Welkom op de website van www.kaatsen.nlFrythermoYour DJ
Home  ∑  Nieuwsarchief  

   Menu
Home
Nieuwsarchief
Web Links
Spelregels
Parturen 2019

   Websponsors
Middelsee schilders
Your-DJ
Laanstra en Roersma
Opel Deinum Franeker
Copy service
Van Smeden IJzerwaren en Gereedschappen
Bouwbedrijf Bruinsma
Nijholt

   Agenda
< juli >
  Ma Di Wo Do Vr Za Zo
> 01 02 03 04 05 06 07
> 08 09 10 11 12 13 14
> 15 16 17 18 19 20 21
> 22 23 24 25 26 27 28
> 29 30 31        



Agenda deze week:

Woensdag, september 25
Evenement start om 10:00 Heren 55+ d.e.l.
Zaterdag, september 28
Evenement start om 11:00 Alle categorieŽn d.e.l. + verl. ronde



Zoek agenda door op...



Agenda van vandaag:

Geen events vandaag

Webalizer web stats

Onderwerpen > Wedstrijduitslagen 2019
Wedstrijduitslagen 2019
 

Gert-Anne van der Bos besluit seizoen in stijl
Gepost op: Zondag 15 september @ 16:01:14 (832 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Gert-Anne van der Bos, de 30-jarige opslager uit Mantgum, kaatste zondag op de befaamde Oldehovepartij een berepartij. Met zijn opslag als machtig wapen was hij voor zijn tegenstanders bijna niet te bekaatsen. (Foto's: Henk Bootsma).

 

Ilse Tuinenga koninklijk op Oldehovepartij
Gepost op: Zondag 15 september @ 15:06:42 (430 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Het op papier best gelote partuur maakte op de Oldehovepartij geen fout en zegevierde met twee vingers in de neus. Ilse Tuinenga, Imke van der Leest en Louise Krol waren net als een week tevoren in Marsum door het lot aan elkaar verbonden en maakten nu niet de fout die hun in Marsum de overwinning koste. (Foto: Henk Bootsma).

Vlnr: Louise Krol, Ilse Tuinenga (koningin) en Imke van der Leest

 

Natte dag deert de meeste 55-plussers niet
Gepost op: Woensdag 11 september @ 15:22:45 (455 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Met 78 kaatsers op de lijst was er weer genoeg animo om op Sonnenborgh te kaatsen. Helaas was de regen een spelbreker deze dag. Een aantal kaatsers meende helaas al bij voorbaat de handdoek in de ring te moeten gooien door niet te willen kaatsen.

De winnaars vlnr: Ron Oortwijn, Daan Groen en Willem de Vries

 

Marten Bergsma prolongeert koningschap
Gepost op: Zondag 08 september @ 16:50:59 (814 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Het was zondag in Marsum bepaald geen verrassing dat de zege op de Grote Dr. H. Popta partij werd opgeeist door het partuur van Marten Bergsma, Dylan Drent en Hendrik Kootstra. (Foto's: Henk Bootsma).

 

Partuur Anna Miedema wint in Stiens
Gepost op: Zondag 08 september @ 15:30:28 (182 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Anna Miedema (Stiens) en Anna Lotte van Beem (Dronryp) zijn zondag in Stiens winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor welpen meisjes.

 

Partuur Melle Talsma wint in Stiens
Gepost op: Zondag 08 september @ 15:22:21 (197 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Melle Talsma (Achlum) en Sigert Bouma (Hķns) zijn zondag in Stiens winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor welpen jongens.

 

Partuur Brecht Grovenstein wint in Sneek
Gepost op: Zondag 08 september @ 15:15:30 (200 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019
Brecht Grovenstein (Winsum) en Inez Bosch (Arum) zijn zondag in Sneek winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor pupillenmeisjes.


 

Partuur Jorrit Palma wint in Ysbrechtum
Gepost op: Zondag 08 september @ 15:09:24 (171 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Jorrit Palma (Tzum) en Jorrit Buwalda (Franeker) zijn zondag in Ysbrechtum winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor pupillenjongens.

 

Partuur Haye Tseard van der Hem wint in Huizum
Gepost op: Zondag 08 september @ 15:01:05 (252 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Haye Tseard van der Hem (Dronryp), Christiaan Stremler (Exmorra) en Rick Minnesma (Dronryp) zijn zondag in Huizum winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor jongens.

 

Jouke Bosje koning 69ste Lytse PC
Gepost op: Zondag 08 september @ 14:53:19 (538 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Andrť van Dellen (Berltsum), Bauke Dijkstra (Easterein) en Jouke Bosje (Leeuwarden) zijn zondag in Mantgum winnaar geworden van de 69ste editie van de Lytse PC een vrije formatiewedstrijd voor de heren eerste klasse. (Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Bauke Dijkstra, Jouke Bosje (koning) en Andrť van Dellen

 

Partuur Lisanne Scharringa wint in Damw‚ld
Gepost op: Zondag 08 september @ 14:17:08 (190 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Lisanne Scharringa (Dronryp) en Suzanna Allema (Niawier) zijn zondag in Damw‚ld winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor schoolmeisjes.

 

Partuur Nick van der Walt wint in Damw‚ld
Gepost op: Zondag 08 september @ 14:12:17 (190 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Nick van der Walt (Sexbierum), Sjouke Beimers (Bitgummole) en Wiebe van Wier (Peins) zijn zondag in Damw‚ld winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor schooljongens.

 

Partuur Sjouke de Groot wint B-klasse 50+ in Goutum
Gepost op: Zaterdag 07 september @ 15:30:31 (407 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Sjouke de Groot (Easterlittens), Ate Bierma (Menaam) en Hans Diekman (Augustinusga) zijn zaterdag in Goutum als eerste geŽindigd in de B-klasse van de heren 50+ door elkaar loten. (Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Ate Bierma, Hans Diekman en Sjouke de Groot

 

Partuur Tjeerd Dijkstra wint in Goutum
Gepost op: Zaterdag 07 september @ 15:09:41 (434 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Tjeerd Dijkstra (Easterein), Dirk Machiela (Sint Jacobiparochie) en Ibo Nicolay (Britsum) zijn zaterdag in Goutum winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de heren 50+. (Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Ibo Nicolay, Tjeerd Dijkstra en Dirk Machiela

 

Partuur Serena Hovenga verrassende winnaar in Marsum
Gepost op: Zaterdag 07 september @ 14:18:37 (590 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Winnen in de eigen woonplaats, het is en blijft bijzonder. De vreugdekreten van Serena Hovenga en Lotte Delgrosso waren niet van de lucht nadat ze met Harmke Siegersma de door kaatsvereniging Foarķt georganiseerde door-elkaar-laten dames hoofdklassepartij in hun woonplaats Marsum op hun naam hadden geschreven. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Lotte Delgrosso, Harmke Siegersma en Serena Hovenga

 

Partuur Egbert Bootsma wint in Menaam
Gepost op: Zondag 01 september @ 16:12:40 (424 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019
Egbert Bootsma (Itens), Jan Fokke Mulder (Dronryp) en Jan Bruinsma (heerenveen) zijn zondag in Menaam winnaar gewordenvan de d.e.l. - wedstrijd voor de heren 50+.

 

Eind goed al goed voor trio Bauke Triemstra
Gepost op: Zondag 01 september @ 16:07:27 (673 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


De formatie van Bauke Triemstra, Dylan Drent en Hendrik Kootstra boekte bij het sluiten van de markt alsnog een tweede zege op de vrije formatie wedstrijd van kaatsvereniging Jan Reitsma te Pingjum. (Foto's: Henk Bootsma).

Koning en onderkoning!

 

Jouke Bosje koning in Reduzum
Gepost op: Zondag 01 september @ 14:54:50 (644 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Andrť van Dellen (Berltsum), Bauke Dijkstra (Easterein) en Jouke Bosje (Leeuwarden) zijn er zondag in geslaagd de vrije formatiewedstrijd voor heren eerste klasse in Reduzum te winnen. (Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Bauke Dijkstra, Jouke Bosje (koning) en Andrť van Dellen

 

Corrie Kroondijk koningin in Reduzum
Gepost op: Zondag 01 september @ 14:34:41 (323 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Inge Jansma (Dronryp), Corrie Kroondijk (Easterein) en Anouk Smink (Makkum) zijn zondag in Reduzum winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor de dames eerste klasse. (Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Anouk Smink, Corrie Kroondijk (koningin) en Inge Jansma

 

Partuur Lotte-Ytsje Hoekstra wint in Balk
Gepost op: Zondag 01 september @ 14:23:48 (160 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Lotte-Ytsje Hoekstra (Stiens) en Anna Lotte van Beem (Dronryp) zijn zondag in Balk winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor welpen-meisjes.

 

Trio Ilse Tuinenga wint in Damw‚ld
Gepost op: Zondag 01 september @ 13:50:03 (393 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


De formatie Ilse Tuinenga, Sjanet Wijnia en Manon Scheepstra is tot op de laatste wedstrijd van het seizoen 2019 succesvol gebleken. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Manon Scheepstra, Sjanet Wijnia en Ilse Tuinenga

 

Partuur Silvan Elzinga wint in Jirnsum
Gepost op: Zondag 01 september @ 13:31:22 (148 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Silvan Elzinga (Bolsward) en Jorrit Palma (Tzum) zijn zaterdag in Jirnsum winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor pupillenjongens.



 

Partuur Noelle Hiddinga wint in Jirnsum
Gepost op: Zondag 01 september @ 13:22:19 (112 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Noelle Hiddinga (Sint Annaparochie) en Sophie Kroondijk (Sint Annaparochie) zijnzaterdag in Jirnsum winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de pupillenmeisjes.

 

Partuur Lisanne Scharringa wint in Niawier
Gepost op: Zaterdag 31 augustus @ 15:46:59 (193 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Lisanne Scharringa (Dronryp) en Inge Blanke (Bolsward) zijn zaterdag in Niawier winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor schoolmeisjes.


 

Warme 55 plus Poiesz partij op Sonnenborgh
Gepost op: Woensdag 28 augustus @ 17:09:59 (406 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Op woensdag 28 augustus 2019 waren de 55+ kaatsers te gast op een warm Sonnenborgh te Leeuwarden. Gelukkig kwam er ís middags een beetje verkoeling. Er hadden zich 78 liefhebbers voor deze partij opgegeven.

De eerste prijswinnaars vlnr: Guus de Vries, Oeds de Roos en Eeltje Wiersma

 

Tiende zege voor trio Ilse Tuinenga c.s.
Gepost op: Maandag 26 augustus @ 04:33:11 (287 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Het kostte bloed zweet en tranen maar na de wedstrijd in Wjelsryp staat de teller voor het partuur van Ilse Tuinenga, Sjanet Wijnia en Manon Scheepstra op tien zeges. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Ilse Tuinenga, Sjanet Wijnia en Manon Scheepstra

 

Partuur Noa Elzinga wint in Peins
Gepost op: Maandag 26 augustus @ 03:54:48 (120 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019
Noa Elzinga (Bolsward) en Judith Cuperus (Nijland) zijn zondag in Peins winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor schoolmeisjes.

 

Trio Roelie Kroondijk wint in Oude Leije
Gepost op: Maandag 26 augustus @ 03:49:51 (184 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019
Roelie Kroondijk, Klasine Huistra en Annelien Broersma zijn zondag in Oude Leije winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor de dames eerste klasse.

 

Partuur Corrie Kroondijk wint in Weidum
Gepost op: Maandag 26 augustus @ 03:40:24 (113 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Corrie Kroondijk (Easterein), Foke Jil Bakker (Tersoal) en Sanne van Vilsteren (Raerd) zijn zondag in Weidum winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor meisjes.

 

Partuur Piet Zondervan wint in Easterein
Gepost op: Zondag 25 augustus @ 17:26:04 (388 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Piet Zondervan (Jorwert), Durk Punter (Easterlittens) en Piet Machiela (Sint Jacobiparochie) zijn zaterdag in Easterein winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de heren 50+.

 

Partuur Brent Jesse van Beem wint in Dronryp
Gepost op: Zondag 25 augustus @ 17:12:48 (139 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Brent Jesse van Beem (Dronryp) en Tymen Bijlsma (Bolsward) zijn zondag in Dronryp winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor pupillenjongens.

 

Partuur Jouke Vlasbloem wint in Makkum
Gepost op: Zondag 25 augustus @ 15:38:53 (471 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Jouke Vlasbloem (Makkum), Hyltje Bosma (Makkum) en Pieter Jan Leijenaar (Exmorra) zijn zondag in Makkum winnaar geworden van de 47e Koninklijke Tichelaar Partij een vrije formatie wedstrijd voor heren eerste klasse. (Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Pieter Jan Leijenaar, Jouke Vlasblom en Hyltje Bosma

 

Tjisse Steenstra ongekroonde koning van Bitgum
Gepost op: Zondag 25 augustus @ 15:29:45 (756 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Op de formatie van Gert-Anne van der Bos, Taeke Triemstra en Tjisse Steenstra staat na de verloren PC-finale geen maat. Na Witmarsum en Kimswerd werd nu de prestigieuze Van Aismapartij op hun naam geschreven. Het was reeds de derde achtereenvolgende zege op de een na belangrijkste partij van het jaar. (Foto's: Henk Bootsma).

Vlnr: Gert-Anne van der Bos, Tjisse Steenstra en Taeke Triemstra

 

Partuur Anna-Lotte van Beem wint in Hķns
Gepost op: Zondag 25 augustus @ 14:18:35 (206 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Anna Lotte van Beem (Dronryp) en Lyanne Jongsma (Damw‚ld) zijn zondag in Hķns winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor welpen meisjes.

 

Partuur Fiera de Vries wint in Minnertsga
Gepost op: Zaterdag 24 augustus @ 18:57:39 (221 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Fiera de Vries (Sexbierum), Corrie Kroondijk (Easterein) en Senne Idsardi (Dronryp) zijn zaterdag in Minnersga winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor meisjes.

 

Partuur Wybrig Bakker wint in Hitzum
Gepost op: Zaterdag 24 augustus @ 18:54:14 (208 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019
Wybrig Bakker (Tersoal) en Amarins de Groot (Mantgum) zijn zaterdag in Hitzum winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de dames eerste klasse.


 

Trio Gerrit Jan Duiven wint in Achlum
Gepost op: Zaterdag 24 augustus @ 18:51:45 (391 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Gerrit Jan Duiven, Hendrik Bouwhuis en Pieter Jan Leijenaar zijn zaterdag in Achlum winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor de heren eerste klasse.

Vlnr: Hendrik Bouwhuis, Gerrit-Jan Duiven en Pieter Jan Leijenaar

 

Partuur Van der Bos wint kaatsen in Bitgum
Gepost op: Zaterdag 24 augustus @ 16:06:24 (549 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Gert-Anne van der Bos, Allard Hoekstra en Tjisse Steenstra zijn zaterdag in Bitgum winnaar geworden van de d.e.l. Ė wedstrijd voor de heren hoofdklasse. In de finale versloegen zij het partuur van Menno van Zwieten, Taeke Triemstra en Erwin Zijlstra. (Foto: Geert van Tuinen).

Vlnr: Gert-Anne van der Bos, Tjisse Steenstra (koning) en Allard Hoekstra

 

Manon prolongeert koningschap
Gepost op: Zaterdag 24 augustus @ 15:31:23 (476 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Ze had het partuur er feitelijk niet voor maar op Manon Scheepstra stond zaterdag in de broeikast van OKK te Bitgum geen maat. Met haar jeugdige maten Serena Hovenga en Lotte Delgrosso verraste zij vriend en vijand door de prestigieuze wedstrijd van OKK op haar naam te schrijven. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Lotte Delgrosso, Manon Scheepstra en Serena Hovenga

 

Ilse Tuinenga prolongeert koningstitel in Weidum
Gepost op: Woensdag 21 augustus @ 17:43:04 (681 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Aan de hand van een weer weergaloos opslaande Ilse Tuinenga was haar formatie op de 43ste Frouljus-PC voor alle concurrenten een maatje te groot. Ilse domineerde de opslag met groot machtsvertoon. In de vier gekaatste partijen plaatste zij zestien zitballen en miste zij maar zesmaal het perk. Bovendien dwong zij de tegenpartij achtmaal tot een kwaadslag waarvan de laatste in de finale wel het meeste gewicht in de schaal bracht. (Foto's: Henk Bootsma).

 

Trio Tineke Dijkstra prolongeert titel in Wommels
Gepost op: Zondag 18 augustus @ 20:28:17 (357 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


De formatie van Tineke Dijkstra, Sandra Hofstra en Louise Krol verraste zondag in Wommels door de zestiende vrije formatiepartij op hun naam te schrijven. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Sandra Hofstra, Tineke Dijkstra en Louise Krol

 

Maud Hellinga prinses in Tzum
Gepost op: Zondag 18 augustus @ 19:48:42 (161 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Ineke de Vries (Hallum) en Maud Hellinga (Dronryp) zijn zaterdag in Tzum winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor pupillenmeisjes.

 

Partuur Harmen Jacob Postma wint in Tzum
Gepost op: Zondag 18 augustus @ 19:44:57 (145 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Harmen Jacob Postma (Waaksens) en Jorrit Palma (Tzum) zijn zaterdag winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor pupillenjongens.

 

Trio Gert-Anne van der Bos schittert in finale Kimswerd
Gepost op: Zondag 18 augustus @ 17:10:50 (693 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Dat de ene partij de andere niet is bleek maar weer eens op de vrije formatiewedstrijd van kaatsvereniging de Helfrichs uit Kimswerd. In de finale was het partuur van Gert-Anne van der Bos, Taeke Triemstra en Tjisse Steenstra oppermachtig en klaarde de klus net binnen het half uur. (Foto: Henk Bootsma).

Tjisse Steenstra: eerste maal koning in Kimswerd!

 

Partuur Sjoerd van der Schaar wint in Stiens
Gepost op: Zondag 18 augustus @ 15:31:33 (202 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Jesse Greidanus (Winsum) en Sjoerd van der Schaar (Oudebildtzijl) zijn zondag in Stiens winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor pupillenjongens.

 

Partuur NoŽlle Hiddinga wint in Dronryp
Gepost op: Zondag 18 augustus @ 15:22:52 (133 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019
Nina-Claire Wijning (Sint Annaparochie) en NoŽlle Hiddinga (Sint Annaparochie) zijn zondag in Dronryp winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor pupillenmeisjes.

 

Partuur Noa Elzinga wint in Folsgare
Gepost op: Zondag 18 augustus @ 15:13:01 (129 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019
Noa Elzinga (Bolsward) en Gerbrich Koster (Tzum) zijn zondag in Folsgare winnaar geworden van de d.el. - wedstrijd voor schoolmeisjes.

 

Partuur Lieuwe van der Werff wint in Vrouwenparochie
Gepost op: Zondag 18 augustus @ 15:04:41 (475 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Lieuwe van der Werff (Koarnjum), Marten Feenstra (Vrouwenparochie) en Riemer Hoekstra (Ee)
zijn zondag in Vrouwenparochie winnaar geworden van de vrije formatie wedstrijd voor de heren eerste klasse. (Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Lieuwe van der Werff, Marten Feenstra en Riemer Hoekstra

 

Trio Jesse Kroondijk wint in Vrouwenparochie
Gepost op: Zondag 18 augustus @ 14:55:05 (331 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Jesse Kroondijk (Sint Annaparochie), Jorn Lars van Beem (Dronryp) en Steven Koster (Tzum) zijn zondag in Vrouwenparochie winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor tweedeklassers. (Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Jorn Lars van Beem, Steven Koster en Jesse Kroondijk

 

Raerd wint in Heerenveen
Gepost op: Zondag 18 augustus @ 14:42:10 (157 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Raerd (Jelmer Foppe Drijfhout, Jens Kooistra en Sybrand Velthuis) is zondag in Heerenveen winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor schooljongens.

 

Trio Inge Jansma wint in Holwerd
Gepost op: Zondag 18 augustus @ 14:32:14 (192 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Inge Jansma (Dronryp), Jessie Rekker (Bolsward) en | Gerde Lycklama ŗ Nijeholt (Workum) zijn zondag in Holwerd winnaar geworden van de vfrije formatiewedstrijd voor meisjes.

 

Partuur Lotte-Ytsje Hoekstra wint in Dronryp
Gepost op: Zondag 18 augustus @ 14:23:01 (154 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Lotte-Ytsje Hoekstra (Stiens) en Froukje Westgeest (Witmarsum) zijn zondag in Dronryp winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor welpen meisjes.

 

Partuur Roel Sijbesma wint in Sint Jacobiparochie
Gepost op: Zaterdag 17 augustus @ 17:46:41 (541 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Roel Sijbesma (Easterein), Egbert Bootsma (Itens) en Peter Dijkstra (Bitgummole) zijn zaterdag in Sint Jacobiparochie winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de heren 50+.

Vlnr: Roel Sijbesma, Egbert Bootsma en Peter Dijkstra

 

Leeuwarden wint in Sexbierum
Gepost op: Zaterdag 17 augustus @ 16:51:29 (331 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Leeuwarden (Thomas Wesseling, Harmen Zuidema en Otte Algra) is zaterdag in Sexbierum winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor schooljongens.

 

Trio Jesse Kroondijk wint in Harlingen
Gepost op: Zaterdag 17 augustus @ 16:46:16 (356 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Jesse Kroondijk (Sint Jacobiparochie), Harold de Boer (Jellum) en Yoram Elzinga (Bolsward) zijn zaterdag in Harlingen winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor jongens.

 

Trio Andrea Kroes wint in Goutum
Gepost op: Zaterdag 17 augustus @ 16:41:25 (334 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Andrea Kroes, Sigrid de Jong en Marije Hellinga zijn zaterdag in Goutum winnaar geworden van de vrije formatie wedstrijd voor de dames eerste klasse. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Marije Hellinga, Andrea Kroes en Sigrid de Jong


 

Trio Jelle Attema wint in Oudebildtzijl
Gepost op: Zaterdag 17 augustus @ 16:38:38 (540 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019
Jelle Attema, Lennart Adema en Patrick Scheepstra zijn zaterdag in Oudebildtzijl winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor de heren eerste klasse.


 

Partuur Ilse Marije van Beem wint in Boazum
Gepost op: Zaterdag 17 augustus @ 16:19:18 (190 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019
Ilse Marije van Beem (Dronryp) en Elske van Straten (Feinsum) zijn zaterdag in Boazum winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor schoolmeisjes.

 

Sexbierum-Pietersbierum wint revanche Ald-Meiers Partij
Gepost op: Zaterdag 17 augustus @ 16:04:07 (247 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


De 17e revanche Ald-Meiers Partij is zaterdag gewonnen door Sexbierum-Pietersbierum. Sigrid Post, Judith Zuidema
en Fiera de Vries wisten de finale te winnen met 5-4 en 6-6 van Makkum met Chantal de Witte, Larissa Smink en Anouk Smink. (Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: coach Desirť Seerden, Judith Zuidema, Sigrid Post, Fiera de Vries

 

Eerste KNKB-krans voor Anna Miedema
Gepost op: Zaterdag 17 augustus @ 15:57:16 (222 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Anna Miedema en Rianne van de Walt wonnen de meisjes welpen KNKB door-elkander-lotenwedstrijd in Bolsward op zaterdag 17 augustus.

 

Bolsward: winst voor Oosterbaan en Wiggers
Gepost op: Zaterdag 17 augustus @ 15:54:30 (208 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


In vier partijen 10 eersten tegen op een lijst van 18 parturen. Dan ben je de terechte winnaar van een kaatswedstrijd. Dit deden op zaterdag 17 augustus Ruurd Oosterbaan en Ryan Wiggers op de KNKB door-elkander-lotenwedstrijd in Bolsward.

 

Jellum-Bears wint revanche Freule
Gepost op: Woensdag 14 augustus @ 17:18:15 (540 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Voor kaatsvereniging Jellum-Bears was het woensdag een historisch moment. De revanche Freule een afdelingswedstrijd voor jongens werd gewonnen.

Hiervoor zorgden Harold de Boer, Wiebe Siemen Leenstra en Jelmer Miedema door in de finale met 5-3 en 6-2 te winnen van de Tzummer jongens Steven Koster, Robin Benders en Jorrit Palma.(Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: coach Kees Laanstra, Wiebe Siemen Leenstra, Jelmer Miedema en Harol de Boer

 

OG Huizum goede gastheer voor 55+
Gepost op: Woensdag 14 augustus @ 15:36:55 (383 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


66 kaatsers waren vandaag weer te gast op de velden van OG Huizum. Op dit mooie plekje lagen de perken er fantastisch bij en werd ook de inwendige mens uitstekend verzorgd.

Vlnr: Ludwig Seerden, Gooitzen Roorda en Anne van der Werf

 

Trio Nynke Sijbrandij wint in Harlingen
Gepost op: Maandag 12 augustus @ 05:46:58 (297 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Het blijft stuivertje wisselen in de top van het dames kaatsen. De ene keer wint trio Ilse Tuinenga en de andere keer Nynke Sijbrandij c.s. Meer smaken kent het dames kaatsen ook niet! Deze keer was het weer de beurt van Nynke Sijbrandij, Imke van der Leest en Marrit Zeinstra. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Marrit Zeinstra, Nynke Sijbrandij en Imke van der Leest

 

Partuur Karel Monfils wint in Minnertsga
Gepost op: Zondag 11 augustus @ 18:57:09 (418 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Karel Monfils (Kimswerd), Mark Minnesma (Dronryp) en Thom Stellingwerf (Gaast) zijn zondag in Minnertsga winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor jongens.

 

Partuur Albert Nauta wint in Marsum heren 50+
Gepost op: Zondag 11 augustus @ 16:47:29 (534 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Albert Nauta (Bitgum), Klaas Sobel (Tytsjerk) en Piet Zondervan (Jorwert) zijn zondag in Marsum winnaar geworden van de d.e.l - wedstrijd voor de heren 50+.

Vlnr: Klaas Sobel, Piet Zondervan en Albert Nauta


 

Partuur Ane Jan Knol wint in Marsum
Gepost op: Zondag 11 augustus @ 16:40:52 (385 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Ane Jan Knol (Bolsward), Arjen Radix (GoŽnga) en Wietse Punter (Grou) zijn zondag in Marsum winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de heren 30+.

 

Trio Ilse Marije van Beem wint in Tytsjerk
Gepost op: Zondag 11 augustus @ 14:43:25 (341 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Ilse Marije van Beem (Dronryp), Lisanne Scharringa (Dronryp) en Noa Elzinga (Bolsward) zijn zondag in Tytsjerk winnaar geworden van de vrije formatie wedstrijd voor schoolmeisjes.

 

Jildou Sweering koningin in Ried
Gepost op: Zondag 11 augustus @ 14:32:47 (428 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Jildou Sweering (Folsgare), Lotte Delgrosso (Marsum) en Jennie Terpstra (Mantgum) zijn zondag in Ried winnaar geworden van de vrije formatie wedstrijd voor de dames eerste klasse. (Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Jennie Terpstra, Jildou Sweering (koningin) en Lotte Delgrosso

 

Partuur Sjoerd van der Schaar wint in Tzummarum
Gepost op: Zaterdag 10 augustus @ 16:30:46 (291 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Sjoerd van der Schaar (Oudebildtzijl) en Tymen Bijlsma (Bolsward) zijn zaterdag in Tzummarum winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor pupillenjongens.

 

Partuur Sophie Kroondijk wint in Ternaard
Gepost op: Zaterdag 10 augustus @ 14:41:11 (321 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Sophie Kroondijk (Sint Annaparochie) en Rianne Osinga (Ingelum) zijn zaterdag in Ternaard winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor pupillenmeisjes.

 

Partuur Jan-Tijmen Eisma wint in Niawier
Gepost op: Zaterdag 10 augustus @ 14:35:14 (210 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Jan-Tymen Eisma (Franeker) en Matthys Renema (Heeg) zijn zaterdag in Niawier winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor schooljongens.

 

Partuur Iris Veltman wint in Ferwert
Gepost op: Zaterdag 10 augustus @ 14:29:49 (208 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Iris Veltman (Dronryp), Noa Elzinga (Bolsward) en Jildou Ekema (Poppenwier) zijn zaterdag in Ferwert winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor meisjes. (Foto: Henk Hempenius).

 

Partuur Lotte-Ytsje Hoekstra wint in Ee
Gepost op: Zaterdag 10 augustus @ 14:24:07 (230 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Lotte-Ytsje Hoekstra (Stiens) en Rianne van der Walt (Sexbierum) zijn zaterdag in Ee winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd welpenmeisjes.

 

23e Anne Bouma Ė Kees Smitpartij
Gepost op: Donderdag 08 augustus @ 16:45:00 (445 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Ondanks wat afzeggers waren er weer ruim 70 kaatsers te vinden in Koarnjum-Jelsum waar al weer voor de 23e keer door de 55+ de Anne BoumaĖKees Smitpartij partij verkaatst werd. De organisatie was zoals elk jaar weer voortreffelijk.

De winnaars vlnr: Jan Bruinsma, Eeltje Wiersma en Jan Kwast

 

Winsum wint spectaculaire finale tegen Berltsum
Gepost op: Woensdag 07 augustus @ 18:37:36 (968 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Kaatsvereniging Winsum heeft voor het eerst in de historie de Freulepartij in Wommels gewonnen. Jelke Greidanus, Hessel Postma en Gosse de Haan waren in een zenuwslopende en spectaculaire finale met 5-5 en 6-2 te sterk voor Berltsum. (Foto: Henk Bootsma).

 

Trio Gert-Anne van der Bos in Witmarsum niet te kloppen
Gepost op: Zondag 04 augustus @ 18:31:07 (694 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Wat woensdag op de PC niet lukte dat lukte op de Haije Rijpma partij wel. In een mooie en onderhoudende finale werd op 5-3 en 6-4 gewonnen van Menno van Zwieten, Kees van der Schoot en Erwin Zijlstra. (Foto's: Henk Bootsma).

Weer blij met elkaar!

 

Trio Ilse Tuinenga pakt de draad weer op
Gepost op: Zondag 04 augustus @ 17:52:16 (385 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Na het verlies in Arum was de zege op de op de hoofdklasse wedstrijd in Witmarsum weer voor trio Ilse Tuinenga, Sjanet Wijnia en Manon Scheepstra. (Foto: Henk Bootsma).

Vlnr: Ilse Tuinenga, Sjanet Wijnia en Manon Scheepstra

 

Partuur Anna Lotte van Beem wint in Burgwerd
Gepost op: Zondag 04 augustus @ 17:22:33 (669 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Rianne van der Walt (Sexbierum) en Anna Lotte van Beem (Dronryp) zijn zondag in Burgwerd winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor welpen meisjes.

 

Brecht en Jeldau winnen in Bolsward
Gepost op: Zondag 04 augustus @ 17:04:13 (273 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Zo midden in de vakantieperiode waren er toch nog 23 pupillenmeisjes die de reis naar Bolsward aanvaarden om hun KNKB-wedstrijd in Bolsward te kaatsen.

 

Trio Haije Jan Nicolay wint in Tzummarum
Gepost op: Zondag 04 augustus @ 17:01:32 (457 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019
Haye Jan Nicolay (Britsum), Pier Piersma (Easterlittens)en Evert Pieter Tolsma (Winsum) zijn zondag in Tzummarum winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor de heren eerste klasse.


 

Partuur Hans Diekman wint in Hurdegaryp
Gepost op: Zondag 04 augustus @ 16:46:09 (535 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Hans Diekman (Augustinusga), Ibo Nicolay (Britsum) en Jan Heida (Mantgum) zijn zaterdag in Hurdegaryp winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de heren 50+.

 

Berltsum wint in Witmarsum
Gepost op: Zondag 04 augustus @ 16:33:17 (522 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Berltsum( Rink Rudmer Sterk, Thomas Dijkstra en Edgar van Wigcheren) is zaterdag in Witmarsum winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor jongens.

 

KV De Pripper overtuigend winnaar Ald-Meiers Partij
Gepost op: Zaterdag 03 augustus @ 17:01:42 (472 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Kaatsvereniging De Pripper uit Workum is zaterdag in Hitzum overtuigend winnaar geworden van de 20ste editie van de afdelingswedstrijd voor meisjes in de leeftijd van 14 tot en met 16 jaar. (Foto: Henk Bootsma).

 

Trio Anne Berber Zeinstra wint in Morra
Gepost op: Zaterdag 03 augustus @ 16:34:28 (350 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Anne Berber Zeinstra (Leeuwarden), Jeska Terpstra (Easterein) en Martzen Deinum (Wommels) zijn zaterdag in Morra winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor de dames eerste klasse.

Vlnr: Anne Berber Zeinstra, Jeska Terpstra en Martzen Deinum

 

Easterein wint in Franeker
Gepost op: Zaterdag 03 augustus @ 15:14:48 (619 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Easterein met de kaatsers Dirk Yde Sjaarda, Bauke Dijkstra en Jan Schurer is zaterdag in Franeker winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor de heren senioren. (Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Jan Schurer, Bauke Dijkstra en Dirk-Yde Sjaarda

 

Partuur Siebe Tolsma wint in Burgwerd
Gepost op: Donderdag 01 augustus @ 14:28:13 (447 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Siebe Tolsma (Winsum), Bertus Bootsma (Wommels) en Johan van der Veen (Oentsjerk) zijn zondag in Burgwerd winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de heren 50+.

 

Hans Wassenaar koning op 166ste PC
Gepost op: Woensdag 31 juli @ 19:22:06 (1296 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


De finale van de 166ste PC kreeg de finale waar het hondstrouwe en duizendkoppige publiek ook wel recht op had. De twee sterkste parturen van dit jaar kruisten de finale en daarin bewees de formatie van Marten Bergsma, Renze Pieter Hiemstra en Hans Wassenaar dat zij op het juiste moment de topvorm te pakken hebben. (Foto: Henk Bootsma).

 

Trio Marten Bergsma wint generale PC
Gepost op: Zondag 28 juli @ 20:05:24 (662 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Het partuur van Marten Bergsma, Renze Pieter Hiemstra en Hans Wassenaar heeft de generale voor de 166ste PC gewonnen. In de finale van het hoofdklasse gebeuren in Arum werd met 5-1 en 6-4 gewonnen van Bauke Triemstra, Dylan Drent en Hendrik Kootstra. (Foto: Henk Bootsma).

 

DaniŽl Iseger koning in Ingelum
Gepost op: Zondag 28 juli @ 19:16:02 (714 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Johan van der Meulen (Bitgummole), Jan Hospes (Koudum) en DaniŽl Iseger (Leeuwarden) zijn zondag in Ingelum winnaar geworden van de vrije formatie wedstrijd voor de heren tweede klasse. (Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Johan van der Meulen, DaniŽl Iseger (koning) en Jan Hospes

 

Trio Nynke Sijbrandij wint in Arum
Gepost op: Zondag 28 juli @ 19:00:43 (460 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


De formatie van Nynke Sijbrandij, Imke van der Leest en Marrit Zeinstra boekte zondag in Arum een vrij gemakkelijke overwinning. (Foto: Henk Bootsma).

Vlnr: Marrit Zeinstra, Nynke Sijbrandij en Imke van der Leest

 

Marco de Groot koning in Ingelum
Gepost op: Zondag 28 juli @ 18:08:48 (554 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019



Wierd Baarda (Dronryp), Marco de Groot (Franeker) en Roel Pieter de Jong (Ried) zijn zondag in Ingelum winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor de heren eerste klasse. (Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Wierd Baarda, Marco de Groot (koning) en Roel Pieter de Jong

 

Trio Anne Berber Zeinstra wint in Raerd
Gepost op: Zondag 28 juli @ 18:00:45 (291 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019
Anne Berber Zeinstra (Leeuwarden), Jeska Terpstra (Easterein) en Martzen Deinum (Wommels) zijn zondag in Raerd winnaar geworden van de vrije formatie wedstrijd voor de dames eerste klasse.


 

Partuur Allard Dijkstra wint in Dronryp
Gepost op: Zondag 28 juli @ 17:56:40 (300 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Allard Dijkstra (Leeuwarden), Simon van der Vaart (Spannum) en Marco van Dijk (Ferwert) zijn zondag in Dronryp winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor jongens.

 

Berltsum wint in Harlingen
Gepost op: Zondag 28 juli @ 17:51:23 (507 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Berltsum (Thomas Dijkstra, Allard van Wigcheren en Edgar van Wigcheren) is zondag in Harlingen winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor jongens.

 

Workum wint de generale voor de Ald-Meiers Partij
Gepost op: Zondag 28 juli @ 17:37:10 (375 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Workum (Nynke Kuipers, Naomi Wiersma en Gerda Lycklama ŗ Nijeholt) is zondag in Makkum winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor meisjes.

 

Partuur Erik Bakker wint in Ried
Gepost op: Zondag 28 juli @ 17:31:27 (394 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Erik Bakker (Oosterbierum), Jan Jelle Jongsma (Damw‚ld) en Keimpe Koldijk (Easterlittens) zijn zondag in Ried winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor heren 30+.

 

Remmelt Bouma verrast met koningstitel in Sexbierum
Gepost op: Zaterdag 27 juli @ 18:22:05 (869 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Drie dagen voor de 166ste PC kwam er in Sexbierum een verrassende winnaar uit de hoge hoed. Wie zijn geld zaterdag op Remmelt Bouma c.s. had gezet was waarschijnlijk na gewezen maar aan het eind van een zeer warme middag waren de kransen toch voor Remmelt Bouma, Jelte Visser en Willem Heeringa. (Foto: Henk Bootsma).

Vlnr: Willem Heeringa, Remmet Bouma (koning) en Jelte Visser

 

Trio Ilse Tuinenga wint in Sexbierum
Gepost op: Zaterdag 27 juli @ 15:52:14 (500 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


De formatie van Ilse Tuinenga, Sjanet Wijnia en Manon Scheepstra is zaterdag in Sexbierum winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor de dames hoofdklasse. (Foto: Henk Bootsma).

Vlnr: Manon Scheepstra, Ilse Tuinenga en Sjanet Wijnia

 

Johannes van der Veen koning in Wjelsryp
Gepost op: Zaterdag 27 juli @ 15:47:53 (477 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019
Johannes van der Veen, Sip Jaap Bos en Tsjerk Elsinga boekten zaterdag op de vrije formatiewedstrijd voor de heren eerste klasse de eerste zege van het seizoen.

 

Trio Youri de Groot sterkste in Easterlittens
Gepost op: Zaterdag 27 juli @ 15:44:35 (403 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019
Youri de Groot (Menaam), Djurre Seerden (Franeker) en Pieter Jan Leijenaar (Exmorra) zijn zaterdag in Easterlittens winnaar geworden van de vrije formatie wedstrijd voor tweedeklassers.


 

Trio Nicole Hempenius wint in Blije
Gepost op: Zaterdag 27 juli @ 15:40:33 (305 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Nicole Hempenius (Ried), Mintje Meintema (Dronryp) en Miranda Scheffer (Menaam) zijn zaterdag in Blije winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor de dames eerste klasse.

 

Van der Werff, Boomsma en Tolsma winnen junioren competitie
Gepost op: Vrijdag 26 juli @ 17:58:28 (473 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Lieuwe van der Werff (Koarnjum), Auke Boomsma (Morra) en Evert Pieter Tolsma (Winsum) zijn vrijdag op in 'smŻk' SjŻkel‚n winnaar geworden van de dit jaar in het leven geroepen junioren competitie. (Foto: Henk Bootsma).

 

Trio Paul Dijkstra plaatst zich voor 166ste PC
Gepost op: Donderdag 25 juli @ 19:28:12 (524 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Paul Dijkstra, Hendrik Jan van der Velde en Stefan van der Meer hebben zich als laatste partuur geplaatst voor de 166ste PC. (Foto: Geert van Tuinen).

Vlnr: Hendrik Jan van der Velde, Stefan van der Meer en Paul Dijkstra

 

Zondervan, Veldman en De Groot de allereerste koningen van de 55+ PC
Gepost op: Donderdag 25 juli @ 11:27:18 (729 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


De 55+ PC werd afgelopen woensdag voor de 21e keer in Balk gekaatst, maar voor het eerst werden er drie koningen op veld van KV Cannegieter gehuldigd. De koningsprijzen werden dit jaar door de oprichter van de 55+ PC, Siep Berkepas, beschikbaar gesteld voor de kaatser die na drie winstpartijen de minste eersten tegen had. (Foto: Hendrik vd Meulen).

 

Hijum-Feinsum wint 15de editie fvan de Jong Feinte partij
Gepost op: Woensdag 24 juli @ 17:42:10 (690 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Hijum-Feinsum met de kaatsers Giancarlo Teitsma, Hijlke Beijering en Laas Pieter van Straten is vandaag in de braadpan van Easterein winnaar geworden van de 15de editie van de Jong Feinte Partij een afdelingswedstrijd voor de junioren. (Foto: Henk Bootsma).

 

Lennart Adema koning in Makkum
Gepost op: Maandag 22 juli @ 17:35:24 (418 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Willem Jan Postma (Bolsward), Pier Piersma (Easterlittens) en Lennart Adema (Makkum) zijn maandag in Makkum winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor heren alle categorieŽn. (Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Willem Jan Postma, Lennart Adema (koning) en Pier Piersma

 

Kim Dijkstra koningin in Makkum
Gepost op: Maandag 22 juli @ 17:25:34 (293 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Naomi Wiersma (Workum), Anna Rixt Iedema (Menaam) en Kim Dijkstra (Groningen) zijn maandag in Makkum winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor dames. (Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Anna Rixt Iedema, Kim Dijkstra (koningin) en Naomi Wiersma

 

Partuur Brecht Renema wint in Hurdegaryp
Gepost op: Maandag 22 juli @ 06:21:51 (193 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Brecht Renema (Heeg) en Maud Hellinga (Dronryp) zijn zondag in Hurdegaryp winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor pupillenmeisjes.

 

Trio Ilse Tuinenga wint ook in Wergea
Gepost op: Zondag 21 juli @ 20:02:36 (386 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Het partuur van Ilse Tuinenga, Sjanet Wijnia en Manon Scheepstra heeft de twijfel achter zich gelaten en is hard op weg om weer het onverslaanbare trio te worden van enige tijd terug. Na de winst in Makkum was de zege in Wergea het tweede succes binnen 24 uur. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Manon Scheepstra, Sjanet Wijnia en Ilse Tuinenga

 

Trio Gert-Anne van der Bos pakt de draad weer op
Gepost op: Zondag 21 juli @ 18:32:09 (844 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Op de befaamde Rengerspartij vond trio Gert-Anne van der Bos zijn ritme terug. Afgelopen drie partijen haperde de machine even maar op een zonnig Sonnenborgh vond de formatie zijn ritme weer terug. Niet dat het nu allemaal weer van een leien dakje ging maar de schwung van het begin van het seizoen zat er weer perioden in. (Foto: Henk Bootsma).

 

Trio Auke Boomsma wint in Wommels Ale de Jong partij
Gepost op: Zondag 21 juli @ 16:44:03 (683 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Auke Boomsma (Morra), Marten Feenstra (Vrouwenparochie) en Laas Pieter van Straten (Feinsum) zijn zondag in Wommels winnaar geworden van de Ale de Jong partij een vrije formatiewedstrijd voor de heren eerste klasse. (Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Auke Boomsma, Laas Pieter van Straten en Marten Feenstra

 

Jongens Jan Reitsma Reduzum wint in Makkum
Gepost op: Zondag 21 juli @ 16:27:53 (523 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Reduzum (Melle Fopma, Jehannes Brinksma en Jesper Tolsma) zijn zondag in Makkum winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor jongens.

 

Partuur Sjoerd Nauta wint in Tytsjerk
Gepost op: Zondag 21 juli @ 16:21:16 (518 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Sjoerd Nauta (Heerenveen), Theunis Piersma (Witmarsum) en Henk Westerhoff (Hurdegaryp) zijn zaterdag in Tytsjerk winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de heren 50+.

 

Partuur Anna Lotte van Beem wint in Sint Annaparochie
Gepost op: Zondag 21 juli @ 16:14:52 (311 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Anna Lotte van Beem (Dronryp) en Silke Hofstra (Dronryp) zijn zondag in Sint Annaparochie winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor welpen meisjes.

 

Trio Femke Alberda wint in Jelsum
Gepost op: Zondag 21 juli @ 16:07:27 (261 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Femke Alberda (Dronryp), Lisanne Scharringa (Dronryp) en Ilse Marije van Beem (Dronryp) zijn zondag in Jelsum winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor schoolmeisjes.

 

Trio Haije Jan Nicolay wint in Sint Annaparochie
Gepost op: Zaterdag 20 juli @ 18:25:27 (701 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Haye Jan Nicolay, Pier Piersma en Evert Pieter Tolsma zijn zaterdag in Sint Annaparochie winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor eersteklassers.

 

Trio Doede Rients Okkema wint in Weidum
Gepost op: Zaterdag 20 juli @ 18:22:49 (562 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019
Doede Rients Okkema (Easterein), Sjoerd Teake Kooistra (Bolsward) en Sybren Poelsma (Dronryp) zijn zaterdag in Weidum winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor tweedeklassers.


 

Partuur Gerde Lycklama a Nijeholt wint in Wijnaldum
Gepost op: Zaterdag 20 juli @ 18:19:06 (292 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019
Gerde Lycklama a Nijeholt (It Heidenskip), Anke Wassenaar (Minnertsga) en Inge Jansma (Dronryp) zijn zaterdag in Wijnaldum winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor meisjes.


 

Trio Jelmer Foppe Drijfhout wint in Sint Annaparochie
Gepost op: Zaterdag 20 juli @ 17:58:59 (280 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Jelmer Foppe Drijfhout (Poppenwier), Sjouke Beimers (Bitgummole) en Jan Bandstra (Oosternijkerk) zijn zaterdag in Sint Annaparochie winnaar geworden van de vrije formatie wedstrijd voor de schooljongens.

 

Manon Scheepstra koningin in Makkum
Gepost op: Zaterdag 20 juli @ 16:55:26 (428 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


De formatie van Ilse Tuinenga, Sjanet Wijnia en Manon Scheepstra was zaterdag in Makkum een maatje te groot voor de concurrentie. (Foto: Henk Bootsma).

Vlnr: Manon Scheepstra, Ilse Tuinenga en Sjanet Wijnia

 

Trio Bauke Triemstra pakt eerste zege van het seizoen in Makkum
Gepost op: Zaterdag 20 juli @ 16:22:23 (804 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Ze hadden er vijftien wedstrijden voor nodig maar op de jaarlijkde kermispartij in Makkum was het dan eindelijk raak voor de formatie van Bauke Triemstra, Dylan Drent en Hendrik Kootstra. In een aardige finale werd met 5-2 en 6-6 gewonnen van Jelte Pieter Dijkstra, Allard Hoekstra en Thomas van Zuiden. (Foto: Henk Bootsma).

Vijf keer winnen: viermaal koning!

 

Partuur harmen Schuitmaker wint in Leeuwarden
Gepost op: Vrijdag 19 juli @ 20:16:13 (321 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Harmen Schuitemaker (Slappeterp), Ignas Dijkstra (Mantgum) en de bijgelote Pieter Jan Leijenaar (Exmorra) zijn vrijdag in Leeuwarden winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor junioren. (Foto: Henk Bootsma).

 

Partuur Jesse Kroondijk wint in Joure
Gepost op: Donderdag 18 juli @ 18:37:55 (469 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Jesse Kroondijk (Sint Annaparochie), Bauke Folkerts (Easterlittens) en Karel Monfils (Kimswerd) zijn donderdag in Joure winnaar gewordenvan de uitnodigingswedstrijd voor jongens.

 

Trio Nynke Sijbrandij wint in Minnertsga
Gepost op: Woensdag 17 juli @ 20:19:36 (548 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Imke van der Leest, Nynke Sijbrandij en Marrit Zeinstra zijn woensdag in Minnertsga winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor de dame hoofdklasse. (Foto: Henk Bootsma).

Vlnr: Nynke Sijbrandij, Imke van der Leest en Marrit Zeinstra

 

Trio Menno van Zwieten schaart zich in rijtje kanshebbers PC
Gepost op: Woensdag 17 juli @ 20:14:26 (812 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Aan de hand van een prima opslaande Menno van Zwieten werd de partij in Minnertsga gewonnen door het partuur dat er woensdag ook het meeste recht op had. Met zijn vaste maten Kees van der Schoot en Erwin Zijlstra toonden zij aan dat zij ook in het rijtje thuis horen die een greep naar de macht kan doen op de 166ste PC die op 31 juli zal worden verkaatst. (Foto: Henk Bootsma).

 

Gooitzen Roorda wint eigen Froubuurt
Gepost op: Woensdag 17 juli @ 19:17:32 (396 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Het veld in Froubuurt lag er weer geweldig bij. Morgens eerst wat bewolking en later heerlijk de zon erbij. De inwendige mens goed verzorgd zoals gewoonlijk. Wat wil een kaatser nog meer.

De winnaars vlnr: Gooitzen Roorda, Ludwig Seerden en Jan Kwast

 

Partuur Nina-Claire Wijning wint in GoŽnga
Gepost op: Zondag 14 juli @ 19:05:11 (379 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Nina-Claire Wijning (Sint Annaparochie) en Linda van der Meer (Dronryp) zijn zondag in GoŽnga winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor pupillenmeisjes.

 

Partuur Inge Jansma wint in Folsgare
Gepost op: Zondag 14 juli @ 18:07:23 (245 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019
Inge Jansma (Dronryp), Naomi Wiersma (Workum) en Fiera de Vries (Sexbierum) zijn zondag in Folsgare winnaar geworden vande d.e.l. - wedstrijd voor meisjes.


 

Minnertsga wint afdelingswedstrijd in Ried
Gepost op: Zondag 14 juli @ 17:42:05 (754 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Minnertsga (Chris Wassenaar, Jacob Wassenaar en Hylke Bruinsma) is zondag in Ried winnaar geworden van de traditionele afdelingswedstrijd voor de heren eerste klasse.(Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Chris Wassenaar, Hylke Bruinsma en Jacob Wassenaar

 

Trio Roelie Kroondijk wint in Weidum
Gepost op: Zondag 14 juli @ 17:34:31 (338 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Roelie Kroondijk (Easterein), Klasine Huistra (Reduzum) en Annelien Broersma (Easterlittens) zijn zondag in Weidum winnaar geworden van de vrije formatie wedstrijd voor de dames eerste klasse.(Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Annelien Broersma, Roelie Kroondijk en Klasine Huistra

 

Partuur Karel Monfils wint op de Westhoek
Gepost op: Zondag 14 juli @ 17:30:45 (321 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019
Karel Monfils (Kimswerd), Jelmer Kuiken (Winsum) en Ramon Raap (Jutryp) zijn zondag op de Westhoek winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor jongens.


 

Partuur Brent Timmerman wint in Easterlittens
Gepost op: Zondag 14 juli @ 17:25:02 (269 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Brent Timmerman (Dronryp), Jan-Tymen Eisma (Franeker) en Nick van der Walt (Sexbierum) zijn zondag in Easterlittens winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor schooljongens.

 

Derde zege voor trio Marten Bergsma
Gepost op: Zondag 14 juli @ 17:18:46 (936 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


De formatie van Marten Bergsma, Renze Pieter Hiemstra en Hans Wassenaar boekte zondag in Bolsward de derde overwinning van het seizoen. In de vrij vlakke finale waren ze veel te sterk voor het gelegenheids partuur van Enno Kingma, Alle Jan Anema en DaniŽl Iseger. Op 5-2 en 6-2 sloeg Hiemstra voor de derde maal boven. Na zeges in Harlingen en Heerenveen was dit al weer de derde overwinning in een vrij kort tijdsbestek. (Foto: Henk Bootsma).

 

Partuur Eline van Dijkhuizen wint in Easterlittens
Gepost op: Zondag 14 juli @ 16:03:49 (227 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Eline van Dijkhuizen (Nijland), Marit Feenstra (Exmorra) en Yannah Palma (Tzum) zijn zondag in Easterlittens winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor schoolmeisjes.

 

Partuur Douwe Wierstra wint in Sint Nicolaasga
Gepost op: Zaterdag 13 juli @ 17:37:35 (586 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Douwe Wierstra (Holwerd), Piet Zondervan (Jorwert) en Roel Sijbesma (Easterein) zijn zaterdag in Sint Nicolaasga winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de heren 50+.

Vlnr: Roel Sijbesma, Piet Zondervan en Douwe Wierstra

 

Trio Aizo Veltman wint in Menaam
Gepost op: Zaterdag 13 juli @ 16:50:47 (392 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Aizo Veltman (Hommerts), Jorn Lars van Beem (Dronryp) en Jitze Floris (Joure) zijn zaterdag in Menaam winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor jongens.

 

Trio Roelie Kroondijk wint in Menaam
Gepost op: Zaterdag 13 juli @ 15:54:35 (287 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Roelie Kroondijk en Corrie Kroondijk (beide Easterein) en Anouk Smink (Makkum) zijn zaterdag in Menaam winnaar geworden van de vrije formatie wedstrijd voor meisjes.

 

Partuur Bouke Willem Tuinman wint in Scharnegoutum
Gepost op: Zaterdag 13 juli @ 15:46:46 (565 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Bouke Willem Tuinman (Dronryp), Hyltje Bosma (Makkum) en Willem Heeringa (Tzummarum) is zaterdag in Scharnegoutum winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de heren eerste klasse.

Vlnr: Willem Heeringa, Bouke Willem Tuinman en Hyltje Bosma

 

Manon Scheepstra leidt partuur naar zege
Gepost op: Vrijdag 12 juli @ 22:31:51 (416 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Aan de hand van een op en uit sterk kaatsende Manon Scheepstra wist het partuur van Tineke Dijkstra en Sandra Hofstra en natuurlijk Manon Scheepstra de d.e.l. -wedstrijd in Bolsward naar hun hand te zetten. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Tineke Dijkstra, Manon Scheepstra en Sandra Hofstra

 

Marten Bergsma maakt het verschil
Gepost op: Vrijdag 12 juli @ 21:19:55 (774 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Opslager Marten Bergsma lijkt definitief de weg naar boven te hebben gevonden. Op de 12de vrije formatiewedstrijd van het seizoen leidde hij zijn formatie naar een verdiende zege op de formatie van Gert-Anne van der Bos. (Foto: Henk Bootsma).

 

6de ďAlde Masters partijĒ
Gepost op: Donderdag 11 juli @ 07:30:56 (486 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Alweer voor de 6e keer werd de Jan van der Vlugtpartij verkaatst op het veld van KV de Pompebledden in Heerenveen.

De winnaars met de familie van der Vlugt vlnr: Lieuwe Meijer, Jan Brandsma en Douwe Broersma

 

Partuur Paul Dijkstra wint in Wier
Gepost op: Woensdag 10 juli @ 20:49:10 (615 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Paul Dijkstra (Bitgum), Kevin Jordi Hiemstra (Koarnjum) en Rick Poortstra (Sint Jacobiparochie) zijn in Wier winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de heren eerste klasse. (Foto: Henk Bootsma).

Vlnr: Kevin Jordi Hiemstra, Paul Dijkstra en Rick Poortstra

 

Partuur Jan-Tymen Eisma wint in Franeker
Gepost op: Zondag 07 juli @ 21:05:14 (327 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Jan-Tymen Eisma (Franeker), Matthys Renema (Heeg) en Nick van der Walt (Sexbierum) zijn zondag in Franeker winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor schooljongens.

 

Gert-Anne van der Bos koninklijk op Huizumer Cup-dag
Gepost op: Zondag 07 juli @ 20:32:41 (699 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Hij was al eens koning in 2010 en 2011 maar dit koningschap moet voor de 30-jarige Gert-Anne van der Bos als een warm bad hebben aangevoeld. Het koningschap was een bekroning van een geweldige partij opslaan en het bevestigde ook dat de opslager uit Mantgum weer helemaal terug is op een hoog niveau na een dip van een paar jaar terug. (Foto's: Henk Bootsma).

 

Manon Scheepstra koningin in Huizum
Gepost op: Zondag 07 juli @ 19:12:17 (517 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


De formatie van Ilse Tuinenga, Sjanet Wijnia en Manon Scheepstra is zondag in Huizum winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor de dames hoofdklasse. (Foto: Henk Bootsma).

Vlnr: Ilse Tuinenga, Manon Scheepstra (koningin) en Sjanet Wijnia

 

Stiens wint bij heren 30+
Gepost op: Zondag 07 juli @ 18:34:59 (843 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Stiens (Hans Felkers, Hielke Miedema en Douwe Anema) is zondag in Witmarsum winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor de heren 30+.

Vlnr: Hielke Miedema , Hans Felkers en Douwe Anema

 

Trio Paul Dijkstra wint in Spannum
Gepost op: Zondag 07 juli @ 18:30:52 (479 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Paul Dijkstra (Bitgum), Hendrik Jan van der Velde (Makkum) en Stefan van der Meer (Baard) zijn zondag in Spannum winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor de heren tweede klasse.

Vlnr: Paul Dijkstra, Stefan van der Meer en Hendrik Jan van der Velde

 

Partuur Anouk Smink wint in Zweins
Gepost op: Zondag 07 juli @ 18:27:06 (393 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Anouk Smink (Makkum), Inge Jansma (Dronryp) en Larissa Smink (Makkum) zijn zondag in Zweins winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor meisjes.


 

Dronryp wint in Wier
Gepost op: Zondag 07 juli @ 18:08:34 (532 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019
Dronryp (Rick Minnesma, Jorn Lars van Beem en Mark Minnesma) zijn zondag in Wier winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor jongens.


 

Patrick Scheepstra koning in Peins
Gepost op: Zondag 07 juli @ 18:02:57 (503 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Jelle Attema (Idsegahuizum), Gabe-Jan van Popta (Lollum) en Patrick Scheepstra (Franeker) zijn zondag in Peins winnaar geworden van de heren eerste klasse vrije formatie wedstrijd. (Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Jelle Attema, Patrick Scheepstra (koning) en Gabe-Jan van Popta

 

Eerste krans voor Gabe Jan Popta
Gepost op: Zaterdag 06 juli @ 21:14:05 (997 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


De meest in het oog springende gebeurtenis op de hoofdklasse partij in Easterein was het feit dat Gabe Jan van Popta zijn eerste zege in de hoofdklasse boekte. Met zijn maten Marten Bergsma en Laas Pieter van Straten waren zij in de finale net wat sterker dan de formatie van Bauke Triemstra (bijgeloot voor Jelle Attema), Bauke Dijkstra en Tjisse Steenstra. Op 5-4 en 6-2 plaatste Marten Bergsma een zitbal. (Foto's: Henk Bootsma).

Laas Pieter en Gabe Jan zijn blij met zege in Easterein

 

Winsum wint bond 50+
Gepost op: Zaterdag 06 juli @ 20:15:14 (788 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Winsum (Hotze Bonnema, Siebe Tolsma en Pieter Hilverda) is zaterdag in Hilversum winnaar geworden van de bond voor de heren 50+.

 

Partuur Annet de Haan wint in Schettens
Gepost op: Zaterdag 06 juli @ 19:53:40 (424 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Annet de Haan (Sint Annaparochie), Amarins de Groot (Mantgum) en Hendrieke van der Schoot (Sexbierum) zijn zaterdag in Schettens als eerste geŽindigd bij de dames eerste klasse vrije formatie wedstrijd. (Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Hendrieke van der Schoot, Annet de Haan en Amarins de Groot

 

Partuur Ilse Tuinenga oppermachtig in finale
Gepost op: Zaterdag 06 juli @ 19:48:20 (664 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Ilse Tuinenga, Imke van der Leest en Melissa Riannne Hiemstra hebben met twee vingers in de neus de d.e.l. - wedstrijd voor de dames hoofdklasse gewonnen. (Foto: Henk Bootsma).

Vlnr: Imke van der Leest, Melissa Rianne Hiemstra en Ilse Tuinenga


 

Trio Jelmer Foppe Drijfhout wint in Pingjum
Gepost op: Zaterdag 06 juli @ 19:31:27 (438 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019
Jelmer Foppe Drijfhout (Poppenwier), Sjouke Beimers (Bitgummole) en Jan Bandstra (Oosternijkerk) zijn zaterdag in Pingjum winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor schooljongens.


 

Partuur Fiera de Vries wint in Ternaard
Gepost op: Zaterdag 06 juli @ 19:25:34 (328 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019
Fiera de Vries (Sexbierum), Senne Idsardi (Dronryp) en Marije Hiemstra (Menaam) zijn zaterdag in Ternaard winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor meisjes.

 

Partuur Thomas Dijkstra wint in Kimswerd
Gepost op: Zaterdag 06 juli @ 19:20:37 (441 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019
Thomas Dijkstra (Berltsum), Karel Monfils (Kimswerd) en Jesse Kroondijk (Sint Annaparochie) zijn zaterdag in Kimswerd winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor jongens.

 

Noa Elzinga blijft winnen
Gepost op: Zaterdag 06 juli @ 19:09:01 (387 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Zaterdag 6 juli waren de KNKB schoolmeisjes op bezoek in Bolsward. Zij kaatsten in een A- en B-klasse. De dag begon onder een zonnetje, later een beetje regen. Toen konden eindelijk weer eens een keer de kv Bolsward-parapluís uit de Pluwein aan de massaal opgekomen keurmeesters worden verstrekt om toch nog enigszins droog te blijven.



 

Partuur Annet de Haan wint in Wommels
Gepost op: Zaterdag 06 juli @ 07:56:23 (396 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019
Annet de Haan (Sint Annaparochie), Anouk Smink (Makkum) en Marije Hellinga (Deinum) zijn vrijdag in Wommels winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de dames junioaren.

 

Partuur Christiaan Stremler wint in Wommels
Gepost op: Zaterdag 06 juli @ 07:14:25 (498 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Christiaan Stremler (Exmorra), Thomas Dijkstra (Berltsum) en Evert Pieter Tolsma (Winsum) zijn in Wommels winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor junioren.

Vlnr: Christiaan Stremler, Thomas Dijkstra en Evert Pieter Tolsma

 

Jubileumpartij op it SjŻkel‚n
Gepost op: Woensdag 03 juli @ 19:30:52 (570 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Met 93 kaatsers op de lijst was de jubileumpartij van de 55+ zeer goed bezet. Met kofiie en oranjekoek werden de kaatsers verwelkomd.

De winnaars vlnr: Jan Boorsma, Willem de Vries, Jaap Zondervan en Eeltje Wiersma

 

Partuur Jorn Lars van Beem wint in Oosterbierum
Gepost op: Woensdag 03 juli @ 18:19:29 (625 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


De 37ste Takomstpartij voor jongens op uitnodiging is woensdag in Oosterbierum gewonnen door Stan van den Berg (Grou), Jorn Lars van Beem (Dronryp) en Steven Koster (Tzum). (Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Steven Koster, Jorn Lars van Beem en Stan van den Berg

 

Partuur Lisanne Leijenaar wint 37ste Takomstpartij voor meisjes
Gepost op: Woensdag 03 juli @ 18:11:20 (553 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Lisanne Leijenaar (Bolsward), Corrie Kroondijk (Easterein) en Fiera de Vries (Sexbierum) zijn woensdag in Oosterbierum winnaar geworden van de 37ste Takomstpartij voor meisjes. (Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Lisanne Leijenaar, Corrie Kroondijk en Fiera de Vries

 

Eerste krans voor trio Marten Bergsma
Gepost op: Zondag 30 juni @ 20:20:34 (734 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Het partuur van Marten Bergsma, Renze Pieter Hiemstra en Hans Wassenaar kwam in Harlingen op de tiende vrije formatiewedstrijd als winnaar uit de bus. In een matige en weinig sprankelende finale bleef de formatie van Jelte Pieter Dijkstra, Allard Hoekstra en Thomas van Zuiden op een eerst staan. (Foto's: Henk Bootsma).

 

Trio Nynke Sijbrandij blijft winnen
Gepost op: Zondag 30 juni @ 19:25:06 (714 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


De formatie van Nynke Sijbrandij, Imke van der Leest en Marrit Zeinstra is zondag in Sint Annaparochie winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor de dames hoofdklasse. (Foto: Richard Miedema).

 

Partuur Jan Vellinga wint in Makkum
Gepost op: Zondag 30 juni @ 19:05:03 (528 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Jan Vellinga (Easterein), Siebe Tolsma (Winsum) en
Hans Diekman (Bergum) zijn zondag in makkum winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de heren 50+.

 

Willem Heeringa koning in Dronryp
Gepost op: Zondag 30 juni @ 18:58:26 (538 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


De heren eerste klasse vrije formatie wedstrijd is zondag in Dronryp gewonnen door Remmelt Bouma (Weidum), Jelte Visser (Sexbierum) en Willem Heeringa (Leeuwarden). (Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Remmelt Bouma, Willem Heeringa (koning) en Jelte Visser

 

Partuur Erik Bakker wint bij heren 30+
Gepost op: Zondag 30 juni @ 18:49:36 (542 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Erik Bakker (Oosterbierum), Michiel Scheepvaart (Makkum) en Keimpe Koldijk (Easterlittens) zijn zondag in Makkum winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de heren 30+.

 

Partuur Marije Bodde wint in Marsum
Gepost op: Zondag 30 juni @ 18:43:36 (454 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Marije Bodde (Grou), Anna Dieuwke Dijkstra (Leeuwarden) en Gerde Lycklama a Nijholt (it Heidenskip) zijn zondag in Marsum winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor meisjes.


 

Partuur Lisanne Scharringa wint in Scharnegoutum
Gepost op: Zondag 30 juni @ 18:32:14 (432 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Lisanne Scharringa (Dronryp) en Elske van Straten (Feinsum) zijn zaterdag in Scharnegoutum winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor schoolmeisjes.


 

Partuur Erik Minne Cats wint in Exmorra
Gepost op: Zondag 30 juni @ 18:22:20 (457 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Erik Minne Cats (Menaam), Mark Minnesma (Dronryp) en Thom Stellingwerf (Gaast) zijn zaterdag in Exmorra winnaar geworden van de d.el.- wedstrijd voor jongens.

 

Trio Roelie Kroondijk wint in Workum
Gepost op: Zondag 30 juni @ 17:43:46 (280 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Roelie Kroondijk (Easterein), Klasine Huistra (Reduzum) en Annelien Broersma (Leeuwarden) zijn zondag in Workum winnaar geworden van de vrije formatie wedstrijd voor de dames eerste klasse.

 

Trio Lieuwe van der Werff wint in Lollum
Gepost op: Zondag 30 juni @ 17:38:57 (495 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Lieuwe v.d. Werff (Koarnjum), Sjoerd Smits (Britsum) en Riemer Hoekstra (Ee) zijn zaterdag in Lollum winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor tweedeklassers.

 

Trio Remmelt Bouma wint in Wijnaldum
Gepost op: Zondag 30 juni @ 17:34:50 (545 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Remmelt Bouma (Weidum), Jelte Visser (Sexbierum) en Willem Heeringa (Tzummarum) zijn zaterdag in Wijnaldum winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor de heren eerste klasse. (Foto: Lijkle Spijksma).

 

KV Sjirk de Wal wint bond pupillenmeisjes
Gepost op: Zaterdag 29 juni @ 21:06:48 (502 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Dronryp (Marrit Bruinsma, Linda van der Meer en Maud Hellinga) is zaterdag in Sint Annaparochie winnaar geworden van de bond voor pupillenmeisjes. (Foto: Richard Miedema).

 

Partuur Jan-Tymen Eisma wint in IJlst
Gepost op: Zaterdag 29 juni @ 19:50:26 (453 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Jan-Tymen Eisma (Franeker) en Pieter den Breejen (Arum) zijn zaterdag in IJlst winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor schooljongens.

 

Trio Gert-Anne van der Bos wint met overmacht in Dokkum
Gepost op: Zaterdag 29 juni @ 19:41:16 (679 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Na de wedstrijd in Dokkum staat de teller voor de formatie van Gert-Anne van der Bos, Taeke Triemstra en Tjisse Steenstra reeds op acht overwinningen en de zege in Dokkum was er een met grote overmacht. (Foto: Barbara de Haas).

Vlnr: Gert-Anne van der Bos, Tjisse Steenstra (koning) en Taeke Triemstra

 

Bolsward wint bond pupillenjongens
Gepost op: Zaterdag 29 juni @ 18:54:52 (442 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Bolsward (Edwin Arjen Yska, Silvan Elzinga en Tymen Bijlsma) is zaterdag in Ingelum winnaar geworden van de bond voor pupillenjongens. (Foto: Richard Miedema).

 

Wezon de Sterke Earm prolongeert titel in Mantgum
Gepost op: Zaterdag 29 juni @ 18:48:00 (561 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Kaatsvereniging Wezon de Sterke Earm met de kaatssters Anne Monfils, Hiske Zeinstra en Marrit Zeinstra heeft in Mantgum voor het tweede jaar op rij de Jong Famme partij gewonnen. (Foto: Henk Bootsma).

Vlnr: Boukje Houtsma, Hiske Zeinstra, Marrit Zeinstra en Anne Monfils

 

Partuur Gerard de Vries wint in Menaam
Gepost op: Zaterdag 29 juni @ 07:34:30 (468 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Gerard de Vries (Bitgum), Hielke Beijering (Hijum) en Evert Pieter Tolsma (Winsum) zijn vrijdag in Menaam winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor junioren.

Vlnr: Gerard de Vries, Evert Pieter Tolsma en Hielke Beijering

 

Fris kaatsweer bij 55+
Gepost op: Woensdag 26 juni @ 21:04:34 (349 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Na 2 hete dagen en nachten was het gelukkig een stuk aangenamer toen de 71 kaatsers aan weer een kaatsdag begonnen op Sonennborgh.

De winnaars vlnr: Hein Nijdam, Gerrie Otter en Andries Gillebaard

 

Thomas Dijkstra koning in Arum
Gepost op: Woensdag 26 juni @ 18:37:27 (632 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Gerwin Dijkstra (Anjum), Thomas Dijkstra (Berltsum) en Erik Minne Cats (Menaam) zijn woensdag in Arum winnaar geworden van de vrije formatie wedstrijd voor jongens. (Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Gerwin Dijkstra, Thomas Dijkstra (koning) en Erik Minne Cats

 

Trio Larissa Smink wint in Huizum
Gepost op: Zondag 23 juni @ 21:17:09 (435 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Larissa Smink (Makkum), Naomi Wiersma (Workum) en Fiera de Vries (Sexbierum) zijn zondag in Huizum winnaar geworden van de vrije formatie wedstrijd voor meisjes. (Foto: Henk Hempenius).

 

Tjisse Steenstra prolongeert koningschap
Gepost op: Zondag 23 juni @ 20:14:20 (865 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Het had de nodige voeten in de aarde maar na een lange en warme kaatsdag waren de kransen ook deze keer voor trio Gert-Anne van der Bos, Taeke Triemstra en Tjisse Steenstra. Het was voor de grote tenoren alweer de zevende zege van dit seizoen. (Foto's: Henk Bootsma).

 

Trio Dirk Yde Sjaarda wint in ReahŻs
Gepost op: Zondag 23 juni @ 19:20:24 (753 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Dirk-Yde Sjaarda, Robert Sijbesma en Jan Schurer allen woonachtig in Easterein zijn zondag in ReahŻs winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor de heren tweede klasse.

Vlnr: Jan Schurer, Robert Sijbesma en Dirk Yde Sjaarda

 

Bolsward wint strijd om de gouden kaatsballen
Gepost op: Zondag 23 juni @ 19:10:17 (654 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Op zondag 24 juni werd de tweede KNKB afdelingswedstrijd voor de jongens pupillen verkaatst. Voor de eerste wedstrijd was er geen vereniging die deze kon of wilde organiseren.

 

Trio Andrť van Dellen wint in Ysbrechtum
Gepost op: Zondag 23 juni @ 19:01:37 (558 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Andrť van Dellen (Berltsum), Bauke Dijkstra (Easterein) en Jouke Bosje (Leeuwarden) zijn zondag in Ysbrechtum winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor de heren eerste klasse. (Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Bauke Dijkstra, Joukje Bosje en Andrť van Dellen

 

OKK Bitgum wint in GoŽnga
Gepost op: Zaterdag 22 juni @ 19:27:09 (752 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Bitgum (Peter Dijkstra en Albert Nauta) is zaterdag in GoŽnga winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor de heren 50+.

Vlnr: Albert Nauta en Peter Dijkstra

 

Jelte Pieter Dijkstra koning in Holwerd
Gepost op: Zaterdag 22 juni @ 19:19:28 (1027 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Jelte Pieter Dijkstra uit Heerenveen, maar geboren en getogen in Easterein, pakte in Holwerd de zege en werd bovendien enigszins verrassend uitgeroepen tot koning van de partij. Hij troefde zijn maten Pier Piersma en Laas Pieter van Straten af met een neuslengte. (Foto: Bote Sape Schoorstra).

Vlnr: Laas Pieter van Straten, Jelte Pieter Dijkstra en Pier Piersma

 

Bolsward wint bond schoolmeisjes
Gepost op: Zaterdag 22 juni @ 18:47:35 (516 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Bolsward (Femke Folkerts, Inge Blanke en Noa Elzinga) is zaterdag in Stiens winnaar geworden van de bond voor schoolmeisjes.

 

Wommels wint bond dames
Gepost op: Zaterdag 22 juni @ 18:44:09 (832 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Wommels met de kaatssters Hester Bruinsma, Sjanet Wijnia en Martzen Deinum heeft de bond voor dames gewonnen. In een spannende finale waren de dames met 5-4 en 6-2 te sterk voor Mantgum (Rixt Keuning, Amarins de Groot en Jennie Terpstra). (Foto: Henk Bootsma).

Vlnr: Coach Wichard Deinum, Martzen Deinum, Sjanet Wijnia, Anna-Brecht Bruinsma en Hester Bruinsma

 

Partuur Aizo Veltman wint in Sint Nicolaasga
Gepost op: Zaterdag 22 juni @ 18:24:59 (583 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Aizo Veltman (Hommerts), Hessel Postma (Winsum) en Karel Monfils (Kimswerd) zijn zaterdag in Sint Nicolaasga winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor jongens.

Vlnr: Karel Monfils, Aizo Veltman en Hessel Postma

 

Partuur Patrick van Dellen wint in Itens
Gepost op: Zaterdag 22 juni @ 17:29:36 (752 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Patrick van Dellen (Berltsum), Lucas Postma en Pieter van der Schoot (beide Dronryp) zijn zaterdag in Itens winnaar geworden van de De Agrarische partij een d.e.l. -wedstrijd voor de heren eerste klasse. (Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Lucas Postma, Patrick van Dellen en Pieter van der Schoot

 

Partuur Lotte-Ytsje Hoekstra wint in Jirnsum
Gepost op: Zondag 16 juni @ 22:18:47 (473 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Lotte-Ytsje Hoekstra (Stiens) en Manouk Scharringa (Dronryp) zijn zondag in Jirnsum winnaar geworden van de d.e.l.- wedstrijde voor de welpen-meisjes.

 

Formatie Menno van Zwieten boekt verrassende zege in Sint Jacobiparochie
Gepost op: Zondag 16 juni @ 21:26:03 (696 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Het partuur van Menno van Zwieten, Kees van der Schoot en Erwin Zijlstra liet zich zondag in een zonnig Sint Jacobiparochie van de allerbeste kant zien door fraai de zege op te eisen op de zevende vrije formatiewedstrijd van het huidige seizoen. (Foto's: Henk Bootsma).

 

Marrit Zeinstra koningin in Sint Jacobiparochie
Gepost op: Zondag 16 juni @ 19:53:03 (721 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


De formatie van Nynke Sijbrandij behaalde zondag in Sint Jacobiparochie de zege op de vrije formatie wedstrijd voor de dames hoofdklasse. (Foto: Henk Bootsma).

Vlnr: Imke van der Leest, Marrit Zeinstra (koningin) en Nynke Sijbrandij

 

Trio Johan Diertens wint in Minnertsga
Gepost op: Zondag 16 juni @ 19:50:25 (796 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019
Johan Diertens (Dronryp), Kevin Jordi Hiemstra (Koarnjum) en Lennart Adema (Makkum) zijn zondag in Minnertsga winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor de heren eerste klasse.


 

Trio Sietske Okkema wint in Sexbierum
Gepost op: Zondag 16 juni @ 19:46:22 (427 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019
De formatie van Sietske Okkema (Easterein), Anouk Tolsma (Dronryp) en Rixt Wijnia (Wommels) is zondag in Sexbierum winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor de dames eerste klasse.


 

Niawier-Metslawier- Oosternijkerk wint bij schooljongens
Gepost op: Zondag 16 juni @ 19:40:26 (431 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Niawier-Metslawier-Oosternijkerk (Pieter Siebe Cuperus en Jan Bandstra) zijn zondag in Dronryp winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor schooljongens.

 

Bolsward wint bij schoolmeisjes
Gepost op: Zondag 16 juni @ 19:30:25 (350 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Bolsward (Femke Folkerts, Inge Blanke en Noa Elzinga) is zondag in Hommerts winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor schoolmeisjes.

 

Partuur Brent Jesse van Beem wint in Hijum
Gepost op: Zondag 16 juni @ 19:23:41 (463 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019
Brent Jesse van Beem (Dronryp) en Karst Hoekstra (Blije) zijn zondag in Hijum winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor pupillenjongens.

 

Scharnegoutum wint in Jirnsum
Gepost op: Zondag 16 juni @ 19:17:35 (275 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019
Scharnegoutum (Frans Oosterbaan en Ruurd Oosterbaan) is zondag in Jirnsum winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor welpen jongens.

 

Partuur Hans Felkers wint in Wier
Gepost op: Zaterdag 15 juni @ 20:52:59 (647 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Hans Felkers (Stiens), Ibo Nicolay (Britsum) en Jan Fokke Mulder (Dronryp) zijn zaterdag in Wier winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de heren 50+.

Vlnr: Ino Nicolay, Hans Felkers en Jan Fokke Mulder



 

KV Sjirk de Wal wint bond jongens
Gepost op: Zaterdag 15 juni @ 19:35:44 (742 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Dronryp (Rick Minnesma, Jorn Lars van Beem en Mark Minnesma) is zaterdag in Morra winnaar geworden van de bond voor jongens. (Foto: KNKB).

 

Trio Gert-Anne van der Bos blijft ongeslagen!
Gepost op: Zaterdag 15 juni @ 19:22:42 (873 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Het partuur van Gert-Anne van der Bos, Taeke Triemstra en Tjisse Steenstra boekte zaterdag in Broeksterw‚ld alweer de zesde achtereenvolgende zege van dit seizoen. (Foto: Henk Bootsma archief).

 

Partuur Ilse Tuinenga wint in Hallum
Gepost op: Zaterdag 15 juni @ 18:01:23 (924 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Ilse Tuinenga, Anouk Tolsma en Martzen Deinum zijn zaterdag in Hallum winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de dames hoofdklasse. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Ilse Tuinenga, Martzen Deinum en Anouk Tolsma

 

Partuur Annelien Broersma wint in Hallum
Gepost op: Zaterdag 15 juni @ 17:59:03 (714 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Annelien Broersma en Anna Rixt Iedema zijn zaterdag op de uitgedunde lijst voor de dames eerste klasse winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Anna Rixt Iedema en Annelien Broersma


 

Easterein wint bond meisjes
Gepost op: Zaterdag 15 juni @ 17:53:15 (746 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Easterein (Roelie Kroondijk, Nynke Paauw en Corrie Kroondijk) is zaterdag in Menaam winnaar geworden van de bond voor meisjes. (Foto: Warren van der Veen).

 

Partuur Christiaan Stremler wint in Exmorra
Gepost op: Zaterdag 15 juni @ 07:17:39 (789 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Laas Pieter van Straten (Feinsum), Christiaan Stremler (Exmorra) en Gabe-Jan van Popta (Lollum) waren op papier het sterkste partuur en maakten dat in Exmorra waard.

Vlnr: Laas Pieter van Straten, Christiaan Stremler en Gabe-Jan van Popta

 

Regen en prijzenregen bij de Wim Bosklopper partij van de 55+
Gepost op: Woensdag 12 juni @ 20:13:21 (706 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


In Goutum zijn we de laatste jaren bij de Wim Bosklopper partij wel gewend aan wat regenbuitjes. Vorig jaar was het nog prachtig weer maar vandaag was er flink wat regen voorspeld. Deze viel pas omstreeks kwart over 2 zodat de meeste partijen droog afgewerkt konden worden.

De winnaars vlnr: Peter Siemensma, (Rita Bosklopper), Hielke Braaksma en Henk Bootsma

 

Waar de favorieten massaal falen slaat KV Onder Ons toe!
Gepost op: Maandag 10 juni @ 21:10:46 (1187 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Kaatsvereniging Onder Ons uit Easterlittens met de kaatsers Simon Zijlstra, Pier Piersma en Erwin Zijlstra is maandag op een prima bezet SjŻkel‚n winnaar geworden van de 114de bond voor senioren. In de finale bleef KV De Pompebledden ( Sybren Visser, Jelte Pieter Dijkstra en Menno van Zwieten) uit Heerenveen op twee spel staan. Op 5-4 en 6-0 wist Erwin Zijlstra de kaats te behouden met een prima zitbal. Het was voor Onder Ons de eerste winst op de bondspartij die al sedert 1897 op het programma staat. (Foto: Richard Miedema).

Vlnr: Erwin Zijlstra, Simon Zijlstra, Pier Piersma en de begeleider van KV Onder Ons

 

Partuur Jan Heida wint in Wommels
Gepost op: Zondag 09 juni @ 19:27:12 (707 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Jan Heida (Mantgum), Jochum de Vries (Wiuwert) en Johannes de Jong (Mantgum) zijn zondag in Wommels winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor de heren 50+ in de B-klasse. (Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Jochum de Vries, Jan Heida en Johannes de Jong

 

Trio Hilbrand Smid wint in Wommels
Gepost op: Zondag 09 juni @ 19:17:23 (769 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Hilbrand Smid (Witmarsum), Nanning Seepma (Harkema) en Ibo Nicolay (Britsum) zijn zondag in Wommels winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor de heren 50+. (Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Hilbrand Smid, Ibo Nicolay en Nanning Seepma

 

Partuur Nynke Sijbrandij toont veerkracht en wint in Jorwert
Gepost op: Zondag 09 juni @ 18:29:49 (847 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Vooraf was het partuur van Nynke Sijbrandij, Jeska Terpstra en Manon Scheepstra in Jorwert het te kloppen partuur en na drie partijen kaatsen maakten zij die voorspelling helemaal waar. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Nynke Sijbrandij, Jeska Terpstra en Manon Scheepstra

 

Hijum-Feinsum wint slijtageslag
Gepost op: Zaterdag 08 juni @ 21:13:39 (916 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Hijum-Feinsum met de kaatsers Giancarlo Teitsma, Hielke Beijering en Laas Pieter van Straten is zaterdag op een kletsnat SjŻkel‚n winnaar geworden van de 106de uitvoering van de Jong Nederland partij. (Foto's: Henk Bootsma).

Zo ziet pure vreugde er uit!

 

Easterein wint in Berltsum
Gepost op: Zaterdag 08 juni @ 19:46:21 (717 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2019


Easterein (Roelie Kroondijk, Nynke Paauw en Corrie Kroondijk) is zaterdag in Berltsum winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor meisjes. (Foto's: Henk Hempenius).

 

Partuur Aizo Veltman wint in Pingjum