Welkom op de website van www.kaatsen.nlFrythermoYour DJ
Home  ∑  Nieuwsarchief  

   Menu
Home
Nieuwsarchief
Web Links
Spelregels
Parturen 2017
Gastenboek

   Websponsors
Middelsee schilders
Your-DJ
Laanstra en Roersma
Opel Deinum Franeker
Copy service
Van Smeden IJzerwaren en Gereedschappen
Bouwbedrijf Bruinsma
Nijholt

   Agenda
  Ma Di Wo Do Vr Za Zo
>     01 02 03 04 05
> 06 07 08 09 10 11 12
> 13 14 15 16 17 18 19
> 20 21 22 23 24 25 26
> 27 28 29 30      



Agenda deze week:

Maandag, november 20
Evenement start om 09:00 WK-kaatsen
Dinsdag, november 21
Evenement start om 09:00 WK-kaatsen
Woensdag, november 22
Evenement start om 09:00 WK-kaatsen
Donderdag, november 23
Evenement start om 09:00 WK-kaatsen
Vrijdag, november 24
Evenement start om 09:00 WK-kaatsen
Zaterdag, november 25
Evenement start om 09:00 WK-kaatsen



Zoek agenda door op...



Agenda van vandaag:

Geen events vandaag

Webalizer web stats

Onderwerpen > Wedstrijduitslagen 2017
Wedstrijduitslagen 2017
 

Veel winnaars bij de 55-plus
Gepost op: Dinsdag 07 november @ 04:22:48 (285 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


De vorige keer dat de 55-plussers in de Trije kaatsten waren er maar 8 prijzen uit te reiken. Deze keer werd de schade behoorlijk ingehaald door 21 winnaars waarvan maar liefst 11 in de A-klasse. Oorzaak was mede de partijen die in 5-5 en 6-6 waren geŽindigd. Als dit in de eerste en tweede omloop gebeurt tellen deze voor beide parturen als gewonnen partij.

De winnaars vlnrs: Anne Dijkstra, Piet Stellingwerf en Hein Nijdam

 

Vakantietijd bij 55+
Gepost op: Dinsdag 24 oktober @ 06:08:48 (313 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Blijkbaar had de herfstvakantie invloed op het aantal kaatsers vandaag. Met 'slechts' 84 kaatsers op de lijst mocht dat echter de pret niet drukken.

De winnaars vlnr: Gerrie Otter, Theo Smit en Wieger Boonstra

 

50-plus de zaal weer in
Gepost op: Dinsdag 17 oktober @ 01:39:05 (399 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Voordat je er erg in hebt is het alweer oktober en duiken de 55-plussers de Trije weer in. Deze eerste keer waren er maar liefst 108 kaatsers die de strijd weer aangingen.

De winnaars vlnr: Monte Hallema, Siep Berkenpas en Anne Dijkstra

 

55+ neemt afscheid van Foppe de Vries
Gepost op: Dinsdag 19 september @ 05:45:47 (668 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Er stonden woensdagmorgen 84 kaatsers voor de laatste wedstrijd uit de zommer competitie op de lijst maar vooraf werd stil gestaan bij het afscheid van commissielid Foppe de Vries uit Buitenpost.

Foppe en Wietske: van harte!

 

Enno Kingma herpakt zich op Oldehovepartij
Gepost op: Vrijdag 15 september @ 05:01:05 (1116 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


De winst in Minnertsga was tot vandaag de laatste krans voor Enno Kingma uit Leeuwarden. Tot die bewuste woensdag in juli liep alles nog op rolletjes maar daarna kwam bij Kingma de klad er in. (Foto's: Henk Bootsma).

Enno Kingma: heeft alle reden tot juichen!

 

Ilse Tuinenga stelt klassement veilig
Gepost op: Vrijdag 15 september @ 04:05:31 (695 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Met de zege op de Oldehovepartij is Ilse Tuinenga uit Berltsum net als in 2016 winnaar geworden van het jaarlijkse puntenklassement. (Foto: Henk Bootsma).

Vlnr: Annelien Broersma, Ilse Tuinenga en Mariska Hoogland

 

Verrassende winst voor partuur Menno van Zwieten
Gepost op: Zaterdag 09 september @ 02:47:28 (1118 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Menno van Zwieten, Hyltje Bosma en Hillebrand Visser zijn zondag in Marsum winnaar geworden van de merkepartij van kv Foarķt. (Foto's: Henk Bootsma).

 

Haije-Jan Nicolay koning 67e Lytse PC in Mantgum
Gepost op: Zaterdag 09 september @ 01:34:47 (929 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


De 67e Lytse PC vrije formatiewedstrijd voor heren eerste klasse leverde een overwinning op voor het partuur Arnold Zijlstra (Tzummarum), Pieter-Jan Plat
(Leeuwarden) en Haye-Jan Nicolay (Britsum). (Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Pieter-Jan Plat, Haije-Jan Nicolay (koning) en Arnold Zijlstra

 

Partuur Piet Machiela wint in Goutum
Gepost op: Vrijdag 08 september @ 06:01:06 (720 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Piet Machiela (Sint Jacbiparochie), Piet Zondervan (Jorwert) en Wybren v.d. Woud (Leeuwarden) zijn zaterdag in Goutum winnaar geworden van de laatste d.e.l. - wedstrijd van het jaar voor de heren 50+.

 

Trio Ilse Tuinenga wint in Marsum
Gepost op: Donderdag 07 september @ 04:42:50 (745 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Ilse Tuinenga, Nynke Sijbrandij en Jeske de Boer waren op papier het sterkste partuur en maakten dat in een regenachtig Marsum ook waar. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Nynke Sijbrandij, Ilse Tuinenga en Jeske de Boer

 

55+ is regen de baas
Gepost op: Dinsdag 05 september @ 04:30:37 (501 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Nadat de vorige wedstrijd was afgelast i.v.m. de hevige regenval werd er vandaag wel gespeeld ondanks het wisselvallige weer.

De winnaars vlnr: Jan Hoekstra, Douwe Broersma en Albert Bootsma

 

Hans Wassenaar koning in Reduzum
Gepost op: Zaterdag 02 september @ 03:45:56 (859 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


De vrije formatiewedstrijd voor de heren eerste klasse zondag in Reduzum leverde een overwinning op voor Enno Kingma (Leeuwarden), Renze Pieter Hiemstra (Sint Jacobiparochie) en Hans Wassenaar (Leeuwarden). (Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Enno Kingma, Hans Wassenaar (koning) en Renze Pieter Hiemstra

 

Trio Nicole Hempenius wint in Reduzum
Gepost op: Zaterdag 02 september @ 03:38:13 (577 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Het partuur Nicole Hempenius (Franeker), Sandra Hofstra (Wjelsryp) en Harmke Siegersma (Berltsum) is zondag in Reduzum bij de dames eerste klasse vrije formatiewedstrijd als eerste geŽindigd. (Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Harmke Siegersma, Nicole Hempenius en Sandra Hofstra

 

Tjisse Steenstra grote man in Pingjum
Gepost op: Zaterdag 02 september @ 03:16:00 (1291 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Ondanks het uitvallen van Taeke Triemstra stond er zondag weer geen maat op het partuur van Gert-Anne van der Bos. Met de ingevallen Kees van der Schoot werd ook de laatste vrije formatiewedstrijd van het seizoen 2017 een zege voor het veruit meest complete partuur. (Foto's: Henk Bootsma).

 

Partuur Stef van Steen wint in Niawier
Gepost op: Maandag 28 augustus @ 04:51:54 (745 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Stef van Steen (Grou) en Jille Jongsma (Damw‚ld) zijn zaterdag in Niawier winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor welpen-jongens.

 

Hilversum wint FBA-klassement
Gepost op: Maandag 28 augustus @ 03:23:21 (775 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Afgelopen zaterdag werd onder prachtige weersomstandigheden de zesde J.G. Siccama-partij in Den Haag verkaatst. (Foto's: Alida Breeuwsma).

Vlnr: Marinus Grond, Franke Ferwerda en Site Ferwerda



 

Partuur Menno Johnson wint in Sint Annaparochie
Gepost op: Zaterdag 26 augustus @ 04:14:11 (682 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Menno Johnson (KImswerd) en Sjouke Beimers (Bitgummole) zijn zondag in Sint Annaparochie winnaar geworden van de d.e.l.-wedstrijd voor pupillenjongens.



 

Partuur Lisanne Scharringa wint in Sint Annaparochie
Gepost op: Zaterdag 26 augustus @ 04:06:50 (610 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Lisanne Scharringa (Dronryp) en Noa Elzinga (Bolsward) zijn zondag in Sint Annaparochie winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor pupillenmeisjes.


 

Tjisse Steenstra koning op Van Aismapartij
Gepost op: Zaterdag 26 augustus @ 03:23:41 (738 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


De 86ste uitvoering van de befaamde Van Aismapartij is zondag gewonnen door Gert-Anne van der Bos, Taeke Triemstra en Tjisse Steenstra. In een onderhoudende finale werd de formatie van Menno van Zwieten, Hijlke Bruinsma en Erwin Zijlstra op 5-3 en 6-2 verslagen. (Foto: Geert van Tuinen).

Vlnr: Gert-Anne van der Bos, Tjisse Steenstra (koning) en Raeke Triemstra

 

Partuur Fiera de Vries wint in Weidum
Gepost op: Zaterdag 26 augustus @ 01:57:36 (344 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Fiera de Vries (Sexbierum), Marit Folkertsma (Folsgare) en Marije Sweering (Folsgare) zijn zondag in Weidum winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor meisjes. (Foto: Henk Hempenius).

 

Trio Johannes van der Veen wint in Makkum
Gepost op: Zaterdag 26 augustus @ 01:49:46 (766 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


De 45e Koninklijke Tichelaar Partij voor heren eerste klasse vrije formatie is zondag in Makkum gewonnen door Johannes van der Veen (Pietersbierum), Allard Hoekstra
(Franeker) en Thomas van Zuiden (Bolsward). (Foto's: Lijkle Spijksma)

Vlnr: Allard Hoekstra, Johannes van der Veen en Thomas van Zuiden

 

Trio Jorrit Jorritsma wint in Bolsward
Gepost op: Vrijdag 25 augustus @ 06:04:11 (586 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Jorrit Jorritsma (Poppenwier), Piet Zondervan (Jorwert) en Eddy Sjollema (Harlingen) zijn zaterdag in Bolsward winnaar geworden van de d.e.l. Ė wedstrijd voor de heren 50+.

 

Trio Andrea Kroes wint in Itens
Gepost op: Vrijdag 25 augustus @ 04:33:45 (416 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Andrea Kroes (Gauw), Leila-Janneke Moufakkir (Reduzum) en Margriet Bakker (Easterlittens) zijn zaterdag in Itens winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de dames eerste klasse. (Foto: Henk Hempenius).

 

KV Het Noorden wint afdelingswedstrijd van Aismadagen
Gepost op: Vrijdag 25 augustus @ 03:11:11 (771 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Kaatsvereniging Het Noorden met de kaatsers Bauke en Taeke Triemstra en Renze Pieter Hiemstra bewaarde het beste spel voor de finale en liet het op voorhand favoriete partuur van Minnertsga de hielen zien. (Foto: Geert van Tuinen).

Vlnr: Bauke Triemstra, Renze Pieter Hiemstra, Taeke Triemstra en coach Gabe Leeuwen

 

Partuur Ineke de Vries wint in Sint Annaparochie
Gepost op: Vrijdag 25 augustus @ 01:31:32 (249 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Ineke de Vries ( Hallum) en Jeldau Koopmans (Lollum) zijn zaterdag in Sint Annaparochie winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor welpen-meisjes.

 

Manon Scheepstra koningin op Van Aismapartij
Gepost op: Donderdag 24 augustus @ 05:03:22 (800 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Elly Hofman, Wiljo Sijbrandij en Manon Scheepstra waren vooraf het te kloppen partuur en aan het eind van een lange partij maakten zij dat ook waard. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Wiljo Sijbrandij, Manon Scheepstra (koningin) en Elly Hofman

 

Sjanet Wijnia verrassende koningin op 41ste Frouljus-PC
Gepost op: Dinsdag 22 augustus @ 04:17:08 (980 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Ze behoorden zeker tot outsiders van de 41ste Frouljus-PC maar de PC winnen dat leek een brug te ver. Maar op de partij die het meest tot de verbeelding spreekt pakten zijn onverwacht maar zeer verdient de hoofdprijs.

 

Trio Ilse Tuinenga ontsnapt en wint
Gepost op: Zaterdag 19 augustus @ 04:22:42 (493 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Ilse Tuinenga, Wiljo Sijbrandij en Manon Scheepstra behaalden zondag in Akkrum de tiende zege van het seizoen. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Ilse Tuinenga, Wiljo Sijbrandij en Manon Scheepstra

 

Bolsward wint in Pingjum
Gepost op: Zaterdag 19 augustus @ 04:17:15 (371 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017
Bolsward (Hidzer Boogaard, Jelle Cnossen en Menno Galama) is zaterdag in Pingjum winnaar geworden van de laatste afdelingswedstrijd van het seizoen.

 

Hendrik Kootstra koning na inhaal race
Gepost op: Zaterdag 19 augustus @ 02:50:41 (910 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Bij de stand 5-2 en 6-2 leek de zege Gert-Anne van der Bos, Taeke Triemstra en Tjisse Steenstra niet meer te kunnen ontgaan. Er lag een kaats van marginale afmetingen en op opslager Bauke Triemstra rustte de ondankbare taak hier nog chocola van te maken. In negen van de tien slagen is het dan meestal einde oefening maar niet voor de opslager uit Sint Jacobiparochie. (Foto's: Henk Bootsma).

 

Trio Johannes van der Veen wint in Vrouwenparochie
Gepost op: Zaterdag 19 augustus @ 02:10:30 (609 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Johannes van der Veen (Pietersbierum), Allard Hoekstra (Franeker) en Thomas van Zuiden (Bolsward) zijn zondag in Vrouwenparochie winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor de heren eerste klasse. (Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Thomas van Zuiden, Allard Hoekstra en Johannes van der Veen

 

Trio Wytze Wassenaar wint in Tzummarum
Gepost op: Zaterdag 19 augustus @ 01:52:59 (368 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017
Wytze Wassenaar (Wier), Gabe-Jan van Popta (Lollum) en Pieter-Jan Leijenaar (Exmorra) zijn zondag in Tzummarum winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor jongens.

 

Partuur Dirk Poortstra wint in Wier
Gepost op: Zaterdag 19 augustus @ 00:30:47 (485 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Dirk Poortstra (Sint Jacobiparochie), Piet Zondervan (Jorwert) en Sape Nauta (Berltsum) zijn zaterdag in Wier winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de heren 50+.


 

Trio Andrť van Dellen wint in Wommels
Gepost op: Vrijdag 18 augustus @ 15:07:14 (633 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017
Andre van Dellen (Berltsum), Pieter van der Schoot (Sexbierum) en Laas Pieter van Straten (Feinsum) zijn zaterdag in Wommels winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor de heren eerste klasse.

 

Partuur Jelmer Foppe Drijfhout wint in Marsum
Gepost op: Vrijdag 18 augustus @ 05:35:04 (620 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Jelmer Foppe Drijfhout (Poppenwier) en Redmer Wiersma (Easterein) zijn zaterdag in Marsum winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor pupillenjongens.

 

Trio Tineke Dijkstra wint in Hitzum
Gepost op: Vrijdag 18 augustus @ 03:02:35 (552 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Tineke Dijkstra, Hermine Sytema en Jeske de Boer zijn zaterdag in Hitzum winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor de dames eerste klasse. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Tineke Dijkstra, Jeske de Boer en Hermine Sytema

 

Partuur Marsha Boersma wint in Bolsward
Gepost op: Vrijdag 18 augustus @ 02:26:15 (298 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Marsha Boersma (Stiens) en Ilse Marije van Beem (Dronryp) zijn zaterdag in Bolsward winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de pupillenmeisjes.

 

Partuur Brent Jesse van Beem wint in Raerd
Gepost op: Vrijdag 18 augustus @ 01:03:50 (333 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Brent Jesse van Beem (Dronryp) en Hidde Jorritsma
(Lollum) zijn zaterdag in Raerd winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor welpen-jongens.

 

Partuur Sophie Kroondijk wint in Wolsum
Gepost op: Donderdag 17 augustus @ 23:56:06 (397 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Sophie Kroondijk (Sint Annaparochie) en Manouk
Scharringa (Dronryp) zijn zaterdag in Wolsum winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor welpen-meisjes.

 

Partuur Jannica van der Ploeg wint in Easterein
Gepost op: Donderdag 17 augustus @ 23:02:53 (326 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Jannica van der Ploeg (Stiens), Larissa Smink (Makkum) en Gerde Lycklama Š Nijeholt (It Heidenskip) is zaterdag in Easterein winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor meisjes.

 

Trio Anna-Brecht Bruinsma wint keats-off
Gepost op: Woensdag 16 augustus @ 04:23:24 (552 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Het partuur van Anna-Brecht Bruinsma (Wommels), Mariska Hoogland (Bitgummole) en Rianne Melissa Hiemstra (Stiens) is donderdag in Akkrum winnaar geworden van de keats-off. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Mariska Hoogland, Anna-Brecht Bruinsma en Rianne Melissa Hiemstra

 

Exmorra wint Revanche Freule
Gepost op: Dinsdag 15 augustus @ 14:48:48 (691 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Exmorra met Pieter Jan Leijenaar, Albert Feenstra en Jelmer Dijkstra is woensdag in Jellum winnaar geworden van de Revanche van de Freule. (Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: coach Germ Feenstra, Pieter Jan Leijenaar, Albert Feenstra en Jelmer Dijkstra

 

'Dreech'kaatsen bij 55+
Gepost op: Dinsdag 15 augustus @ 04:00:04 (420 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Onder een heerlijke zonnetje traden weer 84 kaatsers aan in de kaatsarena van LKC Sonnenborgh in Leeuwarden.

De winnaars vlnr: Albert Dijkstra, Jan Bootsma en Age van der Goot

 

Trio Ilse Tuinenga haalt gram in Wergea
Gepost op: Zaterdag 12 augustus @ 06:04:39 (442 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Het partuur van Ilse Tuinenga, Wiljo Sijbrandij en Manon Scheepstra had na de nederlaag in Menaam wat recht te zetten en dat deden de dames dan ook direct bij de eerst volgende wedstrijd. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Ilse Tuinenga, Wiljo Sijbrandij en Manon Scheepstra

 

Partuur Tiede Boorsma wint in Sint Nicolaasga
Gepost op: Zaterdag 12 augustus @ 05:38:02 (595 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Tiede Boorsma (Sint Nicolaasga), Jan Buitenga (Sint Nicolaasga) en Thijs Houtsma (Westhoek) zijn zondag in Sint Nicolaasga winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de heren 50+.

 

Trio Jildou Sweering wint in Ried
Gepost op: Zaterdag 12 augustus @ 04:01:50 (432 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Jildou Sweering, Martine Tiemersma en Jennie Terpstra zijn zondag in Ried winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor de dames eerste klasse.

 

Jelle Attema: it Feintsje fan Menaam
Gepost op: Zaterdag 12 augustus @ 03:46:27 (892 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Jelle Attema, de 22-jarige opslager uit Makkum, kroonde zich zondag op de befaamde Gouden Willen partij tot it Feintsje fan Menaam. (Foto's: archief Henk Bootsma).

 

Hillebrand Visser koning in Sint Annaparochie
Gepost op: Zaterdag 12 augustus @ 02:23:30 (616 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


De eerste klasse vrije formatiewedstrijd voor heren is zondag gewonnen door Johan Diertens (Dronryp),
Erik Haitsma (Wommels) en Hillebrand Visser (Leeuwarden). (Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Erik Haitsma, Hillebrand Visser (koning) en Johan Diertens



 

Trio Anna Ennema wint in Holwerd
Gepost op: Zaterdag 12 augustus @ 02:15:16 (333 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Anna Ennema (Sexbierum), Jannica van der Ploeg (Stiens) en Fiera de Vries (Sexbierum) zijn zondag in Holwerd winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor de meisjes.

 

Partuur Jelmer Foppe Drijfhout wint in ReahŻs
Gepost op: Vrijdag 11 augustus @ 15:22:54 (374 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Jelmer Foppe Drijfhout (Poppenwier) en Matthys Renema (Heeg) zijn zaterdag in Tirns winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor pupillenjongens.

 

Partuur Julia Rienks wint in Easterlittens
Gepost op: Vrijdag 11 augustus @ 15:13:30 (273 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Julia Rienks (Dronryp), Lisanne Leijenaar (Bolsward) en Anke Wassenaar (Minnertsga) zijn zaterdag in Easterlittens winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor schoolmeisjes.

 

Partuur Kjell Dijkstra wint in Easterlittens
Gepost op: Vrijdag 11 augustus @ 15:06:29 (237 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017

Kjell Dijkstra (Sint Annaparochie), Rick Minnesma
(Dronryp) en Harold de Boer (Jellum) zijn zaterdag in Easterlittens winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor schooljongens.

 

Partuur Femke Folkerts wint in GoŽnga
Gepost op: Vrijdag 11 augustus @ 03:05:41 (253 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Femke Folkerts (Bolsward) en Ilse Marije van Beem (Dronryp) zijn zaterdag in GoŽnga winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor pupillenmeisjes.

 

Martzen Deinum zet Gouden Willem partij naar haar hand
Gepost op: Vrijdag 11 augustus @ 02:50:09 (514 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Onder de bezielende leiding van Martzen Deinum uit Wommels werd het op voorhand favoriete partuur van Ilse Tuinenga c.s. op de vrije formatiewedstrijd van VVV Menaam op een verdiende nederlaag getrakteerd.(Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Elly Hofman, Martzen Deinum (koningin) en Marte Altenburg

 

Trio Joukje Kuperus wint in Ferwert
Gepost op: Vrijdag 11 augustus @ 02:12:20 (474 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Het partuur van Joukje Kuperus, Maaike Osinga en Margriet Bakker (ingevallen voor de zieke Iris van der Veen) heeft met overmacht de vrije formatiewedstrijd voor de dames eerste klas gewonnen.

 

Partuur Remmelt Bouma wint in Bitgum
Gepost op: Vrijdag 11 augustus @ 02:02:06 (479 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017
De 25e Anton de Haanpartij is gewonnen door het partuur van Remmelt Bouma (Weidum), Fabian Noordhuis (Bolsward) en Jan Schurer (Easterein).

 

Partuur Nina-Claire Wijning wint in Dronryp
Gepost op: Vrijdag 11 augustus @ 01:16:58 (344 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Nina-Claire Wijning (Sint Annaparochie) en Lisan Kaper
(Sint Annaparochie) zijn zaterdag in Dronryp winnaar geworden van de d.e.l. Ė wedstrijd voor welpen-meisjes.

 

Partuur Sjoerd van der Schaar wint in Dronryp
Gepost op: Vrijdag 11 augustus @ 01:10:28 (279 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Sjoerd van der Schaar (Oudebildtzijl) en Lieuwe van der Kamp (Nijland) zijn zaterdag in Dronrtp winnaar geworden van de d.e.l. Ė wedstrijd voor welpen-jongens.

 

Makkum wint revanche Ald-Meiers Partij
Gepost op: Vrijdag 11 augustus @ 00:59:28 (458 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Makkum met de kaatssters Larissa Smink, Anouk Smink en Lobke Vlasbloem is zaterdag in een uitgeklede afdelingspartij winnaar geworden van de revanche van de Alde-Meiers Partij. (Fotoís: Lijkle Spijksma).

Vlnr: coach Fonger Smink, Larissa Smink, Anouk Smink en Lobke Vlasbloem

 

21e Anne Bouma-Kees Smit partij
Gepost op: Woensdag 09 augustus @ 04:16:02 (410 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Bij KV It Partoer werd de 21e Anne Bouma-Kees Smit partij gespeeld voor de 55-plussers. De commissie 55+ van Jelsum-Koarnjum en Britsum had weer de nodige sponsoren weten aan te trekken voor prachtige levensmiddelen pakketten. Uiteraard moest daar wel eerst om gestreden worden door de 82 aanwezige kaatsers.

De winnaars vlnr: Bertus Veldman, Willem Porte en Hendrik Jansma

 

Bolsward wint 115de Freule met dank aanÖ
Gepost op: Dinsdag 08 augustus @ 04:10:54 (1278 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Bolsward (Hidzer Bogaard, Jelle Cnossen en Menno Galama) waren dan wel een van de kans hebbende parturen maar de zege op de 115de editie van de meest aansprekende jongenspartij mocht toch wel verrassend worden genoemd. (Foto's: Henk Bootsma).

 

Trio Ilse Tuinenga pakt zevende zege van het seizoen
Gepost op: Zaterdag 05 augustus @ 06:36:04 (374 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


De formatie van Ilse Tuinenga, Wiljo Sijbrandij en Manon Scheepstra blijft maar door gaan met winnen. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Manon Scheepstra, Wiljo Sijbrandij en Ilse Tuinenga

 

Trio Joukje Kuperus wint in Peins
Gepost op: Zaterdag 05 augustus @ 03:10:31 (625 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Joukje Kuperus, Maaike Osinga en Iris van der Veen zijn zondag in Peisn winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor de dames eerste klasse.

 

Trio Gert-Anne van der Bos kraakt maar wint wel!
Gepost op: Zaterdag 05 augustus @ 02:57:27 (914 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Gert-Anne van der Bos, Taeke Triemstra en Tjisse Steenstra leken in de finale op de Haije Rijpma partij bij 5-4 en 6-2 tegen een niet verwachtte maar wel verdiende nederlaag aan te lopen toen Tjisse Steenstra vanuit het voorperk ietwat gelukkig boven sloeg. (Foto's: Henk Bootsma).

Gert-Anne van der Bos: ongekroonde koning!

 

Partuur Thomas Dijkstra wint in Makkum
Gepost op: Zaterdag 05 augustus @ 01:41:29 (422 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Thomas Dijkstra (Berltsum) en Alwin Boschma (Pietersbierum) zijn zondag in Makkum winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor schooljongens.

 

Partuur Femke Folkerts wint in Berltsum
Gepost op: Zaterdag 05 augustus @ 01:35:58 (247 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Femke Folkerts (Bolsward) en Sacha van Vugt(Hommerts) zijn zondag in Berltsum winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor pupillenmeisjes.

 

Partuur Marten Daaf Alkemade wint in Berltsum
Gepost op: Zaterdag 05 augustus @ 01:30:56 (321 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Marten Daaf Alkemade (Dronryp) en Redmer Wiersma (Easterein) zijn zondag in Berltsum winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor pupillenjongens.

 

Exmorra wint in Witmarsum
Gepost op: Vrijdag 04 augustus @ 02:40:01 (747 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


De jongens afdelingswedstrijd in Witmarsum, de Pier Elgersma partij, is overtuigend gewonnen door het partuur van Exmorra.

 

Partuur Sipke Hiemstra wint in Peins
Gepost op: Vrijdag 04 augustus @ 02:29:40 (545 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Sipke Hiemstra (Easterein), Bennie Hof (Franeker) en Piet Zondervan (Jorwert) is zaterdag in Peins winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de heren 50+.

Vlnr: Sipke Hiemstra, Bennie Hof en Piet Zondervan

 

Easterein wint Ald-Meiers Partij
Gepost op: Vrijdag 04 augustus @ 02:22:09 (644 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Easterein met de meisjes Roelie Kroondijk, Jeska Terpstra en Selma de Boer is zaterdag in Hitzum winnaar geworden van de 17de editie van de vermaarde Ald-Meiers Partij. (Foto: Henk Bootsma).

Easterein gaat uit zijn dak...

 

Hendrik Kootstra koning op de 164ste PC
Gepost op: Dinsdag 01 augustus @ 05:59:10 (1226 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Het partuur van Bauke Triemstra (25), Alle Jan Anema (31) en Hendrik Kootstra (25) is woensdag winnaar geworden van de 164ste editie van de PC. (Foto's: Henk Bootsma).

Bauke, Alle Jan en Hendrik gaan uit hun dak!

 

Winsum wint in Harlingen
Gepost op: Zaterdag 29 juli @ 05:53:58 (542 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Winsum (Wessel Hilverda, Hessel Postma en Gosse de Haan) is zondag in Harlingen winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor jongens.

 

DaniŽl Iseger koning in Ingelum
Gepost op: Zaterdag 29 juli @ 02:57:44 (964 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


DaniŽl Iseger wist zondag samen met zijn maten
Johan van der Meulen (Bitgummole) en Djurre Seerden (Franeker) de heren eerste klasse vrije formatiewedstrijd in Ingelum op zijn naam te schrijven. (Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Johan van der Meulen, DaniŽl Iseger en Djurre Seerden

 

Trio Marten Bergsma wint generale PC
Gepost op: Zaterdag 29 juli @ 02:49:24 (1089 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Het liep bepaald nog niet geweldig voor de pas geformeerde formatie van Marten Bergsma, Dylan Drent en Patrick Scheepstra maar in Arum op de zondag voor de 164ste PC vielen alle puzzelstukjes op de juiste plaats. (Foto's: Henk Bootsma).

 

Sexbierum-Pietersbierum wint generale Ald-Meiers Partij
Gepost op: Zaterdag 29 juli @ 01:57:50 (466 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Sexbierum/Pietersbierum (Ilse Marije Hartman, Anna Ennema en Fiera de Vries) zijn zondag in Sint Annaparochie winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor meisjes. (Foto: Henk Hempenius).

 

Partuur Karel Monfils wint in Dronryp
Gepost op: Zaterdag 29 juli @ 01:49:03 (413 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Karel Monfils (Kimswerd), Rick Alberda (Midlum) en Haye Tseard van der Hem (Dronryp) zijn zondag in Dronryp winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de jongens.

 

Trio Peter van Zuiden wint in Lollum
Gepost op: Vrijdag 28 juli @ 04:35:51 (765 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Peter van Zuiden (Tjerkwerd), Pier Piersma (Easterlittens) en Jan Schurer (Easterein) zijn zaterdag in Lollum winnaar geworden van de vrije formatie wedstrijd voor de heren eerste klasse.

Vlnr: Peter van Zuiden, Pier Piersma en Jan Schurer

 

Partuur Harold de Boer wint in Sint Jacobiparochie
Gepost op: Vrijdag 28 juli @ 03:31:53 (378 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Harold de Boer (Jellum) en Jitze Floris (Joure) zijn zaterdag in Sint Jacobiparochie winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor schooljongens. (Foto: Jan Bonefaas).

 

Partuur Silvan Elzinga wint in Weidum
Gepost op: Vrijdag 28 juli @ 03:26:37 (278 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Silvan Elzinga (Bolsward) en Stef van Steen (Grou) zijn zaterdag in Weidum winnaar geworden van de d.e.l.- wedstrijd voor welpen-jongens.


 

Trio Gert-Anne van der Bos kaatst zich naar 7de zege
Gepost op: Vrijdag 28 juli @ 03:17:58 (876 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


De zege in Sexbierum was voor trio Gert-Anne van der Bos alweer de zevende van het seizoen. Voor opslager Van der Bos en achterinse Tjisse Steenstra was het al de negende. Immers in Bolsward als in Makkum ontbrak Taeke Triemstra. Achterinse Tjisse Steenstra werd uitgeroepen tot koning van de partij. Het was alweer de zevende uitverkiezing van dit seizoen. Voor Taeke Triemstra was het de 155ste zege uit zijn kaatsloopbaan en voor Gert-Anne van der Bos staat de teller nu op 110. (Foto's: Henk Bootsma).

Gert-Anne: geen koning maar wel koninklijk aan de opslag!

 

Manon Scheepstra: driemaal scheepsrecht
Gepost op: Vrijdag 28 juli @ 02:28:08 (507 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


De formatie van Ilse Tuinenga, Wiljo Sijbrandij en Manon Scheepstra is zaterdag in Sexbierum winnaar geworden van de vrije formatie wedstrijd voor de dames hoofdklasse. (Foto: Henk Bootsma).

Vlnr: Ilse Tuinenga, Manon Scheepstra (koningin) en Wiljo Sijbrandij

 

Jeugdfederaasjekeatsen yn Nijewier
Gepost op: Donderdag 27 juli @ 05:24:59 (404 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Yn Nijewier stie ŰfrŻne woansdei de 9e en lÍste jeugdfederaasje wedstryd op it programma. Yn Nijewier keatsten de jongste jongerein, yn Dokkum de ‚ldere jongerein. Op beide fjilden, nettsjinsteande de fakansjetiid dochs wer 85 keatsers. Dan hear jo wol ris, it is 5 foar tolven mei it keatsen, tsjustere wolken boppe it keatsen, dan doar ik wol te sizzen dat yn Dongeradiel de sinne skynt. Dat is net de fertsjinste fan it federaasjebestoer, mar fan alle bestjoerders fan de ferieningen oansletten by de Federaasje Dongeradiel!

 

Trio Jelte Pieter Dijkstra 16de partuur op de PC
Gepost op: Woensdag 26 juli @ 04:54:36 (751 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Het partuur van Jelte Pieter Dijkstra, Pier Piersma en Jan Schurer heeft zich op de valreep alsnog weten te plaatsen voor de komende PC. (Foto's: Henk Bootsma).

Vlnr: Jan Schurer, Pier Piersma en Jelte Pieter Dijkstra

 

55+ hebben hun eigen PC
Gepost op: Woensdag 26 juli @ 00:44:17 (507 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


In Balk werd tijdens de jaarlijkse 55+ PC weer hard gestreden voor de mooie klokjes die aan het einde van de dag lagen te wachten op de winnaars. Door de 75 jaar geworden Siep Berkepas en consorten was er weer alles aan gedaan om er weer een mooie dag van te maken. Het veld lag er glad geschoren bij het zonnetje scheen en de dames van de kantine bedienden iedereen en de sfeer was weer top.

Winnaars 2017: Lieuwe Meijer, Thijs Galema en Wybren van der Woud

 

Franeker wint 13de Jong Feinte partij
Gepost op: Dinsdag 25 juli @ 01:57:02 (850 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


De 13de editie van de Jong Feinte partij is gewonnen door Franeker met de kaatsers Djurre Seerden, Allard Hoekstra en Marco de Groot. In de finale werd met 5-3 en 6-6 gewonnen van Sexbierum-Pietersbierum (Durk Ennema, Joran Gerbranda en Pieter van der Schoot) door een zitbal van voorbest opslager Allard Hoekstra. (Foto's: Henk Bootsma).

Franeker wint 13de Jong Feinte partij

 

Gouden ballen voor Sjouke, Stijne, Sybrand en Jaimy
Gepost op: Zaterdag 22 juli @ 16:58:04 (741 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Op zondag 23 juli waren de KNKB-jongens pupillen te gast in Bolsward. De eerste prijs in zowel de A- als de B-klasse waren gouden ballen. Echte kaatsballen met de tekst Ďwinnaar 1ste prijs Bolsward 2017í. En daar werd flink om gestreden.

 

Ilse Tuinenga wint OG-Cup
Gepost op: Zaterdag 22 juli @ 06:02:11 (467 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


De formatie van Ilse Tuinenga, Wiljo Sijbrandij en Manon Scheepstra is zondag winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor de dames hoofdklasse. (Foto: Henk Bootsma).

Vlnr: Wiljo Sijbrandij, Ilse Tuinenga (koningin) en Manon Scheepstra

 

Partuur Ilse Marije van Beem wint in Hijum
Gepost op: Zaterdag 22 juli @ 05:18:56 (286 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Ilse Marije van Beem (Dronryp) en Noa Elzinga (Bolsward) zijn zondag in Hijum winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor pupillenmeisjes.

 

Trio Peter van Zuiden wint in Goutum
Gepost op: Zaterdag 22 juli @ 02:53:14 (652 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Peter van Zuiden (Tjerkwerd), Kees van der Schoot (Sexbierum) en Evert Pieter Tolsma (Winsum) zijn zondag in Goutum als eerste geŽindigd bij de vrije formatiewedstrijd voor heren eerste klasse. (Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Kees van der Schoot, Evert Pieter Tolsma en Peter van Zuiden

 

Arnold Zijlstra verrassende koning op Huizumer Cup-dag
Gepost op: Zaterdag 22 juli @ 02:47:33 (1122 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Arnold Zijlstra, Pieter-Jan Plat en Haije-Jan Nicolay verrastten zondag vriend en vijand door de winst op de Huizumer Cup-dag. In een zeer ťťnzijdige finale werd het op voorhand favoriete partuur van Marten Bergsma, Dylan Drent en Patrick Scheepstra met duidelijke cijfers verslagen. (Foto's: Henk Bootsma).

Arnold Zijlstra: verrassende koning!

 

Trio Janneke Terpstra wint in Marsum
Gepost op: Zaterdag 22 juli @ 01:45:10 (497 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Janneke Terpstra (Wolsum), Klasine Huistra (Reduzum) en Annelien Broersma (Leeuwarden) zijn zondag in Marsum winnaar geworden van de vrije formatie wedstrijd voor de dames eerste klasse.

Vlnr: Klasine Huistra, Annelien Broersma en Janneke Terpstra

 

Trio Sietske Okkema wint in Dokkum
Gepost op: Vrijdag 21 juli @ 16:03:22 (479 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Sietske Okkema (Easterein), Marije Hiemstra (Easterein) en Nynke Sinnema (Grou) pakten zaterdag de zege op de vrije formatiewedstrijd voor de dames eerste klasse.

Vlnr: Nynke Sinnema, Marije Hiemstra en Sietske Okkema

 

Trio Hendrik Tolsma wint in Witmarsum
Gepost op: Vrijdag 21 juli @ 05:42:05 (654 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017
De formatie van Hendrik Tolsma, Allard Hoekstra en Sjoerd de Jong deed zaterdag in Witmarsum goede zaken door de vrije formatie wedstrijd voor de heren eerste klasse op hun naam te schrijven.

 

Trio Andrť van Dellen wint in Witmarsum
Gepost op: Vrijdag 21 juli @ 05:38:47 (453 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017
Andrť van Dellen (Berltsum), Jelmer Westra (Berltsum) en Tsjerk Elsinga (Wijnaldum) zijn zaterdag in Witmarsum winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor tweedeklassers.

 

Trio Gert-Anne van der Bos pakt de draad weer op
Gepost op: Vrijdag 21 juli @ 05:14:34 (805 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Het partuur van Gert-Anne van der Bos, Taeke Triemstra en Tjisse Steenstra boekte zaterdag in Morra alweer de zesde zege van het seizoen. (Foto's: Henk Bootsma).

Gert-Anne van der Bos: de schreeuw van de winnaar!

 

Partuur Johannes Siegersma wint in Easterlittens
Gepost op: Vrijdag 21 juli @ 04:13:12 (591 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017
Johannes Siegersma (Berltsum), Simon de Groot (Midlum) en Piet Machiela (Sint Jacobiparochie) zijn zaterdag in Easterlittens winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de heren 50+.

 

Trio Enno Kingma wint meeslepende finale
Gepost op: Dinsdag 18 juli @ 07:47:33 (1156 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Enno Kingma, Renze Pieter Hiemstra en Hans Wassenaar boekten in Minnertsga de derde zege van het seizoen door in een meeslepende finale op 5-5 en 6-6 te winnen van trio Gert-Anne van der Bos met de weer redelijk fitte Taeke Triemstra in de gelederen. (Foto's: Henk Bootsma).

Vlnr: Hans Wassenaar, Renze Pieter Hiemstra en Enno Kingma

 

Trio Ilse Tuinenga wint in Minnertsga
Gepost op: Dinsdag 18 juli @ 07:04:57 (535 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Het partuur van Ilse Tuinenga, Wiljo Sijbrandij en Manon Scheepstra boekte in Minnertsga de vierde vrije formatie zege van het seizoen. (Foto: Henk Bootsma).

Vlnr: Wiljo Sijbrandij, Manon Scheepstra en Ilse Tuinenga

 

Hillebrand Visser koning in Makkum
Gepost op: Zondag 16 juli @ 04:02:10 (814 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Jan Sipke Tuinman (Dronryp), Marco de Groot (Franeker) en de bijgelote Hillebrand Visser (Leeuwarden) zijn maandag in Makkum winnaar geworden van de traditionele d.e.l. Ė wedstrijd voor de heren eerste klasse. (Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Marco de groot, Hillebrand Visser en Jan Sipke Tuinman

 

Partuur Jannica van der Ploeg wint in Makkum
Gepost op: Zondag 16 juli @ 03:55:13 (633 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Jannica van der Ploeg (Stiens), Feikje Bouwhuis (Nijland) en Melissa Rianne Hiemstra (Stiens) zijn maandag in Makkum winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de dames eerste klasse. (Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Jannica van der Ploeg, Feikje Bouwhuis (koningin) en Melissa Rianne Hiemstra

 

Partuur Keimpe Koldijk wint in Menaam
Gepost op: Zaterdag 15 juli @ 08:30:18 (412 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017
Keimpe Koldijk (Hearrenfean), Jacob Fokkema (Menaam) en Jan Jelle Jongsma (Damw‚ld) zijn zondag in Menaam winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de heren 30+.

 

Partuur Piet Zondervan wint in Menaam
Gepost op: Zaterdag 15 juli @ 08:22:55 (493 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017
Piet Zondervan (Jorwert), Roel Venema (Bolsward) en Roel Sijbesma (Easterein) zijn zondag in Menaam winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de heren 50+.

 

Partuur Paul Dijkstra wint in Exmorra
Gepost op: Zaterdag 15 juli @ 07:51:45 (262 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Paul Dijkstra, Gabe-Jan van Popta (Lollum)en Menno Galama zijn zaterdag in Exmorra winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor jongens.


 

Trio Julia Marthine Rienks wint in Oude Bildtzijl
Gepost op: Zaterdag 15 juli @ 06:13:17 (231 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Julia Marthine Rienks (Dronryp), Marije Bodde (Grou) en Jessie Rekker (Bolsward) zijn zondag in Oude Bildtzijl winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor schoolmeisjes.

 

Enno Kingma koning Rengersdag
Gepost op: Zaterdag 15 juli @ 05:57:59 (795 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Dat de ene dag de andere dag niet is bewees maar weer eens de strijd om de prestigieuze Rengersdag partij. Kwart voor drie wees de klok aan en toen was de wedstrijd al gevorderd tot de finale. (Foto's: Henk Bootsma).

 

Trio Hendrik Tolsma wint in Tzummarum
Gepost op: Zaterdag 15 juli @ 04:23:36 (647 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Hendrik Tolsma (Leeuwarden), Allard Hoekstra (Franeker) en Sjoerd de Jong (Sint Annaparochie) zijn zondag in Tzummarum bij de heren eerste klasse als eerste geŽindigd. (Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Hendrik Tolsma, Allard Hoekstra en Sjoerd de Jong

 

Exmorra wint de ďZilveren Zwaan PartijĒ
Gepost op: Zaterdag 15 juli @ 04:16:16 (545 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Exmorra met Pieter Jan Leijenaar, Albert Feenstra en Jelmer Dijkstra is zondag in Makkum winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor jongens.

 

Trio Anna Ennema wint in Jellum
Gepost op: Zaterdag 15 juli @ 03:46:43 (298 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Anna Ennema (Sexbierum), Jannica van der Ploeg (Stiens) en Fiera de Vries (Sexbierum) zijn zondag in Jellum winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor de meisjes.

 

Partuur Amarins de Groot wint in Jelsum
Gepost op: Zaterdag 15 juli @ 03:40:49 (243 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Amarins de Groot (Mantgum), Fiera de Vries (Sexbierum) en Rianne Nutma (Winsum) zijn zaterdag winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de meisjes.

 

Partuur Eline van Dijkhuizen wint in Hurdegaryp
Gepost op: Zaterdag 15 juli @ 03:32:40 (216 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Eline van Dijkhuizen (Nijland) en Femke Folkerts (Bolsward) zijn zaterdag in Hurdegaryp winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor pupillenmeisjes.

 

Partuur Jorn Lars van Beem wint
Gepost op: Vrijdag 14 juli @ 06:38:33 (400 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Jorn Lars van Beem (Dronryp) en Verry van der Meer (Sint Jacobiparochie) zijn zaterdag in Morra winnaar geworden van de d.e.l. - wedsrijd voor schooljongens.

Vlnr: Verry van der Meer en Jorn Lars van Beem

 

Trio Van der Bos wint ook zonder Taeke Triemstra
Gepost op: Vrijdag 14 juli @ 05:38:21 (936 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Ook zonder de niet geringe inbreng van Taeke Triemstra gaat de zegetocht van trio Gert-Anne van der Bos onverdroten door. (Foto: Henk Bootsma).

Trio Van der Bos gaat uit zijn dak...

 

Trio Tineke Dijkstra wint in Tzum
Gepost op: Vrijdag 14 juli @ 04:32:46 (458 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Tineke Dijkstra (Wjelsryp), Hermine Sytema (Deinum) en Jeske de Boer (Leeuwarden) zijn zaterdag in Tzum winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de dames eerste klasse.

 

Trio Durk Ennema wint in Bitgum
Gepost op: Vrijdag 14 juli @ 04:22:59 (711 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Durk Ennema (Sexbierum), Pieter van der Schoot (Sexbierum) en Laas Pieter van Straten (Feinsum) zijn zaterdag in Bitgum winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor de heren eerste klasse.

Vlnr: Laas Pieter van Straten, Pieter van der Schoot en Durk Ennema

 

Manon Scheepstra prolongeert koningschap
Gepost op: Vrijdag 14 juli @ 04:14:01 (503 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


De formatie van Ilse Tuinenga, Wiljo Sijbrandij en Manon Scheepstra is duidelijk op de weg terug. Ging het in Pingjum nog mis maar op de vrije formatie wedstrijd van de jubilerende kaatsvereniging Makkum (125 jaar) was het weer ouderwets raak. (Foto: Henk Bootsma).

Vlnr: Wiljo Sijbrandij, Manon Scheepstra en Ilse Tuinenga

 

Het partuur van Nina-Claire Wijning wint in IJlst
Gepost op: Vrijdag 14 juli @ 03:27:02 (319 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017

Het partuur van Nina-Claire Wijning (Sint Annaparochie) en Ineke de Vries (Hallum) hebben met overmacht de partij in IJlst voor de welpenmeisjes gewonnen.

 

Partuur Jesse Greidanus wint in Ysbrechtum
Gepost op: Vrijdag 14 juli @ 03:21:16 (325 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Jesse Greidanus (Winsum) en Eelco Meijer (Hallum) zijn zaterdag in Ysbrechtum winnaar geworden van de d.e.l. -wedstrijd voor welpen-jongens.

 

35ste Takomstpartij voor jongens in Oosterbierum
Gepost op: Dinsdag 11 juli @ 04:08:21 (757 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


De 35ste Takomstpartij voor jongens op uitnodiging werd woensdag gehouden in Oosterbierum. (Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Stefan van der Meer, Allard van Wigcheren en Gabe-Jan van Popta

 

Partuur Annet de Haan wint Takomstpartij
Gepost op: Dinsdag 11 juli @ 03:32:59 (564 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Annet de Haan (Sint Annaparochie), Lobke Vlasbloem (Makkum) en Anouk Smink (Makkum) zijn woensdag tijdens de 35ste Takomstpartij voor meisjes als eerste geŽindigd. (Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Lobke Vlasbloem, Anouk Smink en Annet de Haan



 

Herfstige kaatspartij op Sonnenborgh
Gepost op: Dinsdag 11 juli @ 03:25:46 (522 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Ondanks de weersvoorspelling waren alle 78 kaatsers op komen dagen. De voorspelling beloofde niet veel goeds een dag eerder maar bleek achteraf nog mee te vallen.

De winnaars vlnr: Tsjeard Harkema, Marten Bergsma en Jan Feenstra

 

Lijst dames eerste klasse Tzum
Gepost op: Maandag 10 juli @ 06:48:18 (556 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017
Kaatsvereniging Tzum organiseert zaterdag een vrije formatiewedstrijd voor de dames eerste klasse.



 

25e Familie Van der Hem Partij
Gepost op: Zondag 09 juli @ 07:00:32 (524 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017
Op een zonovergoten SjŻkel‚n werd door de schooljongens, op zondag 9 juli, voor de 25e keer gestreden om de hoogste eer bij de, naar de Familie Gjalt en Janke Van der Hem uit Haren Groningen vernoemde partij.


 

Partuur Ate Bierma wint in Spannum
Gepost op: Zondag 09 juli @ 03:39:58 (442 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Ate Bierma (Menaam), Duko Harkema (Spannum) en
Harm Jan de Boer (Spannum) zijn zondag in Spannum winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de heren 30+.

 

Trio Van der Bos pakt in Bolsward de draad weer op
Gepost op: Zaterdag 08 juli @ 06:21:26 (969 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Op een ĎsmŻkí en warm Oordje behaalde de formatie van Gert-Anne van der Bos de zesde formatie zege van het seizoen. Er was maar een maar: voorinse Taeke Triemstra liet zich in de tweede omloop vervangen door Dylan Drent. (Foto's: Henk Bootsma).

 

Partuur Paul Dijkstra wint op de Westhoek
Gepost op: Zaterdag 08 juli @ 05:01:19 (560 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Paul Dijkstra (Bitgum), Renť de Haan (Franeker) en Lars Onrust (Makkum) zijn zondag in de Westhoek winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor jongens.

 

Easterein wint in Ried
Gepost op: Zaterdag 08 juli @ 04:42:50 (796 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Easterein (Dirk-Yde Sjaarda, Bauke Dykstra en Hendrik Bouwhuis) is zondag in Ried winnaar geworden van de traditionele afdelingswedstrijd voor de heren eerste klasse. (Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Hendrik Bouwhuis, Dirk-Yde Sjaarda en Bauke Dijkstra

 

Partuur Wybrich Bakker wint
Gepost op: Zaterdag 08 juli @ 04:09:58 (516 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Wybrig Bakker (Tersoal), Leila-Janneke Moufakkir (Reduzum) en Kim Dijkstra (Makkum) zijn zondag in Workum winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de dames eerste klasse.

 

Partuur Larissa Smink wint in Lekkum
Gepost op: Zaterdag 08 juli @ 04:04:54 (368 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Larissa Smink (Makkum) en Tara Brit van der Meulen (Raerd) zijn zaterdag in Lekkum winnaar geworden van de d.e.l. Ė wedstrijd voor schoolmeisjes.

 

KV De Twa Doarpen-Dios oppermachtig op Jong Nederland partij
Gepost op: Vrijdag 07 juli @ 05:28:13 (662 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Het partuur van kaatsvereniging De Twa Doarpen-Dios uit Sexbierum-Pietersbierum is zaterdag in Wier met overmacht winnaar geworden van de 105de editie van Jong Nederland partij. (Foto's: Henk Bootsma).

Vlnr: Joran Gerbranda, Pieter van der Schoot, Durk Ennema en Kees van der Schoot

 

Morra-Lioessens verrassende winnaar bond heren 50+
Gepost op: Vrijdag 07 juli @ 04:33:02 (862 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


In Vrouwenparochie is Morra-Lioessens (Klaas de Haan, Renze Stiemsma en Tjeerd Jan Boomsma) de verrassende winnaar geworden van de bond voor de heren 50 +.

Vlnr: Klaas de Haan, Tjeerd Jan Boomsma en Renze Stiemsma

 

Matthijs Renema prins in Tzum
Gepost op: Vrijdag 07 juli @ 03:35:18 (370 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017
Mattys Renema (Heeg) en Sjouke Beimers (Bitgummole) zijn zaterdag in Tzum winnaar geworden van de d.e.l. Ė wedstrijd voor pupillenjongens.

 

Eline van Dijkhuizen prinses in Tzum
Gepost op: Vrijdag 07 juli @ 03:34:16 (339 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017
Eline van Dijkhuizen (Nijland) en Fardau Krottje (Dronryp) zijn zaterdag in Tzum winnaar geworden van de d.e.l. Ė wedstrijd voor de pupillenmeisjes.

 

Partuur Joukje Kuperus wint in Bolsward
Gepost op: Donderdag 06 juli @ 07:50:03 (471 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Joukje Kuperus, Sandra Hofstra en Manon Scheepstra zijn vrijdag in Bolsward winnaar geworden van de d.e.l. Ė wedstrijd voor de dames hoofdklasse. (Foto: Henk Bootsma).

Vlnr: Sandra Hofstra, Manon Scheepstra en Joukje Kuperus

 

Trio Hendrik Tolsma vind de weg omhoog
Gepost op: Dinsdag 04 juli @ 06:29:44 (888 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Hendrik Tolsma, Allard Hoekstra en Sjoerd de Jong lijken de weg omhoog weer gevonden te hebben. In Wier op de vrije formatie wedstrijd voor de heren eerste klas waren zij die uiteindelijk met de zege aan de haal gingen. (Foto: Boppeslach).

Vlnr: Hendrik Tolsma, Sjoerd de Jong en Allard Hoekstra

 

Gerben de Boer koning in Arum
Gepost op: Dinsdag 04 juli @ 06:12:41 (565 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Albert Feenstra (Exmorra), Christiaan Stremler (Exmorra) en Gerben de Boer (Gaast) zijn woensdag in Arum winnaar geworden van de traditionele vrije formatie wedstrijd voor jongens.

 

Prachtig kaatsweer bij Jan van der Vlugt partij
Gepost op: Dinsdag 04 juli @ 06:08:00 (405 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


In Heerenveen werd voor de laatste keer op het terrein van de Heerenveense Boys de Jan van der Vlugtpartij gespeeld.

De winnaars vlnr: Sjoerd Feenstra, Oelstje Velstra en Jan Brandsma. Ze worden geflankeerd door zoon en schoondochter van Jan van der Vlugt.

 

Partuur Sido Harkema wint in Wiuwert
Gepost op: Zondag 02 juli @ 05:33:19 (331 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Sido Harkema (Spannum) en Marten Daaf Alkemade (Dronryp) zijn zondag in Wiuwert winnaar geworden van de d.e.l. Ė wedstrijd voor pupillenjongens.

 

Partuur Ate Bierma wint in Minnertsga
Gepost op: Zaterdag 01 juli @ 19:09:23 (484 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017
Ate Bierma *Menaam), Bauke Postma (Sexbierum) en Jan Jelle Jongsma (Damw‚ld) zijn zondag in Minnertsga winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de heren 30+.

 

Trio Cornť Tuinenga wint in Reduzum
Gepost op: Zaterdag 01 juli @ 19:06:26 (430 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017
Cornť Tuinenga, Tom Gerard Cats en Tycho de Groot zijn zondag in Reduzum winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor tweedeklassers.

 

Partuur Aizo Veltman wint in Baard
Gepost op: Zaterdag 01 juli @ 16:23:01 (342 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Aizo Veltman (Hommerts), Gjalt Sjirk de Groot (Mantgum) en Stefan van der Meer (Baard) zijn zondag in Baard winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor jongens.

Vlnr: Aizo Veltman, Stefan van der Meer en Gjalt Sjirk de Groot

 

Trio Bauke Triemstra krijgt zege cadeau
Gepost op: Zaterdag 01 juli @ 06:50:00 (771 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Het leek zondag op de tiende vrije formatiewedstrijd van dit seizoen een herhaling van zetten. En het was weer de formatie van Gert-Anne van der Bos die in de finale als Sinterklaas fungeerde. (Foto's: Henk Bootsma).

Winst en verlies ziet er zo uit!

 

Trio Anne Monfils pakt zege in Pingjum
Gepost op: Zaterdag 01 juli @ 05:35:55 (528 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


De formatie van Anne Monfils, Nynke Sijbrandij en Marrit Zeinstra pakte zondag in Pingjum de zege bij de vrije formatie wedstrijd van de dames hoofdklasse. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Anne Monfils, Nynke Sijbrandij en Marrit Zeinstra

 

Trio Marije van der Meer wint in Penjum
Gepost op: Zaterdag 01 juli @ 05:17:25 (463 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Marije van der Meer, Klasine Huistra en Annelien Broersma zijn zondag in Pingjum winnaar geworden van de vrije formatie wedstrijdf voor de dames eerste klasse. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Klasine Huistra, Annelien Broersma en Marije van der Meer

 

Partuur Marsha Broersma wint in Dongjum
Gepost op: Zaterdag 01 juli @ 05:05:53 (223 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Marsha Broersma (Stiens) en Noa Elzinga (Bolsward) zijn zondag in Dongjum winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor pupillenmeisjes.

 

Partuur Jannica van der Ploeg wint in Witmarsum
Gepost op: Zaterdag 01 juli @ 04:57:03 (219 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017
Jannica van der Ploeg Stiens, Jeska Terpstra Easterein en Selma van der Molen Witmarsum zijn zondag in Witmarsum winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor meisjes.

 

Bolsward wint in Wier
Gepost op: Zaterdag 01 juli @ 04:47:04 (563 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Bolsward (Hidzer Bogaard. Jelle Cnossen en Menno Galama) is zondag in Wier winnaar geworden van de traditionele afdelingswedstrijd voor jongens.

 

Arnold Zijlstra koning in Peins
Gepost op: Zaterdag 01 juli @ 04:41:07 (551 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017
Arnold Zijlstra, Pieter Jan Plat en Haije-Jan Nicolay zijn zondag in Peins winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor de heren eerste klasse.

 

Trio Jelle Attema wint in Itens
Gepost op: Vrijdag 30 juni @ 06:08:31 (986 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Jelle Attema, Jacob Klaas Haitsma en Hillebrand Visser zijn na een lange kaatsdag winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd van de heren eerste klasse. (Foto: Boppeslach).

Vlnr: Hillebrand Visser, Jacob KLaas Haitsma en Jelle Attema

 

Wommels wint 14 editie van Jong Fammepartij
Gepost op: Vrijdag 30 juni @ 05:10:18 (455 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Kaatsvereniging Wommels met de kaatssters Anna-Brecht Bruinsma, Martzen Deinum en Sjanet Wijnia is net als in 2016 winnaar geworden van de 14e editie van de Jong Fammepartij. (Foto: Sieb Vegter).

Vlnr: Martzen Deinum, Anna-Brecht Bruinsma en Sjanet Wijnia met de coach van Wommels

 

Sjirk de Wal wint bond schooljongens
Gepost op: Vrijdag 30 juni @ 04:45:29 (446 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Justin Krottje, Jorn Lars van Beem en Rick Minnesma zijn zaterdag in Winsum winnaar geworden van de bond voor schooljongens.

 

Makkum wint bond schoolmeisjes
Gepost op: Vrijdag 30 juni @ 04:24:33 (338 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Makkum met Ilse Zwaagstra, Lieke van Loon en Larissa Smink is zaterdag in Niawier winnaar geworden van de bond voor schoolmeisjes. (Foto: Richard Miedema).

 

Enno Kingma slaat voor Master op
Gepost op: Donderdag 29 juni @ 07:19:12 (883 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Dat een goede opslag vaak de basis is voor het nodige succes bleek maar weer eens op de negende vrije formatie wedstrijd van dit seizoen. Aan de hand van een soeverein opslaande Kingma pakte zijn nieuw geformeerde formatie de zege op een partij die nog niet zo lang geleden meer was dan een gewone hoofdklassenpartij. Maar die in de begin jaren iogebouwde grandeur is helemaal verdwenen. De roep om er een zondagspartij van te maken is nooit door de bond gehonnoreerd. (Foto: Walter Miedema).

Vlnr: Renze Pieter Hiemstra, Enno Kingma (koning) en Hans Wassenaar

 

Partuur Jorrit Palma wint in Franeker
Gepost op: Zaterdag 24 juni @ 09:33:22 (286 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Jorrit Palma (Tzum) en Jelte de Jong (Menaam) zijn zondag in Franeker winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor welpen-jongens.

 

Auke Boomsma koning op De Ryp
Gepost op: Zaterdag 24 juni @ 09:14:08 (706 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Auke Boomsma (Morra), Hyltje Bosma (Makkum) en Steven de Bruin (Franeker) zijn zondag in Dronryp winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor de heren eerste klasse.

Vlnr: Steven de Bruin, Auke Boomsma (koning) en Hyltje Bosma

 

Partuur Fiera de Vries wint in Arum
Gepost op: Zaterdag 24 juni @ 09:06:32 (309 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Fiera de Vries (Sexbierum), Lobke Vlasbloem (Makkum) en Simona Kootstra (Minnertsga) pakten zondag in Arum de zege bij de d.e.l. - wedstrijd voor meisjes. (Foto's: Henk Hempenius).

 

Trio Menno van Zwieten krijgt zege in de schoot geworpen
Gepost op: Zaterdag 24 juni @ 08:46:16 (879 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Het kostte bloed, zweet en tranen en zonder de welwillende medewerking van opslager Gert-Anne van der Bos was het nog maar de vraag geweest of de overwinning over de streep had kunnen worden getroffen maar de werkelijkheid gebied te zeggen dat de achtste vrije formatiewedstrijd in een zege is geŽindigd voor het partuur van Menno van Zwieten, Hijlke Bruinsma en Erwin Zijlstra. Voor dit pas geformeerde trio was het de eerste overwinning van het seizoen. (Foto's: Henk Bootsma).

 

Partuur Wessel van Wier wint in Damw‚ld
Gepost op: Vrijdag 23 juni @ 23:00:19 (437 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017
Wessel van Wier (Peins), Gerben de Boer (Gaast) en Pieter Jan Leijenaar (Exmorra) zijn zaterdag in Damw‚ld winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor jongens.

 

Makkum wint in Raerd
Gepost op: Vrijdag 23 juni @ 21:11:57 (381 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Makkum (Ilse Zwaagstra, Lieke van Loon en Larissa Smink) zijn zaterdag in Raerd winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor schoolmeisjes.

 

Berltsum wint bondspartij dames
Gepost op: Vrijdag 23 juni @ 09:57:57 (771 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017

Berltsum (Ilse Tuinenga, Leonie van der Graaf en Harmke Siegersma) is zaterdag in Wjelsryp winnaar van de bond voor dames geworden. (Foto: Henk Bootsma).

Vlnr: Ilse Tuinenga, Leonie van der Graaf en Harmke Siegersma en de afgevaardigde van Berltsum

 

WÍz Wis Raerd wint bond pupillenjongens
Gepost op: Vrijdag 23 juni @ 09:28:04 (1150 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Kaatsvereniging WÍz Wis uit Raerd (Sybrand Veldhuis, Jens Kooistra en Jelmer Foppe Drijfhout) is in Harlingen winnaar geworden van de bond voor pupillenjongens.

 

Bolsward wint bond pupillenmeisjes
Gepost op: Vrijdag 23 juni @ 08:52:15 (431 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Bolsward met Inge Blanke, Noa Elzinga en Femke Folkerts is in Heerenveen winnaar geworden van de bond voor pupillenmeisjes.

Vlnr: Inge Blanke, Femke Folkerts en Noa Elzinga

 

Sjoerd de Jong pakt uit in Holwerd
Gepost op: Vrijdag 23 juni @ 08:33:22 (927 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Sjoerd de Jong de 24-jarige achterinse uit Sint Annaparochie zat de laatste weken duidelijk in een dip. De partij in Sint Jacobiparochie van afgelopen zondag voelde aan dat het dieptepunt nu toch wel was bereikt. Minder kon het niet worden.

 

Partuur Haije Jan Nicolay wint in Wijnaldum
Gepost op: Vrijdag 23 juni @ 07:30:29 (634 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Haije Jan Nicolay, Pieter Jan Plat en Jan Schurer zijn zaterdag in Wijnaldum winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de heren eerste klasse.

Vlnr: Pieter Jan Plat, Haije Jan Nicolay en Jan Schurer

 

Kaatsen en zon op Sonnenborgh
Gepost op: Dinsdag 20 juni @ 07:42:25 (426 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Onder heerlijke zomerse omstandigheden werd op de langste dag van 2017 weer door 72 'Alde slakken' gestreden op het terrein van Sonnenborch. Sommigen hadden nog duidelijk de jublkileumpartij van de KNKB in de benen.

De prijswinnaars vlnr: Auke Kuiken, Guus de Vries en Johan van der Veen

 

Koningschap Enno Kingma schuurt...
Gepost op: Zaterdag 17 juni @ 09:06:02 (1000 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Enno Kingma, Pier Piersma en Jouke Bosje zorgden er zondag in Sint Jacobiparochie teminsten voor dat het publiek dat ondanks de de warmte toch naar het kaatsveld was gekomen nog enigszins tevreden huiswaarts kon keren. (Foto's: Henk Bootsma).

 

Manon Scheepstra koningin van Het Bildt
Gepost op: Zaterdag 17 juni @ 07:48:57 (475 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Ilse Tuinenga, Wiljo Sijbrandij en Manon Scheepstra pakten zondag in een zonovergoten Sint Jacobiparochie de zege op de vrije formatiewedstrijd van kaatsvereniging Het Noorden. (Foto: Henk Bootsma).

lnr: Wiljo Sijbrandij, Manon Scheepstra (koningin) en Ilse Tuinenga

 

Partuur Jan Jelle Jongsma wint in Gytsjerk
Gepost op: Zaterdag 10 juni @ 22:20:50 (494 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Jan Jelle Jongsma (Damw‚ld) en Jelmer Elzinga (Heerenveen) zijn zondag in Gytsjerk winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de heren 30+.

Vlnr: Jan Fokke Mulder, Gerrit Meijer, Jan Jelle Jongsma en Jelmer Elzinga

 

Tjisse Steenstra rijgt koningstitels aaneen
Gepost op: Zaterdag 10 juni @ 10:00:58 (630 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Op de 23-jarige alleskunner Tjisse Steenstra staat op dit moment geen maat. Net als zaterdag in Broeksterw‚ld werd hij wederom gekroond tot koning van de partij. Het was al de vierde achtereenvolgende uitverkiezing. (Foto's: Hnek Bootsma).

Tjisse Steenstra: vierde achtereenvolgende uitverkiezing!

 

Berltsum wint generale dames bond
Gepost op: Zaterdag 10 juni @ 09:06:54 (449 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Berltsum met de dames Ilse Tuinenga, Leonie van der Graaf en Harmke Siegersma heeft zondag in Sint Annaparochie met grote overmacht de generale voor de bond van dames gewonnen. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Ilse Tuinenga, Harmke Siegersma en Leonie van der Graaf

 

Winsum wint op 'e Ryp
Gepost op: Zaterdag 10 juni @ 08:30:16 (452 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Winsum (Pascal Poelstra, Jelmer Kuiken en Gosse de Haan) zijn zondag in Dronryp winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor schooljongens.



 

Hendrik Kootstra koning in Minnertsga
Gepost op: Zaterdag 10 juni @ 08:02:35 (800 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Hendrik Kootstra is zondag bij de eerste klasse vrije formatiewedstrijd in eigen dorp uitgeroepen tot koning van de partij. (Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Jelte Pieter Dijkstra, Hendrik Kootstra (koning) en Renze Pieter Hiemstra

 

Sjirk de Wal wint in Bolsward
Gepost op: Zaterdag 10 juni @ 07:51:25 (453 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Dronryp met Lisanne Scharringa, Femke Alberda en Ilse Marije van Beem is zondag in Bolsward winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor pupillenmeisjes.

 

Jirnsum wint in Arum
Gepost op: Zaterdag 10 juni @ 07:42:24 (383 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Jirnsum (Senna Keulen, Foke-Jil Bakker en Marije Bodde) is zondag in Arum winnaar geworden van de adelingswedstrijd voor schoolmeisjes.

 

Berltsum verrast met zege op bondspartij
Gepost op: Vrijdag 09 juni @ 21:04:10 (711 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Berltsum met de kaatsers Thomas Dijkstra, Allard van Wigcheren en Wytze Wassenaar is zaterdag in Wergea toch wel de verrassende winnaar geworden van de bondswedstrijd voor jongens.

 

Trio Gert-Anne van der Bos blijft winnen
Gepost op: Vrijdag 09 juni @ 09:49:49 (1976 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Op trio Gert-Anne van der Bos staat op dit moment geen maat. In Broeksterw‚ld werd zaterdag alweer de vierde zege van dit seizoen geboekt. Na de mispeer in Dronrijp waren er zeges in Sint Annaparochie, Dokkum, Dongjum en nu in Broeksterw‚ld. (Foto: Sieb Vegter).

 

Partuur Fenna Kramer wint in Boazum
Gepost op: Vrijdag 09 juni @ 08:51:06 (469 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Fenna Kramer (Arum), Corina de Vries (Bitgum) en Melissa Rianne Hiemstra (Stiens) zijn zaterdag in Boazum winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de dames eerste klasse.

Vlnr: Corina de Vries, Fenna Kramer en Melissa Rianne Hiemstra

 

Makkum wint bondspartij meisjes
Gepost op: Vrijdag 09 juni @ 08:45:38 (476 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Makkum (Boukje-Ellen Bosma, Lobke Vlasbloem en Kim Dijkstra) is zaterdag in Makkum winnaar geworden van de bondspartij voor meisjes.

 

Trio Jelte Pieter Dijkstra winnen in Easterein
Gepost op: Vrijdag 09 juni @ 08:12:03 (662 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Jelte-Pieter Dijkstra, Renze Pieter Hiemstra en Hendrik Kootstra zijn zaterdag in Easterein winnaar geworden van de vrije formatie wedstrijd voor de heren eerste klasse.

 

Marrit Zeinstra koningin in Stiens
Gepost op: Donderdag 08 juni @ 10:09:54 (612 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Ilse Tuinenga, Martine Tiemersma en Marrit Zeinstra waren op papier al een van de sterkste parturen en maakten dat op de d.e.l. Ė wedstrijd van kaatsvereniging DE Boer uit Stiens vrijdag ook waar. (Foto: Henk Hempenius).

 

Partuur Ludwig Seerden wint in Stiens
Gepost op: Woensdag 07 juni @ 23:56:33 (751 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Ludwig Seerden (Franeker), Sipke Hiemstra (Easterein) en Wybren van der Woud (Leeuwarden) zijn donderdag in Stiens winnaar geworden van de d.e.l. Ė wedstrijd voor de heren 50+.

 

Bolsward en Exmorra winnen bij schoolkaatsen
Gepost op: Dinsdag 06 juni @ 11:21:06 (593 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Het schoolkaatskampioenschap op het SjŻkel‚n voor de meisjes in Franeker is een zege geworden voor De Bron uit Bolsward. (Foto's: G. Braaksma).

 

Stormachtige kaatsdag op Wim Bosklopper partij
Gepost op: Dinsdag 06 juni @ 11:18:00 (374 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


De 55-plussers waren in Goutum voor de Wim Bosklopperpartij. Met een stormachtige wind en stortbuien werd er al dan niet wat minder gemotiveerd weer gekaatst door de heren.

De winnaars vlnr: Harry Oudendag, Roel Hoogland, Rita Bosklopper en Anne Sybesma.

 

LKC Leeuwarden maakt de tien vol
Gepost op: Zondag 04 juni @ 08:29:05 (1057 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Zonder tot groots spel te komen stond LKC Leeuwarden maandag wel vooraan toen op het SjŻkel‚n de prijsuitreiking plaats vond van de 120ste bondspartij. Met drie geÔmporteerde kaatsers bleven zij gedurende de gehele dag met beide benen op de grond en pakten de zege waar de andere favorieten roemloos door het ijs zakten. Enno Kingma afkomstig van de Westhoek, Jouke Bosje groot geworden in Baaium en Hans Wassenaar die zijn wortels in Tzummarum heeft liggen. Zij waren de bouwstenen voor de tiende zege voor LKC Leeuwarden.

Vlnr: Dirk van der Zee, Jouke Bosje, Hans Wassenaar en Enno Kingma

 

Trio Ilse Tuinenga zegeviert in Jorwert
Gepost op: Zaterdag 03 juni @ 07:07:28 (622 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Ilse Tuinenga, Maaike Osinga en Sjanet Wijnia zijn zondag in Jorwert winnaar geworden van de d.e.l. Ė wedstrijd voor de dames hoofdklasse. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Maaike Osinga, Ilse Tuinenga en Sjanet Wijnia

 

Partuur Brent Jesse van Beem wint in Gaast
Gepost op: Zaterdag 03 juni @ 00:11:56 (352 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Brent Jesse van Beem (Dronryp) en Johan Gaastra (Kubaard) zijn zaterdag in Gaast winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor welpen-jongens.

 

Partuur Larissa Smink wint in Britsum
Gepost op: Vrijdag 02 juni @ 10:46:26 (272 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Larissa Smink (Makkum) en Marije Bodde (Grou) zijn zaterdag in Britsum winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor schoolmeisjes.

 

Makkum wint in Wommels
Gepost op: Vrijdag 02 juni @ 10:42:04 (439 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Makkum (Boukje-Ellen Bosma, Lobke Vlasbloem en Kim Dijkstra) is zaterdag in Wommels winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor meisjes. (Foto's: Henk Hempenius).

 

Partuur Femke Alberda wint in Burgum
Gepost op: Vrijdag 02 juni @ 09:04:52 (301 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Femke Alberda en Femke Folkerts zijn zaterdag in Burgum winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor pupillenmeisjes.

 

Partuur Thomas Dijkstra wint in Sint Nicolaasga
Gepost op: Vrijdag 02 juni @ 08:57:34 (422 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Thomas Dijkstra uit Berltsum en Rick Minnesma uit Dronryp zijn zaterdag in Sint Nicolaasga winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor schooljongens.


 

Trio Tjardi Hoeksma wint in Achlum jongens d.e.l. partij
Gepost op: Vrijdag 02 juni @ 08:47:53 (412 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Jelle Cnossen, Jesper Tolsma en Tjardi Hoeksma zijn zaterdag in Achlum winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor jongens. (Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Tjardi Hoeksma, Jelle Cnossen en Jesper Tolsma

 

Exmorra wint in Achlum
Gepost op: Vrijdag 02 juni @ 08:38:19 (491 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Exmorra met de klaatsers Jelmer Dijkstra, Albert Feenstra en Pieter Jan Leijenaar zijn zaterdag in Achlum winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor jongens.(foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: coach Gerrit Feenstra, Pieter Jan Leyenaar, Albert Feenstra en Jelmer Dijkstra

 

Partoer Fenna Kramer wint in Ternaard
Gepost op: Vrijdag 02 juni @ 06:08:09 (380 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Fenna Kramer, Mintje Meintema en Melissa Rianne Hiemstra zijn zaterdag in Ternaard winnaar geworden van de d.e.l. Ė wedstrijd voor de dames eerste klasse.

Vlnr: Melissa Rianne Hiemstra, Mintje Meintema en Fenna Kramer

 

Partuur Eline van Dijkhuizen wint in Hartwerd
Gepost op: Zaterdag 27 mei @ 11:04:41 (367 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Eline van Dijkhuizen (Nijland) en Lisanne Scharringa (Dronyp) zijn zondag in Hartwerd winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de pupillenmeisjes.

 

Partuur Jelmer Foppe Drijfhout wint in Harlingen
Gepost op: Zaterdag 27 mei @ 10:56:26 (417 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Jelmer Foppe Drijfhout (Poppenwier) en Stijn Vincken (Spannum) zijn zondag in Harlingen winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de pupillenjongens.

 

Tjisse Steenstra leidt formatie naar derde zege op rij
Gepost op: Zaterdag 27 mei @ 09:20:18 (878 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Het kostte bloed zweet en tranen. O. o, o wat kostte het trio Gert-Anne van der Bos zondag in een zonnig Dongjum een moeite om als eerste het wiel over de meet te drukken. (Foto's: Henk Bootsma).

 

Trio Serena Hovenga wint in Witmarsum
Gepost op: Zaterdag 27 mei @ 08:27:17 (450 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Serena Hovenga (Marsum), Lotte Delgrosso (Marsum) en Melissa Rianne Hiemstra (Stiens) zijn zondag in Witmarsum winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de dames eerste klasse. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Melissa Rianne Hiemstra, Lotte Delgrosso en Serena Hovenga

 

Trio Ilse Tuinenga wint in Witmarsum
Gepost op: Zaterdag 27 mei @ 08:24:09 (568 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Het op voorhand favoriete partuur van Ilse Tuinenga (Berltsum), Wiljo Sijbrandij (Leeuwarden) en Marrit Zeinstra (Peins) maakte dat favoriet zijn zondag in Witmarsum ook waar. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Ilse Tuinenga, Marrit Zeinstra en Wiljo Sijbrandij

 

Johannes van der Veen koning in Hķns
Gepost op: Zaterdag 27 mei @ 08:16:03 (700 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Johannes van der Veen (Pietersbierum), Hendrik-Jan van der Velde (Bolsward) en Renť Anema (Balk)
zijn zondag in Hķns als eerste geŽindigd bij de vrije formatiewedstrijd heren eerste klasse. (Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Renť Anema, Johannes van der Veen (koning) en Hendrik-Jan van der Velde

 

Partuur Jorrit Palma wint in Anjum
Gepost op: Zaterdag 27 mei @ 07:13:42 (323 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Jorrit Palma (Tzum) en Eelco Meijer (Hallum) zijn zondag in Anjum winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor welpenjongens.

 

Joukje, Klasine en Annelien in de kransen
Gepost op: Vrijdag 26 mei @ 10:21:35 (478 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017
Joukje Kuperus (Oentsjerk), Klasine Huistra (Reduzum) en Annelien Broersma (Leeuwarden) zijn zaterdag in Kimswerd winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor de dames eerste klasse.

 

Trio Ilse Tuinenga wint in Dongjum
Gepost op: Vrijdag 26 mei @ 10:15:45 (565 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


De finale op de derde vrije formatie wedstrijd van het seizoen leverde in Dongjum dan eindelijk de lang verwachtte zege op voor het torenhoge favoriete partuur van Ilse Tuinenga, Wiljo Sijbrandij en Manon Scheepstra. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Ilse Tuinenga, Manon Scheepstra en Wiljo Sijbrandij

 

Trio Haije-Jan Nicolay wint in Achlum
Gepost op: Vrijdag 26 mei @ 09:51:02 (711 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Haije-Jan Nicolay, Bauke Dijkstra en Hillebrand Visser zijnzaterdag in Achlum winnaar geworden van de vrijeformatiewedstrijd voor de heren eerste klasse.

 

Tjisse Steenstra prolongeert koningstitel
Gepost op: Vrijdag 26 mei @ 09:34:05 (806 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Dokkum-Tjisse Steenstra was net als donderdag in Tzummarum de man waar het om draaide. Hij stuurde op onnavolgbare wijze zijn soms haperende partuur langs lastige klippen en obstakels die hen in de strijd om de premie of niets zomaar fataal had kunnen worden. (Foto's: Sieb Vegter).

Vlnr: Gert-Anne van der Bos, Tjisse Steenstra (koning) en Taeke Triemstra

 

Trio Remmelt Bouma wint in Schettens
Gepost op: Vrijdag 26 mei @ 08:40:00 (511 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Remmelt Bouma (Weidum), Jelte Visser (Sexbierum) en Nick Leistra (Tzummarum) zijn zaterdag Schettens op de 2e klas vrije formatiewedstrijd als winnaar uit de bus gekomen. (Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Nick Leistra, Remmelt Bouma en Jelte Visser





 

Partuur Hidde Poelstra wint in Morra
Gepost op: Vrijdag 26 mei @ 08:26:13 (458 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Hidde Poelstra (Minnertsga), Gjalt Sjirk de Groot (Mantgum) en Stefan van der Meer (Baard) zijn zaterdag in Morra winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de jongens.

 

Partuur Pollie Kwast wint in Heerenveen
Gepost op: Woensdag 24 mei @ 10:47:46 (640 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017
Pollie Kwast (Harlingen), Siebe Tolsma (Winsum) en Tiede Boorsma (Sint Nicolaasga) zijn donderdag in Heerenveen winnaar geworden van de d.e. l - wedstrijd voor de heren 50+.

 

Wommels wint 15de ďDíAlde Wite partijĒ.
Gepost op: Woensdag 24 mei @ 09:19:22 (602 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Wommels met de kaatssters Anna-Brecht Bruinsma, Martzen Deinum en Sjanet Wijnia zijn donderdag in Dronryp de verrassende winnaar geworden van de hoog gedoteerde afdelingswedstrijd voor de dames hoofdklasse. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Sjanet Wijnia, Anna-Brecht Bruinsma en Martzen Deinum

 

Tjisse Steenstra zet afdelingswedstrijd naar zijn hand
Gepost op: Woensdag 24 mei @ 07:51:17 (1085 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Er was donderdag op de afdelingswedstrijd van de Vereniging voor Volksvermaken Tzummarum ťťn kaatser die met kop en schouders boven de rest van het kaatspeloton uitstak. Zijn naam: Tjisse Steenstra lid van OKK Bitgum. (Foto's: Henk Bootsma).

Tjisse Steenstra: de man...!

 

Trio Paul Dijkstra wint in Froubuorren
Gepost op: Woensdag 24 mei @ 07:37:04 (591 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Paul Dijkstra (Bitgum), Menno Galama (Tjerkwerd) en Anco Vroom (Britsum) zijn donderdag in Vrouwenparochie winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor jongens.
(Foto's: Lijkle Spijksma).

vlnr: Anco Vroom, Paul Dijkstra en Menno Galama

 

55+ bij de les
Gepost op: Dinsdag 23 mei @ 08:56:39 (407 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Onder prachtige weersomstandigheden waren weer 72 kaatsers naar Sonnenborgh gekomen om met elkaar de strijd aan te binden.

De winnaars vlnr: Jan Spoelstra, Anne Baarda en Johan Bekema

 

OKK Bitgum wint bij pupillenjongens
Gepost op: Zaterdag 20 mei @ 10:39:17 (411 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Kaatsvereniging OKK uit Bitgum (Jelte Meesters, Hugo Sloterdijk en Sjouke Beimers is zondag in Ingelum winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor pupillenjongens. (Foto's: Henk Bootsma).

 

Partuur Larissa Smink wint in Sexbierum
Gepost op: Zaterdag 20 mei @ 10:13:38 (356 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Larissa Smink (Makkum) en Iris Oosterbaan (Scharnegoutum) zijn zondag in Sexbierum winnaar geworden van de d.el. - wedstrijd voor schoolmeisjes.

 

Gert-Anne van der Bos: koning van it Bildt
Gepost op: Zaterdag 20 mei @ 09:37:05 (894 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Gert-Anne van der Bos, de 27-jarige topper uit Mantgum kan in Sint Annaparochie altijd wat meer als in de overige Friese kaatsdorpen. (Foto: Henk Bootsma).

 

Trio Anne Monfils wint ook in Berltsum
Gepost op: Zaterdag 20 mei @ 08:28:43 (541 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Anne Monfils, Nynke Sijbrandij en Marrit Zeinstra pakten in Berltsum de tweede zege van het nog zo prille seizoen.

Vlnr: Marrit Zeinstra, Nynke Sijbrandij en Anne Monfils

 

Trio Nicole Hempenius wint in Berltsum
Gepost op: Zaterdag 20 mei @ 08:07:30 (462 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Nicole Hempenius, Anke Winkel en Sandra Hofstra kwamen zondag in Berltsum als winnar uit de bus op de vrije formatiewedstrijd voor de dames eerste klasse.

Vlnr: Sandra Hofstra, Anke Winkel en Nicole Hempenius

 

Trio Johannes van der Veen wint in Menaam
Gepost op: Zaterdag 20 mei @ 08:00:57 (720 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Johannes van der Veen (Pietersbierum), Hendrik Jan van der Velde (Bolsward) en Thomas van Zuiden
(Tjerkwerd) waren zondag in Menaam het sterkste partuur op de eerste vrije formatiewedstrijd voor eerste klassers van het seizoen 2017. (Foto's: LIjkle Spijksma).

Vlnr: Hendrik Jan van der Velde, Johannes van der Veen en Thomas van Zuiden.

 

Makkum wint in Ysbrechtum
Gepost op: Zaterdag 20 mei @ 07:38:02 (382 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Makkum (Boukje-Ellen Bosma, Lobke Vlasbloem en Kim Dijkstra) zijn zondag in Ysbrechtum winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor meisjes.

Vlnr: Lobke Vlasbloem , Kim Dijkstra en Boukje-Ellen Bosma