Welkom op de website van www.kaatsen.nlFrythermoYour DJ
Home  ∑  Nieuwsarchief  

   Menu
Home
Nieuwsarchief
Web Links
Spelregels
Parturen 2018
Gastenboek

   Websponsors
Middelsee schilders
Your-DJ
Laanstra en Roersma
Opel Deinum Franeker
Copy service
Van Smeden IJzerwaren en Gereedschappen
Bouwbedrijf Bruinsma
Nijholt

   Agenda
< juni >
  Ma Di Wo Do Vr Za Zo
>         01 02 03
> 04 05 06 07 08 09 10
> 11 12 13 14 15 16 17
> 18 19 20 21 22 23 24
> 25 26 27 28 29 30  



Agenda deze week:

Donderdag, juni 21
Evenement start om 18:30 Iepen Frysk kampioenschap Jeu de Pelote
Vrijdag, juni 22
Evenement start om 18:30 Iepen Frysk kampioenschap Jeu de Pelote
Zaterdag, juni 23
Evenement start om 10:00 Bond dames
Evenement start om 10:00 Bond schoolmeisjes
Evenement start om 11:00 Heren 30+ d.e.l. + verliezers ronde
Evenement start om 11:00 Heren 50+ afdelingswedstrijd
Evenement start om 11:00 Heren 50+ d.e.l. + verliezers afd.
Evenement start om 11:00 Heren 50+ d.el. + verliezers afdeling
Evenement start om 11:00 Heren eerste klasse vrije formatie
Evenement start om 11:00 Heren hoofdklasse vrije formatie
Evenement start om 11:00 Heren tweede klasse vrije formatie
Evenement start om 10:00 Jongens vrije formatie
Evenement start om 10:00 Meisjes vrije formatie
Zondag, juni 24
Evenement start om 10:00 Heren eerste klasse vrije formatie
Evenement start om 12:00 Heren hoofdklasse vrije formatie
Evenement start om 10:00 Pupillenjongens afdelingswedstrijd
Evenement start om 11:00 Pupillenjongens d.e.l. + verl. afdeling
Evenement start om 10:00 Pupillenmeisjes afdelingswedstrijd
Evenement start om 10:00 Pupillenmeisjes d.e.l. + verl. ronde
Evenement start om 10:00 Welpen jongens d.e.l. A-klasse
Evenement start om 10:00 Welpen jongens d.e.l. B-klasse + verl.
Evenement start om 10:00 Welpen meisjes d.e.l. A-klasse
Evenement start om 10:00 Welpen meisjes d.e.l. B-klasse
Dinsdag, juni 26
Evenement start om 19:00 Loting NK-pupillenjongens
Evenement start om 19:00 Loting NK-pupillenmeisjes



Zoek agenda door op...



Agenda van vandaag:

18:30
Evenement start om 18:30 Iepen Frysk kampioenschap Jeu de Pelote

Webalizer web stats

Onderwerpen > Wedstrijduitslagen 2018
Wedstrijduitslagen 2018
 

Sint Annaparochie en Tzum winnen in Franeker
Gepost op: Dinsdag 19 juni @ 02:58:18 (304 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Slotschool Sint Annaparochie is woensdag in Franeker winnaar geworden van het Fries Schoolkaatskampioenschap bij de jongens.

(Vnr: Dido Iedema en Iwan Hiddinga).

 

Lange partijen bij de 55+
Gepost op: Dinsdag 19 juni @ 02:27:12 (244 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Met 76 kaatsers op de lijst beloofde het net als de vorige partij vlot te gaan maar dat viel tegen.

De winnaars vlnr: Ale Mosselman, Willem de Vries en Jelle de Boer

 

Trio Enno Kingma pakt tweede zege van het seizoen
Gepost op: Zaterdag 16 juni @ 04:27:08 (466 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


De achtste vrije formatiewedstrijd van het seizoen leverde zondag in Sint Jacobiparochie de tweede zege op voor het trio Enno Kingma, Renze Pieter Hiemstra en Hans Wassenaar. In de finale werd met 5-3 en 6-2 gewonnen van Gert-Anne van der Bos, Taeke Triemstra en Tjisse Steenstra. (Foto's: Henk Bootsma).

 

Marrit Zeinstra koningin in Sint Jacobiparochie
Gepost op: Zaterdag 16 juni @ 02:59:45 (341 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Marrit Zeinstra, voorheen woonachtig in Peins, maar nu uitkomend voor De Sterke Earm uit Groningen boekte zondag in Sint Jacobiparochie een fraaie zege met haar maten Nynke en Wiljo Sijbrandij. (Foto: Henk Bootsma).

Vlnr: Nynke Sijbrandij, Marrit Zeinstra en Wiljo Sijbrandij

 

Trio Durk Ennema wint in Anjum
Gepost op: Zaterdag 16 juni @ 02:34:40 (458 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Durk Ennema, Jacob Klaas Haitsma en Patrick Scheepstra zijn zondag in Anjum winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor de heren eerste klasse.

 

Schooljongens Dronryp winnen in eigen dorp
Gepost op: Zaterdag 16 juni @ 02:27:43 (251 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Dronryp (Jorrit Nanninga, Rutger Kumbangsila en Rick Minnesma) zijn zondag in de iegen woonplaats winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor schooljongens.

 

Partuur Jelvin Kaper wint in Marsum
Gepost op: Zaterdag 16 juni @ 02:15:58 (164 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Jelvin Kaper (Sint Annaparochie) en Clive van der Weerdt (Makkum) zijn zondag in Marsum winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de pupillenjongens.

 

Trio Wybrig Bakker wint in Workum
Gepost op: Zaterdag 16 juni @ 02:07:47 (270 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Wybrig Bakker, Mintje Meintema en Ineke van der Ploeg zijn zondag in Workum winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor de dames eerste klasse.

 

Partuur Ybo Nicolay wint bij de 50+
Gepost op: Zaterdag 16 juni @ 02:00:22 (356 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Ybo Nicolay (Britsum), Sikke Koster (Dokkum) en Jochum de Vries (Wiuwert) zijn zondag in Makkum winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de heren 50+.


 

Partuur Jan Jelle Jongsma wint in Makkum
Gepost op: Zaterdag 16 juni @ 01:26:42 (285 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Jan Jelle Jongsma (Damw‚ld) en Fokke Mulder (Dronryp) zijn zondag in Makkum winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de 30+.

Vlnr: Fokke Mulder en Jan Jelle Jongsma

 

Makkum wint in Boazum
Gepost op: Zaterdag 16 juni @ 01:07:24 (184 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Makkum (Ilse Zwaagstra, Lieke van Loon en Larissa Smink) is zondag in Boazum winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor schoolmeisjes.

 

Trio Elgar Boersma wint in Niawier
Gepost op: Vrijdag 15 juni @ 04:14:10 (509 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Elgar Boersma (Stiens), Hyltje Bosma (Makkum) en Marco de Groot (Franeker) zijn zaterdag in Niawier winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor de heren eerste klasse.

Vlnr: Hyltje Bosma, Elgar Boersma en Marco de Groot

 

Sjirk de Wal wint bij pupillenmeisjes
Gepost op: Vrijdag 15 juni @ 03:37:49 (234 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Dronryp (Jeanette Kramer, Maud Hellinga en Lisanne Scharringa) is Grou winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor pupillenmeisjes.

 

Sexbierum-Pietersbierum wint bij pupillenjongens
Gepost op: Vrijdag 15 juni @ 03:34:35 (229 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Sexbierum-Pietersbierum (Stijn Scheffer, Enrico Post en Nick van der Walt) is in Grou winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor de pupillenjongens.

 

Trio Ilse Tuinenga wint in Ee
Gepost op: Vrijdag 15 juni @ 03:06:53 (370 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


De formatie van Ilse Tuinenga, Sjanet Wijnia en Annelien Broersma is zaterdag in Ee winnaar geworden van de d.e.l. Ė wedstrijd van de KV de Trochsetters uit Ee. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Annelien Broersma, Sjanet Wijnia en Ilse Tuinenga

 

Federatiepartij in Schettens met 75 deelnemers
Gepost op: Vrijdag 15 juni @ 02:47:21 (173 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Sportvereniging Longerhouw Schettens organiseerde zaterdag een d.e.l.- federatiepartij van Wonseradeel-Bolsward-Workum voor vijf categorieŽn. (Foto's: Lijkle Spijksma).

Winnaars schooljongens Matthy Renema en Kevin Kamstra

 

Jongens Hommerts-Jutryp wint bondspartij
Gepost op: Vrijdag 15 juni @ 02:23:45 (503 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Hommerts-Jutryp (Aizo Veltman, Jelger de Boer en Jitze Floris) is zaterdag in Berltsum winnaar geworden van de bond voor jongens. (Foto: KNKB).

 

Makkum wint bond meisjes
Gepost op: Vrijdag 15 juni @ 02:06:46 (278 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Makkum (Chantal de Witte, Lobke Vlasbloem en Anouk Smink) is zaterdag in Bolsward winnaar geworden van de bond voor meisjes. (Foto: KNKB).

 

Trio Bauke Triemstra pakt eerste zege van het seizoen in Dokkum
Gepost op: Vrijdag 15 juni @ 01:23:25 (719 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Bauke Triemstra, Dylan Drent en Hendrik Kootstra zijn zaterdag in Dokkum winnaar geworden van de door kaatsvereniging Oostergo uitgeschreven vrije formatiewedstrijd voor de heren hoofdklasse. (Foto: Henk Aartsma).

 

Sophie Kroondijk wint in Gytsjerk
Gepost op: Zaterdag 09 juni @ 15:31:07 (163 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Sophie Kroondijk uit Sint Annaparochie is zaterdag in Gytsjerk winnaar geworden van het dag deel kaatsen voor de pupillenmeisjes.

 

Trio Pieter van Althuis wint in Spannum
Gepost op: Zaterdag 09 juni @ 14:31:50 (459 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Pieter van Althuis (Menaam), Minne Groenveld (Garyp) en Gerrit Meijer (Hurdegaryp) zijn zondag in Spannum winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor de heren 30+.

Vlnr: Gerrit Meijer, Pieter van Althuis en Minne Groenveld

 

De Twa Doarpen-Dios wint in Menaam
Gepost op: Zaterdag 09 juni @ 02:00:08 (324 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Sexbierum-Pietersbierum (Anna Ennema, Berber Bruinsma en Fiera de Vries) is zondag in Menaam winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor meisjes.

 

Partuur Jelly Hiemstra wint in Witmarsum
Gepost op: Zaterdag 09 juni @ 01:53:22 (184 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Jelly Hiemstra (Menaam) en Selma van der Wal (Menaam) zijn zondag in Witmarsum winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor pupillenmeisjes.

 

Partuur Jardo Sterkenburg wint in Witmarsum
Gepost op: Zaterdag 09 juni @ 01:25:53 (169 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Jardo Sterkenburg (Zweins) en Jesse Greidanus (Winsum) zijn zondag in Witmarsum winnaar geworden van de d.el. - wedstrijd voor pupillenjongens.

 

Makkum wint bij schoolmeisjes
Gepost op: Zaterdag 09 juni @ 01:18:24 (210 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Makkum (Ilse Zwaagstra, Lieke van Loon en Larissa Smink) is zondag in Zweins winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor schoolmeisjes.

 

Partuur Arnold Zijlstra wint in Tzummarum
Gepost op: Zaterdag 09 juni @ 01:09:15 (508 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Arnold Zijlstra (Tzummarum), Pier Piersma (Easterlittens) en Haije Jan Nicolay (Britsum) zijn zondag in Tzummarum winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd heren eerste klasse. (Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Haije Jan Nicolay, Pier Piersma en Arnold Zijlstra



 

Trio Enno Kingma wint in Stiens
Gepost op: Zaterdag 09 juni @ 01:02:17 (628 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Enno Kingma, Renze Pieter Hiemstra en Hans Wassenaar zijn zondag in Stiens winnaar geworden van de zesde vrije formatie wedstrijd van het seizoen 2018. (Foto's: Henk Bootsma).

 

Partuur Gerde Lycklama ŗ Nijeholt wint in Easterlittens
Gepost op: Vrijdag 08 juni @ 05:05:42 (207 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018
Gerde Lycklama ŗ Nijeholt (It Heidenskip), Anke Wassenaar (Minnertsga) en Lisanne Scharringa (Dronryp) zijn zaterdag in Easterlittens winnaar geworden van de d.e.l.- wedstrijd voor schoolmeisjes.

 

Partuur Andrť de Vries wint in Easterlittens
Gepost op: Vrijdag 08 juni @ 05:02:20 (189 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018
Andrť de Vries (Bitgummole), Bjorn Idsardi (Dronryp) en Johan Sipma (Lioessens) zijn zaterdag in Easterlittens winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de schooljongens.

 

Winsum wint in Kimswerd
Gepost op: Vrijdag 08 juni @ 04:34:49 (382 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Winsum (Gosse de Haan, Hessel Postma en Wessel Hilverda) is zaterdag in Kimswerd winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor jongens.

 

Lieuwe van der Kamp wint in Wergea
Gepost op: Vrijdag 08 juni @ 03:00:05 (1113 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Lieuwe van der Kamp uit Nijland is zaterdag in Wergea winnaar geworden van het 'dag deel' kaatsen bij de welpenjongens.

 

Partuur Cornť Tuinenga wint in Bitgum
Gepost op: Vrijdag 08 juni @ 01:33:18 (548 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Cornť Tuinenga (Berltsum), Gerrit-Jan Duiven (Hartwerd) en Laas Pieter van Straten (Feinsum) zijn zaterdag in Bitgum winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor de heren eerste klasse. (Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Laas Pieter van Straten, Cornť Tuinenga en Gerrit-Jan Duiven

 

Nut en Nocht krijgt verrassende winnaar
Gepost op: Vrijdag 08 juni @ 01:23:29 (766 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


De finale van de heren hoofdklassenpartij van kaatsvereniging Nut en Nocht in Damw‚ld leek zaterdag een gelopen koers gezien het verloop van de wedstrijd. De formatie van Gert-Anne van der Bos domineerde op alle fronten. In de drie gespeelde partijen tegen niet de minste parturen werd slechts een spel afgestaan en dat alles met prima kaatsen. (Foto's: Henk Bootsma).

 

Trio Sietske Okkema wint in Scharnegoutum
Gepost op: Vrijdag 08 juni @ 00:18:03 (396 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Sietske Okkema, Maaike Osinga en Imke van der Leest zijn zaterdag in Scharnegoutum winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor de dames eerste klasse. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Imke van der Leest, Maaike Osinga en Sietske Okkema).

 

Trio Nynke Sijbrandij wint in Stiens
Gepost op: Donderdag 07 juni @ 04:27:00 (409 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Nynke Sijbrandij, Sandra Hofstra en Manon Scheepstra waren op papier dan wel het te kloppen partuur maar de praktijk is soms weerbarstig. Zo ook in Stiens waar de overwinning bij de helsdeuren moest worden weggehaald. Pas op 5-4 en 6-6 produceerde de latere koningin van de partij Manon Scheepstra de winnende slag. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Sandra Hofstra, Manon Scheepstra (koningin) en Nynke Sijbrandij


 

Partuur Albert Walsweer wint in Stiens
Gepost op: Woensdag 06 juni @ 13:59:26 (413 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018
Albert Walsweer (Goutum), Ibo Nicolay (Britsum) en Thijs Houtsma (Westhoek) zijn donderdag in Stiens winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de heren 50+.

 

Tropische omstandigheden voor de 55+
Gepost op: Dinsdag 05 juni @ 02:20:32 (315 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


De afgelopen 2 jaar was het nat in Goutum. Vorig jaar moest zelfs regelmatig onder de bomen geschuild worden tegen de stortbuien.

De winnaars vlnr: Anne Baarda, Wybe Idema, (Rita Bosklopper) en Jan Brandsma

 

KV Sjirk de Wal wint bij pupillenmeisjes
Gepost op: Zaterdag 02 juni @ 04:27:07 (223 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Dronryp (Maud Hellinga, Jeanette Kramer en Lisanne Scharringa) zijn zondag in Oude Bildtzijl winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor de pupillenmeisjes.


 

Partuur Sjoerd Boonstra wint in Ried
Gepost op: Zaterdag 02 juni @ 04:03:21 (371 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Sjoerd Boonstra (Akkrum), Erik van Bruxvoort (Ried) en Jan Jelle Jongsma (Damw‚ld) zijn zondag in Ried winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de heren 30+

 

Trio Andrea Kroes wint in Berltsum
Gepost op: Zaterdag 02 juni @ 02:59:49 (305 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Andrea Kroes (Gauw), Ymkje Yntema (Grou) en Mariska Hoogland (Bitgummole) zijn zondag in Berltsum winnaar geworden van de vrije formatie wedstrijd voor de dames eerste klasse. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Andrea Kroes, Ymkje Yntema en Mariska Hoogland

 

Trio Ilse Tuinenga wint in Berltsum
Gepost op: Zaterdag 02 juni @ 02:50:47 (287 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Ilse Tuinenga, Sjanet Wijnia en Manon Scheepstra hebben de goede lijn die in Winsum werd ingezet kunnen voortzetten. In Berltsum werd de derde zege van het seizoen behaald door in de finale met 5-5 en 6-4 te winnen van Nynke Sijbrandij, Wiljo Sijbrandij en Marrit Zeinstra.(Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Ilse Tuinenga,Sjanet Wijnia en Manon Scheepstra

 

Patrick Scheepstra koning in Minnertsga
Gepost op: Zaterdag 02 juni @ 02:05:18 (530 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Durk Ennema (Sexbierum), Jacob Klaas Haitsma (Wommels) en Patrick Scheepstra (Franeker) zijn zondag in Minnertsga winnaar geworden van de Cees Bonnemapartij een vrije formatiewedstrijd voor heren eerste klasse. (Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Jacob Klaas Haitsma, Patrick Scheepstra en Durk Ennema

 

Sint Annaparochie wint in Ingelum
Gepost op: Zaterdag 02 juni @ 01:55:59 (358 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018
Sint Annaparochie (Iwan Hiddinga, Hjalmar Dijkstra en Jelvin Kaper) is zondag in Ingelum winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor pupillenjongens.

 

Partuur Lieuwe van der Kamp wint in Gaast
Gepost op: Zaterdag 02 juni @ 01:48:10 (151 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Lieuwe van der Kamp (Nijland) en Dennis Bida (Dronryp) zijn zaterdag in Gaast winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor welpenjongens.

 

Partuur Jan Buitenga wint in Harlingen
Gepost op: Zaterdag 02 juni @ 01:37:25 (306 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Jan Buitenga (Sint Nicolaasga), Piet Zondervan (Jorwert) en Sjouke de Groot (Easterlittens) zijn zaterdag in Harlingen winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de heren 50+.

 

Tjisse Steenstra koning op Eise Eisingapartij
Gepost op: Zaterdag 02 juni @ 01:31:33 (769 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Het kostte bloed, zweet en tranen maar aan het eind van de dag was de krans toch nog voor de gelouterde formatie van Gert-Anne van der Bos, Taeke Triemstra en Tjisse Steenstra. In een mooie en spannende finale ging de formatie van Enno Kingma op 5-5 en 6-0 alsnog door de knieŽn en dat mocht opmerkelijk worden genoemd omdat de formatie van Enno Kingma na de misser van opslager Steenstra op 4-3 en 6-6 op rozen dacht te zitten. (Foto's: Henk Bootsma).

De explosie van vreugde bij Taeke Triemstra en Tjisse Steenstra na de winst in Dronryp

 

Partuur Elske van Straten wint in Ee
Gepost op: Vrijdag 01 juni @ 14:38:44 (183 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Elske van Straten (Feinsum) en Marije Bokma (Stiens) zijn zaterdag in Ee winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor pupillenmeisjes.

 

Trio Enno Kingma wint in Morra
Gepost op: Vrijdag 01 juni @ 04:55:13 (467 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Het partuur van Enno Kingma, Allard Hoekstra en Hendrik Kootstra beschikte in Morra op de eerste d.e.l.-wedstrijd van het seizoen tenslotte over de langste adem. In een finale met veel uitslaggeweld viel op 5-5 en 6-4 de beslissing door een zitbal van Enno Kingma. (Foto's: Henk Bootsma).

De winnaar van Morra. Vlnr: Hendrik Kootstra, Enno Kingma en Allard Hoekstra

 

Trio Willem Jan Postma wint in Berltsum
Gepost op: Vrijdag 01 juni @ 04:20:35 (377 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Willem Jan Postma (Bolsward), Gerrit-Jan Duiven(Hartwerd) en Jan-Sjouke Weewer (Sexbierum) zijn zaterdag in Berltsum winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd van eersteklassers.

Vlnr: Willem Jan Postma, Jan Sjouke Weewer en Gerrit-Jan Duiven


 

Partuur Rienk Veltman wint in Berltsum
Gepost op: Vrijdag 01 juni @ 04:11:37 (307 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Rienk Veltman (Makkum), Jan Tijtsma (Anjum) en Wiebe Dijkstra (Anjum) zijn zaterdag in Berltsum winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de heren tweede klasse.

 

Partuur Jelvin Kaper wint in Hitzum
Gepost op: Vrijdag 01 juni @ 04:04:09 (146 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Jelvin Kaper uit Sint Annaparochie en Iwan Hiddinga uit Sint Annaparochie zijn zaterdag in Hitzum winnaar gewordenvan de d.e.l. - wedstrijd voor de pupillenjongens. (Foto: Gerard Gall).

 

Partuur Linda van der Meer wint in IJlst
Gepost op: Vrijdag 01 juni @ 03:54:53 (117 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Linda van der Meer (Dronryp) en Silke Hofstra (Dronryp) zijn zaterdag in IJlst winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor welpenmeisjes.

 

Trio Amarins de Groot wint in Wjelsryp
Gepost op: Vrijdag 01 juni @ 03:48:59 (223 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Amarins de Groot (Mantgum), Anke Winkel
(Dronryp) en Simona Kootstra (Minnertsga) zijn zaterdag in Wjelsryp winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de dames eerste klasse.

 

Partuur Roelie Kroondijk wint in Hantum
Gepost op: Vrijdag 01 juni @ 03:34:04 (192 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Roelie Kroondijk (Easterein) Lobke Vlasbloem (Makkum) en Rixt Wijnia (Wommels) zijn zaterdag in Hantum winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor meisjes.

 

Bijgelote Nynke Sijbrandij wint in Morra
Gepost op: Vrijdag 01 juni @ 03:08:11 (396 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Verliezen en toch winnen: het overkwam Nynke Sijbrandij uit Leeuwarden. In de tweede omloop moest Nelie Steenstra noodgedwongen haar plaats af staan wegens een doorgeslagen had en Nynke Sijbrandij had de gelukkig handjes en trok het winnende lootje. Met Sandra Hofstra en Manon Scheepstra won zij daarna vrij simpel de eerste prijs in Morra waar een d.e.l. Ė wedstrijd voor de dames hoofdklasse op het programma stond. (Foto's: Henk Bootsma).

Manon Scheepstra: grote aanjager formatie!

 

Lollum-Waaksens wint by welpenmeisjes
Gepost op: Maandag 28 mei @ 00:22:10 (135 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Lollum-Waaksens (Jeldau Koopmans en Britt Joustra) zijn zondag in Akkrum winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor welpenmeisjes.

 

Trio Ilse Tuinenga haalt gram in Winsum
Gepost op: Zaterdag 26 mei @ 05:39:36 (405 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


De formatie van Ilse Tuinenga, Sjanet Wijnia en Manon Scheepstra behaalde zondag in Winsum de zege. Dat het tij snel kan keren bewees de wedstrijd in Winsum. Na het teleurstellende resultaat van Menaam had de gelouterde formatie een gedaante verwisseling ondergaan. Hingen er zaterdag donkere wolken boven het vermaarde trio in Winsum scheen volop de zon. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Sjanet Wijnia, Ilse Tuinenga en Manon Scheepstra

 

Tjisse Steenstra Ďit Feintsjeífan Menaam
Gepost op: Zaterdag 26 mei @ 05:05:48 (646 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Het zat er een beetje aan te komen maar in Menaam bewees het illustere duo Taeke Triemstra en Tjisse Steenstra op de weg terug te zijn. Beide hadden nog niet het zoet van de overwinning op de vrije formatie geproefd een anders vast domein voor beide. (Foto: Henk Bootsma).

 

Partuur Aizo Veltman wint in Reduzum
Gepost op: Zaterdag 26 mei @ 04:13:53 (257 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018
Aizo Veltman (Hoomerts), Erik Minne Cats (Menaam) en Pieter Jan Leijenaar (Exmorra) zijn zondag in Reduzum winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor jongens.



 

Dronryp wint bij pupillenmeisjes
Gepost op: Zaterdag 26 mei @ 04:06:57 (180 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Dronryp 1 (Maud Hellinga, Jeanette Kramer en Lisanne Scharringa) is zondag in Hartwerd winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor de pupillenmeisjes.

 

Partuur Iwan Hiddinga wint in Wiuwert
Gepost op: Zaterdag 26 mei @ 03:59:26 (156 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Iwan Hiddinga (Sint Annaparochie) en Jelvin Kaper (Sint Annaparochie) zijn zondag in Wiuwert winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor pupillenjongens.

 

Partuur Tiede Boorsma wint in Schingen
Gepost op: Zaterdag 26 mei @ 03:47:36 (303 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Tiede Boorsma (Sint Nicolaasga), Sipke Hiemstra (Easterein) en Jan de Jong (Menaam) zijn zondag in Schingen winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de heren 50+.

 

Hans Wassenaar koning in Hķns
Gepost op: Zaterdag 26 mei @ 03:40:04 (581 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Enno Kingma (Leeuwarden), Renze Pieter Hiemstra (Sint Jacobiparochie) en Hans Wassenaar (Leeuwarden) zijn zondag in Hķns winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor de heren eerste klasse. (Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Renze Pieter Hiemstra, Hans Wassenaar (koning) en Enno Kingma



 

Schooljongens Dronryp winnen in Easterein
Gepost op: Zaterdag 26 mei @ 02:02:20 (209 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Dronryp (Jorrit Nanninga, Rutger Kumbangsila en Rick Minnesma) zijn zondag in Easterein winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor schooljongens.

 

Trio Anne Berber Zeinstra wint in Heerenveen
Gepost op: Zaterdag 26 mei @ 01:54:42 (214 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018
Anne Berber Zeinstra (Peins), Lotte Delgrosso (Deinum) en Jildou Felkers (Stiens) zijn zondag in Heerenveen winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor de dames eerste klasse.

 

Easterein wint ek twadde Űfdielingspartij by de famkes
Gepost op: Zaterdag 26 mei @ 01:48:13 (185 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Easterein (Roelie Kroondijk, Selma de Boer en Corrie Kroondijk) liket oppermachtich yn de famkeskategory, no't sy ek de twadde Űfdielingswedstryd fan dit seizoen wŻn ha.

 

Partuur Iris Oosterbaan wint in Bolsward
Gepost op: Zaterdag 26 mei @ 01:21:33 (135 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Iris Oosterbaan (Scharnegoutum) en Iris Veltman (Dronryp) zijn zondag in Bolsward winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor schoolmeisjes.


 

Sint Annaparochie wint bij pupillenjongens
Gepost op: Vrijdag 25 mei @ 16:51:53 (215 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Sint Annaparochie (Iwan Hiddinga, Hjalmar Dijkstra en Jelvin Kaper) is zaterdag in Damw‚ld winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor pupillenjongens.

 

Schoolmeisjes Makkum winnen in Harlingen
Gepost op: Vrijdag 25 mei @ 04:44:07 (188 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Makkum (Ilse Zwaagstra, Lieke van Loon en Larissa Smink) zijn zaterdag in Harlingen winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor schoolmeisjes.

 

Partuur Redmer Zaagemans wint in Exmorra
Gepost op: Vrijdag 25 mei @ 04:36:14 (228 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Redmer Zaagemans (Witmarsum), Lucas Postma (Dronryp) en Pieter Jan Leijenaar (Exmorra) zijn zaterdag in Exmorra winnaar geworden van de d.e.l - wedstrijd voor jongens.

 

Trio Nelie Steenstra verrast in Menaam
Gepost op: Vrijdag 25 mei @ 02:47:15 (555 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Nelie Steenstra, Margriet Bakker en Harmke Siegersma waren vooraf zeker niet het te kloppen partuur maar in een leuke en onderhoudende finale gingen zij niet verwacht maar wel verdiend met de ere prijs naar huis. (Foto's: Henk Bootsma).

Nelie Steenstra: prima opslag!

 

Partuur Everdyna de Haan wint in Tzum
Gepost op: Vrijdag 25 mei @ 01:53:25 (256 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Everdyna de Haan (Wier), Lotte Delgrosso (Deinum) en Jannica van der Ploeg (Stiens) zijn zaterdag bij de dames eerste klasse d.e.l. in Tzum eerste geworden. (Lijkle Spijksma).

Vlnr: Everdyna de Haan, Lotte Delgrosso en Jannica van der Ploeg



 

Experiment KNKB bij meisjes in Wijnaldum geeft stof tot nadenken.
Gepost op: Woensdag 23 mei @ 15:50:15 (496 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Zaterdag stond voor de meisjes een d.e.l.- wedstrijd op de agenda in Wijnaldum. K.V. de Keatsebal is al vele jaren gastheer met veel genoegen voor de meisjes of schoolmeisjes. En is daarbij ook soms de proeftuin voor experimenten van de KNKB. Zo ook zaterdag.

 

De 55+ op it SjŻkel‚n
Gepost op: Dinsdag 22 mei @ 03:53:06 (375 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


In het kader van de Kaatsweek in Franeker was de Commissie 55+ gevraagd of zij de woensdag wilden spelen op it SjŻkel‚n. Nou wie wil daar nu niet - al was het maar eens in je leven - kaatsen. Nu is kaatsen bij de 55-plussers altijd al een feestje van vrienden maar vandaag was dit in de overtreffende trap. Degenen die niet aanwezig konden zijn hebben wat gemist. (Foto: Henk Bootsma).

De winnaars vlnr: Henk Deelstra, Piet de Groot en Jan Kwast

 

Partuur Hans Diekman wint in Gytsjerk
Gepost op: Zondag 20 mei @ 21:37:22 (297 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Hans Diekman (Pietersbierum), Jacob Kamstra (Franeker) en Thijs Houtsma (Westhoek) zijn zondag in Gytsjerk winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de heren 50+.

Op de foto v.lnr: Johan Wiittermans, Henk Woppenkamp, Maikel Versnel en Thijs Houtsma, Jacob Kamstra en voor Hans Diekman

 

Tjisse Steenstra zet OKK Bitgum weer op de kaart
Gepost op: Zondag 20 mei @ 03:00:46 (855 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Het kostte bloed zweet en tranen maar tegen de klok van half zeven viel de beslissende slag in het voordeel van OKK uit. Johan van der Meulen, Steven Koster en Tjisse Steenstra wisten toen na een meer spannend dan fraaie finale toch nog als eerste het wiel over de meet te drukken. (Foto's: Richard Miedema).

Grote aanjager: Tjisse Steenstra

 

Clive van der Weerdt wint in Wommels
Gepost op: Zaterdag 19 mei @ 05:03:07 (220 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Clive van der Weerdt uit Makkum is zaterdag in Wommels winnaar geworden van het dag deel kaatsen voor pupillenjongens.

 

Trio Anne Berber Zeinstra wint in Folsgare
Gepost op: Zaterdag 19 mei @ 00:09:24 (349 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Anne Berber Zeinstra (Peins), Lotte Delgrosso (Deinum) en Jildou Felkers (Stiens) zijn zondag in Folsgare winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor de dames eerste klasse. (Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Jildou Felkers, Anne Berber Zeinstra en Lotte Delgrosso

 

Marrit Zeinstra maakt het verschil in Jorwert
Gepost op: Vrijdag 18 mei @ 23:54:03 (440 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


De formatie van Nynke Sijbrandij, Wiljo Sijbrandij en Marrit Zeinstra boekte zondag in een warm Jorwert de tweede vrije formatie zege van het nog prille seizoen. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Nynke Sijbrandij, Marrit Zeinstra en Wiljo Sijbrandij

 

Leon Wijning wint in Arum
Gepost op: Vrijdag 18 mei @ 23:10:14 (201 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Leon Wijning (Sint Annaparochie) is zaterdag in Arum bij de schooljongens winnaar geworden van het dagdeel kaatsen.

 

Jelle Cnossen wint dagdeel kaatsen in Hijum
Gepost op: Vrijdag 18 mei @ 23:04:01 (272 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Jelle Cnossen uit Bolsward is zaterdag winnaar geworden van het dag deel kaatsen voor jongens.

 

Welpen kaatsten in Bitgum
Gepost op: Vrijdag 18 mei @ 16:07:23 (208 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Brecht Grovenstein uit Winsum is zaterdag in Bitgum winnaar geworden van de wedstrijd voor de welpenmeisjes.

 

Hester Torensma wint in Burgwerd
Gepost op: Vrijdag 18 mei @ 01:59:14 (241 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Hester Torensma uit Oosternijkerk is zaterdag in Burgwerd winnaar geworden van de wedstrijd voor pupillenmeisjes.

 

Minnertsga verrast op 105de Jong-Nederland partij
Gepost op: Vrijdag 18 mei @ 01:13:18 (775 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Onder aanvoering van de grote man Marten Bergsma is Minnertsga als verrassende winnaar uit de bus gekomen. Met zijn maten Wesley Vriesema en Herre de Vries wisten zij met banddikte te winnen van De Twa Doarpen-Dios uit Sexbierum-Pietersbierum. (Foto's: Henk Bootsma).

 

Partuur Jorrit Nanninga wint in Oude Leije
Gepost op: Zaterdag 12 mei @ 04:33:36 (244 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Jorrit Nanninga (Dronryp) en Rick Minnesma (Dronryp) zijn zondag in Oude Leije winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor schooljongens.


 

Partuur Anna-Dieuwke Dijkstra wint in Hommerts
Gepost op: Zaterdag 12 mei @ 03:52:36 (240 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Anna-Dieuwke Dijkstra (Leeuwarden) en Gerde Lycklama ŗ Nijeholt (It Heidenskip) zijn zondag in Hommerts winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor schoolmeisjes.

 

Easterein wint in Sexbierum
Gepost op: Zaterdag 12 mei @ 03:46:28 (258 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018
Easterein (Roelie Kroondijk, Selma de Boer en Corrie Kroondijk) is zondag in Sexbierum winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor meisjes.


 

Marten Bergsma verrassende koning op de Waaie
Gepost op: Zaterdag 12 mei @ 03:08:37 (832 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Wie zondag zijn geld had gezet op de formatie van Marten Bergsma, Pieter Jan Plat en Jan Schurer was waarschijnlijk voor gek verklaard maar aan het eind van de middag was toch de zege voor dit zeker niet verwachtte drietal. (Foto's: Henk Bootsma).

 

Exmorra wint in Holwerd
Gepost op: Zaterdag 12 mei @ 02:36:28 (449 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Exmorra met de kaatsers Jelmer Dijkstra, Pieter Jan Leijenaar en Christiaan Stremler is zondag in Holwerd winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor jongens.

 

Trio Wybrig Bakker wint in Stiens
Gepost op: Zaterdag 12 mei @ 02:28:30 (265 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018
Wybrig Bakker (Tersoal), Mintje Meintema (Dronryp) en
Ineke van der Ploeg (Ried) zijn zondag in Stiens winnaar geworden van de vrije formatie wedstrijd voor de dames eerste klasse.

 

Partuur Dido Iedema wint in Herbaijum
Gepost op: Zaterdag 12 mei @ 01:41:55 (227 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Dido Iedema (Sint Annaparochie) en Lisanne Scharringa (Dronryp) zijn zondag in Herbaijum winnaar geworden van de d.el. - wedstrijd voor de pupillenmeisjes.

 

Trio Johan van der Meulen wint in Grou
Gepost op: Zaterdag 12 mei @ 01:10:10 (735 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Johan van der Meulen (Bitgummole), Renze Pieter Hiemstra (Sint Jacobiparochie) en Hans Wassenaar (Leeuwarden) zijn zondag als eerste geŽindigd bij de vrije formatiewedstrijd voor heren eerste klasse in Grou. (Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Renze Pieter Hiemstra, Johan van der Meulen en Hans Wassenaar


 

Trio Nynke Sijbrandij wint in Kimswerd
Gepost op: Zaterdag 12 mei @ 00:55:09 (413 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Nynke Sijbrandij, Wiljo Sijbrandij en Marrit Zeinstra zijn zondag in Kimswerd winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor de dames hoofdklasse. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Wiljo Sijbrandij, Marrit Zeinstra en Nynke Sijbrandij

 

Ludwig Seerden c.s. wint in Hilversum
Gepost op: Vrijdag 11 mei @ 02:49:15 (387 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Ludwig Seerden (Franeker), Jan van der Meulen, (Franeker) en Henk Woppenkamp (Hauwert) zijn zaterdag in Hilversum winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de heren 50+.

Vlnr: Ludwig Seerden, Jan van der Meulen en Henk Woppenkamp

 

Partuur Remmelt Bouma wint in Paesens
Gepost op: Vrijdag 11 mei @ 01:42:02 (493 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Remmelt Bouma (Weidum), Marco de Groot (Franeker) en Sil Leystra (Westhoek) zijn zaterdag in Paesens winnaar geworden van de gecombineerde d.e.l. - wedstrijd voor junioren en heren tweede klasse.

 

Hans Wassenaar grote man bij LKC Sonnenborgh
Gepost op: Woensdag 09 mei @ 03:39:37 (804 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


LKC Sonnenborgh met de kaatsers Feiko Broersma, Pieter Jan Plat en Hans Wassenaar is donderdag in een koud Tzummarum winnaar geworden van de traditionele afdelingswedstrijd voor de heren hoofdklasse. (Foto's: Henk Bootsma).

 

Berltsum haalt gram in Dronryp
Gepost op: Woensdag 09 mei @ 01:59:09 (677 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Berltsum met de kaatssters Ilse Tuinenga, Leonie van der Graaf en Harmke Siegersma is donderdag in Dronryp winnaar geworden van de 17de editie van de D'Alde Wite partij, een afdelingswedstrijd voor de dames hoofdklasse.

 

Partuur Karel Monfils wint in Vrouwenparochie
Gepost op: Woensdag 09 mei @ 01:35:23 (347 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Karel Monfils (Kimswerd), Stan van den Berg (Grou) en Wybe Kor Pijnacker (Ferwert) zijn donderdag in Vrouwenparochie winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor jongens.

 

55 plussers weer de wei in
Gepost op: Dinsdag 08 mei @ 03:34:47 (356 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Op woensdag 9 mei 2018 waren de 55+ weer voor de eerste keer dit jaar te gast op Sonnenborgh in Leeuwarden.

De eerste prijswinnaars vlnr: Auke Althof, Anne Sijbesma en Ludwig Seerden

 

Partuur Karel Monfils wint in Mantgum
Gepost op: Zaterdag 05 mei @ 05:07:25 (300 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Karel Monfils (Kimswerd), Jelger de Boer (Hommerts) en Wessel Hilverda (Winsum) zijn zondag in Mantgum winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor jongens.

 

Partuur Ybo Nicolay wint in Berltsum
Gepost op: Zaterdag 05 mei @ 02:58:56 (440 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Ybo Nicolay (Britsum), Bennie Hof (Franeker) en Wybren van der Woud (Leeuwarden) zijn zondag in Berltsum winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de heren 50+.

Vlnr: Wybren van der Woud, Bennie Hof en Ybo Nicolay


 

Partuur Gooitzen Scheffer wint in Berltsum
Gepost op: Zaterdag 05 mei @ 02:47:31 (344 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Gooitzen Scheffer (Sexbierum), Bauke Postma (Sexbierum) en John Mons (Sexbierum) zijn zondag in Berltsum winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de heren 30+.

 

Trio Ilse Tuinenga wint in Easterein
Gepost op: Zaterdag 05 mei @ 02:41:09 (415 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Ilse Tuinenga, Sjanet Wijnia en Manon Scheepstra zijn het seizoen 2018 uitstekend begonnen. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Ilse Tuinenga, Sjanet Wijnia en Manon Scheepstra

 

Trio Jildou Sweering wint in Easterein
Gepost op: Zaterdag 05 mei @ 01:48:57 (394 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Jildou Sweering, Martine Tiemersma en Jennie Terpstra zijn zondag in Easterein winnaar geworden van de eerste vrije formatie wedstrijd van het seizoen bij de dames eerste klasse. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Jildou Sweering, Jennie Terpstra en Martine Tiemersma

 

Partuur Jildau Koopmans wint in Baard
Gepost op: Zaterdag 05 mei @ 01:38:53 (184 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Jildau Koopmans (Lollum) en NoŽlle Hiddinga (Sint Annaparochie) zijn in Baard winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor welpen meisjes.

 

Partuur Brend J. van Beem wint in Bolsward
Gepost op: Zaterdag 05 mei @ 01:33:36 (218 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Brend J. van Beem (Dronryp) en Iwan Hiddinga (Sint Annaparochie) zijn zondag in Bolsward winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor pupillenjongens.

 

Partuur Ruurd Oosterbaan wint in Baard
Gepost op: Zaterdag 05 mei @ 01:27:50 (169 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Ruurd Oosterbaan (Scharnegoutum) en Kyano van Swinden Koopmans (Exmorra) zijn zondag in Baard winnaar geworden van de d.e.l.- wedstrijd voor de welpen jongens.

 

Erwin Zijlstra koning op jubileumpartij Jan Bogtstra
Gepost op: Zaterdag 05 mei @ 01:19:59 (762 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Menno van Zwieten, Alle Jan Anema en Erwin Zijlstra waren zondag op de eerste vrije formatiewedstrijd van het nieuwe seizoen bepaald niet super maar wat zij brachten was genoeg om als winnaar te worden afgevlagd. (Foto's: Henk Bootsma).

 

De Twa Doarpen -Dios wint in Peins
Gepost op: Vrijdag 04 mei @ 01:26:05 (500 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Kaatsvereniging De Twa Doarpen-Dios uit Sexbierum-Pietersbierum is zaterdag in Peins winnaar geworden van de eerste afdelingswedstrijd voor junioren. (Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Durk Ennema, Jan Sjouke Weewer, Pieter van der Schoot en coach Pieter Goodijk

 

Onderling Genoegen Huizum oppermachtig in Franeker
Gepost op: Vrijdag 04 mei @ 01:12:52 (602 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Huizum met de kaatssters Anna Dieuwke Dijkstra, Nynke Sijbrandij en Manon Scheepstra is zaterdag overtuigend winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor de dames hoofdklasse. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Nynke Sijbrandij, Anna Dieuwke Dijkstra en Manon Scheepstra

 

KV Het Noorden fraaie winnaar op 67ste Bangma partij
Gepost op: Zaterdag 28 april @ 02:09:23 (908 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Kaatsvereniging Het Noorden met de kaatsers Bauke en Taeke Triemstra en Renze Pieter Hiemstra is zondag in Weidum winnaar geworden van de 67ste Bangmapartij een afdelingswedstrijd waarmee het kaatsseizoen traditioneel mee wordt geopend. (Foto's: Henk Bootsma).

Taeke Triemstra: uitblinker in Weidum!

 

Partuur Hendrik Eringa wint in GoŽnga
Gepost op: Vrijdag 27 april @ 03:11:58 (463 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Hendrik Eringa (Spannum), Bennie Hof (Franeker) en Piet Zondervan (Jorwert) zijn zaterdag in GoŽnga als winnaars van het veld gestapt bij de eerste d.e.l. -wedstrijd voor de heren 50+.

De winnaars vlnr: Hendrik Eringa, Piet Zondervan en Bennie Hof

 

Elgar Boersma eerste kaatskoning 2018
Gepost op: Donderdag 26 april @ 02:46:15 (568 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Elgar Boersma (Stiens), Hyltje Bosma (Makkum) en Tsjerk Elsinga (Dronryp) zijn vrijdag in Holwerd op de opening van het seizoen als winnaars uit de bus gekomen.

Vlnr: Tsjerk Elsinga, Elgar Boersma (koning) en Hyltje Bosma

 

Laatste partij in de Trije voor de 55+
Gepost op: Dinsdag 10 april @ 04:10:41 (460 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Met 102 kaatsers op de lijst werden de laatste partijen gespeeld in de Trije van het winterseizoen 2017-2018.

De winnaars vlnr: Anne Brouwer, Catherinus Helfrich en Dirk Wiersma

 

Volle bak bij de 55+
Gepost op: Dinsdag 27 maart @ 02:25:47 (690 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Met 108 kaatsers op de lijst was het volle bak in de Trije. Er moest stevig door gekaatst worden om half 5 te halen.

De winnaars vlnr: Jan de Ridder, (winnaar 14 maart), Klaas Postma, Germ Hallema en Sjouke Herrema

 

Weer veel prijswinnaars bij de 55+
Gepost op: Dinsdag 13 maart @ 16:42:50 (707 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Met 100 kaatsers op de lijst waren er aan het einde van de dag maar liefst 17 prijswinnaars die een prijs in ontvangst konden nemen.

De winnaars vlnr: Lieuwe Meijer en Johan van der Veen. Jan de Ridder ontbreekt op de foto.

 

IJskoude kaatsdag voor de 55+
Gepost op: Dinsdag 27 februari @ 05:54:51 (850 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Terwijl het buiten -7 vroor met een stevige wind die het nog kouder maakte loeiden binnen in De Trije de kachels om de zaal een beetje een aangename temperatuur te geven. Voor sommigen nog niet voldoende want er werd zelfs iemand met ijsmuts kaatsend gesignaleerd en de blokjeslopers hielden de jas maar aan.

De winnaars vlnr: debutant bij de 55+ Eddy Sjollema, Jolly Dooper en Jelle Velsma.

 

Griep epidemie voorbij bij de 55+
Gepost op: Dinsdag 13 februari @ 05:12:19 (1008 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Met slechts 2 afvallers waren er weer 98 kaatsers naar Franeker afgereisd om de strijd aan te gaan.
Een na de griep nog kwakkelende Piet Keizer vertrok weer op tijd naar huis (voor het schaatsen?).

De winnaars vlnr: Klaas Postma, Durk Kamstra en Siete Wassenaar

 

55+ wordt geplaagd door de griep
Gepost op: Dinsdag 30 januari @ 04:18:14 (928 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


Begonnen werd met 102 kaatsers op de lijst. De avond van tevoren melden zich al 4 kaatsers ziek, op de dag zelf 1 en tijdens het kaatsen de 6e.

De winnaars vlnr: Jaap van der Veen, Jan Buitenga en Jan Pieter Bennema

 

Ballen zoek bij 55+
Gepost op: Dinsdag 16 januari @ 14:25:47 (1059 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


In sporthal De Trije te Franeker hadden 102 55-plussers zich weer aangemeld om met elkaar de strijd aan te gaan voor de vleesprijzen.

De winnaars vlnr: Bouke Jousma, Andries Gillebaard en Henk Porte

 

Hutspot partij 55+
Gepost op: Dinsdag 02 januari @ 20:54:32 (915 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2018


102 kaatsers werden woensdag 3 januari 2018 in sporthal de Trije welkom geheten door de voorzitter Piet Bosgraaf waarbij wederzijds de beste wensen werden uitgewisseld.

De eerste prijswinnaars vlnr: Sjouke Herrema, Lieuwe Bosch en Jelle Velsma

 

Copyright © Acquisitie- en advertentiebureau Boppeslach 2002-2018
Alle rechten, waaronder het auteursrecht, zijn aan Acquisitie- en advertentiebureau Boppeslach voorbehouden.
Gehele of gedeeltelijke overname, plaatsing op andere sites, verveelvoudiging op welke andere wijze dan ook en/of commercieel gebruik van deze informatie is niet toegestaan, tenzij hiervoor uitdrukkelijk schriftelijke toestemming is verleend door Boppeslach of tenzij aan de onderstaande voorwaarden wordt voldaan. Het is, behoudens de terzake wettelijk verankerde rechten, niet toegestaan teksten of beeldmateriaal over te nemen
c.q. te publiceren zonder toestemming van Acquisitie- en advertentiebureau Boppeslach.

Nieuwsberichten, vragen en opmerkingen kunt u richten aan jbraaksma@planet.nl of telefoon 0517 - 39 68 20