Welkom op de website van www.kaatsen.nlFrythermoYour DJ
Home  ∑  Nieuwsarchief  

   Menu
Home
Nieuwsarchief
Web Links
Spelregels
Parturen 2017
Gastenboek

   Websponsors
Middelsee schilders
Your-DJ
Laanstra en Roersma
Opel Deinum Franeker
Copy service
Van Smeden IJzerwaren en Gereedschappen
Bouwbedrijf Bruinsma
Nijholt

   Agenda
  Ma Di Wo Do Vr Za Zo
>         01 02 03
> 04 05 06 07 08 09 10
> 11 12 13 14 15 16 17
> 18 19 20 21 22 23 24
> 25 26 27 28 29 30  



Agenda deze week:

Zaterdag, september 23
Evenement start om 11:00 Alle categorieŽn d.e.l. + verl. ronde



Zoek agenda door op...



Agenda van vandaag:

Geen events vandaag

Webalizer web stats

Onderwerpen > Wedstrijduitslagen 2016
Wedstrijduitslagen 2016
 

Tjeerd de Jong winnaar van het jaarklassement 2016!
Gepost op: Dinsdag 20 december @ 23:00:41 (1742 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Er konden woensdag ruim 100 kaatsers verwelkomd worden en 16 dames die zich o.a. bezig hielden met het maken van een mooi kerststuk.

 

Spanning stijgt ten top bij de 55-plussers
Gepost op: Dinsdag 06 december @ 23:34:37 (1534 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Op deze een na laatste kaatstdag van 2016 was de spanning af te lezen van een aantal van de 108 kaatsers die weer in de Trije waren.

De winnaars vlnr: Roel Sijbesma, Albert Dijkstra en Bart Limburg

 

Spanning stijgt bij 55+
Gepost op: Dinsdag 22 november @ 20:35:53 (1835 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


In sporthal de Trije in Franeker traden vandaag 23 nonember 2016 maar liefst 108 kaatsers aan om allereerst te kaatsen voor voor de dagprijzen maar een aantal kaatsers waren was ook druk met de plaats die men inneemt in de jaarlijkse competitie.

De winnaars vlnr: Tom Twerda, Jan Feenstra en Andries Engbringhof.

 

Volle bak en dito prijzen bij 55+
Gepost op: Woensdag 09 november @ 18:59:48 (1568 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Op woensdag 9 november 2016 van 10.00 uur tot bijna 16.30 uur kaatsten er weer 100 man bij de 55+ in de Trije te Franeker.

De winnaars vlnr: Jan P. Bennema, Jan Feenstra en Leendert Terpstra. Jaap Zondervan (had nog een krans van een vorige partij te goed).

 

55+ mist afslag Franeker
Gepost op: Dinsdag 25 oktober @ 22:44:42 (1963 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Ruim 100 kaatsers waren na 6 weken rust weer naar de Trije in Franeker gekomen om met elkaar de strijd aan te gaan.

De winnaars vlnr: Wieger Boonstra, Pieter Bouma en Hielke Braaksma

 

55+ sluit seizoen zonnig af
Gepost op: Woensdag 21 september @ 06:43:34 (2122 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


De 55+ hebben vandaag onder prachtige weersomstandigheden een streep gezet onder het zomerseizoen.

De winnaars vlnr: Piet Stellingwerf, Piet Bosgraaf en Sieger Siderius

 

Johan van der Meulen zwaait af met koningschap
Gepost op: Zaterdag 17 september @ 05:56:24 (2724 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


In 2005 behoorde hij al tot het winnende partuur en nu elf jaar later wist hij deze prestatie nog eens te herhalen. Met dien verstande dat nu het koningschap wel voor hem was. Het betekende tevens het eind van een prachtige carriŤre die goed was voor 344 punten. (Foto's: Henk Bootsma).

 

Manon Scheepstra heerst op Oldehovepartij
Gepost op: Zaterdag 17 september @ 04:47:18 (2163 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Elly Hofman, Anke Winkel en Manon Scheepstra pakten zaterdag op een zonnig Sonnenborgh de laatste kransen van het seizoen. (Foto: Henk Bootsma).

Vlnr: Elly Hofman, Manon Scheepstra en Anke Winkel

 

Kaderdag federatie WŻnseradiel-Bolsward-Workum
Gepost op: Maandag 12 september @ 00:08:04 (3239 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Afgelopen zaterdag 10 september hield de federatie WŻnseradiel-Bolsward-Workum haar traditionele kaderdei in Exmorra als afsluiting van het seizoen.

 

Bauke Triemstra koning kermispartij Marsum
Gepost op: Zondag 11 september @ 09:21:14 (3046 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Bauke Triemstra, Dylan Drent en Jan Schurer waren net iets scherper dan Elgar Boersma, Taeke Triemstra en Patrick Scheepstra en mochten na afloop de envelop met inhoud in ontvangst nemen. (Foto's: Henk Bootsma).

 

Ludwig Seerden sluit af in stijl
Gepost op: Zondag 11 september @ 00:37:55 (2334 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016
Tjeerd Bouma, Ludwig Seerden en Roel Sijbesma zijn zaterdag in Goutum winnaar geworden van de laatste d.e.l. - wedstrijd van het seizoen voor de heren 50+.

 

Michel van der Veen koning 66ste Lytse PC
Gepost op: Zaterdag 10 september @ 08:13:36 (2840 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


De 66ste Lytse PC in Mantgum werd zaterdag gewonnen door Feiko Broersma (Leeuwarden), Michel van der Veen (Franeker) en Aloys Freitag (Makkum). (Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Aloys Freitag, Michel van der Veen (koning) en Feiko Broersma

 

Joukje Kuperus boekt eerste zege in hoofdklasse
Gepost op: Vrijdag 09 september @ 10:15:59 (2125 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


De op een na laatste wedstrijd voor de dames hoofdklasse is vrijdag in Marsum in een overwinning geŽindigd voor het partuur van Joukje Kuperus, Iris van der Veen en Manon Scheepstra. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Joukje Kuperus, Manon Scheepstra en Iris van der Veen

 

55+ krijgt het er warm van
Gepost op: Woensdag 07 september @ 08:35:18 (2200 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Was het vorig jaar in Sneek kaatsen met de winter- of de regenjas aan vandaag was het stralend mooi weeer en soms zelf te warm.

De winnaars vlnr: Sjouke Herrema, Peter Siemensma en Anne Kramer

 

Partuur Freek Ebbinge wint in Franeker
Gepost op: Zondag 04 september @ 22:35:01 (1809 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Freek Ebbinge, Jelle Jan Bouma en Albert Walsweer zijn zondag in Franeker winnaar geworden van de d.e.l. Ė wedstrijd voor de heren 50+.

 

Trio Gert-Anne van der Bos: eind goed al goed!
Gepost op: Zondag 04 september @ 12:53:17 (2389 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Op zondag 4 september 2016 kwam er een eind aan de samenwerking van het succesvolste vrije formatie partuur dat sedert het ontstaan van het kaatsen actief is geweest. (Foto's: Henk Bootsma).

 

Trio Roelie Kroondijk wint in Reduzum
Gepost op: Zondag 04 september @ 11:47:16 (1752 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


De vrije formatiewedstrijd voor dames eerste klasse is zondag gewonnen door Roelie Kroondijk (vervangster van Sietske Okkema) uit Easterein (valt nog onder de categorie schoolmeisjes), Martine Tiemersma (Easterein) en Martzen Deinum (Wommels). (Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Martine Tiemersma, Roelie Kroondijk en Martzen Deinum

 

Trio Tuinenga wint in Wommels
Gepost op: Zondag 04 september @ 11:36:28 (1312 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Ilse Tuinenga, Sjoukje Visser en Manon Scheepstra zijn in Wommels winnaar geworden van de laatste vrije formatiewedstrijd van het seizoen 2016. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Manon Scheepstra, Sjoukje Visser en Ilse Tuinenga

 

Chris Wassenaar koning in Reduzum
Gepost op: Zondag 04 september @ 11:17:27 (2382 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Het partuur van Chris Wassenaar (Minnertsga), Arie den Breejen (Arum) en Michel van der Veen (Franeker) die in de finale, de in de halve finale geblesseerde Tjitte Bonnema (Tzummarum) verving, zijn als eerste geŽindigd in Reduzum waar de vrije formatiewedstrijd eerste klasse voor heren
werd gekaatst. (Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Tjitte Bonnema, Arie den Breejen, Chris Wassenaar (koning) en Michel van der Veen

 

Partuur Serena Hovenga wint in Weidum
Gepost op: Zondag 28 augustus @ 13:23:58 (1842 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Serena Hovenga (Marsum), Annet de Haan (Sint Annaparochie) en Kim Dijkstra (Makkum) zijn zondag in Weidum winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor meisjes. (Foto: Henk Hempenius).


 

Partuur Sytse Hibma wint in Heerenveen
Gepost op: Zondag 28 augustus @ 11:09:42 (1772 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016
Sytse Hibma (Schettens) en Hans Diekman (Heerenveen) zijn zondag in Heerenveen winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de heren 30+.

 

Partuur Wessel van der Woud wint in Tzummarum
Gepost op: Zondag 28 augustus @ 10:47:50 (1819 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Wessel van der Woud (Goutum), Tycho de Groot (Menaam) en Patrick van Dellen (Berltsum) zijn in Tzummarum winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor jongens.

 

Partuur Senne Idsardi wint in Dongjum
Gepost op: Zondag 28 augustus @ 10:35:59 (1387 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Senne Idsardi (Dronryp) en Iris Oosterbaan (Scharnegoutum) zijn zondag in Dongjum winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor pupillenmeisjes.

 

Na PC-bal: zilveren Van Aisma-telegraaf voor Hans Wassenaar
Gepost op: Zondag 28 augustus @ 10:11:22 (2151 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


De Van Aismapartij ontbrak nog op het lijstje van Hans Wassenaar maar na zondag kan ook deze prestigieuze partij worden afgevinkt. Met zijn maten Marten Bergsma en Renze Pieter Hiemstra was hij in de finale vele maten te groot voor de formatie van Peter van Zuiden, Erik Haitsma en Willem Heeringa. (Foto's: Henk Bootsma).

 

Trio Jelte-Pieter Dijkstra wint in Makkum
Gepost op: Zondag 28 augustus @ 09:11:31 (1680 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


De 44ste Koninklijke Tichelaar Partij is zondag gewonnen door Jelte-Pieter Dijkstra (Heerenveen), Hendrik-Jan van der Velde (Bolsward) en Evert Pieter Tolsma (Winsum).
(Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Evert Pieter Tolsma, Hendrik Jan van der Velde en Jelte-Pieter Dijkstra

 

Partuur Remco IJska wint in Berltsum
Gepost op: Zondag 28 augustus @ 09:04:45 (1310 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Remco Yska (Bolsward) en Remco Post (Sexbierum) zijn zondag in Berltsum winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de welpen-jongens.



 

Partuur Elske van Straten wint in Berltsum
Gepost op: Zondag 28 augustus @ 08:56:52 (1200 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Elske van Straten (Feinsum) en Elbrich Kooistra (Loenga) zijn zondag in Berltsum winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd in Berltsum.

 

Partuur Roel Sijbesma wint in Bolsward
Gepost op: Zondag 28 augustus @ 08:18:06 (1566 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Roel Sijbesma (Easterein), Thijs Houtsma (Westhoek) en Piet Zondervan (Jorwert) zijn zaterdag in Bolsward winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de heren 50+.

 

Partuur Boukje Houtsma wint in Tytsjerk
Gepost op: Zaterdag 27 augustus @ 11:35:38 (1379 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Boukje Houtsma (Groningen), Martine Tiemersma (Easterein) en Melissa Rianne Hiemstra (Stiens) zijn zaterdag in Tytsjerk winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de dames eerste klasse.

Vlnr: Melissa Rianne Hiemstra, Martine Tiemersma en Boukje Houtsma

 

Minnertsga geeft kleur aan fletse afdelingswedstrijd
Gepost op: Zaterdag 27 augustus @ 11:20:51 (1967 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Marten Bergsma, Hijlke Bruinsma en Hendrik Kootstra zijn zaterdag in Bitgum winnaar geworden van de afdelingswedstrijd van kv OKK. (Foto: KNKB).

 

Ilse Tuinenga prolongeert koningschap
Gepost op: Vrijdag 26 augustus @ 11:21:38 (1611 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Op voorhand was het het te kloppen partuur en de praktijk was deze keer niet weerbarstig en goed vier uur na de start van de partij kon de voorzitter van OKK de dames Ilse Tuinenga, Marte Altenburg en Manon Scheepstra de bloemen overhandigen. (Foto: Henk Hempenius).

 

Zinderende 55+ partij
Gepost op: Donderdag 25 augustus @ 08:29:46 (1504 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Het was afzien deze dag op Sonnenborgh voor de 70 aanwezige 55-plussers.

De winnaars vlnr: Henk Mulder, Geert van der Leest en Sjoerd Nicolai

 

Koningin Ilse Tuinenga regeert met vaste hand
Gepost op: Woensdag 24 augustus @ 11:37:44 (1939 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


De 40ste editie van de Frouljus-PC is een verdiende zege geworden voor het partuur dat het gehele seizoen al Ďfoar master opslaatí. De wedstrijd in Weidum was de tiende zege van het seizoen en was zonder meer verdiend. (Foto's: Henk Bootsma).

Ilse Tuinenga: feest kan beginnen...

 

Trio Dian Dijkstra wint in Hķns
Gepost op: Dinsdag 23 augustus @ 09:10:26 (1046 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Dian Dijkstra (Jirnsum), Anna Rob (Winsum) en Fiera de Vries (Sexbierum) zijn zaterdag in Hķns winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor schoolmeisjes.

 

Partuur Anna Rob wint in Turns
Gepost op: Zondag 21 augustus @ 12:32:48 (1132 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016
Anna Rob (Winsum) en Jildou Ekema (Poppenwier) zijn zondag in Turns winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor schoolmeisjes.

 

Ilse Tuinenga wint generale Frouljus-PC
Gepost op: Zondag 21 augustus @ 11:19:19 (1454 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Het partuur van Ilse Tuinenga, Sjoukje Visser en Manon Scheepstra is zondag in Akkrum met overmacht winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor de dames hoofdklasse. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Ilse Tuinenga, Manon Scheepstra en Sjoukje Visser

 

Duo wint in Marsum
Gepost op: Zondag 21 augustus @ 11:12:11 (1320 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Simona Kootstra (Minnertsga) en Hiske Zeinstra (Peins) zijn zondag in Marsum winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor meisjes.

 

Trio Wessel van der Woud wint in Wiuwert
Gepost op: Zondag 21 augustus @ 11:06:33 (1376 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Wessel van der Woud (Goutum), Gabe Jan van Popta (Lollum) en Dirk Henk Kuipers (Arum) zijn zondag in Wiuwert winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor jongens.


 

DaniŽl Iseger koning op Jan Timmer kaatspartij
Gepost op: Zondag 21 augustus @ 10:48:18 (1890 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Tussen de laatste winst op de Rengerspartij en de zege in Kimswerd zat ruim een maand maar op de 21ste van de maand augustus was het dan eindelijk weer eens raak voor de formatie van Gert-Anne van der Bos, Taeke Triemstra en DaniŽl Iseger. (Foto's: Henk Bootsma).

 

Partuur Hendrik Tolsma wint in Vrouwenparochie
Gepost op: Zondag 21 augustus @ 09:18:29 (1421 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Het partuur Hendrik Tolsma (Leeuwarden), Jacob Klaas Haitsma (Wommels) en Jan Schurer (Easterein) eindigden zaterdag als tweede in Wommels maar zondag werd dit trio eerste op de vrije formatiewedstrijd voor de heren eerste klasse in Vrouwenparochie. (Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Hendrik Tolsma, Jan Schurer en Jacob Klaas Haitsma

 

Partuur Andrea Kroes wint in Ried
Gepost op: Zaterdag 20 augustus @ 14:26:26 (1200 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Andrea Kroes (Gauw) en Marije Hellinga (Deinum) zijn zaterdag in Ried winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor meisjes.

 

Partuur Tycho de Groot wint in Lollum
Gepost op: Zaterdag 20 augustus @ 14:20:28 (871 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016
Tycho de Groot (Menaam), Harmen Schuitmaker (Slappeterp) en Gerben de Boer (Gaast) zijn zaterdag in Lollum winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor jongens.


 

Trio Anne Monfils wint ook in Scharnegoutum
Gepost op: Zaterdag 20 augustus @ 13:12:05 (1578 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Anne Monfils, Nynke Sijbrandij en Marrit Zeinstra zijn hard op weg om het stokje van trio Ilse Tuinenga over te nemen. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Nynke Sijbrandij, Anne Monfils en Marrit Zeinstra

 

Partuur Tiede Boorsma wint in Easterlittens
Gepost op: Zaterdag 20 augustus @ 13:01:07 (1543 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Tiede Boorsma (Sint Nicolaasga), Tjeerd Dijkstra(Easterein) en Sape Nauta (Berltsum) zijn zaterdag in Easterlittens winnaar geworden van de d.e.l. -wedstrijd voor de heren 50+.

 

Hans Wassenaar boppemaster in Scharnegoutum
Gepost op: Zaterdag 20 augustus @ 11:59:06 (1768 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Het kostte bloed zweet en misschien wel tranen maar PC-koning Hans Wassenaar was zo als zo vaak de man die de beslissende klap mocht uitdelen. (Foto: KNKB)

Vlnr: Jacob Wassenaar, Marten Bergsma en Hans Wassenaar

 

Trio Tineke Dijkstra wint in Britsum
Gepost op: Zaterdag 20 augustus @ 11:09:52 (1238 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Tineke Dijkstra, Hermine Sytema en Jeske de Boer zijn zaterdag in Britsum winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor de dames eerste klasse.

Vlnr: Tineke Dijkstra, Hermine Sytema en Jeske de Boer

 

Welpen kaatsten in Broeksterw‚ld
Gepost op: Zaterdag 20 augustus @ 10:45:17 (1125 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Nick van der Walt (Sexbierum) en Iwan Hiddinga (Sint Annaparochie) zijn zaterdag in Broeksterw‚ld winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor welpen-jongens.

 

Partuur Jorrit Nanninga wint in Reduzum
Gepost op: Zaterdag 20 augustus @ 10:35:40 (1103 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016
Jorrit Nanninga (Dronryp) en Marten Leijenaar (Exmorra) zijn in Reduzum winnaar geworden van de d.e.l. Ė wedstrijd voor pupillenjongens.

 

Trio Peter van Zuiden wint in Wommels
Gepost op: Zaterdag 20 augustus @ 10:15:45 (1306 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Peter van Zuiden (Tjerkwerd), Erik Haitsma (Wommels) en Willem Heeringa (Tzummarum) hebben zaterdag in Wommels de vrije formatiewedstrijd voor heren eerste klasse op hun naam geschreven. (Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Peter van Zuiden, Erik Haitsma en Willem Heeringa

 

Berltsum wint 53ste revanche Freule
Gepost op: Woensdag 17 augustus @ 11:43:19 (1473 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Van de 16 uitgenodigde parturen voor de revanche Freule woensdag in Jellum-Bears slaagde Berltsum met Cornť Tuinenga, Hein Joostema en Patrick van Dellen er in de winst te pakken. (Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Cornť Tuinenga, Hein Joostema, Patrick van Dellen en coach Durk van Dellen

 

Partuur Ludwig Seerden wint in Balk
Gepost op: Maandag 15 augustus @ 01:30:42 (1137 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Ludwig Seerden (Franeker), Roel Sijbesma (Easterein) en Lieuwe Althof (Stiens) zijn zondag in Balk winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de heren 50+.

 

Trio Anne Monfils wint in Wergea
Gepost op: Zondag 14 augustus @ 10:23:34 (859 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Anne Monfils, Nynke Sijbrandij en Marrit Zeinstra zijn zondag in Wergea winnaar gewordenvan de vrije formatiewedstrijd voor de dames hoofdklasse. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Marrit Zeinstra, Anne Monfils en Nynke Sijbrandij

 

Patrick Scheepstra witte raaf op Gouden Willem partij
Gepost op: Zondag 14 augustus @ 10:03:51 (1170 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Niet goed kaatsen en toch met de zege er vandoor gaan. Trio Bauke Triemstra, Dylan Drent en Patrick Scheepstra weet sedert zondag hoe dat moet. (Foto: Henk Bootsma).

Patrick Scheepstra: witte raaf!

 

Joukje Kuperus koningin in Ried
Gepost op: Zondag 14 augustus @ 08:26:17 (701 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Joukje Kuperus (Oentsjerk), Klasine Huistra (Reduzum) en Marije van der Meer (Leeuwarden) zijn zondag als eerste geŽindigd in Ried bij de dames eerste klasse vrije formatie wedstrijd met 12 parturen op de lijst. (Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Klasine Huistra, Joukje Kuperus (koningin) en Marije van der Meer

 

Trio Jelte-Pieter Dijkstra wint in Sexbierum
Gepost op: Zondag 14 augustus @ 08:19:24 (773 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Jelte Pieter Dijkstra, Hendrik Jan van der Velde en Evert Pieter Tolsma zijn zondag in Sexbierum winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor de heren eerste klasse.

Vlnr: Hendrik-Jan van der Velde, Evert Pieter Tolsma en Jelte Pieter Dijkstra

 

Trio Wessel van Wier wint in Workum
Gepost op: Zondag 14 augustus @ 08:10:58 (461 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Wessel van Wier (Peins), Jelle Cnossen (Bolsward) en Lucas Postma (Dronryp) zijn zondag in Workum winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor jongens.

 

Trio Selma van der Molen wint in Peins
Gepost op: Zondag 14 augustus @ 08:03:21 (1139 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Selma van der Molen (Witmarsum), Jeska Terpstra (Easterein) en Kim Dijkstra (Makkum) zijn in Peins winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor meisjes.

Vlnr: Jeska Terpstra, Kim Dijkstra en Selma van der Molen

 

Partuur Foke Jil Bakker wint in IJlst
Gepost op: Zondag 14 augustus @ 07:54:42 (566 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Foke Jil Bakker (Tersoal) en Senne Idsardi (Dronryp) zijn zaterdag in IJlst winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de pupillenmeisjes.

 

Partuur Jelte-Pieter Dijkstra sterkste in Bitgum
Gepost op: Zaterdag 13 augustus @ 13:05:58 (833 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016
Jelte Pieter Dijkstra, Bauke Dijkstra en Laas Pieter van Straten waren het sterkste partuur op papier en maakten dat zaterdag in Bitgum ook waar.

 

Marsum wint opnieuw revanche Ald Meiers Partij
Gepost op: Zaterdag 13 augustus @ 09:27:25 (747 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Witmarsum is er zaterdag niet in geslaagd de revanche Ald Meiers partij in Schettens te winnen. (Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: coach Marsum, Marije Hellinga, Serena Hovenga en Jennifer Boersma

 

Partuur Monique Postma wint in Ferwert
Gepost op: Zaterdag 13 augustus @ 08:56:25 (463 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Monique Postma (Winsum) en Elske van Straten (Feinsum) zijn zaterdag in Ferwert winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor welpen-meisjes.


 

Partuur Jelvin Kaper wint in Ferwert
Gepost op: Zaterdag 13 augustus @ 08:47:54 (495 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Jelvin Kaper (Sint Jacobiparochie) en Iwan Hiddinga (Sint Annaparochie) zijn zaterdag in Ferwert winnaar geworden van de d.e.l. Ė wedstrijd voor welpen-jongens.

 

Trio Joukje Kuperus wint in Ternaard
Gepost op: Zaterdag 13 augustus @ 08:37:20 (579 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Joukje Kuperus, Klasine Huistra en Marije van der Meer zijn zaterdag in Ternaard winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor de dames eerste klasse.

Vlnr: Marije van der Meer, Klasine Huistra en Joukje Kuperus

 

Maaike Osinga koningin op Gouden Wilhelminapartij
Gepost op: Zaterdag 13 augustus @ 07:47:46 (920 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Rianne Vellinga, Maaike Osinga en Iris van der Veen, ingevallen voor de geblesseerde Harmke Siegersma, zijn zaterdag in Menaam verrassend winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor de dames hoofdklasse. (Foto: Henk Hempenius).

Maaike Osinga: koningin van Menaam!

 

20e Anne Bouwma Ė Kees Smit kaatspartij
Gepost op: Vrijdag 12 augustus @ 08:11:06 (854 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


De 55-plussers waren deze keer in Jelsum-Koarnjum te gast bij K.F. It Partoer. Zij organiseerden al weer voor de 20e keer de Anne Bouwma Ė Kees Smit kaatspartij.

Vlnr: scheidsrechter A. Wassenaar, Martinus van der Meer, Jan Bosch, Arno Miedema en Jan Tuinier, de scheidsrechters Piet Keizer en Lieuwe Meyer.

Wedstrijdsecretaris Foppe de Vries ontbreekt op de foto.

 

VvV Menaem wint 114de Freule partij
Gepost op: Woensdag 10 augustus @ 16:31:15 (1432 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Harmen Schuitmaker, Tom Gerard Cats en Tycho de Groot zijn woensdag overtuigend winnaar geworden van de 114de uitvoering van de Freule partij. (Foto's: Henk Bootsma).

Tom Gerard Cats gaat uit zijn dak...

 

Peins wint generale Freule
Gepost op: Maandag 08 augustus @ 04:29:41 (927 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Peins (Wessel van Wier, Jolt Vollema en Roel Pieter deJong) is zondag in Franeker winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor jongens.

 

Trio Anne Monfils wint in Harlingen
Gepost op: Zondag 07 augustus @ 19:02:14 (931 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Het partuur van Anne Monfils, Nynke Sijbrandij en Marrit Zeinstra boekte zondag in Harlingen de tweede zege van het seizoen. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Anne Monfils, Nynke Sijbrandij en Marrit Zeinstra

 

Trio Marten Bergsma oppermachtig op Haije Rijpma partij
Gepost op: Zondag 07 augustus @ 16:43:58 (1453 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Marten Bergsma, Renze Pieter Hiemstra en Hans Wassenaar pakten zondag op de Haije Rijpma partij in Witmarsum met veel overtuiging de eerste zege van het seizoen. (Foto's: Henk Bootsma).

 

Partuur Marije Bodde wint in Easterein
Gepost op: Zondag 07 augustus @ 15:20:21 (630 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Marije Bodde (Grou) en Fiera de Vries (Sexbierum) zijn zondag in Easterein winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de schoolmeisjes.

 

Partuur Elly Hofman wint in Minnertsga
Gepost op: Zondag 07 augustus @ 14:37:44 (790 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


De vrije formatiewedstrijd zondag in Minnertsga voor de dames eerste klasse leverde een overwinning op voor Elly Hofman (Dronryp), Marte Altenburg (Grou) en Renske Terwisscha van Scheltinga (Wiuwert). (Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Marte Altenburg, Elly Hofman en Renske Terwisscha van Scheltinga

 

Partuur Bouwe van der Veer wint in Burgwerd
Gepost op: Zaterdag 06 augustus @ 17:03:15 (608 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Voor de door elkaar loten wedstrijd voor de heren 50+ (B-klasse) stonden 15 parturen op de lijst. Bouwe van der Veer (Winsum), Henk Porte (Leeuwarden) en Jochum de Vries (Wiuwert) kwamen als sterkte uit de bus door in de finale met 5-0 en 6-4 te winnen van Anno Miedema (Stiens), Bert Veltman (Bolsward) en Johan Wittermans
(Sneek). (Foto: Lijkler Spijksma).

Vlnr: Jochum de Vries, Henk Porte en Bouwe van der Veer

 

Partuur Anton Kingma wint in Burgwerd
Gepost op: Zaterdag 06 augustus @ 16:49:40 (710 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


De door elkaar loten wedstrijd voor de heren 50+ in de A-klasse is zatrerdag gewonnen door Anton Kingma (Sint Annaparochie), Piet Zondervan (Jorwert) en Sipke Hiemstra (Easterein). (Foto: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Anton Kingma, Sipke Hiemstra en Piet Zondervan

 

Meisjes Pim Mulier winnen Ald-Meiers Partij
Gepost op: Zaterdag 06 augustus @ 16:02:03 (1100 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


De17de editie van de prestigieuze Ald Meiers Partij, een afdelingswedstrijd voor meisjes van 14 t/m 16 jaar, is zaterdag in een verdiende overwinning geŽindigd voor kaatsvereniging Pim Mulier uit Witmarsum. (Foto's: Henk Bootsma).

De meiden van Witmarsum gaan uit hun dak...

 

VvV Menaam wint Pier Elgersma partij
Gepost op: Zaterdag 06 augustus @ 15:28:25 (900 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016
Menaam (Harmen Schuitmaker, Tom Gerard Cats en Tycho de Groot) zijn zaterdag in Witmarsum winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor jongens.

 

Hans Wassenaar koning op 163ste PC
Gepost op: Woensdag 03 augustus @ 19:31:01 (1794 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Jan-Dirk de Groot, Renze Pieter Hiemstra en Hans Wassenaar zijn woensdag op een bomvol SjŻkel‚n winnaar geworden van de 163ste editie van PC. (Foto's: Henk Bootsma).

Vreugde en verdriet liggen dicht bij elkaar...

 

Partuur Ludwig Seerden wint in Sint Jacobiparochie
Gepost op: Maandag 01 augustus @ 12:16:20 (1350 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Ludwig Seerden, Piet Machiela en Klaas Kramer zijn zondag in Sint Annaparochie winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de heren 50+. (Foto: Jan Bonefaas).

 

Partuur Marije Hellinga wint in Sint Annaparochie
Gepost op: Zondag 31 juli @ 19:24:15 (473 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Marije Hellinga (Deinum), Hester Zijlstra (Berltsum) en Anneke Smid (Witmarsum) zijn zondag in Sint Annaparochie winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor meisjes.

 

Trio Marten Bergsma wint in Arum
Gepost op: Zondag 31 juli @ 17:48:08 (1385 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Wie Arum wint, wint niet de PC die slogan is als zo oud als er in Arum wordt gekaatst. Nu is het wel zo dat de laatste jaren de winnaar van Arum inderdaad niet de winnaar van de PC werd. (Foto's: Henk Bootsma).

 

Partuur Bouke Andries Boersma wint in Harlingen
Gepost op: Zondag 31 juli @ 17:08:04 (638 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016
Bouke Andries Boersma (Reduzum), Jarno Hoornstra
(Leeuwarden) en Jan Harmen Folkerts (Lollum) zijn zondag in Harlingen winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor jongens.

 

Johannes van der Veen koning in Ingelum
Gepost op: Zondag 31 juli @ 17:03:57 (882 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


De vrije formatiewedstrijd voor heren eerste klasse leverde zondag in Ingelum een overwinning op
voor Johannes van der Veen (Pietersbierum), Sip-Jaap Bos (Anjum) en Jelle Jaap Stiemsma (Lioessens). (Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Johannes van der Veen (koning), Jelle Jaap Stiemsma en Sip-Jaap Bos

 

Trio Ilse Tuinenga wint in Arum
Gepost op: Zondag 31 juli @ 16:48:54 (693 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Het was kantje boord deze keer maar ook in Arum waren zondag de kransen voor Ilse Tuinenga, Sjoukje Visser en Manon Scheepstra. (Foto: Henk Bootsma).

Vlnr: Manon Scheepstra, Sjoukje Visser en Ilse Tuinenga

 

Berltsum wint bij de jongens
Gepost op: Zondag 31 juli @ 15:52:35 (927 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Berltsum (Hein Joostema, Cornť Tuinenga en Patrick van Dellen) is zondag in Dronryp winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor jongens.

 

Trio Iris van der Veen wint ook in Heerenveen
Gepost op: Zondag 31 juli @ 15:47:07 (519 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Iris van der Veen, Imke van der Leest en Sjanet Wijnia zijn zondag in Heerenveen winnaar geworden van de vrije formatie wedstrijd voor de dames eerste klasse.

Vlnr: Iris van der Veen, Sjanet Wijnia en Imke van der Leest

 

Trio Van der Veen wint in Tzummarum
Gepost op: Zondag 31 juli @ 06:22:43 (601 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Iris van der Veen, Imke van der Leest en Sjanet Wijnia zijn zaterdag in Tzummarum winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor de dames eerste klasse.

Vlnr: Iris van der Veen, Imke van der Leest en Sjanet Wijnia

 

Partuur Leon Wijning wint in Exmorra
Gepost op: Zaterdag 30 juli @ 19:07:21 (807 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Leon Wijning (Sint Annaparochie) en Rein Breuker (Leeuwarden) zijn zaterdag in Exmorra winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de pupillenjongens.

 

Partuur Elgar Boersma wint in Anjum
Gepost op: Zaterdag 30 juli @ 16:12:45 (738 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


De eerste klasse wedstrijd door elkaar loten in Anjum is zaterdag gewonnen door Elgar Boersma (Stiens), Sip-Jaap Bos (Anjum) en Jehannes Gietema (Akkrum).(foto's: Lijkle Spijksma)

Vlnr: Elgar Boersma, Sip-Jaap Bos en Jehannes Gietema




 

Partuur Simon van der Vaart wint in Ferwert
Gepost op: Zaterdag 30 juli @ 16:06:05 (681 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Simon van der Vaart (Spannum) en Erik Minne Cats (Menaam) zijn zaterdag in Ferwert winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor schooljongens.



 

Erwin Zijlstra koning in Sexbierum
Gepost op: Zaterdag 30 juli @ 15:56:48 (1269 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Jan-Dirk de Groot en DaniŽl Iseger kaatsten zaterdag misschien wel de beste partij van het seizoen en stonden tegen half vijf op de eerste rij bij de prijsuitreiking. (Foto's: Henk Bootsma).

DaniŽl Iseger: als een vogel zo vrij...

 

Manon Scheepstra prolongeert titel
Gepost op: Zaterdag 30 juli @ 14:51:19 (688 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Ilse Tuinenga, Sjoukje Visser en Manon Scheepstra waren in Sexbierum weer oppermachtig en snelden in hoog tempo naar de volgende zege. (Foto: Henk Bootsma).

Vlnr: Sjoukje Visser, Manon Scheepstra en Ilse Tuinenga.

 

Trio Haije Jan Nicolay zestiende partuur 163ste PC
Gepost op: Donderdag 28 juli @ 18:48:23 (1075 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Het partuur van Haije Jan Nicolay, Kees van der Schoot en Pieter van der Schoot heeft zich donderdag op het SjŻkel‚n als laatste partuur geplaatst voor de komende PC.

Vlnr: Haije Jan Nicolay, Pieter van der Schoot en Kees van der Schoot

 

55+ kaatsen hun PC in Balk
Gepost op: Woensdag 27 juli @ 18:36:35 (819 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


De 55-plussers waren woensdag te gast bij KV De Cannegieter in Balk voor de jaarlijkse PC voor de 55+.

De winnaars vlnr: Marinus van der Meer, Tsjeard Harkema en Ale Mosselman

 

De Twa Doarpen-Dios wint Jong Feinte partij
Gepost op: Woensdag 27 juli @ 15:05:47 (943 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Kaatsvereniging De Twa Doarpen-Dios is met overmacht winnaar geworden van de 12de editie van de Jong-Feinte partij een afdelingswedstrijd voor junioren. (Foto's: Henk Bootsma).

Vlnr: Jan Douwe Gerbranda, Kees van der Schoot, Johannes van der Veen en Pieter van der Schoot

 

Partuur Haye Tseard van der Hem wint in Oude Bildtzijl
Gepost op: Maandag 25 juli @ 17:07:27 (782 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Haye Tseard van der Hem (Dronryp) en Karel Monfils (Kimswerd) zijn zondag in Oude Bildtzijl winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de schooljongens.


 

Partuur Foke Jil Bakker wint in Schalsum
Gepost op: Maandag 25 juli @ 15:41:52 (781 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Foke Jil Bakker uit Tersoal en Senna Keulen uit Jirnsum zijn zondag in Schalsum winnaar geworden van de d.e.l. -wedstrijd voor pupillenmeisjes.

 

Partuur Paul Dijkstra wint in Goutum
Gepost op: Zondag 24 juli @ 18:59:53 (1058 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Paul Dijkstra (Bitgummole), Jolt Vollema (Peins) en Harm de Vries (Tzumarrum) zijn zondag in Goutum winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor jongens.

 

Partuur Fiera de Vries wint in Gytsjerk
Gepost op: Zondag 24 juli @ 18:19:53 (680 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Fiera de Vries uit Sexbierum en Corrie Kroondijk uit Easterein zijn zondag in Gytsjerk winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de schoolmeisjes.


 

Tjisse Steenstra ontvangt OG-Cup
Gepost op: Zondag 24 juli @ 17:53:49 (1217 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Iets meer dan een week voor de PC lijkt opslager Tjisse Steenstra het Ďlekí weer boven te hebben. Met twee Ďvreemdelingení zegevierde hij op de Huizumer Cup-dag. (Foto's: Henk Bootsma).

 

Trio Ilse Tuinenga toont meesterschap
Gepost op: Zondag 24 juli @ 16:22:50 (889 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Ilse Tuinenga, Sjoukje Visser en Manon Scheepstra boekten zondag in Huizum alweer de tweede zege van het seizoen in de juist weer herstelde samenstelling. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Ilse Tuinenga, Sjoukje Visser en Manon Scheepstra

 

Trio Peter van Zuiden wint in Workum
Gepost op: Zondag 24 juli @ 15:57:27 (962 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Peter van Zuiden (Tjerkwerd), Allard Hoekstra (Franeker) en Renť Anema (Balk) zegevierden zondag in Workum op de vrije formatiewedstrijd voor heren eerste klasse. (Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Peter van Zuiden, Allard Hoekstra en Renť Anema

 

Welpen kaatsten in Damw‚ld
Gepost op: Zondag 24 juli @ 15:47:51 (574 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Gerbrich Koster (Tzum) en Jeanette Kramer (Dronryp) zijn zxondag in Damw‚ld winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de welpen-meisjes.

 

Trio Nicole Hempenius wint ook in Holwerd
Gepost op: Zondag 24 juli @ 14:55:33 (487 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Nicole Hempenius, Sandra Hofstra en Louise Krol zijn zondag in Holwerd winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor de dames eerste klasse. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Louise Krol, Nicole Hempenius en Sandra Hofstra

 

Partuur Tiede Boorsma wint in Ysbrechtum
Gepost op: Zondag 24 juli @ 14:52:17 (516 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016
Tiede Boorsma (Sint Nicolaasga), Jan de Boer (Bolsward) en Renť Leenstra (Heerenveen) zijn zaterdag in Ysbrechtum winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de heren 50+.

 

Trio Nicole Hempenius wint in Deinum
Gepost op: Zondag 24 juli @ 04:51:57 (507 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Nicole Hempenius, Sandra Hofstra en Louise Krol zijn zaterdag in Deinum winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor de dames eerste klasse. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Louise Krol, Nicole Hempenius en Sandra Hofstra

 

Trio Johannes van der Veen wint in Lollum
Gepost op: Zaterdag 23 juli @ 16:43:00 (725 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016
Johannes van der Veen (Pietersbierum), Sip-Jaap Bos (Anjum) en Jelle Jaap Stiemsma (Lioessens) zijn zaterdag in Lollum winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor de heren tweede klasse.

 

Hillebrand Visser koning in Wjelsryp
Gepost op: Zaterdag 23 juli @ 16:25:23 (713 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


De vrije formatiewedstrijd voor de heren eerste klasse is zaterdag in Wjelsryp gewonnen door het partuur Arnold Zijlstra (Tzummarum), Tsjerk Elsinga (Wijnaldum) en Hillebrand Visser (Schettens). (Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Tsjerk Elsinga, Hillebrand Visser (koning) en Arnold Zijlstra

 

Trio Johan van der Meulen kruipt uit het dal
Gepost op: Woensdag 20 juli @ 19:19:22 (1322 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Het was bepaald nog geen zomer voor trio Johan van der Meulen, Alle Jan Anema en Hijlke Bruinsma maar in het snikhete Minnertsga vonden zij wel de juiste versnelling die leidde naar een mooie tweede winst van het seizoen. (Foto's; Henk Bootsma).

Hijlke Bruinsma: bijna ouderwets op dreef...

 

Trio Anne Monfils wint verrassend in Minnertsga
Gepost op: Woensdag 20 juli @ 18:45:59 (729 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Het zou een ABC-tje moeten zijn maar in de braadpan van Minnertsga ging de zege bij de dames verrassend naar het partuur van Anne Monfils, Nynke Sijbrandij en Marrit Zeinstra. (Foto's: Henk Bootsma).

Vlnr: Nynke Sijbrandij, Anne Monfils en Marrit Zeinstra

 

55 plussers in tropisch Froubuurt..
Gepost op: Woensdag 20 juli @ 18:26:03 (547 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


In een tropisch Froubuurt (31 graden Celcius) gingen toch 74 deelnemers van start.

De winnaars vlnr: Reinder Koops, Auke Althof, Jaap Zondervan en Geert van der Leest

 

Pieter van der Schoot koning in Makkum
Gepost op: Maandag 18 juli @ 16:52:18 (978 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Johannes van der Veen (Pietersbierum), Pieter van der Schoot (Sexbierum) en Pier Piersma
(Easterlittens) zijn maandag als eerste geŽindigd tijdens de door elkaar loten partij voor heren eerste klasse in Makkum. (Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Johannes van der Veen, Pieter van der Schoot (koning) en Pier Piersma

 

Partuur Douwe Wierstra wint in Grou
Gepost op: Zondag 17 juli @ 18:18:18 (788 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016
Douwe Wierstra (Holwerd), Wybren van der Woud (Leeuwarden) en Siebe Tolsma (Winsum) zijn zondag in Grou winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de heren 50+.

 

Trio Selma van der Molen wint in Vrouwenparochie
Gepost op: Zondag 17 juli @ 18:05:49 (566 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Selma van der Molen (Witmasrsum), Jeska Terpstra (Easterein) en Kim Dijkstra (Makkum) zijn zondag in Vrouwenparochie winnaar geworden van de vrije formatie wedstrijd voor de meisjes.

 

Trio Fiiera de Vries wint in Jirnsum
Gepost op: Zondag 17 juli @ 18:00:06 (471 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Fiera de Vries (Sexbierum0, Anna Rob (Winsum) en Dian Dijkstra (Jirnsum) zijn zondag in Jirnsum winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor schoolmeisjes.

 

Partuur Leon Wijting wint in Spannum
Gepost op: Zondag 17 juli @ 17:53:10 (601 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Leon Wijning (Sint Annaparochie) en Redmer Wiersma (Easterein) zijn zaterdag in Spannum winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor pupillenjongens.


 

Trio Menno van Zwieten wint in Tzummarum
Gepost op: Zondag 17 juli @ 17:39:24 (816 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Menno van Zwieten (Heerenveen), Pier Piersma (Easterlittens) en Sjoerd de Jong (Sint Annaparochie) zijn zondag in Tzummarum winnaar geworden van de vrije formatie westrijd voor eersteklassers. (Foto: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Sjoerd de Jong, Pier Piersma en Menno van Zwieten

 

DaniŽl Iseger koninklijk op matige Rengerspartij
Gepost op: Zondag 17 juli @ 17:30:05 (1163 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


De Rengersdag een van de vier klassiekers van het kaatsseizoen is zondag op overtuigende wijze gewonnen door het partuur van Gert-Anne van der Bos, Taeke Triemstra en DaniŽl Iseger. (Foto's: Henk Bootsma).

DaniŽl Iseger: winnaar in 2006, 2009, 2010, 2012, 2013 en 2016

 

Trio Tineke Dijkstra wint in Wommels
Gepost op: Zondag 17 juli @ 06:58:03 (787 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Tineke Dijkstra (Easterein), Hermine Sytema (Deinum) en Jeska de Boer (Akkrum) zijn zaterdag in Wommels winnaar geworden van de vrije formatiewedstyrijd voor de dames eerste klasse.

Vlnr: Jeska de Boer, Hermine Sytema en Tineke Dijkstra

 

Partuur Nienke Zijlstra wint in Sint Annaparochie
Gepost op: Zaterdag 16 juli @ 20:13:09 (493 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Nienke Zijlstra (Berltsum) en Larissa Smink (Makkum) zijn zaterdag in Sint Annaparochie winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor schoolmeisjes.

 

Partuur Tjardi Hoeksma wint in Sint Annaparochie
Gepost op: Zaterdag 16 juli @ 20:06:30 (607 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Tjardi Hoeksma (Grou) en Rick Minnesma (Dronryp) zijn zaterdag in Sint Annaparochie winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor schooljongens.

 

Partuur Tom Gerard Cats wint in Tzum
Gepost op: Zaterdag 16 juli @ 19:55:32 (574 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Tom Gerard Cats (Menaam), Patrick van Dellen (Berltsum) en Yannick Hielkema (Bitgum) zijn zaterdag in Tzum winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor jongens.

 

Partuur Jelle Attema wint in Itens
Gepost op: Zaterdag 16 juli @ 18:14:20 (839 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


De eerste klasse vrije formatiewedstrijd voor heren in Itens leverde zaterdag een overwinning op voor Jelle Attema (Idsegahuizum), Erik Haitsma (Wommels) en Willem Heeringa (Tzummarum). (Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Erik Haitsma, Jelle Attema en Willem Heeringa

 

Marten Bergsma geeft Makkum kleur op de wangen
Gepost op: Zaterdag 16 juli @ 17:56:05 (1326 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Marten Bergsma, de 19-jarige opslager uit Minnertsga zorgde er in de finale van de Merkepartij van kaatsvereniging Makkum voor dat het redelijk opgekomen publiek niet helemaal met een gezicht als een oorwurm huiswaarts keerde. (Foto's: Henk Bootsma).

 

Trio Johan Diertens wint in Morra
Gepost op: Zaterdag 16 juli @ 16:55:43 (711 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Johan Diertens (Dronryp), Hyltje Bosma en Lennart Adema (Makkum) zijn zaterdag in Morra winnaar geworden van de vrije formatie wedstrijd voor de heren tweede klasse.

Vlnr: Hyltje Bosma, Johan Diertens en Lennart Adema

 

Manon Scheepstra viert terugkeer met koningschap
Gepost op: Zaterdag 16 juli @ 16:51:41 (813 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Ze was er een mooie poos tussenuit maar in Makkum op de 16de juli 2016 kraaide de haan weer victorie. (Foto: Henk Bootsma).

Vlnr: Ilse Tuinenga, Manon Scheepstra (koningin) en Sjoukje Visser

 

Trio Lennard Feenstra wint 34ste Takomstpartij
Gepost op: Woensdag 13 juli @ 17:26:22 (787 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


De 34ste Takomstpartij voor jongens op uitnodiging is woensdag in Oosterbierum gewonnen door Lennard Feenstra (Franeker), Jolt Vollema (Peins) en Pieter Jan Leijenaar (Exmorra). (Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Lennard Feenstra, Pieter Jan Leijenaar en Jolt Vollema



 

Partuur Serena Hovenga wint in Oosterbierum
Gepost op: Woensdag 13 juli @ 17:02:52 (589 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Evenals vorig jaar wist Serena Hovenga (Marsum) ook woensdag in Oosterbierum de Takomspartij
te winnen maar nu met Wybrig Bakker (Jirnsum) en Jennie Terpstra( Mantgum). (Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Jennie Terpstra, Wybrig Bakker en Serena Hovenga



 

Partuur Noami Wiersma wint in Easterbierrum
Gepost op: Dinsdag 12 juli @ 10:09:46 (661 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Noami Wiersma (Workum) en Anouk Smink (Makkum) zijn zondag in Easterwierrum winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor schoolmeisjes.

 

Trio Hendrik Eringa wint in Spannum
Gepost op: Maandag 11 juli @ 11:42:10 (1531 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Hendrik Eringa (Spannum), Pieter Hilverda (Winsum) en Johannes Boersma (Winsum) zijn zondag in Spannum winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de heren 30+.

Vlnr: Johannes Boersma, Hendrik Eringa en Pieter Hilverda

 

Partuur Jennie Terpstra wint in Sexbierum
Gepost op: Zondag 10 juli @ 19:21:26 (1110 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016
Jennie Terpstra (Mantgum), Jeska Terpstra (Easterein) en Hester Bruinsma (Wommels) zijn zondag in Sexbierum winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de meisjes.

 

Leeuwarden wint in Ried
Gepost op: Zondag 10 juli @ 15:20:56 (1741 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Feiko Broersma, Karel Nijman en Hans Wassenaar zijn zondag op de afdelingswedstrijd van kaatsvereniging Klaas Mug uit Ried als winnaar uit de bus gekomen. (Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: coach Henk Haar, Feiko Broersma, Karel Nijman en Hans Wassenaar

 

Trio Johan van der Meulen viert vroege Sinterklaas
Gepost op: Zondag 10 juli @ 15:12:26 (1905 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Niet goed kaatsen. Met de hakken over de sloot springen in de halve finale en dan als grote underdog de finale winnen van de kermispartij van kaatsvereniging Bolsward. (Foto's: Henk Bootsma).

Johan is blij...

 

Welpen kaatsten yn Blije
Gepost op: Zondag 10 juli @ 14:00:59 (1344 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Nina Claire Wijning en Elske van Straten (Feinsum) zijn zaterdag in Blije winnaar geworden van de d.e.l. Ė wedstrijd voor de welpen-meisjes.

 

Trio Boukje Houtsma wint in Stiens
Gepost op: Zaterdag 09 juli @ 19:29:17 (1250 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Boukje Houtsma (Groningen), Andrea Kroes (Gauw) en Geke de Boer (Wergea) zijn zaterdag in Stiens winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de dames eerste klasse. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Boukje Houtsma, Andrea Kroes en Geke de Boer

 

Allard Hoekstra neemt Franeker bij de hand
Gepost op: Zaterdag 09 juli @ 17:35:12 (1682 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Kaatsvereniging Jan Bogtstra uit Franeker is zaterdag in een nat Berltsum winnaar geworden van de NK voor junioren maar sedert dag en nacht spreekt 99% van de liefhebbers over de Jong Nederland. (Foto's: Henk Bootsma).

Blijdschap bij de mannen van Jan Bogtstra!

 

Franeker prolongeert titel heren 50+
Gepost op: Zaterdag 09 juli @ 16:32:17 (962 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Kaatsvereniging Jan Bogtstra is met de kaatsers Jan van der Meulen, Jan Sipma en Ludwig Seerden winnaar geworden van de bond voor de heren 50+.

 

Martzen Deinum leidt partuur naar overwinning
Gepost op: Vrijdag 08 juli @ 19:12:34 (1081 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Marije Hiemstra, Sjoukje Visser en Martzen Deinum zijn vrijdag in Bolsward winnaar geworden van de d.e.l. Ė wedstrijd voor de dames hoofdklasse. (Foto: Henk Bootsma).

Martzen Deinum: uitblinker in Bolsward

 

Andries Gillebaard winnaar Jan van der Vlugt bokaal
Gepost op: Woensdag 06 juli @ 18:33:50 (732 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


De 55-plus was met 66 deelnemers aanwezig op de sportvelden van de Heerenveense Boys om te strijden om de Jan van der Vlugt bokaal.

De winnaars vlnr: Tjeerd Bouma, Andries Gillebaard en Tom Zuiderhof

 

Trio Jan-Dirk de Groot wint in Wier
Gepost op: Woensdag 06 juli @ 18:20:47 (1267 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Jan-Dirk de Groot (Driezum), Renze P. Hiemstra (Sint Jacobiparochie) en Hans Wassenaar (Leeuwarden) zijn woensdag in Wier winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor de heren eerste klasse. (Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Renze P. Hiemstra, Hans Wassenaar en Jan-Dirk de Groot

 

Roel Pieter de Jong koning in Arum
Gepost op: Woensdag 06 juli @ 18:04:00 (703 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016
Patrick van Dellen )Berltsum), Tycho de Groot (Menaam) en Roel Pieter de Jong (Ried) zijn woensdag in Arum winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor de jongens.

 

Menaam wint in Wier
Gepost op: Maandag 04 juli @ 10:11:07 (781 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Menaam met de kaatsers Harmen Schuitmaker, Tom Gerard Cats en Tycho de Groot is zondag in Wier winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor jongens.


 

Partuur Andrea Kroes wint in Reduzum
Gepost op: Zondag 03 juli @ 17:28:16 (503 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Andrea Kroes (Gauw), Jeska Terpstra (Easterein) en Kim Dijkstra (Makkum) zijn zondag in Reduzum winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor meisjes.

 

Partuur Wilco Bijlsma wint in Menaam
Gepost op: Zondag 03 juli @ 17:16:36 (736 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016
Jan Jelle Jongsma, Wilco Bijlsma en Willem Buurstra zijn zondag in Menaam winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de heren 30+


 

Partuur Ilse Tuinenga wint in Kimswerd
Gepost op: Zondag 03 juli @ 17:11:30 (664 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Ilse Tuinenga, Imke van der Leest en Sjanet Wijnia waren op papier het sterkste partuur en in de praktijk kwam dat ook nog uit. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Sjanet Wijnia, Ilse Tuinenga en Imke van der Leest

 

Michel van der Veen koning in Peins
Gepost op: Zondag 03 juli @ 17:08:28 (867 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Haije-Jan Nicolay (Britsum), Michel van der Veen (Franeker) en Jan Jelle Stiemsma (Lioessens) moesten diep gaan maar wisten de finale van de d.e.l. - wedstrijd in Peins toch winnend af te sluiten. (Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Haije-Jan Nicolay, Michel van der Veen (koning) en Jan Jelle Stiemsma



 

Marten Bergsma koning op Hotze Schuil partij
Gepost op: Zondag 03 juli @ 15:52:23 (1355 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Marten Bergsma, Dylan Drent en Hendrik Kootstra waren zondag op de d.e.l. Ė wedstrijd van kaatsvereniging Eendracht in Harlingen het sterkste partuur uit een veld van tien parturen. (Foto's: Henk Bootsma).

 

Partuur Matthijs Renema wint in Easterein
Gepost op: Zondag 03 juli @ 14:58:38 (563 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Matthys Renema (Heech) en Niels de Boer (Spannum) zijn zondag in Easterein winnaar geworden van de d.e.l. -wedstrijd voor de pupillenjongens.

 

Partuur Rixt Sinnema wint in Leeuwarden
Gepost op: Zondag 03 juli @ 14:40:52 (538 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016
Rixt Sinnema (Wergea), Michelle Bruinsma (Leeuwarden) en Romy van der Veen (Sint Jacobiparochie) zijn zondag in Leeuwarden winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de dames eerste klasse.

 

De Twa Doarpen-Dios prolongeert titel
Gepost op: Zondag 03 juli @ 14:25:33 (353 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Sexbierum-Pietersbierum met de kaatssters Fiera de Vries, Berber Bruinsma en Sigrid Post zijn zaterdag in Morra winnaar geworden van de bond voor schoolmeisjes.

 

Allard Hoekstra koning op Horecapartij
Gepost op: Zaterdag 02 juli @ 18:58:39 (1293 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Gerrit Groen, Jasper Boomsma en Allard Hoekstra zijn zaterdag op het Oldehoofsterkerkhof winnaar geworden van de 27ste editie van deze Horecapartij. (Foto: Henk Bootsma).

Allard Hoekstra: koning van de partij!

 

Welpen kaatsten in Franeker
Gepost op: Zaterdag 02 juli @ 17:23:33 (724 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Jelvin Kaper en Clive van der Weerdt pakten de zege in de A-klasse. De premie was voor Iwan Hiddinga en Nick van der Walt.

 

Wommels wint in Mantgum
Gepost op: Zaterdag 02 juli @ 17:12:23 (871 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Wommels (Anna-Brecht Bruinsma, Martzen Deinum en Sjanet Wijnia) is zaterdag in Mantgum winnaar geworden van de 13de editie van de Jong Famme Partij. (Foto: Henk Hempenius).

 

KV Berltsum wint bond schooljongens 2016
Gepost op: Zaterdag 02 juli @ 17:01:11 (905 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


KV Berltsum (Allart van Wigcheren, Thomas DIjkstra en Bastiaan Ynema) is zaterdag in Akkrum winnaar geworden van de bond voor schooljongens.

 

Trio Van der Bos boekt 60ste formatie zege
Gepost op: Vrijdag 01 juli @ 19:15:34 (1209 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Gert-Anne van der Bos, Taeke Triemstra en DaniŽl Iseger behaalden vrijdag op de Masters een zege met een gouden rand want het was de zestigste overwinning sedert de drie tenoren een formatie vormden. (Foto: Henk Bootsma).

Gert-Anne van der Bos: vijf keer winnen; vijf keer koning...

 

Goutum gastheer voor 55+
Gepost op: Woensdag 29 juni @ 16:06:06 (558 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Vandaag werd door de 55+ te Goutum gekaatst op de partij die vernoemd is naar de oud-kaatser Wim Bosklopper.

De winnaars vlnr: Marten van der Meulen, Guus de Vries en Wieger Boonstra

 

Welpen kaatsten in Boazum
Gepost op: Zondag 26 juni @ 17:20:05 (518 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016
Elske van Straten uit Feinsum en Jelly Hiemstra uit Menaam zijn zondag in Boazum winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de welpen-meisjes.


 

Dubbelslag voor trio Bauke Triemstra
Gepost op: Zondag 26 juni @ 17:14:27 (1193 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Het partuur van Bauke Triemstra, Dylan Drent en Patrick Scheepstra kan op een prachtig en zeer succesvol weekeind terug kijken want na de winst in Holwerd werd de vrije formatiewedstrijd van kaatsvereniging Berlikum ook aan hun erelijst toegevoegd. (Foto's: Henk Bootsma).

Bauke Triemstra: fŻleindich...

 

Elgar Boersma koning in Dronryp
Gepost op: Zondag 26 juni @ 16:12:14 (1007 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Elgar Boersma (Stiens), Jelmer Westra (Berltsum) en Laas Pieter van Straten zijn zondag in Dronryp winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor heren eerste klasse. (Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Jelmer Westra, Elgar Boersma (koning) en Laas Pieter van Straten

 

Partuur Aloys Freitag wint in Makkum
Gepost op: Zondag 26 juni @ 15:56:32 (820 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Aloys Freitag (Makkum), Jan Jelle Jongsma (Damw‚ld) en Erwin van Wier (Peins) zijn zondag in Makkum winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de heren 30+.

Vlnr: Erwin van Wier, Jan Jelle Jongsma en Aloys Freitag

 

Partuur Sietse Lenters wint in Makkum
Gepost op: Zondag 26 juni @ 15:51:52 (837 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Sietse Lenters (Makkum), Ludwig Seerden (Franeker) en Wibe Hoitinga (Boazum) zijn zondag in Makkum winnaar geworden van de d.e.l. Ė wedstrijd voor de heren 50+

 

Trio Rianne Vellinga verrast in Dongjum
Gepost op: Zondag 26 juni @ 15:33:51 (1063 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Rianne Vellinga, Maaike Osinga en Aukje van Kuiken verrasten zondag in Dongjum vriend en vijand door de vijfde vrije formatiewedstrijd van het seizoen op hun naam te schrijven. (Foto: Henk Hempenius).

 

Trio Michelle Bruinsma wint in Damw‚ld
Gepost op: Zondag 26 juni @ 14:54:55 (908 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016
Michelle Bruinsma, Mariska Hoogland en Annelien Broersma zijn zondag in Damw‚ld winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor de dames eerste klasse.

 

Trio Andrť van Dellen wint in Jelsum
Gepost op: Zondag 26 juni @ 06:38:26 (795 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016
Andrť van Dellen, Michel van der Veen en Rick Poortstra zijn zaterdag in Jelsum winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor tweedeklassers.

 

Trio Bauke Triemstra verrast in Holwerd
Gepost op: Zaterdag 25 juni @ 21:13:16 (1093 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


In Holwerd op de achtste vrije formatiewedstrijd van het seizoen vielen de puzzelstukjes bij trio Bauke Triemstra, Dylan Drent en Patrick Scheepstra eindelijk weer eens op de juiste plaats. (Foto: archief HenkBootsma).

 

Berltsum wint bonspartij dames
Gepost op: Zaterdag 25 juni @ 20:42:51 (783 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Berltsum (Ilse Tuinenga, Leonie van der Graaf en Harmke Siegersma) is zaterdag in Bitgum winnaar van de bond voor dames geworden. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Leonie van der Graaf, Ilse Tuinenga, Harmke Siegersma en de afgevaardigde van Berltsum

 

Trio Jelte-Pieter Dijkstra wint in Wijnaldum
Gepost op: Zaterdag 25 juni @ 20:28:03 (834 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


De Pieter Okkinga Partij voor de heren eerste klasse is zaterdag in Wijnaldum gewonnen door Jelte-Pieter Dijkstra (Heerenveen), Hendrik Jan van der Velde (Bolsward) en Evert Pieter Tolsma (Winsum). (Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Jelte-Pieter Dijkstra, Evert Pieter Tolsma en Hendrik Jan van der Velde

 

Easterein wint in Hitzum
Gepost op: Zaterdag 25 juni @ 20:21:06 (701 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Easterein (Roelie en Corrie Kroondijk en Nynke Paauw) is zaterdag in Hitzum winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor schoolmeisjes.

 

Trio Harmen Schuitmaker wint in IJlst
Gepost op: Zaterdag 25 juni @ 20:11:13 (703 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Harmen Schuitmaker (Slappeterp), Tom Gerard Cats (Menaam) en Patrich van Dellen (Berltsum) zijn zaterdag in IJlst winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor jongens.



 

Dronryp wint in Sint Jacobiparochie
Gepost op: Zaterdag 25 juni @ 20:00:46 (702 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Dronryp (Mark Minnesma, Jorn-Lars van Beem en Rick Minnesma) zijn zaterdag in Sint Jacobiparochie winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor schooljongens.


 

Dronryp wint pupillenbond jongens
Gepost op: Zaterdag 25 juni @ 19:47:53 (721 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Dronryp (Bjorn Idsardi, Jorrit Nanninga en Rutger Kumbangsila ) is zaterdag in Wommels winnaar geworden van de bond voor pupillenjonghens. (Foto: Henk Bootsma).

 

Makkum wint bond pupillenmeisjes
Gepost op: Zaterdag 25 juni @ 15:02:03 (863 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016
Makkum (Lieke van Loon, Ilse Zwaagstra, en Larissa Smink) is in Sint Annaparochie winnaar geworden van de bondswedstrijd voor pupillenmeisjes.

 

Partuur Dido Iedema wint bij welpen-meisjes
Gepost op: Zondag 19 juni @ 18:58:26 (888 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Dido Iedema (Sint Annaparochie) en Suzanna Allema (Niawier) zijn zondag in Wergea winnaar geworden van de d.e.l. Ė wedstrijd voor welpen-meisjes.

 

Partuur Clive van der Weerdt wint in Wergea
Gepost op: Zondag 19 juni @ 18:57:08 (756 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Clive van der Weerdt (Makkum) en Remco Post (Sexbierum) zijn zondag in Wergea winnaar geworden van de d.e.l. Ė wedstrijd voor de welpen-jongens.

 

Trio Wierd Baarda wint in Scharnegoutum
Gepost op: Zondag 19 juni @ 18:11:50 (621 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016
Wierd Baarda, Frederik van der Meij en Jelte Visser zijn zondag in Scharnegoutum winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor de heren tweede klasse.


 

Gert-Anne van der Bos: windkracht 12 op zijn best!
Gepost op: Zondag 19 juni @ 17:48:08 (1182 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Er zijn al vele woorden aan hem en zijn gelouterde maten gewijd maar de opslager tegenwoordig wonend in Mantgum blijft een uitzonderlijk fenomeen. Als het loopt zoals zondag op de kermis partij van Het Noorden uit Sint Jacobiparochie dan is er tegen zijn opslag geen kruid gewassen. (Foto's: Henk Bootsma).

Vreugde bij de 59ste overwinning!

 

Vier op een rij voor trio Ilse Tuinenga
Gepost op: Zondag 19 juni @ 16:58:18 (896 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Er staat geen maat op het partuur van Ilse Tuinenga, Sjoukje Visser en Wiljo Sijbrandij. Voor de vierde achtereenvolgende maal was de zege op een vrije formatiewedstrijd voor dit gelouterde trio. (Foto: Henk Bootsma).

Vreugde bij trio Tuinenga na alweer een zege!

 

Trio Tineke Dijkstra wint in Arum
Gepost op: Zondag 19 juni @ 16:29:34 (793 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Tineke Dijkstra, Hermine Sytema en Jeske de Boer zijn zondag in Arum winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor de dames eerste klasse.

Vlnr: Hermine Sytema, Tineke Dijkstra en Jeske de Boer

 

Trio Dirk Yde Sjaarda wint in Menaam
Gepost op: Zondag 19 juni @ 16:28:21 (857 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Dirk Yde Sjaarda, Bauke Dijkstra en Jan Schurer zijn zondag in Menaam winnaar geworden van de vrije formatie wedstrijd voor de heren eerste klasse. (Fotoís: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Bauke Dijkstra, Dirk Yde Sjaarda en Jan Schurer

 

Partuur Amarins de Groot wint in Arum
Gepost op: Zondag 19 juni @ 16:27:04 (569 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Amarins de Groot, Jennie Terpstra en Marije Hellinga zijn zondag in Arim winnaar geworden van de vrije formatie wedstrijd voor de dames tweede klasse.

 

Partuur Fiera de Vries wint in Heerenveen
Gepost op: Zondag 19 juni @ 16:25:52 (534 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Fiera de Vries uit Sexbierum en Naomi Wiersma uit Workum zijn zondag in Heerenveen winnaar geworden van de d.e.l. Ė wedstrijd voor schoolmeisjes.

 

Franeker wint bij de heren 50+
Gepost op: Zondag 19 juni @ 06:19:14 (883 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Franeker (Jan van der Meulen, Jan Sipma en Ludwig Seerden) is zaterdag in Exmorra winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor de heren 50+.


 

Marsum wint bond meisjes
Gepost op: Zaterdag 18 juni @ 20:18:39 (749 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Marsum (Jennifer Boersma, Marije Hellinga en Serena Hovenga) is in Dronryp de verrassende winnaar geworden van de bond voor meisjes. (Foto: Henk Hempenius).

 

Partuur Arnold Zijlstra wint in Witmarsum
Gepost op: Zaterdag 18 juni @ 20:08:34 (812 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016
Arnold Zijlstra, Renť Anema en Hillebrand Visser zijn zaterdag in Witmarsum winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de heren eerste klasse.

 

Tjisse Steenstra blijft in het winnende spoor
Gepost op: Zaterdag 18 juni @ 18:15:32 (1040 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Niet goed kaatsen en toch winnen dat is maar weinigen gegeven. Het was zaterdag in Morra bij kaatsvereniging Warber Bliuwe ondanks de slechte weerberichten nog heel goed vertoeven.

Vlnr: Hans Wassenaar, Tjisse Steenstra en Alle Jan Anema

 

Exmorra wint jongensbond
Gepost op: Zaterdag 18 juni @ 17:29:38 (1056 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Exmorra (Albert Feenstra, Pieter Jan Leijenaar en Jelmer Dijkstra) is de verrassende winnaar geworden van de bondspartij voor jongens.

 

Bitgum wint in Sint Nicolaasga
Gepost op: Zaterdag 18 juni @ 17:23:35 (706 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Bitgum (Daniel Meesters, Yoeri Buiteveld en Leon Wijning) is zaterdag in Sint Nicolaasga winnaar ge worden van de afdelingswedstrijd voor pupillenjongens.

 

Makkum wint in Hommerts
Gepost op: Zaterdag 18 juni @ 17:10:06 (786 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Makkum (Lieke van Loon, Ilse Zwaagstra en Larissa Smink) is zaterdag in Hommerts winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor pupillenmeisjes.

 

Federatiekaatsen met 85 deelnemers
Gepost op: Zaterdag 18 juni @ 16:59:11 (636 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Het federatiekaatsen van de federatie WŻnseradiel-Bolsward-Workum in Schettens was zaterdag met 85 deelnemers bijzonder geslaagd. (Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Emma Lok en Eefje Groen



 

(Ge)donder en (ge)bliksem bij de 55+
Gepost op: Woensdag 15 juni @ 16:54:38 (903 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Er waren 72 55-plussers naar Sonnenborch getogen om weer de strijd aan te gaan. Minder dan vorige keren maar ja deze generatie van de grijze golf geniet ervan en dan is juni toch wel de mooiste maand om - voor de drukte - het ervan te nemen.

De winnaars vlnr: Jan Boorsma, Ieme de Haan en Bart Limburg

 

Winsum wint in Balk
Gepost op: Zondag 12 juni @ 18:13:51 (942 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Winsum (Marlies Bonnema, Anna Rob en Jeltine Meulenaar) is zondag in Balk winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor schoolmeisjes.


 

Trio Jan Jelle Jongsma wint in Ried
Gepost op: Zondag 12 juni @ 18:07:50 (882 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016
Jan Jelle Jongsma, Peter van Dijk en Sytse Hibma zijn zondag in Ried winnaar geworden van de d.e.l. -wedstrijd voor de heren 30+.


 

Dronryp wint in eigen dorp
Gepost op: Zondag 12 juni @ 17:58:27 (872 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Dronryp (Mark Minnesma, Jorn Lars van Beem en Rick Minnesma) zijnzondag in Dronryp winnaar gewordenvan de afdelingswedstrijd voor schooljongens.

 

Dubbelslag trio Tjisse Steenstra
Gepost op: Zondag 12 juni @ 17:48:57 (1133 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


De zesde vrije formatiewedstrijd van het seizoen werd wederom een zege voor het partuur van Tjisse Steenstra, Herman Sprik en Cornelis Terpstra. (Foto's: Henk Bootsma).

Tjisse Steenstra: dubbelslag...

 

Trio Elgar Boersma c.s. in Easterein
Gepost op: Zondag 12 juni @ 16:30:49 (886 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Elgar Boersma (Stiens), Haije-Jan Nicolay (Britsum) en Douwe Anema (Stiens) zijn zondagin Easterein eerste geworden bij de heren vrije formatiewedstrijd voor tweedeklassers.(Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Elgar Boersma, Haije-Jan Nicolay en Douwe Anema


 

Partuur Bauke Triemstra wint in Easterein
Gepost op: Zondag 12 juni @ 16:07:02 (995 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


De eerste klasse vrije formatiewedstrijd zondag in Easterein leverde voor het partuur Bauke Triemstra (Sint Jacobiparochie), Dylan Drent (Harlingen) en Patrick Scheepstra (Franeker) een overwinning op. (Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Patrick Scheepstra, Dylan Drent en Bauke Triemstra

 

Berltsum wint in Witmarsum
Gepost op: Zondag 12 juni @ 15:29:37 (897 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Berltsum (Ilse Tuinenga, Leonie van der Graaf en Harmke Siegersma) zijn zondag in Witmarsum winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor de dames hoofdklasse.(Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Ilse Tuinenga, Leonie van der Graaf en Harmke Siegersma

 

Trio Ludwig Seerden wint in Leeuwarden
Gepost op: Zondag 12 juni @ 15:13:12 (837 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Ludwig Seerden (Franeker), Piet Zondervan (Jorwert) en Johan Hiemstra (Sint Annaparochie) zijn zaterdag in Leeuwarden winnaar geworden van de vrijeformatie wedstrijd voor de heren 50+.

Vlnr: Piet Zondervan, Ludwig Seerden en Johan Hiemstra

 

Mantgum wint in Grou
Gepost op: Zaterdag 11 juni @ 20:02:21 (698 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016
Mantgum (Jennie Terpstra, Amarins de Groot en Marijke Keuning) is zaterdag in Grou winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor meisjes.

 

Makkum wint in Raerd
Gepost op: Zaterdag 11 juni @ 19:22:00 (867 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Makkum (Ilse Zwaagstra, Lieke van Loon en Larissa Smink) is zaterdag in Raerd winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor pupillenmeisjes.


 

Peins wint in Kimswerd
Gepost op: Zaterdag 11 juni @ 19:08:53 (891 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Peins (Wessel van Wier, vJolt Vollema en Roel Pieter de Jong) is zaterdag in Kimswerd winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor jongens.


 

Trio Boukje Houtsma wint in Sexbierum
Gepost op: Zaterdag 11 juni @ 17:34:07 (789 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Boukje Houtsma, Anke Winkel en Lilijan Kingma zijn in Sexbierum winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de dames eerste klasse. (Foto: henk Hempenius).

Vlnr: Anke Winkel, Boukje Houtsma en Lilijan Kingma

 

Dronryp wint in Menaam
Gepost op: Zaterdag 11 juni @ 17:22:46 (742 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Dronryp (Bjorn Idsardi, Jorrit Nanninga en Rutger Kumbangsila) is zaterdag in Menaam winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor pupillenjongens.

 

Tjisse Steenstra bovenmeester in Damw‚ld
Gepost op: Zaterdag 11 juni @ 16:44:33 (1530 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Over het kaatsen in Damw‚ld valt feitelijk maar weinig over te zeggen. Het was weer niet best wat de grote matadoren het ruim opgekomen publiek liet zien. De beleving die toch echt een onderdeel van het spelletje is was zaterdag ver te zoeken.

Vlnr: Herman Sprik, Tjisse Steenstra en Cornelis Terpstra

 

Trio Peter van Zuiden wint in Bitgum
Gepost op: Zaterdag 11 juni @ 16:03:20 (1302 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Het trio Peter van Zuiden (Tjerkwerd), Allard Hoekstra (Franeker) en Renť Anema (Balk) is zaterdag in Bitgum winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor de heren eerste klas. (Fotoís: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Peter van Zuiden, Allard Hoekstra en Renť Anema

 

Ilse Tuinenga koningin in Stiens
Gepost op: Vrijdag 10 juni @ 18:59:14 (951 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Op papier was het zonder meer het sterkste partuur en de praktijk bleek dat ook zo te werken. Ilse Tuinenga, Sjoukje Visser en Sjanet Wijnia waren op het monent dat het echt moest het beste sluitende partuur. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Sjoukje Visser, Ilse Tuinenga en Sjanet Wijnia

 

Trio Roel Venema wint in Stiens bij 50+
Gepost op: Donderdag 09 juni @ 16:49:56 (960 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Roel Venema (Bolsward), Johan Hiemstra (Sint Annaparochie) em Siebe Tolsma (Winsum) zijn donderdag op de d.e.l. Ė wedstrijd voor de heren 50+ als winnaar afgevlagd. (Fotoís: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Johan Hiemstra, Roel Venema en Siebe Tolsma

 

Partuur Wytze Wassenaar wint in Huizum
Gepost op: Zondag 05 juni @ 17:50:07 (1162 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Wytze Wassenaar (Wier),Jelle Pieter van de Walt(Tzummarum) en Roel Pieter de Jong (Ried) zijn zondag in Huizum winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor jongens.

 

Jouke Bosje koning Eise Eisingapartij
Gepost op: Zondag 05 juni @ 17:00:01 (1918 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Wie zondag in Dronryp zijn geld op het partuur van Enno Kingma, Pieter-Jan Plat en Jouke Bosje zou hebben gezet zou meewarig zijn aangekeken. (Foto's: Henk Bootsma).

Koning Jouke Bosje...

 

Partuur Inge Jansma wint in Easterlittens
Gepost op: Zondag 05 juni @ 16:52:08 (819 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Inge Jansma (Dronryp) en Larissa Smink (Makkum) en Marije Bodde (Grou) zijn zondag in Easterlittens winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor schoolmeisjes.


 

Marten Bergsma koning in eigen dorp Minnertsga
Gepost op: Zondag 05 juni @ 16:47:39 (1346 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Het partuur Marten Bergsma (Minnertsga), Jacob Klaas Haitsma (Wommels) en Willem Heeringa won zondag in Minnertsga de vrije formatiewedstrijd voor eersteklassers. (Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Jacob Klaas Haitsma, Marten Bergsma en Willem Heeringa

 

Partuur Bauke Folkerts wint in Easterlittens
Gepost op: Zondag 05 juni @ 16:41:05 (668 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Bauke Folkerts (Easterlittens), Thomas Dijkstra (Berltsum) en Xander Nauta (Makkum) zijn zondag in Easterlittens winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor schooljongens.

 

Derde zege voor trio Ilse Tuinenga
Gepost op: Zondag 05 juni @ 15:15:41 (771 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Ilse Tuinenga, Sjoukje Visser en Wiljo Sijbrandij snelden net als de vorige twee keren naar de zege op een vrije formatie wedstrijd. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Wiljo Sijbrandij, Ilse Tuinenga en Sjoukje Visser

 

Trio Marije van der Meer wint in Sint Annaparochie
Gepost op: Zondag 05 juni @ 15:10:52 (659 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Marije van der Meer, Klasine Huistra en Anne Monfils zijn zondag in Sint Annaparochie winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor de dames eerste klasse. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Klasine Huistra, Marije van der Meer en Anne Monfils

 

Ried wint in Makkum
Gepost op: Zondag 05 juni @ 14:47:41 (863 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Ried (Trea vd Ploeg, Joanna Elise Broeder en Ineke van der Ploeg) is zondag winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor meisjes.

 

Partuur Ane-Jan Knol wint in Hurdegaryp
Gepost op: Zondag 05 juni @ 14:36:48 (771 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Ane Jan Knol (Bolsward), Nolke Bergstra (Grou) en Gerrit Groen (Wergea) zijn zondag in Hurdegaryp winnaar geworden van de d.e.l. Ė wedstrijd voor de heren 30+.

 

Welpen kaatsten in Sneek
Gepost op: Zondag 05 juni @ 14:29:09 (487 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016
Jelvin Kaper (Sint Annaparochie) en Rindert Zijlstra (Pietersbierum) zijn zaterdag in Sneek winnaar gewordenvan de d.e.l. Ė wedstrijd voor welpen-jongens.

 

Iris van der Veen koningin in Grou
Gepost op: Zaterdag 04 juni @ 19:09:19 (632 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Iris van der Veen is met haar maten Sjoukje Visser en Renske Terwisscha van Scheltinga winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de dames hoofdklasse. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Sjoukje Visser, Iris van der Veen en Renske Terwisscha van Scheltinga

 

Trio Marten Bergsma verrast in Niawier
Gepost op: Zaterdag 04 juni @ 18:30:59 (1009 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Marten Bergsma, Taeke Triemstra en Erwin Zijlstra zorgden zaterdag in Niawier voor een daverende verrassing door met overmacht de d.e.l. Ė wedstrijd voor hoofdklassers op hun naam te schrijven.

Vlnr: Erwin Zijlstra, Marten Bergsma en Taeke Triemstra

 

Partuur Piet Machiela wint in Sint Nicolaasga
Gepost op: Zaterdag 04 juni @ 17:45:43 (810 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2016


Piet Machiela (Sint Jacobiparochie), Roel Venema (Bolsward) en Wybren van der Woud (Leeuwarden) zijn zaterdag in Sint Nicolaasga winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de heren 50+.

 

Trio Harm Schuitmaker c.s. wint in Schettens
Gepost op: Zaterdag 04 juni @ 17:33:36 (746 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie