost op: Zaterdag 29 juni @ 21:32:26 (1404 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Makkum met de kaatssters Indy Tuinier, Lobke Vlasbloem en Anouk Smink is zaterdag in Ried winnaar geworden van de bond voor pupillenmeisjes.

 

Marten Feenstra koning Masters
Gepost op: Vrijdag 28 juni @ 22:20:00 (1826 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Twee slagen was de formatie van Gert-Anne van der Bos, Taeke Triemstra en Daniël Iseger van de overwinning verwijderd maar door een misser van opslager Van der Bos op 5-5 en 6-4 moest de gelouterde formatie de zege laten aan het partuur van Jan-Dirk de Groot, Marten Feenstra en Pier Piersma.(Foto: Henk Bootsma).

 

Bitgummole en Easterein sterkste bij provinciaal schoolkaatsen
Gepost op: Woensdag 26 juni @ 21:22:48 (2444 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


In Leeuwarden is woensdagmiddeg weer gestreden om de Provinciale Schoolkampioenschappen.


 

Laas Pieter van Straten koning in Arum
Gepost op: Woensdag 26 juni @ 21:04:02 (1659 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Laas Pieter van Straten (Feinsum), Evert Pieter Tolsma (Winsum) en Erwin Zijlstra (Easterlittens) zijn woensdag in Arum winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor jongens. (Foto’s: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Evert Pieter Tolsma, Laas Pieter van Straten (koningsprijs) en Erwin Zijlstra

 

Trio Menno van Zwieten wint verrassend in Berltsum
Gepost op: Zondag 23 juni @ 22:22:29 (2618 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Het kon eigenlijk niet maar het gebeurde toch op de hoofdklassenpartij van de jubilerende kaatsvereniging Berlikum. (Foto's: Henk Bootsma).

Van Zwieten en Wassenaar gaan uit hun dak

 

PC-winnaars halen gram in Heerenveen
Gepost op: Zondag 23 juni @ 20:46:12 (1416 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Arnold Zijlstra, René Anema en Thomas van Zuiden zijn zondag in Heerenveen op de vrijeformatiewedstrijd voor eersteklassers als winnaar uit de bus gekomen.

Vlnr: Thomas van Zuiden, Arnold Zijlstra en René Anema

 

Berltsum oppermachtig bij dames hoofdklasse
Gepost op: Zondag 23 juni @ 20:32:20 (1341 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Berlikum met de dames Ilse Tuinenga, Leonie van der Graaf en Harmke Siegersma liet er op de afdelingswedstrijd van kaatsvereniging Sint Anne Drie Spul is Ut geen gras over groeien. (Foto: Henk Hempinius).

 

KV Sjirk de Wal wint bij pupillenjongens
Gepost op: Zondag 23 juni @ 20:21:53 (1825 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Dronryp (Jesper Jager, Tjerk Kemper en Lucas Postma) is zondag in Sint Jacobiparochie winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor pupillenjongens.

 

Makkum wint bij de pupillenmeisjes
Gepost op: Zondag 23 juni @ 20:10:12 (1352 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Makkum met de kaatssters Indy Tuinier, Lobke Vlasbloem en Anouk Smink is zondag in Sneek winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor pupillenmeisjes.

 

Trio Doede Rients Okkema wint in Raerd
Gepost op: Zondag 23 juni @ 20:02:35 (1704 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Doede Rients Okkema (Easterein), Mark-Jan IJkema (Sexbierum) en Evert Pieter Tolsma (Winsum) behaalden zondag in Raerd de zege op de d.e.l. – wedstrijd voor jongens. (Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Mark Jan Ykema, Evert Pieter Tolsma en Doede Rients Okkema

 

Formatie Anne Monfils wint in Menaam
Gepost op: Zondag 23 juni @ 19:33:09 (1579 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Anne Monfils (Kimswerd), Marrit Zeinstra (Peins) en Sandra Hofstra (Wjelsryp) zijn zondag in Menaam winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor meisjes.

 

Partuur Elgar Boersma wint in Sexbierum
Gepost op: Zondag 23 juni @ 19:20:44 (1268 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Elgar Boersma (Foudgum), Hyltje Bosma (Makkum) en Roel Hoekstra (Ternaard) pakten zondag in Sexbierum op de vrijeformatiewedstrijd voor tweedeklassers de overwinning.

Vlnr: Roel Hoekstra, Hyltje Bosma en Elgar Boersma

 

VvV Menaam wint schooljongens bond
Gepost op: Zondag 23 juni @ 19:14:11 (911 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Kaatsvereniging VvV Menaam met de kaatsers Evert Auke Hiemstra, Tom Gerad Cats en Tycho de Groot is zaterdag in Damwâld winnaar geworden van de bond voor schooljongens.

 

Franeker wint bij de 50+
Gepost op: Zondag 23 juni @ 10:30:19 (1700 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Franeker met de kaatsers Henk Deelstra, Jan Sipma en Ludwig Seerden pakte zaterdag op de afdelingswedstrijd voor de heren 50+ de eerste prijs door in de finale Grou (Douwe de Vries, Geert Teitsma en Piet Andringa) op de stand 5-1 6-4 te verslaan.

Vlnr: Jan Sipma, Ludwig Seerden en Henk Deelstra

 

Trio Gert-Anne van der Bos: blijft alle elementen de baas
Gepost op: Zaterdag 22 juni @ 20:37:25 (1970 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


De weersomstandigheden waren zaterdag in Holwerd om te huilen, het kaatsveld lag er slecht bij, maar dat verlette niet dat de formatie van Gert-Anne van der Bos, Taeke Triemstra en Daniël Iseger hun vierde zege van het seizoen boekten. (Foto: Henk Bootsma).

 

Trio Ilse Tuinenga wint in Lollum
Gepost op: Zaterdag 22 juni @ 19:46:59 (1214 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Het partuur van Ilse Tuinenga (Berltsum), Marrit Zeinstra (Peins) en Hendrieke van der Schoot (Sexbierum) is zaterdag in Lollum winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor meisjes.

 

Partuur Jelmer Plantenga wint in Sint Nicolaasga
Gepost op: Zaterdag 22 juni @ 19:41:38 (1322 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Jelmer Plantenga (Alde Leie), Dirjan Bouma (Grou) en Marco de Groot (Franeker) behaalden zaterdag in Sint Nicolaasga de zege bij de vrijeformatie wedstrijd voor de jongens.

 

Trio Haije Jan Nicolay wint in Sint Annaparochie
Gepost op: Zaterdag 22 juni @ 19:38:47 (1826 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Haye Jan Nicolay (Britsum), Hendrik Jan van der Velde (Bolsward) en Jan Schurer (Franeker) behaalden zaterdag in Witmarsum de overwinning op de vrije formatiewedstrijd voor de heren eerste klasse. (Foto: henk Bootsma).

Haije-Jan Nicolay koning in Sint Annaparochie

 

Trio Willem Postma wint in Sint Annaparochie
Gepost op: Zaterdag 22 juni @ 19:33:21 (880 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013
Willem Jan Postma (Exmorra), Bauke Dijkstra (Easterein) en Steven de Bruin (Tzummarum) pakten zaterdag in Sint Annaparochie op de vrijeformatiewedstrijd voor tweedeklassers de zege door in de finale met 5-0 en 6-6 te winnen van Chris Outhuijse (Franeker), Tsjerk Elsinga (Wijnaldum) en Mark-Jan Riemersma (Franeker).

 

Partuur Sanne Velsma wint in Witmarsum
Gepost op: Zaterdag 22 juni @ 19:28:16 (968 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Sanne Velsma, Mariska Hoogland en Anke Marije pOmpstra zijn zaterdag in Witmarsum winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor de dames eerste klasse. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Anke Marije Pompstra, Sanne Velsma en Mariska Hoogland

 

Trio Lisette Wagenaar wint in Witmarsum
Gepost op: Zaterdag 22 juni @ 19:25:00 (1078 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Lisette Wagenaar, Leonie van der Graaf en Fenna Zeinstra zijn zaterdag in Witmarsum winnaar geworden van de vrijeformatiewedstrijd voor de dames hoofdklasse. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Leonie van der Graaf, Lisette Wagenaar en Fenna Zeinstra

 

Mantgum wint bij de schoolmeisjes
Gepost op: Zaterdag 22 juni @ 19:11:22 (854 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Mantgum (Amarins de Groot, Bregt Arendz en Jennie Terpstra) is winnaar geworden van bond voor schoolmeisjes. (Foto: A. Kuipers).

 

Volle bak bij federatiewedstrijd in Schettens
Gepost op: Zaterdag 22 juni @ 19:03:05 (1021 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Federatie Wűnseradiel-Bolsward-Workum had zaterdag tijdens de wedstrijden in Schettens niet over belangstelling te klagen. (Foto: Lijkle Spijksma).

 

Krapoan 80 leafhawwers keatsten op Sonnenborgh
Gepost op: Donderdag 20 juni @ 15:16:14 (1025 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Der wienen op woansdei 19 juny 78 keatsers fan de 55+ delkommen yn Ljouwert en se koenen om 10.00 oere begjinne te keatsen yn 2 fjilden mei 8 perken.

De priiswinners mei de krâns flnr: Tjeerd Bouma, Joeke Jongsma en Sjirk Overal

 

Gert-Anne van der Bos ‘koning’ van Het Noorden
Gepost op: Zondag 16 juni @ 22:09:29 (2055 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Het partuur van Gert-Anne van der Bos, Taeke Triemstra en Daniël Iseger boekte zondag op de hoofdklassenpartij van kaatsvereniging Het Noorden uit Sint Jacobiparochie alweer de derde zege van dit nog prille seizoen. (Foto's: Henk Bootsma).

Gert-Anne van der Bos 'koning' van Het Noorden

 

Partuur Laudy Bouma wint in Húns
Gepost op: Zondag 16 juni @ 21:04:44 (1713 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Laudy Bouma (Buitenpost) en Lobke Vlasblom (Idsegahuizen) behaalden zondag in Húns de zege bij pupillenmeisjes.

 

Partuur Mark Polstra winst in Bolsward
Gepost op: Zondag 16 juni @ 20:48:46 (881 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013
Mark Polstra (Menaam) en Riemer Jensma (Minnertsga) behaalden zondag in Bolsward de zege op de d.e.l. – wedstrijd voor pupillenjongens.

 

Partuur Roel Venema wint bij de 50+
Gepost op: Zondag 16 juni @ 20:43:58 (1055 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Roel Venema (Bolsward), Simon de Groot (Midlum) en Geert Faber (Minnertsga) behaalden zaterdag in Leeuwarden de overwinning bij de heren 50+.

 

Menaam wint bij de schooljongens
Gepost op: Zondag 16 juni @ 20:24:06 (1836 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Menaam met Evert Auke Hiemstra, Tom Gerard Cats en Tycho de Groot is zondag in Minnertsga winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor schooljongens.

 

Marsum wint bij de schoolmeisjes
Gepost op: Zondag 16 juni @ 19:38:05 (2091 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Marsum met Serena Hovinga en Marije Hellinga is in Alde Leie winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor schoolmeisjes.

 

Trio Martijn Olijnsma wint in Marsum
Gepost op: Zondag 16 juni @ 19:28:36 (1622 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Martijn Olijnsma (Grou), Jacob Wassenaar
(Sint Annaparochie) en Cornelis Terpstra (Bitgummole) zijn zondagmiddag in Marsum winnaar geworden van de traditionele vriejformatiewedstrijd voor eersteklassers. (Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Martijn Olijnsma, Jacob Wassenaar, Cornelis Terpstra en ‘blokjerinners’

 

Trio Lisette Wagenaar wint overtuigend in Easterein
Gepost op: Zondag 16 juni @ 19:17:22 (1485 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Het partuur van Lisette Wagenaar, Leonie van der Graaf en Fenna Zeinstra heeft in Easterein met veel overtuiging de vrije formatiewedstrijd voor de hoofdklasse dames gewonnen. (Foto: Henk Hempenius).

 

Berltsum sterkste bij welpen-meisjes
Gepost op: Zondag 16 juni @ 18:47:34 (1370 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Berltsum (Nienke Zijlstra en Esther de Vries) pakte zondag in Jirnsum de winst bij de afdelingswedstrijd voor welpen-meisjes.

 

Tzum wint bij de welpen-jongens
Gepost op: Zondag 16 juni @ 18:46:03 (1822 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Tzum (Redmer Cnossen, Robin Benders en Steven Koster) is zondag in Jirnsum winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor welpen-jongens.

 

Menaam wint in Drachten
Gepost op: Zondag 16 juni @ 18:44:26 (950 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013
Menaam met de kaatsers Erik Minne Cats, Mark Polstra en Youri de Groot is zaterdag in Drachten winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor pupillenjongens.

 

Makkum wint bij de pupillenmeisjes
Gepost op: Zaterdag 15 juni @ 20:01:29 (1471 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Makkum (Indy Tuinier, Lobke Vlasbloem en Anouk Smink) is zaterdag in IJlst winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor pupillenmesijes. De premie was voor Folsgare (Marije Sweering en Marit Folkertsma).

 

Trio Martijn Olijnsma wint ook in Bitgum
Gepost op: Zaterdag 15 juni @ 19:12:01 (1607 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Het partuur van Martijn Olijnsma, Herman Sprik en Cornelis Terpstra heeft zaterdag in Bitgum de vrijeformatie wedstrijd voor de heren eerste klasse op hun naam geschreven.

Vlnr: Martijn Olijnsma, Cornelis Terpstra en Herman Sprik

 

Jongens Sjirk de Wal winnen bond voor jongens
Gepost op: Zaterdag 15 juni @ 18:47:24 (1508 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Dronryp (Sybren Blanksma, Sander Kingma en Wierd Baarda) heeft in Berltsum de bond voor jongens op haar naam geschreven. (Foto: Henk Bootsma).

 

Wommels maakt favoriet zijn waar
Gepost op: Zaterdag 15 juni @ 18:00:30 (1470 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Wommels met de kaatssters Martzen Deinum, Sjanet Wijnia en Anna-Brecht Bruinsma is in Dronryp winnaar geworden van de bond voor meisjes. (Foto: archief).

 

Trio Nicole Hempenius wint in Sint Jacobiparochie
Gepost op: Vrijdag 14 juni @ 21:22:35 (1688 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Nicole Hempenius, Imke van der Leest en Geke de Boer zijn vrijdag in Sint Jacobiparochie winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor de dames hoofdklasse. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Nicole Hempenius, Imke van der Leest en Geke de Boer

 

De 55+ wie te gast yn Goutum
Gepost op: Donderdag 13 juni @ 18:04:02 (1017 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Der wienen op woansdei 12 juny 84 keatsers fan de 55+ delkommen yn Goutum en om 10.00 oere koenen se op 2 fjilden mei 8 perken los.

De priiswinners mei de krâns flnr: Oeds de Roos, Henk Noordbruis en Henk Bootsma

 

Schoolkaatsen in Arum
Gepost op: Donderdag 13 juni @ 17:55:18 (754 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


In Arum vonden woensdag weer de traditionele voorronden plaats van het jaarlijkse schoolkaatsen. (foto: Lijkle Spijksma).

 

Berltsum sterkste bij de schooljongens
Gepost op: Dinsdag 11 juni @ 09:28:48 (1419 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Berltsum (Corne Tuinenga, Patrick van Dellen en Remco Anema) zijn zondag in Sexbierum winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor schooljongens.

 

Trio Rianne Vellinga wint in Easterein
Gepost op: Zondag 09 juni @ 21:41:55 (1326 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Rianne Vellinga (Franeker), Marike Beckers (Bolsward) en Miranda Scheffer (Menaam) behaalden in Easterein de zege op de vrije formatiewedstrijd voor de dames eerste klasse.

 

Trio Gert-Anne van der Bos wint na zware strijd
Gepost op: Zondag 09 juni @ 21:12:25 (1974 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Het kostte bloed zweet en tranen maar aan het eind van de dag was de zege toch voor Gert-Anne van der Bos, Taeke Triemstra en Daniël Iseger. (Foto's: Henk Bootsma).

Gert-Anne van der Bos: 41ste koningstitel!

 

Trio Martijn Olijnsma wint ook in Akkrum
Gepost op: Zondag 09 juni @ 20:08:02 (1806 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Martijn Olijnsma (Grou), Jacob Wassenaar (Sint Annaparochie) en Cornelis Terpstra (Bitgummole) pakten na de zege in Minnertsga ook de winst op de vrije formatiepartij voor tweedeklassers in Akkrum.

Vlnr: Cornelis Terpstra, Martijn Olijnsma en Jacob Wassenaar

 

Partuur Age Sikma wint bij de 30+
Gepost op: Zondag 09 juni @ 20:05:08 (1014 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013
Age Sikma (Aldtsjerk), Geert Boomstra (Leeuwarden) en Gerrit Meijer (Hurdegaryp) pakten zondag in Akkrum de winst op de vrijeformatie wedstrijd voor de heren 30+.

 

Trio Nynke Sijbrandij wint in Vrouwenparochie
Gepost op: Zondag 09 juni @ 20:02:05 (1370 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Het partuur van Nynke Sijbrandij, Maaike Osinga en Wiljo Sijbrandij is zondag in Vrouwenparochie winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor hoofdklasse dames. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Maaike Osinga, Nynke Sijbrandij en Wiljo Sijbrandij

 

KV It Wetterlân wint bij de schoolmeisjes
Gepost op: Zondag 09 juni @ 19:45:48 (1405 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Grou met de kaatssters Aluca Bouma, Ymkje Yntema en Rixt Hooyenga is zondag in eigen woonplaats winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor schoolmeisjes.

 

Trio Dirk-Yde Sjaarda wint in Huizum
Gepost op: Zondag 09 juni @ 19:21:07 (1480 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Dirk-Yde Sjaarda (Easterein), Erik Haitsma (Wommels) en Jouke Bosje (Leeuwarden) hebben zondag in Huizum de vrije formatiewedstrijd voor de heren eerste klasse op hun naam geschreven. (Foto’s Lijkle Spijksma).

Vlnr: Erik Haitsma, Dirk-Yde Sjaarda en Jouke Bosje

 

Partuur Selma de Boer wint in Damwâld
Gepost op: Zondag 09 juni @ 19:19:39 (1215 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Selma de Boer (Easterein) en Anouk Smink (Makkum) behaalden zondag in Damwâld de zege bij de pupillenmeisjes.

 

Partuur Jan Buitenga wint in Spannum
Gepost op: Zondag 09 juni @ 19:14:10 (1255 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Het partuur van Jan Buitenga (Sint Nicolaasga), Teake Koster (Harlingen) en Age van der Goot (Goënga) is zaterdag winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor de heren 50+.

Vlnr: Teake Koster, Jan Buitenga en Age van der Goot

 

Partuur Marije Hellenga wint in Tzum
Gepost op: Zondag 09 juni @ 19:12:55 (1155 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013


Marije Hellenga (Poppenwier) en Hester Bruinsma (Wommels) zijn zaterdag in Tzum winnaar geworden van de d.e.l – wedstrijd voor schoolmeisjes.

 

Partuur Dennis Strikwerda wint in Blije
Gepost op: Zondag 09 juni @ 19:01:18 (854 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2013
Dennis Strikwerda (Exmorra) en Feike Douwe Zijlstra (Abbega) zijnzaterdag in Blije winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor pupillenjongens.

 

Kransen voor Tom en Patrick