Welkom op de website van www.kaatsen.nlFrythermoYour DJ
Home  ∑  Nieuwsarchief  

   Menu
Home
Nieuwsarchief
Web Links
Spelregels
Parturen 2017
Gastenboek

   Websponsors
Middelsee schilders
Your-DJ
Laanstra en Roersma
Opel Deinum Franeker
Copy service
Van Smeden IJzerwaren en Gereedschappen
Bouwbedrijf Bruinsma
Nijholt

   Agenda
< juni >
  Ma Di Wo Do Vr Za Zo
>       01 02 03 04
> 05 06 07 08 09 10 11
> 12 13 14 15 16 17 18
> 19 20 21 22 23 24 25
> 26 27 28 29 30    



Agenda deze week:

Zondag, juni 25
Evenement start om 11:00 Heren 30+ d.e.l. + verliezers ronde
Evenement start om 10:00 Heren eerste klasse vrije formatie
Evenement start om 12:00 Heren hoofdklasse vrije formatie
Evenement start om 10:00 Meisjes d.e.l. A-klasse
Evenement start om 10:00 Meisjes d.e.l. B-klasse + verl. ronde
Evenement start om 10:00 Welpen jongens d.e.l. A-klasse
Evenement start om 10:00 Welpen jongens d.e.l. B-klasse + verl.
Evenement start om 10:00 Welpen-meisjes d.e.l.
Maandag, juni 26
Evenement start om 18:30 Iepen Frysk kampioenschap Jeu de Pelote
Dinsdag, juni 27
Evenement start om 18:30 Iepen Frysk kampioenschap Jeu de Pelote
Woensdag, juni 28
Evenement start om 19:00 Iepen Frysk kampioenschap Jeu de Pelote
Donderdag, juni 29
Evenement start om 18:30 Iepen Frysk kampioenschap Jeu de Pelote
Vrijdag, juni 30
Evenement start om 11:00 Heren hoofdklasse vrije formatie
Evenement start om 18:30 Iepen Frysk kampioenschap Jeu de Pelote
Zaterdag, juli 01
Evenement start om 10:00 Bond schooljongens
Evenement start om 10:00 Bond schoolmeisjes
Evenement start om 10:00 Dames junioren afdelingswedstrijd
Evenement start om 11:00 Heren eerste klasse vrije formatie
Evenement start om 18:30 Iepen Frysk kampioenschap Jeu de Pelote
Evenement start om 10:00 Jongens vrije formatie
Evenement start om 10:00 Jongens vrije formatie
Evenement start om 09:00 Straatkaatstoernooi Zaailand
Evenement start om 10:00 Welpen jongens d.e.l. A-klasse
Evenement start om 10:00 Welpen jongens d.e.l. B-klasse + verl.
Evenement start om 10:00 Welpen meisjes d.e.l.



Zoek agenda door op...



Agenda van vandaag:

10:00
Evenement start om 10:00 Meisjes d.e.l. A-klasse
Evenement start om 10:00 Meisjes d.e.l. B-klasse + verl. ronde
Evenement start om 10:00 Heren eerste klasse vrije formatie
Evenement start om 10:00 Welpen jongens d.e.l. A-klasse
Evenement start om 10:00 Welpen jongens d.e.l. B-klasse + verl.
Evenement start om 10:00 Welpen-meisjes d.e.l.
11:00
Evenement start om 11:00 Heren 30+ d.e.l. + verliezers ronde
12:00
Evenement start om 12:00 Heren hoofdklasse vrije formatie

Webalizer web stats

Onderwerpen > Wedstrijduitslagen 2017
Wedstrijduitslagen 2017
 

Partuur Jorrit Palma wint in Franeker
Gepost op: Zaterdag 24 juni @ 09:33:22 (90 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Jorrit Palma (Tzum) en Jelte de Jong (Menaam) zijn zondag in Franeker winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor welpen-jongens.

 

Auke Boomsma koning op De Ryp
Gepost op: Zaterdag 24 juni @ 09:14:08 (361 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Auke Boomsma (Morra), Hyltje Bosma (Makkum) en Steven de Bruin (Franeker) zijn zondag in Dronryp winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor de heren eerste klasse.

Vlnr: Steven de Bruin, Auke Boomsma (koning) en Hyltje Bosma

 

Partuur Fiera de Vries wint in Arum
Gepost op: Zaterdag 24 juni @ 09:06:32 (110 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Fiera de Vries (Sexbierum), Lobke Vlasbloem (Makkum) en Simona Kootstra (Minnertsga) pakten zondag in Arum de zege bij de d.e.l. - wedstrijd voor meisjes.

 

Trio Menno van Zwieten krijgt zege in de schoot geworpen
Gepost op: Zaterdag 24 juni @ 08:46:16 (537 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Het kostte bloed, zweet en tranen en zonder de welwillende medewerking van opslager Gert-Anne van der Bos was het nog maar de vraag geweest of de overwinning over de streep had kunnen worden getroffen maar de werkelijkheid gebied te zeggen dat de achtste vrije formatiewedstrijd in een zege is geŽindigd voor het partuur van Menno van Zwieten, Hijlke Bruinsma en Erwin Zijlstra. Voor dit pas geformeerde trio was het de eerste overwinning van het seizoen. (Foto's: Henk Bootsma).

 

Partuur Wessel van Wier wint in Damw‚ld
Gepost op: Vrijdag 23 juni @ 23:00:19 (246 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017
Wessel van Wier (Peins), Gerben de Boer (Gaast) en Pieter Jan Leijenaar (Exmorra) zijn zaterdag in Damw‚ld winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor jongens.

 

Makkum wint in Raerd
Gepost op: Vrijdag 23 juni @ 21:11:57 (148 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Makkum (Ilse Zwaagstra, Lieke van Loon en Larissa Smink) zijn zaterdag in Raerd winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor schoolmeisjes.

 

Berltsum wint bondspartij dames
Gepost op: Vrijdag 23 juni @ 09:57:57 (541 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017

Berltsum (Ilse Tuinenga, Leonie van der Graaf en Harmke Siegersma) is zaterdag in Wjelsryp winnaar van de bond voor dames geworden. (Foto: Henk Bootsma).

Vlnr: Ilse Tuinenga, Leonie van der Graaf en Harmke Siegersma en de afgevaardigde van Berltsum

 

WÍz Wis Raerd wint bond pupillenjongens
Gepost op: Vrijdag 23 juni @ 09:28:04 (231 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Kaatsvereniging WÍz Wis uit Raerd (Sybrand Veldhuis, Jens Kooistra en Jelmer Foppe Drijfhout) is in Harlingen winnaar geworden van de bond voor pupillenjongens.

 

Bolsward wint bond pupillenmeisjes
Gepost op: Vrijdag 23 juni @ 08:52:15 (250 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Bolsward met Inge Blanke, Noa Elzinga en Femke Folkerts is in Heerenveen winnaar geworden van de bond voor pupillenmeisjes.

Vlnr: Inge Blanke, Femke Folkerts en Noa Elzinga

 

Sjoerd de Jong pakt uit in Holwerd
Gepost op: Vrijdag 23 juni @ 08:33:22 (670 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Sjoerd de Jong de 24-jarige achterinse uit Sint Annaparochie zat de laatste weken duidelijk in een dip. De partij in Sint Jacobiparochie van afgelopen zondag voelde aan dat het dieptepunt nu toch wel was bereikt. Minder kon het niet worden.

 

Partuur Haije Jan Nicolay wint in Wijnaldum
Gepost op: Vrijdag 23 juni @ 07:30:29 (468 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Haije Jan Nicolay, Pieter Jan Plat en Jan Schurer zijn zaterdag in Wijnaldum winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de heren eerste klasse.

Vlnr: Haije Jan Nicolay, Pieter Jan Plat en Jan Schurer

 

Kaatsen en zon op Sonnenborgh
Gepost op: Dinsdag 20 juni @ 07:42:25 (269 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Onder heerlijke zomerse omstandigheden werd op de langste dag van 2017 weer door 72 'Alde slakken' gestreden op het terrein van Sonnenborch. Sommigen hadden nog duidelijk de jublkileumpartij van de KNKB in de benen.

De prijswinnaars vlnr: Auke Kuiken, Guus de Vries en Johan van der Veen

 

Koningschap Enno Kingma schuurt...
Gepost op: Zaterdag 17 juni @ 09:06:02 (899 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Enno Kingma, Pier Piersma en Jouke Bosje zorgden er zondag in Sint Jacobiparochie teminsten voor dat het publiek dat ondanks de de warmte toch naar het kaatsveld was gekomen nog enigszins tevreden huiswaarts kon keren. (Foto's: Henk Bootsma).

 

Manon Scheepstra koningin van Het Bildt
Gepost op: Zaterdag 17 juni @ 07:48:57 (387 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Ilse Tuinenga, Wiljo Sijbrandij en Manon Scheepstra pakten zondag in een zonovergoten Sint Jacobiparochie de zege op de vrije formatiewedstrijd van kaatsvereniging Het Noorden. (Foto: Henk Bootsma).

lnr: Wiljo Sijbrandij, Manon Scheepstra (koningin) en Ilse Tuinenga

 

Partuur Jan Jelle Jongsma wint in Gytsjerk
Gepost op: Zaterdag 10 juni @ 22:20:50 (300 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Jan Jelle Jongsma (Damw‚ld) en Jelmer Elzinga (Heerenveen) zijn zondag in Gytsjerk winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de heren 30+.

Vlnr: Jan Fokke Mulder, Gerrit Meijer, Jan Jelle Jongsma en Jelmer Elzinga

 

Tjisse Steenstra rijgt koningstitels aaneen
Gepost op: Zaterdag 10 juni @ 10:00:58 (504 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Op de 23-jarige alleskunner Tjisse Steenstra staat op dit moment geen maat. Net als zaterdag in Broeksterw‚ld werd hij wederom gekroond tot koning van de partij. Het was al de vierde achtereenvolgende uitverkiezing. (Foto's: Hnek Bootsma).

Tjisse Steenstra: vierde achtereenvolgende uitverkiezing!

 

Berltsum wint generale dames bond
Gepost op: Zaterdag 10 juni @ 09:06:54 (346 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Berltsum met de dames Ilse Tuinenga, Leonie van der Graaf en Harmke Siegersma heeft zondag in Sint Annaparochie met grote overmacht de generale voor de bond van dames gewonnen. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Ilse Tuinenga, Harmke Siegersma en Leonie van der Graaf

 

Winsum wint op 'e Ryp
Gepost op: Zaterdag 10 juni @ 08:30:16 (278 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Winsum (Pascal Poelstra, Jelmer Kuiken en Gosse de Haan) zijn zondag in Dronryp winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor schooljongens.



 

Hendrik Kootstra koning in Minnertsga
Gepost op: Zaterdag 10 juni @ 08:02:35 (556 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Hendrik Kootstra is zondag bij de eerste klasse vrije formatiewedstrijd in eigen dorp uitgeroepen tot koning van de partij. (Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Jelte Pieter Dijkstra, Hendrik Kootstra (koning) en Renze Pieter Hiemstra

 

Sjirk de Wal wint in Bolsward
Gepost op: Zaterdag 10 juni @ 07:51:25 (267 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Dronryp met Lisanne Scharringa, Femke Alberda en Ilse Marije van Beem is zondag in Bolsward winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor pupillenmeisjes.

 

Jirnsum wint in Arum
Gepost op: Zaterdag 10 juni @ 07:42:24 (224 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Jirnsum (Senna Keulen, Foke-Jil Bakker en Marije Bodde) is zondag in Arum winnaar geworden van de adelingswedstrijd voor schoolmeisjes.

 

Berltsum verrast met zege op bondspartij
Gepost op: Vrijdag 09 juni @ 21:04:10 (579 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Berltsum met de kaatsers Thomas Dijkstra, Allard van Wigcheren en Wytze Wassenaar is zaterdag in Wergea toch wel de verrassende winnaar geworden van de bondswedstrijd voor jongens.

 

Trio Gert-Anne van der Bos blijft winnen
Gepost op: Vrijdag 09 juni @ 09:49:49 (660 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Op trio Gert-Anne van der Bos staat op dit moment geen maat. In Broeksterw‚ld werd zaterdag alweer de vierde zege van dit seizoen geboekt. Na de mispeer in Dronrijp waren er zeges in Sint Annaparochie, Dokkum, Dongjum en nu in Broeksterw‚ld. (Foto: Sieb Vegter).

 

Partuur Fenna Kramer wint in Boazum
Gepost op: Vrijdag 09 juni @ 08:51:06 (278 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Fenna Kramer (Arum), Corina de Vries (Bitgum) en Melissa Rianne Hiemstra (Stiens) zijn zaterdag in Boazum winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de dames eerste klasse.

Vlnr: Corina de Vries, Fenna Kramer en Melissa Rianne Hiemstra

 

Makkum wint bondspartij meisjes
Gepost op: Vrijdag 09 juni @ 08:45:38 (325 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Makkum (Boukje-Ellen Bosma, Lobke Vlasbloem en Kim Dijkstra) is zaterdag in Makkum winnaar geworden van de bondspartij voor meisjes.

 

Trio Jelte Pieter Dijkstra winnen in Easterein
Gepost op: Vrijdag 09 juni @ 08:12:03 (553 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Jelte-Pieter Dijkstra, Renze Pieter Hiemstra en Hendrik Kootstra zijn zaterdag in Easterein winnaar geworden van de vrije formatie wedstrijd voor de heren eerste klasse.

 

Marrit Zeinstra koningin in Stiens
Gepost op: Donderdag 08 juni @ 10:09:54 (453 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Ilse Tuinenga, Martine Tiemersma en Marrit Zeinstra waren op papier al een van de sterkste parturen en maakten dat op de d.e.l. Ė wedstrijd van kaatsvereniging DE Boer uit Stiens vrijdag ook waar. (Foto: Henk Hempenius).

 

Partuur Ludwig Seerden wint in Stiens
Gepost op: Woensdag 07 juni @ 23:56:33 (590 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Ludwig Seerden (Franeker), Sipke Hiemstra (Easterein) en Wybren van der Woud (Leeuwarden) zijn donderdag in Stiens winnaar geworden van de d.e.l. Ė wedstrijd voor de heren 50+.

 

Bolsward en Exmorra winnen bij schoolkaatsen
Gepost op: Dinsdag 06 juni @ 11:21:06 (436 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Het schoolkaatskampioenschap op het SjŻkel‚n voor de meisjes in Franeker is een zege geworden voor De Bron uit Bolsward. (Foto's: G. Braaksma).

 

Stormachtige kaatsdag op Wim Bosklopper partij
Gepost op: Dinsdag 06 juni @ 11:18:00 (280 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


De 55-plussers waren in Goutum voor de Wim Bosklopperpartij. Met een stormachtige wind en stortbuien werd er al dan niet wat minder gemotiveerd weer gekaatst door de heren.

De winnaars vlnr: Harry Oudendag, Roel Hoogland, Rita Bosklopper en Anne Sybesma.

 

LKC Leeuwarden maakt de tien vol
Gepost op: Zondag 04 juni @ 08:29:05 (926 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Zonder tot groots spel te komen stond LKC Leeuwarden maandag wel vooraan toen op het SjŻkel‚n de prijsuitreiking plaats vond van de 120ste bondspartij. Met drie geÔmporteerde kaatsers bleven zij gedurende de gehele dag met beide benen op de grond en pakten de zege waar de andere favorieten roemloos door het ijs zakten. Enno Kingma afkomstig van de Westhoek, Jouke Bosje groot geworden in Baaium en Hans Wassenaar die zijn wortels in Tzummarum heeft liggen. Zij waren de bouwstenen voor de tiende zege voor LKC Leeuwarden.

Vlnr: Dirk van der Zee, Jouke Bosje, Hans Wassenaar en Enno Kingma

 

Trio Ilse Tuinenga zegeviert in Jorwert
Gepost op: Zaterdag 03 juni @ 07:07:28 (472 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Ilse Tuinenga, Maaike Osinga en Sjanet Wijnia zijn zondag in Jorwert winnaar geworden van de d.e.l. Ė wedstrijd voor de dames hoofdklasse. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Maaike Osinga, Ilse Tuinenga en Sjanet Wijnia

 

Partuur Brent Jesse van Beem wint in Gaast
Gepost op: Zaterdag 03 juni @ 00:11:56 (190 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Brent Jesse van Beem (Dronryp) en Johan Gaastra (Kubaard) zijn zaterdag in Gaast winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor welpen-jongens.

 

Partuur Larissa Smink wint in Britsum
Gepost op: Vrijdag 02 juni @ 10:46:26 (171 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Larissa Smink (Makkum) en Marije Bodde (Grou) zijn zaterdag in Britsum winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor schoolmeisjes.

 

Makkum wint in Wommels
Gepost op: Vrijdag 02 juni @ 10:42:04 (282 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Makkum (Boukje-Ellen Bosma, Lobke Vlasbloem en Kim Dijkstra) is zaterdag in Wommels winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor meisjes. (Foto's: Henk Hempenius).

 

Partuur Femke Alberda wint in Burgum
Gepost op: Vrijdag 02 juni @ 09:04:52 (176 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Femke Alberda en Femke Folkerts zijn zaterdag in Burgum winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor pupillenmeisjes.

 

Partuur Thomas Dijkstra wint in Sint Nicolaasga
Gepost op: Vrijdag 02 juni @ 08:57:34 (230 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Thomas Dijkstra uit Berltsum en Rick Minnesma uit Dronryp zijn zaterdag in Sint Nicolaasga winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor schooljongens.


 

Trio Tjardi Hoeksma wint in Achlum jongens d.e.l. partij
Gepost op: Vrijdag 02 juni @ 08:47:53 (269 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Jelle Cnossen, Jesper Tolsma en Tjardi Hoeksma zijn zaterdag in Achlum winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor jongens. (Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Tjardi Hoeksma, Jelle Cnossen en Jesper Tolsma

 

Exmorra wint in Achlum
Gepost op: Vrijdag 02 juni @ 08:38:19 (340 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Exmorra met de klaatsers Jelmer Dijkstra, Albert Feenstra en Pieter Jan Leijenaar zijn zaterdag in Achlum winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor jongens.(foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: coach Gerrit Feenstra, Pieter Jan Leyenaar, Albert Feenstra en Jelmer Dijkstra

 

Partoer Fenna Kramer wint in Ternaard
Gepost op: Vrijdag 02 juni @ 06:08:09 (305 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Fenna Kramer, Mintje Meintema en Melissa Rianne Hiemstra zijn zaterdag in Ternaard winnaar geworden van de d.e.l. Ė wedstrijd voor de dames eerste klasse.

Vlnr: Melissa Rianne Hiemstra, Mintje Meintema en Fenna Kramer

 

Partuur Eline van Dijkhuizen wint in Hartwerd
Gepost op: Zaterdag 27 mei @ 11:04:41 (184 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Eline van Dijkhuizen (Nijland) en Lisanne Scharringa (Dronyp) zijn zondag in Hartwerd winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de pupillenmeisjes.

 

Partuur Jelmer Foppe Drijfhout wint in Harlingen
Gepost op: Zaterdag 27 mei @ 10:56:26 (209 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Jelmer Foppe Drijfhout (Poppenwier) en Stijn Vincken (Spannum) zijn zondag in Harlingen winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de pupillenjongens.

 

Tjisse Steenstra leidt formatie naar derde zege op rij
Gepost op: Zaterdag 27 mei @ 09:20:18 (754 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Het kostte bloed zweet en tranen. O. o, o wat kostte het trio Gert-Anne van der Bos zondag in een zonnig Dongjum een moeite om als eerste het wiel over de meet te drukken. (Foto's: Henk Bootsma).

 

Trio Serena Hovenga wint in Witmarsum
Gepost op: Zaterdag 27 mei @ 08:27:17 (313 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Serena Hovenga (Marsum), Lotte Delgrosso (Marsum) en Melissa Rianne Hiemstra (Stiens) zijn zondag in Witmarsum winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de dames eerste klasse. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Melissa Rianne Hiemstra, Lotte Delgrosso en Serena Hovenga

 

Trio Ilse Tuinenga wint in Witmarsum
Gepost op: Zaterdag 27 mei @ 08:24:09 (398 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Het op voorhand favoriete partuur van Ilse Tuinenga (Berltsum), Wiljo Sijbrandij (Leeuwarden) en Marrit Zeinstra (Peins) maakte dat favoriet zijn zondag in Witmarsum ook waar. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Ilse Tuinenga, Marrit Zeinstra en Wiljo Sijbrandij

 

Johannes van der Veen koning in Hķns
Gepost op: Zaterdag 27 mei @ 08:16:03 (580 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Johannes van der Veen (Pietersbierum), Hendrik-Jan van der Velde (Bolsward) en Renť Anema (Balk)
zijn zondag in Hķns als eerste geŽindigd bij de vrije formatiewedstrijd heren eerste klasse. (Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Renť Anema, Johannes van der Veen (koning) en Hendrik-Jan van der Velde

 

Partuur Jorrit Palma wint in Anjum
Gepost op: Zaterdag 27 mei @ 07:13:42 (190 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Jorrit Palma (Tzum) en Eelco Meijer (Hallum) zijn zondag in Anjum winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor welpenjongens.

 

Joukje, Klasine en Annelien in de kransen
Gepost op: Vrijdag 26 mei @ 10:21:35 (341 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017
Joukje Kuperus (Oentsjerk), Klasine Huistra (Reduzum) en Annelien Broersma (Leeuwarden) zijn zaterdag in Kimswerd winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor de dames eerste klasse.

 

Trio Ilse Tuinenga wint in Dongjum
Gepost op: Vrijdag 26 mei @ 10:15:45 (422 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


De finale op de derde vrije formatie wedstrijd van het seizoen leverde in Dongjum dan eindelijk de lang verwachtte zege op voor het torenhoge favoriete partuur van Ilse Tuinenga, Wiljo Sijbrandij en Manon Scheepstra. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Ilse Tuinenga, Manon Scheepstra en Wiljo Sijbrandij

 

Trio Haije-Jan Nicolay wint in Achlum
Gepost op: Vrijdag 26 mei @ 09:51:02 (528 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Haije-Jan Nicolay, Bauke Dijkstra en Hillebrand Visser zijnzaterdag in Achlum winnaar geworden van de vrijeformatiewedstrijd voor de heren eerste klasse.

 

Tjisse Steenstra prolongeert koningstitel
Gepost op: Vrijdag 26 mei @ 09:34:05 (612 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Dokkum-Tjisse Steenstra was net als donderdag in Tzummarum de man waar het om draaide. Hij stuurde op onnavolgbare wijze zijn soms haperende partuur langs lastige klippen en obstakels die hen in de strijd om de premie of niets zomaar fataal had kunnen worden. (Foto's: Sieb Vegter).

Vlnr: Gert-Anne van der Bos, Tjisse Steenstra (koning) en Taeke Triemstra

 

Trio Remmelt Bouma wint in Schettens
Gepost op: Vrijdag 26 mei @ 08:40:00 (351 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Remmelt Bouma (Weidum), Jelte Visser (Sexbierum) en Nick Leistra (Tzummarum) zijn zaterdag Schettens op de 2e klas vrije formatiewedstrijd als winnaar uit de bus gekomen. (Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Nick Leistra, Remmelt Bouma en Jelte Visser





 

Partuur Hidde Poelstra wint in Morra
Gepost op: Vrijdag 26 mei @ 08:26:13 (314 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Hidde Poelstra (Minnertsga), Gjalt Sjirk de Groot (Mantgum) en Stefan van der Meer (Baard) zijn zaterdag in Morra winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de jongens.

 

Partuur Pollie Kwast wint in Heerenveen
Gepost op: Woensdag 24 mei @ 10:47:46 (453 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017
Pollie Kwast (Harlingen), Siebe Tolsma (Winsum) en Tiede Boorsma (Sint Nicolaasga) zijn donderdag in Heerenveen winnaar geworden van de d.e. l - wedstrijd voor de heren 50+.

 

Wommels wint 15de ďDíAlde Wite partijĒ.
Gepost op: Woensdag 24 mei @ 09:19:22 (455 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Wommels met de kaatssters Anna-Brecht Bruinsma, Martzen Deinum en Sjanet Wijnia zijn donderdag in Dronryp de verrassende winnaar geworden van de hoog gedoteerde afdelingswedstrijd voor de dames hoofdklasse. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Sjanet Wijnia, Anna-Brecht Bruinsma en Martzen Deinum

 

Tjisse Steenstra zet afdelingswedstrijd naar zijn hand
Gepost op: Woensdag 24 mei @ 07:51:17 (927 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Er was donderdag op de afdelingswedstrijd van de Vereniging voor Volksvermaken Tzummarum ťťn kaatser die met kop en schouders boven de rest van het kaatspeloton uitstak. Zijn naam: Tjisse Steenstra lid van OKK Bitgum. (Foto's: Henk Bootsma).

Tjisse Steenstra: de man...!

 

Trio Paul Dijkstra wint in Froubuorren
Gepost op: Woensdag 24 mei @ 07:37:04 (396 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Paul Dijkstra (Bitgum), Menno Galama (Tjerkwerd) en Anco Vroom (Britsum) zijn donderdag in Vrouwenparochie winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor jongens.
(Foto's: Lijkle Spijksma).

vlnr: Anco Vroom, Paul Dijkstra en Menno Galama

 

55+ bij de les
Gepost op: Dinsdag 23 mei @ 08:56:39 (278 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Onder prachtige weersomstandigheden waren weer 72 kaatsers naar Sonnenborgh gekomen om met elkaar de strijd aan te binden.

De winnaars vlnr: Jan Spoelstra, Anne Baarda en Johan Bekema

 

OKK Bitgum wint bij pupillenjongens
Gepost op: Zaterdag 20 mei @ 10:39:17 (260 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Kaatsvereniging OKK uit Bitgum (Jelte Meesters, Hugo Sloterdijk en Sjouke Beimers is zondag in Ingelum winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor pupillenjongens. (Foto's: Henk Bootsma).

 

Partuur Larissa Smink wint in Sexbierum
Gepost op: Zaterdag 20 mei @ 10:13:38 (164 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Larissa Smink (Makkum) en Iris Oosterbaan (Scharnegoutum) zijn zondag in Sexbierum winnaar geworden van de d.el. - wedstrijd voor schoolmeisjes.

 

Gert-Anne van der Bos: koning van it Bildt
Gepost op: Zaterdag 20 mei @ 09:37:05 (755 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Gert-Anne van der Bos, de 27-jarige topper uit Mantgum kan in Sint Annaparochie altijd wat meer als in de overige Friese kaatsdorpen. (Foto: Henk Bootsma).

 

Trio Anne Monfils wint ook in Berltsum
Gepost op: Zaterdag 20 mei @ 08:28:43 (426 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Anne Monfils, Nynke Sijbrandij en Marrit Zeinstra pakten in Berltsum de tweede zege van het nog zo prille seizoen.

Vlnr: Marrit Zeinstra, Nynke Sijbrandij en Anne Monfils

 

Trio Nicole Hempenius wint in Berltsum
Gepost op: Zaterdag 20 mei @ 08:07:30 (324 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Nicole Hempenius, Anke Winkel en Sandra Hofstra kwamen zondag in Berltsum als winnar uit de bus op de vrije formatiewedstrijd voor de dames eerste klasse.

Vlnr: Sandra Hofstra, Anke Winkel en Nicole Hempenius

 

Trio Johannes van der Veen wint in Menaam
Gepost op: Zaterdag 20 mei @ 08:00:57 (492 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Johannes van der Veen (Pietersbierum), Hendrik Jan van der Velde (Bolsward) en Thomas van Zuiden
(Tjerkwerd) waren zondag in Menaam het sterkste partuur op de eerste vrije formatiewedstrijd voor eerste klassers van het seizoen 2017. (Foto's: LIjkle Spijksma).

Vlnr: Hendrik Jan van der Velde, Johannes van der Veen en Thomas van Zuiden.

 

Makkum wint in Ysbrechtum
Gepost op: Zaterdag 20 mei @ 07:38:02 (232 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Makkum (Boukje-Ellen Bosma, Lobke Vlasbloem en Kim Dijkstra) zijn zondag in Ysbrechtum winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor meisjes.

Vlnr: Lobke Vlasbloem , Kim Dijkstra en Boukje-Ellen Bosma

 

Partuur Jesse Greidanus wint in Sneek
Gepost op: Zaterdag 20 mei @ 07:29:08 (146 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017
Jesse Greidanus (Winsum) en Edwin Arjen Yska (Bolsward) zijn zondag in Sneek winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor welpen jongens.


 

Bolsward wint in Mantgum
Gepost op: Zaterdag 20 mei @ 07:23:19 (207 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Bolsward (Noa Elzinga, Femke Folkerts en Inge Blanke) zijn zondag in Mantgum winnaar geworden van de afdelingeswedstrijd voor pupillenmeisjes.

 

Partuur Nina-Claire Wijning wint bij de welpen
Gepost op: Zaterdag 20 mei @ 07:19:41 (121 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Nina-Claire Wijning (Sint Annaparochie) en Marrit Bruinsma (Dronryp) zijn zondag in Mantgum winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de welpenmeisjes.

 

Partuur Eddy Sjollema wint in GoŽnga
Gepost op: Vrijdag 19 mei @ 21:37:30 (358 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Eddy Sjollema ((Harlingen), Jan van der Schoot (Sexbierum) en Ibo Nicolay (Britsum) zijn zaterdag in GoŽnga winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de heren 50+.

Vlnr: Ybo Nicolay, Eddy Sjollema em Jan van der Schoot

 

Auke Boomsma koning in Berltsum
Gepost op: Vrijdag 19 mei @ 06:38:55 (563 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Auke Boomsma (Morra), Bauke Dijkstra (Easterein) en Hillebrand Visser (Leeuwarden) zijn zaterdag in Berltsum winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de heren eerste klasse.

Vlnr: Bauke Dijkstra, Auke Boomsma (koning) en Hillebrand Visser

 

Partuur Jan Hof wint in Berltsum
Gepost op: Vrijdag 19 mei @ 06:32:48 (429 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Jan Hof (Franeker), Michel Nesse (Sibrandabuorren) en Marco de Groot (Franeker) zijn zaterdag in Berltsum winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de heren tweede klasse.

Vlnr: Marco de Groot, Jan Hof en Michel Nesse

 

Jeugdfederatiekaatsen Dongeradeel
Gepost op: Donderdag 18 mei @ 05:36:04 (186 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Vorige week was de eerste wedstrijd van in totaal 9 wedstrijden in Peasens en Morra, woensdag 17 mei waren de kaatsers en kaatssters te gast in Ternaard en Niawier. Er stonden ook nu weer meer als 80 kaatsers op de velden in Niawier en Ternaard. (Foto's: Harold Wiersma).

Vlnr: Siebe Feenstra en Andele Veltman

 

Partuur Gerbrich Koster wint in Gytsjerk
Gepost op: Maandag 15 mei @ 02:41:12 (145 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Gerbrick Koster (Tzum) en Femke Buwalda (Franeker) zijn zondag in Gytsjerk winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de pupillenmeisjes.

Vlnr: Femke Buwalda en Gerbrich Koster

 

Erwin Zijlstra zet Easterlittens weer op de kaart
Gepost op: Zaterdag 13 mei @ 10:15:44 (831 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Erwin Zijlstra de 21-jarige achterinse uit Easterlittens beleefde in Dronryp tot nu toe zijn mooiste succes uit zijn nog prille kaatscarriŤre. (Foto's: Henk Bootsma).

Erwin Zijlstra: nu wel de hoofdprijs!

 

Partuur Steven Koster wint in Bolsward
Gepost op: Zaterdag 13 mei @ 09:09:07 (333 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Steven Koster (Tzum) en Justin Krottje (Dronryp) zijn in Bolsward winnaar geworden van de d.e.l. Ė wedstrijd voor schooljongens.

 

Trio Tineke Dijkstra wint in Easterein
Gepost op: Zaterdag 13 mei @ 09:00:52 (359 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Tineke Dijkstra, Hermine Sytema en Marije van der Meer zijn zondag in Easterien winnaar geworden van de vrije formatie wedstrijd voor de dames eerste klasse. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Tineke Dijkstra, Marije van der Meer en Hermine Sytema

 

Trio Anne Monfils wint in Easterein
Gepost op: Zaterdag 13 mei @ 08:57:13 (459 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Anne Monfils, Nynke Sijbrandij en Marrit Zeinstra zijn zondag in Easterein winnaar geworden van de eerste vrije formatiewedstrijd van het seizoen voor de dames hoofdklasse. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Nynke Sijbrandij, Anne Monfils en Marrit Zeinstra

 

KV De Twa Doarpen-Dios wint in Grou
Gepost op: Zaterdag 13 mei @ 08:52:43 (433 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017
Sexbierum-Pietersbierum 2 (Durk Ennema, Jelte Visser en Joran Gerbrandy) is zondag in Grou winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor de heren eerste klasse.

 

Partuur Albert Walsweer wint 50+ partij in Folsgare
Gepost op: Zaterdag 13 mei @ 08:47:21 (369 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Albert Walsweer (Goutum), Eddy Sjollema (Harlingen) en Ype Tiemersma (Easterein) kwamen zondag in Folsgare uit een lijst van 17 parturen als winnaar te voorschijn. (Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Albert Walsweer, Eddy Sjollema en Ype Tiemersma


 

Partuur Julia Marthine Rienks wint in Anjum
Gepost op: Zaterdag 13 mei @ 08:37:52 (207 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Julia Marthine Rienks (Dronryp) en Larissa Smink (Makkum) zijn zondag in Anjum winnaar geworden van de d.e.l. Ė wedstrijd voor schoolmeisjes.

 

Partuur Jelmer Foppe Drijfhout wint in Tzummarum
Gepost op: Zaterdag 13 mei @ 08:25:19 (214 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Jelmer Foppe Drijfhout (Poppenwier) en Jan Bandstra (Oosternijkerk) zijn zondag in Tzummarum winnaar geworden van de d.e.l. Ė wedstrijd voor pupillenjongens.

 

Partuur Brecht Renema wint in Arum
Gepost op: Zaterdag 13 mei @ 08:17:00 (174 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Brecht Renema (Heeg) en Sophie Kroondijk (Easterein) zijn zondag in Arum winnaar geworden van de d.e.l. Ė wedstrijd voor welpenmeisjes.

 

Partuur Brent Jesse van Beem wint in Arum
Gepost op: Zaterdag 13 mei @ 08:13:38 (196 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Brent Jesse van Beem (Dronryp) en Jorrit Buwalda zijn zondag in Arum winnaar geworden van de d.e.l. Ė wedstrijd voor welpenjongens.

 

Joran Gerbranda wint in Paesens
Gepost op: Vrijdag 12 mei @ 08:28:04 (507 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Joran Gerbranda uit Sexbierum is zaterdag in Paesens winnaar geworden van de d.e.l. Ė wedstrijd voor junioren.

 

Partuur Jildou Sweering wint in GoŽnga
Gepost op: Vrijdag 12 mei @ 07:21:57 (313 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Jildou Sweering (Folsgare), Serena Hovenga (Marsum) en Anke Rinsma (Reduzum) zijn zaterdag in GoŽnga winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de dames eerste klasse.

 

Partuur Fiera de Vries wint in Easterwierrum
Gepost op: Vrijdag 12 mei @ 07:07:48 (249 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Er waren vier parturen zaterdag in Easterwierrum bij de meisjes in de A-klasse.

Vlnr: Kim Dijkstra, Jeska Terpstra en Fiera de Vries (foto: Lijkle Spijksma).

 

Trio Anna Ennema wint in Easterwierrum
Gepost op: Vrijdag 12 mei @ 07:03:21 (210 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Anna Ennema (Sexbierum), Anna Rixt Iedema (Menaam) en Joanne Elise Broeders (Ried) zijn in Easterwierrum winnaar geworden van de d.e.l. Ė wedstrijd voor meisjes. (fotoīs: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Joanne Else Broeders, Anna Ennema en Anna Rixt Iedema

 

Martzen Deinum straalt in Baard
Gepost op: Vrijdag 12 mei @ 06:22:56 (451 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Martzen Deinum was zaterdag in Baard op de d.e.l. Ė wedstrijd voor de dames hoofdklasse van kaatsvereniging Baard de absolute uitblinkster. (Foto: henk Hempenius).

Vlnr: Martzen Deinum, Elly Hofman en Wiljo Sijbrandij

 

55+ de wei weer in
Gepost op: Dinsdag 09 mei @ 08:53:32 (377 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Op woensdag 10 mei 2017 waren we weer voor de eerste keer dit jaar te gast op Sonnenborgh in Leeuwarden.

De eerste prijswinnaars vlnr: Tom Zuiderhof, Age van der Goot en Eeltje Wiersma

 

Brent Jesse en Johannes winnen in Baard
Gepost op: Zondag 07 mei @ 01:56:19 (197 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Brent Jesse van Beem (Dronryp) en Johannes de Boer (Hommerts) zijn zondag in Baard winnaar geworden op de d.e.l. Ė wedstrijd voor de welpenjongens.

 

Partuur Nina Claire Wijning wint in Baard
Gepost op: Zondag 07 mei @ 01:50:31 (145 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Nina Claire Wijning (Sint Annaparochie) en Ineke de Vries (Hallum) zijn zondag in Baard winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor welpenmeisjes.

 

Partuur Rick Minnesma wint bij schooljongens
Gepost op: Zaterdag 06 mei @ 21:14:07 (326 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Rick Minnesma (Dronryp) en Justin Krottje zijn zondag in Bitgum winnaar geworden van de d.e.l. Ė wedstrijd voor schooljongens.

 

Partuur Edwin de Vries wint in Bitgum
Gepost op: Zaterdag 06 mei @ 21:11:45 (193 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Edwin de Vries en Jelvin Kaper (Sint Annaparochie) zijn zondag in Bitgum winnaar geworden van de d.e.l. Ė wedstrijd voor pupillenjongens.

 

Partuur Nynke Beckers wint in Huizum
Gepost op: Zaterdag 06 mei @ 11:42:05 (235 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Nynke Beckers (Wommels), Selma van der Molen (Witmarsum) en Fiera de Vries (Sexbierum) zijn zondag in Huizum winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor meisjes. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Nynke Beckers, Selma van der Molen en Fiera de Vries

 

Gerde en Iris winnen in Bolsward
Gepost op: Zaterdag 06 mei @ 10:49:14 (230 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


De wedstrijd voor schoolmeisjes werd een prooi voor Gerde Lycklama ŗ Nijeholt (It Heidenskip) en Iris Oosterbaan (Scharnegoutum).

 

Partuur Pieter Jan Leijenaar wint in Mantgum
Gepost op: Zaterdag 06 mei @ 10:30:57 (324 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


PieterJan Leijenaar (Exmorra), Chris Miedema (Sint Annaparochie) en Martijn Wiersma (Kimswerd) zijn zondag in Mantgum winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor jongens.

 

Trio Peter van Zuiden wint in Franeker
Gepost op: Zaterdag 06 mei @ 09:34:17 (872 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Peter van Zuiden, Renze Pieter Hiemstra en Pieter van der Schoot deden zondag op het vertrouwde SjŻkel‚n wat hun tegenstanders de gehele dag nalieten: toeslaan als het moment daar is. (Foto's: Henk Bootsma).

Pieter van der Schoot slaat boven op 5-4 en 6-6!

 

FBA
Gepost op: Zaterdag 06 mei @ 08:19:18 (268 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Naast de KNKB wedstrijd was er nog een FBA wedstrijd in Hilversum en in de A klasse werden de prijzen gewonnen door: 1e prijs Marcus Frietema (Amsterdam), Arjen Staphorsius (Dronten) en Jeldrick Doevendans (Groningen).

 

Partuur Jan van der Schoot wint in Hilversum
Gepost op: Zaterdag 06 mei @ 08:12:10 (326 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Jan van der Schoot (Sexbierum), Jan de Jong (Menaam) en Hans Hilarides (Sint Jacobiparochie) zijn zaterdag in Hilversum winnaar geworden van de d.e.l. Ė wedstrijd voor de heren 50+.

 

Partuur Ilse Marije van Beem wint in Menaam
Gepost op: Zaterdag 06 mei @ 06:53:05 (241 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Ilse Marije van Beem (Dronryp) en Noa Elzinga (Bolsward) zijn zonfag in Menaam winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor pupillenmeisjes.

 

Belltsum wint met overmacht
Gepost op: Vrijdag 05 mei @ 09:19:43 (596 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Berltsum met de kaatssters Ilse Tuinenga, Leonie van der Graaf en Harmke Siegersma is zaterdag in Franeker met overmacht winnaar geworden van de seizoensopening 2017. Op de traditionele afdelingspartij waren zij in de finale kaatsvereniging Onderling Genoegen uit Huizum ruim de baas. (Foto's: Henk Bootsma).

Berltsum is blij met de zege

 

Hillebrand Visser pakt eerste krans op de hoofdklasse
Gepost op: Zaterdag 29 april @ 08:43:41 (1105 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


LKC Leeuwarden met de kaatsers Enno Kingma, Hillebrand Visser en Hans Wassenaar is zondag in Weidum winnaar geworden van de 66ste uitvoering van de Bangma partij. (Foto: Henk Bootsma).

Hillebrand: earste kr‚ns yn de haadklasse!

 

Partuur Sipke Hiemstra wint bij de 50+
Gepost op: Woensdag 26 april @ 11:09:52 (607 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Sipke Hiemstra (Easterein), Anne de Groot (Veenwouden) en Piet Zondervan (Jorwert) zijn donderdag in Harlingen winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de heren 50+.

Vlnr: Sipke Hiemstra, Anne de Groot en Piet Zondervan

 

Auke Boomsma koning in Holwerd
Gepost op: Woensdag 26 april @ 09:04:37 (734 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Auke Boomsma (Morra), Hyltje Bosma (Makkum) en Hillebrand Visser (Leeuwarden) zijn donderdag op Koningsdag in Holwerd winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de heren eerste klasse.

Vlnr: Hyltje Bosma, Auke Boomsma en Hillebrand Visser

 

VVK partij telt twee koningen
Gepost op: Vrijdag 21 april @ 08:34:57 (718 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Roel Venema (Bolsward), Eddy Sjollema (Harlingen) en Tom Brandsma (Grijpskerk) zijn zaterdag in een koud Menaam winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd van de Vereniging van Kaatsers.

Vlnr: Eddy Sjollema, Roel Venema en Tom Brandsma

 

Winterseizoen voor 55+ zit er op!
Gepost op: Dinsdag 11 april @ 08:23:46 (503 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Met 84 kaatsers op de lijst waren de 55-plussers voor de laatste keer dit voorjaar in de Trije te vinden

De winnaars vlnr: Albert Dijkstra, Gerrie Otter en Dirk Wiersma

 

Gelukkig een regenachtige dag
Gepost op: Dinsdag 28 maart @ 10:21:43 (701 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Terwijl het voorjaar er volop zit aan te komen met temperaturen tegen de 20 graden was het vandaag met het weer ietsje minder. Dan valt het kaatsen in de hal nog te doen. Anders gaat het toch wel kriebelen om het veld weer op te gaan.

De winnaars vlnr: Eddy van der Lei, Lieuwe Bosch en Jaap Zondervan

 

Kaatsen tussen het stemmen door
Gepost op: Dinsdag 14 maart @ 23:04:47 (565 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Op de dag van de landelijke verkiezingen waren er bijna 100 kaatsers naar de Trije in Franeker gekomen.

De winnaars vlnr: Marinus van der Meer, Hans Hilarides en Gerrit Winkel

 

Moai op 'e tiid klear!
Gepost op: Dinsdag 28 februari @ 23:39:49 (758 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Moest vorige keer de laatste partijen worden afgefloten i.v.m. de tijd deze keer waren we met 104 kaatsers ruim op tijd klaar.

De winnaars vlnr: Jolly Dooper, Evert Heeg en Jan Tuinier

 

Weer volle bak bij 55+
Gepost op: Dinsdag 14 februari @ 13:47:10 (770 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Met weer ruim 100 kaatsers op de lijst moest er weer flink door gekaatst worden om op tijd klaar te zijn.

De winnaars vlnr: Joop Bootsma, Uultsje Velstra (Idaard) en Wieger Boonstra

 

Weer volle bak bij 55+
Gepost op: Dinsdag 31 januari @ 14:03:00 (1388 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Onder de bezielende westrijdleding van Piet Keizer gingen woensdag weer 102 kaatsers met elkaar de strijd aan.

De winnaars vlnr: Peter Siemensma, Heinz Palsma en Henk Porte

 

Buiten is het winter binnen kaatsen de 55-plussers
Gepost op: Dinsdag 17 januari @ 19:50:41 (1000 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Terwijl buiten de wereld in een prachtig winterlandschap was omgetoverd werd er in de Trije weer door 102 kaatsers fel gestreden om de begeerde vleesprijzen.

De winnaars vlnr: Age van der Goot, Henk Noordbruis en Durk Kamstra

 

Een nieuw jaar met nieuwe kansen
Gepost op: Woensdag 04 januari @ 07:40:10 (995 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2017


Ruim honderd kaatsers werden in de Trije welkom geheten door de voorzitter Piet Bosgraaf waarbij eerst de beste wensen werden uitgewisseld.

De winnaars vlnr: Theo Smit, Jan Feenstra en Jan Spoelstra

 

Copyright © Acquisitie- en advertentiebureau Boppeslach 2002-2017
Alle rechten, waaronder het auteursrecht, zijn aan Acquisitie- en advertentiebureau Boppeslach voorbehouden.
Gehele of gedeeltelijke overname, plaatsing op andere sites, verveelvoudiging op welke andere wijze dan ook en/of commercieel gebruik van deze informatie is niet toegestaan, tenzij hiervoor uitdrukkelijk schriftelijke toestemming is verleend door Boppeslach of tenzij aan de onderstaande voorwaarden wordt voldaan. Het is, behoudens de terzake wettelijk verankerde rechten, niet toegestaan teksten of beeldmateriaal over te nemen
c.q. te publiceren zonder toestemming van Acquisitie- en advertentiebureau Boppeslach.

Nieuwsberichten, vragen en opmerkingen kunt u richten aan jbraaksma@planet.nl of telefoon 0517 - 39 68 20