Welkom op de website van www.kaatsen.nlFrythermoYour DJ
Home  ·  Nieuwsarchief  

   Menu
Home
Nieuwsarchief
Web Links
Spelregels
Parturen 2017
Gastenboek

   Websponsors
Middelsee schilders
Your-DJ
Laanstra en Roersma
Opel Deinum Franeker
Copy service
Van Smeden IJzerwaren en Gereedschappen
Bouwbedrijf Bruinsma
Nijholt

   Agenda
  Ma Di Wo Do Vr Za Zo
> 02 03 04 05 06 07 08
> 09 10 11 12 13 14 15
> 16 17 18 19 20 21 22
> 23 24 25 26 27 28 29
> 30 31          



Agenda deze week:

Zaterdag, oktober 21
10:00 - 14:00 Zaalkaatsen FBA



Zoek agenda door op...



Agenda van vandaag:

Geen events vandaag

Webalizer web stats

Onderwerpen > Wedstrijduitslagen > Wedstrijduitslagen 2003
Wedstrijduitslagen 2003Wedstrijduitslagen
 

Pieter van Tuinen neemt afscheid met zege op de Oldehove partij
Gepost op: Zondag 21 september @ 20:30:14 (4436 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003  Opslager Pieter van Tuinen neemt afscheid met een zege op de Oldehove partijNa acht jaren hoofdklasserschap nam opslager Pieter van Tuinen afscheid van het wedstrijdkaatsen met een overwinning op de hoog gewaardeerde Oldehove partij van de Leeuwarder Kaats Club.

 

Arie den Breejen koning in Marssum
Gepost op: Zondag 14 september @ 20:28:01 (4275 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003



De laatste vrije formatiewedstrijd van het seizoen 2003 is een prooi geworden voor Simon Minnesma (Dronrijp), Kor Zittema (Beetgum) en Arie den Breejen (Arum).

 

Trio Pieter Bakker winnaar in Wijtgaard
Gepost op: Zondag 14 september @ 20:17:58 (3738 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003



Pieter Bakker (Leeuwarden), Peter Dijkstra (Beetgumermolen) en Wijbe Visser (Dronrijp) hebben in Wijtgaard de laatste wedstrijd uit de Woudsend competitie gewonnen. (Foto: B. Ziengs).

 

Toch nog krans voor Leonie Zeinstra
Gepost op: Zaterdag 13 september @ 21:21:40 (3849 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003
Andrea de Jong (Witmarsum), Hermanna Miedema (Stiens) en Leonie Zeinstra ( Bolsward) kwamen zaterdag in Marssum in de kransen. (Foto: H. Hempenius).

 

Johan Meirink koninklijk te Mantgum
Gepost op: Zaterdag 13 september @ 20:18:01 (4121 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003
Johan Meirink (Hallum), Michel van der Veen (Franeker) en Pier Piersma (Leeuwarden) zijn zaterdag in Mantgum winnaar geworden van de één na laatste vrije formatiewedstrijd voor de heren eerste klas.

 

Trio Berkepas verrast met zege in Pingjum
Gepost op: Zondag 07 september @ 20:42:54 (4036 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003
Klaas Berkepas uit Hoornsterzwaag was zondag op de één na laatste vrije formatiewedstrijd voor hoofdklassers de grote man.

 

Johan Meirink koning in Reduzm
Gepost op: Zondag 07 september @ 19:01:09 (4057 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003
Het partuur van Johan Meirink (Hallum), Michel van der Veen (Franeker) en Pier Piersma (Leeuwarden) was zondag in Reduzum op de grote vrije formatiewedstrijd voor eerste klassers bijzonder goed op dreef.

 

Eelkje, Tineke en Afke winnen in Grou
Gepost op: Zaterdag 06 september @ 21:09:56 (3897 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003  Eelkje, Tineke en Afke winnen in GrouDe één na laatste uitnodigingswedstrijd voor de dames hoofdklasse is gewonnen door de dames Eelkje Algra (Berlikum), Tineke Algra (Sneek) en Afke Hijlkema (Akkrum). (Foto 's H. Hempenius)

 

Klaas Berkepas verliest maar wint toch!
Gepost op: Zaterdag 06 september @ 20:57:18 (4435 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003

 Klaas Berkepas verliest maar wint toch!Het is een wonderbaarlijk verhaal. Verliezen en toch met de krans om naar huis gaan. Het gebeurde opslager Klaas Berkepas uit Hoornsterzwaag.

 

Trio Johan Meirink wint ook in Holwerd
Gepost op: Zaterdag 06 september @ 19:13:10 (4567 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003 Johan Meirink (Hallum), Michel van der Veen (Franeker) en Pier Piersma blijven het voortreffelijk doen.

 

Chris Wassenaar boekt 85ste zege in Huizum
Gepost op: Zondag 31 augustus @ 21:40:14 (3519 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003 Trio Pieter van Tuinen, André Kuipers en Chris Wassenaar behaalde zondag in Huizum op de vrije formatiewedstrijd voor de heren hoofdklasse hun 11de seizoensoverwinning.

 

Winst voor Maaike Joostema, Froukje de Vries en Judy Bergsma
Gepost op: Zondag 31 augustus @ 21:02:04 (4740 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003  Winst voor Maaike Joostema, Froukje de Vries en Judy BergsmaMaaike Joostema (Minnertsga), Froukje de Vries (Tzum) en Judy Bergsma (Tirns) kwamen zondag in Winsum in de kransen. (Foto: H. Hempenius).

 

Fraaie zege voor Géjanna Buma, Debora Oosterman en Afke Hijlkema
Gepost op: Zondag 31 augustus @ 20:54:59 (4388 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003  Fraaie zege voor Géjanna Buma, Debora Oosterman en Afke HijlkemaOpslager Géjanna Buma uit Bolsward steekt de laatste weken in een prima vorm. (Foto: H. Hempenius).

 

Kransen voor Annemiek Korf, Melissa v.d. Wei en Rixt Bijlsma
Gepost op: Zondag 31 augustus @ 20:30:14 (4138 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003  Kransen voor Annemiek Korf, Melissa v.d. Wei en Rixt BijlsmaAnnemiek Korf (St. Annaparochie), Melissa van der Wei (Bolsward) en Rixt Bijlsma (Stiens) zijn zondag in Mantgum winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor schoolmeisjes. (Foto: K. Pompstra).

 

Eerste winst voor trio Arjen Bouwe Hiddinga
Gepost op: Zondag 31 augustus @ 20:28:05 (3753 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003
 Eerste winst voor trio Arjen Bouwe Hiddinga
Kaatsvereniging Berlikum organiseerde op zondag 31 augustus haar eerste klas vrije formatiepartij. Op deze “Hidde Sijpersmapartij”, de 6e in de partij in de “Woudsend” cyclus, stonden 12 partuur op de lijst. (Foto: A. de Zeeuw).



 

Fryske keatsers te gast in Wageningen
Gepost op: Zondag 31 augustus @ 10:38:11 (19876 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003  Fryske keatsers te gast in Wageningen
Sneon 30 augustus 2003 waard troch keatsferiening ‘De Veluwezoom’ út Wageningen de Bauke Abma partij foar senioaren keatst. (Foto's: K. Pompstra).

 

Géjanna Buma koningin op Waterpoortpartij
Gepost op: Zaterdag 30 augustus @ 22:46:57 (3765 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003  Géjanna Buma koningin op Waterpoortpartij
Géjanna Buma (Bolsward), Tineke Algra (Sneek) en Bianca van der Veen (Franeker) toonden zich zaterdag in Sneek het sterkste trio op de uitnodigingspartij voor de dames hoofdklasse. (Foto: H. Hempenius).

 

Trio Van Tuinen ontsnapt op miraculeuze wijze
Gepost op: Zaterdag 30 augustus @ 20:46:56 (3271 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003


Trio Van Tuinen ontsnapt op miraculeuze wijzeTrio Pieter van Tuinen, André Kuipers en Chris Wassenaar is na de zege op de Waterpoortpartij in Sneek nog slechts twee overwinningen verwijderd van het magische record van Sake Saakstra, Piet Jetze Faber en Johannes Brandsma.

 

Trio Yde Klaas Dijkstra wint in St. Annaparochie
Gepost op: Zaterdag 30 augustus @ 20:33:03 (3742 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003 Yde Klaas Dijkstra (Makkum), Johan Abma (Gauw) en Renze Pieter Hiemstra (St. Annaparochie) kwamen zaterdag in St. Annaparochie op de vrije formatiewedstrijd voor eerste klassers als winnaars uit de bus.

 

Winst voor Erk de Boer, Dirk Yde Sjaarda en Pieter van Althuis
Gepost op: Zaterdag 30 augustus @ 20:32:11 (4343 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003 Erik de Boer (Harlingen), Dirk Yde Sjaarda (Easterein) en Pieter van Althuis (Peins) zijn zaterdag in Oosterbierum winnaar geworden van de d.e.l – wedstrijd voor heren senioren.

 

Wjelsryp wint in Stiens
Gepost op: Maandag 25 augustus @ 10:53:19 (3958 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003 Wjelsryp (Pieter S. Scharringa, Paulus Y. Walda en Elmar Pieterse) was zaterdag in Stiens bij de afdelingswedstrijd voor jongens-pupillen het sterkst.

 

Pieter Jan Plat wint bij schooljongens
Gepost op: Zondag 24 augustus @ 22:42:47 (3539 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003 Pieter Jan Plat uit Sint Annaparochie is zondag in Grou winnaar geworden van de speciale wedstrijd voor schooljongens.

 

Trio Johannes Dijkstra wint Van Aismapartij
Gepost op: Zondag 24 augustus @ 20:52:35 (3407 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003  Trio Johannes Dijkstra wint Van AismapartijHet seizoen 2003 begint voor opslager Johannes Dijkstra sprookjesachtige vormen aan te nemen.

 

Trio Klaver wint uitnodigingswedstrijd in Weidum
Gepost op: Zondag 24 augustus @ 19:11:41 (3367 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003  Trio Klaver wint uitnodigingswedstrijd te Weidum
Het partuur Jannine Klaver (Minnertsga), Miranda Scheffer (Menaldum) en Maaike Wind (Pingjum) is zondag in Weidum winnaar geworden van de uitnodigingswedstrijd voor meisjes. (Foto: S. Scheffer).

 

Trio Jelle Jan Rodenhuis winnaar in Makkum
Gepost op: Zondag 24 augustus @ 19:10:47 (3874 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003  Trio Jelle Jan Rodenhuis winnaar in Makkum
Jelle Jan Rodenhuis (Easterlittens), Jacob Klaas Haitsma (Wommels) en Marten Hiemstra (Ried) kwamen zondag in Makkum in de kransen. (Foto: W. v.d. Veen).

 

Tjidsger Braaksma winnaar te Bolsward
Gepost op: Zondag 24 augustus @ 19:09:53 (3743 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003 Tjidsger Braaksma uit Niawier behaalde zondag in Bolsward bij de jongens de zege.



 

Wiesje van der Berg koningin te Makkum
Gepost op: Zaterdag 23 augustus @ 21:15:08 (3967 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003  Wiesje van der Berg koningin te Makkum
Géjanna Buma (Bolsward), Wiesje van der Berg (Grou) en Afke Hijlkema (Akkrum) waren zaterdag in Makkum ook weer het sterkste partuur bij de dames hoofdklasse. (Foto: H. Hempenius).

 

Spannende finale redt Van Aismapartij
Gepost op: Zaterdag 23 augustus @ 20:25:44 (3480 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003  Spannende finale redt Van AismapartijJohan van der Meulen (Broeksterwoude), André Kuipers (Beetgumermolen) en Auke van der Graaf (Berlikum) kwamen zaterdag in Beetgum in de kransen.

 

Brecht Gerbrandy winnares in Reahûs-Turns
Gepost op: Zaterdag 23 augustus @ 19:52:26 (3396 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003 Brecht Gerbarndy uit Goënga behaalde zaterdag in Turns bij de meisjes de zege.

 

Durk van der Meer koning op “Alle de Jong partij”
Gepost op: Zaterdag 23 augustus @ 19:37:25 (3607 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003 Louwrents Reitsma (Leeuwarden), Durk van der Meer (Grou) en Aloysius Freitag (Makkum) zijn zaterdag in Wommels winnaar geworden van de Alle de Jong partij, een vrije formatiewedstrijd voor de heren eerste klas.

 

Winst voor Lennart Adema, Tjeerd Hoekstra en Jurjen Pieter Hofstee
Gepost op: Zaterdag 23 augustus @ 19:36:23 (3518 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003 De d.e.l. – wedstrijd voor schooljongens in Dronrijp is in een overwinning geëindigd voor het trio Lennart Adema (Makkum), Tjeerd Hoekstra (Achlum) en Jurjen Pieter Hofstee (Wjelsryp).

 

Rianne Dorst, Mariska de Vries en Rixt Bijlsma winnen in Hartwerd
Gepost op: Zaterdag 23 augustus @ 19:34:52 (3643 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003 Rianne Dorst (St. Jacobiparochie), Mariska de Vries (Menaldum) en Rixt Bijlsma (Stiens) zijn zaterdag in Hartwerd winnaar geworden van de d.e.l – wedstrijd voor schoolmeisjes.

 

Margriet Bakker wint ook laatste wedstrijd
Gepost op: Zaterdag 23 augustus @ 19:33:49 (3303 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003  Margriet Bakker wint ook laatste wedstrijd
Margriet Bakker uit Winsum behaalde zaterdag in Akkrum haar 22ste zege van het seizoen. (Foto: Tj. Hijlkema).

 

Helena de Vries koningin Van Aismapartij
Gepost op: Zaterdag 23 augustus @ 10:16:26 (3474 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003  Helena de Vries koningin Van Aismapartij
Petra Viëtor (Hitzum), Tineke Algra (Sneek) en Helena de Vries (Menaldum) zijn vrijdagavond in Beetgum verrassend winnaar geworden van de uitnodigingspartij voor de dames hoofdklasse. (Foto: H. Hempenius).

 

Partuur Géjanna Buma wint ook in Akkrum
Gepost op: Zondag 17 augustus @ 21:46:06 (4043 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003  Partuur Géjanna Buma wint ook in Akkrum
Géjanna Buma (Bolsward), Wiesje van der Berg (Grou) en Afke Hijlkema (Akkrum) lijken helemaal klaar voor de komende Dames-PC. (Foto: H. Hempenius).

 

Verrassende winst voor Afke Walstra, Joutsen Okkema en Tea Kingma
Gepost op: Zondag 17 augustus @ 21:02:41 (3612 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003  Verrassende winst voor Afke Walstra, Joutsen Okkema en Tea KingmaAfke Walstra (Bolsward), Joutsen Okkema (Easterein) en Tea Kingma (Sint Jacobiparochie) verrasten zondagmiddag in Wijnaldum door de daar uitgeschreven vrije formatiewedstrijd voor meisjes te winnen. (Foto: K. Aalbers).

 

Lennart Adema, Pieter Jan Plat en Frederik van der Meij winnen bij schooljongens
Gepost op: Zondag 17 augustus @ 21:01:11 (3479 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003  Lennart Adema, Pieter Jan Plat en Frederik van der Meij winnen bij schooljongensDe vrije formatiewedstrijd voor schooljongens in Tzummarum is zondag gewonnen door het partuur van Lennart Adema (Makkum), Pieter Jan Plat (Sint Annaparochie) en Frederik van der Meij (Berlikum).
(Foto: S. PLat).

 

Al weer een overwinning voor partuur Pieter van Tuinen
Gepost op: Zondag 17 augustus @ 19:44:08 (3028 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003


Al weer een overwinning voor partuur Pieter van TuinenHoewel het er even op heeft geleken, dat van het partuur van Pieter van Tuinen, André Kuipers en Chris Wassenaar dit jaar niet veel meer verwacht hoefde te worden, blijken de mannen weer uit het dal te zijn geklommen.

 

Gouden horloges voor trio Pieter Otte Kingma
Gepost op: Zondag 17 augustus @ 19:40:01 (3040 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003  Gouden horloges voor trio Pieter Otte KingmaPieter Otte Kingma (Berlikum), Johan Binnema (Akkrum) en Peter de Boer (Franeker) zijn zondag in Vrouwenparochie winnaar geworden van de vrije formatiepartij voor eerste klassers. (Foto: L. Bonnema).

 

Kransen voor Marije van der Meer en Annalies Outhuijse
Gepost op: Zondag 17 augustus @ 19:38:49 (3317 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003 Marije van der Meer (Sibrandabuorren) en Annalies Outhuijse (Franeker) zorgden zondag in Zurich voor een daverende verrassing door de d.e.l.- wedstrijd voor meisjes-pupillen te winnen.

 

Trio Alle Jan Anema sterkste in Sexbierum
Gepost op: Zondag 17 augustus @ 19:37:19 (3093 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003  Trio Alle Jan Anema sterkste in Sexbierum
De vrije formatiewedstrijd voor jongens in Sexbierum is zondag een prooi geworden voor Alle Jan Anema (Reduzum), Jacob Zaagemans (Witmarsum) en Erik Haitsma (Wommels). (Foto: A.J. Anema).

 

Sint Annaparochie wint in eigen dorp
Gepost op: Zondag 17 augustus @ 19:36:04 (3714 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003  Sint Annaparochie wint in eigen dorp
Sint Annaparochie (Margit de Groot, Lisette Wagenaar en Annemiek Korf) kwamen zondag in eigen dorp in de kransen. (Foto: M. de Groot).

 

Sterk optreden trio Géjanna Buma
Gepost op: Zaterdag 16 augustus @ 22:51:00 (3267 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003  Sterk optreden trio Géjanna BumaHet partuur van Géjanna Buma, Wiesje van der Berg en Afke Hijlkema boekte zaterdag in Goënga een prima zege. (Foto: H. Hempenius).

 

Schooljongens Holwerd winnen in Bolsward
Gepost op: Zaterdag 16 augustus @ 20:04:37 (3491 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003 Holwerd (Mathijs van der Velde, Rudolf Soepboer en Gert-Anne van der Bos) kwamen zaterdag in Bolsward als winnaar uit de bus bij de daar gehouden afdelingswedstrijd voor schooljongens.

 

Sandra Zwerver, Miranda Scheffer en Jannine Klaver winnen in Morra
Gepost op: Zaterdag 16 augustus @ 19:52:04 (2863 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003 Sandra Zwerver (Akkrum), Miranda Scheffer (Menaldum) en Jannine Klaver (Minnertsga) toonden zich zaterdag in Morra het sterkste trio bij de meisjes.

 

Margriet Bakker wint ook in Engelum
Gepost op: Zaterdag 16 augustus @ 19:51:02 (3398 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003 Voor de 10-jarige Margriet Bakker uit Winsum is het seizoen 2003 één om nooit meer te vergeten.


 

Trio Meirink wint in Tzummarum
Gepost op: Zaterdag 16 augustus @ 19:37:54 (3188 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003



Het partuur van Johan Meirink (Hallum), Michel van der Veen (Franeker) en Pier Piersma (Leeuwarden) is zaterdag in Tzummarum winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor eerste klassers.


 

Hendrik Bouwhuis en Niels Schuit winnen in Hallum
Gepost op: Zaterdag 16 augustus @ 19:36:49 (3241 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003 Hendrik Bouwhuis (Bolsward) en Niels Schuit (Franeker) waren in Hallum het sterkst bij de wedstrijd d.e.l. voor jongens-pupillen.

 

Goënga wint bij de meisjes-pupillen
Gepost op: Zaterdag 16 augustus @ 19:36:02 (2351 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003 Goënga (Nynke Sybrandy en Marije van der Meer) pakte zaterdag in Engelum de winst bij de afdelingswedstrijd voor de meisjes-pupillen.

 

Zege voor Bauke Triemstra en Jorren Westra
Gepost op: Zaterdag 16 augustus @ 19:22:04 (2652 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003 Bauke Triemstra (Sint Jacobiparochie) en Jorren Westra (Beetgumermolen) toonden zich zaterdag in Hallum het sterkst bij de jongens-pupiilen.

 

Kransen voor Cees Malda, Jan Hendrik Postma en Julius de Jong
Gepost op: Zaterdag 16 augustus @ 19:21:04 (2521 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003 Cees Malda (Franeker), Jan Hendrik Postma (Menaldum) en Julius de Jong (Ee) kwamen zaterdag in Holwerd in de kransen.

 

Rianne Dorst, Harmke Siegersma en Hiltje Pietje Muller winnen in Itens
Gepost op: Zaterdag 16 augustus @ 19:20:11 (2315 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003 Rianne Dorst (Sint Jacobiparochie), Harmke Siegersma (Berlikum) en Hiltje Pietje Muller (Mantgum) zijn zaterdag in Itens winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor schoolmeisjes.

 

Trio Van Tuinen wint in Goënga
Gepost op: Vrijdag 15 augustus @ 22:22:36 (2672 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003


Trio Van Tuinen wint in GoëngaHet partuur van Pieter van Tuinen, André Kuipers en Chris Wassenaar is vrijdag in Goënga winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor hoofdklassers.

 

Franeker sterkste in Jellum-Bears
Gepost op: Woensdag 13 augustus @ 19:34:13 (2840 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003 Kaatsvereniging Jan Bogtstra uit Franeker is woensdagmiddag in Jellum winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor jongens.

 

Margriet Bakker blijft winnen
Gepost op: Zondag 10 augustus @ 21:53:17 (2784 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003 Margriet Bakker, het wonder van Winsum, blijft maar doorgaan met het winnen van prijzen.

 

Douwe Groenendijk koning op Gouden Willem partij
Gepost op: Zondag 10 augustus @ 21:10:44 (2910 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003


 Douwe Groenendijk koning op Gouden Willem partij
De Gouden Willem partij in Menaldum één van de meest tot verbeelding sprekende hoofdklasse wedstrijd is zondag gewonnen door het trio van Klaas Anne Terpstra, Jan Willem van Beem en Douwe Groenendijk.

 

Trio Meirink wint in Bolsward
Gepost op: Zondag 10 augustus @ 20:37:03 (2671 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003



Partuur Johan Meirink (Hallum), Michel van der Veen (Franeker) en Pier Piersma (Leeuwarden) is zondag in Bolsward winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor eerste klassers. (Foto: B. Ziengs).


 

Jelte Visser en Jelmer Westra winnen in Drachten
Gepost op: Zondag 10 augustus @ 20:17:49 (2315 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003 Jelte Visser (Oosterbierum) en Jelmer Westra (Berlikum) zijn zondag in Drachten winnaar geworden van de d.e.l.– wedstrijd voor jongens-pupillen.

 

Schooljongens Berlikum winnen in Sint Jacobiparochie
Gepost op: Zondag 10 augustus @ 20:11:24 (2171 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003 Berlikum (Jelle Harm Kooistra, Hilbrand Stoffers en Frederik van der Meij) zijn zondag in Sint Jacobiparochie winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor schooljongens.

 

Tynke Toering koningin in Ried
Gepost op: Zondag 10 augustus @ 20:02:16 (3024 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003 Klazien Visser (Makkum), Tynke Toering (Groningen) en Jantine Radix (Sneek) behaalden zondag in Ried de overwinning.

 

Gérieke, Baukje en Miranda winnen in Heerenveen
Gepost op: Zondag 10 augustus @ 20:00:47 (2382 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003 Gérieke, Baukje en Miranda winnen in HeerenveenGérieke de Groot (Sint Annaparochie), Baukje Aalbers (Oude Bildtzijl) en Miranda Scheffer (Menaldum) waren zondag in Heerenveen het sterkste trio bij de meisjes-A. (Foto: H. Hempenius).

 

Kransen voor Marit Kingma, Wiljo Sybrandy en Marre Sloots
Gepost op: Zondag 10 augustus @ 19:59:20 (2460 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003 Marit Kingma (Dronrijp), Wiljo Sybrandy (Goënga) en Marre Sloots (Ried) kwamen zondag in Damwoude in de kransen.

 

Reduzum sterkste in Stiens
Gepost op: Zondag 10 augustus @ 19:58:21 (2219 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003 Reduzum (Jelmer Haga, Erik Bergsma en Alle Jan Anema) is zondag in Stiens winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor jongens.

 

Trio Arnold Terpstra, Theo Postma en Rein Tempel wint in Harlingen
Gepost op: Zondag 10 augustus @ 19:57:34 (2710 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003 Arnold Terpstra, Theo Postma en ReinTempel allen uit Leeuwarden zijn zondag in Harlingen winnaar geworden van de vrije formatiepartij voor heren senioren.

 

Vleespakketten voor Jan Sijtsinga, Jan Buitenga en Sije Wieringa
Gepost op: Zaterdag 09 augustus @ 21:14:49 (2336 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003 Vleespakketten voor Jan Sijtsinga, Jan Buitenga en Sije WieringaIn Harlingen kaatsten 15 parturen veteranen om de eer en de luxe vleesprijzen. (Foto: P. Broekhuizen).

 

Winst voor Redmer Strikwerda, Geert Faber en Marcus Frietema
Gepost op: Zaterdag 09 augustus @ 19:12:43 (2834 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003 Redmer Strikwerda (Wommels), Geert Faber (Stiens) en Marcus Frietema (Longerhouw) zijn zaterdag in Ternaard winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor jongens.

 

Gert-Jan Faber, Johan Kwast en Ivo Jan de Wolff winnen in Britsum
Gepost op: Zaterdag 09 augustus @ 18:55:11 (2745 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003 Gert-Jan Faber (Oude Bildtzijl), Johan Kwast (Harlingen) en Ivo Jan de Wolff pakten zaterdag in Britsum de eerste prijs bij de heren senioren.

 

Zege voor Rianne Dorst, Joukje Kuperus en Wietske Hoekstra
Gepost op: Zaterdag 09 augustus @ 18:41:28 (2602 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003 Rianne Dorst (Sint Jacobiparochie), Joukje Kuperus (Dronrijp) en Wietske Hoekstra (Makkum) waren in Húns het sterkste trio bij het d.e.l. voor de schoolmeisjes.

 

Trio Johan van der Meulen wint in Broeksterwoude
Gepost op: Zaterdag 09 augustus @ 18:35:34 (2539 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003


Trio Johan van der Meulen wint in Broeksterwoude
Johan van der Meulen (Broeksterwoude), Jacob Wassenaar (Minnertsga) en Cornelis Terpstra (Minnertsga) toonden zich vandaag in Broeksterwoude het sterkste partuur bij de heren hoofdklassers. (Foto: K. v.d. Meulen).

 

Kransen voor Margriet Bakker en Anna IJsselmuiden
Gepost op: Zaterdag 09 augustus @ 18:34:04 (2534 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003 Margriet Bakker uit Winsum blijft maar doorgaan met winnen. Vandaag in Deinum zegevierde zij met Anna Ijsselmuiden aan haar zijde.

 

Partuur Tim Jaarsma, Remco Braaksma en Jorrit Vlaskamp wint in Leeuwarden
Gepost op: Zaterdag 09 augustus @ 18:12:58 (2516 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003 Tim Jaarsma (Arum), Remco Braaksma (Niawier) en Jorrit Vlaskamp (Sint Annaparochie) zijn in Leeuwarden winnaar geworden van de d.e.l.- wedstrijd voor schooljongens.

 

Trio Yde Klaas Dijkstra sterkste in Beetgum
Gepost op: Zaterdag 09 augustus @ 18:06:25 (2447 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003


Trio Yde Klaas Dijkstra sterkste in Beetgum
Partuur Yde Klaas Dijkstra (Makkum), Johan Abma (Gauw) en Gerrit Flisijn (Gauw) zijn zaterdag in Beetgum winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor eerste klassers. (Foto: H. Hempenius).

 

Feiko, Martijn en Bart winnen in Leeuwarden
Gepost op: Zaterdag 09 augustus @ 18:05:20 (2446 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003 Feiko Broersma (Easterlittens), Martijn Olijnsma (Hijum) en Bart Stroosma (Minnertsga) kwamen zaterdag in Leeuwarden in de kransen.

 

Sint Annaparochie wint bij jongens-pupillen
Gepost op: Zaterdag 09 augustus @ 17:36:15 (2579 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003 Sint Annaparochie wint bij jongens-pupillen
Sint Annaparochie (Krijn Hiemstra, Sjoerd de Jong en Jeroen Westra) is zaterdag in Ferwert winnaar geworden van de daar gehouden afdelingswedstrijd.

 

Meisjes Dronrijp krijgen revanche
Gepost op: Zaterdag 09 augustus @ 17:34:50 (2415 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003 Dronrijp (Sigrid Hilverda, Ciska Jorritsma en Imke van der Leest) is vandaag te Schettens winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor meisjes.

 

Géjanna Buma koninklijk in Menaldum
Gepost op: Zaterdag 09 augustus @ 11:27:13 (2564 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003 Géjanna Buma koninklijk in Menaldum
De uitnodigingswedstrijd in Menaldum is vrijdag een prooi geworden voor Géjanna Buma (Bolsward), Wiesje van der Berg (Grou) en Hessie Westra (Sint Annaparochie). (Foto: H. Hempenius).

 

KV Jan Bogtstra wint generale Freule
Gepost op: Zondag 03 augustus @ 21:38:02 (3011 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003 Kaatsvereniging Jan Bogtstra uit Franeker heeft drie dagen voor de Freule haar visite kaartje af gegeven.

 

Herman Sprik wordt koning bij zijn debuut in de hoofdklasse
Gepost op: Zondag 03 augustus @ 21:15:32 (2754 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003
De vijfde wedstrijd in de Vitens/Boppeslach-serie is verrassend gewonnen door het nieuw samengestelde partuur van PC-koning Johannes G. Dijkstra, Herman Sprik en Arie den Breejen.

 

Linda, Doete en Helena winnen in Dongjum
Gepost op: Zondag 03 augustus @ 21:12:52 (2418 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003
Linda Terpstra (Stiens), Doete de Groot (Raerd) en Helena de Vries (Menaldum) zijn zondag in Dongjum winnaar geworden van de uitnodigingswedstrijd voor de dames hoofdklasse. (Foto: H. Hempenius).

 

Frederik, Hans en Tjeerd pakken winst in Raerd
Gepost op: Zondag 03 augustus @ 20:43:52 (2132 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003 Frederik v.d. Meij (Berlikum), Hans Wassenaar (Tzummarum) en Tjeerd Hoekstra (Achlum) kwamen zaterdag in Raerd verdiend in de kransen.

 

Kransen voor Feiko Broersma, Ids van der Ende en Tjeerd Hoekstra
Gepost op: Zondag 03 augustus @ 20:32:29 (2426 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003 Feiko Broersma (Easterlittens), Ids van der Ende (Menaldum) en Tjeerd Hoekstra (Achlum) zijn zondag in Oude Bildtzijl winnaar geworden van de d.e.l – wedstrijd voor schooljongens.

 

Margriet Bakker en Corien Stellingwerf winnen in Harlingen
Gepost op: Zondag 03 augustus @ 20:10:20 (2341 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003
In de bakoven van KV Eendracht in Harlingen kaatsten zondag 22 parturen meisjes-pupillen om de hoogste eer. (Foto: P. Broekhuizen).

 

Luitzen Idsardi koning in Wergea
Gepost op: Zondag 03 augustus @ 20:06:05 (2398 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003 Luitzen Idsardii (Dronrijp), Durk van der Meer (Grou) en John Peter Boersma bewezen vandaag te Wergea dat ze nog altijd met de besten mee kunnen.

 

Trio Jan Dirk de Groot geeft visitekaartje af
Gepost op: Zaterdag 02 augustus @ 22:20:31 (2752 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003



Jan Dirk de Groot (Holwerd), René Tiesma (Bolsward) en Willem Rienks (Wageningen) zijn zaterdag in Franeker winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor eerste klassers. (Foto: L. Terpstra).

 

Meisjes Ee verrassen met winst op Ald-Meiers Partij
Gepost op: Zaterdag 02 augustus @ 22:10:28 (3042 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003


De vierde editie van de Ald-Meiers Partij in Hitzum is in een prachtige zege geëindigd voor Ee.

 

Alette Sipma, Femke Jongsma en Anja Visser winnen in Tzummarum
Gepost op: Zaterdag 02 augustus @ 21:20:31 (2959 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003
Alette Sipma (Ee), Femke Jongsma (Goutum) en Anja Visser (Oosternijkerk) zijn in Tzummarum winnaar geworden van de vrtije formatiewedstrijd voor dames senioren.

 

Witmarsum wint in eigen dorp
Gepost op: Zaterdag 02 augustus @ 21:08:17 (2288 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003 Witmarsum met de kaatsers Chris Anema, Jacob Zaagemans en Gert-Jan Meekma zijn zaterdag in eigen woonplaats overtuigend winnaar geworden de afdelingswedstrijd voor jongens.



 

Winst voor Sjoerd Boonstra, Hylke R. Bruinsma en René Anema
Gepost op: Zaterdag 02 augustus @ 21:07:23 (2416 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003 Sjoerd Boonstra (Akkrum), Hylke R. Bruinsma (Ried) en René Anema (Witmarsum) zijn zaterdag in Lollum winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor senioren.

 

Kransen voor Gosse Beeksma en Krijn Hiemstra
Gepost op: Zaterdag 02 augustus @ 20:52:11 (2814 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003
De kaatsvereniging Berlikum organiseerde op zaterdag 2 augustus een pupillen-jongens d.e.l. wedstrijd.



 

Zilveren Skutsje voor Tineke Algra
Gepost op: Zondag 27 juli @ 20:31:25 (2359 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003
Karen van der Wei (Witmarsum), Tineke Algra (Sneek) en Hessie Westra (Sint Annaparochie) behaalden in Sexbierum de zege bij de dames hoofdklasse. (Foto: H. Hempenius).

 

Trio Klaas Berkepas wint generale PC
Gepost op: Zondag 27 juli @ 19:47:09 (2146 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003  Trio Klaas Berkepas wint generale PCDrie dagen voor de 150ste PC is het nog steeds een open vraag wie de grootste kanshebber voor de wedstrijd van het jaar is. (Foto: A. Tuinenga)

 

Ee wint generale Ald-Meiers Partij
Gepost op: Zondag 27 juli @ 19:46:04 (2262 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003
Ee, met de kaatssters Klaske de Jong, Sjoukje Visser en Aukje van Kuiken zijn zondag in Grou winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor meisjes.

 

Yde Klaas Dijkstra, Eppie Weidenaar en Hendrik de Jong winnen in Engelum
Gepost op: Zondag 27 juli @ 19:44:58 (2657 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003 Yde Klaas Dijkstra (Makkum), Eppie Weidenaar (Kollum) en Hendrik de Jong (Sint Jacobiparochie) zijn zondag in Engelum winnaar geworden van de grote vrije formatiewedstrijd voor eerste klassers.

 

Marit Kingma, Maaike Osinga en Wiljo Sybrandy winnen in Stiens
Gepost op: Zondag 27 juli @ 19:44:05 (2692 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003 Marit Kingma (Dronrijp), Maaike Osinga (Pingjum) en Wiljo Sybrandy (Goënga) waren zondag in Stiens het sterkste partuur bij de schoolmeisjes.

 

Feiko Broersma wint ook in Wijnaldum
Gepost op: Zondag 27 juli @ 19:42:48 (2223 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003 Feiko Broersma (Easterlittens), Peter Jan Schuts (Stiens) en Wiebe Wessel Bos (Anjum) zijn zondag in Wijnaldum winnaar geworden van de uitnodigingswedstrijd voor schooljongens.

 

Zege voor Margriet en Maureen
Gepost op: Zondag 27 juli @ 19:41:46 (2161 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003 Margriet Bakker (Winsum) en Maureen Taal (Deinum) waren zondag in Zweins het sterkste tweetal bij de meisjes-pupillen.

 

Trio Meirink wint te Huizum
Gepost op: Zondag 27 juli @ 12:59:30 (2251 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003 Johan Meirink (Hallum), Michel van der Veen (Franeker) en Pier Piersma (Leeuwarden) zijn zaterdag in Huizum winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor eerste klassers.



 

Trio Buma wint na zware strijd
Gepost op: Zaterdag 26 juli @ 22:09:37 (2385 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003
Géjanna Buma (Bolsward), Tineke Algra (Sneek) en Helena de Vries (Menaldum) kwamen zaterdag in Baard in de kransen. (Foto: H. Hempenius).

 

Van Tuinen, Kuipers en Wassenaar blijven maar winnen
Gepost op: Zaterdag 26 juli @ 19:33:01 (2247 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003  Van Tuinen, Kuipers en Wassenaar blijven maar winnen<br />Luttele dagen voor de PC werden Pieter van Tuinen, André Kuipers en Chris Wassenaar op de formatiepartij van De Twa Doarpen/Dios bevestigd in hun hoop op een zege op het Sjûkelân.

 

Gerrit Groen koning in Makkum
Gepost op: Maandag 21 juli @ 19:44:24 (2456 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003
Mannus van Weert (Engelum), Gerrit Groen (Wergea) en Pier Piersma (Leeuwarden) zijn maandag in Makkum winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor senioren. (Foto: W. v.d. Veen).

 

Gouden horloges voor jongens Witmarsum
Gepost op: Zondag 20 juli @ 22:32:25 (2211 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003
Witmarsum met de kaatsers Chris Anema, Jacob Zaagemans en Gert-Jan Meekma is zondag in Makkum winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor jongens. (Foto: J. Werkhoven).

 

Zesde zege voor het partuur van Pieter van Tuinen
Gepost op: Zondag 20 juli @ 22:08:19 (2482 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003
Het partuur van Pieter van Tuinen, André Kuipers en Chris Wassenaar heeft met de zege op de Rengersdag wederom een aansprekend resultaat geboekt.

 

Yde Klaas, Peter en Marco winnen in Hallum
Gepost op: Zondag 20 juli @ 19:42:03 (2460 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003
Yde Klaas Dijkstra (Makkum), Peter van Dijk (St. Jacobiparochie) en Marco Lautenbach (Amsterdam) toonden zich zondag op de uitnodigingspartij in Hallum de sterkste. (Foto: H. Hempenius).

 

Kransen voor Wilt-Jan van der Lei, Rein Jan van der Witte en Hillebrand Visser
Gepost op: Zondag 20 juli @ 19:36:19 (2662 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003 Wilt-Jan van der Lei (Boksum), Rein Jan van der Witte (Dronrijp en Hillebrand Visser (Schettens) zijn zondag in Mantgum winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor senioren.

 

Rutmer van der Meer koninklijk te Makkum
Gepost op: Zaterdag 19 juli @ 20:32:15 (2274 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003
Aan de hand van een geweldig opslaande Rutmer van der Meer behaalden Henk Vlietstra en Taeke Triemstra zaterdag de zege in Makkum.

 

Zege voor Tjeerd Hingst, Erik Haitsma en Geert Dijkstra
Gepost op: Zaterdag 19 juli @ 20:31:10 (2658 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003
Tjeerd Hingst (Tzum), Erik Haitsma (Wommels) en Geert Dijkstra (Winsum) zijn zaterdag in Damwoude winnaar geworden bij de jongens. (Foto: Klaas van der Meulen).

 

René Janse, Klaas Jan van der Lei en Jacob Klaas Haitsma winnen in Morra
Gepost op: Zaterdag 19 juli @ 20:30:22 (3090 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003
René Janse (Groningen), Klaas Jan van der Lei (Groningen) en Jacob Klaas Haitsma (Wommels) waren zaterdag in Morra het sterkste partuur bij de heren eerste klas. (Foto: B. Ziengs).

 

Kransen voor Wilt Jan van der Lei, Jacob Dirk Tuinenga en Harm Dijkstra
Gepost op: Zaterdag 19 juli @ 20:29:35 (2047 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003
Wilt Jan van der Lei (Boksum), Jacob Dirk Tuinenga (Berlikum) en Harm Dijkstra (Easterein) kwamen zaterdag in IJsbrechtum in de kransen. (Foto: K. Pompstra).

 

Trio Minnesma winnaar in Minnertsga
Gepost op: Donderdag 17 juli @ 20:21:46 (2042 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003  Trio Minnesma winnaar in MinnertsgaDe parturen van Simon Minnesma en Rutmer van der Meer moesten donderavond nog even op herhaling.

 

Partuur Géjanna Buma wint ook in Minnertsga
Gepost op: Donderdag 17 juli @ 12:46:38 (1959 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003  Partuur Géjanna Buma wint ook in MinnertsgaGéjanna Buma (Bolsward), Wiesje van der Berg (Grou) en Afke Hijlkema (Akkrum) waren woensdag in Minnertsga weer oppermachtig. (Foto: H. Hempenius).

 

Wedstrijd in Minnertsga gestaakt wegens onweer
Gepost op: Woensdag 16 juli @ 23:21:32 (2142 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003 De vrije formatiewedstrijd voor hoofdklassers in Minnertsga krijgt een vervolg.

 

Daniël Iseger koning in Bolsward
Gepost op: Zondag 13 juli @ 20:08:08 (2010 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003  Daniël Iseger koning te BolswardKlaas Berkepas (Hoornsterzwaag), Dirk Jan van der Woud (Goutum) en Daniël Iseger (Huizum) zijn zondag in Bolsward winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor hoofdklassers. (Foto: A. Tuinenga).

 

Alle Jan Anema koning op de Westhoek
Gepost op: Zondag 13 juli @ 19:45:31 (2165 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003  Alle Jan Anema koning op de Westhoek Alle Jan Anema (Reduzum), Stefan Algra (Deinum) en Hein Dijkstra (Nuis) zijn met overmacht winnaar geworden van de traditionele d.e.l. – wedstrijd voor jongens op de Westhoek. (Foto: A.J. Anema)


 

KV De Trochsetters wint in Dronrijp
Gepost op: Zondag 13 juli @ 19:13:25 (2143 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003 KV De Trochsetters wint in Dronrijp
Ee met de kaatssters Klaske de Jong, Sjoukje Visser en Aukje van Kuiken is zondag in Dronrijp winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor meisjes.
(Foto: D.L. Boonstra).

 

Marit Kingma, Wiepkje Jorritsma en Annalyn Hazelhoff winnen in Herbaijum
Gepost op: Zondag 13 juli @ 18:48:03 (2235 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003 Marit Kingma (Dronrijp), Wiepkje Jorritsma (Dronrijp) en Annalyn Hazelhoff (Hijum) kwamen zondag in Herbaijum in de kransen.

 

Sjoke, Riska en Afke winnen in Leeuwarden
Gepost op: Zondag 13 juli @ 18:28:36 (1916 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003 Sjoke, Riska en Afke winnen in Leeuwarden
Sjoke van der Veen (Leeuwarden), Riska Hazenberg (St. Annaparochie) en Afke Hijlkema (Akkrum) kwamen zondag in Leeuwarden in de kransen. (Foto:
H. Hempenius).

 

Winst voor Gert-Jan Duiven en Fokke Jan Kooistra
Gepost op: Zondag 13 juli @ 18:27:27 (2231 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003 Gert-Jan Duiven (Hartwerd) en Fokke Jan Kooistra (Hartwerd) zijn zondag in Jirnsum winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor pupillen-jongens.

 

Witmarsum oppermachtig in Ried
Gepost op: Zondag 13 juli @ 17:49:20 (2092 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003 Witmarsum (Jaring Nicolai, Herman Sprik en René Anema) is zondag in Ried fraai winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor eerste klassers.

 

Margriet Bakker blijft maar winnen
Gepost op: Zondag 13 juli @ 17:39:31 (2100 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003 Margriet Bakker uit Winsum is niet te stoppen. Op de d.e.l. – wedstrijd voor pupillen-meisjes in Stiens was zij wederom niet te bekaatsen.

 

Géjanna, Inge en Afke sterk in St. Annaparochie
Gepost op: Zaterdag 12 juli @ 20:47:32 (2479 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003 Géjanna, Inge en Afke sterk in St. AnnaparochieGéjanna Buma (Bolsward), Inge Algra (Sneek) en Afke Hylkema (Akkrum) waren zaterdag bij de uitnodigingswedstrijd voor de dames hoofdklasse goed bij de les. (Foto: H. Hempenius).


 

Jongens Witmarsum winnen in Minnertsga
Gepost op: Zaterdag 12 juli @ 20:30:50 (2030 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003 Witmarsum (Chris Anema, Jacob Zaagemans en Gert-Jan Meekma) kwamen zaterdag in Minnertsga in de kransen.

 

Fraaie zege voor Linda, Miranda en Ingrid
Gepost op: Zaterdag 12 juli @ 20:29:04 (2194 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003 Linda Terpstra (Stiens), Miranda Kramer (Harlingen) en Ingrid de Haan (Ferwert) behaalden zaterdag in Sneek de overwinning.

 

Zege voor Klaas Anne Terpstra, Dirk Jan van der Woud en Daniël Iseger
Gepost op: Zaterdag 12 juli @ 19:59:20 (1772 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003 Klaas Anne Terpstra (Minnertsga), Dirk Jan van der Woud (Goutum) en Daniël Iseger (Huizum) waren zaterdag in Bolsward het meest slagvaardig bij de heren hoofdklasse.

 

Trio Pieter Otte Kingma wint Menaldum
Gepost op: Zaterdag 12 juli @ 19:58:15 (2045 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003 De laatste wedstrijd uit de Arcadis-competitie is een prooi geworden voor het trio Pieter Otte Kingma (Berlikum), Johan Binnema (Akkrum) en Peter de Boer (Franeker).

 

Wjelsryp winnaar te Jelsum-Cornjum
Gepost op: Zaterdag 12 juli @ 19:56:45 (2788 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003 Wjelsryp met de kaatsers Jurjen Hofstee, Jouke Bosje en Siebe L. Greidanus pakte zaterdag de winst bij de schooljongens.

 

Sjoukje Visser wint in eigen dorp
Gepost op: Zaterdag 12 juli @ 19:55:49 (2378 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003 Maaike (Wind), Lisanne Groothoff (Dronrijp) en Sjoukje Visser (Ee) zijn zaterdag in Ee winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor meisjes.



 

Dertiende krans voor Margriet Bakker
Gepost op: Zaterdag 12 juli @ 19:54:53 (2003 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003 Margriet Bakker (Winsum) en Lyanne van Rijn (Deinum) waren zaterdag in Exmorra het beste tweetal bij de pupillen-meisjes.

 

Verrassende winst voor trio Pieter Otte Kingma, Pieter Scharringa en Jan Hospes
Gepost op: Woensdag 09 juli @ 20:59:15 (2345 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003 De traditionele uitnodigingswedstrijd voor eerste klassers in Wier is woensdag in een fraaie zege geëindigd voor het partuur van Pieter Otte Kingma (Berlikum), Pieter Scharringa (Dronrijp) en Jan Hospes (Groningen).

 

Winst voor Jacob Zaagemans, Alle Jan Anema en Erik Haitsma
Gepost op: Woensdag 09 juli @ 20:18:05 (2642 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003 Jacob Zaagemans (Witmarsum), Alle Jan Anema (Reduzum) en Erik Haitsma (Wommels) zijn woensdag in Arum winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor jongens.

 

Trio Karen van der Wei wint in Kimswerd
Gepost op: Zondag 06 juli @ 20:15:15 (2457 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003 Trio Karen van der Wei wint in Kimswerd
Karen van der Wei (Witmarsum), Tineke Algra (Sneek) en Hessie Westra behaalden zondag in Kimswerd de zege. (Foto's: H. Hempenius)

 

René Anema, Wouter Jan de Roos en Wilco Bijlsma winnen in Damwoude
Gepost op: Zondag 06 juli @ 20:14:28 (2076 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003  René Anema, Wouter Jan de Roos en Wilco Bijlsma winnen in DamwoudeRené Anema (Witmarsum), Wouter Jan de Roos (Minnertsga) en Wilco Bijlsma (Menaldum) kwamen zondag in Damwoude op de vrije formatiewedstrijd voor senioren in de kransen. (Foto: Klaas v.d. Meulen)

 

René Janse koning in Peins
Gepost op: Zondag 06 juli @ 19:59:47 (2087 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003 René Janse koning te PeinsRené Janse (Groningen), Pieter Scharringa (Dronrijp) en Johannes Boersma (Winsum) behaalden zondag in Peins de zege. (Foto: Van Zwieten)

 

Margriet Bakker blijft maar winnen
Gepost op: Zondag 06 juli @ 19:58:54 (2109 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003 Margriet Bakker (Winsum) en Manon van der Wal (Beetgum) behaalden zondag in Dronrijp de overwinning bij de pupillen-meisjes.

 

Vijfde formatiezege voor partuur Pieter van Tuinen
Gepost op: Zondag 06 juli @ 19:35:29 (2086 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003  Vijfde formatiezege voor partuur Pieter van Tuinen
Voor de vijfde keer heeft het partuur van Pieter van Tuinen, André Kuipers en Chris Wassenaar een partij uit de Arcadis-competitie op zijn naam weten te schrijven. ( Foto: L. Terpstra).

 

Overwinning voor Sandra, Brecht en Renske
Gepost op: Zondag 06 juli @ 19:32:43 (2528 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003 Sandra Zwerver (Akkrum), Brecht Gerbrandy (Goënga) en Renske Terwisscha van Scheltinga (Reahûs) zijn zondag in Baard winnaar geworden van de uitnodigingswedstrijd voor meisjes.

 

Kransen voor Rixt, Rejan en Simone
Gepost op: Zondag 06 juli @ 19:31:46 (2357 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003 Rixt Bijlsma (Stiens), Rejan Okkema (Burgwerd) en Simone Veltman (Dronrijp) zijn zondag in Beetgum winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor schoolmeisjes.

 

Jongens Reduzum winnen in Wier
Gepost op: Zondag 06 juli @ 19:30:48 (2746 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003 Reduzum met de kaatsers Jelmer Haga, Erik Bergsma en Alle Jan Anema zijn zondag in Wier winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor jongens.

 

Zege voor Tjisse Steenstra en Gosse Beeksma
Gepost op: Zondag 06 juli @ 19:29:07 (2066 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003 Tjisse Steenstra (Beetgumermolen) en Gosse Beeksma (Cornjum) waren zondag in Huizum succesvol.

 

Gert Jan Duiven en Auke Sytsma winnen krans in Tzum
Gepost op: Zaterdag 05 juli @ 22:21:37 (2300 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003 Gert Jan Duiven en Auke Sytsma winnen krans in TzumGert Jan Duiven (Hartwerd) en Auke Sytsma (Britsum) zijn in Tzum winnaar geworden van de pupillen-jongens d.e.l. wedstrijd. (Foto: Van Zwieten)

 

Afke Hijlkema koningin van Franeker Makelaardij Partij
Gepost op: Zaterdag 05 juli @ 20:55:22 (2260 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003  Afke Hijlkema koningin van Franeker Makelaardij Partij Op het aloude Sjûkelân kaatsten zaterdag in de hoofdklasse dames maar liefst twaalf parturen om de fraaie prijzen van de Franeker Makelaardij Partij. (Foto: H. Hempenius).

 

Rianne Dorst, Marre Sloots en Jannie Heida winnen in Holwerd
Gepost op: Zaterdag 05 juli @ 20:30:41 (2718 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003 Rianne Dorst (St. Jacobiparochie), Marre Sloots (Ried) en Jannie Heida (Dronrijp) waren zaterdag in Holwerd het sterkste partuur bij de schoolmeisjes in de A-klasse.

 

Sibbele Lootsma koning in Ternaard
Gepost op: Zaterdag 05 juli @ 20:12:44 (1942 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003 Sibbele Lootsma (Sneek), Kor Zittema (Beetgumermolen) en Marten Feenstra (Berlikum) hebben de uitnodigingswedstrijd in Ternaard gewonnen.

 

Feiko Broersma, Martijn Olijnsma en Bart Stroosma oppermachtig in Hallum
Gepost op: Zaterdag 05 juli @ 20:11:36 (2428 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003 Feiko Broersma (Easterlittens), Martijn Olijnsma (Hijum) en Bart Stroosma (Minnertsga) waren zaterdag in Hallum oppermachtig bij de vrije formatiewedstrijd voor schooljongens.

 

Alle Jan Anema wint in eigen dorp
Gepost op: Zaterdag 05 juli @ 19:30:26 (2065 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003 Alle Jan Anema (Reduzum), Albert Leeuwen (St. Jacobiparochie) en Jorn Adema (Makkum) pakten in Reduzum zaterdag de zege bij de jongens.

 

Trio Sjirk Gjalt de Groot wint in Itens
Gepost op: Zaterdag 05 juli @ 19:16:16 (2049 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003 Sjirk Gjalt de Groot (Sneek), Herman Sprik (Witmarsum) en Pieter Tienstra (Winsum Gr.) zijn zaterdag in Itens winnaar geworden van de vrije formatiepartij voor eerste klassers.

 

Zege voor Erik de Boer, Leo Vogels en Wiebe Terwisscha van Scheltinga
Gepost op: Zaterdag 05 juli @ 19:14:02 (2333 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003 Erik de Boer (Harlingen), Leo Vogels (Firdgum) en Wiebe Terwisscha van Scheltinga (Reahûs) zijn zaterdag in Easterein winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor senioren.


 

St. Annaparochie wint in Scharnegoutum
Gepost op: Zaterdag 05 juli @ 19:13:01 (2098 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003 St. Annaparochie met de kaatssters Gérieke de Groot en Jessica Huizinga pakten zaterdag in Scharnegoutum de zege bij de meisjes.

 

Witmarsumer jongens winnen in Pingjum
Gepost op: Zondag 29 juni @ 22:03:51 (2008 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003  Witmarsumer jongens winnen in Pingjum
Witmarsum met de kaatsers Chris Anema, Jacob Zaagemans en Gert-Jan Meekma is zondag winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor jongens.
(Foto: S. Schuitmaker).

 

Chris Wassenaar koning in Harlingen
Gepost op: Zondag 29 juni @ 21:29:35 (2195 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003  hris Wassenaar koning in HarlingenTrio Pieter van Tuinen (Beetgumermolen), André Kuipers (Beetgumermolen) en Chris Wassenaar (Minnertsga) kwamen zondag in Harlingen als winnaars naar voren. (Foto: P. Broekhuizen).

 

Herman Sprik koning in Dronrijp
Gepost op: Zondag 29 juni @ 20:27:19 (2186 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003 Erik Seerden (Huizum), Herman Sprik (Witmarsum) en Pieter Tienstra (Winsum Gr.) kwamen zondag in Dronrijp als winnaars uit de bus.

 

Kransen voor Oeds de Roos, Marten Zijlstra en Sije Wieringa
Gepost op: Zondag 29 juni @ 20:26:11 (2460 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003  Kransen voor Oeds de Roos, Marten Zijlstra en Sije WieringaOeds de Roos (Menaldum), Marten Zijlstra (Leeuwarden) en Sije Wieringa (Huizum) kwamen zondag in Makkum in de kransen.
(Foto: W. v.d. Veen).

 

Johan Hiemstra, Theunis Piersma en Gosse van Seijen winnen bij 35+
Gepost op: Zondag 29 juni @ 20:21:53 (1923 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003 Johan Hiemstra (St. Annaparochie), Theunis Piersma (Witmarsum) en Gosse van Seijen (Oranjewoud) behaalden zondag in Makkum de zege bij de heren 35+.


 

Fenna, Martha en Hester winnen in Ried
Gepost op: Zondag 29 juni @ 20:04:10 (2449 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003 Fenna Zeinstra (Bolsward), Martha Bleeker (Tzummarum) en Hester van der Meer (Sibrandabuorren) kwamen zondag in Ried in de kransen.

 

Zege voor Feiko Broersma, Jilke Terpstra en Wiebe Wessel Bos
Gepost op: Zondag 29 juni @ 20:02:57 (2299 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003 Feiko Broersma (Easterlittens), Jilke Terpstra (Minnertsga) en Wiebe Wessel Bos (Anjum) behaalden zondag in Engelum de overwinning.



 

Annemiek Korf, Lisette Wagenaar en Francien de Jong sterkste bij schoolmeisjes
Gepost op: Zondag 29 juni @ 20:01:27 (2189 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003 Annemiek Korf (St. Annaparochie), Lisette Wagenaar (St. Annaparochie) en Francien de Jong (Tzummarum) zijn zondag in Buitenpost winnaar geworden van de d.e.l.– wedstrijd voor schoolmeisjes.

 

Klaas Berkepas koning van VVV Concordia's kaatspartij
Gepost op: Zaterdag 28 juni @ 21:45:29 (2485 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003 Nog geen enkele krans had de stilist onder de opslagers Klaas Berkepas uit Hoornsterzwaag aan de muur kunnen hangen.

 

Tzummarum wint bij de schoolmeisjes
Gepost op: Zaterdag 28 juni @ 21:12:31 (2284 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003 Tzummarum met de kaatssters Francien de Jong, Ant Vogels en Pietrik Janne van der Mei is zaterdag in Huizum winnaar geworden bij de schoolmeisjes.

 

Kaatsvereniging It Wetterlân uit Grou winnaar NK-dames
Gepost op: Zaterdag 28 juni @ 21:01:45 (2588 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003  Kaatsvereniging It Wetterlân uit Grou winnaar NK-damesKaatsvereniging it Wetterlân uit Grou is zaterdag in Stiens Nederlands kampioen bij de dames geworden.

 

Winsum verrast met winst op NK
Gepost op: Zaterdag 28 juni @ 20:15:05 (2352 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003 Winsum met de kaatssters Manon Travaille, Lise Schotanus en Margriet Bakker is de verrassende winnaar geworden van het Nederlands kampioenschap voor meisjes-pupillen.

 

Winst voor Gérieke de Groot, Annefrouke Dijkstra en Debbie van der Wal
Gepost op: Zaterdag 28 juni @ 19:51:09 (2561 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003  Winst voor Gérieke de Groot, Annefrouke Dijkstra en Debbie van der WalGérieke de Groot (St. Annaparochie), Annefrouke Dijkstra (Oude Bildtzijl) en Debbie van der Wal (Beetgum) waren zaterdag in Lekkum het beste partuur bij de meisjes d.e.l. (Foto: M. de Groot)

 

Leo Vogels, Renze P. Hiemstra en Tjalling Landstra winnen te St. Jacobiparochie
Gepost op: Zaterdag 28 juni @ 19:48:53 (2217 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003 Leo Vogels (Firdgum), Renze P. Hiemstra ( Sint-Annaparochie) en Tjalling Landstra (Lekkum) zijn zaterdag in St. Jacobiparochie winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor junioren.

 

Yde Klaas Dijkstra wint eerste krans van het seizoen
Gepost op: Zaterdag 28 juni @ 19:47:41 (2116 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003 Yde Klaas Dijkstra, Bauke van der Graaf en Pieter Tienstra zegevierden zaterdag in Wijnaldum op de uitnodigingswedstrijd voor eerste klassers.

 

Wjelsryp wint topklasse in Anjum
Gepost op: Zaterdag 28 juni @ 19:22:33 (2228 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003 Wjelsryp (Jurjen Hofstee, Siebe Greidanus en Jouke Bosje) is in Anjum winnaar geworden van de afdelingswedstrijd in de top-klasse.

 

Zege voor Rienk Marra, Alex Krol en Ezra Strikwerda
Gepost op: Zaterdag 28 juni @ 19:19:34 (2925 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003 Rienk Marra (Dronrijp), Alex Krol (St. Annaparochie)en Ezra Strikwerda (Jorwert) behaalden zaterdag de zege in Sneek.


 

Jacob Zaagemans, Dennis Wijnjeterp en Tjerck F. Karsten winnen Burmaniapartij
Gepost op: Zaterdag 28 juni @ 19:17:39 (2457 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003 Jacob Zaagemans (Witmarsum), Dennis Wijnjeterp (Dongjum) en Tjerck Floris Karsten (Hartwerd) waren zaterdag in Leeuwarden het beste partuur bij de jongens.


 

Wjelsryp wint ook in Broeksterwoude
Gepost op: Zaterdag 28 juni @ 19:16:20 (2190 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003 Wjelsryp met de kaatsers Pieter S. Scharringa, Paulus Y. Walda en Elmar Pieterse kwamen zaterdag in Broeksterwoude in de kransen.

 

Roelof Hiemstra, Guido Groot en Cees Malda winnen Takomstpartij
Gepost op: Woensdag 25 juni @ 23:06:39 (2212 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003  Roelof Hiemstra, Guido Groot en Cees Malda winnen TakomstpartijRoelof Hiemstra (Ried), Guido Groot (Ried) en Cees Malda (Franeker) zijn woensdag in Oosterbierum winnaar geworden van de 21ste Takomstpartij.

 

De Romte Dronrijp winnaar Provinciale kampioenschap bij de jongens
Gepost op: Woensdag 25 juni @ 22:47:52 (2021 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003  De Romte Dronrijp winnaar Provinciale kampioenschap bij de jongensDe Romte uit Dronrijp met de kaatsers Johan Diertens, Rutger Diertens en Peter Doeland zijn woensdagmiddag in Leeuwarden Provinciaal kampioen van de basisscholen geworden. (Foto: F. Diertens).


 

De Twatine uit Gauw wint Provinciale kampioenschap bij de meisjes
Gepost op: Woensdag 25 juni @ 22:46:45 (2104 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003 De Twatine uit Gauw met de kaatssters Klaske Oosterhaven, Nynke Sybrandy en Wiljo Sybrandy is woensdagmiddag in Leeuwarden Provinciaal kampioen van de basisscholen geworden.

 

Zege voor Chris Outhuyse, Sjoerd Teake Kooistra en Hilbrand Stoffers
Gepost op: Maandag 23 juni @ 11:10:14 (2132 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003 Chris Outhuyse (Franeker), Sjoerd Teake Kooistra
(Hartwerd) en Hilbrand Stoffers (Berlikum) waren zondag in Franeker op de d.e.l - wedstrijd voor schooljongens het sterkste partuur.

 

Weer krans voor Margriet Bakker
Gepost op: Zondag 22 juni @ 23:04:06 (2693 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003 Margriet Bakker (Winsum) en Manon v.d. Wal (Beetgum) kwamen zondag in Midlum in de kransen.

 

Harm A. Dijkstra, Renze P. Hiemstra en Yvo Jan de Wolff winnen in Herbaijum
Gepost op: Zondag 22 juni @ 21:34:24 (2267 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003 De d.e.l – wedstrijd voor heren senioren in Herbaijum is zondag gewonnen door Harm A. Dijkstra (Easterein), Renze Pieter Hiemstra (St. Annaparochie) en Yvo Jan de Wolff (St. Nicolaasga).


 

Theun Larooi koning in Dronrijp
Gepost op: Zondag 22 juni @ 21:14:51 (2144 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003 Theun Larooi (Beetgum), Ezra Strikwerda (Jorwert) en Wim van der Werf (Deinum) zijn zondag in Dronrijp winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor jongens.

 

Trio Géjanna Buma wint ook in Huizum
Gepost op: Zondag 22 juni @ 21:03:36 (2273 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003  Trio Géjanna Buma wint ook te HuizumGéjanna Buma (Bolsward), Wiesje van der Berg (Grou) en Afke Hijlkema (Akkrum) waren zondag in Huizum bij de dames hoofdklasse het sterkste partuur. (Foto: H. Hempenius).

 

Tjitte Bonnema koning zonder troon
Gepost op: Zondag 22 juni @ 20:51:32 (2309 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003  Tjitte Bonnema koning zonder troonTjitte Bonnema, de voorinse uit Franeker, was zondag in Berlikum de “Man of the match” daar waren vriend en vijand het over eens.

 

Trio Johan Meirink wint ook in Raerd
Gepost op: Zondag 22 juni @ 20:42:37 (2362 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003 Johan Meirink (Hallum), Michel van der Veen (Franeker) en Pier Piersma (Leeuwarden) behaalden zondag in Raerd hun derde zege in de Arcadis-competitie.

 

Zege voor Fenna, Aafke en Jessica
Gepost op: Zondag 22 juni @ 20:31:38 (2818 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003  Zege voor Fenna, Aafke en JessicaFenna Zeinstra (Bolsward), Aafke Jukema (Wijnaldum) en Jessica Huizinga (St Annaparochie) zijn zondag in Schingen winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor meisjes. (Foto: F. Heida).



 

Makkum winnaar na zware strijd
Gepost op: Zondag 22 juni @ 20:22:42 (2062 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003  Makkum winnaar na zware strijd Makkum met de kaatsers Willem Hoekstra, Hyltje Bosma en Jorn Adema zijn zondag in Harlingen winnaar geworden van de daar gehouden afdelingswedstrijd. (Foto: P. Broekhuizen).



 

Makkum houdt Wandelbal in Makkum
Gepost op: Zaterdag 21 juni @ 21:34:02 (2274 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003  Makkum houdt Wandelbal in MakkumIn een prachtige finale wint het schooljongenspartuur van Makkum de jongensbond door te winnen van Holwerd met 5-4 en 6-0. (Foto: J. Werkhoven).

 

Weer krans voor Jacob Zaagemans
Gepost op: Zaterdag 21 juni @ 20:54:37 (2282 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003  Weer krans voor Jacob ZaagemansJacob Zaagemans (Witmarsum), Bonne van der Wal (Mantgum) en Dennis Wijnjeterp (Dongjum) zijn zaterdag in Akkrum winnaar geworden de d.e.l. –partij voor jongens. (Foto: Tj. Hijlkema).

 

Géjanna, Inge en Helena winnen de Ladies
Gepost op: Zaterdag 21 juni @ 20:24:43 (1790 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003  Géjanna, Inge en Helena winnen de Ladies
Géjanna Buma (Bolsward), Inge Algra (Sneek) en Helena de Vries (Menaldum ) zijn zaterdag in Heerenveen winnaar geworden van de uitnodigingswedstrijd voor de dames hoofdklasse. (Foto: H. Hempenius).



 

Klaas Politiek wint in eigen dorp
Gepost op: Zaterdag 21 juni @ 20:23:28 (1919 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003 Klaas Politiek (Lollum), Gosse van Seijen (Oranjewoud) en Nanning Seepma (Oosterbierum) waren zaterdag in Lollum het sterkst bij de heren 35+.

 

Kransen voor Gérieke de Groot, Afke Walstra en Nynke v.d. Meij
Gepost op: Zaterdag 21 juni @ 20:10:45 (2209 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003 Gérieke de Groot (St. Annaparochie), Afke Walstra (Bolsward) en Nynke van der Meij (Holwerd) waren zaterdag in Ferwert het sterkste partuur bij de meisjes-A.

 

Zusje Reitsema Nederlands kampioen
Gepost op: Zaterdag 21 juni @ 20:09:47 (2548 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003 Mantgum met de zusjes Elaine,Thalia en Kataya Reitsema zijn zaterdag in Dronrijp Nederlands kampioen bij de schoolmeisjes geworden.

 

Klaas Westra, Gerrit Groen en Durk van der Meer winnaars in Beetgum
Gepost op: Zaterdag 21 juni @ 19:47:58 (2151 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003 De vrije formatiewedstrijd voor de heren senioren in Beetgum is zaterdag gewonnen door Klaas Westra (Sneek), Gerrit Groen (Wergea) en Durk van der Meer (Grou).

 

Michel van der Veen koninklijk in Achlum
Gepost op: Zaterdag 21 juni @ 19:46:45 (2747 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003 Arjen Bouwe Hiddinga, Michel van der Veen en Jacob Klaas Haitsma waren zaterdag in Achlum op de uitnodigingswedstrijd voor de heren eerste klassers oppermachtig.

 

Mooie finale redt Masters
Gepost op: Vrijdag 20 juni @ 22:23:38 (1991 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003 Mooie finale redt Masters
Pieter van Tuinen (Beetgumermolen), André Kuipers (Beetgumermolen) en Chris Wassenaar (Minnertsga) kwamen vrijdag in Heerenveen na een mooie en spannende finale in de kransen.

 

Plaatselijke favorieten winnen in eigen woonplaats
Gepost op: Maandag 16 juni @ 17:36:00 (2272 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003  Plaatselijke favorieten winnen in eigen woonplaats
Sjoerd Bronger (Ried), Jacob Kamstra (Franeker) en Lieuwe Bronger (Ried) waren zondag in Ried het sterkste trio bij de heren 35+.

 

Robert Rinia koning in Zweins
Gepost op: Zondag 15 juni @ 19:38:18 (2069 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003 Robert Rinia (Arum), Sjoerd Boonstra (Akkrum) en Johannes Boersma (Winsum) kwamen zondag in Zweins in de kransen.

 

Piter Ane Sybesma, Simon Zijlstra en Rutger Diertens winnen in Minnertsga
Gepost op: Zondag 15 juni @ 19:31:40 (2805 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003 Piter Ane Sybesma (Jellum), Simon Zijlstra (Easterlittens) en Rutger Diertens (Dronrijp) zijn zondag in Minnertsga winnaar geworden van de d.e.l. – partij voor schooljongens.

 

Arjen Bouwe Hiddinga sterke winnaar in Menaldum
Gepost op: Zondag 15 juni @ 18:33:35 (2662 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003 Arjen Bouwe Hiddinga sterke winnaar in MenaldumArjen Bouwe Hiddinga (Lioessens), Hillebrand Visser (Schettens) en René Anema (Witmarsum) kwamen zondag in Menladum als sterkste trio te voorschijn bij de d.e.l. – partij voor junioren.

 

Zege voor Siebe Greidanus, Taeke Posthumus en Jilke Terpstra
Gepost op: Zondag 15 juni @ 18:32:36 (2071 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003 Siebe Greidanus (Wjelsryp), Taeke Posthumus (Burgwerd) en Jilke Terpstra (Minnertsga) waren zondag in Dongjum het sterkste drietal bij de schooljongens.


 

Kransen voor partuur Klaas Anne Terpstra
Gepost op: Zondag 15 juni @ 17:57:22 (2225 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003  Kransen voor partuur Klaas Anne Terpstra
Het partuur van Klaas Anne Terpstra, Jan Willem van Beem en Douwe Groenendijk heeft met veel overtuiging de hoofdklasse partij te Sint Jacobiparochie gewonnen.

 

Zege voor Alette Sipma, Femke Jongsma en Anja Visser
Gepost op: Zondag 15 juni @ 17:32:30 (2141 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003
Alette Sipma (Ee), Femke Jongsma (Goutum) en Anja Visser (Oosternijkerk) kwamen zondag in Witmarsum in de kransen. (Foto: H. Hempenius).

 

Tweede formatie zege voor trio Karen van der Wei
Gepost op: Zondag 15 juni @ 17:21:05 (2285 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003
Karen van der Wei (Witmarsum), Tineke Algra (Sneek) en Hessie Westra (Sint Annaparochie) behaalden zondag in Witmarsum de zege. (Foto: H. Hempenius).

 

Amsterdam wint in eigen huis
Gepost op: Zondag 15 juni @ 11:40:54 (2067 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003
Zaterdag werd de tweede kaatswedstrijd voor senioren afdelingen in kader van FBA TOP-competitie gehouden in Amsterdam, waaraan 11 parturen deelnamen.



 

Goënga verrast met zege op NK-meisjes
Gepost op: Zaterdag 14 juni @ 22:35:17 (2519 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003
Goënga verraste zaterdag in Mantgum door het winnen van het Nederland kampioenschap bij de meisjes.

 

Dronrijp wint bij de schoolmeisjes
Gepost op: Zaterdag 14 juni @ 21:48:01 (2973 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003 Dronrijp met de kaatssters Manouk van der Wal, Sanne Velsma en Marit Kingma zijn zaterdag in Dokkum winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor schoolmeisjes.

 

Goënga wint bij pupillen-meisjes
Gepost op: Zaterdag 14 juni @ 21:30:29 (2521 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003 Goënga (Nynke Sybrandy, Marije van der Meer en Marijke Bloemhof) kwamen zaterdag in Hitzum in de kransen.

 

Chris Wassenaar door Simon Minnesma van de troon gestoten
Gepost op: Zaterdag 14 juni @ 21:06:14 (2241 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003 Vijfmaal op rij kon Chris Wassenaar uit Minnertsga zich de krans laten omhangen op de uitnodigingspartij van Hallum en vier van de vijf keer was ook het koningschap voor hem.

 

Witmarsum voor de vierde maal winnaar NK
Gepost op: Zaterdag 14 juni @ 20:59:13 (3290 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003  Witmarsum voor de vierde maal winnaar NK
Witmarsum is voor de vierde achtereen volgende keer winnaar van het NK voor jongens geworden. (Foto: Alex Bouma).

 

Trio Luitzen Idsardi oppermachtig in St. Annaparochie
Gepost op: Zaterdag 14 juni @ 20:53:23 (2140 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003 Luitzen Idsardi (Dronrijp), Jasper Boomsma (Berlikum) en John Peter Boersma (Vrouwenparochie) waren zaterdag in Sint Annaparochie bij de heren senioren een klasse apart.

 

Wjelsryp wint ook in Stiens
Gepost op: Zaterdag 14 juni @ 20:37:35 (2210 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003 Wjelsryp (Jurjen Hofstee, Siebe Greidanus en Jouke Bosje) kwamen zaterdag in Stiens in de kransen.

 

Wommels wint bij schooljongens
Gepost op: Zaterdag 14 juni @ 20:21:15 (2438 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003 Wommels (Eeltje Postma, Jort Strikwerda, en Jelmer de Boer) was zaterdag in Vrouwenparochie de sterkste afdeling in de C-klasse bij de schooljongens.

 

Wjelsryp weer winnaar Nederland kampioenschap
Gepost op: Zaterdag 14 juni @ 20:01:51 (2116 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003
Wjelsryp (Elmar Pieterse, Pieter S. Scharringa en Paulus Y. Walda) zijn zaterdag in Easterlittens opnieuw Nederlands kampioen geworden bij de pupillen-jongens.

 

Fraaie zege trio René Janse
Gepost op: Zaterdag 14 juni @ 19:45:53 (1706 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003 René Janse (Groningen), Pieter Scharringa (Dronrijp) en Johannes Boersma (Winsum) zijn zaterdag in Reahûs winnaar geworden van de vrije formatiepartij voor eerste klassers.

 

Eerste krans voor Riska Hazenberg
Gepost op: Vrijdag 13 juni @ 23:10:53 (1977 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003
Géjanna Buma (Bolsward), Riska Hazenberg (St. Annaparochie) en Hessie Westra (St. Annaparochie) zijn vrijdag in St. Jacobiparochie winnaar geworden van de uitnodigingspartij voor de dames hoofdklasse. (Foto: H. Hempenius).

 

Minnertsga wint kraker tegen Groningen
Gepost op: Maandag 09 juni @ 20:35:25 (2078 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003 Minnertsga wint kraker tegen Groningen
Minnertsga met de kaatsers Klaas Anne Terpstra, Cornelis Terpstra en Chris Wassenaar zijn zojuist winnaar geworden van de 105de editie van het Nederland kampioenschap voor senioren.

 

Groningen als laatste door naar de finale
Gepost op: Maandag 09 juni @ 17:15:56 (2256 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003
Groningen heeft zich zonder al te grote problemen voor de finale weten te plaatsen.

 

Minnertsga plaatst zich als eerste voor de finale
Gepost op: Maandag 09 juni @ 17:02:03 (1778 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003 Minnertsga heeft zich als eerste geplaatst voor de finale.

 

Groningen declasseert Dronrijp
Gepost op: Maandag 09 juni @ 16:24:32 (1729 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003 Groningen de winnaar van 2002 heeft zich met grote overmacht geplaatst voor de halve finale.

 

Beetgum en Groningen ook door naar vijfde ronde
Gepost op: Maandag 09 juni @ 15:30:23 (1709 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003 Beetgum en Groningen plaatsen zich als laatsten voor de vijfde ronde.

 

Dronrijp en Minnertsga door naar de vijfde lijst
Gepost op: Maandag 09 juni @ 15:00:34 (2157 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003 Dronrijp en Minnertsga hebben zich geplaatst voor de vijfde ronde.

 

Blessures halen vaart uit wedstrijd
Gepost op: Maandag 09 juni @ 14:10:59 (2201 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003
Het Nederlands kampioenschap voor senioren in Franeker wordt geteisterd door blessures.

 

Franeker redt het niet tegen Dronrijp
Gepost op: Maandag 09 juni @ 12:47:01 (1812 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003 Franeker kon het in de tweede ronde niet redden tegen een van de outsiders Dronrijp.

 

Uitslagen eerste ronde NK-senioren 2003
Gepost op: Maandag 09 juni @ 11:54:56 (1950 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003
Maandagmorgen om 9.00 uur is een begin gemaakt met de 105de uitvoering van het Nederlands kampioenschap voor senioren.

 

Zege voor Petra Viëtor, Debora Oosterman en Afke Hylkema
Gepost op: Zondag 08 juni @ 21:51:44 (1590 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003 Zege voor Petra Viëtor, Debora Oosterman en Afke HylkemaPetra Viëtor (Hitzum), Debora Oosterman (Grou) en Afke Hylkema (Akkrum) zijn zondag in Jorwert winnaar geworden van de traditionele uitnodigingswedstrijd voor de dames hoofdklasse. (Foto: H. Hempenius).

 

Berlikum maakt favoriet zijn waar
Gepost op: Zaterdag 07 juni @ 19:12:40 (2839 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003 Berlikum maakt favoriet zijn waar
Berlikum met de kaatsers Hielke Gosse Drijfhout, Bauke van der Graaf en Marten Feenstra zijn zaterdag in Franeker winnaar geworden van het Nederlands kampioenschap voor junioren.

 

NK-junioren uitslagen derde omloop
Gepost op: Zaterdag 07 juni @ 15:15:33 (1965 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003 In Franeker is men nu gevorderd tot de vierde omloop. Minnertsga maakt tot nu de beste indruk en is hard op weg naar de finale.

 

NK-junioren uitslagen tweede omloop
Gepost op: Zaterdag 07 juni @ 12:47:37 (1980 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003 Het gaat snel in Franeker. In de tweede omloop sprong de partij tussen Witmarsum en het favoriete Berlikum er uit.

 

NK-junioren uitslagen eerste omloop
Gepost op: Zaterdag 07 juni @ 12:19:20 (1465 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2003
Zaterdagmorgen is in Franeker er een begin gemaakt met het Nederlands kampioenschap voor junioren.


 

Kransen voor Marie Heida, Tynke Toering en Anne Afke Zijlstra
Gepost op: Zondag 01 juni @ 21:04:40 (2423 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie