Welkom op de website van www.kaatsen.nlFrythermoYour DJ
Home  ·  Nieuwsarchief  

   Menu
Home
Nieuwsarchief
Web Links
Spelregels
Parturen 2017
Gastenboek

   Websponsors
Middelsee schilders
Your-DJ
Laanstra en Roersma
Opel Deinum Franeker
Copy service
Van Smeden IJzerwaren en Gereedschappen
Bouwbedrijf Bruinsma
Nijholt

   Agenda
  Ma Di Wo Do Vr Za Zo
> 02 03 04 05 06 07 08
> 09 10 11 12 13 14 15
> 16 17 18 19 20 21 22
> 23 24 25 26 27 28 29
> 30 31          



Agenda deze week:

Zaterdag, oktober 21
10:00 - 14:00 Zaalkaatsen FBA



Zoek agenda door op...



Agenda van vandaag:

Geen events vandaag

Webalizer web stats

Onderwerpen > Wedstrijduitslagen > Wedstrijduitslagen 2002
Wedstrijduitslagen 2002Wedstrijduitslagen
 

Klaas Anne Terpstra koning Oldehovepartij
Gepost op: Zondag 15 september @ 19:47:28 (3207 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002
Klaas Anne Terpstra koning Oldehovepartij

Klaas Anne Terpstra (Minnertsga) beëindigde het seizoen zoals hij het was begonnen. Met een klinkende zege nam hij in stijl afscheid van het seizoen 2002.

Bekijk de foto-impressie

 

Hendrik Sweering neemt afscheid met koningsschap
Gepost op: Zaterdag 14 september @ 18:08:39 (4359 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Hendrik Sweering neemt afscheid met koningsschapHendrik Sweering (Folsgare), Gerrit Bijlsma (Grou) en Johannes Boersma (Winsum) zijn zaterdag in Mantgum winnaar geworden van de laatste vrije formatiepartij voor heren senioren van het seizoen 2002.


 

Fraaie zege trio Klaas Berkepas
Gepost op: Zondag 08 september @ 19:31:55 (3208 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Woudsend VerzekeringenDe laatste vrije formatiewedstrijd van het seizoen 2002 is een prooi geworden voor Klaas Berkepas (Hoornsterzwaag), Dirk Jan van der Woud (Goutum) en Taeke Triemstra (Sint Jacobiparochie).

 

Rutmer van der Meer koning in Holwerd
Gepost op: Zaterdag 07 september @ 18:50:24 (3384 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Woudsend VerzekeringenRutmer van der Meer (Wergea), Karel Nijman (Witmarsum) en Aloysius Freitag (Makkum) zijn zaterdag in Holwerd winnaar geworden van de laatste vrije formatiepartij voor eerste klassers voor het seizoen 2002.

 

Trio Heida winnaar uitnodigingspartij Marssum
Gepost op: Zaterdag 07 september @ 18:36:53 (3557 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Marie Heida (Groningen), Aukje Stenekes (Groningen) en Afke Hylkema (Akkrum) zijn zaterdag in Marssum winnaar geworden van de uitnodigingspartij voor de dames hoofdklasse.

 

Herman Vijlbrief c.s winnen in Reduzum
Gepost op: Zondag 01 september @ 20:54:30 (3520 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Herman Vijlbrief (Groningen), Wilco Rinia (Makkum) en Simke Altenburg (Reahûs) zijn zondag in Reduzum de verrassende winnaars geworden van de traditionele vrije formatiepartij voor heren senioren.

 

Klaas Anne Terpstra koning te Pingjum
Gepost op: Zondag 01 september @ 20:37:44 (3347 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Woudsend VerzekeringenKlaas Anne Terpstra (Minnertsga), Jan Willem van Beem (Dronrijp) en Douwe Groenendijk (Groningen) waren zondag in Pingjum op de één na laatste vrije formatiepartij voor hoofdklassers het sterkste partuur.

Bekijk de foto-impressie

 

Kransen voor Petra Viëtor, Aukje Stenekes en Hessie Westra
Gepost op: Zondag 01 september @ 20:33:50 (3415 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Petra Viëtor (Hitzum), Aukje Stenekes (Groningen) en Hessie Westra waren zondag in Huizum op de d.e.l. – partij voor dames senioren de sterksten.

 

Trio Géjanna Buma wint in Huizum
Gepost op: Zondag 01 september @ 20:32:59 (3298 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Géjanna Buma (Bolsward), Wiesje van der Berg (Grou) en Afke Hylkema (Akkrum) zijn zondag in Huizum fraai winnaar geworden van de laatste vrije formatiewedstrijd voor dames hoofdklasse in het seizoen 2002.

 

Trio Pieter van Tuinen oppermachtig in Morra-Lioessens
Gepost op: Zaterdag 31 augustus @ 19:08:46 (3774 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Woudsend VerzekeringenPieter van Tuinen (Beetgumermolen), André Kuipers (Beetgumermolen) en Chris Wassenaar (Minnertsga) zijn zaterdag in Morra met grote overmacht winnaar geworden van de vierde wedstrijd uit de Woudsend-serie.

 

Kransen voor Klazien Visser, Maaike Terpstra en Wies Brünner
Gepost op: Zaterdag 31 augustus @ 18:53:51 (3020 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Klazien Visser (Makkum), Maaike Terpstra (Minnertsga) en Wies Brünner (Stiens) zijn zaterdag in Winsum winnaar geworden van de d.e.l. – partij voor dames senioren.

 

Wiesje van der Berg koningin in Winsum
Gepost op: Zaterdag 31 augustus @ 18:53:03 (3778 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Geeske Hibma (Schettens), Wiesje van der Berg (Grou) en Hessie Westra (Sint Annaparochie) zijn zaterdag in Winsum winnaar geworden van de uitnodigingspartij voor de dames hoofdklasse.

 

Trio Sjirk Gjalt de Groot wint in Achlum
Gepost op: Zaterdag 31 augustus @ 18:39:19 (3800 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Woudsend VerzekeringenSjirk Gjalt de Groot (Sneek), Tjipko Vellinga (Franeker) en Pieter Tienstra (Winsum Gr.) zijn zaterdag in Achlum winnaar geworden van de één na laatste vrije formatiepartij voor eerste klassers in de Woudsend-serie.

 

Nynke van der Mey winnaar in Ferwert
Gepost op: Maandag 26 augustus @ 10:55:08 (3184 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Nynke van der Mey (Holwerd) is zaterdag in Ferwert winnaar geworden van de speciale kaatspartij voor meisjes.

 

Theo Valk eerste op speciale wedstrijd voor jongens
Gepost op: Zondag 25 augustus @ 21:59:46 (3544 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Theo Valk uit Sint Annaparochie is zondag in Bolsward eerste geworden op de speciale kaatspartij voor jongens.

 

Fraaie zege voor Hendrik Sweering, Gerrit Bijlsma en Johannes Boersma
Gepost op: Zondag 25 augustus @ 21:07:15 (3384 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Hendrik Sweering (Folsgare), Gerrit Bijlsma (Grou) en Johannes Boersma (Winsum) zijn zondag in Makkum winnaar geworden van de vrije formatiepartij voor senioren.

 

Auke van der Graaf koning Van Aismapartij
Gepost op: Zondag 25 augustus @ 20:56:08 (3533 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Auke van der Graaf koning Van AismapartijDe zwaar gedoteerde Van Aismapartij, een klassieker bij uitstek, is zondag een prooi geworden voor trio Johannes Dijkstra (Huizum), Sake Porte (Winsum Gr.) en Auke van der Graaf (Berlikum).

Bekijk de foto-impressie

 

Zege voor Baukje Stienstra, Imke van der Leest en Miranda Scheffer
Gepost op: Zondag 25 augustus @ 19:28:11 (3769 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Baukje Stienstra (Hallum), Imke van der Leest (Dronrijp) en Miranda Scheffer (Menaldum) zijn zondag in Weidum winnaar geworden van de uitnodigingspartij voor meisjes.

 

Aukje van Kuiken wint ook te Dronrijp
Gepost op: Zondag 25 augustus @ 19:27:10 (3740 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Aukje van Kuiken wint ook te DronrijpAukje van Kuiken uit Kollumerpomp is zondag in Dronrijp winnaar geworden de laatste partij voor schoolmeisjes van het seizoen 2002.

 

Zege voor Renze P. Hiemstra, Tjitte Bonnema en Terry van der Eng
Gepost op: Zaterdag 24 augustus @ 20:24:25 (3277 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Renze P. Hiemstra (Sint Annaparochie), Tjitte Bonnema (Franeker) en Terry van der Eng (Goutum) zijn zaterdag in Stiens winnaar geworden van de d.e.l. – partij voor jongens.

 

Eerste krans voor Johan van der Meulen
Gepost op: Zaterdag 24 augustus @ 19:17:04 (3743 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Eerste krans voor Johan van der MeulenWat goed is komt snel is zeker van toepassing op Johan van der Meulen uit Broeksterwoude. Dit grote talent behaalde zaterdag in Beetgum de eerste prijs op de uitnodigingspartij voor hoofdklassers,

 

Weer krans voor Aukje van Kuiken
Gepost op: Zaterdag 24 augustus @ 19:04:27 (3262 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Aukje van Kuiken (Kollumerpomp), Karina Frijling (Dronrijp) en Klaske de Jong waren zaterdag in Hartwerd het sterkste trio bij de schoolmeisjes.

 

Géjanna Buma koningin te Makkum
Gepost op: Zaterdag 24 augustus @ 19:03:30 (3214 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Géjanna Buma (Bolsward), Wiesje van der Berg (Grou) en Afke Hylkema (Akkrum) hebben revanche genomen voor het smadelijke verlies op de dames-PC.

 

Gouden horloges voor Johan Meirink, Michel van der Veen en Pier Piersma
Gepost op: Zaterdag 24 augustus @ 19:02:16 (3637 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Johan Meirink (Hallum), Michel van der Veen (Franeker en Pier Piersma (Leeuwarden) zijn zaterdag in Wommels winnaar geworden van de vrije formatiepartij voor heren senioren.

 

Kransen voor Tjerck Karsten, Hyltje Bosma en Allard Visser
Gepost op: Zaterdag 24 augustus @ 19:00:56 (3591 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Tjerck Karsten (Hartwerd), Hyltje Bosma (Makkum) en Allard Visser (Schettens) zijn zaterdag in Grou in de A-klasse winnaar geworden van de d.e.l. - partij voor schooljongens.

 

Afke Hylkema koningin op Van Aismapartij
Gepost op: Vrijdag 23 augustus @ 22:11:40 (3282 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Sjoke van der Veen (Arum), Riska Hazenberg (Wergea) en Afke Hylkema (Akkrum) zijn vrijdag in Beetgum winnaar geworden van de uitnodigingspartij voor de dames hoofdklasse.

 

Zege voor Maaike Wind, José Postma en Feikje Bouwhuis
Gepost op: Zondag 18 augustus @ 19:42:40 (3550 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Maaike Wind (Pingjum), José Postma (Engelum) en Feikje Bouwhuis (Bolsward) zijn in Buitenpost onder tropische omstandigheden winnaar geworden op een d.e.l.– partij voor schoolmeisjes.

 

Pieter van Tuinen koning te Kimswerd
Gepost op: Zondag 18 augustus @ 19:11:17 (3065 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Het ritme van het winnen is weer terug bij het trio Pieter van Tuinen (Beetgumermolen), André Kuipers (Beetgumermolen) en Chris Wassenaar (Minnertsga).

 

Gouden horloges voor Luitzen Idsardi, Pieter Scharringa en John Peter Boersma
Gepost op: Zondag 18 augustus @ 18:59:33 (3985 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Luitzen Idsardi (Dronrijp), Pieter Scharringa (Dronrijp) en John Peter Boersma (Vrouwenparochie) zijn zondag in Vrouwenparochie winnaar geworden van de befaamde vrije formatiepartij voor heren senioren.

 

Kransen voor Géjanna Buma, Wiesje van der Berg en Afke Hylkema
Gepost op: Zondag 18 augustus @ 18:49:21 (3485 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Géjanna Buma (Bolseward), Wiesje van der Berg (Grou) en Afke Hylkema (Akkrum) zijn zondag in Akkrum overtuigend winnaar geworden van de vrije formatiepartij voor dames hoofdklasse.

 

Makkum wint bij de schooljongens
Gepost op: Zondag 18 augustus @ 18:48:29 (3321 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Makkum met de kaatsers Rienk Veltman, Hyltje Bosma en Lennart Adema zijn zondag in Tzummarum winnaar geworden van de afdelingswedstrijd bij de schooljongens.

 

Trio Van Tuinen winnaar Waterpoort-partij
Gepost op: Zaterdag 17 augustus @ 20:38:49 (3500 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Pieter van Tuinen (Beetgumermolen), André Kuipers (Beetgumermolen) en Chris Wassenaar (Miinerstga) hebben de smaak van het winnen weer te pakken.

 

Eerste prijs voor Marten van der Leest, Martijn Olijnsma en Feiko Broersma
Gepost op: Zaterdag 17 augustus @ 20:24:49 (2967 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Marten van der Leest (Dronrijp), Martijn Olijnsma (Hijum) en Feiko Broersma (Easterlittens) zijn zaterdag in Bolsward winnaar geworden van de vrije formatiepartij voor schooljongens.

 

Aukje van Kuiken, Afke Walstra en Klaske de Jong winnen te Sint Annaparochie
Gepost op: Zaterdag 17 augustus @ 20:09:24 (3513 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Aukje van Kuiken (Kollumerpomp), Afke Walstra (Bolsward) en Klaske de Jong (Ee) hebben zaterdag in Sint Annaparochie de d.e.l. – partij voor schholmeisjes in de A-klasse gewonnen.

 

Trio Karen van der Wei wint fraai in Goënga
Gepost op: Zaterdag 17 augustus @ 20:08:05 (3253 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Karen van der Wei (Witmarsum), Mariska Stienstra (Sint Annaparochie) en Hessie Westra (Sint Annaparochie) zijn zaterdag in Goënga winnaar geworden van de vrije formatie voor hoofdklasse dames.

 

Verrassende zege voor trio Jan Dirk de Groot
Gepost op: Zaterdag 17 augustus @ 20:06:20 (3608 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Jan Dirk de Groot (Holwerd), Eppie Weidenaar (Buitenpost) en Willem Rienks(Wageningen) zijn in Reahûs de verrassende winnaars geworden van de vrije formatiepartij voor eerste klassers

 

Kransen voor Rommy van Wijngaarden, Sandra Zwerver en Jannine Klaver
Gepost op: Zaterdag 17 augustus @ 20:05:14 (3331 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Rommy van Wijngaarden (Weidum), Sandra Zwerver (Akkrum) en Jannine Klaver (Minnertsga) zijn zaterdag in Schettens winnaar geworden van de uitnodigingspartij voor meisjes.

 

Herman Sprik blijft maar winnen
Gepost op: Zaterdag 17 augustus @ 20:03:55 (2686 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Herman Sprik uit Witmarsum gaat dit seizoen van de ene zege naar de andere. In Sexbierum was het zaterdag weer raak.

 

Hein Spindelaar, Klaas Jan van der Lei en Wouter Jan de Roos eerste te Holwerd
Gepost op: Zaterdag 17 augustus @ 20:02:56 (3401 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Hein Spindelaar (Berlikum), Klaas Jan van der Lei (Groningen) en Wouter Jan de Roos (Minnertsga) zijn zaterdag in Holwerd winnaar geworden van de d.e.l. – partij voor senioren.

 

Eerste krans voor Tjitte Bonnema
Gepost op: Woensdag 14 augustus @ 22:26:24 (2763 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Johannes Dijkstra (Huizum), Tjitte Bonnema (Franeker) en Chris Wassenaar(Minnertsga) zijn woendagavond in Harlingen winnaar geworden van de uitnodigingspartij voor hoofdklassers.

Bekijk foto-impressie


 

Witmarsum zet misstap recht
Gepost op: Woensdag 14 augustus @ 21:40:13 (3309 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Witmarsum met de kaatsers Jacob Zaagemans, Herman Sprik en Ger-Jan Meekma heeft woensdagmiddag in Jellum-Bears met grote overmacht de afdelingswedstrijd voor jongens gewonnen.

Bekijk foto-impressie

 

Alle Jan Anema wint in eigen dorp
Gepost op: Zondag 11 augustus @ 20:27:47 (2562 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Alle Jan Anema (Reduzum), Bonne van der Wal (Mantgum) en Jaap Oostra (Stiens) zijn zondag in Reduzum winnaar geworden van de d.e.l. – partij voor jongens in de A-klasse.

 

Idske Zijlstra koningin in Ried
Gepost op: Zondag 11 augustus @ 20:15:48 (2627 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Sanne Gierman (Groningen), Tynke Toering (Groningen) en Idske Zijlstra (IJlst) zijn zondag in Ried winnaar geworden van de d.e.l. – partij voor de dames senioren.

 

Tweede zege voor trio Rutmer van der Meer
Gepost op: Zondag 11 augustus @ 19:45:05 (2843 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Rutmer van der Meer (Wergea), Karel Nijman (Witmarsum) en Aloysius Freitag (Makkum) zijn zondag in Bolsward winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor eerste klassers.

 

Trio Pieter van Tuinen winnaar Gouden Willem-partij
Gepost op: Zondag 11 augustus @ 19:29:12 (2967 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Pieter van Tuinen (Beetgumermolen), André Kuipers (Beetgumermolen) en Chris Wassenaar (Minnertsga) zijn zondag in Menaldum winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor hoofdklassers.

 

Gérieke de Groot, Tea Kingma en Maaike Kuipers winnen bij de meisjes
Gepost op: Zondag 11 augustus @ 19:26:58 (3261 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Gérieke de Groot (Sint Annaparochie), Tea Kingma (Sint Jacobiparochie) en Maaike Kuipers (Mantgum) zijn zondag in Easterwierrum winnaar geworden van de d.e.l. – partij voor de meisjes.

 

Weer krans voor Margriet Koelmans
Gepost op: Zondag 11 augustus @ 18:37:16 (3150 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Margriet Koelmans (Oude Bildtzijl), Nicole van der Wal (Beetgum) en Annemiek Korf (Sint Annaparochie) zijn zondag in Damwoude winnaar geworden van een d.e.l. – partij voor schoolmesijes.

 

Zege voor Ronald de Boer, Karst Tamminga en Gerrit Flisijn
Gepost op: Zondag 11 augustus @ 18:36:20 (2786 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Ronald de Boer (Sint Nicolaasga), Karst Tamminga (Sint Nicolaasga) en Gerrit Flisijn (Gauw) zijn zondag in Harlingen winnaar geworden van de vrije formatiepartij voor senioren.

 

Oeltsje Velstra, Henk Schraa en Siebe Smedinga winnaar bij oudste klasse
Gepost op: Zaterdag 10 augustus @ 21:02:01 (3007 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Oeltsje Velstra (Idaerd), Henk Schraa (Hurdegaryp)
en Siebe Smedinga (Franeker) zijn zaterdag op de jubileumpartij van de 105-jarige KNKB eerste geworden in de oudste klasse.

 

Oeds de Roos, Hendrik Porte en Renze v Wigcheren winnen klasse 51-60
Gepost op: Zaterdag 10 augustus @ 20:55:26 (2422 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Oeds de Roos (Menaldum), Hendrik Porte (Huizum) en Renze van Wigcheren (Harlingen) zijn zaterdag te Huizum winnaar geworden in de klasse 51-60 jaar.

 

Geen vierde jubileum zege voor Geert Faber
Gepost op: Zaterdag 10 augustus @ 20:49:42 (2573 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Driemaal reeds had Geert Faber uit Minnertsga een overwinning behaald op de jubileumpartijen van de KNKB maar de vierde zege kon net niet worden behaald.

 

Baafke Weidenaar, Pietje Torensma en Tjerie Rinsma winnen bij dames 31+
Gepost op: Zaterdag 10 augustus @ 20:38:18 (2880 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Bij de dames categorie 31+ was de zege voor Baafke Weidenaar (Dokkum), Pietje Torensma (Dokkum) en Tjerie Rinsma (Dronrijp.

 

Toch krans voor Daniël Iseger
Gepost op: Zaterdag 10 augustus @ 20:32:48 (2891 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Op de hoofdklasse wedstrijden wil het nog steeds niet lukken maar op de jubileumpartij van de 105-jarige KNKB was de krans voor Daniël Iseger uit Huizum.

 

Na PC nu ook winst op jubileumpartij
Gepost op: Zaterdag 10 augustus @ 20:22:57 (2234 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Jacob Wassenaar (Miinertsga), Bouwe Stiemsma (Lioessens) en Jochum Julianus (Marssum) pakten op de jubileumpartij van de 105-jarige KNKB de kransen bij de junioren.

 

Marike Beckers leidt haar partuur naar de zege
Gepost op: Zaterdag 10 augustus @ 20:05:24 (2424 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 In de klasse 17-31 jaar bij de dames was de zege op deze jubileumpartij van de KNKB voor Judy Bergsma (Tirns, Margje Hijlkema (Grou)en Marike Beckers (Witmarsum).

 

Bildtse coalitie wint bij de jongens
Gepost op: Zaterdag 10 augustus @ 19:58:09 (2257 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Renze P. Hiemstra (Sint Annaparochie), Albert Leeuwen (Sint Jacobiparochie) en Jan Kooistra (Ried) waren op de jubileumpartij van de KNKB de sterksten bij de jongens.

 

Fraaie zege voor Jantina Dijkstra, Anna G. Ponne en Tea Kingma
Gepost op: Zaterdag 10 augustus @ 19:52:59 (2549 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Bij de meisjes waren de kransen op de jubileumpartij van de Koninklijke Nederlandse Kaats Bond te Huizum voor Jantina Dijkstra (Oude Bildtzijl), Anna G. Ponne (Hallum) en Tea Kingma (Sint Jacobiparochie).

 

Winst voor Redmar Strikwerda, Peter J. Schuts en Sander Karsten
Gepost op: Zaterdag 10 augustus @ 19:46:53 (2526 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Redmar Strikwerda (Wommels), Peter Jan Schuts (Stiens) en Sander Karsten (Jirnsum) waren zaterdag het sterkste partuur bij de schooljongens.

 

Maaike Wind, Nynke Andringa en Gryte Hoekstra winnen bij de schoolmeisjes
Gepost op: Zaterdag 10 augustus @ 19:40:14 (2866 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Maaike Wind (Pingjum), Nynke Andringa (Grou) en Gryte Hoekstra (Ternaard)zijn zaterdag op de jubileumpartij van de Koninklijke Nederlandse Kaats Bond in Huizum winnaar geworden bij de schoolmeisjes.

Bekijk foto-impressie prijsuitreiking


 

Kransen voor Liesbeth Hiemstra en Marijke van der Wulp
Gepost op: Zaterdag 10 augustus @ 19:39:03 (2486 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Bij de pupillen meisjes waren de kransen op de jubileumpartij van de Koninklijke Nederlandse Kaats Bond te Huizum voor Liesbeth Hiemstra (Beetgumermolen) en Marijke van der Wulp (Deinum).

 

Sterke Jouke Bosje winnaar in jongste klasse
Gepost op: Zaterdag 10 augustus @ 19:37:31 (2116 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Jouke Bosje (Baaium) en Menno van Zwieten (Peins) zijn zaterdag op de jubileumpartij van de Koninklijke Nederlandse Kaats Bond te Huizum winnaar geworden bij de pupillen jongens.

 

Weer krans voor Rutmer van der Meer
Gepost op: Vrijdag 09 augustus @ 20:11:32 (2246 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Rutmer van der Meer uit Wergea blijft uiterst succesvol op de Friese kaatsvelden.

 

Trio Johannes Dijkstra wint Haye Rijpma partij Witmarsum
Gepost op: Zondag 04 augustus @ 20:41:06 (2581 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Johannes Dijkstra (Huizum), Sake Porte (Winsum Gr.) en Auke van der Graaf (Berlikum) hebben vanmiddag de Haye Rijpma-partij in Witmarsum op hun naam geschreven. Met deze overwinning heeft het trio Dijkstra ook de Vitens Boppeslach-serie op haar naam geschreven

 

Johannes Boersma verrast met koningsschap te Wergea
Gepost op: Zondag 04 augustus @ 20:22:54 (2751 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Johannes Boersma uit Winsum is vanmiddag in Wergea zeer verrassend koning geworden op de vrije formatiepartij voor senioren.

 

Kransen voor Grietje IJska, Anneke Visser en Joke Smits
Gepost op: Zondag 04 augustus @ 19:55:15 (2406 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Grietje IJska (Bolsward), Anneke Visser (Wergea) en Joke Smits (Bolsward) zijn zondag in Minnertsga winnaar geworden van de d.e.l. – partij voor dames senioren.

 

Witmarsum wint generale te Franeker
Gepost op: Zondag 04 augustus @ 19:47:06 (2573 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Het jongenspartuur van Witmarsum (Jacob Zaagemans, Gert-Jan Meekma en Herman Sprik) heeft zondag op de afdelingspartij te Franeker duidelijk gemaakt dat het verlies van afgelopen zaterdag een kleine misser was.

 

Géjanna Buma, Tineke Algra en Hessie Westra winnen met alles aan de hang
Gepost op: Zondag 04 augustus @ 19:21:45 (2112 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Kaatsvereniging Berlikum organiseerde op zondag 4 augustus een dames hoofdklas uitnodiging met 8 partuur op de lijst. De overwinning ging naar het partuur van Géjanna Buma (Bolsward), Tineke Algra (Sneek) en Hessie Westra (Sint Annaparochie).

 

Pieter Bakker, Johan Binnema en Peter de Boer winnen na zware strijd
Gepost op: Zaterdag 03 augustus @ 21:43:59 (2214 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Pieter Bakker (Leeuwarden), Johan Binnema (Akkrum) en Peter de Boer (Franeker) zijn zaterdag in Franeker winnaar geworden van de vrije formatiepartij voor eerste klasse.

 

Géjanna Buma, Wiesje van der Berg en Afke Hylkema winnen ook in Dongjum
Gepost op: Zaterdag 03 augustus @ 21:09:19 (2357 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Géjanna Buma (Bolsward), Wiesje van der Berg (Grou) en Afke Hylkema (Akkrum) hebben de smaak van het winnen weer duidelijk te pakken.

 

Minnertsga winnaar Ald-Meiers Partij 2002
Gepost op: Zaterdag 03 augustus @ 20:48:58 (2346 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Minnertsga met de meisjes Esther Groeneveld, Jannine Klaver en Maaike Joostema zijn winnaar geworden van de derde editie van de Ald-Meiers Partij, een zeer prestigieuze afdelingswedstrijd voor meisjes.

Foto-impressie

 

Sint Annaparochie verrast met winst in Witmarsum
Gepost op: Zaterdag 03 augustus @ 20:23:21 (2853 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 De befaamde Pier Elgersmapartij een afdelingswedstrijd voor jongens 14-16 jaar is in een zeer verrassende zege geëindigd van het partuur uit Sint Annaparochie.

 

Leo Faber, René Anema en Wouter Jan de Roos winnen in Lollum
Gepost op: Zaterdag 03 augustus @ 20:21:37 (2359 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Leo Faber (Grou), René Anema (Witmarsum) en Wouter Jan de Roos (Minnertsga) hebben zaterdag te Lollum de vrije formatiepartij voor heren senioren op hun naam geschreven.

 

Kransen voor Maaike Wind, Evelien Westra en Mariska Hoogland
Gepost op: Vrijdag 02 augustus @ 23:32:51 (2317 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Maaike Wind (Pingjum), Evelien Westra en Mariska Hoogland (beide uit Beetgumermolen) zijn vrijdag in Sint Jacobiparochie winnaar geworden van een d.e.l. – partij voor schoolmeisjes.

 

Kransen voor Jan Dirk de Groot, Sybren Gerbens en Willem Rienks
Gepost op: Zondag 28 juli @ 22:41:58 (2675 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Jan Dirk de Groot (Holwerd), Sybren Gerbens (Wageningen) en Willem Rienks (Wageningen) zijn zondag in Engelum winnaar geworden van de grote vrije formatiepartij voor senioren.

 

Géjanna Buma, Wiesje van der Berg en Afke Hylkema winnen ook te Sexbierum
Gepost op: Zondag 28 juli @ 20:02:05 (2354 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Géjanna Buma (Bolsward), Wiesje van der Berg (Grou) en Afke Hylkema (Akkrum) zijn zondag in een zeer warm Sexbierum winnaar geworden van de vrije formatiepartij voor hoofdklasse dames.

 

Trio Rutmer van der Meer winnaar generale PC
Gepost op: Zondag 28 juli @ 20:00:34 (2264 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Rutmer van der Meer (Wergea), Jacob Wassenaar (Minnertsga) en Cornelis Terpstra (Minnertsga) zijn zondag in Arum winnaar geworden van de vrije formatiepartij voor hoofdklassers.

 

Kransen voor Skelte Anema, Sjoerd Boonstra en Jacob Klaas Haitsma
Gepost op: Zaterdag 27 juli @ 20:42:31 (2433 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Skelte Anema (Mantgum), Sjoerd Boonstra (Akkrum) en Jacob Klaas Haitsma (Wommels) zijn zaterdag in Ee winnaar geworden van de vrije formatiepartij voor senioren.

 

Trio Pieter van Tuinen kan nog winnen
Gepost op: Zaterdag 27 juli @ 20:35:12 (2168 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Pieter van Tuinen (Beetgumermolen), André Kuipers (Beetgumermolen) en Chris Wassenaar (Minnertsga) zijn zaterdag in Sexbierum winnaar geworden van de vrije formatiepartij voor hoofdklassers.

 

Rutmer van der Meer koninklijk te Berlikum
Gepost op: Zaterdag 27 juli @ 20:33:54 (2253 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Kaatsvereniging Berlikum organiseerde op zaterdag 27 juli de “Hidde Sijpersma” partij, een vrije formatie partij voor eerste klassers. Op de lijst 10 partuur en de eerste prijs was voor het partuur Rutmer van der Meer (Wergea). Jacob Wassenaar en Cornelis Terpstra (beide Minnertsga).

 

Pier Piersma koning te Makkum
Gepost op: Maandag 22 juli @ 18:30:49 (2446 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Sebastiaan van der Baan (Marssum), Broer J. Zaagemans (Witmarsum) en Pier Piersma (Leeuwarden) zijn maandag in Makkum winnaar geworden van de traditionele d.e.l. – partij voor senioren.

 

Simon Minnesma prolongeert koningstitel
Gepost op: Zondag 21 juli @ 20:32:03 (2509 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 VitensSimon Minnesma (Dronrijp) was dit weekeinde de ongekroonde koning op de Friese kaatsvelden.

 

Hendrik Sweering koning in IJsbrechtum
Gepost op: Zondag 21 juli @ 19:54:53 (2593 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Hendrik Sweering (Folsgare), Gerrit Bijlsma (Grou) en Johan van der Meulen (Broeksterwoude) deden zondag in IJsbrechtum goede zaken door het winnen van de vrije formatiewedstrijd voor senioren.

 

Succesvol weekeinde voor Fenna Zeinstra
Gepost op: Zondag 21 juli @ 19:53:51 (2565 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Fenna Zeinstra uit Bolsward was dit weekeinde uitermate succesvol. Na de eerste prijs in Hilaard was het zondag in Grou weer raak.

 

Gouden horloges voor jongens Witmarsum
Gepost op: Zondag 21 juli @ 19:01:59 (2507 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Witmarsum met de kaatsers Jacob Zaagemans, Gert-Jan Meekma en Herman Sprik zijn zondag in Makkum fraai winnaar geworden van de zwaar gedoteerde afdelingspartij voor jongens.

 

Kransen voor Anne Wind en Harm van der Hoek
Gepost op: Zondag 21 juli @ 18:54:45 (2635 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Kaatsvereniging Berlikum organiseerde op zondag 21 juli een kaatspartij voor pupillen jongens. Op de lijst in de A-klasse 8 tweetallen en in de B-klasse 19 tweetallen.

 

Zege voor Margriet Koelmans, Afke Walstra en Annalies Ypma
Gepost op: Zaterdag 20 juli @ 20:49:20 (2336 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Margriet Koelmans (Oude Bildtzijl), Afke Walstra (Bolsward) en Annalies Ypma (Exmorra) zijn zaterdag in Exmorra winnaar geworden van de d.e.l. – partij voor schoolmeisjes.

 

Kransen voor Fenna Zeinstra, Nynke de Boer en Deliana Kooistra
Gepost op: Zaterdag 20 juli @ 20:40:00 (3004 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Fenna Zeinstra (Bolsward), Nynke de Boer (Wommels) en Deliana Kooistra (Hartwerd) waren zaterdag in Hilaard de sterksten bij een d.e.l. – partij voor meisjes.

 

Tweede seizoenszege voor trio Simon Minnesma
Gepost op: Zaterdag 20 juli @ 19:45:37 (2265 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Simon Minnesma (Dronrijp), Kor Zittema (Hallum) en Marten Feenstra (Berlikum) zijn zaterdag in Makkum winnaar geworden van de traditionele vrije formatiewedstrijd voor hoofdklassers.

 

Trio Rutmer van der Meer oppermachtig in Britsum
Gepost op: Zaterdag 20 juli @ 18:48:27 (2511 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Rutmer van der Meer (Wergea), Jacob Wassenaar (Minnertsga) en Cornelis Terpstra (Minnertsga) hebben de Arcadis-serie, de tweede serie Yn’t fjoer fan it spul, in stijl afgesloten.

 

Witmarsum wint ook in Marssum
Gepost op: Zaterdag 20 juli @ 18:39:03 (2518 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Het verhaal wordt eentonig maar feit blijft dat de jongens van Witmarsum alles winnen wat er maar te winnen valt. Zaterdag in Marssum was het weer raak.

 

Eerste winst voor Jelle Jan Rodenhuis, Rienk Bijlsma en Hendrik de Jong
Gepost op: Zaterdag 20 juli @ 18:37:51 (2595 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Jelle Jan Rodenhuis (Easterlittens), Rienk Bijlsma (Huizum) en Hendrik de Jong (Sint Jacobiparochie) pakten op de vrije formatiepartij voor senioren in Hallum de eerste winst van het seizoen.

 

Tweede seizoenszege voor trio Géjanna Buma
Gepost op: Woensdag 17 juli @ 23:45:35 (2520 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Géjanna Buma (Bolsward), Wiesje van der Berg (Grou) en Afke Hylkema (Akkrum) zijn woensdag in Minnertsga winnaar geworden van de vrije formatiepartij voor hoofdklasse dames.

 

Verrassende winst voor trio Klaas Berkepas
Gepost op: Woensdag 17 juli @ 23:44:41 (2513 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 In het rijtje van kanshebbers voor de komende PC van woensdag 31 juli kan weer een partuur worden toegevoegd.

 

Sanne Gierman, Miranda Kramer en Miriam van der Veer eerste bij dames senioren
Gepost op: Zondag 14 juli @ 20:36:24 (2157 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Sanne Gierman (Groningen), Miranda Kramer (Harlingen) en Miriam van der Veer (Joure) zijn in Vrouwenparochie winnaar geworden van de d.e.l. – partij voor de dames senioren.

 

Succesvol weekeinde voor Mariska Stienstra en Afke Hylkema
Gepost op: Zondag 14 juli @ 20:31:36 (2363 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 De uitnodigingspartij voor de dames hoofdklasse te Vrouwenparochie is zondag een prooi geworden voor Marie Heida (Groningen), Mariska Stienstra (Sint Annaparochie) en Afke Hylkema (Akkrum).

 

Trio Sibbele Lootsma haalt vorstelijk uit in Bolsward
Gepost op: Zondag 14 juli @ 20:22:30 (2386 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Sibbele Lootsma (Sneek), Henk Vlietstra (Franeker) en Jochum Bouma (Sneek) zijn zondag op de vrije formatiepartij in Bolsward de verrassende maar zeer verdiende winnaars geworden van zevende wedstrijd uit de tweede serie van Yn’t fjoer fan it spul.

 

Wageningen wint verrassend afdelingswedstrijd in Ried
Gepost op: Zondag 14 juli @ 19:16:56 (2790 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Wageningen met de kaatsers Oane Zijlstra, Sybren Gerbens en Willem Rienks zijn zondag in Ried uit een lijst van 25 partuur verrassend winnaar geworden van de afdelingspartij voor senioren.

 

Gérieke de Groot wint ook in Dronrijp
Gepost op: Zondag 14 juli @ 19:15:52 (2495 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Gérieke de Groot (Sint Annaparochie), Irma Karsten (Jirnsum) en Simone Viëtor (Hitzum) waren zondag in Dronrijp bij de meisjes het sterkste partuur.

 

Kransen voor Aukje van Kuiken, Ilona Stoker en Annigje Geertsma
Gepost op: Zondag 14 juli @ 19:14:12 (2518 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Aukje van Kuiken (Kollumerpomp), Ilona Stoker (Jirnsum) en Annigje Geertsma (Minnertsga) pakten zondag in Herbayum bij de schoolmeisjes de kransen.

 

Winst voor Hyltje Bosma, Anne-Bert Hoekstra en Bokke Harmen Stremler
Gepost op: Zondag 14 juli @ 19:12:10 (2534 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Hyltje Bosma (Makkum), Anne-Bert Hoekstra (Ternaard), Bokke Harmen Stremler (Easterlittens) waren zondag in Pingjum het prijswinnende partuur bij de d.e.l. – partij voor schooljongens.

 

Jan Geert Dijkstra, Marco Nieuwenhuis en Herman Sprik winnen in de Westhoek
Gepost op: Zondag 14 juli @ 19:10:41 (2503 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Jan Geert Dijkstra (Pingjum), Marco Nieuwenhuis (Bolsward) en Herman Sprik (Witmarsum) zijn zondag in de Westhoek winnaar geworden van de d.e.l. – partij voor jongens 14-16 jaar.

 

Eerste krans voor Taeke Triemstra
Gepost op: Zaterdag 13 juli @ 20:49:45 (2334 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002
Klaas Anne Terpstra (Minnertsga), Sake Porte (Winsum Gr.) en Taeke Triemstra (Sint Jacobiparochie) zijn zaterdag in Bolsward winnaar geworden van de traditionele uitnodigingspartij voor hoofdklassers.

 

Michel Wobbes, Jacob Wassenaar en Franke Ferwerda winnen bij de junioren
Gepost op: Zaterdag 13 juli @ 20:38:21 (2766 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Michel Wobbes (Sint Jacobiparochie), Jacob Wassenaar (Minnertsga) en Franke Ferwerda (Stiens) zijn zaterdag in de Westhoek winnaar geworden van de d.e.l. – partij voor junioren.

 

Mariska Stienstra wint in eigen dorp
Gepost op: Zaterdag 13 juli @ 20:26:49 (2309 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Karen van der Wei (Witmarsum), Mariska Stienstra (Sint Annaparochie) en Afke Hylkema (Akkrum) zijn zaterdag in Sint Annaparochie winnaar geworden van de uitnodigingspartij voor dames hoofdklasse.

 

Alweer een krans voor Herman Sprik
Gepost op: Zaterdag 13 juli @ 19:52:48 (2445 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Herman Sprik is dit seizoen oppermachtig bij de jongens 14 – 16 jaar. Ook in Minnertsga bij de d.e.l. – partij behoorde hij weer tot het winnende partuur.

 

Gérieke de Groot, Anke Ponne en Yvonne Boekema winnen te Lekkum
Gepost op: Zaterdag 13 juli @ 19:51:42 (2637 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Gérieke de Groot (Sint Annaparochie), Anke Geartsje Ponne (Hallum) en Yvonne Boekema (Bolsward) zijn zaterdag in Lekkum winnaar geworden van de d.e.l. – partij voor meisjes.

 

Trio René Janse winnaar in Morra-Lioessens
Gepost op: Zaterdag 13 juli @ 19:50:14 (2624 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 René Janse (Groningen), René Tiesma (Bolsward) en Folkert van der Wei (Witmarsum) zijn zaterdag in Morra winnaar geworden de vrije formatiepartij voor eerste klassers.

 

Kransen voor Afke Walstra, José Postma en Nynke Woudwijk
Gepost op: Zaterdag 13 juli @ 19:48:43 (2545 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Afke Walstra (Bolsward), José Postma (Engelum) en Nynke Woudwijk (Ee) zijn zaterdag in Wjelsryp winnaar geworden van de d.e.l. – partij voor schoolmeisjes.

 

Overtuigende winst voor trio Rutmer van der Meer
Gepost op: Woensdag 10 juli @ 20:37:57 (2186 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002


Rutmer van der Meer (Wergea), Jacob Wassenaar (Minnertsga) en Cornelis Terpstra (Minnertsga) zijn woensdag in Wier overtuigend winnaar geworden van de vijde wedstrijd in de tweede serie van Yn’t fjoer fan it spul.

Foto-impressie

 

Eindelijk zege voor trio Simon Minnesma
Gepost op: Zondag 07 juli @ 20:55:16 (2366 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Na zes verloren finales was het dan eindelijk raak. In Huizum op de vrije formatiepartij voor hoofdklassers werd dan eindelijk de fel begeerde zege behaald.

 

Weer krans voor Debora Oosterman
Gepost op: Zondag 07 juli @ 20:01:29 (2550 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Eelkje Algra (Berlikum), Debora Oosterman (Grou) en Marike Beckers (Witmarsum) zijn zondag in Kimswerd winnaar geworden van de uitnodigingspartij voor de dames hoofdklasse.

 

Johan van der Meulen koning in Peins
Gepost op: Zondag 07 juli @ 18:40:56 (2089 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Hendrik Sweering (Folsgare), Gerrit Bijlsma (Grou) en Johan van der Meulen (Broeksterwoude) zijn zondag in Peins de verrassende winnaars geworden van de vrije formatiepartij voor eerste klassers.

 

Wilco Bijlsma, Hendrik Tolsma en Hendrik de Jong in Deinumer kransen
Gepost op: Zondag 07 juli @ 18:15:23 (2355 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Wilco Bijlsma (Menaldum), Hendrik Tolsma (Menaldum) en Hendrik de Jong (Sint Jacobiparochie) zijn zondag in Deinum uit een lijst van 18 partuur winnaar geworden van de vrije formatiepartij voor senioren.

 

Jongens Witmarsum winnen ook in Wier
Gepost op: Zondag 07 juli @ 18:13:56 (1983 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Witmarsum met de kaatsers Jacob Zaagemans, Gert-Jan Meekma en Herman Sprik zijn dit jaar bij de jongens niet te bekaatsen.

 

Baukje Aalbers, Jannie Heida en Evelien Westra winnen bij de schoolmeisjes
Gepost op: Zondag 07 juli @ 18:12:37 (2452 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Baukje Aalbers (Oude Bildtzijl), Jannie Heida (Dronrijp) en Evelien Westra (Beetgumermolen) zijn zondag in te Beetgum uit een lijst van vijftien partuur winnaar geworden van de door de kaatsvereniging OKK georganiseerde d.e.l. – partij voor schoolmeisjes.

 

Jouke Bosje en Elmar Pieterse sterkste tweetal in Bolsward
Gepost op: Zondag 07 juli @ 18:10:46 (2595 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Jouke Bosje (Baaium) en Elmar Pieterse (Wjelsryp) zijn zondag in Bolsward in de A-klasse winnaar geworden van de d.e.l.- partij voor pupillen jongens.

 

Trio Klaas Anne Terpstra oppermachtig in Ternaard
Gepost op: Zaterdag 06 juli @ 21:20:23 (2105 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Klaas Anne Terpstra (Minnertsga), Jan Willem van Beem (Dronrijp) en Douwe Groenendijk (Groningen) zijn zaterdag in Ternaard winnaar geworden van de vrije formatiepartij voor hoofdklassers.

 

Kransen voor Aukje van Kuiken, Riemke van der Zee en Margriet Koelmans
Gepost op: Zaterdag 06 juli @ 20:50:35 (2276 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Aukje van Kuiken (Kollumerpomp), Riemke van der Zee (Mantgum) en Margriet Koelmans (Oude Bildtzijl) zijn zaterdag in Holwerd bij de schoolmeisjes winnaar geworden in de A-klasse.

 

Zege voor Klaas Jan van der Lei, Klaas Bindert Malda en Jacob Klaas Haitsma
Gepost op: Zaterdag 06 juli @ 20:31:08 (2044 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Klaas Jan van der Lei (Groningen), Klaas Bindert Malda (Franeker) en Jacob Klaas Haitsma (Wommels) zijn zaterdag in Easterein winnaar geworden van de d.e.l. – partij voor senioren.

 

Kransen voor dames Grou en Sint Annaparochie
Gepost op: Zaterdag 06 juli @ 20:16:15 (1994 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Grou en Sint Annaparochie zijn zaterdag in Witmarsum winnaar geworden van de afdelingcompetie wedstrijd voor dames hoofdklasse.



 

Tweede overwinning voor trio Rutmer van der Meer
Gepost op: Zaterdag 06 juli @ 19:48:24 (2155 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Rutmer van der Meer (Wergea), Jacob Wassenaar (Minnertsga) en Cornelis Terpstra (Minnertsga) zijn zaterdag in Itens winnaar geworden van de vrije formatiepartij voor eerste klassers.



 

Makkum winnaar Nederlands Kampioenschap 35+
Gepost op: Zaterdag 06 juli @ 18:42:36 (2153 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Makkum met de kaatsers Siepie Attema, Peter Rinia en Geert Wijma zijn zaterdag in Sint Annaparochie winnaar geworden van het officieuze Nederlands Kampioenschap voor heren 35+.

 

Fraaie zege voor Simone Viëtor, Fetje Hilverda en Fenna Zeinstra
Gepost op: Zaterdag 06 juli @ 18:24:54 (2744 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Simone Viëtor (Hitzum), Fetje Hilverda (Ferwert) en Fenna Zeinstra (Bolsward) zijn zaterdag in Scharnegoutum winnaar geworden van de d.e.l. – partij voor meisjes.

Foto-impressie

 

Tweetal van Hallum winnaar te Hijum
Gepost op: Zaterdag 06 juli @ 18:21:20 (2326 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Rianne van Baarsen en Janke Stienstra zijn zaterdag in Hijum winnaar geworden van de afdelingcompetie wedstrijd voor dames in de C-klasse.



 

Vierde seizoenszege voor trio Johannes Dijkstra
Gepost op: Zondag 30 juni @ 20:34:37 (2097 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Johannes Dijkstra (Huizum), Sake Porte (Winsum Gr.) en Auke van der Graaf (Berlikum) zijn zondag in Harlingen winnaar geworden van de traditionele vrije formatiepartij voor hoofdklassers. Het was alweer de vierde wedstrijd in de tweede serie van Yn't fjoer fan it spul;

 

Kransen voor Géjanna Buma, Doete de Groot en Marike Beckers
Gepost op: Zondag 30 juni @ 20:23:50 (1925 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Géjanna Buma (Bolsward), Doete de Groot (Raerd) en Marike Beckers (Witmarsum) zijn zondag in Baard winnaar geworden van de uitnodigingspartij voor dames hoofdklasse.

 

Fraaie winst voor Sandra Zwerver, Nynke van der Meij en Sigrid Hilverda
Gepost op: Zondag 30 juni @ 20:03:00 (2011 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Sandra Zwerver (Akkrum), Nynke van der Meij (Holwerd) en Sigrid Hilverda (Dronrijp) zijn zondag in Ried winnaar geworden van een d.e.l. – partij voor meisjes.

 

Bouwe de Bruin, Gert-Jan Meekma en Jan Pieter Hoekstra winnen in Menaldum
Gepost op: Zondag 30 juni @ 20:01:45 (2493 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Bouwe de Bruin (Mantgum), Gert-Jan Meekma (Witmarsum) en Jan Pieter Hoekstra (Easterlittens) zijn zondag in Menaldum winnaar geworden van de d.e.l.- partij in de A-klasse.

 

René Janse koning in Dronrijp
Gepost op: Zondag 30 juni @ 19:33:37 (2394 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 René Janse (Groningen), René Tiesma (Bolsward) en Folkert van der Wei (Witmarsum) zijn zondag in Dronrijp winnaar geworden van de vrije formatiepartij voor senioren.

 

Zege voor Hyltje Bosma, Frederik van der Meij en Marten van der Leest
Gepost op: Zondag 30 juni @ 18:34:47 (2208 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Hyltje Bosma (Makkum), Marten van der Leest (Dronrijp) en Frederik van der Meij (Berlikum) zijn zondag in Berlikum in de A-klasse winnaar geworden van de d.e.l. – partij voor schooljongens.

 

Kransen voor Baukje Aalbers, Melissa van der Wei en Ilona Stoker
Gepost op: Zondag 30 juni @ 18:15:49 (2692 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Baukje Aalbers (Oude Bildtzijl), Melissa van der Wei (Bolsward) en Ilona Stoker (Jirnsum) zijn zondag in Oude Bildtzijl uit een lijst van 17 partuur winnaar geworden van de d.e.l. – partij voor schoolmeisjes.

 

Brecht Gerbrandy, Riemke van der Zee en Baukje Aalbers winnen in Ee
Gepost op: Zondag 30 juni @ 18:13:30 (2343 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Brecht Gerbrandy (Gauw), Riemke van der Zee (Mantgum) en Baukje Aalbers (Oude Bildtzijl) zijn zaterdag in de A-klasse winnaar geworden van de door de kaatsvereniging de Trochsetters uit Ee georganiseerde d.e.l. – partij voor schoolmeisjes.

 

Kransen voor Jan Pieter Hoekstra, Erik Haitsma en Herman Sprik
Gepost op: Zaterdag 29 juni @ 21:09:08 (2360 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Jan Pieter Hoekstra (Easterlittens), Erik Haitsma (Wommels) en Herman Sprik (Witmarsum) zijn zaterdag in Broeksterwoude in de A-klasse winnaar geworden van de d.e.l. – partij voor jongens 14-16 jaar.

 

Rita de Valk, Trynke Meijer en Jantine Radix verrassen in Hitzum
Gepost op: Zaterdag 29 juni @ 20:36:59 (2380 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Rita de Valk (Dongjum), Trynke Meijer (Berlikum) en Jantine Radix (Sneek) zijn zaterdag in Hitzum winnaar geworden van de d.e.l. – partij voor dames senioren.

 

Geeske Hibma, Mariska Stienstra en Afke Hylkema winnen de Ladies
Gepost op: Zaterdag 29 juni @ 19:10:25 (2202 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Geeske Hibma (Schettens), Mariska Stienstra (Sint Annaparochie) en Afke Hylkema (Akkrum) zijn zaterdag in Heereveen winnaar geworden van de zwaar gedoteerde uitnodigingspartij voor dames hoofdklasse.

Foto-impressie

 

Fraaie zege trio Klaas Anne Terpstra
Gepost op: Vrijdag 28 juni @ 23:03:06 (1827 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 De vijfde editie van de Masters in Heerenveen is in een zeer verdiende overwinning geëindigd voor Klaas Anne Terpstra (Minnertsga), Jan Willem van Beem (Dronrijp) en Douwe Groenendijk (Groningen).

Foto-impressie

 

Auke de Jong, Joeke Jan Triemstra en Jan de Groot winnen 20ste Takomstpartij
Gepost op: Woensdag 26 juni @ 18:38:08 (2257 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 De 20ste Takomstpartij een uitnodigingspartij voor jongens van 14 –16 jaar is woensdag in een overwinning geëindigd voor het partuur van Auke de Jong (Menaldum), Joeke Jan Triemstra (Sint Jacobiparochie) en Jan de Groot (Vrouwenparochie).

Foto-impressie

 

Tweede zege voor Klaas Anne Terpstra, Jan Willem van Beem en Douwe Groenendijk
Gepost op: Zondag 23 juni @ 21:33:14 (2306 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Klaas Anne Terpstra (Minnertsga), Jan Willem van Beem (Dronrijp) en Douwe Groenendijk (Groningen) zijn zondag in Berlikum winnaar geworden van de vrije formatiepartij voor hoofdklassers.

 

Renze P. Hiemstra, Bonne van der Wal en Joeke Jan Triemstra winnen te Akkrum
Gepost op: Zondag 23 juni @ 20:13:53 (2401 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Renze P. Hiemstra (Sint Annaparochie), Bonne van der Wal (Mantgum) en Joeke Jan Triemstra (Sint Jacobiparochie) zijn zondag in Akkrum winnaar geworden van de d.e.l. – partij voor jongens in de A-klasse.

 

Mantgumer kransen voor Brecht Gerbrandy, Maaike Wind en Fokje Hoekstra
Gepost op: Zondag 23 juni @ 20:12:29 (2109 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Brecht Gerbrandy (Gauw), Maaike Wind (Pingjum) en Fokje Hoekstra (Achlum) zijn zondag in Mantgum winnaar geworden van de vrije formatiepartij voor schoolmeisjes.

 

René Janse, René Tiesma en Folkert van der Wei in de kransen in Raerd
Gepost op: Zondag 23 juni @ 19:40:30 (2184 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 René Janse (Groningen), René Tiesma (Bolsward) en Folkert van der Wei (Witmarsum) zijn zondag in Raerd winnaar geworden van de vrije formatiepartij voor eerste klassers.

 

Zege voor Rein Tempel, Arjen Bouwe Hiddinga en Tjalling Landstra
Gepost op: Zondag 23 juni @ 19:01:34 (2552 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Rein Tempel (Leeuwarden), Arjen Bouwe Hiddinga (Lioessens) en Tjalling Landstra (Lekkum) zijn zondag in Herbaijum winnaar geworden van de d.e.l. – partij voor senioren.

 

Sint Annaparochie oppermachtig op NK-pupillen meisjes
Gepost op: Zondag 23 juni @ 10:04:03 (2426 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Het Nederlands Kampioenschap pupillen meisjes in Ried is zaterdag met overmacht gewonnen door Sint Annaparochie.

Foto-impressie

 

Schoolmeisjes Ee winnen ook in Drachten
Gepost op: Zondag 23 juni @ 10:03:02 (2087 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Kaatsvereniging de Trochsetters uit Ee blijft het bij de schoolmeisjes uitstekend doen. Ook bij de schoolmeisjes afdelingskompetite en d.e.l. in Drachten waren de kransen in de A-klasse zaterdag voor de meisjes uit Ee.

 

Pieter van Tuinen koning in Holwerd
Gepost op: Zaterdag 22 juni @ 21:15:34 (1940 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Pieter van Tuinen (Beetgumermolen), André Kuipers (Beetgumermolen) en Chris Wassenaar (Miinertsga) zijn zaterdag in Holwerd winnaar geworden van de vrije formatiepartij voor hoofdklassers.

 

Luitzen Idsardi, Pieter Scharringa en John Peter Boersma winnen in Beetgum
Gepost op: Zaterdag 22 juni @ 20:48:11 (2687 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Luitzen Idsardi (Dronrijp), Pieter Scharringa (Dronrijp) en John Peter Boersma (Vrouwenparochie) zijn zaterdag in Beetgum winnaar geworden van de vrije formatiepartij voor senioren.

 

Jongens Witmarsum blijven maar winnen
Gepost op: Zaterdag 22 juni @ 20:46:40 (2418 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Witmarsum met de kaatsers Jacob Zaagemans, Gert-Jan Meekma en Herman Sprik waren zaterdag in Sint Annaparochie ook weer oppermachtig.

 

Bolsward wint fraai bij Nederlands kampioenschap dames
Gepost op: Zaterdag 22 juni @ 20:08:53 (2548 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Bolsward, één van de oudste kaatsverenigingen van ons land, is zaterdag winnaar geworden van het Nederlands kampioenschap bij de dames.

Foto-impressie

 

Winst voor Rutmer van der Meer, Jacob Wassenaar en Cornelis Terpstra
Gepost op: Zaterdag 22 juni @ 20:03:05 (2427 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Rutmer van der Meer (Wergea), Jacob Wassenaar (Minnertsga) en Cornelis Terpstra (Minnertsga) zijn zaterdag in Tzummarum winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor eerste klassers

 

Weer krans voor Wiesje van der Berg
Gepost op: Zondag 16 juni @ 22:43:26 (2378 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 De dames hoofdklasse waren zondag te gast bij kaatsvereniging “Het Oosten” uit Wergea.

 

Weer winst voor trio Johannes Dijkstra
Gepost op: Zondag 16 juni @ 20:42:32 (2208 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Johannes Dijkstra, Sake Porte en Auke van der Graaf blijven het uitstekend doen.

Foto-impressie

 

Gerard Hiemstra koning in Zweins
Gepost op: Zondag 16 juni @ 19:36:04 (2052 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Gerard Hiemstra (Marssum), Pieter Otte Kingma (Berlikum) en Rienk Groothoff (Groningen) zijn zondag in Zweins winnaar geworden van de d.e.l. – partij voor senioren.

 

Ilse Arendz, Imke van der Leest en Annalien Hanje winnen te Bolsward
Gepost op: Zondag 16 juni @ 19:34:09 (2688 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Dronrijp met de kaatssters Ilse Arendz, Imke van der Leest en Annalien Hanje is zondag in Bolsward winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor meisjes.

 

Witmarsum blijft maar winnen
Gepost op: Zondag 16 juni @ 19:31:30 (2083 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Witmarsum blijft het bijzonder goed doen bij de jongens 14-16 jaar.

 

Fraaie winst voor Jan E. v.d. Meij, Dirk Yde Sjaarda en Klaas Jan v.d. Lei
Gepost op: Zondag 16 juni @ 19:29:37 (2426 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Jan E. v.d. Meij (Berlikum), Dirk Yde Sjaarda (Easterein) en Klaas Jan van der Lei (Groningen) zijn zondag in Sexbierum winnaar geworden van de d.e.l.- partij voor junioren.

 

Schoolmeisje Ee winnen ook in Kimswerd
Gepost op: Zondag 16 juni @ 19:27:47 (2092 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Ee met de meisjes Aukje van Kuiken en Klaske de Jong heeft zondag in Kimswerd geen revanche toegestaan.

 

Chris Wassenaar wint weer in Hallum
Gepost op: Zondag 16 juni @ 07:42:18 (2242 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Chris Wassenaar uit Minnertsga zorgde zaterdag in Hallum voor een unieke prestatie door voor de vijfde achtereenvolgende keer de uitnodingspartij voor hoofdklassers in Hallum te winnen

 

Jongens Witmarsum blijven maar winnen
Gepost op: Zondag 16 juni @ 07:28:56 (2377 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Witmarsum met de kaatssers Jacob Zaagemans, Gert-Jan Meekma en Herman Sprik zijn zaterdag in Achlum winnaar geworden van de traditionele afdelingswedstrijd voor jongens.

 

Groninger winst bij afd. competitie C-klasse
Gepost op: Zaterdag 15 juni @ 19:32:01 (2239 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Sanne Gierman en Aukje Stenekes zijn zaterdag in Tzum winnaar geworden van de afdelingcompetie wedstrijd voor dames in de C-klasse.



 

Winst voor Sybrand Tjoelker, Dirk Yde Sjaarda en Klaas Jan van der Lei
Gepost op: Zaterdag 15 juni @ 19:03:08 (2482 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Sybrand Tjoelker (Amsterdam), Dirk Yde Sjaarda (Easterein) en Klaas Jan van der Lei (Groningen) zijn zaterdag in Sint Annaparochie winnaar geworden van de d.e.l.- partij voor senioren.

 

Grou en Sneek winnaars bij afd. competitie dames hoofdklasse
Gepost op: Zaterdag 15 juni @ 18:57:05 (2247 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Grou met de kaatssters Monique Stelwagen, Wiesje van der Berg en Debora Oosterman is zaterdag in Sint Annaparochie winnaar geworden van de afdelingscompetitiewedstrijd in de dames hoofdklasse.

 

Fraaie winst voor Sjirk Gjalt de Groot, Tjipko Vellinga en Pieter Tienstra
Gepost op: Zaterdag 15 juni @ 18:39:54 (2464 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Sjirk Gjalt de Groot (Sneek), Tjipko Vellinga (Franeker) en Pieter Tienstra (Winsum Gr.) zijn zaterdag in Witmarsum winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor eerste klassers.

Foto-impressie

 

Wjelsryp onbedreigd winnaar Nederlands Kampioenschap pupillen-jongens
Gepost op: Zaterdag 15 juni @ 18:06:35 (2189 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Wjelsryp met de kaatsers Elmar Pieterse, Jelmer Hofstee en Jouke Bosje is zaterdag in Makkum winnaar geworden van het 11de Nederlands Kampioenschap voor pupillen-jongens.

Foto-impressie



 

Schoolmeisjes Ee oppermachtig op Nederlands Kampioenschap
Gepost op: Zaterdag 15 juni @ 18:04:11 (1969 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Ee met de kaatssters Klaske de Jong, Sjoukje Visser en Aukje van Kuiken zijn zaterdag in Dokkum winnaar geworden van het Nederlands Kampioenschap voor schoolmeisjes.

Foto-impressie


 

Kransen voor Géjanna Buma, Mariska Stienstra en Leonie Zeinstra
Gepost op: Vrijdag 14 juni @ 21:22:04 (2028 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Géjanna Buma (Bolsward), Mariska Stienstra (Sint Annaparochie) en Leonie Zeinstra (Bolsward) zijn vrijdag in Sint Jacobiparochie winnaar geworden van de uitnodigingspartij voor dames hoofdklasse.

Foto-impressie

 

Eerste krans voor Bianca van der Veen
Gepost op: Zondag 09 juni @ 22:24:59 (2068 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Rita de Valk (Dongjum), Miranda Kramer (Harlingen) en Bianca van der Veen (Franeker) zijn zondag in Schalsum winnaar geworden van de vrije formatiepartij voor de dames hoofdklasse.

 

Kransen voor Erik Haitsma, Gerben Dirk Wierstra en Hylke A. Nauta
Gepost op: Zondag 09 juni @ 22:14:38 (2624 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 In Beetgum was zondag een d.e.l – partij voor jongens.

 

Germ Hein Wijtsma, Siebe Schaaf en Klaas Jan van der Lei winnen in Pingjum
Gepost op: Zondag 09 juni @ 22:12:50 (2101 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Germ Hein Wijtsma (Lioessens), Siebe Schaaf (Beetgumermolen) en Klaas Jan van der Lei (Groningen) zijn zondag in Pingjum winnaar geworden van de d.e.l. –partij voor senioren.

 

Johannes Dijkstra koning in Stiens
Gepost op: Zondag 09 juni @ 19:13:28 (1800 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Johannes Dijkstra (Huizum), Sake Porte (Winsum Gr.) en Auke van der Graaf (Berlikum) zijn zondag in Stiens winnaar geworden van de vrije formatiepartij voor hoofdklassers.

Foto-impressie

 

Eerste winst voor Sjirk Gjalt de Groot, Tjipko Vellinga en Pieter Tienstra
Gepost op: Zondag 09 juni @ 19:11:17 (2422 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Sjirk Gjalt de Groot (Sneek), Tjipko Vellinga (Franeker) en Pieter Tienstra (Winsum Gr.) zijn zondag in Huizum winnaar geworden van de vrije formatiepartij voor heren eerste klassers.

Foto's winnaars

 

Weer winst St. Annaparochie bij de pupillen-meisjes
Gepost op: Zondag 09 juni @ 10:24:53 (2352 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Voor de tweede keer heeft Sint Annaparochie met de kaatssters Margit de Groot, Lisette Wagenaar en Frieda Visbeek de afdelingscompetitie pupillen-meisjes gewonnen.

Foto winnaars

 

Jacky Bijdeweg, Peter Zuidema en Skelte Anema pakken winst in Makkum
Gepost op: Zaterdag 08 juni @ 21:20:44 (2256 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Jacky Bijdeweg (Harlingen), Peter Zuidema (Tzummarum) en Skelte Anema (Mantgum) zijn zaterdag in Makkum winnaar geworden van de d.e.l - partij voor heren senioren.

 

Trio Van Tuinen wint in Damwoude
Gepost op: Zaterdag 08 juni @ 21:08:15 (2275 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Pieter van Tuinen (Beetgumermolen), André Kuipers (Beetgumermolen) en Chris Wassenaar (Minnertsga) zijn zaterdag in Damwoude winnaar geworden van de zevende vrije formatiepartij voor hoofdklassers in het kader van de serie Yn’t fjoer fan it spul.

 

Menaldum verrassende winnaar Nederlands Kampioenschap schooljongens
Gepost op: Zaterdag 08 juni @ 20:40:37 (2172 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Menaldum met de kaatsers Sander Witvoet, Ids van der Ende en Taeke Wiersma is in Berlikum de verrassende winnaar geworden van het 46ste Nederlands Kampioenschap voor schooljongens.

 

Kransen voor Rimar Goudberg, Wilco Rinia en Marten Hiemstra
Gepost op: Zaterdag 08 juni @ 20:38:04 (2103 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Rimar Goudberg (Heerenveen), Wilco Rinia (Makkum) en Marten Hiemstra (Ried) zijn zaterdag in Niawier winnaar geworden van de zesde vrije formatiewedstrijd voor eerste klassers in het kader van de serie Yn’t fjoer fan it spul.

Foto's winnaars

 

Baukje Stienstra leidt Hallum naar verdiende zege op Nederlands Kampioenschap
Gepost op: Zaterdag 08 juni @ 20:35:58 (2167 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Hallum met de kaatssters Baukje Stienstra, Anna Geartsje Ponne en Jindra ten Katte zijn zaterdag in IJsbrechtum winnaar geworden van het Nederlands Kampioenschap voor meisjes.

Foto-impressie

 

Alweer een krans voor Leonie Zeinstra
Gepost op: Zaterdag 08 juni @ 20:32:44 (1978 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Eelkje Algra (Berlikum), Inge Algra (Sneek) en Leonie Zeinstra (Bolsward) zijn zaterdag in Tzummarum winnaar geworden van de vrije formatiepartij voor dames senioren.

 

Afke Hylkema kan het nog steeds
Gepost op: Vrijdag 07 juni @ 22:14:03 (2177 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Klazien Visser (Makkum), Doete de Groot (Raerd) en Afke Hylkema (Akkrum) zijn vrijdag in Stiens winnaar geworden van de uitnodigingspartij voor de dames hoofdklasse.

 

Anna Geartsje Ponne, Baukje Stienstra en Jindra ten Kate winnen in eigen dorp
Gepost op: Zondag 02 juni @ 21:55:59 (2671 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 In Hallum was zondag een afdelingswedstrijd voor meisjes.

 

Jongens Witmarsum winnen ook Burmaniapartij
Gepost op: Zondag 02 juni @ 21:05:34 (2137 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 De jongens van Witmarsum zijn zondag in Leeuwarden winnaar geworden van de befaamde Burmaniapartij.

 

Trio Rimar Goudberg wint in Sint Annaparochie
Gepost op: Zondag 02 juni @ 20:51:11 (2116 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Rimar Goudberg (Heerenveen), Michel van der Veen (Franeker) en André Iedema (Menaldum) zijn zondag in Sint Annaparochie winnaar geworden van de uitnodigingspartij voor eerste klassers.

 

Verrassende winst voor trio Johannes Dijkstra
Gepost op: Zondag 02 juni @ 20:26:56 (1788 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Johannes Dijkstra (Huizum), Sake Porte (Winsum Gr.) en Auke van der Graaf (Berlikum) zijn zondag in Dronrijp winnaar geworden van de vrije formatiepartij voor hoofdklassers.

 

Yvo-Jan de Wolff wint in eigen dorp
Gepost op: Zondag 02 juni @ 19:54:22 (2455 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Marco Lautenbach (Amsterdam), Yvo-Jan de Wolff (Sint Nicolaasga) en Erik Tiesma (Bolsward) zijn zondag in Sint Nicolaasga winnaar geworden van de d.e.l. – partij voor senioren.

 

Leonie Zeinstra koningin in Grou
Gepost op: Zondag 02 juni @ 19:37:56 (2573 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Karen van der Wei (Witmarsum), Mariska Stienstra (Sint Annaparochie) en Leonie Zeinstra (Bolsward) zijn zondag bij het jubilerende Grou winnaar geworden van de uitnodigingspartij voor dames hoofdklasse.

 

Leonie Zeinstra koningin in eigen woonplaats
Gepost op: Zaterdag 01 juni @ 21:59:28 (2337 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Marie Heida (Groningen), Riska Hazenberg (Wergea) en Leonie Zeinstra (Bolsward) zijn zaterdag in Bolsward winnaar geworden van de vrije formatiepartij voor dames hoofdklasse

Foto-impressie Dames Bolsward 2002

 

Witmarsum maakt favoriet zijn waar
Gepost op: Zaterdag 01 juni @ 21:31:20 (2534 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002
Kaatsvereniging Pim Mulier uit Witmarsum heeft zaterdag voor een unieke prestatie gezorgd door voor de derde achtereenvolgende maal het Nederlands Kampioenschap voor jongens van 14–16 jaar te winnen.

 

Annalien Hanje, Rommy van Wijngaarden en Baukje winnen in Boksum
Gepost op: Zaterdag 01 juni @ 21:28:14 (2259 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Annalien Hanje (Dronrijp), Rommy van Wijngaarden (Weidum) en Baukje Stienstra (Hallum) zijn zaterdag in Boksum winnaar geworden van d.e.l - partij voor meisjes-A.

 

Kransen voor Pieter Bakker, Johan Binnema en Peter de Boer
Gepost op: Zaterdag 01 juni @ 20:07:04 (2469 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Pieter Bakker (Leeuwarden), Johan Binnema (Akkrum) en Peter de Boer (Franeker) zijn zaterdag in Oosterbierum winnaar geworden van de vrije formatiepartij voor eerste klassers.

 

Trio Van Tuinen blijft winnen
Gepost op: Zaterdag 01 juni @ 19:47:10 (2652 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Pieter van Tuinen (Beetgumermolen), André Kuipers (Beetgumermolen) en Chris Wassenaar zijn zaterdag in Dokkum winnaar geworden van de Formatie Top Wedstrijd.

Foto-impressie Heren hoofdklasse Dokkum 2002

 

Leo Faber, René Anema en Jacob Klaas Haitsma winnen in Witmarsum
Gepost op: Zaterdag 01 juni @ 19:44:22 (2269 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Leo Faber (Grou), René Anema (Witmarsum) en Jacob Klaas Haitsma (Wommels) zijn zaterdag in Witmarsum winnaar geworden van de vrije formatiepartij voor junioren.

 

Kransen voor Baukje Stienstra, Gérieke de Groot en Maaike Joostema
Gepost op: Zondag 26 mei @ 20:51:43 (2424 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Baukje Stienstra (Hallum), Gérieke de Groot (Sint Annaparochie) en Maaike Joostema (Minnertsga) zijn zondag in Kimswerd winnaar geworden van de d.e.l. – partij voor meisjes-A.

 

Jongens Witmarsum winnen in Huizum
Gepost op: Zondag 26 mei @ 20:32:59 (1991 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Witmarsum, met de kaatsers Jacob Zaagemans, Gert- Jan Meekma en Herman Sprik zijn zondag in Huizum winnaar geworden van de door kaatsvereniging Ons Genoegen georganiseerde afdelingspartij voor jongens van 14–16 jaar.

 

Gouden horloges voor Hendrik Sweering, Luitzen Idsardi en Tjipko Vellinga
Gepost op: Zondag 26 mei @ 20:18:24 (2529 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 De befaamde Wassenaar-partij in Húns, een grote d.e.l.– partij voor heren senioren met gouden horloges als prijzen, is zondag in een fraaie zege geëindigd voor Hendrik Sweering (Folsgare), Luitzen Idsardi (Dronrijp) en Tjipko Vellinga (Franeker).

 

Fraaie winst voor Fokje Hoekstra, Klaske de Jong en Jessica Huizinga
Gepost op: Zondag 26 mei @ 19:51:05 (2228 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 In Pingjum was zondag een kaatswedstrijd voor schoolmeisjes.

 

Chris Wassenaar koning in Dongjum
Gepost op: Zondag 26 mei @ 19:06:18 (2791 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Pieter van Tuinen (Beetgumermolen), André Kuipers Beetgumermolen) en Chris Wassenaar (Minnertsga) zijn zondag in Dongjum winnaar geworden van de vrije formatiepartij voor hoofdklassers.

 

Eerste krans voor Andrea de Jong
Gepost op: Zondag 26 mei @ 18:51:10 (2658 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Andrea de Jong (Pingjum), Wiesje van der Berg (Grou) en Hermanna Miedema (Stiens) zijn zondag in Arum winnaar geworden van de uitnodigingspartij voor de dames hoofdklasse.

 

Trio Van Tuinen wint ook in Wergea
Gepost op: Zaterdag 25 mei @ 21:24:45 (2394 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Pieter van Tuinen (Beetgumermolen), André Kuipers (Beetgumermolen) en Chris Wassenaar (Minnertsga) blijven voorlopig heersen op de vrije formatiewedstrijden.

 

Oude Bildtzijl en Stiens winnaars bij afd. competitie schoolmeisjes
Gepost op: Zaterdag 25 mei @ 20:31:03 (2430 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002


In Sint Jacobiparochie werd een begin gemaakt met de afdelingscompetitie voor de schoolmeisjes.

Groepsfoto

 

Dames Grou winnen te Pingjum
Gepost op: Zaterdag 25 mei @ 20:10:03 (2101 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Grou met de kaatssters Monique Stelwagen, Wiesje van der Berg en Debora Oosterman is zaterdag te Pingjum winnaar geworden van de afdelingscompetitiewedstrijd in de dames hoofdklasse.

 

Schettens/Longerhouw wint na zware strijd
Gepost op: Zaterdag 25 mei @ 19:58:27 (2846 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002

Geeske Hibma, Margreet Postma en Jennifer Burger zijn zaterdag te Tzum winnaar geworden van de afdelingcompetie wedstrijd voor dames in de C-klasse.

 

Verrassende winst voor Johan van der Meulen, Eppie Weidenaar en Wijbe Visser
Gepost op: Zaterdag 25 mei @ 18:47:21 (2565 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Johan van der Meulen (Broeksterwoude), Eppie Weidenaar (Buitenpost) en Wijbe Visser (Dronrijp) zijn zaterdag te Hilaard de verrassende winnaars geworden van de vrije formatiewedstrijd voor eerste klassers.

 

Minnertsga wint in eigen dorp
Gepost op: Zaterdag 25 mei @ 18:30:22 (2370 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Maaike Joostema, Esther Groeneveld en Jannine Klaver zijn zaterdag te Minnertsga winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor meisjes-A.

 

Kransen voor Arjen Bouwe Hiddinga, Bouwe Stiemsma en Jaring R. Nicolai
Gepost op: Zaterdag 25 mei @ 18:11:54 (2760 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Arjen Bouwe Hiddinga (Lioessens), Bouwe Stiemsma (Lioessens) en Jaring R. Nicolai (Witmarsum) zijn zaterdag te Reduzum winnaar geworden van de d.e.l. – partij voor heren senioren.

 

Groningen verrast met zege op Nederlands Kampioenschap senioren
Gepost op: Maandag 20 mei @ 21:31:11 (2764 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Klaas Jan van der Lei, Sake G. Porte en Douwe Groenendijk zijn maandag te Franeker winnaar geworden van het Nederlands Kampioenschap voor senioren.

 

Marie Heida, Maaike Terpstra en Afke Hylkema in de kransen
Gepost op: Zondag 19 mei @ 18:12:04 (1999 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002
Marie Heida (Groningen), Maaike Terpstra (Minnertsga) en Afke Hylkema (Akkrum) zijn zondag in Jorwert winnaar geworden van de uitnodigingspartij voor dames hoofdklasse.

 

Minnertsga winnaar Nederlands Kampioenschap junioren 2002
Gepost op: Zaterdag 18 mei @ 20:22:54 (2277 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Aan de hand van een uitblinkende Cornelis Terpstra is Minnertsga zaterdag winnaar geworden van het Nederlands Kampioenschap voor junioren.

 

Marije van der Meer met de premie naar huis
Gepost op: Vrijdag 17 mei @ 19:32:19 (2256 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 In Goënga kwamen afgelopen zaterdag 16 tweetallen pupillen-meisjes in actie.

 

Verrassende winst Bolswarder tweetal
Gepost op: Zondag 12 mei @ 20:01:26 (2737 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 In Holwerd was zondag een afdelingspartij voor jongens van 14-16 jaar.

 

Eerste krans voor Géjanna Buma en Hermanna Miedema
Gepost op: Zondag 12 mei @ 19:07:39 (2634 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Géjanna Buma (Bolsward), Debora Oosterman (Grou) en Hermanna Miedema (Stiens) zijn zondag te Raerd winnaar geworden van de uitnodigingspartij voor dames hoofdklasse.

 

Fraaie zege voor Gérieke de Groot, Baukje Stienstra en Sandra Zwerver
Gepost op: Zondag 12 mei @ 18:53:44 (2475 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Kaatsvereniging Winsum organiseerde zondag een vrije formatiepartij voor meisjes.

 

Pieter van Tuinen, André Kuipers en Chris Wassenaar blijven winnen
Gepost op: Zondag 12 mei @ 18:37:47 (2285 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 De heren hoofdklasse vrije formatiewedstrijd in Sint Annaparochie is zondag in een overtuigende zege geëindigd voor het partuur van Pieter van Tuinen ( Beetgumermolenn), André Kuipers (Beetgumermolen) en Chris Wassenaar (Minnertsga.)

 

Weer krans voor Pieter Otte Kingma
Gepost op: Zondag 12 mei @ 18:35:15 (2384 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 De afdelingspartij voor heren senioren in Grou is zondag gewonnen door de afdeling Berlikum.

 

Sibbele Lootsma koning in Wirdum
Gepost op: Zaterdag 11 mei @ 20:24:49 (2259 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 De uitnodigingspartij voor hoofdklassers in Wirdum is zaterdag gewonnen door het partuur van Sibbele Lootsma (Sneek), Sake Porte (Winsum Gr.) en Douwe Groenendijk (Groningen).

 

Kransen voor Marie Heida, Riska Hazenberg en Leonie Zeinstra
Gepost op: Zaterdag 11 mei @ 20:03:22 (2501 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Marie Heida (Groningen), Riska Hazenberg (Wergea) en Leonie Zeinstra (Bolsward) zijn zaterdag in Dokkum winnaar geworden van de vrije formatiepartij voor dames hoofdklasse.

 

Fenna Zeinstra wint ook in Wijnaldum
Gepost op: Zaterdag 11 mei @ 19:42:51 (2694 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Fenna Zeinstra (Bolsward), Imke van der Leest (Dronrijp) en Baukje Stienstra (Hallum) zijn zaterdag in Wijnaldum winnaar geworden van de d.e.l.- partij voor meisjes.

 

Pieter Bakker, Johan Binnema en Peter de Boer verrassen met winst in Minnertsga
Gepost op: Zaterdag 11 mei @ 18:19:08 (2222 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 De vrije formatiewedstrijd voor eerste klassers in Minnertsga is zaterdag in een zeer verrassende zege geëindigd voor het partuur van Pieter Bakker c.s.

 

Weidumer kransen voor Hylke R. Bruinsma, Emke Dijkstra en Hylke Nauta
Gepost op: Zaterdag 11 mei @ 17:41:30 (2317 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Kaatsvereniging Nije Kriich in Weidum organiseerde zaterdag een d.e.l. – partij voor jongens van 14 – 16 jaar.

 

Fraaie winst voor Groninger duo Klaas Jan van der Lei en Jan Hospes
Gepost op: Zaterdag 11 mei @ 17:05:39 (2056 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Klaas Jan van der Lei en Jan Hospes zorgden zaterdag voor een geweldige stunt door met zijn tweeën de vermaarde Van Eysingapartij te winnen.

 

Kransen voor Herman Sprik, Jelmer Hornstra en Meindert Hiemstra
Gepost op: Donderdag 09 mei @ 21:50:22 (2222 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 De grote d.e.l.- partij voor jongens in Vrouwenparochie met 22 partuur op de lijst is donderdag een prooi geworden voor het trio van Herman Sprik (Witmarsum), Jelmer Hornstra (Dronrijp) en Meindert Hiemstra (Beetgum).

 

Verrassende winst voor Sneker dames
Gepost op: Donderdag 09 mei @ 19:51:52 (1733 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Kaatsvereniging Sneek is donderdag in Dronrijp verrassend winnaar geworden van de afdelingspartij voor dames hoofdklasse.

 

Junioren heersen in Akkrum
Gepost op: Zondag 05 mei @ 20:38:35 (1721 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 In Akkrum was zondag een wedstrijd door elkaar loten voor senioren.

 

Karen van der Wei, Trynke Meijer en Janny de Haan winnen in Schalsum
Gepost op: Zondag 05 mei @ 20:28:33 (2008 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 De dames senioren waren zondag te gast in Schalsum.

 

Jongens Witmarsum winnen in Kimswerd
Gepost op: Zondag 05 mei @ 19:32:40 (1909 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2002 Uit een lijst van dertig partuur is Witmarsum, met de kaatsers Jacob Zaagemans, Gert-Jan Meekma en Herman Sprik zondag in Kimswerd winnaar geworden van de daar gehouden afdelingswedstrijd voor jongens van 14-16 jaar.