Welkom op de website van www.kaatsen.nlFrythermoYour DJ
Home  ·  Nieuwsarchief  

   Menu
Home
Nieuwsarchief
Web Links
Spelregels
Parturen 2017
Gastenboek

   Websponsors
Middelsee schilders
Your-DJ
Laanstra en Roersma
Opel Deinum Franeker
Copy service
Van Smeden IJzerwaren en Gereedschappen
Bouwbedrijf Bruinsma
Nijholt

   Agenda
  Ma Di Wo Do Vr Za Zo
>   01 02 03 04 05 06
> 07 08 09 10 11 12 13
> 14 15 16 17 18 19 20
> 21 22 23 24 25 26 27
> 28 29 30 31      



Agenda deze week:

Maandag, augustus 21
Evenement start om 20:00 Loting Dames-PC
Woensdag, augustus 23
Evenement start om 11:00 Dames hoofdklasse vrije formatie
Vrijdag, augustus 25
Evenement start om 15:30 Dames hoofdklasse d.e.l.
Zaterdag, augustus 26
Evenement start om 11:00 Afdelingswedstrijd FBA
Evenement start om 11:00 Alle categorieën d.e.l. + verl. ronde
Evenement start om 10:00 Dames eerste klasse d.e.l.
Evenement start om 11:00 Heren 50+ d.e.l. + verliezers ronde
Evenement start om 11:00 Heren hoofdklasse afdelingswedstrijd
Evenement start om 11:00 Schooljongens d.e.l. A-klasse
Evenement start om 10:00 Schooljongens d.e.l. B-klasse + verl.
Evenement start om 10:00 Welpen jongens d.e.l. A-klasse
Evenement start om 10:00 Welpen jongens d.e.l. B-klasse + verl.
Zondag, augustus 27
Evenement start om 11:00 Heren 30+ d.e.l. + verliezers ronde
Evenement start om 10:00 Heren eerste klasse vrije formatie
Evenement start om 11:00 Heren hoofdklasse vrije formatie
Evenement start om 10:00 Meisjes d.e.l. A-klasse
Evenement start om 10:00 Meisjes d.e.l. B-klasse + verl. ronde
Evenement start om 10:00 Pupillenjongens d.e.l. A-klasse
Evenement start om 10:00 Pupillenjongens d.e.l. B-klasse + verl.
Evenement start om 10:00 Pupillenmeisjes d.e.l. A-klasse
Evenement start om 10:00 Pupillenmeisjes d.e.l. B-klasse + verl.
Evenement start om 10:00 Schoolmeisjes d.e.l. A-klasse
Evenement start om 10:00 Schoolmeisjes d.e.l. B-klasse + verl.
Evenement start om 10:00 Welpen-meisjes d.e.l.



Zoek agenda door op...



Agenda van vandaag:

20:00
Evenement start om 20:00 Loting Dames-PC

Webalizer web stats

Onderwerpen > Wedstrijduitslagen > Wedstrijduitslagen 2014
Wedstrijduitslagen 2014Wedstrijduitslagen
 

Keatsen en feest by de 55+
Gepost op: Vrijdag 19 december @ 16:41:31 (2068 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Op 17 desimber 2014 wie de grutte dei om it 20-jierrig bestean fan it 55+ keatsen te fieren.

De priiswinners mei de krâns flnr: Bouke Jousma, Piet de Groot, Jan de Ridder en Wiebe van Dijk

 

114 keatsers yn’t spier by de 55+
Gepost op: Donderdag 11 december @ 17:25:13 (1991 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Op 10 desimber wienen wer mear keatsers nei Frjentsjer kommen as de forige kear want der stienen no 114 man op de list.

De priiswinners mei de krâns flnr: Jan Veenstra, Roel Zijlstra en Klaas Meekma

 

Folle bak by de 55+
Gepost op: Vrijdag 28 november @ 11:28:27 (1793 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


As der yn Frjentsjer 108 man op de list steane dan meie jo wol sprekke fan in folle bak want dan kinne alle keatsers yn twa kear troch de earste omloop.

De priiswinners mei de krâns flnr: Jolly Dooper, Piet Stellingwerf, Wim Jousma en Jan Hoekstra.

 

Sipke Wiersma 87 jier: Mar wol de krâns by de 55+
Gepost op: Donderdag 13 november @ 11:36:44 (1997 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Der wienen 102 keatsers nei Frjentsjer delkommen en Willem van der Meulen wie der ien fan en dan te witten dat hy sneon 90 jier wurdt!

Sipke Wiersma, mei syn moai polsslagje, slacht de ballen noch moai fier fuort en by eltse slach komt wol in ferhaaltsje, begelyks "dat wie in prachtbal".

De priiswinners mei de krâns flnr: Germ Hallema, Jurjen Tiesnitsch, Sipke Wiersma en Bart Limburg

 

Wer in skepnet fol by de 55+
Gepost op: Donderdag 30 oktober @ 16:28:40 (1793 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Der wienen 102 keatsers nei Frjentsjer delkommen en Willem van der Meulen wie der ien fan en dan te witten dat hy sneon 90 jier wurdt!

De priiswinners mei de krâns flnr: Sjouke Herrema, Hilbrand Schuurmans, Roel Zijlstra en Bert de Jong

 

Winterskoft foar de 55+
Gepost op: Donderdag 16 oktober @ 14:32:49 (2036 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Foar de earste kear fan it winterskoft wienen 90 keatsers nei Frjentsjer delkommen. Om 10.00 oere koe it oangean mei de earste 54 keatsers fan de list.

De priiswinners mei de krâns flnr: Jolly Dooper, Wim Jousma en Jan Brandsma

 

Reinige dei by de 55+ op Sonnenborgh
Gepost op: Donderdag 25 september @ 16:04:13 (1856 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


In moaie kloft keatsers wie woansdei noch nei Ljouwert tasetten foar de lęste wedstriid fan it simmerskoft nettsjinsteande it suterige waar.

De priiswinners mei de krâns flnr: Oeds de Roos, Wim Jousma en Lieuwe Meijer

 

Jan Dirk de Groot laatste koning 2014
Gepost op: Zondag 21 september @ 17:58:28 (2603 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Jan Dirk de Groot, Marten Feenstra en Daniël Iseger zijn zondag op Sonnenborgh winnaar geworden van de Oldehove partij. (Foto's: Henk Bootsma).

 

Partuur Nelie Steenstra wint in Leeuwarden
Gepost op: Zondag 21 september @ 15:21:14 (2534 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Nelie Steenstra, Sjoukje Visser en Renske Terwisscha van Scheltinga zijn zondag in Leeuwarden winnaar geworden van de laatste d.e.l. – wedstrijd voor de dames hoofklasse.
(Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Renske Terwisscha van Scheltinga, Nelie Steenstra en Sjoukje Visser

 

Hans Wassenaar zet wedstrijd naar zijn hand
Gepost op: Zondag 14 september @ 18:09:55 (2804 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


De jaarlijkse kermispartij van kaatsvereniging Foartút uit Marsum is zondag een prooi geworden voor het partuur van Michiel Scheepvaart, Herman Sprik en Hans Wassenaar. (Foto's: Henk Bootsma).

 

Menno van Zwieten koning Lytse PC
Gepost op: Zaterdag 13 september @ 18:11:24 (2385 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Het partuur van Menno van Zwieten, Kees van der Schoot en René Anema is zaterdag in Mantgum winnaar geworden van de 48ste uitvoering van de Lytse PC. (Foto: W. van Zwieten).

 

Partuur Nicole Hempenius wint in Marsum
Gepost op: Zaterdag 13 september @ 15:51:23 (1676 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Nicole Hempenius (Bijgeloot voor Rianne Vellinga), Marte Altenburg en Manon Scheepstra zijn zaterdag winnaar geworden van de een na laatste d.e.l. - wedstrijd voor de dames hoofdklasse van het seizoen 2014. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Marte Altenburg, Nicole Hempenius en Manon Scheepstra

 

78 man te set op Sonnenborgh
Gepost op: Donderdag 11 september @ 16:14:21 (1677 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Der wienen woansdei 10 septimber 78 keatsers nei Ljouwert delkommen en om 10.00 oere koe it oangean.

De priiswinners mei de krâns flnr: Anne Kramer, Geert Hoekstra en Tom Twerda

 

Partuur Marije van der Meer wint in Reduzum
Gepost op: Maandag 08 september @ 05:23:50 (1257 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Marije van der Meer, Imke van der Leest en Sandra Hofstra zijn zondag in Reduzum winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor de dames eerste klasse. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Imke van der Leest, Marije van der Meer en Sandra Hofstra

 

Zilveren Tulp voor Gert-Anne van der Bos
Gepost op: Zondag 07 september @ 18:37:33 (2430 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Gert-Anne van der Bos, Jacob Wassenaar en Daniël Iseger moesten er na de winst op de PC lang op wachten maar in Pingjum op de laatste vrije formatiewedstrijd van het seizoen was de lang verwachte ‘hage’ weer voor hen. (Foto: Henk Bootsma).

 

Trio Menno van Zwieten wint in Reduzum
Gepost op: Zondag 07 september @ 18:14:03 (2102 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014

Menno van Zwieten, Kees van der Schoot en René Anema zijn in Reduzum winnaar geworden van de op een na laatste vrije formatie wedstrijd van het seizoen 2014. (W. van Zwieten).

Vlnr: René Anema, Menno van Zwieten en Kees van der Schoot

 

Partuur Ludwig Seerden wint in Goutum
Gepost op: Zondag 07 september @ 17:10:03 (1548 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Ludwig Seerden, Eddy Sjollema en Anno Miedema zijn zaterdag in Goutum winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor de heren 50+.

 

55+ hienen yn Snits in bjusterbaarlik moaie dei
Gepost op: Donderdag 04 september @ 17:49:34 (1770 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Krekt lyk as ferline jier wie it prachtich moai waar yn Snits en dat is it dęr op de romte fan sportcentrum Schuttersveld wol sa noflik.

De priiswinners mei de krâns flnr: Andries Gillebaard, Germ Faber en Roel Sybesma

 

KV Melle Veenstra wint bij de FBA
Gepost op: Maandag 01 september @ 16:40:51 (1817 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Afgelopen zaterdag 30 augustus werd bij de "K.F. De Earrebarre" in Den Haag de laatste FBA (Federatie Buiten Afdelingen) afdelingswedstrijd van het seizoen gekaatst, tezamen met een d.e.l. - wedstrijd.

 

Partuur Ludwig Seerden wint bij de 50+
Gepost op: Maandag 01 september @ 16:31:36 (1585 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Ludwig Seerden (Franeker), Piet Machiela (Sint Jacobiparochie) en Thijs Houtsma (Sint Jacobiparochie) zijn zondag in Franeker winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor de heren 50+.

 

Partuur Van Zwieten wint in Wommels
Gepost op: Maandag 01 september @ 06:00:01 (1649 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Menno van Zwieten, Bauke Dijkstra en Sjoerd de Jong zijn zondag in Wommels winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor de heren eerste klasse. (Foto: W. van Zwieten)

Vlnr: Menno van Zwieten, Sjoerd de Jong en Bauke Dijkstra

 

Partuur Elly Hofman wint in Harlingen
Gepost op: Zondag 31 augustus @ 18:50:37 (1231 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Elly Hofman, Marte Altenburg en Manon Scheepstra zijn zondag in Harlingen winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor de dames hoofdklasse. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Manon Scheepstra, Elly Hofman en Marte Altenburg

 

Berltsum wint FB Oranjewâld Cup
Gepost op: Zaterdag 30 augustus @ 20:40:41 (1411 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Berltsum (Ilse Tuinenga, Leonie van der Graaf en Harmke Siegersma) is zaterdag in Dronryp winnaar geworden van de FB Oranjewâld Cup voor dames. Foto: Henk Hempenius).

 

Minnertsga wint FB Oranjewâld Cup
Gepost op: Zaterdag 30 augustus @ 20:30:37 (1368 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Minnertsga (Chris Wassenaar, Hylke Bruinsma en Hendrik Kootstra) zijn in Dronryp winnaar geworden van de FB Oranjewâld Cup. (Foto: Henk Bootsma).

 

Gjin bende by de 55+
Gepost op: Vrijdag 29 augustus @ 17:53:04 (1792 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Ja minsken in hiel grut ferskil mei de jonges fan 14 oan't 16 jier dy op ferskate plakken yn Fryslân nei ôfrin fan it keatsen in grutte bende efter litte.

De priiswinners mei de krâns flnr: Auke Althof, Jan Wagenaar en Anno Miedema

 

Partuur Jelle Pieter van de Walt wint in Mantgum
Gepost op: Maandag 25 augustus @ 11:46:40 (1062 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Jelle Pieter van de Walt (Tzummarum) en Jan Sijtsma (Wommels) zijn zondag in Mantgum winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd in Mantgum.

 

Partuur Karel Monfils wint in Reahűs
Gepost op: Maandag 25 augustus @ 09:04:59 (1203 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Vanwege de grote deelname aan deze wedstrijd, kaatste de A-klasse op het veld in Reahűs.

 

Zusjes Kroondijk winnen in Itens
Gepost op: Maandag 25 augustus @ 08:51:15 (1015 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Corrie en Roelie Kroondijk uit Easterein zijn zaterdag in Itens winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor schoolmeisjes.

 

Pier Piersma koning op Van Aisma partij
Gepost op: Zondag 24 augustus @ 17:52:48 (2025 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Wie zondagmorgen geld had gezet op het koningschap van Pier Piersma had Bitgum als een gefortuneerd man weer verlaten. (Foto's: Henk Bootsma).

 

Federatie Dongeradeel kaatste in Niawier
Gepost op: Zondag 24 augustus @ 17:21:36 (1113 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Zaterdag is in Niawier bij KF De Trije Doarpen de voorlaatste wedstrijd van de kaatscyclus over 11 wedstrijden gekaatst.

 

Partuur Jeanette Jansma wint in Weidum
Gepost op: Zondag 24 augustus @ 16:54:17 (1290 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Jeanette Jansma, Corina de Vries en Sjanet Wijnia zijn zondag in Weidum winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor meisjes.

 

Partuur Nieke Wateler wint in Leeuwarden
Gepost op: Zondag 24 augustus @ 16:50:53 (1918 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Nieke Wateler, Elma Breeuwsma en Renske Terwisscha van Scheltinga zijn zondag op Sonnenborgh winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor de dames eerste klasse. (Foto: Henk Hempenius).

 

Trio Johan Diertens wint in Makkum
Gepost op: Zondag 24 augustus @ 16:44:39 (1219 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Hillebrand Visser, Johan Diertens en Gert-Jan Meekma zijn zondag in Makkum winnaar geworden van de 42ste uitvoering van Koninlijke Tichelaar partij.

 

Partuur Ludwig Seerden wint in Bolsward
Gepost op: Zondag 24 augustus @ 16:36:27 (1398 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Ludwig Seerden, Siebe Marra en Sipke Hiemstra zijn zondag in Bolsward winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor de heren 50+.

Vlnr:Siebe Marra, Ludwig Seerden en Sipke Hiemstra

 

OKK Bitgum wint in eigen dorp
Gepost op: Zaterdag 23 augustus @ 19:05:45 (1817 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Kaatsvereniging OKK uit Bitgum is zaterdag winnaar geworden van de eigen afdelingswedstrijd voor de twaalf uitgenodigde afdelingen. (Foto's: Henk Bootsma).

Vlnr: Kor Zittema, Tjisse Steenstra, Johan van der Meulen en Cornelis Terpstra

 

Partuur Pieter den Breejen wint in Sibrandabuorren
Gepost op: Zaterdag 23 augustus @ 18:32:46 (1523 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Pieter den Breejen (Arum) en Marten Leijenaar (Exmorra) zijn zaterdag in Sibrandabuorren winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor welpen-jongens.

 

Nicole Hempenius koningin in Bitgum
Gepost op: Zaterdag 23 augustus @ 06:35:36 (854 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Nicole Hempenius, Maaike Osinga en Wiljo Sybrandy zijn vrijdag in Bitgum winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor de dames hoofdklasse. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Wiljo Sijbrandij, Nicole Hempenius en Maaike Osinga

 

Leonie van der Graaf ster straalt als nooit te voren
Gepost op: Woensdag 20 augustus @ 19:06:21 (1776 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Aan de hand van een ontketende Leonie van der Graaf is de 38ste Frouljus-PC in een overtuigende zege geëindigd voor het partuur van Lisette Wagenaar, Leonie van der Graaf en Fenna Zeinstra. (Foto: Henk Bootsma).

Leonie van der Graaf: eenzame ster...

 

Trio Durk Ennema wint in Stiens
Gepost op: Maandag 18 augustus @ 07:14:18 (931 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Durk Ennema, Laas Pieter van Straten en Evert Pieter Tolsma pakten zondag in Stiens de zege bij de vrije formatiewedstrijd voor de jongens.

 

Trio Ilse Tuinenga wint in Stiens
Gepost op: Maandag 18 augustus @ 07:11:33 (824 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Ilse Tuininga, Sandra Hofstra en Marrit Zeinstra zijn zondag in Stiens winnaar geworden van de vrijeformatiewedstrijd voor meisjes.

 

Zesde seizoenzege trio Johan van der Meulen
Gepost op: Zondag 17 augustus @ 19:24:30 (1361 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Het partuur van Johan van der Meulen, Renze Pieter Hiemstra en Hijlke Bruinsma is op dit moment de witte raaf tussen de tobbende hoofdklasse parturen. (Foto's: Henk Bootsma).

 

Trio Jan Dirk de Groot wint in Vrouwenparochie
Gepost op: Zondag 17 augustus @ 18:42:58 (1213 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Het partuur van Jan Dirk de Groot, Dylan Drent en Hans Wassenaar is zondag in Vrouwenparochie winnaar geworden van de vrije formatie wedstrijd voor de heren erste klasse. (Foto: Jan Bonefaas).

 

Trio Iris van der Veen wint generale dames-PC
Gepost op: Zondag 17 augustus @ 18:11:15 (968 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Het partuur van Iris van der Veen, Sjoukje Visser en Manon Scheepstra is net als in 2013 in Akkrum winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor de dames hoofdklasse. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Sjoukje Visser, Manon Scheepstra en Iris van der Veen

 

Partuur Roelie Kroondijk wint in Dongjum
Gepost op: Zondag 17 augustus @ 17:59:43 (662 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014

Roelie Kroondijk (Easterein) en Anna Rob zijn zondag in Dongjum winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor pupillenmeisjes.

 

Partuur Joanne-Elise Broeders wint in Achlum
Gepost op: Zondag 17 augustus @ 17:43:41 (626 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Joanne Elise Broeders (Ried) en Jeska Terpstra (Easterein) zijn zaterdag in Achlum winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor schoolmeisjes.

 

Partuur Tim Bijlsma wint in Niawier
Gepost op: Zondag 17 augustus @ 17:37:57 (1080 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Tim Bijlsma (Franeker) en Rick Minnesma (Dronryp) zijn zaterdag in Niawier winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor de pupillenjongens.

 

Partuur Wietse Punter wint in Easterlittens
Gepost op: Zondag 17 augustus @ 17:28:50 (1056 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Wietse Punter (Ried), Bauke Posthuma (Folsgare) en Piet Machiela (Sint Jacobiparochie) zijn zaterdag in Easterlittens winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor de heren 50+.

 

Partuur Gerrit Winkel wint in Leeuwarden
Gepost op: Zondag 17 augustus @ 06:29:26 (1004 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Gerrit Winkel (Stiens), Jouke Vlasbloem (Makkum) en Marco de Groot (Franeker) zijn zaterdag in Leeuwarden winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor jongens.

 

Trio Johan van der Meulen oppermachtig in Damwâld
Gepost op: Zaterdag 16 augustus @ 18:15:02 (1112 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014
Het partuur van Johan van der Meulen, Renze Pieter Hiemstra en Hijlke Bruinsma was zaterdag in Damwâld oppermachtig.

 

Partuur Jeanette Jansma wint in Marsum
Gepost op: Zaterdag 16 augustus @ 17:50:34 (1085 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Jeanette Jansma (Dronryp), Brechtsje Jorritsma (Poppenwier) en Sjanet Wijnia (Wommels) zijn zaterdag in Marsum winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor meisjes.

 

Partuur Rianne Vellinga wint in Tytsjerk
Gepost op: Zaterdag 16 augustus @ 17:33:08 (717 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Rianne Vellinga, Pytrik Visser en Anke Marije Pompstra zijn zaterdag in Tytsjerk winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor de dames eerste klasse.

 

De 55+ werom op Sonnenborgh
Gepost op: Donderdag 14 augustus @ 09:36:05 (957 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Der wienen 78 keatsers nei Ljouwert takommen en om 10.00 oere koe it oangean mei in moaie keatsdei.

De priiswinners mei de krâns flnr: Wybe Idema, Tom Zuiderhof en Sikke Koster

 

Partuur Ludwig Seerden wint in Burgwerd
Gepost op: Woensdag 13 augustus @ 14:58:52 (815 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Ludwig Seerden (Franeker), Tjeerd Bouma (Leeuwarden) en Siebe Marra (Dronryp) zijn zaterdag in Burgwerd winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor de heren 50+.

 

Partuur Reny van Wieren wint in Driesum
Gepost op: Woensdag 13 augustus @ 14:00:43 (618 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Reny van Wieren (Ried) en Amarins de Groot (Mantgum) zijn zaterdag in Driesum winnaar geworden van de d.e.l. –wedstrijd voor schoolmeisjes.

 

Trio Jelle Attema wint in Bitgum
Gepost op: Dinsdag 12 augustus @ 08:44:36 (1060 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Jelle Attema (Idsegahuizum), Laas Pieter van Straten (Feinsum) en Rudolf Soepboer (Holwerd) zijn zaterdag in Bitgum winnaar geworden van de d.e.l.- wedstrijd geworden voor de heren eerste klasse.

Vlnr: Laas Pieter van Straten, Jelle Attema en Rudolf Soepboer

 

Partuur Edgar van Wigcheren wint in Achlum
Gepost op: Maandag 11 augustus @ 05:24:16 (642 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Edgar van Wigcheren (Berltsum) en Pieter den Breejen (Arum) zijn zaterdag in Achlum winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor welpen-jongens.

 

Partuur Gerrit Winkel wint in Damwâld
Gepost op: Maandag 11 augustus @ 05:14:12 (1130 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Gerrit Winkel (Stiens), Mark Jan IJkema (Franeker) en Evert Pieter Tolsma (Winsum) zijn zondag in Damwâld winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor jongens.

 

Trio Johan van der Meulen wint in Menaam
Gepost op: Zondag 10 augustus @ 20:36:29 (1106 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014
Het partuur van Johan van der Meulen, Renze Pieter Hiemstra en Hijlke Bruinsma is zondag in een regenachtig Menaam winnaar geworden van de befaamde Gouden Willem partij.

 

Partuur Lisette Tolsma wint Oude Bildtzijl
Gepost op: Zondag 10 augustus @ 19:40:16 (714 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Lisette Tolsma (Dronryp), Rianne Nutma (Dronryp) en Jeska Terpstra (Easterein) zijn zondag in Oude Bildtzijl winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor schoolmeisjes.

 

Trio Elly Hofman wint in Ried
Gepost op: Zondag 10 augustus @ 19:25:58 (871 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Elly Hofman, Pytrik Visser en Lilijan Kingma zijn zondag in Ried winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor de dames eerste klasse.

 

Trio Iris van der Veen wint in Baard
Gepost op: Zondag 10 augustus @ 19:24:09 (838 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Iris van der Veen, Sjoukje Visser en Manon Scheepstra hebben zondag in Baard de vrije formatie wedstrijd voor de dames hoofdklasse op hun naam geschreven. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Manon Scheepstra, Iris van der Veen en Sjoukje Visser

 

Partuur Pieter Jan Leijenaar wint in Oosterbierum
Gepost op: Zondag 10 augustus @ 07:55:26 (774 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Pieter Jan Leijenaar (Exmorra) en Jelle Cnossen (Bolsward) zijn zaterdag in Oosterbierum winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor schooljongens.

 

Partuur Feike Douwe Zijlstra wint in Folsgare
Gepost op: Zondag 10 augustus @ 05:08:58 (728 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Feike Douwe Zijlstra (Abbega) en Karel Monfils (Kimswerd) zijn zaterdag in Folsgare winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor de pupillenjongens.

 

Nynke Sybrandij koningin op Gouden Willempartij
Gepost op: Zaterdag 09 augustus @ 20:32:53 (1242 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Evelien Westra, Nynke Sybrandy en Harmke Siegersma zijn zaterdag in Menaam winnaar geworden van de Gouden Willem partij voor de dames hoofdklasse. (Foto: Henk Hempenius).

 

Trio Marije van der Meer wint in Deinum
Gepost op: Zaterdag 09 augustus @ 18:19:23 (921 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Marije van der Meer, Feikje Bouwhuis en Melissa Rianne Hiemstra zijn zaterdag in Deinum winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor de dames eerste klasse.

 

Wommels wint ook revanche Ald-Meiers partij
Gepost op: Zaterdag 09 augustus @ 18:18:04 (1329 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Wommels winnaar van de Ald-Meiers Partij stond op de revanche partij in Schettens geen revanche toe. (Foto’s: Lijkle Spijksma)

Vlnr: Sjanet Wijnia, Hedwich de Boer, Martzen Deinum en coach Jappie Wijnia

 

Partuur Anna-Dieuwke Dijkstra wint in Broeksterwâld
Gepost op: Zaterdag 09 augustus @ 18:16:20 (655 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Anna-Dieuwke Dijkstra uit Leeuwarden en Nynke de Vries uit Anjum zijn zaterdag in Broeksterwâld winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor welpenmeisjes.

 

55+ foar de 18e kear te gast yn Jelsum-Koarnjum
Gepost op: Zaterdag 09 augustus @ 18:14:53 (758 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014
Op 7 augustus 2014 wie it de 18e kear alwer dat dizze 55+ partij yn Jelsum-Koarnjum organiseare wurdt troch in groep frijwilligers.



De priiswinners mei de krâns flnr: Meint Steegstra, Hilbrand Schuurmans en Anne Kramer

 

Laas Pieter van Straten leidt Hijum-Feinsum naar Freule goud
Gepost op: Woensdag 06 augustus @ 18:00:08 (2245 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Aan de hand van de uitblinkende Laas Pieter van Straten boekte kaatsvereniging In Nij Begjin een overtuigende zege op de 111de editie van de Freulepartij. Met zijn maten Hielke Beijering en Jetze Lutzen Plantenga was hij in de finale veel te sterk voor het uit gekaatste partuur van VVV Tzummarum. Jelle Pieter van de Walt, Nick Leistra en Harm de Vries wilden wel maar schoten in de finale duidelijk te kort. (Foto's: Henk Bootsma).

 

Partuur Steven Koster wint in Spannum
Gepost op: Maandag 04 augustus @ 16:44:55 (1031 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Het partuur van Steven Koster (Tzum) en Hessel Postma (Winsum) is zondag in Spannum winnaar gewordenvan de d.e.l. - wedstrijd voor pupillenjongens.

 

Franeker wint generale Freule
Gepost op: Maandag 04 augustus @ 06:28:50 (992 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Franeker (Djurre Seerden, Mark Jan IJkema en Marco de Groot) is zondag in Franeker winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor jongens.

Vlnr: Klaas Kramer, Mark Jan Ijkema, Marco de Groot (koning) en Djurre Seerden

 

Cornelis Terpstra koning Haije Rijpma partij
Gepost op: Zondag 03 augustus @ 18:58:54 (1530 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Tjisse Steenstra, Herman Sprik en Cornelis Terpstra, die de eerste omloop met kunst en vliegwerk overleefden, mochten tegen half zeven gehuldigd worden als winnaar van de traditionele Haije Rypma Partij. (Foto's: Henk Bootsma).

Vlnr: Tjisse Steenstra, Cornelis Terpstra (koning) en Herman Sprik

 

Franeker wint in Witmarsum
Gepost op: Zondag 03 augustus @ 18:18:41 (891 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014
Franeker (Djurre Seerden, Mark Jan IJkema en Marco de Groot) is zaterdag in Witmarsum winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor jongens.

 

Trio Marije Hiemstra wint in Huizum
Gepost op: Zondag 03 augustus @ 18:03:03 (1038 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Marije Hiemstra, Maaike Osinga en Margriet Bakker verrasten zondag in Huizum om de door Onderling Genoegen georganiseerde vrije formatiepartij voor de dames hoofdklasse op hun naam te schrijven. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Marije Hiemstra, Maaike Osinga en Margriet Bakker

 

Michiel Scheepvaart koning in Wergea
Gepost op: Zondag 03 augustus @ 17:49:33 (936 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Michiel Scheepvaart, Tjerck Karsten en Erwin Zijlstra zijn zondag in Wergea winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor de heren eerste klasse.

Vlnr: Tjerck Karsten, Michiel Scheepvaart en Erwin Zijlstra

 

Partuur Fiera de Vries wint in Gytsjerk
Gepost op: Zondag 03 augustus @ 17:41:09 (1359 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Fiera de Vries (Sexbierum) en Rixt Fokkema (Harlingen) zijn zondag in Gytsjerk winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor pupillenmeisjes.

 

Partuur Jeska Terpstra wint in Hallum
Gepost op: Zondag 03 augustus @ 17:23:32 (1294 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Jeska Terpstra (Easterein) en Selma van der Molen (Witmarsum) zijn in Hallum winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor schoolmeisjes.

 

Partuur Johan Hettema wint in Zurich
Gepost op: Zondag 03 augustus @ 16:47:31 (759 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Johan Hettema (Tzum), Jelle Jan Bouma ( Franeker) en Sytse Hibma (Schettens) zijn zondag in Zurich winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor de heren 30+.

 

Wommels wint overtuigend Ald-Meiers Partij
Gepost op: Zaterdag 02 augustus @ 18:35:03 (2053 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014

Wommels met de meisjes Hedwich de Boer, Martzen Deinum en Sjanet Wijnia is zaterdag in Hitzum overtuigend winnaar geworden van de 15de editie van de Ald-Meiers Partij de meest aansprekende afdelingswedstrijd voor meisjes. (Foto's: Henk Bootsma).

Feest bij Wommels!

 

Jacob Wassenaar vertolkt hoofdrol op 161ste PC
Gepost op: Woensdag 30 juli @ 19:27:56 (4376 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Gert-Anne van der Bos, Jacob Wassenaar en Daniël Iseger hebben woensdag op een weer afgeladen Sjűkelân een prachtige zege behaald op de 161ste uitvoering van de PC. Met invaller Jacob Wassenaar in de hoofdrol werd de formatie van Jelte–Pieter Dijkstra, Hendrik-Jan van der Velde en Sjoerd de Jong in grootste stijl van de mat geveegd.(Foto's: Henk Bootsma).

 

Trio Lisette Wagenaar blijft oppermachtig
Gepost op: Maandag 28 juli @ 04:18:16 (984 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


De formatie van Lisette Wagenaar, Leonie van der Graaf en Fenna Zeinstra dendert maar door. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Leonie van der Graaf, Fenna Zeinstra en Lisette Wagenaar

 

Trio Johan van der Meulen wint generale in Arum
Gepost op: Zondag 27 juli @ 19:28:31 (1433 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Het kostte bloed zweet en tranen maar na diverse nederlagen was Vrouwe Fortuna de winnaar van de PC van 2013 weer eens welgezind. (Foto's: Henk Bootsma).

 

Jan Sipke Tuinman koning in Ingelum
Gepost op: Zondag 27 juli @ 18:52:26 (1075 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Menno van Zwieten (ingevallen voor Jelle Attema) wint met Jan Sipke Tuinman en Lennart Adema de eerste klas vrije formatiepartij in Ingelum. (Foto: W. van Zwieten).

Vlnr: Lennart Adema, Jan Sipke Tuinman en Menno van Zwieten

 

Trio Johannes Siegersma wint bij de 50+
Gepost op: Zondag 27 juli @ 18:38:11 (1096 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Johannes Siegersma (Berltsum), Douwe Durk Reitsma (Eaterein) en Johan Hiemstra (Sint Annaparochie) zijn zondag in Sint Jacobiparochie winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor de heren 50+. (Foto: Jan Bonefaas).

 

Partuur Kim Dijkstra wint in Easterlittens
Gepost op: Zondag 27 juli @ 18:36:24 (867 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Kim Dijkstra (Makkum) en Lobke Vlasbloem (Makkum) zijn zaterdag in Easterlittens winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor schoolmeisjes.

 

Partuur Juirian Rijpma wint in Sint Jacobiparochie
Gepost op: Zondag 27 juli @ 18:35:01 (813 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Jurian Rijpstra (Spannum) en Sytse Hibma (Schettens) zijn zondag in Sint Jacobiparochie winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor de heren 30+. (Foto: Jan Bonefaas).

 

Wommels wint in Sint Annaparochie
Gepost op: Zondag 27 juli @ 18:33:51 (1707 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Wommels (Rixt Wijnia, Martzen Deinum en Sjanet Wijnia) zijn zondag in Sint Annaparochie winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor meisjes.

 

Trio Jelte-Pieter Dijkstra wint in Stiens
Gepost op: Zaterdag 26 juli @ 19:22:03 (983 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Jelte-Pieter Dijkstra, Hendrik Jan van der Velde en Sjoerd de Jong zijn zaterdag in Stiens winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor de heren eerste klasse.

Vlnr: Hendrik Jan van der Velde, Sjoerd de Jong en Jelte-Pieter Dijkstra

 

Partuur Karel Monfils wint in Kimswerd
Gepost op: Zaterdag 26 juli @ 19:17:27 (758 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Karel Monfils (Kimswerd) en Anco Vroom (Britsum) zijnzaterdag in Kimswerd winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor pupillenjongens.

 

Hendrik Kootstra prolongeert koningschap
Gepost op: Zaterdag 26 juli @ 18:12:13 (1376 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Bauke Triemstra, Marten Feenstra (ingevallen voor de aan de hamstring geblesseerde Alle Jan Anema) en Hendrik Kootstra toonden zich op de een na laatste wedstrijd voor de PC het meest slagvaardig. (Foto: Henk Bootsma).

Hendrik Kootstra: koning in Sexbierum

 

Partuur Menno Galama wint in Ferwert
Gepost op: Zaterdag 26 juli @ 16:18:37 (1328 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Menno Galama (Tjerkwerd) en Jan Sijtsma (Wommels) zijn zaterdag in Ferwert winnaar geworden van de d.e.l. –wedstrijd voor schooljongens.

 

Partuur Nelie Steenstra wint in Holwerd
Gepost op: Zaterdag 26 juli @ 15:57:02 (994 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Het partuur van Nelie Steenstra, Anouk Tolsma en Feikje Bouwhuis zijn zaterdag in Holwerd winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor de dames eerste klasse.

Vlnr: Nelie Steenstra, Anouk Tolsma en Feikje Bouwhuis

 

Trio Lisette Wagenaar baas boven baas
Gepost op: Zaterdag 26 juli @ 15:25:16 (708 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Lisette Wagenaar, Leonie van der Graaf en Fenna Zeinstra lieten er ook in Sexbierum geen gras over groeien en boekten de zevende zege van het seizoen. (Foto: Henk Hempenius).

Fenna Zeinstra (koningin) in Sexbierum

 

Trio Anne Monfils wint in Vrouwenparochie
Gepost op: Zaterdag 26 juli @ 15:18:19 (1472 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Anne Monfils (Kimswerd), Sjanet Wijnia (Wommels) en Louise Krol (Ee) zijn zaterdag in Vrouwenparochie winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor meisjes.

Vlnr: Anne Monfils, Loiuse Krol en Sjanet Wijnia

 

Trio Johannes van der Veen zestiende partuur 161ste PC
Gepost op: Donderdag 24 juli @ 19:10:42 (1240 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Het partuur van Johannes van der Veen, Hyltje Bosma en Steven de bruin heeft zich donderdag op het Sjűkelân als laatste partuur geplaatst voor de komende PC. (Foto: Henk Bootsma).


Johannes van der Veen: beslissend!

 

Protte belangstelling foar keatsen yn Balk
Gepost op: Donderdag 24 juli @ 11:28:20 (1044 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Normaal stiet de kening yn it midden by de priiswinners mar by it keatsen yn Balk stiet de Keizer yn it midden. Piet Keizer út St. Anne hie krekt as yn It Hearrenfean de krâns (goed lotte seinen se).

Flnr: Bouwe van der Veer, Piet Keizer en Sjirk Overal

 

De Twa Doarpen-Dios wint Jong Feinte partij
Gepost op: Woensdag 23 juli @ 18:00:15 (1420 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Kaatsvereniging De Twa Doarpen-Dios uit Sexbierum-Pietersbierum is in Easterein winnaar geworden van de tiende editie van de Jong Feinte partij. (Foto: Henk Bootsma).

 

Dirk-Yde Sjaarda koning in Makkum
Gepost op: Maandag 21 juli @ 16:34:39 (1072 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Dirk Yde Sjaarda, Jan Sipke Tuinman en Laas Pieter van Straten zijn maandag in Makkum winnaar geworden van de traditionele d.e.l. - wedstrijd voor de heren eerste klasse.

 

Trio Feiko Broersma wint in Bolsward
Gepost op: Maandag 21 juli @ 05:51:39 (1010 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Het ging in Bolsward zondag waar de eerste klasse vrije-formatie werd verkaatst over punten voor de ranking, hoe je punten kon krijgen zonder te kaatsen en hoe je punten kwijt kon raken door wel te kaatsen.

 

Ried wint in Makkum
Gepost op: Zondag 20 juli @ 18:54:44 (1206 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Ried (Maurice Kooistra, Robert Broeders en Roel Pieter de Jong) zijn zondag in Makkum winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor jongens.

 

Partuur Corrie Kroondijk wint in Weidum
Gepost op: Zondag 20 juli @ 18:44:06 (693 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Corrie Kroondijk (Easterein) en Inge Jansma (Dronryp) zijn zondag in Weidum winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor pupillenmeisjes.

 

Feenstra en Piersma winnen Rengers via de achterdeur
Gepost op: Zondag 20 juli @ 18:13:45 (1608 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Menno van Zwieten, Marten Feenstra en Pier Piersma zijn na een lange en hete kaatsdag winnaar geworden van de 102de uitvoering van de Rengerspartij. (Foto's: Henk Bootsma).

Menno van Zwieten koning Rengers 2014

 

Partuur Edgar van Wigcheren wint in Boazum
Gepost op: Zaterdag 19 juli @ 19:13:22 (863 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Edgar van Wicheren uit Berltsum en Jildert Wijbenga uit Arum pakten zaterdag in Boazum de zege bij de welpen-jongens.

 

Trio Dirk-Yde Sjaarda wint in Morra
Gepost op: Zaterdag 19 juli @ 18:24:43 (825 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Erik Haitsma, Dirk-Yde Sjaarda en Sjoerd de Jong zijn zaterdag in Morra winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor de heren eerste klasse.

Vlnr: Dirk-Yde Sjaarda, Erik Haitsma en Sjoerd de Jong

 

Partuur Marije Hiemstra wint in Ee
Gepost op: Zaterdag 19 juli @ 18:23:41 (911 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Marije Hiemstra, Maaike Osinga en Margriet Bakker pakten zaterdag in Ee de zege op de vrije formatiewedstrijd voor de dames eerste klasse.

 

Hendrik Kootstra ‘koninklijk’ in Makkum
Gepost op: Zaterdag 19 juli @ 17:52:30 (1495 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Ze zouden aanvankelijk niet eens mee mogen doen op de grote merkepartij van de meer dan 100-jarige kaatsvereniging Makkum. Maar omdat achterinse Pier Piersma had verzuimd zijn formatie aan te melden voor Makkum kwam er een plaatsje vrij voor de formatie van Bauke Triemstra, Alle Jan Anema en Hendrik Kootstra. (Foto's: Henk Bootsma).

 

Trio Lisette Wagenaar oppermachtig in Makkum
Gepost op: Zaterdag 19 juli @ 16:09:07 (634 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Lisette Wagenaar, Leonie van der Graaf en Fenna Zeinstra lieten er in Makkum geen gras over groeien en boekten in Makkum de zesde zege van het seizoen. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Leonie van der Graaf, Fenna Zeinstra (koningin) en Lisette Wagenaar

 

De 55+ keatsten yn It Hearrenfean
Gepost op: Vrijdag 18 juli @ 07:51:03 (835 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Woansdei 16 july keatsten de 55+ op de fjilden fuotbalklub Heerenveense Boys.

De priiswinners mei de krâns flnr: Sjirk Overal en Germ Hallema (Piet Keizer wie al fuort).

 

Partuur Lisette Wagenaar wint in Minnertsga
Gepost op: Donderdag 17 juli @ 03:25:34 (593 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Lisette Wagenaar, Sjoukje Visser en Renske Terwisscha van Scheltinga zijn woensdag in Minnertsga winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor de dames hoofdklasse. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Sjoukje Visser, Lisette Wagenaar en Renske Terwisscha van Scheltinga

 

Trio Johan van der Meulen wint in Minnertsga
Gepost op: Woensdag 16 juli @ 20:36:02 (1510 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Het partuur van Johan van der Meulen, Alle-Jan Anema en Daniël Iseger is woensdag in Minnertsga winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor de heren hoofdklasse. (Foto's: Henk Bootsma).

Vlnr: Johan van der Meulen, Daniël Iseger en Alle-Jan Anema

 

Partuur Dian Dijkstra wint in Britsum
Gepost op: Maandag 14 juli @ 17:26:15 (635 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014

Dian Dijkstra (Jirnsum) en Fiara de Vries (Sexbierum) zijn zaterdag in Britsum winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor pupillenmeisjes.

 

Franeker wint in Ried
Gepost op: Zondag 13 juli @ 17:45:15 (920 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Franeker met de kaatsers Pieter van Althuis, Allard Hoekstra en Patrick Scheepstra is zondag in Ried winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor heren eerste klasse.

 

Trio Jan-Dirk de Groot wint in Bolsward
Gepost op: Zondag 13 juli @ 17:13:10 (1490 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Bolsward-Jan-Dirk de Groot, Dylan Drent en Hans Wassenaar zijn zondag in Bolsward als winnaar afgevlagd van de 11de vrije formatiewedstrijd van het seizoen. (Foto: Henk Bootsma).

 

Trio Lisette Wagenaar oppermachtig in Sint Annaparochie
Gepost op: Zondag 13 juli @ 16:53:35 (643 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Lisette Wagenaar, Leonie van der Graaf en Fenna Zeinstra waren zondag op de vrije formatiewedstrijd van de dames hoofdklasse. (Foto: Henk Hempenius).

 

Trio Sanne Velsma wint in Sint Annaparochie
Gepost op: Zondag 13 juli @ 16:50:07 (891 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Sanne Velsma, Nynke Sijbrandij en Wiljo Sijbrandij zijn zondag in Sint Annaparochie winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor de dames eerste klasse. (Foto: henk Hempenius)

Vlnr: Sanne Velsma, Wiljo Sijbrandij en Nynke Sijbrandij

 

Partuur Wessel van Wier wint in Deinum
Gepost op: Zondag 13 juli @ 16:11:13 (616 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Wessel van Wier (Peins) en Jort Norder (Franeker) zijn zaterdag in Deinum winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor schooljongens.

 

Partuur Amarins de Groot wint in Menaam
Gepost op: Zondag 13 juli @ 16:04:32 (635 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Amarins de Groot (Mantgum) en Annet de Haan (Sint Annaparochie) zijn zaterdag in Menaam winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor schoolmeisjes.

 

Trio Johannes Siegersma wint in Tytsjerk
Gepost op: Zaterdag 12 juli @ 19:00:13 (865 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Johannes Siegersma, Gerrit Boomstra en Siebe Marra zijn zaterdag in Tytsjerk winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor de heren 50+.

Vlnr: Gerrit Boomstra, Johannes Siergersma en Siebe Marra

 

Partuur Folkert Smid wint in Berltsum
Gepost op: Zaterdag 12 juli @ 18:36:36 (844 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Folkert Smid (Witmarssum) en Jorn Lars van Beem (Dronryp) pakten zaterdag in Berltsum de zege bij de pupillenjongens.

 

Partuur Foke Jil Bakker sterkste bij welpen-meisjes
Gepost op: Zaterdag 12 juli @ 17:03:12 (671 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Foke Jil Bakker uit Tersoal en Lieke van Loon uit Makkum zijn zaterdag in Exmorra winnaar geworden van de d.e.l. -wedstrijd voor welpen-meisjes.

 

Partuur Doede de Jager wint in Exmorra
Gepost op: Zaterdag 12 juli @ 16:58:57 (613 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Doede de Jager uit Tirns en Folkert Boersma uit Reduzum zijn zaterdag in Exmorra winnaar geworden van de d.e.l. -wedstrijd voor welpen-jongens.

 

Trio Gosse Beeksma wint in Itens
Gepost op: Zaterdag 12 juli @ 15:44:32 (1072 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Gosse Beeksma, Bauke Dijkstra en Rudolf Soepboer zijn zaterdag in Itens winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor eersteklassers.(Foto: Henk Bootsma).

Vlnr: Gosse Beeksma, Sjouke Sjoukema, Rudolf Soepboer en Bauke Dijkstra

 

Partuur Marije Hiemstra wint in Winsum
Gepost op: Zaterdag 12 juli @ 15:35:27 (833 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Marije Hiemstra, Marit Kuperus en Wiljo Sijbrandij zijn zaterdag in Winsum winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de dames eerste klasse.(Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Marije Hiemstra, Wiljo Sijbrandij en Marit Kuperus

 

Trio Feiko Broersma wint in Broeksterwâld
Gepost op: Zaterdag 12 juli @ 14:52:02 (743 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Feiko Broersma, Sip-Jaap Bos en Jelte Visser zijn zaterdag in Broeksterwâld winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor tweedeklassers.

Vlnr: Jelte Visser, Feiko Broersma en Sip-Jaap Bos

 

Trio Rianne Vellinga wint in Bolsward
Gepost op: Vrijdag 11 juli @ 19:26:46 (716 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Rianne Vellinga, Martine Tiemersma en Manon Scheepstra zijn vrijdag in Bolsward winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de dames hoofdklasse. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Martine Tiemersma, Rianne Vellinga en Manon Scheepstra

 

Johan van der Meulen witte raaf op teleurstellende Masters
Gepost op: Vrijdag 11 juli @ 19:13:41 (1245 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Johan van der Meulen, Renze Hiemstra en Hijlke Bruinsma zijn vrijdag winnaar geworden van de Masters. In een vrij vlakke finale moest de formatie van Tjisse Steenstra, Herman Sprik en Cornelis Terpstra op 5-2 en 6-6 afhaken. Een bovenslag van Hijlke Bruinsma, zijn vijfde van de partij, maakte een eind aan de partij.

 

Trio Hendrik Tolsma wint in Wier
Gepost op: Donderdag 10 juli @ 15:12:41 (637 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Hendrik Tolsma, Allard Hoekstra en Thomas van Zuiden pakten woensdag de winst op de vrije formatiewedstrijd van kaatsvereniging Wier.

Vlnr: Thomas van Zuiden, Allard Hoekstra en Hendrik Tolsma

 

55+ werom op Sonnenborgh
Gepost op: Donderdag 10 juli @ 07:21:00 (627 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Der wienen woansdei 66 keatsers nei Ljouwert delkommen en om 10.00 oere koe it oangean.

De priiswinners mei de krâns flnr: Johan Sikkema, Oeds de Roos en Tom Twerda

 

Franeker wint in Wier
Gepost op: Maandag 07 juli @ 18:49:51 (779 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Franeker (Djurre Seerden, Mark Jan IJkema en Marco de Groot) is zondag in Wier winnaar geworden van de traditionele afdelingswedstrijd voor jongens.

Vlnr: Klaas Kramer, Mark Jan Ykema, Djurre Seerden en Marco de Groot

 

Takomstpartij goed voor €2000.-
Gepost op: Maandag 07 juli @ 06:46:33 (730 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


De 32e Takomstpartij, een uitnodigingspartij voor jongens en meisjes, stond ook dit jaar in het teken van Boerderij Kleurrijk in Oudemirdum.

 

Partuur Wessel van Wier wint in Weidum
Gepost op: Zondag 06 juli @ 20:39:41 (955 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014

Wessel van Wier (Peins) en Jasper Jager (Dronryp) zijn zondag in Weidum winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor schooljongens.

 

Trio Hendrik Tolsma wint in Peins
Gepost op: Zondag 06 juli @ 18:58:41 (785 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014
Hendrik Tolsma, Allard Hoekstra en Thomas van Zuiden zijn zondag in Peins winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor de heren eerste klasse.

 

Trio Martijn Olijnsma wint in Huizum
Gepost op: Zondag 06 juli @ 18:13:26 (1288 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Martijn Olijnsma, Marten Feenstra en Pier Piersma hebben na de zege in Harlingen de smaak te pakken. Voor de vierde achtereenvolgende maal stond de formatie in de finale en voor de tweede achtereenvolgende keer was de zege voor Olijnsma c.s. (Foto's: Henk Bootsma).

 

Partuur Sandra Hofstra wint in Buitenpost
Gepost op: Zondag 06 juli @ 17:19:50 (712 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Sandra Hofstra (Wjelsryp), Martzen Deinum (Wommels) en Kune Bijlsma (Menaam) zijn zondag in Buitenpost winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor meisjes.

 

Trio Feike Broersma wint in Scharnegoutum
Gepost op: Zondag 06 juli @ 15:48:28 (820 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Feiko Broersma, Sip Jaap Bos en Jelte Visser zijn zondag in Scharnegoutum winnaar geworden van de vrijeformatiwedstrijd voor tweedeklassers.

Vlnr: Jelte Visser, Feiko Broersma en Sip-Jaap Bos

 

Partuur Selma van der Molen wint in Jirnsum
Gepost op: Zondag 06 juli @ 15:42:17 (633 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Selma van der d Molen uit Witmarsum en Jeska Terpstra uit Easterein zijn zondag in Jirnsum winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor de schoolmeisjes.

 

Allard Hoekstra: sterke man bij winnend Franeker
Gepost op: Zaterdag 05 juli @ 16:56:08 (1414 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Tzummarum-Franeker met de kaatsers Kars Zeinstra, Allard Hoekstra en Jan Schurer is zaterdag in Tzummarum winnaar geworden van de Jong-Nederland. (Foto: Henk Bootsma).

 

Trio Nicole Hempenius wint in Witmarsum
Gepost op: Zaterdag 05 juli @ 16:49:24 (1110 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Het partuur van Nicole Hempenius, Imke van der Leest en Judy Bergsma won zaterdag overtuigend de vrije formatiewedstrijd van kaatsvereniging Pim Mulier uit Witmarsum. (Henk Hempenius).

 

Partuur Nieke Wateler wint bij de dames eerste klasse
Gepost op: Zaterdag 05 juli @ 16:48:21 (782 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Het partuur van Nieke Wateler, Martine Timmersma en Geke de Boer zegevierde zaterdag bij de dames eerste klasse. (Foto: Henk Hempenius).

 

KV Eendracht wint bond 50+
Gepost op: Zaterdag 05 juli @ 15:51:57 (1013 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Kaatsvereniging Eendracht uit Harlingen is zaterdag in Sint Nicolaasga winnaar geworden van de bond voor de heren 50+.

 

Partuur Iris Oosterbaan wint in IJlst
Gepost op: Zaterdag 05 juli @ 15:24:21 (528 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Iris Oosterbaan uit Scharnegoutum en Sigrid Strikwerda uit Exmorra zijn zaterdag in IJlst winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor welpen-meisjes.

 

De 55+ keatste yn Froubuorren
Gepost op: Vrijdag 04 juli @ 09:00:47 (643 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Der wienen woansdei 72 keatsers nei Froubuorren delkommen en om 10.00 oere koe it oangean op dizze moaie keatsdei.

De priiswinners mei de krâns, flnr.: Eeltsje Wiersma, Jan Boorsma en Anne Kramer

 

Uitslagen kwartfinale FB Oranjewâld Cup
Gepost op: Donderdag 03 juli @ 07:16:42 (995 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Woensdag zijn in Bitgum en Tzummarum de kwartfinales afgewerkt voor de FB Oranjewâld Cup. (Foto: Henk Bootsma).

Tjisse Steenstra: zege op Harlingen

 

Partuur Kim Dijkstra wint in Wommels
Gepost op: Maandag 30 juni @ 08:22:12 (516 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Kim Dijkstra (Makkum) en Annet de Haan (Sint Annaparochie) zijn zondag in Wommels winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor schoolmeisjes.

 

Partuur Wessel van Wier wint in Franeker
Gepost op: Maandag 30 juni @ 08:16:43 (986 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Wessel van Wier uit Peins en Paul Dijkstra uit Bitgummole zijn zondag in Franeker winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor schooljongens.

 

Eerste zege voor trio Martijn Olijnsma
Gepost op: Zondag 29 juni @ 21:11:11 (1150 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Martijn Olijnsma, Marten Feenstra en Pier Piersma hadden er al een paar keer aan mogen ruiken maar na de mislukte missies in Sint Jacobiparochie en Holwerd was het op de kermispartij van kaatsvereniging Eendracht uit Harlingen wel raak. (Foto's: Henk Bootsma).

 

Trio Arnold Zijlstra wint in Dronryp
Gepost op: Zondag 29 juni @ 19:45:08 (611 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014
Arnold Zijlstra (Tzummarum), Tsjerk Elsinga ('s-Hertogenbosch) en Hillebrand Visser (Makkum) kwamen zondag in Dronryp als winnaars uit de bus op de vrije formatiewedstrijd voor de heren eerste klasse.



 

Trio Lisette Wagenaar wint in Dongjum
Gepost op: Zondag 29 juni @ 19:33:48 (523 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Lisette Wagenaar, Leonie van der Graaf en Fenna Zeinstra zijn zondag in Dongjum winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor de dames hoofdklasse. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Leonie van der Graaf, Lisette Wagenaaar en Fenna Zeinstra

 

Partuur Johannes Siegersma wint in Makkum
Gepost op: Zondag 29 juni @ 18:52:25 (532 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Johannes Siegersma, Thijs Houtsma en Piet de Groot zijn zondag in Makkum winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor de heren 50+.

 

Partuur Edgar van Wigcheren wint in Wolsum
Gepost op: Zondag 29 juni @ 18:45:16 (578 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Edgar van Wicheren (Berltsum) en Pieter den Breejen (Arum) zijn in Wolsum winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor de welpen-jongens.

 

Partuur Maud Looge wint in Sint Annaparochie
Gepost op: Zondag 29 juni @ 18:38:02 (1033 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Maud Looge uit Peins en Lieke van Loon uit Makkum zijn zondag in Sint Annaparochie winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor welpen-meisjes.

 

Partuur Yde-Klaas Dijkstra wint in Makkum
Gepost op: Zondag 29 juni @ 18:32:31 (720 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Yde-Klaas Dijkstra (Makkum), Gooitzen Eijer (Witmarsum) en Gerard van Malsen (Makkum) zijn zondag in Makkum winnaar geworden van de wedstrijd d.e.l. voor de heren 30+.

 

Trio Arnold wint in Wiuwert
Gepost op: Zondag 29 juni @ 18:27:26 (586 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Arnold Zijlstra (Tzummarum), Tsjerk Elsinga
(’s-Hertogenbosch) en Hillebrand Visser (Makkum) zijn zaterdag winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor de heren tweede klas.

 

Franeker prolongeert titel
Gepost op: Zondag 29 juni @ 06:06:38 (758 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


De dames van Jan Bogtstra (Iris van der Veen, Nicole Hempenius en Manon Scheepstra) zijn zaterdag in Mantgum winnaar geworden van de Jong Famme Partij. (Foto: Henk Hempenius).

 

Tjisse Steenstra koning in Holwerd
Gepost op: Zaterdag 28 juni @ 18:57:32 (1558 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


De formatie van Tjisse Steenstra, Herman Sprik en Cornelis Terpstra bewees zaterdag op de vrije formatiewedstrijd van VVV Concordia dat je met zuinig en effectief kaatsen heel ver kan komen. (Foto: Henk Bootsma).

Vlnr: Herman Sprik, Tjisse Steenstra (koning) en Cornelis Terpstra

 

Easterein wint bond pupillenmeisjes
Gepost op: Zaterdag 28 juni @ 18:47:53 (610 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Kaatsverereniging Easterein is zaterdag in Goënga winnaar geworden van de bond voor pupillenmeisjes geworden.

 

Menaam bereikt unieke trilogie
Gepost op: Zaterdag 28 juni @ 18:39:46 (1197 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Menaam heeft met de kaatsers Erik Minne Cats (drie keer op rij ..!), Dirk Baron en Werner Iedema de bond voor pupillenjongens in Sint Annaparochie binnengehaald. (Foto: Jan Bonefaas).

 

Trio Enno Kingma wint in Wijnaldum
Gepost op: Zaterdag 28 juni @ 18:29:59 (769 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Het partuur van Enno Kingma, Pieter Jan Plat en Jouke Bosje is zaterdag in Wijnaldum winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor eersteklassers.

Vlnr: Pieter-Jan Plat, Enno Kingma en Jouke Bosje

 

Partuur Selma van der Molen wint in Folsgare
Gepost op: Zaterdag 28 juni @ 18:23:44 (597 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Selma van der Molen uit Witmarsum en Simona Kootstra uit Minnertsga zijn zaterdag in Folsgare winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor schoolmeisjes.

 

Kimswerd en Easterein sterkste bij Provinciaal Schoolkaatsen
Gepost op: Woensdag 25 juni @ 17:25:06 (977 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


In Leeuwarden is woensdagmiddag weer gestreden om de Provinciale Schoolkampioenschappen.

 

Partuur Anna-Dieuwke Dijkstra sterkste bij welpen-meisjes
Gepost op: Maandag 23 juni @ 11:20:00 (612 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Anna-Dieuwke Dijkstra uit Leeuwarden en Frieda Hofman zijn zondag in Wergea winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor welpen-meisjes.

Vlnr: Anna-Dieuwke en Frieda

 

Partuur Jan Tymen Eisma wint in Wergea
Gepost op: Maandag 23 juni @ 11:14:45 (778 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Jan-Tymen Eisma uit Tzum en Rutger Kumbangsila uit Dronryp zijn zondag in Wergea winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor de welpen-jongens.

 

Kimswerd wint bij pupillenjongens
Gepost op: Maandag 23 juni @ 07:26:53 (704 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Kimswerd (Martijn Wiersma, Ruurd Faber en Karel Monfils) is zondag in Wommels winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor pupillenjongens.

 

Easterein wint in Sexbierum
Gepost op: Zondag 22 juni @ 19:23:02 (614 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014

Easterein (Machtelt Veldman, Roelie en Corrie Kroondijk) is zondag in Sexbierum winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor pupillenmeisjes.

 

Trio Jan Jelle Jongsma wint in Ried
Gepost op: Zondag 22 juni @ 19:14:41 (717 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Jan Jelle Jongsma (Damwald), Jan Fokke Mulder (Dronryp) en Jelle Jan Bouma (Franeker) zijn zondag in Ried winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor de heren 30+.

 

Partuur Ilse Tuinenga wint in Heerenveen
Gepost op: Zondag 22 juni @ 19:05:57 (864 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Ilse Tuinenga (Berltsum), Martzen Deinum (Wommels) en Louise Krol (Ee) zijn zondag in Heerenveen winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor meisjes.

Vlnr: Martzen Deinum, Louise Krol en Ilse Tuinenga

 

Braaksma Wandelbal voor Gert-Anne van der Bos
Gepost op: Zondag 22 juni @ 18:47:41 (1014 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Gert-Anne van der Bos, Hendrik-Jan van der Velde en Hans Wassenaar behaalden zondag in Berltsum de zege op de d.e.l. – wedstrijd voor de heren hoofdklasse. (Foto's: Henk Bootsma).

Vlnr: Hendrik-Jan van der Velde, Gert-Anne van der Bos (koning) en Hans Wassenaar

 

Trio Johannes van der Veen wint in Witmarsum
Gepost op: Zondag 22 juni @ 16:53:16 (708 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Johannes van der Veen, Bauke Dijkstra en Jan Schurer zijn zondag in Witmarsum winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor de heren eerste klasse.

 

Partuur Tjitse Ben Hoekstra sterkste bij de tweede klasse
Gepost op: Zondag 22 juni @ 16:51:46 (839 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Tjitse Ben Hoekstra, Jordy Miedema en Hillebrand Visser pakten zondag in Witmarsum de zege bij de heren tweede klasse.

 

Partuur Jurre Rinia wint in Hijum
Gepost op: Zondag 22 juni @ 07:50:16 (811 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Jurre Rinia (Makkum), Rykhelt Smink (Baaium) en Laas Pieter van Straten (Feinsum) zijn zaterdag in Hijum winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor de jongens.

 

Trio Menno van Zwieten wint in Morra
Gepost op: Zondag 22 juni @ 05:46:47 (1171 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Het partuur van Menno van Zwieten, Herman Sprik en Sjoerd de Jong boekte zaterdag in Morra op de d.e.l. – wedstrijd van kaatsvereniging Warber Bliuwe een meer dan verdiende overwinning op het licht favoriete partuur van Jan Dirk de Groot, Renze Pieter Hiemstra en Hendrik Kootstra. (Foto's: Henk Bootsma).

 

Berlikum maakt favoriet zijn waar
Gepost op: Zondag 22 juni @ 04:45:39 (734 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Kaatsvereniging Berlikum (Ilse Tuinenga, Leonie van der Graaf en Harmke Siegersma) is in Sint Jacobiparochie winnaar geworden van de bondswedstrijd voor dames. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Leonie van der Graaf, Ilse Tuinenga en Harmke Siegersma

 

Gaast-Ferwoude wint bond schooljongens
Gepost op: Zondag 22 juni @ 04:29:06 (1030 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Kaatsvereniging Trije yn Ien uit Gaast-Ferwoude is zaterdag in Menaam winnaar geworden van de bond voor schooljongens.

 

Makkum wint bond schoolmeisjes
Gepost op: Zondag 22 juni @ 04:20:04 (480 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Makkum met de kaatssters Boukje-Ellen Bosma, Lobke Vlasbloem en Kim Dijkstra is zaterdag winnaar geworden van de bond voor schoolmeisjes.

 

Partuur Michiel Scheepvaart wint in Sint Annaparochie
Gepost op: Zaterdag 21 juni @ 20:40:48 (679 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Het partuur van Michiel Scheepvaart (Makkum), Erik Haitsma (Wommels) en Jan Schurer (Franeker) is zaterdag in Sint Annaparochie winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor eersteklassers. (Foto: Henk Bootsma).

Jan Schurer: koning in Sint Annaparochie

 

Trio Site Ferwerda wint in Sint Annaparochie
Gepost op: Zaterdag 21 juni @ 20:39:09 (554 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014
Site Ferwerda (Hattum), Simon Zijlstra (Easterlittens) en Jelte Drijfhout (Poppenwier) waren zaterdag in Sint Annaparochie het sterkste partuur bij de d.e.l. – wedstrijd voor tweedeklassers.

 

Franeker in Exmorra
Gepost op: Zaterdag 21 juni @ 20:12:42 (1003 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Franeker met de kaatsers Henk Deelstra, Jan Sipma en Ludwig Seerden zijn zaterdag in Exmorra winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor de 50+.

Vlnr: Ludwig Seerden, Henk Deelstra en Jan Sipma

 

55+ litte it ofwitte
Gepost op: Donderdag 19 juni @ 09:27:34 (603 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Der wienen no mar 58 keatsers nei Ljouwert delkommen en om 10.00 oere koenen de mannen los. It wie bewolkt in temperatuer fan sa'n 18 graden en droech. Dus ek neat te klaaien oer it waar.

De priiswinners mei de krâns flnr: Wybe Idema, Rienk de Groot en Hilbrand Schuurmans

 

Bolsward wint bij de schooljongens
Gepost op: Maandag 16 juni @ 17:43:34 (855 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Bolsward met de kaatsers Menno Galama, Jelle Cnossen en Sander Bootsma is zondag in Dronryp winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor schooljongens.

 

Fenna Zeinstra koningin van Het Noorden
Gepost op: Zondag 15 juni @ 19:11:22 (841 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Lisette Wagenaar, Leonie van der Graaf en Fenna Zeinstra boekten vanmiddag op de jubileumpartij van kv Het Noorden een vrij gemakkelijke overwinning. (Foto: Henk Hempenius).

Fenna Zeinstra: koningin van Het Noorden...

 

Partuur Simon van der Vaart wint in Easterlittens
Gepost op: Zondag 15 juni @ 18:58:41 (1055 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Simon van der Vaart (Spannum) en Roan Hooghiemster (Wijnaldum) zijn zondag in Easterlittens winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor pupillenjongens.

 

Tjisse Steenstra koning op matige jubileumpartij
Gepost op: Zondag 15 juni @ 18:44:29 (1349 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Tjisse Steenstra, Herman Sprik en Cornelis Terpstra boekten zondag de eerste zege van het seizoen. Dat dat op de zwaar gedoteerde jubileumpartij van kaatsvereniging Het Noorden gebeurde was mooi meegenomen. (Foto's: Henk Bootsma).

Tjisse Steenstra: koning van de partij!

 

Trio Ilse Tuinenga wint in Franeker
Gepost op: Zondag 15 juni @ 17:33:15 (792 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Ilse Tuinenga, Sandra Hofstra en Marrit Zeinstra zijn zondag in Franeker winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor de dames eerste klasse.

Vlnr: Ilse Tuinenga, Marrit Zeinstra en Sandra Hofstra

 

Partuur Anna Rob wint in Makkum
Gepost op: Zondag 15 juni @ 15:47:23 (945 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Anna Rob (Winsum) en Roelie Kroondijk( Easterein) zijn zondag in Makkum winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor pupillenmeisjes.

 

Jirnsum sterkste bij welpen-meisjes
Gepost op: Zondag 15 juni @ 15:45:45 (807 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Jirnsum (Janna Posthumus, Foke Jil Bakker en Senna Keulen) pakten de zege bij de afdelingswedstrijd voor welpen-meisjes.

 

Trio Jelte-Pieter Dijkstra sterkste in Tzummarum
Gepost op: Zondag 15 juni @ 15:40:35 (1007 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Jelte-Pieter Dijkstra, Hendrik-Jan van der Velde en Sjoerd de Jong zijn zondag in Tzummarum als winnaars van het veld gestapt op de vrije formatiewedstrijd voor de heren eerste klasse.

Vlnr: Jelte-Pieter Dijkstra, Sjoerd de Jong en Hendrik-Jan van der Velde

 

Dronryp wint in Jirnsum
Gepost op: Zondag 15 juni @ 15:38:32 (969 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Dronrijp (Rutger Kumbangsila, Jorrit Nanninga en Matthijs Renema) is zondag in Jirnsum winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor de welpen-jongens.

 

Trio Pollie Kwast wint in Leeuwarden
Gepost op: Zaterdag 14 juni @ 17:24:50 (824 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Pollie Kwast uit Harlingen, Jan Sipma uit Franeker en Peter Kwast uit Harlingen zijn in Leeuwarden winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd van de heren 50+.

 

Trio Enno Kingma wint in Bitgum
Gepost op: Zaterdag 14 juni @ 16:48:31 (1178 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Enno Kingma, Pieter-Jan Plat en Jouke Bosje zijn zaterdag in Bitgum winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor de heren eerste klasse.

 

Partuur Anna-Brecht Bruinsma wint in Easterein
Gepost op: Zaterdag 14 juni @ 15:52:08 (978 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Anna-Brecht Bruinsma, Maaike Osinga en Margriet Bakker zijn zaterdag in Easterein winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de dames eerste klasse.

Vlnr: Maaike Osinga, Anna-Brecht Bruinsma en Margriet Bakker

 

Trio Sanne Velsma wint in Winsum
Gepost op: Zaterdag 14 juni @ 15:43:50 (589 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Sanne Velsma, Sjoukje Visser en Fenna Zeinstra zijn zaterdag in Winsum winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de dames hoofdklasse. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Sjoukje Visser, Fenna Zeinstra en Sanne Velsma

 

Het Noorden wint bond jongens
Gepost op: Zaterdag 14 juni @ 15:41:25 (947 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014
Kaatsvereniging Het Noorden uit Sint Jacobiparochie is zaterdag in Stiens winnaar geworden van de bond voor jongens.

 

KV Pieter Jellema wint bond meisjes
Gepost op: Zaterdag 14 juni @ 15:05:23 (988 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Peins met de kaatssters Leentsje Bootsma, Hiske en Marrit Zeinstra is zaterdag in IJlst winnaar geworden van de bondswedstrijd voor meisjes. In de finale werd Berltsum met Esmée Ynema, Anke Zwart en Ilse Tuinenga met 5-2 en 6-4 verslagen.

 

Skitterend waar by 55+ keatsen
Gepost op: Donderdag 12 juni @ 17:25:24 (756 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


In hiel grut ferskil mei 28 maaie. Doe wie der de hiele dei reinwetter en kâld. Der wienen no 66 keatsers nei Ljouwert takommen en om 10.00 oere koe it oangean mei dizze moaie keatsdei.

De priiswinners mei de krâns flnr: Rein Seerden, Ynze Stienstra en Germ Hallema

 

Verrassende uitslagen bij FB Oranjewâld Cup
Gepost op: Woensdag 11 juni @ 19:30:47 (1006 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Het was vandaag bijltjesdag in het restant van de tweede ronde om de FB Oranjewâld Cup. (Foto: Henk Bootsma).

Dit jaar geen bloemen voor de dames van Jan Bogtstra

 

Siegersma en dy winne yn Reahűs
Gepost op: Dinsdag 10 juni @ 08:52:44 (997 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


It partoer fan Johannes Siegersma (Berltsum), Roel Venema (Boalsert) en Dirk Poortstra (Sint Jabik) is Pinkstersnein winner wurden fan de keatserij foar 50-plussers yn Reahűs. (Foto’s: Marijke de Jong).

 

Tzummarum baas in eigen huis
Gepost op: Dinsdag 10 juni @ 07:17:52 (833 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Tzummarum met de kaatsers Willem Heeringa, Steven de Bruin en Cornelis Jensma is zaterdag winnaar geworden van het ‘eigen’ straatkaatstoernooi.

 

Chris Wassenaar wijst Minnertsga de weg
Gepost op: Maandag 09 juni @ 18:27:35 (1813 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


De ingreep van voorinse Hijlke Bruinsma tijdens de finalepartij tegen OKK uit Bitgum had verstrekkende gevolgen. Bij 5-4 en 0-2 zag Bruinsma de bui hangen en sommeerde Hendrik Kootstra om de eerste opslag van Chris Wassenaar over te nemen.
(Foto's: archief Henk Bootsma).

Chris Wassenaar: gewicht in goud waard!

 

Jongens Franeker sterkste in Kimswerd
Gepost op: Zondag 08 juni @ 19:48:36 (1180 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Franeker (Wesley Bollema, Mark Jan IJkema en Marco de Groot) zijn zaterdag in Kimswerd winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor jongens.

Vlnr: Wesley Bollema, Marco de Groot, Mark Jan IJkema en coach Klaas Kramer

 

Partuur Evelien Westra wint in Jorwert
Gepost op: Zondag 08 juni @ 14:29:14 (882 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Evelien Westra (Bitgummole), Klasine Huistra (Reduzum) en Manon Scheepstra (Franeker) hebben zondag in Jorwert de d.e.l -wedstrijd voor de dames hoofdklasse op hun naam geschreven. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Klasine Huistra, Manon Scheepstra en Evelien Westra

 

Partuur Anna-Dieuwke Dijkstra wint in Weidum
Gepost op: Zondag 08 juni @ 06:45:37 (1023 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Anna-Dieuwke Dijkstra uit Leeuwarden en Iris Veltman uit Dronryp zijn zaterdag in Weidum winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor welpen-meisjes.

 

Partuur Anna-Brecht Bruinsma wint in Boazum
Gepost op: Zaterdag 07 juni @ 19:05:53 (1016 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Anna-Brecht Bruinsma uit Wommels, Riska Bouma uit Assen en Lilijan Kingma uit Sint Annaparochie zijn zaterdag in Boazum winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor de dames eerste klasse. (Foto: henk Hempenius).

Vlnr: Anna-Brecht Bruinsma, Lilijan Kingma en Riska Bouma

 

Partuur Steven Koster wint in Makkum
Gepost op: Zaterdag 07 juni @ 16:47:50 (1182 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Steven Koster uit Tzum en Anco Vroom uit Britsum zijn zaterdag in Makkum winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor pupillenjongens.

 

Partuur Jannica van der Ploeg wint in Anjum
Gepost op: Zaterdag 07 juni @ 16:29:36 (795 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Jannica van der PLoeg (Stiens) en Jeska Terpstra (Easterein) behaalden zaterdag in Anjum de zege bij de schoolmeisjes.

 

Meisjes Wommels blijven winnen
Gepost op: Zaterdag 07 juni @ 14:57:20 (1964 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Wommels met de kaatssters Hedwich de Boer, Martzen Deinum en Sjanet Wijnja waren zaterdag in Sint Nicolaasga duidelijk een maatje te groot voor de concurrentie.

 

Partuur Ype Bert van der Logt wint in Morra
Gepost op: Zaterdag 07 juni @ 14:48:22 (688 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Ype Bert van der Logt uit Makkum en Lucas Postma uit Dronryp zin zaterdag in Morra winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor schooljongens.

 

Partuur Anouk Smink wint in Ferwert
Gepost op: Zaterdag 07 juni @ 14:17:58 (680 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Anouk Smink uit Makkum en Fiera de Vries uit Sexbierum zijn zaterdag in Ferwert winnaar geworden van de d.e.l. –wedstrijd voor pupillenmeisjes.

 

Volop kaatsen bij Federatie Littenseradiel
Gepost op: Zaterdag 07 juni @ 14:08:27 (830 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014
De afdelingen in de federatie Littenseradiel konden vandaag volop aan de bak. In drie verschillende categorieën kon er worden gekaatst.

 

Uitslagen tweede ronde FB Oranjewâld Cup
Gepost op: Woensdag 04 juni @ 22:57:22 (1084 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Vanavond is in Makkum en Easterlittens de tweede ronde om de FB Oranjewâld Cup gespeeld. (Foto: Henk Bootsma).


 

Weersomstandigheden geen spelbreker bij 55+
Gepost op: Woensdag 04 juni @ 20:44:51 (846 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Ondanks de slechte weersvooruitzichten toch een mooie dag bij de 55+. 72 kaatsers waren naar Goutum toe gekomen.

Vlnr: Albert Dijkstra, Ale Mosselman en Gerrie Otter

 

Makkum wint uitgestelde partij in Holwerd
Gepost op: Maandag 02 juni @ 22:02:17 (817 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Makkum met de kaatsers Jurre Rinia, Jouke Vlasbloem en Klaas Pier Folkertsma is zaterdag in Holwerd winnaar geworden van de uitgestelde afdelingswedstrijd voor jongens.

 

Easterein wint in Huizum
Gepost op: Zondag 01 juni @ 22:17:18 (3514 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Easterein (Roelie Kroondijk, Machtelt Veldman en Corrie Kroondijk) is zondag in Huizum winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor pupillenmeisjes.

 

Berltsum wint in Ingelum
Gepost op: Zondag 01 juni @ 21:56:37 (869 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Berltsum (Allard van Wigcheren, Thomas Dijkstra en Bauke Zuiderhof) is zondag in Ingelum winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor pupillenjongens.

 

LKC Sonnenborgh wint verrassend bij de dames hoofdklasse
Gepost op: Zondag 01 juni @ 21:47:20 (1190 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


LKC Sonnenborgh met de dames Ilse Noorman, Michelle Bruinsma en Bianca van der Veen is zondag in Wommels verrassend winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor de dames hoofdklasse. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr; Bianca van der Veen, Ilse Noorman en Michelle Bruinsma

 

VvV Menaam wint bij de heren 30+
Gepost op: Zondag 01 juni @ 21:29:44 (1045 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2014


Kaatsvereniging VvV Menaam met de kaatsers Louwrents Reitsma, Wybren Dijkstra en Kor Kingma is zondag in Gytsjerk winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor de heren 30 +.

 

Partuur Wiebe Dijkstra wint in Pingjum