Welkom op de website van www.kaatsen.nlFrythermoYour DJ
Home  ·  Nieuwsarchief  

   Menu
Home
Nieuwsarchief
Web Links
Spelregels
Parturen 2017
Gastenboek

   Websponsors
Middelsee schilders
Your-DJ
Laanstra en Roersma
Opel Deinum Franeker
Copy service
Van Smeden IJzerwaren en Gereedschappen
Bouwbedrijf Bruinsma
Nijholt

   Agenda
  Ma Di Wo Do Vr Za Zo
>     01 02 03 04 05
> 06 07 08 09 10 11 12
> 13 14 15 16 17 18 19
> 20 21 22 23 24 25 26
> 27 28 29 30      



Agenda deze week:

Maandag, november 20
Evenement start om 09:00 WK-kaatsen
Dinsdag, november 21
Evenement start om 09:00 WK-kaatsen
Woensdag, november 22
Evenement start om 09:00 WK-kaatsen
Donderdag, november 23
Evenement start om 09:00 WK-kaatsen
Vrijdag, november 24
Evenement start om 09:00 WK-kaatsen
Zaterdag, november 25
Evenement start om 09:00 WK-kaatsen



Zoek agenda door op...



Agenda van vandaag:

09:00
Evenement start om 09:00 WK-kaatsen

Webalizer web stats

Onderwerpen > Wedstrijduitslagen 2015
Wedstrijduitslagen 2015
 

Kerst kaatspartij 55 plussers
Gepost op: Donderdag 17 december @ 11:28:31 (1528 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Op woensdag 16 december 2015 werd de traditionele kerst kaatspartij verkaatst door 108 aanwezige 55+ kaatsers.

De winnaars vlnr: Auke Althof, Kees Sikkema (tevens dagwinnaar) en Henk Bootsma

 

Jan Houwer en Bertus Veldman strijden om de eer
Gepost op: Woensdag 02 december @ 21:00:59 (1650 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Het was woensdag weer een drukte van belang bij het kaatsen van de 55+.

De winnaars vlnr: Henk Bloemsma, Johannes Oudendag en Albert Dijkstra

 

Volle bak bij 55+
Gepost op: Donderdag 19 november @ 09:40:33 (1006 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Afgelopen woensdag gingen 108 kaatsers weer los in Sporthal de Trije in Franeker.

De prijswinnaars vlnr: Henk Bootsma, Jan Veenstra en Frans Postmus

 

Volle bak bij 55+
Gepost op: Donderdag 05 november @ 08:15:16 (1542 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Na een valse start, vanwege de vluchtelingen in de Trije kon de eerste partij niet doorgaan, nu toch de eerste partij van het zaal seizoen in de Trije.

De prijswinnaars vlnr: Willem de Vries, Gerrie Otter en Lammert Miedema

 

55+ sluit seizoen af op Sonnenborgh
Gepost op: Woensdag 23 september @ 16:06:56 (1830 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


In tegenstelling tot wat Piet Paulusma voorspelde was het vandaag stralend weer met geen zuchtje wind. Met 84 deelnemers op de lijst werd de laatste partij dit jaar op het veld gespeeld.

De winnaars in de kransen. Vlnr: Jan de Jong, Eeltje Wiersma en Pieter Bergsma

 

Jan–Dirk de Groot prolongeert koningstitel
Gepost op: Zondag 20 september @ 18:15:55 (2562 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Het partuur van Jan–Dirk de Groot, Taeke Triemstra en Pier Piersma bewaarde het beste spel voor het laatst en kon tegen half zes gehuldigd worden als laatste winnaar van het kaatsseizoen 2015. (Foto's: Henk Bootsma).

Jan-Dirk de Groot: lęst bęst!

 

Partuur Marije Hiemstra wint in Leeuwarden
Gepost op: Zondag 20 september @ 17:19:08 (2156 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Marije Hiemstra, Sandra Hofstra en Manon Scheepstra zijn op Sonnenborgh winnaar geworden van de laatste wedstrijd van het seizoen van de dames hoofdklasse. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Marije Hiemstra, Sandra Hofstra en Manon Scheepstra

 

Hijlke Bruinsma verrast met koningschap
Gepost op: Zondag 13 september @ 15:23:44 (2664 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Hijlke Bruinsma, de 29-jarige voorinse uit Minnertsga, werd zondag misschien ook tot eigen verbazing koning van de op een na laatste hoofdklassenpartij van het kaatsseizoen 2015.

 

Tiende zege trio Ilse Tuinenga
Gepost op: Zondag 13 september @ 14:40:54 (1835 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Ilse Tuinenga, Sjoukje Visser en Manon Scheepstra zijn zondag in Harlingen winnaar geworden van de laatste vrije formatiewedstrijd voor de dames hoofdklasse. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Sjoukje Visser, Manon Scheepstra en Ilse Tuinenga

 

Trio Enno Kingma wint 65ste Lytse PC
Gepost op: Zaterdag 12 september @ 19:48:23 (2618 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Enno Kingma (Westhoek), Pieter Jan Plat (Leeuwarden) en Jouke Bosje (Leeuwarden) zijn zaterdag in Mantgum winnaar geworden van de laatste vrije formatiewedstrijd van het seizoen voor de heren eerste klasse.

 

Trio Elly Hofman wint in Marsum
Gepost op: Vrijdag 11 september @ 19:16:40 (1920 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Elly Hofman, Martine Tiemersma en Manon Scheepstra zijn vrijdag in Marsum winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de dames hoofdklasse. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Manon Scheepstra, Martine Tiemersma en Elly Hofman

 

Enno Kingma koning in Reduzum
Gepost op: Zondag 06 september @ 16:39:56 (2224 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Enno Kingma (Westhoek), Pieter Jan Plat (Leeuwarden) en Jouke Bosje (Leeuwarden) zijn zondag in Reduzum winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor de heren eerste klasse. (Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Pieter Jan Plat, Enno Kingma (koning) en Jouke Bosje

 

Zilveren Tulp voor Hans Wassenaar
Gepost op: Zondag 06 september @ 15:39:52 (2496 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Jan Dirk de Groot, Renze Pieter Hiemstra en Hans Wassenaar toonden zich op de laatste vrije formatiewedstrijd van het seizoen 2015 het meest slagvaardige trio van een kaatspeloton dat voor het grootste part een uitgebluste indruk achter liet. (Foto's: Henk Bootsma).

Hans Wassenaar: 20 bovenslagen in drie partijen!

 

Partuur Anno Miedema wint in Goutum
Gepost op: Zaterdag 05 september @ 19:07:09 (2193 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Anno Miedema (Stiens), Gerrie Otter (Goutum) en Ludwig Seerden (Franeker) zijn zaterdag in Gootum winnaar geworden van de laatste d.e.l. - wedstrijd voor de heren 50+.

Vlnr: Gerrie Otter, Ludwig Seerden en Anno Miedema

 

Afscheid Jan Wagenaar
Gepost op: Woensdag 02 september @ 16:16:55 (1772 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Voor de prijsuitreiking van de 55+ partij werd afscheid genomen van Jan Wagenaar uit Winsum. Jan wordt morgen 75 jaar en hij heeft besloten te stoppen met kaatsen. Uiteraard zullen we hem nog wel zien bij de 55-plussers als telegrafist. (Foto's: Peter Siemensma).

 

Partuur Ingmar Wijma wint in Oude Bildtzijl
Gepost op: Maandag 31 augustus @ 17:05:36 (1238 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Ingmar Wijma (Makkum) en Pieter Jan Leijenaar (Exmorra) zijn zondag in Oude Bildtzijl winnaar geworden van de d.el. - wedstrijd voor jongens.

 

Partuur Roelie Kroondijk wint in Balk
Gepost op: Maandag 31 augustus @ 14:43:31 (1052 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Roelie Kroondijk (Easterein) en Anna Rob (Winsum) zijn zondag in Balk winnaar geworden van de d.e.l. -wedstrijd voor schoolmeisjes.

 

Partuur Iris Oosterbaan wint in Herbaijum
Gepost op: Zondag 30 augustus @ 20:11:16 (1151 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Iris Oosterbaan (Scharnegoutum) en Lieke van Loon (Makkum) zijn zondag in Herbaijum winnaar geworden van de d.el. - wedstrijd voor pupillenmeisjes.

 

Trio Jan de Boer wint in Boazum
Gepost op: Zondag 30 augustus @ 18:19:05 (1112 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015
Jan de Boer uit Bolsward, Age van der Goot uit Goenga en Piet Zondervan uit Jorwert zijn zondag in Boazum winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de heren 50+.

 

Partuur Sjaak Bakker wint in Wiuwert
Gepost op: Zondag 30 augustus @ 18:13:38 (1031 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Sjaak Bakker (Achlum, Redmer Huitema (Jutrijp) en Patrick van Dellen (Berltsum) zijn zondag in Wiuwert winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor jongens.

 

Johan van der Meulen koninklijk in Huizum
Gepost op: Zondag 30 augustus @ 17:51:14 (1712 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Al weken lang geweldig opslaan en steeds misgrijpen als de dikste prijzen worden verdeeld. Hoe vaak ging het dit seizoen niet mis voor Johan van der Meulen maar op de een na laatste vrije formatiewedstrijd van het seizoen kreeg hij de beloning in de vorm van de winst en het meer dan verdiende koningschap. (Foto's: Henk Bootsma).

 

Partuur Nelie Steenstra wint in Harlingen
Gepost op: Zondag 30 augustus @ 17:07:04 (1574 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Nelie Steenstra, Marie-jetske Lettinga en Bianca van der Veen zijn zondag in Harlingen winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de dames eerste klasse. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Bianca van der Veen, Nelie Steenstra en Marie-jetske Lettinga

 

Trio Jelte Pieter Dijkstra wint in Wommels
Gepost op: Zondag 30 augustus @ 16:14:01 (1586 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Jelte-Pieter Dijkstra (Heerenveen), Hendrik Jan van der Velde (Bolsward) en Evert Pieter Tolsma (Winsum) zijn zondag in Wommels winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor de heren eerste klasse. (Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Evert Pieter Tolsma, Hendrik Jan van der Velde en Jelte-Pieter Dijkstra



 

Partuur Ilse Marije van Beem wint in Zurich
Gepost op: Zondag 30 augustus @ 15:54:25 (1671 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Ilse Marije van Beem (Dronryp) en Nadya Rinske Moufakkir (Reduzum) zijn zondag in Zurich winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor welpen-meisjes.

 

FBA kaatste in Den Haag
Gepost op: Zondag 30 augustus @ 07:24:21 (1745 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Op zaterdag 29 augustus werd alweer de vierde J.G. Siccama-partij in Den Haag verkaatst (FBA, door elkaar loten). Met 30 deelnemers werd onder prachtige weersomstandigheden in een tweetal klassen gekaatst op het terrein van handbalvereniging SOS-Kwieksport.

Vlnr: Liron Siderius, Harmen Tjalling Holwerda en Marinus Grond

 

Het Noorden als vanouds in Dronryp
Gepost op: Zaterdag 29 augustus @ 14:04:32 (1852 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


De halve finale en de finale dames en heren van het kaatsen om de FB Oranjewâld Cup werden zaterdag in Dronryp gespeeld. (Foto's: Henk Bootsma).

Staand vlnr: Sint Jacobiparochie (Renze Pieter Hiemstra, Bauke Triemstra en Taeke Triemstra). Gehurkt Easterein vlnr: (Imke van der Leest, Martine Tiemersma en Marije Hiemstra).

 

55+ kaatsten op Sonnenborgh
Gepost op: Donderdag 27 augustus @ 09:07:02 (1134 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


78 kaatsers hadden zich woensdag 26 augustus 2015 opgegeven voor de 55+ wedstrijd op Sonnenborgh in Leeuwarden.

De prijswinnaars vlnr: Johan van der Veen, Jan Brandsma en Albert Dijkstra

 

Partuur Iris Oosterbaan wint in Dongjum
Gepost op: Woensdag 26 augustus @ 12:46:31 (1850 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Iris Oosterbaan (Scharnegoutum) en Marije Bodde (Grou) zijn zondag in Dongjum winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor pupillenmeisjes.

 

Partuur René Anema wint in Peins
Gepost op: Maandag 24 augustus @ 07:57:18 (1747 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Marcel Koopstra (Leeuwarden), René Anema (Balk) en Roland van Wier (Peins) zijn zondag in Peins winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de heren 30+.

 

Partuur Gosse de Haan wint in Mantgum
Gepost op: Maandag 24 augustus @ 07:51:23 (1552 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015
Gosse de Haan (Winsum) en Rick Minnesma (Dronryp) zijn zondag in Mantgum winnaar geworden van de d.e.l. –wedstrijd voor pupillenjongens.

 

Tjisse Steenstra koning jubilerende OKK
Gepost op: Zondag 23 augustus @ 18:19:26 (2405 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Tjisse Steenstra bewaarde zijn beste spel voor de finale en dat betaalde zich uit in de vorm van winst en het koningschap op de 85ste editie van de Van Aismapartij. (Foto's: Henk Bootsma).

 

Trio Menno van Zwieten wint in Makkum
Gepost op: Zondag 23 augustus @ 16:35:17 (1974 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Menno van Zwieten, Laas Pieter van Straten en Pier Piersma zijn zondag in Makkum winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor de heren eerste klasse.

Vlnr: Pier Piersma, Laas Pieter van Straten en Menno van Zwieten

 

Partuur Durk Ennema wint in Grou
Gepost op: Zondag 23 augustus @ 16:30:37 (1848 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Durk Ennema (Sexbierum), Jan-Sjouke Weewer (Sexbierum) en Roel Pieter de Jong (Ried) zijn zondag in Grou winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor de jongens.

 

Partuur Jennie Terpstra wint in Weidum
Gepost op: Zondag 23 augustus @ 16:22:05 (1886 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Jennie Terpstra (Mantgum), Mintje Meintema (Dronryp) en Andrea Kroes (Gauw) zijn zondag in Weidum winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor de meisjes.

 

Trio Michelle Bruinsma wint in Hitzum
Gepost op: Zaterdag 22 augustus @ 19:25:44 (1694 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Michelle Bruinsma (Oentsjerk), Klasine Huistra (Reduzum) en Jelien Pompstra (Easterein) zijn zaterdag in Hitzum winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de dames eerste klasse. (Foto: Henk Hempenius).

 

Partuur Age van der Goot wint in Goënga
Gepost op: Zaterdag 22 augustus @ 17:09:39 (1921 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Age van der Goot (Goënga), Auke Akkerman (Minnertsga) en Johan Hiemstra (Sint Annaparochie) zijn zaterdag in Goënga winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de heren 50+.

 

Hans Wassenaar is kv Het Noorden de baas
Gepost op: Zaterdag 22 augustus @ 16:55:40 (2344 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Het was zaterdag op de afdelingswedstrijd van de jubilerende kaatsvereniging OKK uit Bitgum bij tijd en wijle bar en boos maar gelukkig was Hans Wassenaar die met zijn niet aflatende vechtlust het matig opgekomen publiek nog enig waar voor zijn geld gaf. (Foto: archief Henk Bootsma).

 

Ilse Tuinenga koningin in Bitgum
Gepost op: Vrijdag 21 augustus @ 19:18:09 (2076 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Ilse Tuinenga, Leonie van der Graaf en Sjanet Wijnia zijn vrijdag in Bitgum winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de dames hoofdklasse beter bekend als de Van Aismapartij. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Leonie van der Graaf, Ilse Tuinenga (koningin) en Sjanet Wijnia

 

Trio Ilse Tuinenga maakt favoriet zijn waar
Gepost op: Woensdag 19 augustus @ 18:23:41 (2367 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Favoriet zijn en het ook nog waar maken is niet aan iedereen gegund. De formatie van Ilse Tuinenga, Sjoukje Visser en Manon Scheepstra bleek woensdag op de 39ste Frouljus-PC wel uit het goede kaatshout gesneden te zijn en gingen er na een lange dag vol strijd en emoties met de bloemen vandoor. (Foto's: Henk Bootsma).

Manon gaat uit haar dak!

 

Partuur Rixt Sinnema wint in Tzum
Gepost op: Maandag 17 augustus @ 06:18:28 (777 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Rixt Sinnema (Wergea), Jeska Terpstra (Easterein) en Jildou Felkers (Stiens) zijn zaterdag in Tzum winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor meisjes.

 

Partuur Jennie Terpstra wint in Marsum
Gepost op: Zondag 16 augustus @ 19:00:20 (991 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Jennie Terpstra (Mantgum) en Louise Krol (Ee) zijn zondag in Marsum winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor meisjes.

 

Hans Wassenaar grote man in Kimswerd
Gepost op: Zondag 16 augustus @ 17:23:50 (1782 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Aan de hand van een geweldig kaatsende Hans Wassenaar boekte trio Jan Dirk de Groot zijn derde zege van het seizoen. (Foto's: Henk Bootsma).

 

Trio Ilse Tuinenga wint generale Frouljus-PC
Gepost op: Zondag 16 augustus @ 16:22:21 (1087 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Ilse Tuinenga, Sjoukje Visser en Manon Scheepstra zijn zondag in Akkrum winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor de dames hoofdklasse. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Manon Scheepstra, Ilse Tuinenga en Sjoukje Visser

 

Trio Jelle Attema wint in Vrouwenparochie
Gepost op: Zondag 16 augustus @ 16:17:11 (1453 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


De eerste klasse vrije formatiewedstrijd in Vrouwenparochie is zondag gewonnen door het trio Jelle Attema (Idsegahuizum), Erik Haitsma (Wommels) en Sjoerd de Jong (Sint Annaparochie). (Foto’s: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Erik Haitsma, Sjoerd de Jong en Jelle Attema

 

Trio Jeske de Boer wint in Damwâld
Gepost op: Zaterdag 15 augustus @ 18:08:19 (1226 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Jeske de Boer, Hermine Sytema en Mariska Hoogland zijn zaterdag in Damwâld winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor de dames eerste klasse. (Foto: henk hempenius).

Vlnr: Hermine Sytema, Jeske de Boer en Mariska Hoogland

 

Partuur Roelie Krondijk wint in Bolsward
Gepost op: Zaterdag 15 augustus @ 18:02:35 (1005 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Roelie Kroondijk (Easterein) en Fiera de Vries (Sexbierum) zijn zaterdag in Bolsward winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor schoolmeisjes.

 

Marije Bodde wint in eigen dorp
Gepost op: Zaterdag 15 augustus @ 13:04:38 (1042 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Lieke van Loon (Makkum) en Marije Bodde (Grou) zijn zaterdag in Grou winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor de pupillenmeisjes.

 

Partuur Tineke Dijkstra wint keats-off
Gepost op: Vrijdag 14 augustus @ 05:01:12 (1379 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Tineke Dijkstra, Esther Wagenaar en Annelien Broersma is het laatste partuur dat zich voor de komende Frouljus-PC heeft geplaatst. (Foto: Henk Hempenius).

 

Tzummarum wint 52e revanche Freule
Gepost op: Woensdag 12 augustus @ 16:53:55 (2056 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Makkum is er woensdag niet in geslaagd ook de revanche Freule in Jellum-Bears te winnen want Jurre Rinia, Jouke Vlasbloem en Klaas Pier Folkertsma kwamen niet verder dan de halve finale. (Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Nick Leistra, Jelle Pieter van der Walt, Simon Houtsma en leider Jelmer van der Meer

 

55+ terug op Sonnenborgh
Gepost op: Woensdag 12 augustus @ 13:51:39 (1085 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Na 2 uitstapjes naar Balk en Jelsum-Koarnjum waren de 55-plussers weer op Sonnenborgh.

De winnaars vlnr: Jan Houwer, Sjouke Herrema en Johan van der Veen

 

Trio Laudy Bouma wint in Buitenpost
Gepost op: Maandag 10 augustus @ 18:37:24 (1053 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Laudy Bouma (Buitenpost), Selma de Boer (Easterein) en Rixt Wijnia (Wommels) zijn zondag in Buitenpost winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor schoolmeisjes.

 

Partuur Karel Monfils wint in Vrouwenparochie
Gepost op: Maandag 10 augustus @ 11:32:20 (1117 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Karel Monfils (Kimswerd) en Mark Polstra (Menaam) zijn zondag in Vrouwenparochie winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor schooljongens.


 

Trio Jan de Boer wint in Balk
Gepost op: Maandag 10 augustus @ 09:07:54 (1188 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Jan de Boer (Bolsward), Auke Akkerman (Minnertsga) en Ludwig Seerden (Franeker) zijn zondag in Balk winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de heren 50+

 

Anna-Brecht Bruinsma koningin in Ried
Gepost op: Maandag 10 augustus @ 04:55:11 (1231 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Anna-Brecht Bruinsma (Wommels), Maaike Osinga (Franeker) en Margriet Bakker (Easterlittens) zijn zondag in Ried winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor dames eerste klasse.

Vlnr: Margriet Bakker, Anna-Brecht Bruinsma en Maaike Osinga

 

Trio Gert-Anne van der Bos herstelt de pikorde
Gepost op: Zondag 09 augustus @ 17:32:49 (1430 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Op de Gouden Willem partij in Menaam was het zondag voor trio Van der Bos weer business as ussaly met opslager Gert-Anne van der Bos in de hoofdrol. (Foto: archief henk Bootsma).

Na de euforie op de PC nu weer winst in Menaam!

Vlnr: Van der Bos, Iseger en Triemstra

 

Nick Leistra wint in eigen dorp
Gepost op: Zondag 09 augustus @ 17:24:29 (1096 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Jurre Rinia (Makkum), Jouke Vlasbloem (Makkum) en Nick Leistra (Tzummarum) zijn zondag in Tzummarum winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor jongens.

 

Trio Andrea Kroes wint in Peins
Gepost op: Zondag 09 augustus @ 17:09:11 (930 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Andrea Kroes (Goënga), Hester Bruinsma (Wommels) en Aluca Bouma (Grou) zijn zondag in Peins winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor meisjes.

 

Partuur Marten Bergsma wint in Easterein
Gepost op: Zondag 09 augustus @ 16:53:33 (1422 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Het trio Marten Bergsma (Minnertsga), Jacob Klaas Haitsma (Wommels) en Willem Heeringa (Tzummarum) heeft zondag in Easterein de eerste klasse vrije formatiewedstrijd voor heren gewonnen. (Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Willem Heeringa, Marten Bergsma en Jacob Klaas Haitsma


 

Manon Scheepstra koninklijk in Grou
Gepost op: Zondag 09 augustus @ 15:10:21 (962 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Ilse Tuinenga, Sjoukje Visser en Manon Scheepstra zijn zondag in Grou winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor de dames hoofdklasse.

Vlnr: Sjoukje Visser, Manon Scheepstra en Ilse Tuinenga

 

Partuur Rixt Wijnia wint in Bergum
Gepost op: Zondag 09 augustus @ 05:39:20 (922 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Rixt Wijnia (Wommels) en Roelie Kroondijk (Easterein) zijn zaterdag in Bergum winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor schoolmeisjes.

 

Marsum wint revanche Ald-Meiers Partij
Gepost op: Zaterdag 08 augustus @ 16:37:07 (1254 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


De revanche Ald-Meiers Partij is zaterdag in Schettens gewonnen door de afdeling Foarút uit Marsum met de kaatsters Serena Hovenga, Lotte Delgrosso en Marije Hellinga. (Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Serena Hovenga, Lotte Delgrosso, Marije Hellinga en coach Gerard Hiemstra

 

Partuur Marten Bergsma wint in Bitgum
Gepost op: Zaterdag 08 augustus @ 16:31:22 (1191 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Marten P. Bergsma, Hendrik Jan van der Velde en Willem Heeringa zijn zaterdag in Bitgum winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de heren eerste klasse.

Vlnr: Hendrik Jan van der Velde, Willem Heeringa en Marten P. Bergsma

 

Trio Lisette Wagenaar wint in Menaam
Gepost op: Zaterdag 08 augustus @ 15:31:03 (992 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Lisette Wagenaar, Leonie van der Graaf en Fenna Zeinstra zijn zaterdag in Menaam winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor de dames hoofdklasse. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Leonie van der Graaf, Fenna Zeinstra (koningin) en Lissette Wagenaar

 

Trio Anna-Brecht Bruinsma wint in Driezum
Gepost op: Zaterdag 08 augustus @ 14:49:54 (789 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Anna-Brecht Bruinsma, Maaike Osinga en Margriet Bakker zijn zaterdag in Driezum winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor de dames eerste klasse.

Vlnr: Maaike Osinga, Margriet Bakker en Anna-Brecht Bruinsma

 

Kaatsers 55+ hittebestendig
Gepost op: Donderdag 06 augustus @ 17:59:52 (771 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


De 55+ kaatsers waren op woensdag 6 augustus te gast bij K.F. It Partoer uit Jelsum-Koarnjum-Britsum. Met een temperatuur rond de 28 graden werd voor de 19e keer de Anne Bouma – Kees Smit partij verkaatst.

De prijswinnaars vlnr: Gerrie Otter, Albert Dijkstra en Age van der Goot

 

Makkum maakt favoriet zijn waar
Gepost op: Woensdag 05 augustus @ 17:44:02 (1933 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Het kostte bij tijd en wijle bloed zweet en tranen maar aan het eind van een lange kaatsdag waren de bloemen voor het op voorhand favoriete partuur uit Makkum. Jurre Rinia, Jouke Vlasbloem en Klaas Pier Folkertsma gingen door diepe dalen maar de finale tegen Ried was een fluitje van een cent. (Foto's: Henk Bootsma).

 

Trio Elly Hofman wint in Minnertsga
Gepost op: Maandag 03 augustus @ 04:42:15 (917 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Elly Hofman, Anke Winkel en Geke de Boer zijn zondag in Minnertsga winnaar geworden van de vrijeformatiewedstrijd voor de dames eerste klasse. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Elly Hofman, Anke Winkel en Geke de Boer

 

Partuur Pieter Jan Leijenaar wint in Workum
Gepost op: Maandag 03 augustus @ 04:31:40 (1035 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Pieter Jan Leijenaar (Exmorra) en Sytse Koree (Anjum) zijn zondag in Workum winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor schooljongens.

 

Partuur Rixt Wijnia wint in Damwâld
Gepost op: Zondag 02 augustus @ 17:45:12 (605 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015
Rixt Wijnia uit Wommels en Corrie Kroondijk uit Easterein zijn zondag in Damwâld winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor schoolmeisjes.

 

Tjisse Steenstra koning Haije Rypma partij
Gepost op: Zondag 02 augustus @ 17:24:41 (1887 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Tjisse Steenstra, Herman Sprik en Gert-Anne van der Bos ingevallen voor de met een hamstring blessure kampende Marten Feenstra zijn zondag in Witmarsum winnaar geworden van de Haije Rypma partij een vrije formatiewedstrijd voor de heren hoofdklasse. (Foto's: Henk Bootsma).

 

Erwin Zijlstra koning in Wergea
Gepost op: Zondag 02 augustus @ 16:21:57 (1306 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Peter van Zuiden (Tjerkwerd), Allard Hoekstra (Franeker) en Erwin Zijlstra (Easterlittens) zijn zondag in Wergea winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor de heren eerste klasse. (Foto’s: Lijkle Spijksma)

Vlnr: Peter van Zuiden, Erwin Zijlstra (koning) en Allard Hoekstra

 

Welpen kaatsten in Berltsum
Gepost op: Zondag 02 augustus @ 15:59:39 (926 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Noa Elzinga (Bolsward) en Janna Posthumus (Jirnsum) zijn zondag in Berltsum winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor welpen-meisjes.

 

Partuur Foke Jil Bakker wint in Gytsjerk
Gepost op: Zondag 02 augustus @ 15:43:02 (814 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Foke Jil Bakker (Tersoal) en Larissa Smink (Makkum) zijn in Gytsjerk winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor pupillenmeisjes.

 

Kim Dijkstra leidt Makkum naar Sulveren Ponge
Gepost op: Zaterdag 01 augustus @ 17:53:27 (1523 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Aan de hand van een uitstekend kaatsende Kim Dijkstra was kaatsvereniging Makkum net iets sterker dan het dapper strijdende Foarút uit Marsum op de prestigieuze afdelingswedstrijd voor meisjes van 14 tot en met 16 jaar beter bekend als de Ald Meiers Partij. (Foto: Henk Bootsma).

 

Makkum wint Pier Elgersma partij
Gepost op: Zaterdag 01 augustus @ 16:40:46 (1314 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Makkum (Jurre Rinia, Jouke Vlasbloem en Klaas Pier Folkertsma) is zaterdag in Witmarsum winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor jongens. (Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr:coach Siepie Attema, Klaas Pier Folkertsma, Jouke Vlasbloem, Jurre Rinia en coach Geert Wijma

 

Gert-Anne van der Bos koning 162ste PC
Gepost op: Woensdag 29 juli @ 18:56:14 (1995 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Er raasde woensdag op de 29ste juli 2015 een tornado over het veld waar verkleumde toeschouwers zich de ogen uitkeken naar zoveel opslaggeweld. (Foto's: Henk Bootsma).

 

Jelte-Pieter Dijkstra koning in Wjelsryp
Gepost op: Maandag 27 juli @ 18:46:52 (1379 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Jelte-Pieter Dijkstra (Heerenveen), Hendrik Jan van der Velde (Bolsward) en Evert Pieter Tolsma (Winsum) zijn vanavond in Wjelsryp winnaar geworden van de uitgestelde finale partij van afgelopen zaterdag. (Foto’s: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Hendrik Jan van der Velde, Jelte-Pieter Dijkstra (koning) en Evert Pieter Tolsma

 

Trio Roel Venema wint in Sint Jacobiparochie
Gepost op: Maandag 27 juli @ 10:43:53 (1129 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Roel Venema, Jan van der Schoot en Ludwig Seerden zijn zondag in Sint Jacobiparochie winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de heren 50+.

 

Anjum wint in Harlingen
Gepost op: Maandag 27 juli @ 09:06:27 (836 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Anjum met de kaatsers Jan Tijtsma Wieger Nutte Visser en Wiebe Dijkstra is zondag in Harlingen winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor jongens.


 

Trio IlseTuinenga wint in Arum
Gepost op: Zondag 26 juli @ 19:33:18 (926 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Ilse Tuinenga, Sjoukje Visser en Manon Scheepstra zijn zondag in Arum winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor de dames hoofdklasse. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Sjoukje Visser, Manon Scheepstra en Ilse Tuinenga

 

Hendrik Kootstra koning in Arum
Gepost op: Zondag 26 juli @ 19:20:46 (1262 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Johan van der Meulen, Hijlke Bruinsma en Hendrik Kootstra lijken met de PC in zicht net op tijd in vorm. (Foto's: Henk Bootsma).

 

Partuur Roelie Kroondijk wint in Húns
Gepost op: Zondag 26 juli @ 18:39:37 (711 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Roelie Kroondijk en Selma de Boer beiden uit Easterein zijn zondag in Húns winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor schoolmeisjes.

 

Elgar Boersma koning in Ingelum
Gepost op: Zondag 26 juli @ 17:56:04 (1147 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Elgar Boersma (Foudgum), Kees van der Schoot en Pieter van der Schoot (beide uit Sexbierum) zijn zondag in Ingelum winnaar geworden van de zwaar gedevalueerde vrije formatiewedstrijd van kaatsvereniging Sla Raak. (Foto’s: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Pieter van der Schoot, Elgar Boersma (koning) en Kees van der Schoot

 

Trio Nynke Sinnema wint in Tzummarum
Gepost op: Zondag 26 juli @ 17:37:04 (967 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Nynke Sinnema, Imke van der Leest en RenskeTerwisscha van Scheltinga zijn zondag in Tzummarum winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor de dames eerste klasse.

 

Marsum wint in Sint Annaparochie
Gepost op: Zondag 26 juli @ 17:14:38 (656 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015
Marsum (Serena Hovenga,Marije Hellinga en Lotte Delgrosso) zijn zondag in Sint Annaparochie winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor meisjes.


 

Partuur Lotte Delgrosso wint in Spannum
Gepost op: Zondag 26 juli @ 16:19:29 (863 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Lotte Delgrosso (Marsum), Sanne Hylkema (Gauw) en Albertina Brinksma (Reduzum) zijn zaterdag in Spannum winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor meisjes.

 

Trio Michelle Bruinsma wint in Sint Annaparochie
Gepost op: Zaterdag 25 juli @ 17:56:18 (1218 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Michelle Bruinsma, Riska Bouma en Idske Zijlstra zijn zaterdag in Sint Annaparochie winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor de dames eerste klasse.

Vlnr: Riska Bouma, Idske Zijlstra en Michelle Bruinsma

 

Manon Scheepstra koningin in Sexbierum
Gepost op: Zaterdag 25 juli @ 16:25:52 (973 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Ilse Tuinenga, Sjoukje Visser en Manon Scheepstra zijn vanmiddag in Sexbierum winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor de dames hoofdklasse. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Ilse Tuinenga, Manon Scheepstra en Sjoukje Visser

 

Partuur Jelmer Foppe Drijfhout wint in Heerenveen
Gepost op: Zaterdag 25 juli @ 15:07:20 (914 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Jelmer Foppe Drijfhout (Poppenwier) en Arjen Stremler (Easterein) zijn zaterdag in Heerenveen winnaar geworden van de d.e.l.- wedstrijd voor welpen-jongens.

 

Partuur Sil Leystra wint in Schettens
Gepost op: Zaterdag 25 juli @ 14:50:24 (939 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


De zaterdag in Schettens gehouden vrije formatie wedstrijd voor jongens is gewonnen door Sil Leystra (Sint Jacobiparochie), Habtamu Emke de Hoop (Wommels) en Nick Leistra (Tzummarum). (Foto’s: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Habtamu Emke de Hoop, Nick Leistra en Sil Leystra

 

Trio Gert-Anne van der Bos tankt zelfvertrouwen in Sexbierum
Gepost op: Zaterdag 25 juli @ 14:08:21 (1250 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Het partuur van Gert-Anne van der Bos, Taeke Triemstra en Daniël Iseger liet in Sexbierum zien dat met hen op de komende PC nog terdege rekening moet worden gehouden. (Foto's: Henk Bootsma).

 

Partuur Larissa Smink wint in IJlst
Gepost op: Zaterdag 25 juli @ 13:19:52 (728 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Larissa Smink (Makkum) en Amber Reijnhoudt (Easterein) zijn zaterdag in IJlst winnaar geworden van de d.el. – wedstrijd voor pupillenmeisjes.

 

Trio Michiel Scheepvaart zestiende partuur 162ste PC
Gepost op: Donderdag 23 juli @ 18:39:09 (1002 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Het partuur van Michiel Scheepvaart, Gert-Jan Meekma en Erwin Zijlstra heeft zich donderdag op het Sjűkelân als laatste partuur geplaatst voor de komende PC.

Vlnr: Gert-Jan Meekma, Erwin Zijlstra en Michiel Scheepvaart

 

KV de Cannegieter slaat voorbest op
Gepost op: Woensdag 22 juli @ 17:05:19 (951 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Op 22 juli waren de 55-plussers te gast bij KV de Cannegieter in Balk. Onder schitterende weersomstandigheden werd er weer volop gestreden op een veld dat er prachtig bij lag.

De winnaars vlnr: Piet de Groot, Gooitzen Roorda en Theo Smit

 

Bolsward piekt op juiste moment
Gepost op: Woensdag 22 juli @ 15:23:21 (1284 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Kaatsvereniging Bolsward met de kaatsers Julian Faber. Peter van Zuiden en Hendrik Bouwhuis is woensdag winnaar geworden van de Jong Feinte partij een afdelingswedstrijd voor junioren.

 

Partuur Menno van Zwieten wint ledenpartij in Makkum
Gepost op: Maandag 20 juli @ 15:53:23 (1535 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Het trio Menno van Zwieten (Peins), Pieter Sijtsma (Wommels) en Jacob Klaas Haitsma (Wommels) heeft maandag in Makkum de ledenpartij van de kaatsvereniging Makkum gewonnen. (Foto’s: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Jacob Klaas Haitsma, Menno van Zwieten en Pieter Sijtsma

 

Trio Elgar Boersma wint in Akkrum
Gepost op: Zondag 19 juli @ 20:00:22 (800 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Elgar Boersma, Kees van der Schoot en Pieter van der Schoot zijn zondag in Akkrum winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor de heren tweede klasse. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Pieter van der Schoot, Elgar Boersma en Kees van der Schoot

 

Patrick Scheepstra toont koninklijke vorm
Gepost op: Zondag 19 juli @ 18:20:59 (1346 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Dat het met de vorm wel goed zit bewees het partuur van Bauke Triemstra, Dylan Drent en Patrick Scheepstra door op Sonnenborgh in een fraaie en spannende finale net iets eerder bij de finish te zijn dan Gert-Anne van der Bos, Taeke Triemstra en Daniël Iseger. (Foto's: Henk Bootsma).

 

Berltsum wint in Makkum
Gepost op: Zondag 19 juli @ 17:30:55 (1153 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Berltsum (Corné Tuinenga, Ruben Eijzenga en Patrick van Dellen) is zondag in Makkum winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor jongens.

 

Partuur Martijn Olijnsma wint in Bolsward
Gepost op: Zondag 19 juli @ 16:26:06 (1214 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Martijn Olijnsma (Grou), Alle Jan Anema (Grou) en Sjoerd de Jong (Sint Jacobiparochie) hebben zondag de vrije formatie partij voor heren eerste klasse op hun naam geschreven. (Foto’s: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Sjoerd de Jong, Alle Jan Anema en Martijn Olijnsma

 

Partuur Piet de Groot wint in Marsum
Gepost op: Zondag 19 juli @ 16:16:17 (1062 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Piet de Groot (Midlum), Bauke Posthuma (Folsgare) en Peter Kwast (Harlingen) zijn zondag in Marsum winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor de heren 50+.

 

Trio Michiel Scheepvaart wint in Morra
Gepost op: Zondag 19 juli @ 15:45:09 (895 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Michiel Scheepvaart, Gert-Jan Meekma en Erwin Zijlstra zijn zaterdag in Morra winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor tweedeklassers.

Vlnr: Erwin Zijlstra, Gert-Jan Meekma en Michiel Scheepvaart

 

Partuur Jurrit Kuipers wint in Ferwert
Gepost op: Zondag 19 juli @ 15:36:56 (798 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Jurrit Kuipers (Bitgummole) en Jurrit Osinga (Ingelum) zijn zaterdag in Ferwert winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor de pupillenjongens.

 

Partuur Pieter Leijenaar wint in Exmorra
Gepost op: Zaterdag 18 juli @ 18:01:54 (1149 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Pieter Jan Leijenaar (Exmorra) en Yourie de Groot (Menaam) zijn zaterdag in Exmorra winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor schooljongens.

 

Trio Anna-Brecht Bruinsma wint in Holwerd
Gepost op: Zaterdag 18 juli @ 17:55:05 (1032 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Anna-Brecht Bruinsma, Maaike Osinga en Margriet Bakker zijn zaterdag in Holwerd winnaar geworden van de vrije formatie wedstrijd voor de dames eerste klasse.

Vlnr: Maaike Osinga, Margriet Bakker en Anna-Brecht Bruinsma

 

Trio Bauke Triemstra mengt zich onder favorieten voor de PC
Gepost op: Zaterdag 18 juli @ 17:44:53 (1611 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Het lijstje met de favorieten voor de 162ste PC wordt met de week langer. Leek het lang een uitgemaakte zaak dat het zou gaan tussen de parturen van Tjisse Steenstra c.s., Gert-Anne van der Bos c.s., Jan-Dirk de Groot c.s. en Johan van der Meulen c.s. sedert Minnertsga en Makkum heeft de formatie van Bauke Triemstra, Dylan Drent en Patrick Scheepstra zich daar tussen gewurmd. (Foto's: Henk Bootsma).

 

Partuur Enno Kingma wint in Stiens
Gepost op: Zaterdag 18 juli @ 16:52:16 (1035 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


De eerste klasse vrije formatiewedstrijd is zaterdag in Stiens gewonnen door het trio Enno Kingma (Westhoek), Pieter Jan Plat (Leeuwarden) en Jouke Bosje (Leeuwarden) door de finale met 5-4 en 6-2 te winnen van Menno van Zwieten (Peins), Laas Pieter van Straten (Feinsum) en Pier Piersma (Easterlittens). (Foto’s: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Enno Kingma, Jouke Bosje en Pieter-Jan Plat

 

Leonie van der Graaf koningin in Makkum
Gepost op: Zaterdag 18 juli @ 15:37:20 (994 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Ilse Tuinenga (ingevallen voor de geblesseerde Lisette Wagenaar), Leonie van der Graaf en Fenna Zeinstra zijn zaterdag in Makkum winnaar geworden van de vrije formatie wedstrijd voor de dames hoofdklasse. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Ilse Tuinenga, Leonie van der Graaf en Fenna Zeinstra

 

Partuur Femke Folkerts wint in Dronryp
Gepost op: Zaterdag 18 juli @ 15:08:59 (843 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Femke Folkerts (Bolsward) en Marrit Wielinga (Tzum)zijn zaterdag in Dronryp winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor welpen-meisjes.

 

Rom 80 man yn it spier op Sonnenborgh
Gepost op: Donderdag 16 juli @ 12:10:32 (609 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


De eerste prijswinnaars vlnr: Reinder Koops, Marinus van der Meer en Tjerk Jorritsma

Op 15 juli 2015 gingen 78 kaatsers 55+ weer de wei in op Sonnenborgh in Leeuwarden.

 

Trio Lisette Wagenaar wint in Minnertsga
Gepost op: Donderdag 16 juli @ 04:22:50 (715 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


De formatie van Lisette Wagenaar, Leonie van der Graaf en Fenna Zeinstra is woensdag in Minnertsga winnaar geworden van de vrije formatie wedstrijd voor de dames hoofdklasse. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Lisette Wagenaar, Fenna Zeinstra en Leonie van der Graaf.

 

Tjisse Steenstra ongekroonde koning
Gepost op: Woensdag 15 juli @ 19:03:44 (1487 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Er was woensdag op de vrije formatiewedstrijd van kv Minnertsga geen koningstitel te vergeven was dat wel zo geweest dan was opslager Tjisse Steenstra met algemene stemmen zeker tot koning gekroond. (Foto;s: Henk Bootsma).

 

Partuur Jennie Terpstra wint in Hallum
Gepost op: Zondag 12 juli @ 17:36:54 (875 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Jennie Terpstra (Mantgum) en Mintje Meintema (Dronryp) zijn zondag in Hallum winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor meisjes. (Foto's: Henk Hempenius).

 

Johan van der Meulen koning op matte kaatspartij
Gepost op: Zondag 12 juli @ 16:48:34 (1371 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


In Harlingen was de stijgende vorm al te zien en een week later in Bolsward viel alles op zijn plaats. Opslager Johan van der Meulen was de degelijkheid zelve en in het perk lieten Hijlke Bruinsma en Hendrik Kootstra maar heel weinig steken vallen. (Foto: Henk Bootsma).

 

Sexbierum-Pietersbierum wint in Ried
Gepost op: Zondag 12 juli @ 16:39:06 (1186 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Sexbierum-Pietersbierum met de kaatsers Johannes van der Veen, Kees van der Schoot en Jelte Visser zijn zondag in Ried winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor eersteklassers. (Foto’s: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Jelte Visser, Kees van der Schoot en Johannes van der Veen

 

Partuur Patrick van Dellen wint op de Oosthoek
Gepost op: Zondag 12 juli @ 16:26:48 (926 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Patrick van Dellen (Berltsum), Djurre Seerden (Franeker) en Thomas Miedema (Grou) zijn zondag op de Oosthoek winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor jongens.

 

Partuur Gerrit Winkel wint in Spannum
Gepost op: Zondag 12 juli @ 14:55:05 (767 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Gerrit Winkel (Stiens), Jelmer Westra (Berltsum) en Wybren Postma (Ingelum) zijn zaterdag in Spannum winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor tweedeklassers.

 

Partuur Sandra Hofstra wint in Wommels
Gepost op: Zondag 12 juli @ 14:43:03 (577 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Sandra Hofstra (Wjelsryp), Sigrid de Jong (Blauwhuis) en Annelien Broersma (Easterlittens) zijn zaterdag in Wommels winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor de dames eerste klasse.

 

Welpen kaatsten in Weidum
Gepost op: Zaterdag 11 juli @ 21:04:53 (1264 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Nadya Rinske Moufakkir (Reduzum) en Annarens van der Hem (Dronryp) zijn zaterdag in Weidum winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor welpen-meisjes.

 

Partuur Johan Hiemstra wint in Sint Nicolaasga
Gepost op: Zaterdag 11 juli @ 18:52:14 (778 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Johan Hiemstra (Sint Annaparochie), Albert Walsweer (Goutum) en Age van der Goot (Goënga) zijn zaterdag in Sint Nicolaasga winnaar geworden van de d.e.l - wedstrijd voor de heren 50+.

 

Hendrik Kootstra koning in Ee
Gepost op: Zaterdag 11 juli @ 18:41:00 (1173 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Gert Anne van der Bos, Allard Hoekstra en Hendrik Kootstra bleken op de d.e.l. – wedstrijd van de jubilerende kaatsvereniging De Trochsetters aan het eind van de dag het meest complete partuur.
(Foto's: Henk Bootsma).

 

Partuur Nicole Hempenius wint in Ee
Gepost op: Zaterdag 11 juli @ 17:46:35 (773 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Nicole Hempenius, Leonie van der Graaf en Louise Krol zijn zaterdag op de jubileumpartij van kv de Trochsetters winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor de dames hoofdklasse. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Leonie van der Graaf, Nicole hempenius (koningin) en Louise Krol

 

Partuur Pieter van Althuis wint in Itens
Gepost op: Zaterdag 11 juli @ 17:22:56 (1120 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Het trio Pieter van Althuis (Franeker), Alle Jan Anema (Grou) en Lennart Adema (Makkum) is zaterdag als eerste geëindigd in de door elkaar loten wedstrijd voor heren eerste klasse. (Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Alle Jan Anema, Pieter van Althuis en Lennart Adema

 

Trio Nicole Hempenius wint in Bolsward
Gepost op: Zaterdag 11 juli @ 04:24:48 (943 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


De pas gevormde formatie van Nicole Hempenius met de zusters Nynke en Wiljo Sijbrandij is vrijdag in Bolsward winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor de dames hoofdklasse. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Nynke Sijbrandij, Nicole Hempenius en Wiljo Sijbrandij

 

Hillebrand Visser koning in Peins
Gepost op: Donderdag 09 juli @ 19:00:25 (984 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Jelle Attema (Idsegahuizum), Hendrik Bouwhuis (Bolsward) en Hillebrand Visser (Makkum) zijn vanavond in Peins winnaar geworden de zondag wegens regen afgelaste vrije formatiewedstrijd voor heren eerste klasse. (Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Hendrik Bouwhuis, Hillebrand Visser (koning) en Jelle Attema

 

Trio Dirk Yde Sjaarda wint in Wier
Gepost op: Woensdag 08 juli @ 18:39:34 (799 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


De vrije formatiewedstrijd voor heren eerste klasse leverde woensdag een overwinning op voor het trio Dirk Yde Sjaarda, Bauke Dijkstra en Jan Schurer (allemaal uit Easterein) door de finale met 5-2 en 6-2 te winnen
van Pieter van Althuis (Franeker), Jacob Klaas Haitsma (Wommels) en Steven de Bruin (Tzummarum). (Foto’s: Lijkle Spijksma).

Vlnr Jan Schurer, Bauke Dijkstra en Dirk Yde Sjaarda

 

Jan van der Vlugt partij in Heerenveen
Gepost op: Woensdag 08 juli @ 16:50:04 (551 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


De 55+ kaatste vandaag in Heerenveen waar om de Jan van der Vlugt bokaal werd gestreden. De beker die vorig jaar een prooi werd van Piet Keizer uit Sint Annaparochie werd vandaag gewonnen door Johan van der Veen uit Oentsjerk.

De winnaars vlnr: Ynze Stienstra, Marten Bergsma en Johan van der Veen

 

Makkum wint in Wier
Gepost op: Maandag 06 juli @ 19:37:16 (857 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Makkum (Jurre Rinia, Jouke Vlasbloem en Klaas Pier Folkertsma is maandagavond winnaar geworden van de uitgestelde afdelingswedstrijd voor jongens.

 

Keatsen sa as it keatsen bedoeld is
Gepost op: Zondag 05 juli @ 18:34:58 (1420 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


De fyftjin partoeren yn ‘e twadde klas frije formaasje lieten yn Deinum sjen hoe moai it keatsspul is as der mei hert en siel keatst wurdt. Mei donder en bliksem, moai wat tuskenspul en ferbaal op in plesierige manier makken de mannen űnbewust flitsend reklame foar it keatsen. Benammen yn de twa heale finales waard der presteard op topnivo.

Vlnr: Gerrit-Jan Duiven, Wierd Baarda en Douwe Anema

 

Hans Wassenaar koning zonder kroon
Gepost op: Zondag 05 juli @ 18:27:43 (1491 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Jan Dirk de Groot, Renze Pieter Hiemstra en Hans Wassenaar zijn zondag in Harlingen winnaar geworden van de negende vrije formatiewedstrijd van het seizoen. (Foto: Henk Bootsma).

 

Trio Rianne Vellinga wint in Leeuwarden
Gepost op: Zondag 05 juli @ 16:52:22 (626 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Rianne Vellinga (Franeker), Marte Altenburg (Grou) en Marrit Zeinstra (Peins) zijn zondag in Leeuwarden winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor de dames eerste klasse.

Vlnr: Marrit Zeinstra, Rianne Vellinga en Marte Altenburg

 

Peins tijdens halve finale afgelast
Gepost op: Zondag 05 juli @ 16:00:26 (947 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


De vrije formatiewedstrijd voor heren eerste klasse in Peins is zondag vanwege de grote hoeveelheid regen die naar beneden kwam tijdens de halve finale door scheidsrechter Willem Beimers afgelast. (Foto's: Lijkle Spijksma).

 

Partuur Lobke Vlasbloem wint in Jirnsum
Gepost op: Zondag 05 juli @ 15:32:36 (387 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015
Lobke Vlasbloem (Makkum) en Joanne Broeders (Ried) zijn zondag in Jirnsum winnaar geworden van de vrije formatie wedstrijd voor schoolmeisjes.

 

Partuur Doede de Jager wint in Niawier
Gepost op: Zondag 05 juli @ 15:25:53 (591 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Doede de Jager (Easterein) en Harmen Zuidema (Minnertsga) zijn zaterdag in Niawier winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor welpen-jongens.

 

Partuur Youri de Groot wint in Kimswerd
Gepost op: Zaterdag 04 juli @ 17:18:34 (507 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Youri de Groot (Menaam) en Karel Monfils (Kimswerd) zijn zaterdag in Kimswerd winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor schooljongens.

 

Bolsward verrast met zege op Jong Nederland
Gepost op: Zaterdag 04 juli @ 16:55:06 (1396 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Bolsward behoorde vooraf tot de kanshebbers maar bewees ook met deze extra bagage goed uit de voeten te kunnen. Julian Faber, Peter van Zuiden en Hendrik Bouwhuis piekten tegen Sint Jacobiparochie (Enno Kingma, Rick Poortstra en Sjoerd de Jong) op het juiste moment en wisten de zege op de 103de Jong Nederland partij vrij verrassend over de streep te trekken. (Foto's: Henk Bootsma).

 

Partuur Anke Mollema wint in Easterein
Gepost op: Zaterdag 04 juli @ 15:56:10 (793 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Anke Mollema (Nes), Kim Dijkstra (Makkum) en Anne Monfils (Kimswerd) zijnzaterdag in Easterein winnaar geworden van de d.el. – wedstrijd voor meisjes.

 

Franeker wint bond 50+
Gepost op: Zaterdag 04 juli @ 15:04:53 (908 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


In Pingjum is Franeker (Jan van der Meulen, Jan Sipma en Ludwig Seerden) winnaar geworden van de bond voor de heren 50+.

 

Hans Wassenaar verdiend koning op Masters Heerenveen
Gepost op: Vrijdag 03 juli @ 20:28:10 (868 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Alleskunner Hans Wassenaar mocht zich vrijdagavond op de Masters in Heerenveen tot koning laten kronen. Hij volgde de al vroeg onttroonde Johan van der Meulen op, Wassenaar kan niet alleen veel, hij wil ook niets missen. Zo had hij het plan na de finale naar Easterlittens af te reizen om daar nog mee te doen aan de Jeu de Pelotefinale voor Leeuwarden. (Foto: Henk Bootsma).

Vlnr: Dylan Drent, Hans Wassenaar en Menno van Zwieten

 

Hitte teister 55+
Gepost op: Donderdag 02 juli @ 11:58:33 (565 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Zinderende hitte en dito partijen bij de 72 spelers van de 55-plus in Froubuurt.

De winnaars van links naar rechts: Henk Bloemsma, Auke Kuiken en Bart Limburg


 

Een tropische 33ste Takomstpartij in Oosterbierum
Gepost op: Woensdag 01 juli @ 17:29:11 (932 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Er heerste vandaag bij de 33ste Takomstpartij een kaatswedstrijd voor16 jongens- en meisjesparturen een tropische hitte. (Foto’s: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Sil Leystra, Jouke Vlasbloem (met wisselbeker) en Roel Pieter de Jong

 

Uitslagen FB Oranjewâld Cup
Gepost op: Dinsdag 30 juni @ 19:51:34 (823 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Vanavond was de eerste ronde om de FB Oranjewâld Cup.

 

Partuur Andrea Kroes wint in Easterlittens
Gepost op: Zondag 28 juni @ 20:14:29 (771 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Andrea Kroes (Gauw) en Marije Hellinga (Deinum) en Martzen Deinum (Wommels) zijn zondag in Easterlittens winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor de meisjes.

 

Partuur Karel Monfils wint in Franeker
Gepost op: Zondag 28 juni @ 17:34:50 (832 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Karel Monfils (Kimswerd) en Pieter Jan Leijenaar (Exmorra) zijn zondag in Franeker winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor schooljongens.

 

Gert Anne van der Bos haalt gram in Berltsum
Gepost op: Zondag 28 juni @ 17:26:38 (1214 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Opslager Gert-Anne van der Bos was zondag op de vrije formatiewedstrijd van kaatsvereniging Berlikum ouderwets op dreef. Ging het een dag eerder in Holwerd nog bepaald niet van een leien dakje nog geen 24 uur later was de kanonnier uit Holwerd weer van ongekende klasse. (Foto's: Henk Bootsma).

Gert-Anne van der Bos: ongekroonde koning!

 

Trio Ilse Tuinenga wint in Huizum
Gepost op: Zondag 28 juni @ 16:09:17 (740 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Ilse Tuinenga, Sjoukje Visser en Manon Scheepstra hebben zondag in Huizum de vrije formatiepartij voor de dames hoofdklasse gewonnen. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Manon Scheepstra, Sjoukje Visser en Ilse Tuinenga

 

Jan Schurer koning op De Ryp
Gepost op: Zondag 28 juni @ 15:42:18 (1042 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Dirk-Yde Sjaarda (Easterein), Bauke Dijkstra (Easterein) en Jan Schurer (Easterein) zijn zondag in Dronryp winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor de heren eerste klasse. (Foto’s: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Dirk Yde Sjaarda, Jan Schurer en Bauke Dijkstra

 

Partuur Johan Wittermans wint bij de heren 50+
Gepost op: Zondag 28 juni @ 15:40:11 (923 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Johan Wittermans (Sneek), Ron Oortwijn (Zwolle) en Age Sikma (Âldstjerk) zijn zondag in Makkum winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor de heren 50+.

 

Partuur Peter Bootsma wint in Makkum
Gepost op: Zondag 28 juni @ 15:38:37 (554 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Peter Bootsma (Makkum),Eric Zittema (Berltsum) en Jan Jelle Jongsma (Damwâld) pakten zondag in Makkum de zege bij de d.e.l. – wedstrijd voor de heren 30+.

 

Partuur Jimmy Geertsma wint in Achlum
Gepost op: Zondag 28 juni @ 15:24:27 (617 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015
Jimmy Geertsma (Dronryp), Robert Broeders (Ried) en Kevin Jordi Hiemstra (Koarnjum) zijn zaterdag in Achlum winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor jongens.

 

Franeker oppermachtig op Jong Famme partij
Gepost op: Zaterdag 27 juni @ 19:42:23 (1160 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


In Mantgum stonden dit jaar 19 partuur op de deelnemerslijst voor de Jong Famme partij. Daarvan was er één partuur dat door iedereen getipt werd als het te kloppen partuur. Dat was het trio van KV Jan Bogtstra uit Franeker. Zij speelden in dezelfde formatie als in de voorgaande twee jaar waarin zij wisten te winnen.(Foto: Henk Hempenius).

 

Tjisse Steenstra koning op jubileumpartij
Gepost op: Zaterdag 27 juni @ 18:13:42 (1322 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Het partuur van Tjisse Steenstra, Herman Sprik en Marten Feenstra stak er zaterdag op de jubileumpartij van de 125-jarige VVV Concordia met kop en schouders boven uit. (Foto: Henk Bootsma).

 

Trio Jelle Attema wint in Wijnaldum
Gepost op: Zaterdag 27 juni @ 17:13:20 (893 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Jelle Attema, Hendrik Bouwhuis en Hillebrand Visser zijn zaterdag in Wijnaldum winnaar geworden van de vrije formatie wedstrijd voor eersteklassers.

Vlnr: Hendrik Bouwhuis, Jelle Attema en Hillebrand Visser

 

Trio Michiel Scheepvaart wint in Tytsjerk
Gepost op: Zaterdag 27 juni @ 17:10:54 (821 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015
Michiel Scheepvaart, Gert-Jan Meekma en Erwin Zijlstra zijn zaterdag in Tytsjerk winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor tweedeklassers.

 

Easterein prolongeert titel
Gepost op: Donderdag 25 juni @ 08:18:38 (1061 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Easterein met de meisjes Roelie Kroondijk, Nynke Paauw, Corrie Kroondijk is voor de tweede maal in de historie van het provincale schoolkaatswedstrijden als winnaar uit de bus gekomen. Dat was nog nooit eerder gebeurd terwijl er al ruim 55 jaar in dit verband wordt gekaatst. (Foto: G. Braaksma).

Vlnr: Roelie Kroondijk, Nynke Paauw, Corrie Kroondijk

 

Sjirk de Wal wint in Menaam
Gepost op: Maandag 22 juni @ 11:00:32 (606 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015
Kaatsvereniging Sjirk de Wal uit Dronryp is zondag in Menaam winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor de pupillenjongens.

 

Manon Scheepstra 'koningin' van Het Noorden
Gepost op: Zondag 21 juni @ 20:22:54 (989 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Ilse Tuinenga, Sjoukje Visser en Manon Scheepstra zijn zondag in Sint Jacobiparochie winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor de dames hoofdklasse. (Foto's Henk Bootsma).

Manon en Sjoukje gaan uit hun bol...

 

Trio Tjisse Steenstra verrast in Sint Jacobiparochie
Gepost op: Zondag 21 juni @ 18:58:57 (1463 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Tjisse Steenstra, Herman Sprik en Marten Feenstra zijn zondag op de vrije formatiewedstrijd van kaatsvereniging Het Noorden verrassend winnaar geworden van de traditionele kermispartij. (Foto's: Henk Bootsma).

Vlnr: Herman Sprik, Tjisse Steenstra (koning) en Marten Feenstra

 

Partuur Hendrik Tolsma wint in Tzummarum
Gepost op: Zondag 21 juni @ 17:42:05 (1057 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


De vrije formatiewedstrijd voor eersteklassers is zondag in Tzummarum gewonnen door Hendrik Tolsma (Leeuwarden), Allard Hoekstra (Franeker) en Thomas van Zuiden (Tjerkwerd). (Foto’s Lijkle Spijksma).

Vlnr: Thomas van Zuiden, Allard Hoekstra en Hendrik Tolsma

 

Partuur Jan-Tymen Eisma wint in Wergea
Gepost op: Zondag 21 juni @ 17:28:06 (1095 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Jan-Tymen Eisma (Tzum) en Redmer Wiersma (Easterein) zijn zondag in Wergea winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor welpen-jongens.

 

Trio Gosse Beeksma wint in Tzummarum
Gepost op: Zondag 21 juni @ 17:11:39 (974 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Het trio Gosse Beeksma (Koarnjum), Sip-Jaap Bos (Anjum) en Jelle Jaap Stiemsma (Lioessens) is zondag winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor tweedeklassers. (Foto’s: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Gosse Beeksma, Sip-Jaap Bos en Jelle Jaap Stiemsma

 

Partuur Jurre Rinia wint in Hijum
Gepost op: Zondag 21 juni @ 17:02:16 (785 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Jurre Rinia (Makkum), Roel Pieter de Jong (Ried) en Kevin Jordi Hiemstra (Koarnjum) zijn zaterdag in Hijum winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor de jongens.

 

Partuur Anke Mollema wint in Makkum
Gepost op: Zondag 21 juni @ 16:40:31 (990 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Anke Mollema (Nes), Kim Dijkstra (Makkum) en Jildou Felkers (Stiens) zijn zondag in Makkum winnaar geworden van de d.e. l. – wedstrijd voor meisjes.

 

KV Het Noorden wint in Exmorra
Gepost op: Zaterdag 20 juni @ 19:50:15 (1121 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Kaatsvereniging Het Noorden uit Sint Jacobiparochie (Thijs Houtsma, Dirk Poortstra en Piet Machiela) is zaterdag in Exmorra winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor de heren 50+.

 

Renze Pieter Hiemstra koning in Broeksterwâld
Gepost op: Zaterdag 20 juni @ 18:59:52 (1199 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Gert Anne van der Bos, Renze Pieter Hiemstra en Daniël Iseger waren op papier al het meest aansprekende partuur op de d.e.l. - wedstrijd van kaatsvereniging Sla Raek uit Broeksterwâld .

 

Boazum wint bond dames
Gepost op: Zaterdag 20 juni @ 18:12:02 (1308 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Boazum (Nellie Rijpma, Nynke Sijbrandij en Wiljo Sijbrandij) is zaterdag in Sint Annaparochie verrassend winnaar geworden van de bond voor dames. (Foto: Henk Hempenius).

 

Exmorra wint bij schoojongens
Gepost op: Zaterdag 20 juni @ 18:05:49 (881 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Exmorra met de kaatsers Christiaan Stremler, Dennis Strikwerda en Pieter Jan Leijenaar is zaterdag in Minnertsga winnaar geworden van de bond voor schooljongens.

 

De Twa Doarpen-Dios wint bond schoolmeisjes
Gepost op: Zaterdag 20 juni @ 18:00:40 (784 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Kaatsvereniging De Twa Doarpen-Dios is zaterdag in Boazum winnaar geworden van de bondswedstrijd voor schoolmeisjes.

 

Partuur Remmelt Bouma wint in Witmarsum
Gepost op: Zaterdag 20 juni @ 17:55:21 (631 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Het trio Remmelt Bouma (Weidum), Sip Jaap Bos (Anjum) en Tjitse Ben Hoekstra (Harlingen) heeft in Witmarsum de d.e.l. – wedstrijd voor tweedeklassers gewonnen door in de finale het partuur Kars Zeinstra (Franeker), Mart van der Molen en Gert-Jan Meekma beide uit Witmarsum met 5-4 en 6-4 te verslaan. (Foto’s: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Sip Jaap Bos, Remmelt Bouma en Tjitse Ben Hoekstra

 

Trio Elgar Boersma c.s. wint in Witmarsum
Gepost op: Zaterdag 20 juni @ 17:47:15 (835 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Elgar Boersma (Stiens), Pieter Jan Plat (Leeuwarden) en Erwin Zijlstra (Easterlittens) zijn zaterdag in Witmarsum winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor eersteklassers. (Foto’s: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Elgar Boersma, Pieter Jan Plat en Erwin Zijlstra

 

Vakantie speelt 55+ parten
Gepost op: Donderdag 18 juni @ 09:29:19 (617 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Op woensdag 17 juni 2015 kaatsten de 55+ weer op Sonnenborgh in Leeuwarden.

De prijswinnaars vlnr: Siep Berkenpas, Henk Porte en Gooitzen Roorda


 

Taeke Triemstra koninklijk in Stiens
Gepost op: Zondag 14 juni @ 18:13:10 (1178 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Het herstel kostte bloed, zweet en tranen maar het is zeker niet voor niets geweest. Voorinse Taeke Triemstra is weer helemaal terug van geweest. Dat bleek wel op de vrije formatiewedstrijd van kv DE BOER uit Stiens. Met zijn maten Gert-Anne van der Bos en Daniël Iseger boekte hij alweer de derde vrije formatiezege van het nog prille seizoen. (Foto's: Henk Bootsma).

 

Willem Heeringa koning in Minnertsga
Gepost op: Zondag 14 juni @ 17:26:20 (1438 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


De negende Kees Bonnemapartij in Minnertsga voor de
heren eersteklassers werd gewonnen door het partuur Bauke Triemstra (Sint Jaobiparochie), Dylan Drent (Harlingen) en Willem Heeringa (Tzummarum) die er vanaf de tweede omloop was bijgekomen. (Foto’s: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Dylan Drent, Willem Heeringa (koning) en Bauke Triemstra

 

Anjum wint in Dronryp
Gepost op: Zondag 14 juni @ 17:07:02 (1002 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Anjum (Gerwin Dijkstra, Sytse Koree en Gerrit Dijkstra) is zondag in Dronryp winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor schooljongens.

 

Wommels wint generale bondswedstrijd
Gepost op: Zondag 14 juni @ 16:49:37 (750 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Wommels (Anna-Brecht Bruinsma, Sjanet Wijnia en Anke Marije Pompstra) is zondag in Witmarsum winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor de dames hoofdklasse. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Anke Marije Pompstra, Sjanet Wijnia en Anna-Brecht Bruinsma

 

Easterein wint bij schoolmeisjes
Gepost op: Zondag 14 juni @ 16:47:37 (816 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Easterein (Roelie Kroondijk, Selma de Boer en Corrie Kroondijk) is zondag in Easterlittens winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor schoolmeisjes.

 

Partuur Jelle Jan Jongsma wint in Ried
Gepost op: Zondag 14 juni @ 16:45:28 (584 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Jelle Jan Jongsma (Damwâld), Jan Fokke Mulder (Dronryp) en Keimpe Koldyk (Heerenveen) zijn zondag in Ried winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor de heren 30+.

 

Bolsward wint bij welpen-meisjes
Gepost op: Zondag 14 juni @ 16:43:10 (968 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Bolsward (Inge Blanke, Femke Folkerts en Noa Elzinga) is zondag in Jirnsum winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor de welpen-meisjes.

 

Spannum wint in Jirnsum
Gepost op: Zondag 14 juni @ 16:41:41 (960 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Spannum (Sido Harkema, Stijn Vincken en Jan Tymen Eisma) is zonfag in Jirnsum winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor de welpen-jongens.

 

Trio Pollie Kwast wint in Leeuwarden
Gepost op: Zaterdag 13 juni @ 18:44:12 (1161 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Pollie Kwast (Harlingen), Johannes Siegersma (Berltsum) en Peter Kwast (Harlingen) zijn zaterdag in Leeuwarden winnaar geworden van de vrijeformatie wedstrijd voor de heren 50+.

Vlnr: Peter Kwast, Pollei Kwast en Johannes Sigersma

 

Trio Gert-Anne van der Bos wint in Morra
Gepost op: Zaterdag 13 juni @ 18:16:11 (1043 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Gert-Anne van der Bos, Taeke Triemstra en Daniël Iseger zijn zaterdag in een koud en winderig Morra winnaar geworden van de vierde vrije formatiewedstrijd van het seizoen 2015.

Vlnr: Gert-Anne van der Bos, Taeke Triemstra en Daniël Iseger

 

Trio Anna-Brecht Bruinsma wint in Pingjum
Gepost op: Zaterdag 13 juni @ 17:33:36 (729 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Anna Brecht Bruinsma (Wommels), Riska Bouma (Assen) en Geke de Boer (Wergea) zijn zaterdag in Pingjum winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor de dames eerste klasse.

Vlnr: Riska Bouma, Anna-Brecht Bruinsma en Geke de Boer

 

Goënga wint bond meisjes
Gepost op: Zaterdag 13 juni @ 17:32:14 (670 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Goënga (Andrea Kroes en Sanne Hijlkema) is in Hank-Dussen winnaar geworden van de bondswedstrijd voor meisjes. (Foto: Klaas Hijlkema).


 

KV Sjirk de Wal wint in Makkum
Gepost op: Zaterdag 13 juni @ 17:29:57 (799 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Dronryp (Haye Tseard van der Hem, Jorn Lars van Beem en Rick Minnesma) is zaterdag in Makkum winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor pupillenjongens.

 

Jirnsum wint in Sint Nicolaasga
Gepost op: Zaterdag 13 juni @ 17:28:32 (773 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Het afdelingspartuur van Jirnsum bestaande uit Senna Keulen, Foke Jil Bakker en Marije Bodde heeft zaterdag in Sint Nicolaasga de afdelingspartijvoor pupillenmeisjes gewonnen.

 

Makkum wint bond jongens
Gepost op: Zaterdag 13 juni @ 17:26:31 (638 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015
Makkum met de kaatsers Jurre Rinia, Jouke Vlasbloem en Klaas Pieter Folkertsma is zaterdag in Hommerts winnaar geworden van de bond voor jongens.

 

Marrit Zeinstra koningin in Stiens
Gepost op: Zaterdag 13 juni @ 04:36:19 (802 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Elly Hofman, Elma Breeuwsma en Marrit Zeinstra zijn vrijdag in Stiens winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor de dames hoofdklasse. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Elma Breeuwsma, Marrit Zeinstra en Elly Hofman

 

Partuur Jelle Jan Bouma wint in Hurdegaryp
Gepost op: Maandag 08 juni @ 06:30:19 (873 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Jelle Jan Bouma (Franeker), Jacob Kamstra (Franeker) en Peter de Boer (Ryptsjerk) zijn zondag in Hurdegaryp winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de heren 30+.

 

Makkum wint in Huizum
Gepost op: Zondag 07 juni @ 19:59:17 (825 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Makkum (Jurre Rinia, Jouke Vlasbloem en Klaas Pier Folkertsma) is zondag in Huizum winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor jongens.

 

Renze Pieter Hiemstra koning op Eise Eisinga partij
Gepost op: Zondag 07 juni @ 16:40:27 (1431 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Jan Dirk de Groot, Renze Pieter Hiemstra en Hans Wassenaar zaten mooi in de lijst en omdat alles in de finale naar hun kant viel waren zij de bovenmeester op een partij die verder maar weinig echte hoogtepunten kende. (Foto's: Henk Bootsma).

 

Partuur Hendrik Tolsma wint in Damwâld
Gepost op: Zondag 07 juni @ 16:02:51 (992 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Met een royale voorsprong heeft het partuur Hendrik Tolsma (Leeuwarden), Allard Hoekstra (Franeker) en Thomas van Zuiden (Tjerkwerd) in Damwâld de vrije formatiewedstrijd voor eersteklassers gewonnen. Foto’s: (Lijkle Spijksma).

Vlnr: Hendrik Tolsma, Allard Hoekstra en Thomas van Zuiden

 

Partuur Jelle Pieter van der Walt wint in Kimswerd
Gepost op: Zondag 07 juni @ 14:54:24 (686 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Jelle Pieter van de Walt (Tzummarum), Sjoerd Smits (Britsum) en Kevin Jordi Hiemstra (Koarnjum) zijn zaterdag in Kimswerd winnaar geworden van de uitnodigingswedstrijd voor jongens.

 

Trio Martijn Olijnsma wint in Nijland
Gepost op: Zaterdag 06 juni @ 21:10:21 (1192 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Martijn Olijnsma, Taeke Triemstra en Sjoerd de Jong zijn zaterdag in Nijland verrassend winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor de heren hoofd klasse. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Taeke Triemstra, Sjoerd de Jong en Martijn Olijnsma

 

Partuur Nicole Hempenius oppermachtig in Nijland
Gepost op: Zaterdag 06 juni @ 20:07:12 (879 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Het partuur van Nicole Hempenius, Feikje Bouwhuis en Manon Scheepstra is zaterdag in Nijland met groot machtsvertoon winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor de dames hoofdklasse. )Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Manon Scheepstra, Nicole Hempenius en Feikje Bouwhuis

 

Trio Nelie Steenstra wint yn Reduzum
Gepost op: Zaterdag 06 juni @ 19:35:59 (727 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Nelie Steenstra (Bitgummole), Anke Winkel (Hijum), Corina de Vries (Bitgum) zijn zaterdag in Reduzum winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor de dames eerste klasse.

Vlnr: Anke Winkel, Nelie Steenstra en Corina de Vries

 

Trio Piet de Groot wint in Gytsjerk
Gepost op: Zaterdag 06 juni @ 18:09:13 (997 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Piet de Groot (Midlum), Piet Machiela (Sint Jacobiparochie) en Age Sikma (Aldtsjerk) zijn zaterdag in Gytsjerk winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor de heren 50+.

Vlnr: Piet Machiela, Age Sikma en Piet de Groot

 

Erwin Zijlstra koning in Sint Annaparochie
Gepost op: Zaterdag 06 juni @ 17:46:36 (901 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


In Sint Annaparochie is het partuur van Jelte-Pieter Dijkstra (Easterein), Pieter Jan Plat (Leeuwarden) en Erwin Zijlstra (Easterlittens)winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor de heren eerste klasse. (Foto’s: Lijkle Spijksma)

Vlnr: Pieter Jan Plat, Erwin Zijlstra (koning) en Jelte-Pieter Dijkstra

 

Trio Arnold Zijlstra wint in Sint Annaparochie
Gepost op: Zaterdag 06 juni @ 17:44:18 (629 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Het trio Arnold Zijlstra (Tzummarum), Tsjerk Elsinga (’s Hertogenbosch) en Wessel Miedema (Berltsum) is winnaar geworden van de door de door elkaar loten wedstrijd voor heren tweedeklassers. (Foto: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Arnold Zijlstra. Wessel Miedema en Tsjerk Elsinga

 

Partuur Rixt Wijnia wint Anjum
Gepost op: Zaterdag 06 juni @ 17:42:42 (469 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Rixt Wijnia (Wommels) en Inge Jansma (Dronryp) zijn zaterdag in Anjum winnaar geworden van de uitnodigingswedstrijd voor schoolmeisjes.

 

Partuur Hiske Zeinstra wint in Britsum
Gepost op: Zaterdag 06 juni @ 17:41:22 (669 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Hiske Zeinstra (Peins), Hester Bruinsma (Wommels) en Anne Monfils (Kimswerd) zijn zaterdag in Britsum winnaar geworden van de uitnodigingswedstrijd voor meisjes.

 

Partuur Jurrit Osinga wint in Bolsward
Gepost op: Zaterdag 06 juni @ 17:39:54 (718 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Jurrit Osinga (Ingelum) en Haye Tseard van der Hem (Dronryp) zijn zaterdag in Bolsward winnaar geworden van de uitnodigingswedstrijd voor pupillenjongens.

 

Partuur Youri de Groot wint in Anjum
Gepost op: Zaterdag 06 juni @ 17:37:48 (519 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Youri de Groot (Menaam) en Karel Monflis (Kimswerd) zijn zaterdag in Anjum winnaar geworden van de uitnodigingswedstrijd voor schooljongens.

 

Jeugd Wier slaat foarbęst op
Gepost op: Donderdag 04 juni @ 16:11:20 (451 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Op woansdeitemiddei 3 juny wie yn Wier de Fedde Winselaarpartij foar de skoaljeugd fan Berltsum en Wier.



 

Eerste Willem Bosklopper partij voor de 55+
Gepost op: Donderdag 04 juni @ 07:42:36 (700 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Op woensdag 3 juni waren de 55-plussers te gast in Goutum op de eerste Willem Bosklopper partij. Deze partij is vernoemd naar de in december 2013 veel te vroeg overleden Willem Bosklopper.

De winnaars vlnr: Eeltje Wiersma, Anne Baarda, Rita Bosklopper en Piet de Groot. (Foto: Peter Siemensma).

 

Sjirk de Wal wint bij pupillenjongens
Gepost op: Maandag 01 juni @ 18:43:42 (823 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Dronryp (Haije Tseard v.d. Hem, Jorn Lars v.d. Beem en Rick Minnesma) zijn zondag in Ingelum winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor pupillenjonges.

 

Trio Ludwig Seerden wint in Schingen
Gepost op: Zondag 31 mei @ 18:37:23 (736 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Sipke Hiemstra (Easterein), Ludwig Seerden (Franeker) en Herman Radelaar (Rolde) zijn zondag in Schingen winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor de heren 50+.

Vlnr: Ludwig Seerden, Herman Radelaar en Sipke Hiemstra

 

Tzummarum wint in Pingjum
Gepost op: Zondag 31 mei @ 18:32:44 (859 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Tzummarum met Jelle Pieter van de Walt, Harm de Vries en Nick Leistra is zondag in Pingjum winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor jongens.

 

Berlikum wint in Menaam
Gepost op: Zondag 31 mei @ 18:20:54 (881 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Berlikum met de pupillenmeisjes Esther de Vries, Nienke Zijlstra en Siebrechje Wiersma is zondag in Menaam winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor pupillenmeisjes.

 

Formatie Ilse Tuinenga wint in Winsum
Gepost op: Zondag 31 mei @ 18:07:06 (771 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Ilse Tuinenga, Sjoukje Visser en Manon Scheepstra zijn winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor de dames hoofdklasse. (Foto: Henk Hempenius).

 

Trio Nelie Steenstra wint in Winsum
Gepost op: Zondag 31 mei @ 18:03:55 (813 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Nelie Steenstra, Marie-jetske Lettinga en Anouk Tolsma zijn zondag in Winsum winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor de dames eerste klasse. (Foto: Henk Hempenius).

 

Jelte Pieter Dijkstra koning Wassenaarpartij in Húns
Gepost op: Zondag 31 mei @ 17:05:20 (1088 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Slechte weersomstandigheden in Húns tijdens de vrije formatiewedstrijd voor heren eersteklassers. (Foto’s: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Evert Pieter Tolsma, Jelte Pieter Dijkstra (koning) en Hendrik Jan van der Velde

 

Trio Gert-Anne van der Bos schrijft historie
Gepost op: Zondag 31 mei @ 16:44:23 (1879 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Gert-Anne van der Bos, Taeke Triemstra en Daniël Iseger schreven zondag in Dongjum historie met het winnen van de jaarlijkse merkepartij. Het was een overwinning die met een gouden letters geschreven mag worden. De zege bij kaatsvereniging Moed en Volharding was namelijk de 50ste sedert deze kaatsers een formatie vormen. (Foto's: Henk Bootsma).

 

Schoolmeisjes Ried winnen in Hartwerd
Gepost op: Zondag 31 mei @ 15:17:44 (1018 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Ried (Joanne Elise Broeders, Trea van der Ploeg en Reny van Wieren) is zondag in Hartwerd winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor schoolmeisjes.

 

Partuur Jelmer Foppe Drijfhout wint in Easterein
Gepost op: Zondag 31 mei @ 15:16:08 (999 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Jelmer Foppe Drijfhout (Poppenwier) en Durk Bootsma (Tirns) zijn zondag in Easterein winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor welpen-jongens.

 

Goënga wint in Raerd
Gepost op: Zondag 31 mei @ 15:14:44 (685 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Goënga met de kaatssters Andrea Kroes en Sanne Hijlkema is zondag in Raerd winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor meisjes. (Foto: Klaas Hijlkema).

 

Partuur Elske van Straten wint in Easterein
Gepost op: Zondag 31 mei @ 15:13:17 (744 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Élske van Straten (Feinsum) en Janna Posthumus (Jirnsum) zijn zondag in Easterein winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor de welpen-meisjes.

 

Trio Joukje Salverda wint in Ee
Gepost op: Zaterdag 30 mei @ 17:46:08 (779 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2015


Joukje Salverda (Franeker), Lilijan Kingma (Sint Annaparochie) en Sjanet Wijnia (Wommels) is zaterdag in Ee winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de dames eerste klasse. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Joukje Salverda, Sjanet Wijnia en Lilijan Kingma