Welkom op de website van www.kaatsen.nlFrythermoYour DJ
Home  ∑  Nieuwsarchief  

   Menu
Home
Nieuwsarchief
Web Links
Spelregels
Parturen 2018
Gastenboek

   Websponsors
Middelsee schilders
Your-DJ
Laanstra en Roersma
Opel Deinum Franeker
Copy service
Van Smeden IJzerwaren en Gereedschappen
Bouwbedrijf Bruinsma
Nijholt

   Agenda
  Ma Di Wo Do Vr Za Zo
>     01 02 03 04 05
> 06 07 08 09 10 11 12
> 13 14 15 16 17 18 19
> 20 21 22 23 24 25 26
> 27 28 29 30 31    



Agenda deze week:

Woensdag, augustus 15
Evenement start om 10:00 Heren 55+ d.e.l.
Evenement start om 13:00 Jongens afdelingswedstrijd
Zaterdag, augustus 18
Evenement start om 10:00 Dames eerste klasse d.e.l.
Evenement start om 11:00 Heren 30+ d.e.l. + verliezers ronde
Evenement start om 11:00 Heren 50+ d.e.l. + verliezers ronde
Evenement start om 10:00 Meisjes afdelingswedstrijd
Evenement start om 10:00 Pupillenjongens d.e.l.
Evenement start om 10:00 Pupillenmeisjes d.e.l.
Evenement start om 10:00 Schooljongens d.e.l.
Evenement start om 10:00 Schoolmeisjes d.e.l.
Evenement start om 10:00 Welpen jongens d.e.l.
Evenement start om 10:00 Welpen meisjes d.e.l.
Zondag, augustus 19
Evenement start om 11:00 Dames hoofdklasse vrije formatie
Evenement start om 10:00 Heren eerste klasse vrije formatie
Evenement start om 12:00 Heren hoofdklasse vrije formatie
Evenement start om 10:00 Jongens vrije formatie
Evenement start om 10:00 Meisjes vrije formatie
Maandag, augustus 20
Evenement start om 20:00 Loting Dames-PC



Zoek agenda door op...



Agenda van vandaag:

Geen events vandaag

Webalizer web stats

Onderwerpen > Wedstrijduitslagen 2018
Wedstrijduitslagen 2018
 

Zonnig maar kaal Sonnenborgh
Gepost op: Dinsdag 14 augustus @ 01:23:57 (168 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


De 72 55-plussers waren weer neergestreken op Sonnenborgh in Leeuwarden. Het door de droogte geteisterde veld had door de regenval alweer wat groene sprieten op de kaal geworden plekken. Ook was het veld hierdoor weer wat zachter geworden en dat heel prettig voor de knieŽn van de kaatsers.

De winnaars vlnr: Wybe Idema, Guus de Vries en Ludwig Seerden

 

Dronryp wint Revanche Freule
Gepost op: Dinsdag 14 augustus @ 00:26:34 (338 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


De Revanche Freule partij voor jongens is woensdag in Jellum-Bears gewonnen door de afdeling Dronryp
met Jasper Jager, Mark Minnesma en Lucas Postma. (Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: coach Martin Jager, Jasper Jager, Mark Minnesma en Lucas Postma



 

Partuur Sjoerd Nauta wint in Bolsward
Gepost op: Zaterdag 11 augustus @ 01:24:22 (428 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Sjoerd Nauta (Heerenveen), Sipke Hiemstra (Easterein) en Piet Zondervan (Jorwert) zijn zondag in Bolsward winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de heren 50+.

Vlnr: Piet Zondervan, Sjoerd Nauta en Sipke Hiemstra

 

Partuur Gerwin Dijkstra wint in Stiens
Gepost op: Zaterdag 11 augustus @ 00:34:19 (347 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Gerwin Dijkstra (Anjum), Hessel Postma (Winsum) en Jelle Cnossen (Bolsward) zijn zondag in Stiens winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor jongens.

 

Anna-Brecht Bruinsma koningin in Ried
Gepost op: Vrijdag 10 augustus @ 23:22:40 (306 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Anna-Brecht Bruinsma (Wommels), Anouk Tolsma (Dronryp) en Kim Dijkstra (Makkum) zijn zondag in Ried winnaar geworden van de vrije formatie wedstrijd voor de dames eerste klasse. (Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Anouk Tolsma, Anna-Brecht Bruinsma (koningin) en Kim Dijkstra

 

Trio Ilse Tuinenga boekt achtste zege van het seizoen
Gepost op: Vrijdag 10 augustus @ 23:15:05 (400 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Op de formatie van Ilse Tuinenga, Sjanet Wijnia en Manon Scheepstra staat de laatste weken geen maat. Het was alweer de vijfde achtereenvolgende zege van dit trio en de achtste van het seizoen. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Ilse Tuinenga, Sjanet Wijnia en Manon Scheepstra

 

Partuur Larissa Smink wint in eigen dorp
Gepost op: Vrijdag 10 augustus @ 22:27:07 (180 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Larissa Smink (Makkum), Anna Rob (Winsum) en Iris Cuperus (Nijland) zijn in Makkum winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor meisjes.

 

Partuur Andrea Kroes wint in Jelsum
Gepost op: Vrijdag 10 augustus @ 00:26:09 (416 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Andrea Kroes (Gauw), Hiske Zeinstra (Groningen) en Simona Kootstra (Minnertsga) zijn zaterdag in Jelsum winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor dames eerste klasse. (Foto: Henk Hempenius).

 

Partuur Johan Diertens wint in Bitgum
Gepost op: Donderdag 09 augustus @ 23:22:40 (542 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Onder wat minder warme omstandigheden dan de Johan Diertens (Dronryp), Hijlke Beijering (Hijum) en Kevin Jordi Hiemstra ( Koarnjum) zijn zaterdag in Bitgum winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de heren eerste klasse. (Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Kevin Jordi Hiemstra, Hijlke Beijering en Johan Diertens

 

22ste Anne Bouma-Kees Smit partij 55-plus
Gepost op: Woensdag 08 augustus @ 01:10:32 (337 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Onder wat minder warme omstandigheden dan de afgeopen weken waren 76 kaatsers naar KF It Partoer van Koarnjum-Jelsum-Britsum getogen om de strijd aan te gaan voor de prijzen van de 22e Anne Bouma - Kees Smit partij.

De winnaars vlnr: Peter Siemensma, Hendrik Jansma en Guus de Vries

 

KV Klaas Thomas uit Anjum wint 116de Freule partij
Gepost op: Dinsdag 07 augustus @ 01:44:08 (996 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Anjum met de kaatsers Gerwin Dijkstra, voorbest op, Gerrit Dijkstra, voorin en voorminst op, en Sytse Koree achterin waren woensdag op de 116de Freule partij het meest sluitende en constante partuur. In de eenzijdige finale kon het dappere Reduzum (Melle Fopma, Jehannes Gerben Brinksma en Jesper Tolsma) geen vuist meer maken. (Foto's: Henk Bootsma).

Volop feestvreugde bij winnend Anjum

 

Trio Gert-Anne van der Bos haalt gram in Witmarsum
Gepost op: Zaterdag 04 augustus @ 02:28:44 (794 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Er moest natuurlijk iets recht worden gezet na het verlies op de 165ste PC maar dat het op deze wijze zou gebeuren had bijna niemand voor mogelijk gehouden. Gert-Anne van der Bos, Taeke Triemstra en Tjisse Steenstra, het super trio op de Friese kaatsvelden, waren twee keer dood en begraven maar stonden even zovele keren weer op en kwamen uiteindelijk als winnaar uit de bus. (Foto's: Henk Bootsma).

Je hebt overwinningen en overwinningen maar deze in Witmarsum was wel bijzonder...

 

Trio Ilse Tuinenga boekt vierde zege op rij
Gepost op: Zaterdag 04 augustus @ 01:41:19 (385 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Er staat op dit moment geen maat op het partuur van Ilse Tuinenga, Sjanet Wijnia en Manon Scheepstra. In Witmarsum werd de vierde achtereenvolgende overwinning geboekt en die was bepaald niet gestolen. (Foto: Henk Bootsma).

Vlnr: Ilse Tuinenga, Sjanet Wijnia en Manon Scheepstra

 

Trio Anne Monfils wint in Oude Bildtzijl
Gepost op: Zaterdag 04 augustus @ 01:18:52 (404 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Anne Monfils (Groningen), Margriet Bakker (Easterlittens) en Harmke Siegersma (Berltsum) hebben zondag de vrije formatiewedstrijd voor dames eerste klasse in Oude Bildtzijl gewonnen. (Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Anne Monfils, Margriet Bakker en Harmke Siegersma



 

Partuur Piet van der PLoeg wint in Dokkum
Gepost op: Vrijdag 03 augustus @ 16:17:20 (397 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Piet Zondervan (Jorwert), Piet de Groot (Midlum) en Piet van der Ploeg (Sint Jacobiparochie) zijn zaterdag in Dokkum winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de heren 50+.

Vlnr: Piet van der Ploeg, Piet Zondervan en Piet de Groot

 

Mantgum wint in Witmarsum
Gepost op: Vrijdag 03 augustus @ 15:44:20 (545 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Mantgum (Gjalt Sjirk de Groot, Ignas Dijkstra en Jelle Terpstra) zijn zaterdag in Witmarsum winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor jongens.

 

Makkum wint Ald-Meiers Partij
Gepost op: Vrijdag 03 augustus @ 00:25:18 (544 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Met een indrukwekkende eindsprint wist Makkum met de kaatssters Chantal de Witte, Larissa Smink en Anouk Smink alsnog de zege naar zich toe trekken op de prestigieuze Ald-Meiers Partij door het verrassende Workum met 5-5 en 6-0 te verslaan. (Foto's: Henk Bootsma).

Vlnr: Chantal de Witte, Larissa Smink en Anouk Smink

 

Trio Peter van Zuiden, Allard Hoekstra en Thomas van Zuiden verrast op 165ste PC
Gepost op: Dinsdag 31 juli @ 03:57:41 (1148 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Peter van Zuiden, Allard Hoekstra en Thomas van Zuiden zorgden woensdagavond op een weer afgeladen SjŻkel‚n voor een daverende verrassing door het huizenhoge favoriete partuur van Gert-Anne van der Bos, Taeke Triemstra en Tjisse Steenstra na een meeslepende finale van de fel begeerde overwinning af te houden. (Foto: Henk Bootsma).

 

Trio Hans Felkers wint in Leeuwarden
Gepost op: Zaterdag 28 juli @ 13:43:43 (406 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Hans Felkers (Stiens), Tiede Boorsma (Sint Nicolaasga) en Johannes Siegersma (Berltsum) zijn zondag in Leeuwarden winnaar geworden van de vrije formatie wedstrijd voor de heren 50+.

Vlnr: Tiede Boorsma, Hans Felkers en Johannes Siegersma

 

Easterein wint in Sint Annaparochie
Gepost op: Zaterdag 28 juli @ 04:10:17 (261 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Easterein (Roelie Kroondijk, Selma de Boer en Corrie Kroondijk) zijn zondag in Sint Annaparochie winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor meisjes.

 

Partuur Roelie Kroondijk wint in Broeksterwoude
Gepost op: Zaterdag 28 juli @ 04:05:33 (152 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Roelie Kroondijk (Easterein), Larissa Smink (Makkum) en Ilse Marije Hartman (Sexbierum) zijn zaterdag in Broeksterwoude winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor meisjes.

 

Tjisse Steenstra: tien uit elf!
Gepost op: Zaterdag 28 juli @ 02:28:21 (656 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


De formatie van Gert-Anne van der Bos, Taeke Triemstra en Tjisse Steenstra pakte net als de dag er voor in Sexbierum wederom de bloemen. (Foto's: Henk Bootsma).

Trio Van der Bos: focus is het woord!

 

Pieter van der Schoot koning in Ingelum
Gepost op: Zaterdag 28 juli @ 01:43:08 (559 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Het partuur Wierd Baarda (Dronryp), Pieter van der Schoot (Sexbierum) en Tsjerk Elsinga (Dronryp) heeft zondag de vrije formatiewedstrijd heren eerste klasse in Ingelum gewonnen. (Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Wierd Baarda, Pieter van der Schoot (koning) en Tsjerk Elsinga

 

Trio Ilse Tuinenga wint in Arum
Gepost op: Zaterdag 28 juli @ 01:04:00 (388 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Het partuur van Ilse Tuinenga c.s. heeft de smaak te pakken want na eerdere successen in Huizum en Sexbierum was de overwinning in Arum de derde op rij. (Foto: Henk Bootsma).

Vlnr: Manon Scheepstra, Sjanet Wijnia en Ilse Tuinenga

 

Dronryp wint in eigen dorp
Gepost op: Zaterdag 28 juli @ 00:32:36 (359 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Dronryp (Jasper Jager, Jorn Lars van Beem en Lucas Postma) zijn zondag in eigen woonplaats winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor jongens.

 

Trio Johan van der Meulen wint in Ingelum
Gepost op: Zaterdag 28 juli @ 00:28:14 (743 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Johan van der Meulen, Jan Hospes en DaniŽl Iseger zijn zondag in Ingelum winnaar geworden van de vrije formatie wedstrijd voor de heren tweede klasse. (Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: DaniŽl Iseger, Jan Hospes en Johan van der Meulen

 

Partuur Jelvin Kaper wint in Tzummarum
Gepost op: Zaterdag 28 juli @ 00:13:39 (184 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Jelvin Kaper (Sint Annaparochie) en Stijn Scheffer (Sexbierum) zijn zondag in Tzummarum winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor pupillenjongens.

 

Ilse Tuinenga koningin in Sexbierum
Gepost op: Vrijdag 27 juli @ 02:32:31 (323 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Het partuur van Ilse Tuinenga, Sjanet Wijnia en Manon Scheepstra heeft de smaak van het winnen van wedstrijden weer te pakken. (Foto: Henk Bootsma).

Vlnr: Sjanet Wijnia, Ilse Tuinenga en Manon Scheepstra

 

Trio Gert-Anne van der Bos pakt de draad weer op
Gepost op: Vrijdag 27 juli @ 02:01:29 (575 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Het partuur van Gert-Anne van der Bos, Taeke Triemstra en Tjisse Steenstra heeft na het verlies in Huizum snel de draad van het winnen van wedstrijden weer opgepakt. (Foto's: Henk Bootsma).

 

Trio Johannes van der Veen wint in Achlum
Gepost op: Vrijdag 27 juli @ 00:55:01 (484 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018
Johannes van der Veen, Wiebe Wessel Bos en Sip Jaap Bos pakten zaterdag de winst op de vrije formatie wedstrijd bij de heren tweede klasse.


 

Trio Arnold Zijlstra wint in Achlum
Gepost op: Vrijdag 27 juli @ 00:52:48 (459 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018
Arnold Zijlstra, Pier Piersma en Haye Jan Nicolay zijn zaterdag in Achlum winnaar geworden van de vrije formatie wedstrijd voor de heren eerste klasse.

 

Trio Sietske Okkema wint in Marsum
Gepost op: Vrijdag 27 juli @ 00:46:50 (404 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Sietske Okkema (Easterein), Maaike Osinga (Franeker) en Aukje van Kuiken (Kollumerpomp) zijn in Marsum winnaar geworden van de vrije formatie wedstrijd voor de dames eerste klasse.

Vlnr: Aukje van Kuiken, Sietske Okkema en Maaike Osinga

 

Partuur Kyano van Swinderen Koopmans wint in Bolsward
Gepost op: Vrijdag 27 juli @ 00:40:02 (166 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Kyano van Swinderen Koopmans (Exmorra) en Ruurd Oosterbaan (Scharnegoutum) zijn zaterdag in Bolsward winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de welpenjongens.

 

Partuur Jan Sipma wint in Sint Jacobiparochie
Gepost op: Vrijdag 27 juli @ 00:36:28 (216 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Johan Sipma (Lioessens) en Jan Bandstra (Oosternijkerk) zijn zaterdag in Sint Jacobiparochie winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor schooljongens.

 

Partuur Manoek Scharringa wint in Bolsward
Gepost op: Vrijdag 27 juli @ 00:29:04 (122 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Manoek Scharringa (Dronryp) en Aniek Koopmans (Witmarsum) zijn in Bolsward winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor welpenmeisjes.

 

Trio Bouke Willem Tuinman 16de partuur op de PC
Gepost op: Woensdag 25 juli @ 04:02:38 (615 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Bouke Willem Tuinman, Renť de Haan en Wybren Postma hebben zich op een snikheet SjŻkel‚n als zestiende partuur voor de 165ste PC weten te plaatsen. (Foto: Henk Bootsma).

Vlnr: Wybren Postma, Renť de Haan en Bouke Willem Tuinman

 

Hitte protocol bij de 55+ PC in Balk
Gepost op: Dinsdag 24 juli @ 04:44:23 (402 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Met een landelijke code oranje afgekondigd i.v.m. de te verwachten hitte stapten toch 84 kaatsers het veld op voor de 20e editie van de 55+ PC.

Vlnr: Siete Wassenaar en Eeltje Wiersma. Op de foto ontbreekt Willem Porte. Helemaal rechts de gehuldigde voorzitter van de 55+ Piet Bosgraaf.

 

Berltsum terechte winnaar Jong Feinte Partij
Gepost op: Dinsdag 24 juli @ 00:32:40 (621 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


De 14de uitvoering van de Jong Feinte Partij is woensdag een prooi geworden voor Berltsum. In een kleurloze finale was het binnen 25 minuten over en uit voor een tandeloos Hijum-Feinsum. (Foto's: Henk Bootsma).

Vlnr: Patrick Nauta, Andrť van Dellen en Patrick van Dellen

 

Partuur Lisanne Scharringa wint in Driezum
Gepost op: Zaterdag 21 juli @ 17:53:23 (201 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018
Lisanne Scharringa (Dronryp) en Nina-Claire Wijning (Sint Annaparochie) zijn zondag in Driezum winnaar gewordenvan de d.e.l. - wedstrijd voor de pupillenmeisjes.

 

Trio Ilse Tuinenga wint in Huizum
Gepost op: Zaterdag 21 juli @ 01:58:52 (373 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Ilse Tuinenga, Sjanet Wijnia en Manon Scheepstra zijn zondag in Huizum winnaar geworden van de vrije formatie wedstrijd voor de dames hoofdklasse. (Foto: Henk Bootsma).

Vlnr: Sjanet Wijnia, Manon Scheepstra en Ilse Tuinenga

 

Trio Jelte-Pieter Dijkstra wint ook in Wommels
Gepost op: Zaterdag 21 juli @ 00:21:58 (517 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


De formatie van Jelte-Pieter Dijkstra, Bauke Dijkstra en Evert Pieter Tolsma haalde dit weekeind fors uit. Na de winst van afgelopen zaterdag in Wjelsryp was men in Wommels ook weer succesvol.
(Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Evert Pieter Tolsma, Bauke Dijkstra en Jelte Pieter Dijkstra

 

Trio Menno van Zwieten wint ondanks blessure golf
Gepost op: Zaterdag 21 juli @ 00:17:57 (782 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Het door blessures geteisterde partuur van Menno van Zwieten, Hijlke Bruinsma en de voor Erwin Zijlstra ingevallen Hans Wassenaar zorgde zondag op de vrije formatiewedstrijd van KV Onderling Genoegen toch voor een grote verrassing door de 16de vrije formatiepartij van dit seizoen op hun naam te schrijven. (Foto's: Henk Bootsma).

 

Wessel van der Woud koning in Pingjum
Gepost op: Vrijdag 20 juli @ 15:49:44 (415 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Wessel van der Woud, Jelle Cnossen en Dirk Henk Kuipers zijn zaterdag in Pingjum winnaar geworden van de vrije formatie wedstrijd voor jongens.

 

Partuur Jurre Reitsma wint in Niawier
Gepost op: Vrijdag 20 juli @ 14:00:19 (224 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Jurre Reitsma (Exmorra) en Remco Post (Sexbierum) zijn zaterdag in Niawier winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de pupillenjongens.

 

Trio Marije van der Meer wint in Ferwert
Gepost op: Vrijdag 20 juli @ 05:32:29 (268 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


De formatie van Marije van der Meer, Martine Tiemersma en Annelien Broersma is zaterdag in Ferwert winnaar geworden van de vrije formatie wedstrijd voor de dames eerste klasse. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Martine Tiemersma, Marije van der Meer en Annelien Broersma

 

Partoer Linda van der Meer wint in Itens
Gepost op: Vrijdag 20 juli @ 04:50:42 (148 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Linda van der Meer uit Dronryp en Ilja Wytsma uit Jirnsum pakten zaterdag in Itens de zege bij de welpen meisjes. Foto: Henk Bootsma).

 

Trio Jelte Pieter Dijkstra wint in Wjelsryp
Gepost op: Vrijdag 20 juli @ 03:51:54 (378 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018
Het partuur van Jelte Pieter Dijkstra, Bauke Dijkstra en Evert Pieter Tolsma deed vandaag op de vrije formatiewedstrijd van KV SMI hele goede zaken door de op een na laatste vrije formatiewedstrijd te winnen.

 

Partuur Hans Felkers wint in Sint Nicolaasga
Gepost op: Vrijdag 20 juli @ 03:25:35 (410 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Hans Felkers (Stiens), Renť Leenstra (Heerenveen) en Tiede Boorsma (Sint Nicolaasga) zijn zaterdag in Sint Nicolaasga winnaar geworden van de d.e.l- wedstrijd voor de heren 50+.

Vlnr: Tiede Boorsma, Renť Leenstra en Hans Felkers

 

Partuur Fiera de Vries wint in Heerenveen
Gepost op: Vrijdag 20 juli @ 01:27:04 (232 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Fiera de Vries uit Sexbierum, Anna Rob uit Winsum en Famke Zijlstra uit Bolsward zijn zaterdag in Heerenveen winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de meisjes.

 

Trio Nynke Sijbrandij wint in Minnertsga
Gepost op: Dinsdag 17 juli @ 04:58:52 (506 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018

Het partuur van Nynke Sijbrandij, Wiljo Sijbrandij en Marrit Zeinstra is woensdag in Minnertsga winnaar geworden van de hoofdklassenpartij bij de vrouwen.
(Foto: Henk Bootsma).

Vlnr: Wiljo Sijbrandij, Nynke Sijbrandij en Marrit Zeinstra

 

Prachtig veld in Froubuorren voor de 55+
Gepost op: Dinsdag 17 juli @ 04:45:39 (428 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Dankzij het sproeien van de ijsbaan lag het veld er prachtig bij. Zeker vergeleken bij de meeste gele kaatsvelden in de provincie. Er werd een uur eerder begonnen i.v.m. de hoofdklasse dames en heren in Minnertsga.

De winnaars vlnr: Eeltje Wiersma, Hendrik Weiland en Anne Kramer

 

Trio Van der Bos: dat is nummer zeven!
Gepost op: Dinsdag 17 juli @ 04:21:12 (697 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Het begint misschien eentonig te worden maar in Minnertsga boekte de formatie van Gert-Anne van der Bos, Taeke Triemstra en Tjisse Steenstra alweer de zevende achtereenvolgende zege en de negende overwinning van het seizoen. (Foto's: Henk Bootsma).

Taeke: "No, trochpakke mannen."

 

Trio Peter van Zuiden koning in Makkum
Gepost op: Vrijdag 13 juli @ 20:56:39 (671 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Peter van Zuiden (Bolsward), Gabe-Jan van Popta (Lollum) en Marco Lautenbach (Amsterdam).


 

Trio Roelie Kroondijk wint in Makkum
Gepost op: Vrijdag 13 juli @ 20:50:41 (479 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Roelie Kroondijk (Easterein), Bianca van der Veen (Leeuwarden) en Kim Dijkstra (Makkum).

 

Dronryp wint Gouden klokjes in Makkum
Gepost op: Donderdag 12 juli @ 22:33:48 (477 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Dronryp (Jasper Jager, Jorn Lars van Beem en Lucas Postma) is zondag in Makkum winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor de jongens.

 

Partuur Gerrit Meijer wint in Hurdegaryp
Gepost op: Donderdag 12 juli @ 22:30:36 (376 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018
Gerrit Meijer (Hurdegaryp), Hein Rodenhuis (Ried) en Teade Weidenaar (Niawier) zijn zondag in Hurdegaryp winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de heren 30+.


 

Trio Wybren Postma wint in Easterlittens
Gepost op: Donderdag 12 juli @ 22:24:24 (356 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Wybren Postma (Ingelum), Renť de Haan (Franeker) en Bouke Willem Tuinman (Dronryp) zijn zondag in Easterlittens winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd van de heren tweede klasse.

 

Partuur Sijbrandij wint in Sint Annaparochie
Gepost op: Donderdag 12 juli @ 22:19:22 (282 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Het partuur van Nynke Sijbrandij, Wiljo Sijbrandij en Marrit Zeinstra heeft het hoofdklassenkaatsen in Sint Annaparochie gewonnen. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Nynke Sijbrandij, Marrit Zeinstra (koningin) en Wiljo Sijbrandij


 

Op trio Gert-Anne van der Bos staat geen maat
Gepost op: Donderdag 12 juli @ 21:18:06 (710 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Op de steppe van LKC boekte het partuur van Gert-Anne van der Bos, Taeke Triemstra en Tjisse Steenstra alweer de zevende zege van het seizoen en de zesde achtereenvolgende. (Foto's: Henk Bootsma).

 

Partuur Peter van Zuiden wint in Menaam
Gepost op: Donderdag 12 juli @ 20:16:14 (518 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Peter van Zuiden (Tjerkwerd), Allard Hoekstra (Franeker) en Alle Jan Anema (Grou) zijn zondag in Menaam winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor de heren eerste klasse.(Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Alle Jan Anema, Allard Hoekstra en Peter van Zuiden

 

Trio Anne-Berber Zeinstra wint in GoŽnga
Gepost op: Donderdag 12 juli @ 19:11:50 (323 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Anne Berber Zeinstra (Leeuwarden), Lotte Delgrosso (Marsum) en Jildou Felkers (Berltsum) zijn zondag in GoŽnga winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd van de dames eerste klasse.

 

Trio Nynke Sijbrandij wint in Makkum
Gepost op: Woensdag 11 juli @ 20:34:01 (354 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Nynke Sijbrandij, Marte Altenburg en Marrit Zeinstra zijn zaterdag in Makkum winnaar geworden van de d.e.l.- wedstrijd voor de dames hoofdklasse. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Marte Altenburg, Marrit Zeinstra (koningin) en Nynke Sijbrandij

 

Hendrik Kootstra koning in Makkum
Gepost op: Woensdag 11 juli @ 20:13:57 (553 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Het op papier sterkste partuur maakte zaterdag op de hoofdklassenpartij van kaatsvereniging Makkum dat ook helemaal waar. (Foto's: henk Bootsma).

 

Allard Hoekstra koning in Sint Annaparochie
Gepost op: Woensdag 11 juli @ 18:29:04 (445 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Cornť Tuininga (Berltsum), Allard Hoekstra (Franeker) en Rick Poortstra (Sint Jacobiparochie) zijn de winnaars geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de heren eerste klasse.

Vlnr: Rick Poortstra, Allard Hoekstra en Cornť Tuinenga

 

Karel Monfils koning in Arum
Gepost op: Zondag 08 juli @ 19:54:01 (425 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Gjalt Sjirk de Groot (Mantgum), Karel Monfils (Kimswerd) en Pieter Jan Leijenaar (Exmorra) hebben woensdag in Arum de vrije formatiewedstrijd voor jongens gewonnen. (Foto: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Pieter Jan Leijenaar, Karel Monfils (koning) en Gjalt Sjirk de Groot

 

Afdeling Sexbierum-Pietersbierum wint in Ried
Gepost op: Donderdag 05 juli @ 20:18:01 (573 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


De afdelingswedstrijd voor de heren eerste klasse is zondag in Ried gewonnen door Sexbierum-Pietersbierum met Johannes van der Veen, Kees van der Schoot
en Pieter van der Schoot. (Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Johannes van der Veen, Pieter van der Schoot en Kees van der Schoot

 

Tjisse Steenstra prolongeert koningstitel in Bolsward
Gepost op: Donderdag 05 juli @ 20:10:51 (705 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Het partuur van Gert-Anne van der Bos, Taeke Triemstra en Tjisse Steenstra zat redelijk mooi in de lijst maar mooi in de lijst zitten wil nog niet zeggen dat de zege dan voor het oprapen is. (Foto's: Henk Bootsma).

Heit en mem Steenstra sjogge dat it goed is!

 

Trio Foke Jil Bakker wint in GoŽnga
Gepost op: Donderdag 05 juli @ 18:51:40 (215 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Foke Jil Bakker (Tersoal), Iris Oosterbaan (Scharnegoutum) en Gerde Lycklama ŗ Nijeholt (It Heidenskip) zijn zondag in GoŽnga winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor schoolmeisjes.



 

Trio Sjouke Beimers wint in GoŽnga
Gepost op: Donderdag 05 juli @ 18:49:40 (188 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Sjouke Beimers (Bitgummole), Marten Leijenaar (Exmorra) en Johan Sipma (Lioessens) zijn zondag in GoŽnga winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor schooljongens.

 

Partuur Inge Jansma wint in Anjum
Gepost op: Donderdag 05 juli @ 18:41:40 (147 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Inge Jansma (Dronryp), Corrie Kroondijk (Easterein) en Anouk Smink (Makkum) zijnzaterdag in Anjum winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de meisjes.

 

Trio Nynke Sijbrandij wint in IJlst
Gepost op: Woensdag 04 juli @ 21:03:21 (568 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Nynke Sijbrandij, Wiljo Sijbrandij en Louise Krol zijn in IJlst winnaar geworden van de d.e.l. wedstrijd voor de dames hoofdklasse. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Wiljo Sijbrandij, Nynke Sijbrandij en Louise Krol

 

Trio Marten Bergsma bewaard best spel voor finale
Gepost op: Woensdag 04 juli @ 21:01:10 (754 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Je beste spel voor de finale bewaren dat is maar weinigen gegeven maar Marten Bergsma, Jelte Visser en Hans Wassenaar deden dat zaterdag in IJlst wel en aan de finish van deze door elkaar loot partij waren de kransen voor hen. (Foto's: Henk Bootsma).

 

KV Jan Bogtstra wint bond 50+
Gepost op: Woensdag 04 juli @ 20:24:47 (492 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Franeker met de kaatsers Jan Sipma, Jacob Kamstra en Ludwig Seerden is zaterdag op het vertroude SjŻkel‚n winnaar geworden van de bond voor de heren 50+. (Foto: KNKB).

Vlnr: Jan Sipma, Ludwig Seerden en Jacob Kamstra

 

Jeska Terpstra leidt formatie naar winst
Gepost op: Dinsdag 03 juli @ 22:31:14 (426 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Een ontketende voorinse Jeska Terpstra was de kapstok waar aan de verrassende winst van haar partuur aan werd opgehangen. De voorinse uit Easterein speelde een uitmuntende partij en hield haar partuur met puike bovenslagen in de race en zorgde er uiteindelijk ook voor dat de winst alsnog naar haar formatie ging. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Jeska Terpstra, Anne Monfils en Harmke Siegersma

 

Takomstpartij goed voor Ä 2500.-
Gepost op: Maandag 02 juli @ 21:35:01 (311 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Een handicap is geen beperking is het motto van de scoutinggroep de Ontdekkers uit Harlingen. Veel van hun leden kwamen gesloten deuren tegen bij sportclubs of organisaties. Bij de ontdekkers is ieder kind welkom, maar ook elke bijdrage. Een extra bijdrage werd geregeld door de jongens en meisjes kaatsers van de KNKB.

 

Partuur Menno van Zwieten wint in Wier
Gepost op: Maandag 02 juli @ 08:49:29 (543 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Menno van Zwieten (Heerenveen), Hijlke Bruinsma (Minnertsga) en Erwin Zijlstra (Easterlittens) hebben woensdag de vrije formatiewedstrijd voor heren eerste klasse gewonnen. (Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Erwin Zijlstra, Hijke Bruinsma en Menno van Zwieten


 

Partuur Ybo Nicolay wint in Pingjum
Gepost op: Maandag 02 juli @ 07:50:47 (361 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Ibo Nicolay (Britsum), Thijs Houtsma (Westhoek) en Johan Hiemstra (Sint Annaparochie) zijn zondag in Pingjum winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de heren 50+.

 

Lekker smŻk op it Fean
Gepost op: Maandag 02 juli @ 07:11:21 (223 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


De winnaars tussen de familie van der Vlugt v.l.n.r. Durk Kamstra, Jan Tuinier en Jan Bootsma.

Na jaren gekaatst te hebben op het terrein van de Heerenveense boys kon de 55+ dit jaar weer terecht op het terrein van KV De PompeblÍdden.

De winnaars tussen de familie van der Vlugt vlnr: Durk Kamstra, Jan Tuinier en Jan Bootsma

 

KV Sjirk de Wal wint ook bij de welpenmeisjes
Gepost op: Zaterdag 30 juni @ 07:43:06 (195 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Dronryp (Marrit Bruinsma, Linda van der Meer en Manouk Scharringa) is zondag in Jirnsum winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor welpenmeisjes.


 

KV Sjirk de Wal wint bij welpenjongens
Gepost op: Zaterdag 30 juni @ 07:34:41 (171 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Dronryp (Jurre Dijkstra, Dennis Bida en Jort de Kroon) is zondag in Jirnsum winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor welpenjongens.

 

Trio Elly Hofman wint in Menaam
Gepost op: Vrijdag 29 juni @ 19:31:43 (269 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Elly Hofman, Marte Altenburg en Martzen Deinum zijn zondag in Menaam winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor de dames eerste klasse.

 

Trio Nynke Sijbrandij wint in Baard
Gepost op: Vrijdag 29 juni @ 19:26:26 (260 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Nynke Sijbrandij, Wiljo Sijbrandij en Marrit Zeinstra zijn zondag in Baard winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor de dames hoofdklasse. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Nynke Sijbrandij, Wiljo Sijbrandij en Marrit Zeinstra

 

Trio Paul Dijkstra wint in Winsum
Gepost op: Vrijdag 29 juni @ 18:19:24 (281 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Paul Dijkstra (Bitgum), Gabe-Jan van Popta (Lollum) en Stefan van der Meer (Baard) boekten in Winsum binnen 24 uur de 2de zege van het seizoen.

 

Meesterlijke Tjisse Steenstra leidt formatie naar zege
Gepost op: Vrijdag 29 juni @ 18:12:36 (765 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Tjisse Steenstra, de 24-jarige alleskunner uit Bitgummole, leidde op het knusse Eendracht veld te Harlingen zijn formatie alweer naar de zesde zege van het seizoen. (Foto's: Henk Bootsma).

 

Menno van Zwieten koning in Peins
Gepost op: Vrijdag 29 juni @ 17:09:40 (417 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Menno van Zwieten (Heerenveen), Hijlke Bruinsma (Minnertsga) en Erwin Zijlstra (Easterlittens) zijn zondag in Peins winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor heren eerste klasse. (Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Hijlke Bruinsma, Menno van Zwieten (koning) en Erwin Zijlstra

 

De Sterke Earm wint Jong Famme Partij
Gepost op: Donderdag 28 juni @ 20:07:56 (367 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Kaatsvereniging De Sterke Earm uit Groningen met de kaatssters Anne Monfils, Hiske Zeinstra en Marrit Zeinstra is zaterdag in Mantgum winnaar geworden van de 15de editie van de Jong Famme Partij. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Marrit Zeinstra, Anne Monfils en Hiske Zeinstra

 

KV Wez Wis uit Raerd wint bond pupillenmeisjes
Gepost op: Donderdag 28 juni @ 19:04:38 (373 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Ilse Kooistra, Nyka Tiemersma en Marrit de Groot zorgden zaterdag in Ried voor een daverende verrassing door de bondspartij voor pupillenmeisjes te winnen. (Foto: Henk Bootsma).

 

Sint Annaparochie wint bond pupillenjongens
Gepost op: Donderdag 28 juni @ 18:55:00 (380 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Kaatsvereniging Sint Anne Drie Spul is Ut met de kaatsers Iwan Hiddinga, Hjalmar Dijkstra en Jelvin Kaper heeft vandaag in Dronryp geschiedenis geschreven door de winst op de jaarlijkse bondspartij. (Foto: Henk Bootsma).

Iwan Hiddinga en Jelvin Kaper van Sint Annaparochie

 

Trio Erwin Zijlstra wint in Wijnaldum
Gepost op: Donderdag 28 juni @ 17:43:07 (527 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018
Erwin Zijlstra (Ingevallen voor Arnold Zijlstra), Pier Piersma en Haije Jan Nicolay zijn zaterdag in Wijnaldum winnaar geworden van de vrije formatie wedstrijd voor de heren eerste klasse.

 

Partuur Aizo Veltman wint in Sint Nicolaasga
Gepost op: Donderdag 28 juni @ 17:28:18 (371 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Aizo Veltman (Hommerts), Erik Minne Cats (Menaam) en Gjalt Sjirk de Groot (Anjum) zijn zaterdag in Sint Nicolaasga winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor jongens.

 

Trio Paul Dijkstra wint in Schettens
Gepost op: Donderdag 28 juni @ 16:11:00 (365 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Paul Dijkstra (Bitgum), Gabe-Jan van Popta (Lollum) en Stefan van der Meer (Baard) zijn zaterdag in Schettens winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor tweedeklassers. (Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Stefan van der Meer, Gabe-Jan van Popta en Paul Dijkstra

 

Trio Van der Bos raakt op stoom
Gepost op: Woensdag 27 juni @ 19:46:07 (492 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Op de formatie van Gert-Anne van der Bos, Taeke Triemstra en Tjisse Steenstra staat op dit moment geen maat. Op de 20ste uitvoering van de Masters van kaatsvereniging de PompeblÍdden werd de derde zege in een tijdsbestek van zes dagen behaald. (Foto: KNKB).

Vlnr: Gert-Anne van der Bos, Tjisse Steenstra (koning) en Taeke Triemstra

 

Trio Gert-Anne van der Bos wint in Berltsum
Gepost op: Zaterdag 23 juni @ 03:08:14 (672 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Het partuur van Gert-Anne van der Bos, Taeke Triemstra en Tjisse Steenstra boekte zondag in een koud en miezerig Berltsum de tweede zege van dit weekeinde. Na de winst in Holwerd kon ook Berltsum op de erelijst worden bijgeschreven. (Foto's: Henk Bootsma).

 

Jelle Attema koning in Dronryp
Gepost op: Zaterdag 23 juni @ 02:13:19 (516 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Jelle Attema (Idsegahuizum), Kees van der Schoot (Sexbierum) en Sjoerd de Jong (Sint Annaparochie) hebben zondag in Dronryp de vrije formatiewedstrijd voor de heren eerste klasse gewonnen. (Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Sjoerd de Jong, Jelle Attema en Kees van der Schoot

 

Trio Larissa Smink wint in Arum
Gepost op: Zaterdag 23 juni @ 02:04:18 (215 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Larissa Smink (Makkum), Anna Ennema (Sexbierum) en Fiera de Vries (Sexbierum) zijn zondag in Arum winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor meisjes. (Foto: Henk Hempenius).

 

Trio Jelle Attema wint in Itens
Gepost op: Zaterdag 23 juni @ 01:58:16 (323 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018
Jelle Attema, Kees van der Schoot en Sjoerd de Jong zijn zaterdag in Itens winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor de heren eerste klasse.

 

De Twa Doarpen-Dios wint in Makkum
Gepost op: Zaterdag 23 juni @ 01:53:08 (220 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Kaatsvereniging De Twa Doarpen-Dios is zondag in Makkum winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor pupillenjongens.

 

Trio Jan Tijtsma wint in Leeuwarden
Gepost op: Zaterdag 23 juni @ 01:26:34 (285 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018
Jan Tijtsma (Anjum), Hielke Beijering (Hijum) en Wiebe Dijkstra (Anjum) pakten zaterdag in Leeuwarden de zege op de vrije formatiewedstrijd van de heren tweede klasse.


 

Franeker wint in Witmarsum
Gepost op: Vrijdag 22 juni @ 04:32:58 (497 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Franeker (Bennie Hof, Jacob Kamstra en Ludwig Seerden) is zaterdag in Witmarsum winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor deheren 50+.

Vlnr: Ludwig Seerden, Jacob Kamstra en Bennie Hof

 

Makkum prolongeert titel bij schoolmeisjes
Gepost op: Vrijdag 22 juni @ 03:13:20 (299 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Makkum (Ilse Zwaagstra, Lieke van Loon en Larissa Smink) heeft voor het derde achtereenvolgende jaar beslag gelegd op de bondswedstrijd voor schoolmeisjes.

 

Sjirk de Wal wint bond schooljongens
Gepost op: Vrijdag 22 juni @ 02:57:32 (382 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


KV Sjirk de Wal uit Dronryp met de kaatsers Jorrit Nanninga, Rutger Kumbangsila en Rick Minnesma
is zaterdag in Wommels winnaar geworden van de bondswedstrijd voor schooljongens. (Foto: KNKB).

 

Berltsum maakt favoriet zijn waar
Gepost op: Vrijdag 22 juni @ 02:36:45 (564 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Berltsum met de kaatssters Ilse Tuinenga, Leonie van der Graaf en Harmke Siegersma is vanmiddag in Exmorra voor de zevende keer in de historie winnaar geworden van de bondswedstrijd voor de dames. (Foto: Henk Bootsma).

 

Tjisse Steenstra grote man in Holwerd
Gepost op: Vrijdag 22 juni @ 01:32:50 (699 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


In Damw‚ld, Dokkum en Sint Jacobiparochie kon de zege niet over de eindstreep worden getrokken maar op de negende vrije formatie partij in Holwerd lukte het wel. In een mooie onderhoudende partij greep trio Gert-Anne van der Bos, Taeke Triemstra en Tjisse Steenstra de derde zege van het seizoen. (Foto: Henk Bootsma).

Tjisse Steenstra: grote man!

 

Sint Annaparochie en Tzum winnen in Franeker
Gepost op: Dinsdag 19 juni @ 02:58:18 (425 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Slotschool Sint Annaparochie is woensdag in Franeker winnaar geworden van het Fries Schoolkaatskampioenschap bij de jongens.

(Vnr: Dido Iedema en Iwan Hiddinga).

 

Lange partijen bij de 55+
Gepost op: Dinsdag 19 juni @ 02:27:12 (360 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Met 76 kaatsers op de lijst beloofde het net als de vorige partij vlot te gaan maar dat viel tegen.

De winnaars vlnr: Ale Mosselman, Willem de Vries en Jelle de Boer

 

Trio Enno Kingma pakt tweede zege van het seizoen
Gepost op: Zaterdag 16 juni @ 04:27:08 (513 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


De achtste vrije formatiewedstrijd van het seizoen leverde zondag in Sint Jacobiparochie de tweede zege op voor het trio Enno Kingma, Renze Pieter Hiemstra en Hans Wassenaar. In de finale werd met 5-3 en 6-2 gewonnen van Gert-Anne van der Bos, Taeke Triemstra en Tjisse Steenstra. (Foto's: Henk Bootsma).

 

Marrit Zeinstra koningin in Sint Jacobiparochie
Gepost op: Zaterdag 16 juni @ 02:59:45 (386 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Marrit Zeinstra, voorheen woonachtig in Peins, maar nu uitkomend voor De Sterke Earm uit Groningen boekte zondag in Sint Jacobiparochie een fraaie zege met haar maten Nynke en Wiljo Sijbrandij. (Foto: Henk Bootsma).

Vlnr: Nynke Sijbrandij, Marrit Zeinstra en Wiljo Sijbrandij

 

Trio Durk Ennema wint in Anjum
Gepost op: Zaterdag 16 juni @ 02:34:40 (505 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Durk Ennema, Jacob Klaas Haitsma en Patrick Scheepstra zijn zondag in Anjum winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor de heren eerste klasse.

 

Schooljongens Dronryp winnen in eigen dorp
Gepost op: Zaterdag 16 juni @ 02:27:43 (296 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Dronryp (Jorrit Nanninga, Rutger Kumbangsila en Rick Minnesma) zijn zondag in de iegen woonplaats winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor schooljongens.

 

Partuur Jelvin Kaper wint in Marsum
Gepost op: Zaterdag 16 juni @ 02:15:58 (190 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Jelvin Kaper (Sint Annaparochie) en Clive van der Weerdt (Makkum) zijn zondag in Marsum winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de pupillenjongens.

 

Trio Wybrig Bakker wint in Workum
Gepost op: Zaterdag 16 juni @ 02:07:47 (301 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Wybrig Bakker, Mintje Meintema en Ineke van der Ploeg zijn zondag in Workum winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor de dames eerste klasse.

 

Partuur Ybo Nicolay wint bij de 50+
Gepost op: Zaterdag 16 juni @ 02:00:22 (380 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Ybo Nicolay (Britsum), Sikke Koster (Dokkum) en Jochum de Vries (Wiuwert) zijn zondag in Makkum winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de heren 50+.


 

Partuur Jan Jelle Jongsma wint in Makkum
Gepost op: Zaterdag 16 juni @ 01:26:42 (309 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Jan Jelle Jongsma (Damw‚ld) en Fokke Mulder (Dronryp) zijn zondag in Makkum winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de 30+.

Vlnr: Fokke Mulder en Jan Jelle Jongsma

 

Makkum wint in Boazum
Gepost op: Zaterdag 16 juni @ 01:07:24 (319 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Makkum (Ilse Zwaagstra, Lieke van Loon en Larissa Smink) is zondag in Boazum winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor schoolmeisjes.

 

Trio Elgar Boersma wint in Niawier
Gepost op: Vrijdag 15 juni @ 04:14:10 (530 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Elgar Boersma (Stiens), Hyltje Bosma (Makkum) en Marco de Groot (Franeker) zijn zaterdag in Niawier winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor de heren eerste klasse.

Vlnr: Hyltje Bosma, Elgar Boersma en Marco de Groot

 

Sjirk de Wal wint bij pupillenmeisjes
Gepost op: Vrijdag 15 juni @ 03:37:49 (272 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Dronryp (Jeanette Kramer, Maud Hellinga en Lisanne Scharringa) is Grou winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor pupillenmeisjes.

 

Sexbierum-Pietersbierum wint bij pupillenjongens
Gepost op: Vrijdag 15 juni @ 03:34:35 (269 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Sexbierum-Pietersbierum (Stijn Scheffer, Enrico Post en Nick van der Walt) is in Grou winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor de pupillenjongens.

 

Trio Ilse Tuinenga wint in Ee
Gepost op: Vrijdag 15 juni @ 03:06:53 (393 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


De formatie van Ilse Tuinenga, Sjanet Wijnia en Annelien Broersma is zaterdag in Ee winnaar geworden van de d.e.l. Ė wedstrijd van de KV de Trochsetters uit Ee. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Annelien Broersma, Sjanet Wijnia en Ilse Tuinenga

 

Federatiepartij in Schettens met 75 deelnemers
Gepost op: Vrijdag 15 juni @ 02:47:21 (210 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Sportvereniging Longerhouw Schettens organiseerde zaterdag een d.e.l.- federatiepartij van Wonseradeel-Bolsward-Workum voor vijf categorieŽn. (Foto's: Lijkle Spijksma).

Winnaars schooljongens Matthy Renema en Kevin Kamstra

 

Jongens Hommerts-Jutryp wint bondspartij
Gepost op: Vrijdag 15 juni @ 02:23:45 (531 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Hommerts-Jutryp (Aizo Veltman, Jelger de Boer en Jitze Floris) is zaterdag in Berltsum winnaar geworden van de bond voor jongens. (Foto: KNKB).

 

Makkum wint bond meisjes
Gepost op: Vrijdag 15 juni @ 02:06:46 (301 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Makkum (Chantal de Witte, Lobke Vlasbloem en Anouk Smink) is zaterdag in Bolsward winnaar geworden van de bond voor meisjes. (Foto: KNKB).

 

Trio Bauke Triemstra pakt eerste zege van het seizoen in Dokkum
Gepost op: Vrijdag 15 juni @ 01:23:25 (817 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Bauke Triemstra, Dylan Drent en Hendrik Kootstra zijn zaterdag in Dokkum winnaar geworden van de door kaatsvereniging Oostergo uitgeschreven vrije formatiewedstrijd voor de heren hoofdklasse. (Foto: Henk Aartsma).

 

Sophie Kroondijk wint in Gytsjerk
Gepost op: Zaterdag 09 juni @ 15:31:07 (197 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Sophie Kroondijk uit Sint Annaparochie is zaterdag in Gytsjerk winnaar geworden van het dag deel kaatsen voor de pupillenmeisjes.

 

Trio Pieter van Althuis wint in Spannum
Gepost op: Zaterdag 09 juni @ 14:31:50 (496 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Pieter van Althuis (Menaam), Minne Groenveld (Garyp) en Gerrit Meijer (Hurdegaryp) zijn zondag in Spannum winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor de heren 30+.

Vlnr: Gerrit Meijer, Pieter van Althuis en Minne Groenveld

 

De Twa Doarpen-Dios wint in Menaam
Gepost op: Zaterdag 09 juni @ 02:00:08 (345 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Sexbierum-Pietersbierum (Anna Ennema, Berber Bruinsma en Fiera de Vries) is zondag in Menaam winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor meisjes.

 

Partuur Jelly Hiemstra wint in Witmarsum
Gepost op: Zaterdag 09 juni @ 01:53:22 (209 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Jelly Hiemstra (Menaam) en Selma van der Wal (Menaam) zijn zondag in Witmarsum winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor pupillenmeisjes.

 

Partuur Jardo Sterkenburg wint in Witmarsum
Gepost op: Zaterdag 09 juni @ 01:25:53 (189 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Jardo Sterkenburg (Zweins) en Jesse Greidanus (Winsum) zijn zondag in Witmarsum winnaar geworden van de d.el. - wedstrijd voor pupillenjongens.

 

Makkum wint bij schoolmeisjes
Gepost op: Zaterdag 09 juni @ 01:18:24 (231 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Makkum (Ilse Zwaagstra, Lieke van Loon en Larissa Smink) is zondag in Zweins winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor schoolmeisjes.

 

Partuur Arnold Zijlstra wint in Tzummarum
Gepost op: Zaterdag 09 juni @ 01:09:15 (540 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Arnold Zijlstra (Tzummarum), Pier Piersma (Easterlittens) en Haije Jan Nicolay (Britsum) zijn zondag in Tzummarum winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd heren eerste klasse. (Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Haije Jan Nicolay, Pier Piersma en Arnold Zijlstra



 

Trio Enno Kingma wint in Stiens
Gepost op: Zaterdag 09 juni @ 01:02:17 (667 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Enno Kingma, Renze Pieter Hiemstra en Hans Wassenaar zijn zondag in Stiens winnaar geworden van de zesde vrije formatie wedstrijd van het seizoen 2018. (Foto's: Henk Bootsma).

 

Partuur Gerde Lycklama ŗ Nijeholt wint in Easterlittens
Gepost op: Vrijdag 08 juni @ 05:05:42 (231 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018
Gerde Lycklama ŗ Nijeholt (It Heidenskip), Anke Wassenaar (Minnertsga) en Lisanne Scharringa (Dronryp) zijn zaterdag in Easterlittens winnaar geworden van de d.e.l.- wedstrijd voor schoolmeisjes.

 

Partuur Andrť de Vries wint in Easterlittens
Gepost op: Vrijdag 08 juni @ 05:02:20 (230 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018
Andrť de Vries (Bitgummole), Bjorn Idsardi (Dronryp) en Johan Sipma (Lioessens) zijn zaterdag in Easterlittens winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de schooljongens.

 

Winsum wint in Kimswerd
Gepost op: Vrijdag 08 juni @ 04:34:49 (420 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Winsum (Gosse de Haan, Hessel Postma en Wessel Hilverda) is zaterdag in Kimswerd winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor jongens.

 

Lieuwe van der Kamp wint in Wergea
Gepost op: Vrijdag 08 juni @ 03:00:05 (1149 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Lieuwe van der Kamp uit Nijland is zaterdag in Wergea winnaar geworden van het 'dag deel' kaatsen bij de welpenjongens.

 

Partuur Cornť Tuinenga wint in Bitgum
Gepost op: Vrijdag 08 juni @ 01:33:18 (578 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Cornť Tuinenga (Berltsum), Gerrit-Jan Duiven (Hartwerd) en Laas Pieter van Straten (Feinsum) zijn zaterdag in Bitgum winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor de heren eerste klasse. (Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Laas Pieter van Straten, Cornť Tuinenga en Gerrit-Jan Duiven

 

Nut en Nocht krijgt verrassende winnaar
Gepost op: Vrijdag 08 juni @ 01:23:29 (814 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


De finale van de heren hoofdklassenpartij van kaatsvereniging Nut en Nocht in Damw‚ld leek zaterdag een gelopen koers gezien het verloop van de wedstrijd. De formatie van Gert-Anne van der Bos domineerde op alle fronten. In de drie gespeelde partijen tegen niet de minste parturen werd slechts een spel afgestaan en dat alles met prima kaatsen. (Foto's: Henk Bootsma).

 

Trio Sietske Okkema wint in Scharnegoutum
Gepost op: Vrijdag 08 juni @ 00:18:03 (415 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Sietske Okkema, Maaike Osinga en Imke van der Leest zijn zaterdag in Scharnegoutum winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor de dames eerste klasse. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Imke van der Leest, Maaike Osinga en Sietske Okkema).

 

Trio Nynke Sijbrandij wint in Stiens
Gepost op: Donderdag 07 juni @ 04:27:00 (471 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Nynke Sijbrandij, Sandra Hofstra en Manon Scheepstra waren op papier dan wel het te kloppen partuur maar de praktijk is soms weerbarstig. Zo ook in Stiens waar de overwinning bij de helsdeuren moest worden weggehaald. Pas op 5-4 en 6-6 produceerde de latere koningin van de partij Manon Scheepstra de winnende slag. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Sandra Hofstra, Manon Scheepstra (koningin) en Nynke Sijbrandij


 

Partuur Albert Walsweer wint in Stiens
Gepost op: Woensdag 06 juni @ 13:59:26 (429 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018
Albert Walsweer (Goutum), Ibo Nicolay (Britsum) en Thijs Houtsma (Westhoek) zijn donderdag in Stiens winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de heren 50+.

 

Tropische omstandigheden voor de 55+
Gepost op: Dinsdag 05 juni @ 02:20:32 (350 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


De afgelopen 2 jaar was het nat in Goutum. Vorig jaar moest zelfs regelmatig onder de bomen geschuild worden tegen de stortbuien.

De winnaars vlnr: Anne Baarda, Wybe Idema, (Rita Bosklopper) en Jan Brandsma

 

KV Sjirk de Wal wint bij pupillenmeisjes
Gepost op: Zaterdag 02 juni @ 04:27:07 (271 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Dronryp (Maud Hellinga, Jeanette Kramer en Lisanne Scharringa) zijn zondag in Oude Bildtzijl winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor de pupillenmeisjes.


 

Partuur Sjoerd Boonstra wint in Ried
Gepost op: Zaterdag 02 juni @ 04:03:21 (410 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Sjoerd Boonstra (Akkrum), Erik van Bruxvoort (Ried) en Jan Jelle Jongsma (Damw‚ld) zijn zondag in Ried winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de heren 30+

 

Trio Andrea Kroes wint in Berltsum
Gepost op: Zaterdag 02 juni @ 02:59:49 (340 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Andrea Kroes (Gauw), Ymkje Yntema (Grou) en Mariska Hoogland (Bitgummole) zijn zondag in Berltsum winnaar geworden van de vrije formatie wedstrijd voor de dames eerste klasse. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Andrea Kroes, Ymkje Yntema en Mariska Hoogland

 

Trio Ilse Tuinenga wint in Berltsum
Gepost op: Zaterdag 02 juni @ 02:50:47 (308 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Ilse Tuinenga, Sjanet Wijnia en Manon Scheepstra hebben de goede lijn die in Winsum werd ingezet kunnen voortzetten. In Berltsum werd de derde zege van het seizoen behaald door in de finale met 5-5 en 6-4 te winnen van Nynke Sijbrandij, Wiljo Sijbrandij en Marrit Zeinstra.(Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Ilse Tuinenga,Sjanet Wijnia en Manon Scheepstra

 

Patrick Scheepstra koning in Minnertsga
Gepost op: Zaterdag 02 juni @ 02:05:18 (559 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Durk Ennema (Sexbierum), Jacob Klaas Haitsma (Wommels) en Patrick Scheepstra (Franeker) zijn zondag in Minnertsga winnaar geworden van de Cees Bonnemapartij een vrije formatiewedstrijd voor heren eerste klasse. (Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Jacob Klaas Haitsma, Patrick Scheepstra en Durk Ennema

 

Sint Annaparochie wint in Ingelum
Gepost op: Zaterdag 02 juni @ 01:55:59 (383 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018
Sint Annaparochie (Iwan Hiddinga, Hjalmar Dijkstra en Jelvin Kaper) is zondag in Ingelum winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor pupillenjongens.

 

Partuur Lieuwe van der Kamp wint in Gaast
Gepost op: Zaterdag 02 juni @ 01:48:10 (178 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Lieuwe van der Kamp (Nijland) en Dennis Bida (Dronryp) zijn zaterdag in Gaast winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor welpenjongens.

 

Partuur Jan Buitenga wint in Harlingen
Gepost op: Zaterdag 02 juni @ 01:37:25 (343 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Jan Buitenga (Sint Nicolaasga), Piet Zondervan (Jorwert) en Sjouke de Groot (Easterlittens) zijn zaterdag in Harlingen winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de heren 50+.

 

Tjisse Steenstra koning op Eise Eisingapartij
Gepost op: Zaterdag 02 juni @ 01:31:33 (810 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Het kostte bloed, zweet en tranen maar aan het eind van de dag was de krans toch nog voor de gelouterde formatie van Gert-Anne van der Bos, Taeke Triemstra en Tjisse Steenstra. In een mooie en spannende finale ging de formatie van Enno Kingma op 5-5 en 6-0 alsnog door de knieŽn en dat mocht opmerkelijk worden genoemd omdat de formatie van Enno Kingma na de misser van opslager Steenstra op 4-3 en 6-6 op rozen dacht te zitten. (Foto's: Henk Bootsma).

De explosie van vreugde bij Taeke Triemstra en Tjisse Steenstra na de winst in Dronryp

 

Partuur Elske van Straten wint in Ee
Gepost op: Vrijdag 01 juni @ 14:38:44 (199 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Elske van Straten (Feinsum) en Marije Bokma (Stiens) zijn zaterdag in Ee winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor pupillenmeisjes.

 

Trio Enno Kingma wint in Morra
Gepost op: Vrijdag 01 juni @ 04:55:13 (507 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Het partuur van Enno Kingma, Allard Hoekstra en Hendrik Kootstra beschikte in Morra op de eerste d.e.l.-wedstrijd van het seizoen tenslotte over de langste adem. In een finale met veel uitslaggeweld viel op 5-5 en 6-4 de beslissing door een zitbal van Enno Kingma. (Foto's: Henk Bootsma).

De winnaar van Morra. Vlnr: Hendrik Kootstra, Enno Kingma en Allard Hoekstra

 

Trio Willem Jan Postma wint in Berltsum
Gepost op: Vrijdag 01 juni @ 04:20:35 (404 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Willem Jan Postma (Bolsward), Gerrit-Jan Duiven(Hartwerd) en Jan-Sjouke Weewer (Sexbierum) zijn zaterdag in Berltsum winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd van eersteklassers.

Vlnr: Willem Jan Postma, Jan Sjouke Weewer en Gerrit-Jan Duiven


 

Partuur Rienk Veltman wint in Berltsum
Gepost op: Vrijdag 01 juni @ 04:11:37 (328 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Rienk Veltman (Makkum), Jan Tijtsma (Anjum) en Wiebe Dijkstra (Anjum) zijn zaterdag in Berltsum winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de heren tweede klasse.

 

Partuur Jelvin Kaper wint in Hitzum
Gepost op: Vrijdag 01 juni @ 04:04:09 (179 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Jelvin Kaper uit Sint Annaparochie en Iwan Hiddinga uit Sint Annaparochie zijn zaterdag in Hitzum winnaar gewordenvan de d.e.l. - wedstrijd voor de pupillenjongens. (Foto: Gerard Gall).

 

Partuur Linda van der Meer wint in IJlst
Gepost op: Vrijdag 01 juni @ 03:54:53 (136 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Linda van der Meer (Dronryp) en Silke Hofstra (Dronryp) zijn zaterdag in IJlst winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor welpenmeisjes.

 

Trio Amarins de Groot wint in Wjelsryp
Gepost op: Vrijdag 01 juni @ 03:48:59 (242 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Amarins de Groot (Mantgum), Anke Winkel
(Dronryp) en Simona Kootstra (Minnertsga) zijn zaterdag in Wjelsryp winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de dames eerste klasse.

 

Partuur Roelie Kroondijk wint in Hantum
Gepost op: Vrijdag 01 juni @ 03:34:04 (224 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Roelie Kroondijk (Easterein) Lobke Vlasbloem (Makkum) en Rixt Wijnia (Wommels) zijn zaterdag in Hantum winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor meisjes.

 

Bijgelote Nynke Sijbrandij wint in Morra
Gepost op: Vrijdag 01 juni @ 03:08:11 (421 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Verliezen en toch winnen: het overkwam Nynke Sijbrandij uit Leeuwarden. In de tweede omloop moest Nelie Steenstra noodgedwongen haar plaats af staan wegens een doorgeslagen had en Nynke Sijbrandij had de gelukkig handjes en trok het winnende lootje. Met Sandra Hofstra en Manon Scheepstra won zij daarna vrij simpel de eerste prijs in Morra waar een d.e.l. Ė wedstrijd voor de dames hoofdklasse op het programma stond. (Foto's: Henk Bootsma).

Manon Scheepstra: grote aanjager formatie!

 

Lollum-Waaksens wint by welpenmeisjes
Gepost op: Maandag 28 mei @ 00:22:10 (172 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Lollum-Waaksens (Jeldau Koopmans en Britt Joustra) zijn zondag in Akkrum winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor welpenmeisjes.

 

Trio Ilse Tuinenga haalt gram in Winsum
Gepost op: Zaterdag 26 mei @ 05:39:36 (429 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


De formatie van Ilse Tuinenga, Sjanet Wijnia en Manon Scheepstra behaalde zondag in Winsum de zege. Dat het tij snel kan keren bewees de wedstrijd in Winsum. Na het teleurstellende resultaat van Menaam had de gelouterde formatie een gedaante verwisseling ondergaan. Hingen er zaterdag donkere wolken boven het vermaarde trio in Winsum scheen volop de zon. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Sjanet Wijnia, Ilse Tuinenga en Manon Scheepstra

 

Tjisse Steenstra Ďit Feintsjeífan Menaam
Gepost op: Zaterdag 26 mei @ 05:05:48 (684 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Het zat er een beetje aan te komen maar in Menaam bewees het illustere duo Taeke Triemstra en Tjisse Steenstra op de weg terug te zijn. Beide hadden nog niet het zoet van de overwinning op de vrije formatie geproefd een anders vast domein voor beide. (Foto: Henk Bootsma).

 

Partuur Aizo Veltman wint in Reduzum
Gepost op: Zaterdag 26 mei @ 04:13:53 (281 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018
Aizo Veltman (Hoomerts), Erik Minne Cats (Menaam) en Pieter Jan Leijenaar (Exmorra) zijn zondag in Reduzum winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor jongens.



 

Dronryp wint bij pupillenmeisjes
Gepost op: Zaterdag 26 mei @ 04:06:57 (223 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Dronryp 1 (Maud Hellinga, Jeanette Kramer en Lisanne Scharringa) is zondag in Hartwerd winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor de pupillenmeisjes.

 

Partuur Iwan Hiddinga wint in Wiuwert
Gepost op: Zaterdag 26 mei @ 03:59:26 (185 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Iwan Hiddinga (Sint Annaparochie) en Jelvin Kaper (Sint Annaparochie) zijn zondag in Wiuwert winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor pupillenjongens.

 

Partuur Tiede Boorsma wint in Schingen
Gepost op: Zaterdag 26 mei @ 03:47:36 (321 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Tiede Boorsma (Sint Nicolaasga), Sipke Hiemstra (Easterein) en Jan de Jong (Menaam) zijn zondag in Schingen winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de heren 50+.

 

Hans Wassenaar koning in Hķns
Gepost op: Zaterdag 26 mei @ 03:40:04 (607 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Enno Kingma (Leeuwarden), Renze Pieter Hiemstra (Sint Jacobiparochie) en Hans Wassenaar (Leeuwarden) zijn zondag in Hķns winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor de heren eerste klasse. (Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Renze Pieter Hiemstra, Hans Wassenaar (koning) en Enno Kingma



 

Schooljongens Dronryp winnen in Easterein
Gepost op: Zaterdag 26 mei @ 02:02:20 (231 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Dronryp (Jorrit Nanninga, Rutger Kumbangsila en Rick Minnesma) zijn zondag in Easterein winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor schooljongens.

 

Trio Anne Berber Zeinstra wint in Heerenveen
Gepost op: Zaterdag 26 mei @ 01:54:42 (237 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018
Anne Berber Zeinstra (Peins), Lotte Delgrosso (Deinum) en Jildou Felkers (Stiens) zijn zondag in Heerenveen winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor de dames eerste klasse.

 

Easterein wint ek twadde Űfdielingspartij by de famkes
Gepost op: Zaterdag 26 mei @ 01:48:13 (205 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Easterein (Roelie Kroondijk, Selma de Boer en Corrie Kroondijk) liket oppermachtich yn de famkeskategory, no't sy ek de twadde Űfdielingswedstryd fan dit seizoen wŻn ha.

 

Partuur Iris Oosterbaan wint in Bolsward
Gepost op: Zaterdag 26 mei @ 01:21:33 (164 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Iris Oosterbaan (Scharnegoutum) en Iris Veltman (Dronryp) zijn zondag in Bolsward winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor schoolmeisjes.


 

Sint Annaparochie wint bij pupillenjongens
Gepost op: Vrijdag 25 mei @ 16:51:53 (241 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Sint Annaparochie (Iwan Hiddinga, Hjalmar Dijkstra en Jelvin Kaper) is zaterdag in Damw‚ld winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor pupillenjongens.

 

Schoolmeisjes Makkum winnen in Harlingen
Gepost op: Vrijdag 25 mei @ 04:44:07 (205 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Makkum (Ilse Zwaagstra, Lieke van Loon en Larissa Smink) zijn zaterdag in Harlingen winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor schoolmeisjes.

 

Partuur Redmer Zaagemans wint in Exmorra
Gepost op: Vrijdag 25 mei @ 04:36:14 (236 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Redmer Zaagemans (Witmarsum), Lucas Postma (Dronryp) en Pieter Jan Leijenaar (Exmorra) zijn zaterdag in Exmorra winnaar geworden van de d.e.l - wedstrijd voor jongens.

 

Trio Nelie Steenstra verrast in Menaam
Gepost op: Vrijdag 25 mei @ 02:47:15 (570 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Nelie Steenstra, Margriet Bakker en Harmke Siegersma waren vooraf zeker niet het te kloppen partuur maar in een leuke en onderhoudende finale gingen zij niet verwacht maar wel verdiend met de ere prijs naar huis. (Foto's: Henk Bootsma).

Nelie Steenstra: prima opslag!

 

Partuur Everdyna de Haan wint in Tzum
Gepost op: Vrijdag 25 mei @ 01:53:25 (268 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Everdyna de Haan (Wier), Lotte Delgrosso (Deinum) en Jannica van der Ploeg (Stiens) zijn zaterdag bij de dames eerste klasse d.e.l. in Tzum eerste geworden. (Lijkle Spijksma).

Vlnr: Everdyna de Haan, Lotte Delgrosso en Jannica van der Ploeg



 

Experiment KNKB bij meisjes in Wijnaldum geeft stof tot nadenken.
Gepost op: Woensdag 23 mei @ 15:50:15 (518 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Zaterdag stond voor de meisjes een d.e.l.- wedstrijd op de agenda in Wijnaldum. K.V. de Keatsebal is al vele jaren gastheer met veel genoegen voor de meisjes of schoolmeisjes. En is daarbij ook soms de proeftuin voor experimenten van de KNKB. Zo ook zaterdag.

 

De 55+ op it SjŻkel‚n
Gepost op: Dinsdag 22 mei @ 03:53:06 (411 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


In het kader van de Kaatsweek in Franeker was de Commissie 55+ gevraagd of zij de woensdag wilden spelen op it SjŻkel‚n. Nou wie wil daar nu niet - al was het maar eens in je leven - kaatsen. Nu is kaatsen bij de 55-plussers altijd al een feestje van vrienden maar vandaag was dit in de overtreffende trap. Degenen die niet aanwezig konden zijn hebben wat gemist. (Foto: Henk Bootsma).

De winnaars vlnr: Henk Deelstra, Piet de Groot en Jan Kwast

 

Partuur Hans Diekman wint in Gytsjerk
Gepost op: Zondag 20 mei @ 21:37:22 (340 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Hans Diekman (Pietersbierum), Jacob Kamstra (Franeker) en Thijs Houtsma (Westhoek) zijn zondag in Gytsjerk winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de heren 50+.

Op de foto v.lnr: Johan Wiittermans, Henk Woppenkamp, Maikel Versnel en Thijs Houtsma, Jacob Kamstra en voor Hans Diekman

 

Tjisse Steenstra zet OKK Bitgum weer op de kaart
Gepost op: Zondag 20 mei @ 03:00:46 (904 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Het kostte bloed zweet en tranen maar tegen de klok van half zeven viel de beslissende slag in het voordeel van OKK uit. Johan van der Meulen, Steven Koster en Tjisse Steenstra wisten toen na een meer spannend dan fraaie finale toch nog als eerste het wiel over de meet te drukken. (Foto's: Richard Miedema).

Grote aanjager: Tjisse Steenstra

 

Clive van der Weerdt wint in Wommels
Gepost op: Zaterdag 19 mei @ 05:03:07 (254 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Clive van der Weerdt uit Makkum is zaterdag in Wommels winnaar geworden van het dag deel kaatsen voor pupillenjongens.

 

Trio Anne Berber Zeinstra wint in Folsgare
Gepost op: Zaterdag 19 mei @ 00:09:24 (405 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Anne Berber Zeinstra (Peins), Lotte Delgrosso (Deinum) en Jildou Felkers (Stiens) zijn zondag in Folsgare winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor de dames eerste klasse. (Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Jildou Felkers, Anne Berber Zeinstra en Lotte Delgrosso

 

Marrit Zeinstra maakt het verschil in Jorwert
Gepost op: Vrijdag 18 mei @ 23:54:03 (487 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


De formatie van Nynke Sijbrandij, Wiljo Sijbrandij en Marrit Zeinstra boekte zondag in een warm Jorwert de tweede vrije formatie zege van het nog prille seizoen. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Nynke Sijbrandij, Marrit Zeinstra en Wiljo Sijbrandij

 

Leon Wijning wint in Arum
Gepost op: Vrijdag 18 mei @ 23:10:14 (224 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Leon Wijning (Sint Annaparochie) is zaterdag in Arum bij de schooljongens winnaar geworden van het dagdeel kaatsen.

 

Jelle Cnossen wint dagdeel kaatsen in Hijum
Gepost op: Vrijdag 18 mei @ 23:04:01 (313 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Jelle Cnossen uit Bolsward is zaterdag winnaar geworden van het dag deel kaatsen voor jongens.

 

Welpen kaatsten in Bitgum
Gepost op: Vrijdag 18 mei @ 16:07:23 (249 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Brecht Grovenstein uit Winsum is zaterdag in Bitgum winnaar geworden van de wedstrijd voor de welpenmeisjes.

 

Hester Torensma wint in Burgwerd
Gepost op: Vrijdag 18 mei @ 01:59:14 (281 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Hester Torensma uit Oosternijkerk is zaterdag in Burgwerd winnaar geworden van de wedstrijd voor pupillenmeisjes.

 

Minnertsga verrast op 105de Jong-Nederland partij
Gepost op: Vrijdag 18 mei @ 01:13:18 (828 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Onder aanvoering van de grote man Marten Bergsma is Minnertsga als verrassende winnaar uit de bus gekomen. Met zijn maten Wesley Vriesema en Herre de Vries wisten zij met banddikte te winnen van De Twa Doarpen-Dios uit Sexbierum-Pietersbierum. (Foto's: Henk Bootsma).

 

Partuur Jorrit Nanninga wint in Oude Leije
Gepost op: Zaterdag 12 mei @ 04:33:36 (292 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Jorrit Nanninga (Dronryp) en Rick Minnesma (Dronryp) zijn zondag in Oude Leije winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor schooljongens.


 

Partuur Anna-Dieuwke Dijkstra wint in Hommerts
Gepost op: Zaterdag 12 mei @ 03:52:36 (289 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Anna-Dieuwke Dijkstra (Leeuwarden) en Gerde Lycklama ŗ Nijeholt (It Heidenskip) zijn zondag in Hommerts winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor schoolmeisjes.

 

Easterein wint in Sexbierum
Gepost op: Zaterdag 12 mei @ 03:46:28 (288 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018
Easterein (Roelie Kroondijk, Selma de Boer en Corrie Kroondijk) is zondag in Sexbierum winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor meisjes.


 

Marten Bergsma verrassende koning op de Waaie
Gepost op: Zaterdag 12 mei @ 03:08:37 (877 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Wie zondag zijn geld had gezet op de formatie van Marten Bergsma, Pieter Jan Plat en Jan Schurer was waarschijnlijk voor gek verklaard maar aan het eind van de middag was toch de zege voor dit zeker niet verwachtte drietal. (Foto's: Henk Bootsma).

 

Exmorra wint in Holwerd
Gepost op: Zaterdag 12 mei @ 02:36:28 (486 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Exmorra met de kaatsers Jelmer Dijkstra, Pieter Jan Leijenaar en Christiaan Stremler is zondag in Holwerd winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor jongens.

 

Trio Wybrig Bakker wint in Stiens
Gepost op: Zaterdag 12 mei @ 02:28:30 (319 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018
Wybrig Bakker (Tersoal), Mintje Meintema (Dronryp) en
Ineke van der Ploeg (Ried) zijn zondag in Stiens winnaar geworden van de vrije formatie wedstrijd voor de dames eerste klasse.

 

Partuur Dido Iedema wint in Herbaijum
Gepost op: Zaterdag 12 mei @ 01:41:55 (272 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Dido Iedema (Sint Annaparochie) en Lisanne Scharringa (Dronryp) zijn zondag in Herbaijum winnaar geworden van de d.el. - wedstrijd voor de pupillenmeisjes.

 

Trio Johan van der Meulen wint in Grou
Gepost op: Zaterdag 12 mei @ 01:10:10 (787 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Johan van der Meulen (Bitgummole), Renze Pieter Hiemstra (Sint Jacobiparochie) en Hans Wassenaar (Leeuwarden) zijn zondag als eerste geŽindigd bij de vrije formatiewedstrijd voor heren eerste klasse in Grou. (Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Renze Pieter Hiemstra, Johan van der Meulen en Hans Wassenaar


 

Trio Nynke Sijbrandij wint in Kimswerd
Gepost op: Zaterdag 12 mei @ 00:55:09 (455 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Nynke Sijbrandij, Wiljo Sijbrandij en Marrit Zeinstra zijn zondag in Kimswerd winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor de dames hoofdklasse. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Wiljo Sijbrandij, Marrit Zeinstra en Nynke Sijbrandij

 

Ludwig Seerden c.s. wint in Hilversum
Gepost op: Vrijdag 11 mei @ 02:49:15 (417 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Ludwig Seerden (Franeker), Jan van der Meulen, (Franeker) en Henk Woppenkamp (Hauwert) zijn zaterdag in Hilversum winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de heren 50+.

Vlnr: Ludwig Seerden, Jan van der Meulen en Henk Woppenkamp

 

Partuur Remmelt Bouma wint in Paesens
Gepost op: Vrijdag 11 mei @ 01:42:02 (523 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Remmelt Bouma (Weidum), Marco de Groot (Franeker) en Sil Leystra (Westhoek) zijn zaterdag in Paesens winnaar geworden van de gecombineerde d.e.l. - wedstrijd voor junioren en heren tweede klasse.

 

Hans Wassenaar grote man bij LKC Sonnenborgh
Gepost op: Woensdag 09 mei @ 03:39:37 (836 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


LKC Sonnenborgh met de kaatsers Feiko Broersma, Pieter Jan Plat en Hans Wassenaar is donderdag in een koud Tzummarum winnaar geworden van de traditionele afdelingswedstrijd voor de heren hoofdklasse. (Foto's: Henk Bootsma).

 

Berltsum haalt gram in Dronryp
Gepost op: Woensdag 09 mei @ 01:59:09 (702 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Berltsum met de kaatssters Ilse Tuinenga, Leonie van der Graaf en Harmke Siegersma is donderdag in Dronryp winnaar geworden van de 17de editie van de D'Alde Wite partij, een afdelingswedstrijd voor de dames hoofdklasse.

 

Partuur Karel Monfils wint in Vrouwenparochie
Gepost op: Woensdag 09 mei @ 01:35:23 (381 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Karel Monfils (Kimswerd), Stan van den Berg (Grou) en Wybe Kor Pijnacker (Ferwert) zijn donderdag in Vrouwenparochie winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor jongens.

 

55 plussers weer de wei in
Gepost op: Dinsdag 08 mei @ 03:34:47 (371 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Op woensdag 9 mei 2018 waren de 55+ weer voor de eerste keer dit jaar te gast op Sonnenborgh in Leeuwarden.

De eerste prijswinnaars vlnr: Auke Althof, Anne Sijbesma en Ludwig Seerden

 

Partuur Karel Monfils wint in Mantgum
Gepost op: Zaterdag 05 mei @ 05:07:25 (323 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Karel Monfils (Kimswerd), Jelger de Boer (Hommerts) en Wessel Hilverda (Winsum) zijn zondag in Mantgum winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor jongens.

 

Partuur Ybo Nicolay wint in Berltsum
Gepost op: Zaterdag 05 mei @ 02:58:56 (900 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Ybo Nicolay (Britsum), Bennie Hof (Franeker) en Wybren van der Woud (Leeuwarden) zijn zondag in Berltsum winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de heren 50+.

Vlnr: Wybren van der Woud, Bennie Hof en Ybo Nicolay


 

Partuur Gooitzen Scheffer wint in Berltsum
Gepost op: Zaterdag 05 mei @ 02:47:31 (366 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Gooitzen Scheffer (Sexbierum), Bauke Postma (Sexbierum) en John Mons (Sexbierum) zijn zondag in Berltsum winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de heren 30+.

 

Trio Ilse Tuinenga wint in Easterein
Gepost op: Zaterdag 05 mei @ 02:41:09 (442 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Ilse Tuinenga, Sjanet Wijnia en Manon Scheepstra zijn het seizoen 2018 uitstekend begonnen. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Ilse Tuinenga, Sjanet Wijnia en Manon Scheepstra

 

Trio Jildou Sweering wint in Easterein
Gepost op: Zaterdag 05 mei @ 01:48:57 (422 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Jildou Sweering, Martine Tiemersma en Jennie Terpstra zijn zondag in Easterein winnaar geworden van de eerste vrije formatie wedstrijd van het seizoen bij de dames eerste klasse. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Jildou Sweering, Jennie Terpstra en Martine Tiemersma

 

Partuur Jildau Koopmans wint in Baard
Gepost op: Zaterdag 05 mei @ 01:38:53 (202 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Jildau Koopmans (Lollum) en NoŽlle Hiddinga (Sint Annaparochie) zijn in Baard winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor welpen meisjes.

 

Partuur Brend J. van Beem wint in Bolsward
Gepost op: Zaterdag 05 mei @ 01:33:36 (232 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Brend J. van Beem (Dronryp) en Iwan Hiddinga (Sint Annaparochie) zijn zondag in Bolsward winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor pupillenjongens.

 

Partuur Ruurd Oosterbaan wint in Baard
Gepost op: Zaterdag 05 mei @ 01:27:50 (198 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Ruurd Oosterbaan (Scharnegoutum) en Kyano van Swinden Koopmans (Exmorra) zijn zondag in Baard winnaar geworden van de d.e.l.- wedstrijd voor de welpen jongens.

 

Erwin Zijlstra koning op jubileumpartij Jan Bogtstra
Gepost op: Zaterdag 05 mei @ 01:19:59 (811 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Menno van Zwieten, Alle Jan Anema en Erwin Zijlstra waren zondag op de eerste vrije formatiewedstrijd van het nieuwe seizoen bepaald niet super maar wat zij brachten was genoeg om als winnaar te worden afgevlagd. (Foto's: Henk Bootsma).

 

De Twa Doarpen -Dios wint in Peins
Gepost op: Vrijdag 04 mei @ 01:26:05 (565 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Kaatsvereniging De Twa Doarpen-Dios uit Sexbierum-Pietersbierum is zaterdag in Peins winnaar geworden van de eerste afdelingswedstrijd voor junioren. (Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Durk Ennema, Jan Sjouke Weewer, Pieter van der Schoot en coach Pieter Goodijk

 

Onderling Genoegen Huizum oppermachtig in Franeker
Gepost op: Vrijdag 04 mei @ 01:12:52 (650 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Huizum met de kaatssters Anna Dieuwke Dijkstra, Nynke Sijbrandij en Manon Scheepstra is zaterdag overtuigend winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor de dames hoofdklasse. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Nynke Sijbrandij, Anna Dieuwke Dijkstra en Manon Scheepstra

 

KV Het Noorden fraaie winnaar op 67ste Bangma partij
Gepost op: Zaterdag 28 april @ 02:09:23 (938 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Kaatsvereniging Het Noorden met de kaatsers Bauke en Taeke Triemstra en Renze Pieter Hiemstra is zondag in Weidum winnaar geworden van de 67ste Bangmapartij een afdelingswedstrijd waarmee het kaatsseizoen traditioneel mee wordt geopend. (Foto's: Henk Bootsma).

Taeke Triemstra: uitblinker in Weidum!

 

Partuur Hendrik Eringa wint in GoŽnga
Gepost op: Vrijdag 27 april @ 03:11:58 (483 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Hendrik Eringa (Spannum), Bennie Hof (Franeker) en Piet Zondervan (Jorwert) zijn zaterdag in GoŽnga als winnaars van het veld gestapt bij de eerste d.e.l. -wedstrijd voor de heren 50+.

De winnaars vlnr: Hendrik Eringa, Piet Zondervan en Bennie Hof

 

Elgar Boersma eerste kaatskoning 2018
Gepost op: Donderdag 26 april @ 02:46:15 (584 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie