Welkom op de website van www.kaatsen.nlFrythermoYour DJ
Home  ∑  Nieuwsarchief  

   Menu
Home
Nieuwsarchief
Web Links
Spelregels
Parturen 2019

   Websponsors
Middelsee schilders
Your-DJ
Laanstra en Roersma
Opel Deinum Franeker
Copy service
Van Smeden IJzerwaren en Gereedschappen
Bouwbedrijf Bruinsma
Nijholt

   Agenda
< juli >
  Ma Di Wo Do Vr Za Zo
> 01 02 03 04 05 06 07
> 08 09 10 11 12 13 14
> 15 16 17 18 19 20 21
> 22 23 24 25 26 27 28
> 29 30 31        



Agenda deze week:

Woensdag, juli 17
Evenement start om 15:30 Dames hoofdklasse vrije formatie
Evenement start om 10:00 Heren 55+ d.e.l.
Evenement start om 15:30 Heren hoofdklasse vrije formatie
Donderdag, juli 18
Evenement start om 10:00 Jongens d.e.l.
Vrijdag, juli 19
Evenement start om 11:00 Junioren d.e.l.
Zaterdag, juli 20
Evenement start om 11:00 Dames hoofdklasse vrije formatie
Evenement start om 10:00 Heren 50+ d.e.l. + verliezers ronde
Evenement start om 11:00 Heren eerste klasse vrije formatie
Evenement start om 11:00 Heren hoofdklasse vrije formatie
Evenement start om 10:00 Heren tweede klasse vrije formatie
Zondag, juli 21
Evenement start om 11:00 Dames hoofdklasse vrije formatie
Evenement start om 11:00 Heren eerste klasse vrije formatie
Evenement start om 11:00 Heren hoofdklasse vrije formatie
Evenement start om 10:00 Jongens afdelingswedstrijd
Evenement start om 10:00 Jongens d.e.l. + verl. afdeling
Evenement start om 10:00 Meisjes d.e.l. A-klasse
Evenement start om 10:00 Meisjes d.e.l. B-klasse + verl. ronde
Evenement start om 10:00 Pupillenjongens d.e.l. A-klasse
Evenement start om 10:00 Pupillenjongens d.e.l. B-klasse + verl.
Evenement start om 10:00 Pupillenmeisjes d.e.l. A-klasse
Evenement start om 10:00 Pupillenmeisjes d.e.l. B-klasse + verl.
Evenement start om 10:00 Schooljongens d.e.l. A-klasse
Evenement start om 10:00 Schooljongens d.e.l. B-klasse + verl.
Evenement start om 10:00 Schoolmeisjes vrije formatie
Evenement start om 10:00 Welpen jongens d.e.l. A-klasse
Evenement start om 10:00 Welpen jongens d.e.l. B-klasse + verl.
Evenement start om 10:00 Welpen meisjes d.e.l. A-klasse
Maandag, juli 22
09:00 - 21:00 Loting Jong-Feintepartij



Zoek agenda door op...



Agenda van vandaag:

Geen events vandaag

Webalizer web stats

Onderwerpen > Wedstrijduitslagen 2019
Wedstrijduitslagen 2019
 

Partuur Nina-Claire Wijning wint in GoŽnga
Gepost op: Zondag 14 juli @ 19:05:11 (143 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Nina-Claire Wijning (Sint Annaparochie) en Linda van der Meer (Dronryp) zijn zondag in GoŽnga winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor pupillenmeisjes.

 

Partuur Inge Jansma wint in Folsgare
Gepost op: Zondag 14 juli @ 18:07:23 (127 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019
Inge Jansma (Dronryp), Naomi Wiersma (Workum) en Fiera de Vries (Sexbierum) zijn zondag in Folsgare winnaar geworden vande d.e.l. - wedstrijd voor meisjes.


 

Minnertsga wint afdelingswedstrijd in Ried
Gepost op: Zondag 14 juli @ 17:42:05 (563 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Minnertsga (Chris Wassenaar, Jacob Wassenaar en Hylke Bruinsma) is zondag in Ried winnaar geworden van de traditionele afdelingswedstrijd voor de heren eerste klasse.(Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Chris Wassenaar, Hylke Bruinsma en Jacob Wassenaar

 

Trio Roelie Kroondijk wint in Weidum
Gepost op: Zondag 14 juli @ 17:34:31 (214 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Roelie Kroondijk (Easterein), Klasine Huistra (Reduzum) en Annelien Broersma (Easterlittens) zijn zondag in Weidum winnaar geworden van de vrije formatie wedstrijd voor de dames eerste klasse.(Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Annelien Broersma, Roelie Kroondijk en Klasine Huistra

 

Partuur Karel Monfils wint op de Westhoek
Gepost op: Zondag 14 juli @ 17:30:45 (227 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019
Karel Monfils (Kimswerd), Jelmer Kuiken (Winsum) en Ramon Raap (Jutryp) zijn zondag op de Westhoek winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor jongens.


 

Partuur Brent Timmerman wint in Easterlittens
Gepost op: Zondag 14 juli @ 17:25:02 (130 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Brent Timmerman (Dronryp), Jan-Tymen Eisma (Franeker) en Nick van der Walt (Sexbierum) zijn zondag in Easterlittens winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor schooljongens.

 

Derde zege voor trio Marten Bergsma
Gepost op: Zondag 14 juli @ 17:18:46 (771 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


De formatie van Marten Bergsma, Renze Pieter Hiemstra en Hans Wassenaar boekte zondag in Bolsward de derde overwinning van het seizoen. In de vrij vlakke finale waren ze veel te sterk voor het gelegenheids partuur van Enno Kingma, Alle Jan Anema en DaniŽl Iseger. Op 5-2 en 6-2 sloeg Hiemstra voor de derde maal boven. Na zeges in Harlingen en Heerenveen was dit al weer de derde overwinning in een vrij kort tijdsbestek. (Foto: Henk Bootsma).

 

Partuur Eline van Dijkhuizen wint in Easterlittens
Gepost op: Zondag 14 juli @ 16:03:49 (149 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Eline van Dijkhuizen (Nijland), Marit Feenstra (Exmorra) en Yannah Palma (Tzum) zijn zondag in Easterlittens winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor schoolmeisjes.

 

Partuur Douwe Wierstra wint in Sint Nicolaasga
Gepost op: Zaterdag 13 juli @ 17:37:35 (455 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Douwe Wierstra (Holwerd), Piet Zondervan (Jorwert) en Roel Sijbesma (Easterein) zijn zaterdag in Sint Nicolaasga winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de heren 50+.

Vlnr: Roel Sijbesma, Piet Zondervan en Douwe Wierstra

 

Trio Aizo Veltman wint in Menaam
Gepost op: Zaterdag 13 juli @ 16:50:47 (311 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Aizo Veltman (Hommerts), Jorn Lars van Beem (Dronryp) en Jitze Floris (Joure) zijn zaterdag in Menaam winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor jongens.

 

Trio Roelie Kroondijk wint in Menaam
Gepost op: Zaterdag 13 juli @ 15:54:35 (207 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Roelie Kroondijk en Corrie Kroondijk (beide Easterein) en Anouk Smink (Makkum) zijn zaterdag in Menaam winnaar geworden van de vrije formatie wedstrijd voor meisjes.

 

Partuur Bouke Willem Tuinman wint in Scharnegoutum
Gepost op: Zaterdag 13 juli @ 15:46:46 (429 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Bouke Willem Tuinman (Dronryp), Hyltje Bosma (Makkum) en Willem Heeringa (Tzummarum) is zaterdag in Scharnegoutum winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de heren eerste klasse.

Vlnr: Willem Heeringa, Bouke Willem Tuinman en Hyltje Bosma

 

Manon Scheepstra leidt partuur naar zege
Gepost op: Vrijdag 12 juli @ 22:31:51 (324 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Aan de hand van een op en uit sterk kaatsende Manon Scheepstra wist het partuur van Tineke Dijkstra en Sandra Hofstra en natuurlijk Manon Scheepstra de d.e.l. -wedstrijd in Bolsward naar hun hand te zetten. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Tineke Dijkstra, Manon Scheepstra en Sandra Hofstra

 

Marten Bergsma maakt het verschil
Gepost op: Vrijdag 12 juli @ 21:19:55 (677 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Opslager Marten Bergsma lijkt definitief de weg naar boven te hebben gevonden. Op de 12de vrije formatiewedstrijd van het seizoen leidde hij zijn formatie naar een verdiende zege op de formatie van Gert-Anne van der Bos. (Foto: Henk Bootsma).

 

6de ďAlde Masters partijĒ
Gepost op: Donderdag 11 juli @ 07:30:56 (392 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Alweer voor de 6e keer werd de Jan van der Vlugtpartij verkaatst op het veld van KV de Pompebledden in Heerenveen.

De winnaars met de familie van der Vlugt vlnr: Lieuwe Meijer, Jan Brandsma en Douwe Broersma

 

Partuur Paul Dijkstra wint in Wier
Gepost op: Woensdag 10 juli @ 20:49:10 (509 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Paul Dijkstra (Bitgum), Kevin Jordi Hiemstra (Koarnjum) en Rick Poortstra (Sint Jacobiparochie) zijn in Wier winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de heren eerste klasse. (Foto: Henk Bootsma).

Vlnr: Kevin Jordi Hiemstra, Paul Dijkstra en Rick Poortstra

 

Partuur Jan-Tymen Eisma wint in Franeker
Gepost op: Zondag 07 juli @ 21:05:14 (189 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Jan-Tymen Eisma (Franeker), Matthys Renema (Heeg) en Nick van der Walt (Sexbierum) zijn zondag in Franeker winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor schooljongens.

 

Gert-Anne van der Bos koninklijk op Huizumer Cup-dag
Gepost op: Zondag 07 juli @ 20:32:41 (591 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Hij was al eens koning in 2010 en 2011 maar dit koningschap moet voor de 30-jarige Gert-Anne van der Bos als een warm bad hebben aangevoeld. Het koningschap was een bekroning van een geweldige partij opslaan en het bevestigde ook dat de opslager uit Mantgum weer helemaal terug is op een hoog niveau na een dip van een paar jaar terug. (Foto's: Henk Bootsma).

 

Manon Scheepstra koningin in Huizum
Gepost op: Zondag 07 juli @ 19:12:17 (374 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


De formatie van Ilse Tuinenga, Sjanet Wijnia en Manon Scheepstra is zondag in Huizum winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor de dames hoofdklasse. (Foto: Henk Bootsma).

Vlnr: Ilse Tuinenga, Manon Scheepstra (koningin) en Sjanet Wijnia

 

Stiens wint bij heren 30+
Gepost op: Zondag 07 juli @ 18:34:59 (404 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Stiens (Hans Felkers, Hielke Miedema en Douwe Anema) is zondag in Witmarsum winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor de heren 30+.

Vlnr: Hielke Miedema , Hans Felkers en Douwe Anema

 

Trio Paul Dijkstra wint in Spannum
Gepost op: Zondag 07 juli @ 18:30:52 (368 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Paul Dijkstra (Bitgum), Hendrik Jan van der Velde (Makkum) en Stefan van der Meer (Baard) zijn zondag in Spannum winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor de heren tweede klasse.

Vlnr: Paul Dijkstra, Stefan van der Meer en Hendrik Jan van der Velde

 

Partuur Anouk Smink wint in Zweins
Gepost op: Zondag 07 juli @ 18:27:06 (204 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Anouk Smink (Makkum), Inge Jansma (Dronryp) en Larissa Smink (Makkum) zijn zondag in Zweins winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor meisjes.


 

Dronryp wint in Wier
Gepost op: Zondag 07 juli @ 18:08:34 (383 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019
Dronryp (Rick Minnesma, Jorn Lars van Beem en Mark Minnesma) zijn zondag in Wier winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor jongens.


 

Patrick Scheepstra koning in Peins
Gepost op: Zondag 07 juli @ 18:02:57 (427 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Jelle Attema (Idsegahuizum), Gabe-Jan van Popta (Lollum) en Patrick Scheepstra (Franeker) zijn zondag in Peins winnaar geworden van de heren eerste klasse vrije formatie wedstrijd. (Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Jelle Attema, Patrick Scheepstra (koning) en Gabe-Jan van Popta

 

Eerste krans voor Gabe Jan Popta
Gepost op: Zaterdag 06 juli @ 21:14:05 (754 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


De meest in het oog springende gebeurtenis op de hoofdklasse partij in Easterein was het feit dat Gabe Jan van Popta zijn eerste zege in de hoofdklasse boekte. Met zijn maten Marten Bergsma en Laas Pieter van Straten waren zij in de finale net wat sterker dan de formatie van Bauke Triemstra (bijgeloot voor Jelle Attema), Bauke Dijkstra en Tjisse Steenstra. Op 5-4 en 6-2 plaatste Marten Bergsma een zitbal. (Foto's: Henk Bootsma).

Laas Pieter en Gabe Jan zijn blij met zege in Easterein

 

Winsum wint bond 50+
Gepost op: Zaterdag 06 juli @ 20:15:14 (555 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Winsum (Hotze Bonnema, Siebe Tolsma en Pieter Hilverda) is zaterdag in Hilversum winnaar geworden van de bond voor de heren 50+.

 

Partuur Annet de Haan wint in Schettens
Gepost op: Zaterdag 06 juli @ 19:53:40 (256 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Annet de Haan (Sint Annaparochie), Amarins de Groot (Mantgum) en Hendrieke van der Schoot (Sexbierum) zijn zaterdag in Schettens als eerste geŽindigd bij de dames eerste klasse vrije formatie wedstrijd. (Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Hendrieke van der Schoot, Annet de Haan en Amarins de Groot

 

Partuur Ilse Tuinenga oppermachtig in finale
Gepost op: Zaterdag 06 juli @ 19:48:20 (440 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Ilse Tuinenga, Imke van der Leest en Melissa Riannne Hiemstra hebben met twee vingers in de neus de d.e.l. - wedstrijd voor de dames hoofdklasse gewonnen. (Foto: Henk Bootsma).

Vlnr: Imke van der Leest, Melissa Rianne Hiemstra en Ilse Tuinenga


 

Trio Jelmer Foppe Drijfhout wint in Pingjum
Gepost op: Zaterdag 06 juli @ 19:31:27 (233 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019
Jelmer Foppe Drijfhout (Poppenwier), Sjouke Beimers (Bitgummole) en Jan Bandstra (Oosternijkerk) zijn zaterdag in Pingjum winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor schooljongens.


 

Partuur Fiera de Vries wint in Ternaard
Gepost op: Zaterdag 06 juli @ 19:25:34 (183 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019
Fiera de Vries (Sexbierum), Senne Idsardi (Dronryp) en Marije Hiemstra (Menaam) zijn zaterdag in Ternaard winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor meisjes.

 

Partuur Thomas Dijkstra wint in Kimswerd
Gepost op: Zaterdag 06 juli @ 19:20:37 (234 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019
Thomas Dijkstra (Berltsum), Karel Monfils (Kimswerd) en Jesse Kroondijk (Sint Annaparochie) zijn zaterdag in Kimswerd winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor jongens.

 

Noa Elzinga blijft winnen
Gepost op: Zaterdag 06 juli @ 19:09:01 (216 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Zaterdag 6 juli waren de KNKB schoolmeisjes op bezoek in Bolsward. Zij kaatsten in een A- en B-klasse. De dag begon onder een zonnetje, later een beetje regen. Toen konden eindelijk weer eens een keer de kv Bolsward-parapluís uit de Pluwein aan de massaal opgekomen keurmeesters worden verstrekt om toch nog enigszins droog te blijven.



 

Partuur Annet de Haan wint in Wommels
Gepost op: Zaterdag 06 juli @ 07:56:23 (238 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019
Annet de Haan (Sint Annaparochie), Anouk Smink (Makkum) en Marije Hellinga (Deinum) zijn vrijdag in Wommels winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de dames junioaren.

 

Partuur Christiaan Stremler wint in Wommels
Gepost op: Zaterdag 06 juli @ 07:14:25 (301 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Christiaan Stremler (Exmorra), Thomas Dijkstra (Berltsum) en Evert Pieter Tolsma (Winsum) zijn in Wommels winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor junioren.

Vlnr: Christiaan Stremler, Thomas Dijkstra en Evert Pieter Tolsma

 

Jubileumpartij op it SjŻkel‚n
Gepost op: Woensdag 03 juli @ 19:30:52 (401 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Met 93 kaatsers op de lijst was de jubileumpartij van de 55+ zeer goed bezet. Met kofiie en oranjekoek werden de kaatsers verwelkomd.

De winnaars vlnr: Jan Boorsma, Willem de Vries, Jaap Zondervan en Eeltje Wiersma

 

Partuur Jorn Lars van Beem wint in Oosterbierum
Gepost op: Woensdag 03 juli @ 18:19:29 (433 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


De 37ste Takomstpartij voor jongens op uitnodiging is woensdag in Oosterbierum gewonnen door Stan van den Berg (Grou), Jorn Lars van Beem (Dronryp) en Steven Koster (Tzum). (Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Steven Koster, Jorn Lars van Beem en Stan van den Berg

 

Partuur Lisanne Leijenaar wint 37ste Takomstpartij voor meisjes
Gepost op: Woensdag 03 juli @ 18:11:20 (328 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Lisanne Leijenaar (Bolsward), Corrie Kroondijk (Easterein) en Fiera de Vries (Sexbierum) zijn woensdag in Oosterbierum winnaar geworden van de 37ste Takomstpartij voor meisjes. (Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Lisanne Leijenaar, Corrie Kroondijk en Fiera de Vries

 

Eerste krans voor trio Marten Bergsma
Gepost op: Zondag 30 juni @ 20:20:34 (652 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Het partuur van Marten Bergsma, Renze Pieter Hiemstra en Hans Wassenaar kwam in Harlingen op de tiende vrije formatiewedstrijd als winnaar uit de bus. In een matige en weinig sprankelende finale bleef de formatie van Jelte Pieter Dijkstra, Allard Hoekstra en Thomas van Zuiden op een eerst staan. (Foto's: Henk Bootsma).

 

Trio Nynke Sijbrandij blijft winnen
Gepost op: Zondag 30 juni @ 19:25:06 (483 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


De formatie van Nynke Sijbrandij, Imke van der Leest en Marrit Zeinstra is zondag in Sint Annaparochie winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor de dames hoofdklasse. (Foto: Richard Miedema).

 

Partuur Jan Vellinga wint in Makkum
Gepost op: Zondag 30 juni @ 19:05:03 (405 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Jan Vellinga (Easterein), Siebe Tolsma (Winsum) en
Hans Diekman (Bergum) zijn zondag in makkum winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de heren 50+.

 

Willem Heeringa koning in Dronryp
Gepost op: Zondag 30 juni @ 18:58:26 (435 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


De heren eerste klasse vrije formatie wedstrijd is zondag in Dronryp gewonnen door Remmelt Bouma (Weidum), Jelte Visser (Sexbierum) en Willem Heeringa (Leeuwarden). (Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Remmelt Bouma, Willem Heeringa (koning) en Jelte Visser

 

Partuur Erik Bakker wint bij heren 30+
Gepost op: Zondag 30 juni @ 18:49:36 (310 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Erik Bakker (Oosterbierum), Michiel Scheepvaart (Makkum) en Keimpe Koldijk (Easterlittens) zijn zondag in Makkum winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de heren 30+.

 

Partuur Marije Bodde wint in Marsum
Gepost op: Zondag 30 juni @ 18:43:36 (223 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Marije Bodde (Grou), Anna Dieuwke Dijkstra (Leeuwarden) en Gerde Lycklama a Nijholt (it Heidenskip) zijn zondag in Marsum winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor meisjes.


 

Partuur Lisanne Scharringa wint in Scharnegoutum
Gepost op: Zondag 30 juni @ 18:32:14 (206 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Lisanne Scharringa (Dronryp) en Elske van Straten (Feinsum) zijn zaterdag in Scharnegoutum winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor schoolmeisjes.


 

Partuur Erik Minne Cats wint in Exmorra
Gepost op: Zondag 30 juni @ 18:22:20 (223 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Erik Minne Cats (Menaam), Mark Minnesma (Dronryp) en Thom Stellingwerf (Gaast) zijn zaterdag in Exmorra winnaar geworden van de d.el.- wedstrijd voor jongens.

 

Trio Roelie Kroondijk wint in Workum
Gepost op: Zondag 30 juni @ 17:43:46 (195 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Roelie Kroondijk (Easterein), Klasine Huistra (Reduzum) en Annelien Broersma (Leeuwarden) zijn zondag in Workum winnaar geworden van de vrije formatie wedstrijd voor de dames eerste klasse.

 

Trio Lieuwe van der Werff wint in Lollum
Gepost op: Zondag 30 juni @ 17:38:57 (291 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Lieuwe v.d. Werff (Koarnjum), Sjoerd Smits (Britsum) en Riemer Hoekstra (Ee) zijn zaterdag in Lollum winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor tweedeklassers.

 

Trio Remmelt Bouma wint in Wijnaldum
Gepost op: Zondag 30 juni @ 17:34:50 (314 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Remmelt Bouma (Weidum), Jelte Visser (Sexbierum) en Willem Heeringa (Tzummarum) zijn zaterdag in Wijnaldum winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor de heren eerste klasse. (Foto: Lijkle Spijksma).

 

KV Sjirk de Wal wint bond pupillenmeisjes
Gepost op: Zaterdag 29 juni @ 21:06:48 (280 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Dronryp (Marrit Bruinsma, Linda van der Meer en Maud Hellinga) is zaterdag in Sint Annaparochie winnaar geworden van de bond voor pupillenmeisjes. (Foto: Richard Miedema).

 

Partuur Jan-Tymen Eisma wint in IJlst
Gepost op: Zaterdag 29 juni @ 19:50:26 (250 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Jan-Tymen Eisma (Franeker) en Pieter den Breejen (Arum) zijn zaterdag in IJlst winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor schooljongens.

 

Trio Gert-Anne van der Bos wint met overmacht in Dokkum
Gepost op: Zaterdag 29 juni @ 19:41:16 (555 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Na de wedstrijd in Dokkum staat de teller voor de formatie van Gert-Anne van der Bos, Taeke Triemstra en Tjisse Steenstra reeds op acht overwinningen en de zege in Dokkum was er een met grote overmacht. (Foto: Barbara de Haas).

Vlnr: Gert-Anne van der Bos, Tjisse Steenstra (koning) en Taeke Triemstra

 

Bolsward wint bond pupillenjongens
Gepost op: Zaterdag 29 juni @ 18:54:52 (292 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Bolsward (Edwin Arjen Yska, Silvan Elzinga en Tymen Bijlsma) is zaterdag in Ingelum winnaar geworden van de bond voor pupillenjongens. (Foto: Richard Miedema).

 

Wezon de Sterke Earm prolongeert titel in Mantgum
Gepost op: Zaterdag 29 juni @ 18:48:00 (399 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Kaatsvereniging Wezon de Sterke Earm met de kaatssters Anne Monfils, Hiske Zeinstra en Marrit Zeinstra heeft in Mantgum voor het tweede jaar op rij de Jong Famme partij gewonnen. (Foto: Henk Bootsma).

Vlnr: Boukje Houtsma, Hiske Zeinstra, Marrit Zeinstra en Anne Monfils

 

Partuur Gerard de Vries wint in Menaam
Gepost op: Zaterdag 29 juni @ 07:34:30 (301 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Gerard de Vries (Bitgum), Hielke Beijering (Hijum) en Evert Pieter Tolsma (Winsum) zijn vrijdag in Menaam winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor junioren.

Vlnr: Gerard de Vries, Evert Pieter Tolsma en Hielke Beijering

 

Fris kaatsweer bij 55+
Gepost op: Woensdag 26 juni @ 21:04:34 (267 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Na 2 hete dagen en nachten was het gelukkig een stuk aangenamer toen de 71 kaatsers aan weer een kaatsdag begonnen op Sonennborgh.

De winnaars vlnr: Hein Nijdam, Gerrie Otter en Andries Gillebaard

 

Thomas Dijkstra koning in Arum
Gepost op: Woensdag 26 juni @ 18:37:27 (378 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Gerwin Dijkstra (Anjum), Thomas Dijkstra (Berltsum) en Erik Minne Cats (Menaam) zijn woensdag in Arum winnaar geworden van de vrije formatie wedstrijd voor jongens. (Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Gerwin Dijkstra, Thomas Dijkstra (koning) en Erik Minne Cats

 

Trio Larissa Smink wint in Huizum
Gepost op: Zondag 23 juni @ 21:17:09 (242 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Larissa Smink (Makkum), Naomi Wiersma (Workum) en Fiera de Vries (Sexbierum) zijn zondag in Huizum winnaar geworden van de vrije formatie wedstrijd voor meisjes. (Foto: Henk Hempenius).

 

Tjisse Steenstra prolongeert koningschap
Gepost op: Zondag 23 juni @ 20:14:20 (666 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Het had de nodige voeten in de aarde maar na een lange en warme kaatsdag waren de kransen ook deze keer voor trio Gert-Anne van der Bos, Taeke Triemstra en Tjisse Steenstra. Het was voor de grote tenoren alweer de zevende zege van dit seizoen. (Foto's: Henk Bootsma).

 

Trio Dirk Yde Sjaarda wint in ReahŻs
Gepost op: Zondag 23 juni @ 19:20:24 (578 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Dirk-Yde Sjaarda, Robert Sijbesma en Jan Schurer allen woonachtig in Easterein zijn zondag in ReahŻs winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor de heren tweede klasse.

Vlnr: Jan Schurer, Robert Sijbesma en Dirk Yde Sjaarda

 

Bolsward wint strijd om de gouden kaatsballen
Gepost op: Zondag 23 juni @ 19:10:17 (400 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Op zondag 24 juni werd de tweede KNKB afdelingswedstrijd voor de jongens pupillen verkaatst. Voor de eerste wedstrijd was er geen vereniging die deze kon of wilde organiseren.

 

Trio Andrť van Dellen wint in Ysbrechtum
Gepost op: Zondag 23 juni @ 19:01:37 (452 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Andrť van Dellen (Berltsum), Bauke Dijkstra (Easterein) en Jouke Bosje (Leeuwarden) zijn zondag in Ysbrechtum winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor de heren eerste klasse. (Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Bauke Dijkstra, Joukje Bosje en Andrť van Dellen

 

OKK Bitgum wint in GoŽnga
Gepost op: Zaterdag 22 juni @ 19:27:09 (564 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Bitgum (Peter Dijkstra en Albert Nauta) is zaterdag in GoŽnga winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor de heren 50+.

Vlnr: Albert Nauta en Peter Dijkstra

 

Jelte Pieter Dijkstra koning in Holwerd
Gepost op: Zaterdag 22 juni @ 19:19:28 (801 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Jelte Pieter Dijkstra uit Heerenveen, maar geboren en getogen in Easterein, pakte in Holwerd de zege en werd bovendien enigszins verrassend uitgeroepen tot koning van de partij. Hij troefde zijn maten Pier Piersma en Laas Pieter van Straten af met een neuslengte. (Foto: Bote Sape Schoorstra).

Vlnr: Laas Pieter van Straten, Jelte Pieter Dijkstra en Pier Piersma

 

Bolsward wint bond schoolmeisjes
Gepost op: Zaterdag 22 juni @ 18:47:35 (333 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Bolsward (Femke Folkerts, Inge Blanke en Noa Elzinga) is zaterdag in Stiens winnaar geworden van de bond voor schoolmeisjes.

 

Wommels wint bond dames
Gepost op: Zaterdag 22 juni @ 18:44:09 (692 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Wommels met de kaatssters Hester Bruinsma, Sjanet Wijnia en Martzen Deinum heeft de bond voor dames gewonnen. In een spannende finale waren de dames met 5-4 en 6-2 te sterk voor Mantgum (Rixt Keuning, Amarins de Groot en Jennie Terpstra). (Foto: Henk Bootsma).

Vlnr: Coach Wichard Deinum, Martzen Deinum, Sjanet Wijnia, Anna-Brecht Bruinsma en Hester Bruinsma

 

Partuur Aizo Veltman wint in Sint Nicolaasga
Gepost op: Zaterdag 22 juni @ 18:24:59 (361 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Aizo Veltman (Hommerts), Hessel Postma (Winsum) en Karel Monfils (Kimswerd) zijn zaterdag in Sint Nicolaasga winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor jongens.

Vlnr: Karel Monfils, Aizo Veltman en Hessel Postma

 

Partuur Patrick van Dellen wint in Itens
Gepost op: Zaterdag 22 juni @ 17:29:36 (548 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Patrick van Dellen (Berltsum), Lucas Postma en Pieter van der Schoot (beide Dronryp) zijn zaterdag in Itens winnaar geworden van de De Agrarische partij een d.e.l. -wedstrijd voor de heren eerste klasse. (Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Lucas Postma, Patrick van Dellen en Pieter van der Schoot

 

Partuur Lotte-Ytsje Hoekstra wint in Jirnsum
Gepost op: Zondag 16 juni @ 22:18:47 (247 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Lotte-Ytsje Hoekstra (Stiens) en Manouk Scharringa (Dronryp) zijn zondag in Jirnsum winnaar geworden van de d.e.l.- wedstrijde voor de welpen-meisjes.

 

Formatie Menno van Zwieten boekt verrassende zege in Sint Jacobiparochie
Gepost op: Zondag 16 juni @ 21:26:03 (570 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Het partuur van Menno van Zwieten, Kees van der Schoot en Erwin Zijlstra liet zich zondag in een zonnig Sint Jacobiparochie van de allerbeste kant zien door fraai de zege op te eisen op de zevende vrije formatiewedstrijd van het huidige seizoen. (Foto's: Henk Bootsma).

 

Marrit Zeinstra koningin in Sint Jacobiparochie
Gepost op: Zondag 16 juni @ 19:53:03 (554 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


De formatie van Nynke Sijbrandij behaalde zondag in Sint Jacobiparochie de zege op de vrije formatie wedstrijd voor de dames hoofdklasse. (Foto: Henk Bootsma).

Vlnr: Imke van der Leest, Marrit Zeinstra (koningin) en Nynke Sijbrandij

 

Trio Johan Diertens wint in Minnertsga
Gepost op: Zondag 16 juni @ 19:50:25 (603 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019
Johan Diertens (Dronryp), Kevin Jordi Hiemstra (Koarnjum) en Lennart Adema (Makkum) zijn zondag in Minnertsga winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor de heren eerste klasse.


 

Trio Sietske Okkema wint in Sexbierum
Gepost op: Zondag 16 juni @ 19:46:22 (298 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019
De formatie van Sietske Okkema (Easterein), Anouk Tolsma (Dronryp) en Rixt Wijnia (Wommels) is zondag in Sexbierum winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor de dames eerste klasse.


 

Niawier-Metslawier- Oosternijkerk wint bij schooljongens
Gepost op: Zondag 16 juni @ 19:40:26 (275 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Niawier-Metslawier-Oosternijkerk (Pieter Siebe Cuperus en Jan Bandstra) zijn zondag in Dronryp winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor schooljongens.

 

Bolsward wint bij schoolmeisjes
Gepost op: Zondag 16 juni @ 19:30:25 (236 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Bolsward (Femke Folkerts, Inge Blanke en Noa Elzinga) is zondag in Hommerts winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor schoolmeisjes.

 

Partuur Brent Jesse van Beem wint in Hijum
Gepost op: Zondag 16 juni @ 19:23:41 (246 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019
Brent Jesse van Beem (Dronryp) en Karst Hoekstra (Blije) zijn zondag in Hijum winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor pupillenjongens.

 

Scharnegoutum wint in Jirnsum
Gepost op: Zondag 16 juni @ 19:17:35 (196 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019
Scharnegoutum (Frans Oosterbaan en Ruurd Oosterbaan) is zondag in Jirnsum winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor welpen jongens.

 

Partuur Hans Felkers wint in Wier
Gepost op: Zaterdag 15 juni @ 20:52:59 (501 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Hans Felkers (Stiens), Ibo Nicolay (Britsum) en Jan Fokke Mulder (Dronryp) zijn zaterdag in Wier winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de heren 50+.

Vlnr: Ino Nicolay, Hans Felkers en Jan Fokke Mulder



 

KV Sjirk de Wal wint bond jongens
Gepost op: Zaterdag 15 juni @ 19:35:44 (574 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Dronryp (Rick Minnesma, Jorn Lars van Beem en Mark Minnesma) is zaterdag in Morra winnaar geworden van de bond voor jongens. (Foto: KNKB).

 

Trio Gert-Anne van der Bos blijft ongeslagen!
Gepost op: Zaterdag 15 juni @ 19:22:42 (698 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Het partuur van Gert-Anne van der Bos, Taeke Triemstra en Tjisse Steenstra boekte zaterdag in Broeksterw‚ld alweer de zesde achtereenvolgende zege van dit seizoen. (Foto: Henk Bootsma archief).

 

Partuur Ilse Tuinenga wint in Hallum
Gepost op: Zaterdag 15 juni @ 18:01:23 (682 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Ilse Tuinenga, Anouk Tolsma en Martzen Deinum zijn zaterdag in Hallum winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de dames hoofdklasse. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Ilse Tuinenga, Martzen Deinum en Anouk Tolsma

 

Partuur Annelien Broersma wint in Hallum
Gepost op: Zaterdag 15 juni @ 17:59:03 (478 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Annelien Broersma en Anna Rixt Iedema zijn zaterdag op de uitgedunde lijst voor de dames eerste klasse winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Anna Rixt Iedema en Annelien Broersma


 

Easterein wint bond meisjes
Gepost op: Zaterdag 15 juni @ 17:53:15 (507 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Easterein (Roelie Kroondijk, Nynke Paauw en Corrie Kroondijk) is zaterdag in Menaam winnaar geworden van de bond voor meisjes. (Foto: Warren van der Veen).

 

Partuur Christiaan Stremler wint in Exmorra
Gepost op: Zaterdag 15 juni @ 07:17:39 (536 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Laas Pieter van Straten (Feinsum), Christiaan Stremler (Exmorra) en Gabe-Jan van Popta (Lollum) waren op papier het sterkste partuur en maakten dat in Exmorra waard.

Vlnr: Laas Pieter van Straten, Christiaan Stremler en Gabe-Jan van Popta

 

Regen en prijzenregen bij de Wim Bosklopper partij van de 55+
Gepost op: Woensdag 12 juni @ 20:13:21 (424 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


In Goutum zijn we de laatste jaren bij de Wim Bosklopper partij wel gewend aan wat regenbuitjes. Vorig jaar was het nog prachtig weer maar vandaag was er flink wat regen voorspeld. Deze viel pas omstreeks kwart over 2 zodat de meeste partijen droog afgewerkt konden worden.

De winnaars vlnr: Peter Siemensma, (Rita Bosklopper), Hielke Braaksma en Henk Bootsma

 

Waar de favorieten massaal falen slaat KV Onder Ons toe!
Gepost op: Maandag 10 juni @ 21:10:46 (878 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Kaatsvereniging Onder Ons uit Easterlittens met de kaatsers Simon Zijlstra, Pier Piersma en Erwin Zijlstra is maandag op een prima bezet SjŻkel‚n winnaar geworden van de 114de bond voor senioren. In de finale bleef KV De Pompebledden ( Sybren Visser, Jelte Pieter Dijkstra en Menno van Zwieten) uit Heerenveen op twee spel staan. Op 5-4 en 6-0 wist Erwin Zijlstra de kaats te behouden met een prima zitbal. Het was voor Onder Ons de eerste winst op de bondspartij die al sedert 1897 op het programma staat. (Foto: Richard Miedema).

Vlnr: Erwin Zijlstra, Simon Zijlstra, Pier Piersma en de begeleider van KV Onder Ons

 

Partuur Jan Heida wint in Wommels
Gepost op: Zondag 09 juni @ 19:27:12 (509 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Jan Heida (Mantgum), Jochum de Vries (Wiuwert) en Johannes de Jong (Mantgum) zijn zondag in Wommels winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor de heren 50+ in de B-klasse. (Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Jochum de Vries, Jan Heida en Johannes de Jong

 

Trio Hilbrand Smid wint in Wommels
Gepost op: Zondag 09 juni @ 19:17:23 (562 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Hilbrand Smid (Witmarsum), Nanning Seepma (Harkema) en Ibo Nicolay (Britsum) zijn zondag in Wommels winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor de heren 50+. (Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Hilbrand Smid, Ibo Nicolay en Nanning Seepma

 

Partuur Nynke Sijbrandij toont veerkracht en wint in Jorwert
Gepost op: Zondag 09 juni @ 18:29:49 (559 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Vooraf was het partuur van Nynke Sijbrandij, Jeska Terpstra en Manon Scheepstra in Jorwert het te kloppen partuur en na drie partijen kaatsen maakten zij die voorspelling helemaal waar. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Nynke Sijbrandij, Jeska Terpstra en Manon Scheepstra

 

Hijum-Feinsum wint slijtageslag
Gepost op: Zaterdag 08 juni @ 21:13:39 (795 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Hijum-Feinsum met de kaatsers Giancarlo Teitsma, Hielke Beijering en Laas Pieter van Straten is zaterdag op een kletsnat SjŻkel‚n winnaar geworden van de 106de uitvoering van de Jong Nederland partij. (Foto's: Henk Bootsma).

Zo ziet pure vreugde er uit!

 

Easterein wint in Berltsum
Gepost op: Zaterdag 08 juni @ 19:46:21 (393 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Easterein (Roelie Kroondijk, Nynke Paauw en Corrie Kroondijk) is zaterdag in Berltsum winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor meisjes. (Foto's: Henk Hempenius).

 

Partuur Aizo Veltman wint in Pingjum
Gepost op: Zaterdag 08 juni @ 19:35:11 (388 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Aizo Veltman (Hommerts-Jutryp), Rick Alberda (Harlingen) en Jordy Mossel (Dokkum) zijn zaterdag in Pingjum winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor jongens. (Foto: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Aizo Veltman, Jordy Mossel en Rick Alberda

 

Jesper Tolsma koning in Pingjum
Gepost op: Zaterdag 08 juni @ 19:27:54 (545 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Kaatsvereniging Jan Reitsma uit Reduzum met de kaatsers Melle Fopma, Johannes Gerben Brinksma en Jesper Tolsma is zaterdag in Pingjum als winnaar uit de bus gekomen op de afdelingswedstrijd voor jongens. (Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Johannes Gerben Brinksma, Jesper Tolsma (koning) en Melle Fopma




 

Partuur Jan-Tymen Eisma wint in Dronryp
Gepost op: Zaterdag 08 juni @ 19:15:49 (262 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Jan-Tymen Eisma (Franeker) en Matthys Renema (Heeg) zijn zaterdag in Deinum winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor schooljongens.



 

Partuur Femke Folkerts wint in Hantum
Gepost op: Zaterdag 08 juni @ 19:01:44 (268 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019
Femke Folkerts (Bolsward) en Noa Elzinga (Bolsward) zijn zaterdag in Hantum winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor schoolmeisjes.

 

Tweede seizoenszege voor Nynke Sijbrandij c.s.
Gepost op: Maandag 03 juni @ 01:33:27 (390 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


De formatie van Nynke Sijbrandij, Imke van der Leest en Marrit Zeinstra behaalde zondag in Kimswerd de tweede zege van het seizoen. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Marrit Zeinstra, Nynke Sijbrandij en Imke van der Leest

 

VvV Sjirk de Wal wint in Stiens
Gepost op: Zondag 02 juni @ 16:14:40 (234 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Dronryp (Dennis Bida, Jort de Kroon en Brent Jesse van Beem) zijn zondag in Sriens winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor pupillenjongens.

 

Partuur Noa Elzinga wint in Witmarsum
Gepost op: Zondag 02 juni @ 15:56:17 (206 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Noa Elzinga (Bolsward) en Judith Cuperus (Nijland) zijn zondag in Witmarsum winnaar geworden van de d.el. - wedstrijd voor schoolmeisjes.


 

Partuur Brent Timmerman wint in Witmarsum
Gepost op: Zondag 02 juni @ 15:47:17 (165 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Brent Timmerman (Dronryp) en Jan-Tymen Eisma (Franeker) zijn zondag in Witmarsum winnaar geworden van een d.e. l.- wedstrijd voor schooljongens. FRANEKER



 

Tjisse Steenstra prolongeert koningschap
Gepost op: Zondag 02 juni @ 15:31:57 (692 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Alle tien hoofdklasse parturen komen om te winnen maar aan het eind van de dag zijn de kransen al het gehele seizoen voor maar een partuur t.w: dat van Gert-Anne van der Bos, Taeke Triemstra en Tjisse Steenstra. (Foto's: Henk Bootsma).

Tjisse Steenstra prolongeert koningschap op de Ryp

 

Kimswerd wint in Winsum
Gepost op: Zondag 02 juni @ 14:08:48 (345 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Kimswerd (Jurjen Fokkema, Martijn Wiersma en Karel Monfils) is zondag in Winsum winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor jongens.

 

Partuur Haye Jan Nicolay wint in Anjum
Gepost op: Zondag 02 juni @ 13:44:52 (526 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Haye Jan Nicolay (Britsum), Pier Piersma
(Easterlittens) en Evert Pieter Tolsma (Winsum) zijn in Anjum winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor de heren eerste klasse. (Foto's: Lijlkle Spijksma).

Vlnr: Evert Pieter Tolsma, Pier Piersma en Haye Jan Nicolay

 

Workum wint in Stiens
Gepost op: Zondag 02 juni @ 13:16:43 (293 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Workum (Bente Miedema, Naomi Wiersma en Gerde Lycklama ŗ Nijeholt) is zondag in Stiens winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor meisjes.

 

Partuur Klaas Sobel wint in Gytsjerk
Gepost op: Zondag 02 juni @ 13:04:33 (368 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Klaas Sobel (Tytsjerk), Ludwig Seerden (Franeker) en Pieter Hilverda (Winsum) zijn zaterdag in Gytsjerk winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de heren 50+.

Vlnr: Ludwig Seerden, Klaas Sobel en Peter Hilverda

 

Partuur Allart van der Meer wint in Achlum
Gepost op: Zondag 02 juni @ 02:58:29 (202 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Allart van der Meer (Dronryp) en Melle Talsma (Achlum) zijn zaterdag in Achlum winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor welpen jongens.

 

Partuur Marrit Bruinsma wint in Workum
Gepost op: Zondag 02 juni @ 02:49:49 (107 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Marrit Bruinsma (Dronryp) en Sophie Kroondijk (Sint Annaparochie) zijn zaterdag in Workum winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor pupillenmeisjes.

 

Trio Ilse Tuinenga wint in Reduzum
Gepost op: Zaterdag 01 juni @ 15:39:12 (416 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Trio Ilse Tuinenga wint in Reduzum

De formatie van Ilse Tuinenga is weer terug op het pad van de overwinningen. In Reduzum was het alweer voor de derde keer dit seizoen raak. Alleen in Berltsum moesten zij de eer laten aan Nynke Sijbrandij c.s. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Ilse Tuinenga, Manon Scheepstra en Sjanet Wijnia



 

Trio Gert-Anne van der Bos boekt 25ste zege!
Gepost op: Zaterdag 01 juni @ 14:59:48 (570 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Het partuur van Gert-Anne van der Bos, Taeke Triemstra en Tjisse Steenstra boekte zaterdag in een zonnig Morra alweer de vierde achtereenvolgende zege van dit seizoen. In de finale die het aankijken meer dan waard was werd de formatie van Bauke Triemstra, Dylan Drent en Hendrik Kootstra op 5-2 en 6-4 geklopt. (Foto: Geert van Tuinen).

Vlnr: Taeke Triemstra, Tjisse Steenstra en Gert-Anne van der Bos

 

Partuur Naomi Wiersma wint in Reduzum
Gepost op: Zaterdag 01 juni @ 14:51:35 (209 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Naomi Wiersma (Workum), Marlies Bonnema (Winsum) en Fiera de Vries (Sexbierum) zijn zaterdag in Reduzum winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor meisjes. (Foto's: Henk Hempenius).

 

Trio Serena Hovenga wint in Grou
Gepost op: Zaterdag 01 juni @ 14:45:17 (381 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Serena Hovinga (marsum), Lobke Vlasbloem (Makkum) en Aluca Bouma (Grou) zijn zaterdag in Grou winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor de dames eerste klasse.

 

Partuur Jesse Greidanus wint in Mantgum
Gepost op: Zaterdag 01 juni @ 14:32:55 (168 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Jesse Greidanus (Winsum) en Douwe Palsma (Menaam) zijn zaterdag in Mantgum winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor pupillenjongens.

 

Partuur Simon Zijlstra wint in Bitgum
Gepost op: Zaterdag 01 juni @ 14:20:29 (630 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Simon Zijlstra (Easterlittens), Jelle Scharringa en Paulus Yde Walda (beide uit Wjelsryp) zijn zaterdag in Bitgum verrassend winnaar geworden van de vrije formatie partij voor de heren eerste klasse. (Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Simon Zijlstra, Jelle Scharringa en Paulus Yde Walda



 

Bolsward wint in Raerd
Gepost op: Zaterdag 01 juni @ 14:10:34 (180 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Bolsward (Femke Folkerts, Inge Blanke en Noa Elzinga) is zaterdag in Raerd winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor schoolmeisjes.


 

LKC Sonnenborgh wint in Makkum
Gepost op: Zaterdag 01 juni @ 13:22:19 (260 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Leeuwarden (Harmen Zuidema en Otte Algra) zijn zaterdag in Makkum winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor schooljongens.

 

Partuur Jurrit Osinga wint in Vrouwenparochie
Gepost op: Vrijdag 31 mei @ 00:27:23 (314 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019
Jurrit Osinga (Ingelum), Karel Monfils (Kimswerd) en Marco van Dijk (Ferwert) zijn donderdag in Vrouwenparochie winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor jongens.

 

Hendrik Kootstra neemt Minnertsga bij de hand in Tzummarum
Gepost op: Donderdag 30 mei @ 15:36:18 (735 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Aan de hand van de weer ijzersterk kaatsende Hendrik Kootstra wist Minnertsga na Weidum ook Tzummarum op zijnerelijst te schrijven. De wedstrijd op Hemelvaartdag is al jaren de opmaat naar de traditionele bondspartij die op maandag 10 juni in Franeker wordt verkaatst. (Foto's: Henk Bootsma).

 

De Sterke Earm wint in Dronryp
Gepost op: Donderdag 30 mei @ 14:54:30 (642 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Kaatsvereniging De Sterke Earm uit Groningen met de kaatssters Anne Monfils, Jeska de Boer en Marrit Zeinstra is donderdag in Dronryp winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor de dames hoofdklasse. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Anne Monfils, Marrit Zeinstra en Jeska de Boer

 

Partuur Tiede Boorsma wint in Heerenveen
Gepost op: Donderdag 30 mei @ 13:36:49 (431 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Tiede Boorsma (Sint Nicolaasga), Egbert Bootsma (Itens) en Jan de Jong (Menaam) zijn donderdag als eerste uit de bus gekomen bij de heren 50+ d.e.l.- wedstrijd. (Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Tiede Boorsma, Egbert Bootsma en Jan de Jong

 

55+ kaatste op Sonnenborgh
Gepost op: Woensdag 29 mei @ 19:57:59 (357 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Op woensdag 29 mei hielden de 55 plussers hun tweede partij op het fraaie Sonnenborgh in Leeuwarden. Onder ideale omsandigheden streden 64 kaatsers om de vleesprijzen.

De winnaars vlnr: Tjeerd de Jong, Theun Hoekstra en Anne Kramer

 

Marten Bergsma feintsje fan Menaam
Gepost op: Zondag 26 mei @ 16:43:14 (776 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Marten Bergsma uit Minnertsga gaat het komende jaar als Feintsje fan Menaam door het kaatsleven. Aan het eind van een koude kaatsdag werd hij toch wel enigszins verrassend gekroond tot koning van de Gouden Willem partij. (Foto's: Henk Bootsma).

Vlnr: Hendrik Kootstra, Marten Bergsma (koning) en Dylan Drent

 

Makkum wint in Ried
Gepost op: Zondag 26 mei @ 16:04:33 (198 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019
Makkum (Chantal de Witte, Larissa Smink en Anouk Smink) is zondag in Ried winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor meisjes.


 

KV Sjirk de Wal wint bij jongens
Gepost op: Zondag 26 mei @ 15:50:24 (347 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019
Dronryp (Rick Minnesma, Mark Minnesma en Jorn Lars van Beem) is zondag in Leeuwarden winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor jongens.

 

Trio Jildou Sweering wint in Berltsum
Gepost op: Zondag 26 mei @ 15:44:47 (321 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Jildou Sweering, Marte Altenburg en Jennie Terpstra zijn zondag in Berltsum winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor de dames eerste klasse. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Marte Altenburg, Jennie Terpstra en Jildou Sweering

 

Trio Nynke Sijbrandij pakt eerste zege van het seizoen
Gepost op: Zondag 26 mei @ 15:34:24 (395 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Nynke Sijbrandij, Imke van der Leest en Marrit Zeinstra behaalden zondag in Berltsum de eerste zege van het seizoen. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Imke van der Leest, Nynke Sijbrandij en Marrit Zeinstra

 

Tymen Bijlsma wint in eigen stad
Gepost op: Zondag 26 mei @ 14:54:46 (211 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


De grote d.e.l.-partij in Bolsward is gewonnen door Tymen Bijlsma (Bolsward) en Rudmer Faber (Achlum) uit een lijst van 22 tweetallen.

 

Partuur Ludwig Seerden wint in Schingen
Gepost op: Zondag 26 mei @ 14:48:56 (386 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Ludwig Seerden (Franeker), Eddy Sjollema (Harlingen) en Bauke Posthuma (Folsgare) zijn zondag in Schingen winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de heren 50+.

Vlnr: Ludwig Seerden, Eddy Sjollema en Bauke Posthuma

 

Riemer Hoekstra koning 37ste Wassenaarpartij
Gepost op: Zondag 26 mei @ 14:42:51 (424 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Jan Jelle Jongsma (Damw‚ld), Redmer Zaagemans (Witmarsum) en Riemer Hoekstra (Ee) zijn zondag in Hķns winnaar geworden van de 37ste Wassenaarpartij een d.e.l. - wedstrijd voor de heren eerste klasse. (Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Jan Jelle Jongsma, Riemer Hoekstra (koning) en Redmer Zaagemans

 

Partuur Tymen Bijlsma wint in Niawier
Gepost op: Zaterdag 25 mei @ 18:19:47 (178 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019
Tymen Bijlsma (Bolsward) en Thijs Lanting (Scharnegoutum) zijn zaterdag in Niawier winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor pupillenjongens.

 

Federatiekaatsen in Schettens met 62 deelnemers
Gepost op: Zaterdag 25 mei @ 18:11:16 (152 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Sportvereniging Longerhouw Schettens (SLS) organiseerde zaterdag in Schettens een federatiewedstrijd van de Federatie WŻnseradiel-Bolsward-Workum. Er waren 62 jeugdige kaatsers verdeeld over welpenmeisjes, welpenjongens, pupillen- meisjes, pupillenjongens en schooljongens/meisjes. (Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Douwe Faber en Femke Dijkstra

 

Partuur Redmer Zaagemans wint in Tzum
Gepost op: Zaterdag 25 mei @ 15:49:33 (384 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Redmer Zaagemans (Witmarsum), Willem Jan Postma (Bolsward) en Frans Dooper (Witmarsum) zijn zaterdag in Tzum winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de heren tweede klasse.

 

Partuur Frans Oosterbaan wint in Dokkum
Gepost op: Zaterdag 25 mei @ 15:45:33 (173 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Frans Oosterbaan (Scharnegoutum) en Melle Talsma (Achlum) zijn zaterdag in Dokkum winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor welpen jongens.

 

Partuur Sophie Kroondijk wint in Itens
Gepost op: Zaterdag 25 mei @ 15:40:43 (205 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019
Sophie Kroondijk (Sint Annaparochie) en Minke Tjalsma (Bolsward) zijn zaterdag in Itens winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor pupillenmeisjes.

 

Partuur Lisanne Scharringa wint in Paesens-Moddergat
Gepost op: Zaterdag 25 mei @ 15:33:19 (224 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Lisanne Scharringa (Dronryp) en Fardau Krotje (Dronryp) zijn zaterdag in Paesens-Moddergat winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor schoolmeisjes.

 

Partuur Jorn Lars van Beem wint in Lollum
Gepost op: Zaterdag 25 mei @ 15:26:58 (274 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019
Jorn Lars van Beem (Dronryp), Hessel Postma (Winsum) en Klaas Gerrit Meulenaar (Baard) zijn zaterdag in Lollum winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor jongens.


 

Partuur Roelie Kroondijk wint in Tzum
Gepost op: Zaterdag 25 mei @ 15:19:37 (258 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Roelie Kroondijk (Easterein), Jannica van der Ploeg (Stiens) en Ineke van der Ploeg (Ried) zijn zaterdag in Tzum winnaar geworden van de d.e.l.-wedstrijd voor de dames eerste klasse.

 

Kevin Jordi Hiemstra koning in Berltsum
Gepost op: Zaterdag 25 mei @ 14:33:08 (392 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Cornť Tuinenga (Berltsum), Kevin Jordi Hiemstra(Koarnjum) en Gjalt Sjirk de Groot (Mantgum) zijn zaterdag in Berltsum winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor heren eerste klasse.

Vlnr: Gjalt Sjirk de Groot, Kevin Jordi Hiemstra (koning) en Cornť Tuinenga

 

Jeska Terpstra koningin op Gouden Wilhelminapartij
Gepost op: Zaterdag 25 mei @ 14:24:54 (594 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Anne Monfils, Jeska Terpstra en Louise Krol moesten van ver komen maar pakten op de meet toch nog de winst. In een onderhoudende finale kwam het favoriete partuur van Anne Berber Zeinstra, Sandra Hofstra en Manon Scheepstra op 5-5 en 6-6 een slag te kort. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Anne Monfils, Jeska Terpstra (koningin) en Louise Krol

 

Partuur Roel Pieter de Jong wint in Goutum
Gepost op: Vrijdag 24 mei @ 17:27:55 (418 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Roel Pieter de Jong (Ried), Lieuwe van der Werff (Koarnjum) en Wessel van der Woud uit Goutum (bijgeloot voor Jesper Tolsma) zijn vrijdagavond in Goutum winnaar geworden van de tweede wedstrijd in de nieuwe juniorencompetitie. (Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Lieuwe van der Werff, Roel Pieter de Jong en Wessel van der Woud

 

Partuur Jorrit Palma wint in Marsum
Gepost op: Maandag 20 mei @ 13:18:23 (133 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Jorrit Palma (Tzum) en Lieuwe van der Kamp (Nijland) zijn zondag in Marsum winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor pupillenjongens.


 

Partuur Linda van der Meer wint in Makkum
Gepost op: Maandag 20 mei @ 09:25:57 (173 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Linda v.d. Meer (Dronryp) en Nina-Claire Wijning (Sint Annaparochie) zijn zondag in Makkum winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor pupillenmeisjes.

 

Bolsward wint bij schoolmeisjes
Gepost op: Maandag 20 mei @ 06:35:17 (164 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Bolsward (Inge Blanke, Femke Folkerts en Noa Elzinga) zijn zondag in Harlingen winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor schoolmeisjes.

 

Partuur Thomas Dijkstra wint in Wergea
Gepost op: Zondag 19 mei @ 17:52:56 (239 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Thomas Dijkstra (Berltsum), Jitze Floris (Joure) en Jesse Kroondijk (Sint Annaparochie) zijn zondag in Wergea winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor jongens.

 

Taeke Triemstra koning op kermispartij Sint Annaparochie
Gepost op: Zondag 19 mei @ 16:02:38 (592 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Gert-Anne van der Bos, Taeke Triemstra en Tjisse Steenstra boekten op een kil sportpark ĎDe Waaieí alweer de derde overwinning van dit seizoen. In een hele aardige en onderhoudende finale was men iets eerder bij de meet dan het prima kaatsende drietal Menno van Zwieten, Kees van der Schoot en Erwin Zijlstra. (Foto's: Henk Bootsma).

 

Arum wint in Raerd
Gepost op: Zondag 19 mei @ 15:22:11 (365 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Arum (Pieter den Breejen, Rinnert Tolsma en Mathijs Buma) pakten vandaag in Raerd de zege bij de afdelingswedstrijd voor schooljongens.

 

Ilse Tuinenga koningin in Winsum
Gepost op: Zondag 19 mei @ 15:10:55 (472 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Ilse Tuinenga, Sjanet Wijnia en Manon Scheepstra pakten in Winsum de tweede zege van het seizoen. Met dit verschil dat Sjanet Wijnia weer terug was van haar blessure. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Manon Scheepstra, Ilse Tuinenga en Sjanet Wijnia

 

Trio Anne Berber Zeinstra wint in Winsum
Gepost op: Zondag 19 mei @ 15:05:54 (318 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Anne Berber Zeinstra, Lotte Delgrosso en Kim Dijkstra zijn zondag in Winsum winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor de dames eerste klasse.

 

Partuur Hein Rodenhuis wint heren 30+ in Pingjum
Gepost op: Zondag 19 mei @ 13:51:07 (334 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Hein Rodenhuis (Ried), Igor Kuiper (Pingjum) en Ane Jan Knol (Bolsward) zijn zondag in Pingjum winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de heren 30+. (Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Hein Rodenhuis, Ane Jan Knol, Igor Kuiper

 

Partuur Fiera de Vries wint in Easterein
Gepost op: Zondag 19 mei @ 13:42:38 (301 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Fiera de Vries (Sexbierum), Inge Jansma (Dronryp) en Gerde Lycklama Š Nijeholt (It Heidenskip) zijn zondag in Easterein winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de meisjes.

 

Trio Auke Boomsma wint bij heren 1ste klasse
Gepost op: Zaterdag 18 mei @ 14:43:09 (595 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Auke Boomsma, Marten Feenstra en Laas Pieter van Straten zijn zaterdag in Paesens winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor de heren eerste klasse. (Foto: Henk Bootsma).

Vlnr: Laas Pieter van Straten, Auke Boomsma en Marten Feenstra

 

Trio Youri de Groot wint in Paesens
Gepost op: Zaterdag 18 mei @ 14:38:23 (492 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Youri de Groot (Menaam), Jelle Cnossen (Bolsward) en Pieter Jan Leijenaar (Exmorra) zijn zaterdag in Paesens winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor de heren tweede klasse. (Foto: Henk Bootsma).

Vlnr: Jelle Cnossen, Pieter Jan Leijenaar en Youri de Groot

 

Partuur Teake van der Walt wint de B-klasse 50+
Gepost op: Vrijdag 17 mei @ 17:21:24 (392 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Teake van der Walt (vervanger van Auke Akkerman) uit Sexbierum, Hans Hilarides (Sint Jacoboparochie) en Jan Heida uit Mantgum (bijgeloot) zijn vrijdag in Sint Annaparochie winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de heren 50+ in de B-klasse. (Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Teake van der Walt, Hans Hilarides en Jan Heida

 

Partuur Piet Zondervan wint in St. Annaparochie
Gepost op: Vrijdag 17 mei @ 17:12:07 (465 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Piet Zondervan (Jorwert), Piet Machiela (Sint Jacobiparochie) en Lieuwe Althof (Stiens) zijn vrijdag in Sint Annaparochie winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de heren 50+. (Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Piet Machiela, Piet Zondervan en Lieuwe Althof

 

De 55+ weer de wei in
Gepost op: Woensdag 15 mei @ 15:40:25 (392 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Eindelijk was het weer zo ver dat het veld opgezocht kon worden door 76 kaatsers onder een stralend zonnetje met een heerlijke kaatstemperatuur. Onder leiding van Jan (als vervanger van Piet Keizer) werd strak de hand gehouden aan het tijdsschema mede daardoor en was er een vlot wedstrijdverloop.

De winnaars vlnr: Jan Boorsma, Piet Bosgraaf en Rienk de Groot

 

Partuur Ruurd Oosterbaan wint in Sneek
Gepost op: Maandag 13 mei @ 05:17:43 (213 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Ruurd Oosterbaan (Scharnegoutum) en Joachim Schaaf (Bitgummole) zijn zondag in Sneek winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de welpen jongens.

 

Trio Ilse Tuinenga wint ook zonder Sjanet Wijnia
Gepost op: Zondag 12 mei @ 18:49:59 (364 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Ook zonder de geblesseerde Sjanet Wijnia was de zege op de eerste vrije formatiewedstrijd voor de dames hoofdklasse een prooi voor Ilse Tuinenga, Sjoukje Visser en Manon Scheepstra. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Ilse Tuinenga, Sjoukje Visser en Manon Scheepstra

 

Dronryp wint in Holwerd
Gepost op: Zondag 12 mei @ 16:32:01 (546 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Dronryp (Rick Minnesma, Mark Minnesma en Jorn Lars van der Beem) is zondag in Holwerd winnaar geworden van de traditionele afdelingswedstrijd voor jongens.



 

Er staat geen maat op trio Gert-Anne van der Bos
Gepost op: Zondag 12 mei @ 16:12:30 (715 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Gert-Anne van der Bos, Taeke Triemstra en Tjisse Steenstra lieten in Stiens bij de jubilerende kaatsvereniging DE BOER zien dat ze dit seizoen ook weer hoge ogen gooien op de vrije formatie wedstrijden. Net als vorige week in Franeker moesten zij viermaal aan de bak om als winnaar de arena te mogen verlaten maar ondanks die extra wedstrijd stond er in Stiens geen maat op. (Foto's: Henk Bootsma).

 

Partuur Noa Elzinga wint in GoŽnga
Gepost op: Zondag 12 mei @ 15:23:15 (264 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Noa Elzinga (Bolsward) en Judith Cuperus (Nijland) zijn zondag in GoŽnga winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor schoolmeisjes.

 

Partuur Martsen van der Goot wint in GoŽnga
Gepost op: Zondag 12 mei @ 15:11:04 (165 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Martsen van der Goot (GoŽnga) en Maud Hellinga (Dronryp) zijn zondag in GoŽnga winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor pupillenmeisjes.

 

Trio Menno van Zwieten wint in Grou
Gepost op: Zondag 12 mei @ 15:02:03 (580 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Menno van Zwieten (Heerenveen), Kees van der Schoot (Leeuwarden) en Erwin Zijlstra (Easterlittens) zijn zondag in Grou winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor heren eerste klasse.

Vlnr: Erwin Zijlstra, Kees van der Schoot en Menno van Zwieten

 

Partuur Anne Berber Zeinstra wint in Boazum
Gepost op: Zondag 12 mei @ 14:36:47 (411 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Anne Berber Zeinstra (Peins), Lotte Delgrosso (Marsum) en Kim Dijkstra (Makkum) zijn zondag in Boazum winnaar geworden van de eerste vrije formatiewedstrijd voor de dames eerste klasse. (Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Kim Dijkstra, Anne Berber Zeinstra en Lotte Delgrosso

 

Partuur Ate Bierma wint in Harlingen
Gepost op: Zaterdag 11 mei @ 17:17:38 (432 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Ate Bierma (Menaam), Jan Heida (Mantgum) en Johan Hiemstra (Sint Annaparochie) zijn zaterdag in Harlingen winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de heren 50+.

 

Partuur Auke Boomsma wint d.e.l.- wedstrijd voor junioren
Gepost op: Zaterdag 11 mei @ 14:53:42 (436 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Auke Boomsma (Morra), Hielke Beijering (Hijum) en Pieter Jan Leijenaar (Exmorra) zijn zaterdag in Sint Jacobiparochie winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor junioren. (Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Pieter Jan Leijenaar, Hielke Beijering en Auke Boomsma

 

Ilse Tuinenga neemt partuur bij de hand
Gepost op: Vrijdag 10 mei @ 17:35:41 (486 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Ilse Tuinenga, Klasine Huistra en Louise Krol pakten vrijdag op de traditionele d.e.l. - wedstrijd van KV DE Boer uit Stiens de zege. Met opslager Ilse Tuinenga als grote animator was er voor de concurrenten weinig eer te behalen. Ilse liet bovendien zien dat zij prima uit de winter is gekomen en dat zij nu al dicht tegen de topvorm aan zit. (Foto's: Henk Bootsma).

Ilse Tuinenga 'koninklijk' in Stiens

 

Partuur Noa Elzinga wint in Dronryp
Gepost op: Maandag 06 mei @ 15:42:11 (211 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Noa Elzinga (Bolsward) en Janneke Posthumus (Ried) zijn zondag in Dronryp winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor schoolmeisjes. (Foto: Remco Visser).

 

Partuur Fiera de Vries wint in Oude Leije
Gepost op: Zondag 05 mei @ 18:37:43 (297 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Fiera de Vries (Sexbierum), Julia Marthine Rienks (Dronryp) en Iris Oosterbaan (Scharnegoutum) zijn zondag in Oude Leije winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor meisjes.

 

Partuur Manouk Scharringa wint in Herbaijum
Gepost op: Zondag 05 mei @ 17:30:35 (214 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Manouk Scharringa (Dronryp) en Maud Hellinga (Dronryp) zijn zondag in Herbaijum winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor pupillenmeisjes.

 

Partuur Brent Timmerman wint in Harlingen
Gepost op: Zondag 05 mei @ 17:22:04 (284 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Brent Timmerman (Dronryp) en Jurre Reitsma (Exmorra) zijn zondag in Harlingen winnaar geworden van de d.e.l. -wedstrijd voor schooljongens.

 

Partuur Van der Bos wint op de valreep
Gepost op: Zondag 05 mei @ 16:11:06 (762 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Gert-Anne van der Bos, Taeke Triemstra en Tjisse Steenstra moesten zondag diep gaan maar aan het eind van een koude dag op een redelijk gevuld SjŻkel‚n was de zege toch weer voor hen. (Foto's: Henk Bootsma).

 

Partuur Jelle Attema wint in Menaam
Gepost op: Zondag 05 mei @ 15:33:48 (547 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Jelle Attema (Idsegahuizum), Gabe Jan van Popta (Lollum) en Patrick Scheepstra (Franeker) pakten zondag op de eerste vrije formatiewedstrijd voor eersteklassers de winst. (Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Jelle Attema, Gabe Jan van Popta en Patrick Scheepstra

 

Trio Doede Rients Okkema wint in Menaam
Gepost op: Zondag 05 mei @ 15:23:15 (589 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Doede R. Okkema (Easterein), Sjoerd Teake Kooistra (Hartwerd) en Sybren Poelsma (Dronryp) zijn zondag in Menaam winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor tweedeklassers. (Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Sybren Poelsma, Sjoerd Teake Kooistra en Doede R. Okkema



 

Partuur Steven Koster wint in Damw‚ld
Gepost op: Zondag 05 mei @ 15:16:18 (408 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019
Steven Koster (Tzum), Allard van Wigcheren (Berltsum) en Simon van der Vaart (Spannum) zijn zondag in Damw‚ld winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de jongens.

 

Pieter Hoogland en Ruurd Oosterbaan winnen in Balk
Gepost op: Zondag 05 mei @ 14:01:00 (296 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


De eerste kransen van het seizoen voor de KNKB-welpen gingen zondagmiddag mee naar Blije en Scharnegoutum. Pieter Hoogland en Ruurd Oosterbaan gingen in Balk met de zege aan de haal.

Vlnr: Ruurd Oosterbaan en Pieter Hoogland

 

Partuur Roel Sijbesma wint in Pingjum
Gepost op: Zaterdag 04 mei @ 18:42:44 (739 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Roel Sijbesma (Easterein), Hilbrand Smit (Witmarsum) en Johannes Siegersma (Berltsum) zijn zaterdag in Pingjum winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de heren 50+.

Vlnr: Hilbrand Smit, Roel Sijbesma en Johannes Siegersma

 

KV Onderling Genoegen Huizum wint in Franeker
Gepost op: Zaterdag 04 mei @ 15:46:35 (709 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


De openingswedstrijd van het seizoen 2019 voor de dames hoofdklasse is zaterdag in Franeker geŽindigd in een zege voor kaatsvereniging Onderling Genoegen uit Huizum. In mooie en spannende finale wist het drietal Anna Dieuwke Dijkstra, Nynke Sijbrandij en Manon Scheepstra het prima kaatsende Easterein op de traditionele afdelingswedstrijd net een slag voor te blijven. (Foto's: Henk Bootsma).

Manon Scheepstra koningin in Franeker

 

Berltsum wint afdelingswedstrijd junioren in Peins
Gepost op: Zaterdag 04 mei @ 14:24:54 (531 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Berltsum heeft zaterdag in Peins op het nippertje de afdelingswedstrijd voor junioren gewonnen. (Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Wytze Wassenaar, Patrick van Dellen en Cornť Tuinenga

 

Hendrik Kootstra toont vorm bij winnend Minnertsga
Gepost op: Zondag 28 april @ 15:53:02 (909 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Uit een lijst van slechts 29 parturen is Minnertsga met de kaatsers Marten Bergsma, Hijlke Bruinsma en Hendrik Kootstra zondag in Weidum winnaar geworden van de traditionele Bangma partij een afdelingswedstrijd voor de heren hoofdklasse. (Foto's: Henk Bootsma).

 

Allard Hoekstra koning in Holwerd
Gepost op: Zaterdag 27 april @ 17:00:26 (671 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Jan Hof (Franeker), Allard Hoekstra (Franeker) en Riemer Hoekstra (Ee) zijn zaterdag in een koud Holwerd winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd die open stond voor zowel hoofd-eerste klasse, junioren en senioren.

Vlnr: Riemer Hoekstra, Allard Hoekstra (koning) en Jan Hof

 

Zomerse temperaturen in De Trije
Gepost op: Donderdag 25 april @ 09:10:59 (361 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Voorafgaand aan de laatste partij van 'it winterskoft' van de 55+ werd een minuut stilte in acht genomen ter nagedachtenis aan oud 55+ kaatser Joost Schaap uit Tirns.

De winnaars vlnr: Ludwig Seerden, Wieger Boonstra en Jaap van der Veen

 

Ludwig Seerden koning jubilerende VVK
Gepost op: Zaterdag 20 april @ 15:52:56 (645 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Ludwig Seerden (Franeker), Roel Venema (Bolsward) en Ale Mosselman (Goutum ) zijn zaterdag in Menaam winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd van de VVK. (Foto: L. Bosch).
Vlnr: Ale Mosselman, Ludwig Seerden en Roel Venema

 

Bijna het veld weer in...
Gepost op: Woensdag 10 april @ 13:36:01 (407 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Vandaag was het met 86 kaatsers op de lijst de een na laatste partij in de Trije van dit voorjaar. Vanaf mei zoeken we weer het veld op wat er nu al verleidelijk uit zag gezien het mooie zonnetje. Gelukkig was de temperatuur in de Trije nog wel wat aangenamer en zeker geen koude wind.

De winnaars vlnr: Harke Anema, Tom Zuiderhof en Age van der Goot

 

Weer volop spanning bij de 55+
Gepost op: Woensdag 27 maart @ 17:56:06 (489 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Voor het begin van de kaatsdag werd er een minuut stilte gehouden voor oud-kaatser van de 55+ Sipke Wiersma uit Minnertsga. Sipke heeft voor het laatst in april 2015 mee gekaatst bij de 55+ en was een van de oudste deelnemers.

De winnaars vlnr: Oeds de Roos, Sjouke Herrema en Jelle de Boer

 

Stormachtig kaatsweer
Gepost op: Woensdag 13 maart @ 16:18:47 (494 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Het was 14 dagen geleden bijna 20 graden. Vandaag 13 maart gierde de stormachtige wind om de Trije in Franeker waar weer 100 kaatsers bij elkaar waren gekomen.

De winnaars vlnr: Andries Gillebaard, Hein Nijdam en Lieuwe Bosch

 

Weer 100 kaatsers actief in sporthal de Trije
Gepost op: Woensdag 27 februari @ 17:54:17 (653 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Terwijl buiten de thermometer bijna de 20 graden aantikte werd er in sporthal De Trije met ít swit far de kop weer gekaatst. Met weer 34 partuur op de lijst moest er stevig de hand aan gehouden worden maar lukte het weer om 4 uur alle partijen afgerond te hebben.

De winnaars vlnr: Piet Stellingwerf, Anne Baarda en Gerrit bij de Weg

 

Kr‚nsen foar Klaas, Ale en Roel
Gepost op: Donderdag 14 februari @ 16:09:46 (806 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Woensdag was het weer volle bak in sporthal De Trije in Franeker. Liefst 106 50+ lieten zich weer van hun beste kant zien. Net als altijd werd er weer met verve gestreden om de vleesprijzen Geen zee ging de mannen daarbij te hoog.

De winnaars vlnr: Klaas Postma, Ale Mosselman en Roel Zijlstra

 

Maar liefst 16 prijswinnaars bij de 55+
Gepost op: Woensdag 30 januari @ 17:51:20 (834 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Met bijna 100 kaatsers was de Trije weer goed gevuld. Met verschillende snelle partijen op 6-0 en 6-1 standen was de verwachting op tijd klaar te zijn maar het venijn zat hem weer in de staart met verschillende 5-5 partijen. Uiteindelijk waren we toch redelijk op tijd klaar en kon iedereen op tijd naar huis zonder de wel verwachte maar niet gevallen sneeuw.

De winnaars vlnr: Jan Boorsma, Sjoerd Nicolai en Jan Feenstra

 

Ouwe seunen slaan voorbest op bij 55+
Gepost op: Woensdag 16 januari @ 20:05:11 (829 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Invloed Harlinger verbrandingsoven op kaatsers?
Regelmatig lezen we in de krant over wel of niet uitstoten van vreemde stoffen van de vuilverbrandingsoven in Harlingen. Opvallend is in ieder geval dat maar liefst 4 ďouwe seunení in de prijzen vielen bij de 55-plussers.

De winnaars vlnr: Age van der Goot, Roel Zijlstra en Nanne Tichelaar

 

Nieuw jaar - nieuwe kansen bij de 55+
Gepost op: Maandag 31 december @ 19:13:44 (1065 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


De voorzitter had het met de eerste partij van het nieuwe jaar zoals elk jaar weer druk met handje schudden en daarbij de beste wensen geven aan 92 kaatsers die weer begonnen in het nieuwe jaar. Een bijzonder jaar omdat eind van het jaar het 55+ kaatsen zijn 25-jarig jubileum gaat vieren.

De winnaars vlnr: Jan Veenstra, Jan Kwast en Oeds Broersma

 

Copyright © Acquisitie- en advertentiebureau Boppeslach 2002-2019
Alle rechten, waaronder het auteursrecht, zijn aan Acquisitie- en advertentiebureau Boppeslach voorbehouden.
Gehele of gedeeltelijke overname, plaatsing op andere sites, verveelvoudiging op welke andere wijze dan ook en/of commercieel gebruik van deze informatie is niet toegestaan, tenzij hiervoor uitdrukkelijk schriftelijke toestemming is verleend door Boppeslach of tenzij aan de onderstaande voorwaarden wordt voldaan. Het is, behoudens de terzake wettelijk verankerde rechten, niet toegestaan teksten of beeldmateriaal over te nemen
c.q. te publiceren zonder toestemming van Acquisitie- en advertentiebureau Boppeslach.

Nieuwsberichten, vragen en opmerkingen kunt u richten aan jbraaksma@planet.nl of telefoon 0517 - 39 68 20