Welkom op de website van www.kaatsen.nlFrythermoYour DJ
Home  ·  Nieuwsarchief  

   Menu
Home
Nieuwsarchief
Web Links
Spelregels
Parturen 2017
Gastenboek

   Websponsors
Middelsee schilders
Your-DJ
Laanstra en Roersma
Opel Deinum Franeker
Copy service
Van Smeden IJzerwaren en Gereedschappen
Bouwbedrijf Bruinsma
Nijholt

   Agenda
  Ma Di Wo Do Vr Za Zo
>     01 02 03 04 05
> 06 07 08 09 10 11 12
> 13 14 15 16 17 18 19
> 20 21 22 23 24 25 26
> 27 28 29 30 31    



Agenda deze week:

Woensdag, maart 29
Evenement start om 10:00 Zaalkaatsen heren 55+



Zoek agenda door op...



Agenda van vandaag:

10:00
Evenement start om 10:00 Zaalkaatsen heren 55+

Webalizer web stats

Onderwerpen > Wedstrijduitslagen > Wedstrijduitslagen 2004
Wedstrijduitslagen 2004Wedstrijduitslagen
 

Douwe Groenendijk 'koninklijk' op Oldehovepartij
Gepost op: Zondag 19 september @ 19:31:36 (3639 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004  Douwe Groenendijk
De laatste partij van het jaar, de klassieke Oldehovepartij werd verrassend gewonnen door het partuur van Johannes Dijkstra, Jacob Wassenaar en Douwe Groenendijk.

 

Taeke Triemstra steelt de show op de internationale wedstrijd Fries spel
Gepost op: Zaterdag 18 september @ 19:11:54 (3885 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004  Taeke Triemstra steelt de show op de internationale wedstrijd Fries spelTwaalf Friezen en zes Belgen trachtten er vanmiddag in het ietwat sombere St. Jacobiparochie het beste van te maken in een wedstrijd Fries spel. (Foto: archief).

 

Belgen winnen invitatie toernooi kv Het Noorden
Gepost op: Vrijdag 17 september @ 20:23:41 (3407 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004  Belgen winnen invitatie toernooi kv Het Noorden
De internationale jeu de pelote wedstrijd van kaatsvereniging Het Noorden uit Sint Jacobiparochie is gewonnen door een Belgische selectie.

 

Veel jeugd in Wageningen
Gepost op: Maandag 13 september @ 18:35:30 (4182 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004
Afgelopen zaterdag is in Wageningen wederom de traditionele Bauke Abma-partij verkaatst. (Foto's Ype Bonnema).

 

Formatie Bouma kan ook op zondag winnen
Gepost op: Zondag 12 september @ 22:02:57 (3319 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004


Ze moesten er lang heel lang op wachten maar op de laatste vrije formatiewedstrijd van het seizoen 2004 was het dan eindelijk raak.

 

Simon Minnesma koning in Mantgum
Gepost op: Zaterdag 11 september @ 20:28:33 (3913 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004 Eind goed al goed! Dat geldt zeker voor het partuur van Simon Minnesma, Karel Nijman en Folkert van der Wei.

 

Marssumer kransen voor Géjanna, Maaike en Afke
Gepost op: Zaterdag 11 september @ 20:18:39 (3716 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004 Marssumer kransen voor Géjanna, Maaike en AfkeGéjanna Buma, Maaike Terpstra en Afke Hijlkema zijn zaterdag in Marssum winnaar geworden van de laatste wedstrijd van het seizoen 2004. (Foto: H. Hempenius).

 

Trio Géjanna Buma besluit seizoem met zege
Gepost op: Zondag 05 september @ 22:57:10 (3259 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004 Trio Géjanna Buma besluit seizoem met zege
Géjanna Buma, Wiesje van der Berg en Afke Hijlkema bekroonden in Makkum een geweldig seizoen door ook de laatste vrije formatiewedstrijd winnend af te sluiten. (Foto: H. Hempenius).

 

Opnieuw winst voor trio Simon Minnesma
Gepost op: Zondag 05 september @ 22:36:31 (3598 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004 Aan het eind van het seizoen blijkt dat het partuur Simon Minnesma, Karel Nijman en Folkert van der Wei nog steeds kan winnen.

 

Teake Koster, Flip Soolsma en Siebe Marra winnen in Herbaijum
Gepost op: Zondag 05 september @ 22:35:30 (3610 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004 De d.e.l. - wedstrijd voor de heren 50+ in Herbaijum is zondag gewonnen door het partuur Teake Koster (Harlingen), Flip Soolsma (Akkrum) en Siebe Marra (Dronrijp).

 

Trio Klaas Berkepas wint Pingjumer kaatspartij
Gepost op: Zondag 05 september @ 22:19:42 (3384 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004  Trio Klaas Berkepas wint Pingjumer kaatspartij
Na nogal wat ‘kabbelpartijen’zonder al te veel fut sloeg later op de middag in Pingjum toch nog de vlam in de pan, met als grote animator het partuur van Klaas Berkepas, dat zowel in de halve finale als in de finale ijzersterk kaatste. (Foto: archief).

 

Trio Jelle Jan Bouma laatste winnaars heren 35+
Gepost op: Zondag 05 september @ 22:16:10 (3177 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004 Trio Jelle Jan Bouma laatste winnaars heren 35+De laatste wedstrijd bij de heren 35+ is gewonnen door het partuur Jelle Jan Bouma uit Franeker, Durk Wierstra uit Leeuwarden en Piet Zondervan uit Jorwert. (Foto: B. Markenstein).

 

Simon Minnesma koning in Holwerd
Gepost op: Zaterdag 04 september @ 18:18:06 (3208 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004 De laatste wedstrijd uit de Woudsend-competitie is bij de eersteklassers gewonnen door Simon Minnesma, Karel Nijman en Folkert van der Wei.

 

Trio Rutmer van der Meer wint in Morra
Gepost op: Zaterdag 04 september @ 18:06:42 (3350 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004 Rutmer van der Meer, Tjitte Bonnema en Marten Feenstra behaalden in Morra een fraaie zege door in een éénzijdige finale met 5-1 en 6-4 te winnen van Klaas Anne Terpstra, Renze Pieter Hiemstra en Arie den Breejen door een bovenslag van voorinse Tjitte Bonnema.

 

Kransen voor Marie, Ingrid en Bianca
Gepost op: Zaterdag 04 september @ 18:05:28 (3199 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004 Kransen voor Marie, Ingrid en BiancaHet partuur Marie Heida (Groningen), Ingrid de Haan (Ferwert) en Bianca van der Veen (Franeker) heeft zaterdag in Wommels de uitnodigingswedstrijd voor de dames hoofdklasse op haar naam geschreven. (Foto: H. Hempenius).

 

Hermanna Miedema “koninklijk” in Winsum
Gepost op: Zondag 29 augustus @ 21:19:48 (3384 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004  Hermanna Miedema “koninklijk” in WinsumGéjanna Buma, Hermanna Miedema en Afke Hijlkema stonden zondag in Winsum op de hoogste trede van het erepodium. (Foto: H. Hempenius).

 

Zege voor trio Hilda Tjepkema
Gepost op: Zondag 29 augustus @ 21:18:40 (3372 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004 Hilda Tjepkema (Ferwert), Agnes Takema (Harlingen) en Jindra ten Kate (Hallum) zijn in Winsum winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor de dames senioren.

 

Zevende formatiezege voor Klaas Berkepas c.s.
Gepost op: Zondag 29 augustus @ 20:52:10 (3327 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004  Zevende formatiezege voor Klaas Berkepas c.s.
Klaas Berkepas, Dirk Jan van der Woud en Auke van der Graaf boekten op de wedstrijd van de Huizumer kaatsvereniging Onderling Genoegen hun zevende formatiezege van het seizoen. (Foto: archief).

 

Trio Johan Abma wint ook in Makkum
Gepost op: Zondag 29 augustus @ 19:47:39 (3212 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004  Trio Johan Abma wint ook in MakkumHet partuur van Johan Abma, Pieter Scharringa en Daniël Iseger bleef zondag in Makkum aan de goede kant van de score. (Foto: W. v.d. Veen).

 

Kransen voor Sjoerd, Klaas en Maikel
Gepost op: Zondag 29 augustus @ 19:30:14 (3399 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004 Sjoerd van der Meer uit Dronrijp, Klaas de Jong uit Jirnsum en Maikel Hottinga uit Britsum waren zondag in Drachten oppermachtig bij de schooljongens.

 

Rixt Bijlsma wint in eigen dorp
Gepost op: Zondag 29 augustus @ 18:16:27 (2962 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004 Rixt Bijlsma uit Stiens, Margriet Bakker uit Winsum en Maureen Taal uit Deinum zijn in Stiens winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor schoolmeisjes.

 

Trio Geert Dijkstra wint in Stiens
Gepost op: Zondag 29 augustus @ 18:15:29 (3461 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004 Geert Dijkstra (Winsum), IJsbrand Dijkstra (Arum) en Wietze de Jong (Niawier) zijn zondag in Stiens winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor jongens.

 

Zege voor Fokje, Fenna en Marijke
Gepost op: Zondag 29 augustus @ 18:00:41 (3613 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004  Zege voor Fokje, Fenna en MarijkeDe uitnodigingswedstrijd voor meisjes in Weidum is gewonnen door Fokje Hoekstra (Achlum), Fenna Zeinstra (Bolsward) en Marijke Westra (Berlikum).
(Foto: S. Scheffer).

 

Sjoerd en Hendrik winnen in Minnertsga
Gepost op: Zondag 29 augustus @ 17:58:48 (3432 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004 Sjoerd de Jong uit Sint Annaparochie en Hendrik de Boer uit Wommels hebben zondag in Minnertsga de laatste wedstrijd van het seizoen bij de pupillen-jongens gewonnen.

 

Trio Johan van der Meulen wint in Damwoude
Gepost op: Zaterdag 28 augustus @ 20:02:52 (3081 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004  Trio Johan van der Meulen wint in Damwoude
In Damwoude heeft het partuur van Johan van der Meulen, Henk Vlietstra en Chris Wassenaar de overwinning gepakt op de uitnodigingspartij. (Foto: K. v.d. Meulen).

 

Weer zege voor Fenna Zeinstra
Gepost op: Zaterdag 28 augustus @ 19:34:41 (3438 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004  Weer zege voor Fenna ZeinstraFenna Zeinstra (Bolsward), Baukje Aalbers (Oude Bildtzijl) en Brecht Gerbrandy (Gauw) kwamen in Arum in de kransen. (Foto: K. Aalbers).

 

Trio Sietse Kuipers wint in Wjelsryp
Gepost op: Zaterdag 28 augustus @ 19:33:23 (2924 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004 Sietse Kuipers uit Sibrandabuorren, Sybren Poelsma uit Tirns en Robert de Bruin uit Tzummarum zijn zaterdag in Wjelsryp winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor schooljongens.

 

Formatie Jelle Jan Rodenhuis winnaar in Ferwert
Gepost op: Zaterdag 28 augustus @ 19:32:28 (3595 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004 De formatie van Jelle Jan Rodenhuis uit Easterlittens, Kor Kingma uit Menaldum en Willard Terpstra uit Dronrijp zijn in Ferwert winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor de heren senioren.

 

Manon Scheepstra: nummer 21!
Gepost op: Maandag 23 augustus @ 10:12:50 (3291 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004  Manon Scheepstra: nummer 21!Manon Scheepstra uit Franeker heeft ook de laatste wedstrijd van het kaatsseizoen 2004 gewonnen.

 

Trio Gerard van Malsen winnaar in Franeker
Gepost op: Maandag 23 augustus @ 09:05:58 (3257 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004
Gerard van Malsen uit Makkum, Jelle Jan Bouma uit Franeker en Klaas Dijkstra uit Feanwâlden zijn zondag in Franeker winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor heren 35+. (Foto: G. van Malsen).

 

Klaas Berkepas laat oude tijden weer herleven
Gepost op: Zondag 22 augustus @ 22:42:40 (3369 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004 Op de PC konden ze het als partuur niet waarmaken maar op de befaamde Van Aismadag in Beetgum stond er weer een team.

 

Fenna, Aafke en Willy winnen in Dongjum
Gepost op: Zondag 22 augustus @ 21:04:24 (3307 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004 De d.e.l.- wedstrijd voor meisjes in Dongjum is gewonnen door het partuur van Fenna Zeinstra (Bolsward), Aafke Juckema (Wijnaldum) en Willy van der Ende (Menaldum).

 

Trio Géjanna Buma wint in Akkrum
Gepost op: Zondag 22 augustus @ 20:56:13 (3273 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004  Afke Hijlkema prolongeert koningsschapHet partuur van Géjanna Buma, Wiesje van der Berg en Afke Hijlkema liet er in Akkrum geen twijfel over bestaan wie op dit moment het beste partuur bij de dames hoofdklasse is. (Foto: H. Hempenius).

 

Trio René Janse wint in Sint Annaparochie
Gepost op: Zondag 22 augustus @ 20:55:10 (3259 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004 De uitnodigingswedstrijd voor de heren eerste klas in Sint Annaparochie is gewonnen door het partuur van René Janse (Groningen), Hylke R. Bruinsma (Ried) en Minne Groenveld (Garijp).

 

Geert Faber grote man op jongens-partij
Gepost op: Zondag 22 augustus @ 20:53:54 (3163 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004
Geert Faber uit Stiens, Sip Jaap Bos uit Anjum en Siebe Greidanus uit Wjelsryp gingen er zondag in Bolsward met de eerste prijs van door. (Foto: G. Reitsma).

 

Trio Wiljo Sybrandy wint in Ried
Gepost op: Zondag 22 augustus @ 20:52:48 (2803 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004 Wiljo Sybrandy (Goënga), Esther de Boer (Berlikum) en Astrid van der Ploeg (Leeuwarden) behaalden zondag in Ried een fraaie zege bij de schoolmeisjes.

 

Weer krans voor Jitze de Jong
Gepost op: Zondag 22 augustus @ 20:51:49 (3077 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004
Wijnaldum met de kaatsers Jitze de Jong en Peter Nico Veldman is zondag in Deinum winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor pupillen-jongens. (Foto's: W. van Zwieten).

 

Trio Simon de Groot wint in Exmorra
Gepost op: Zaterdag 21 augustus @ 21:14:09 (2707 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004 Simon de Groot (Midlum), M. v.d. Meulen (Leeuwarden) en Joop Bootsma (Reahûs) behaalden zaterdag in Exmorra de eerste prijs bij de heren 50+.

 

Robert Rinia, Herman Sprik en Taeke Triemstra slagvaardig in Beetgum
Gepost op: Zaterdag 21 augustus @ 21:11:39 (3583 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004 Het partuur van Robert Rinia, Herman Sprik en Taeke Triemstra behaalde zaterdag in Beetgum een meer dan verdiende zege op de traditionele uitnodigingswedstrijd van kaatsvereniging OKK uit Beetgum.

 

Zege voor Jitze de Jong en Albert Rinia
Gepost op: Zaterdag 21 augustus @ 20:06:07 (2996 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004 Jitze de Jong (Wijnaldum) en Albert Rinia (Sneek) behaalden in Goutum bij de pupillen-jongens de eerste prijs.

 

Anita Kant en Doutsen Punter winnen in Broeksterwoude
Gepost op: Zaterdag 21 augustus @ 20:05:20 (2968 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004 Anita Kant uit Jirnsum en Doutsen Punter uit Ried zijn zaterdag in Broeksterwoude winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor pupillen-meisjes.

 

Aukje, Debbie en Sietske winnen in Heerenveen
Gepost op: Zaterdag 21 augustus @ 20:04:22 (3390 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004
Aukje van Kuiken (Kollumerpomp), Debbie van der Wal (Beetgum) en Sietske Poelsma (Reahûs) behaalden in Heerenveen de overwinning door in de finale met 5-3 en 6-0 te winnen van Afke Walstra (Bolsward ), Annigje Geertsma (Minnertsga) en Manouk van der Wal (Dronrijp).

 

Trio Marinus Grond wint in Tzummarum
Gepost op: Zaterdag 21 augustus @ 20:02:45 (2616 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004 Marinus Grond uit Engelum, Wiebe Wessel Bos uit Anjum en Eeltje Postma uit Wommels kwamen zaterdag in Tzummarum in de kransen.

 

Trio Hilda Tjepkema wint in Driesum
Gepost op: Zaterdag 21 augustus @ 20:01:49 (2693 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004 Hilda Tjepkema (Ferwert), Aukje Stenekes (Groningen) en Fenna Zeinstra (Bolsward) zijn in Driesum winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor dames senioren en 3e jaars meisjes.

 

Simon Minnesma koning op Alle de Jong partij
Gepost op: Zaterdag 21 augustus @ 20:00:53 (3138 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004 Het partuur van Simon Minnesma, Karel Nijman en Folkert van der Wei heeft zaterdag in Wommels de vrije formatiewedstrijd voor eersteklassers gewonnen. (Foto: H. Hempenius).

 

Zege voor Redmer Strikwerda, Lennart Adema en Frederik van der Meij
Gepost op: Zaterdag 21 augustus @ 19:59:52 (2596 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004 Redmer Strikwerda uit Wommels, Lennart Adema uit Makkum en Frederik van der Meij uit Berlikum behaalden zaterdag in Workum de eerste prijs bij de jongens.

 

Partuur Gosse Beeksma wint in Ternaard
Gepost op: Zaterdag 21 augustus @ 19:58:44 (2875 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004 Gosse Beeksma (Cornjum), Maikel Hottinga (Britsum) en Piter Postma (Cornjum) zijn zaterdag in Ternaard winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor schooljongens.

 

Tiende seizoenzege voor trio Géjanna Buma
Gepost op: Vrijdag 20 augustus @ 23:20:30 (2777 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004 Het partuur van Géjanna Buma, Wiesje van der Berg en Afke Hijlkema behaalde vrijdag in Beetgum de tiende overwinning van het seizoen. (Foto's H. Hempenius).

 

Schettens-Longerhouw wint revanche Freule partij
Gepost op: Woensdag 18 augustus @ 20:29:37 (3052 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004
Kaatsvereniging Schettens-Longerhouw is woensdagmiddag in Jellum winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor jongens door in een spannende finale te winnen van favoriet Wommels. (Foto: L. Spijksma).

 

Zevende zege voor trio Rutmer van der Meer
Gepost op: Zondag 15 augustus @ 21:19:46 (2655 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004 De Jan Timmer Partij van kaatsvereniging De Helfrichs te Kimswerd heeft een uitermate gemakkelijke zege opgeleverd voor het partuur van Rutmer van der Meer, André Kuipers en Chris Wassenaar.

 

Gouden horloges voor trio Abma
Gepost op: Zondag 15 augustus @ 21:15:20 (2609 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004 Gouden horloges voor trio AbmaAan de zegereeks van Johan Abma, Pieter Scharringa en Daniël Iseger lijkt maar geen eind te komen. (Foto: Y. Wassenaar).

 

Negende seizoenszege trio Géjanna Buma
Gepost op: Zondag 15 augustus @ 20:36:41 (2439 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004 Negende seizoenszege trio Géjanna Buma
Géjanna Buma, Wiesje van der Berg en Afke Hijlkema behaalden in Dongjum de negende overwinning van het seizoen. (Foto: H. Hempenius).

 

Trio Piet Zondervan wint bij heren 35+
Gepost op: Zondag 15 augustus @ 20:21:54 (2784 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004 Trio Piet Zondervan wint bij heren 35+Piet Zondervan uit Jorwert, Roel Venema uit Bolsward en Hilbrand Smid uit Witmarsum hebben in Bolsward de eerste prijs gewonnen bij de heren 35+. (Foto: B. Ziengs).

 

Margriet, Fokje en Brecht winnen in Berlikum
Gepost op: Zondag 15 augustus @ 19:27:53 (2653 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004 Margriet, Fokje en Brecht winnen in Berlikum
Het partuur van Margriet Koelmans (Oude Bildtzijl), Fokje Hoekstra (Harlingen) en Brecht Gerbrandy (Gauw) wist in Berlikum de vrije formatie partij op hun naam te schrijven. (Foto's J. Siegersma).

 

Trio Chris Outhuijse wint in Dronrijp
Gepost op: Zondag 15 augustus @ 19:20:24 (2434 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004 Trio Chris Outhuijse wint in DronrijpChris Outhuyse (Franeker), Doeke Theunis van der Gaast (Jellum) en Chris Hoekstra (Spannum) zijn zondag in Dronrijp winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor schooljongens. (Foto: H. Kooistra).

 

Goënga wint in Tzummarum
Gepost op: Zondag 15 augustus @ 17:45:13 (2668 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004 Goënga (Evert Sijbesma, Sietse Kuipers en Sibe Wybrandi) is in Tzummarum winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor schooljongens.

 

Zege voor Jetze Beeksma, Pytrik Hiemstra en Dennis Wijnjeterp
Gepost op: Zondag 15 augustus @ 17:36:45 (2552 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004 Jetze Beeksma (Cornjum), Pytrik Hiemstra (Easterein) en Dennis Wijnjeterp (Dongjum) zijn zondag in Sexbierum winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor jongens.

 

Twintigste zege voor Manon Scheepstra
Gepost op: Zondag 15 augustus @ 17:29:08 (2553 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004 Manon Scheepstra uit Franeker en Angela Postma uit Engelum kwamen zondag in Peins in de kransen.

 

Sint Annaparochie wint in Sint Jacobiparochie
Gepost op: Zondag 15 augustus @ 17:28:01 (2530 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004 Sint Annaparochie wint in Sint Jacobiparochie
Sint Annaparochie (Krijn Hiemstra, Willem Schreiber en Sjoerd de Jong) behaalde op de afdelingswedstrijd voor pupillen-jongens in Sint Jacobiparochie de eerste prijs. (Foto: J de Groot).


 

Hester van der Meer koningin in Ried
Gepost op: Zondag 15 augustus @ 16:37:27 (2409 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004 Hester van de Meer uit Sibrandabuorren, Froukje de Vries uit Nijmegen en Anneke Visser uit Wergea zijn in Ried winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor de dames senioren.

 

Doete de Groot wint in eigen woonplaats
Gepost op: Zaterdag 14 augustus @ 22:39:55 (2557 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004 Doete de Groot wint in eigen woonplaatsZe had er even op moeten wachten maar vanmiddag was het dan eindelijk raak. (Foto: H. Hempenius).

 

Bolsward wint revanche Ald-Meiers Partij
Gepost op: Zaterdag 14 augustus @ 22:28:06 (2629 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004 Bolsward wint revanche Ald-Meiers Partij
Bolsward (Feikje Bouwhuis, Afke Walstra en Fenna Zeinstra) is zaterdag in Schettens winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor meisjes. (Foto: L. Spijksma).

 

Klaas Anne Terpstra koning in Dokkum
Gepost op: Zaterdag 14 augustus @ 22:15:14 (2293 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004 Klaas Anne Terpstra, Jan Willem van Beem en Auke van der Graaf zijn zaterdag in Dokkum winnaar geworden van de uitnodigingspartij voor hoofdklassers.

 

PC-winnaars winnen ook in Beetgum
Gepost op: Zaterdag 14 augustus @ 21:13:35 (2836 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004 PC-winnaars winnen ook in BeetgumDe formatie van Johan Abma, Pieter Scharringa en Daniël Iseger is in Beetgum winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor eersteklassers.

 

Remco, Arjen en Titus winnen in Buitenpost
Gepost op: Zaterdag 14 augustus @ 21:05:18 (2096 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004 Remco, Arjen en Titus winnen in Buitenpost
Remco Keizer uit Oude Bildtzijl, Arjen van der Veen uit Jirnsum en Titus Witteveen uit Schettens kwamen in Buitenpost in de kransen. (Foto: S. Keizer).

 

Trio Jan Faber wint bij heren 50+
Gepost op: Zaterdag 14 augustus @ 21:03:52 (2474 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004 Trio Jan Faber wint bij heren 50+Jan Faber, Site Wassenaar en Geert Faber allen uit Minnertsga zijn zaterdag in Leeuwarden winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor de heren 50+. (Foto's Jan Buitenga).

 

Trio Monsma winnaar in Ee
Gepost op: Zaterdag 14 augustus @ 19:52:52 (2151 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004 Reinoud Monsma (Tzummarum), Gerrit Groen (Wergea) en René Anema (Witmarsum) zijn zaterdag in Ee winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor senioren.

 

Zege voor Tsjerk Elsinga, Jesse Koldijk en Peter Jan Schuts
Gepost op: Zaterdag 14 augustus @ 19:52:00 (2713 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004 Zege voor Tsjerk Elsinga, Jesse Koldijk en Peter Jan SchutsDe vrije formatiewedstrijd voor schooljongens in Bolsward is gewonnen door het partuur van Tsjerk Elsinga (Wijnaldum), Jesse Koldijk (Raerd) en Peter-Jan Schuts ( Stiens). (Foto: G. Reitsma).

 

Zege voor Rienk Marra, Tjibbe Hansma en Gert-Jan Meekma
Gepost op: Zaterdag 14 augustus @ 19:50:49 (2381 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004 Rienk Marra uit Dronrijp, Tjibbe Hansma uit Mûnein en Gert-Jan Meekma uit Witmarsum waren zaterdag in Burgwerd het sterkste trio bij de d.e.l. – wedstrijd voor junioren en 3de jaars jongens.

 

Franeker oppermachtig bij pupillen-meisjes
Gepost op: Zaterdag 14 augustus @ 19:49:34 (2378 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004 De pupillen-meisjes van kaatstvereniging Jan Bogtstra uit Franeker hebben ook de laatste afdelingswedstrijd in Holwerd winnend afgesloten.

 

Trio Gosse Hellinga winnaar in Ternaard
Gepost op: Zaterdag 14 augustus @ 19:48:42 (2309 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004 Gosse Hellinga (Damwoude), Helmer Hofman (Hijum) en Rudolf Soepboer (Holwerd) kwamen zaterdag in Ternaard in de kransen.

 

Rutmer van der Meer ’koninklijk’ op Gouden Willem Partij
Gepost op: Maandag 09 augustus @ 01:26:53 (2157 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004  Rutmer van der Meer’koninklijk’op Gouden Willem PartijIt Feintsje fan Menaem siert voor een jaar het interieur van opslager Rutmer van der Meer uit Huizum.

 

Trio Marie Heida verrast met in zege in Huizum
Gepost op: Zondag 08 augustus @ 23:49:23 (2583 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004  Trio Marie Heida verrast met in zege in Huizum
Marie Heida, Ingrid de Haan en Helena de Vries verasten in Huizum vriend en vijand door de winst op de elfde vrije formatie wedstrijd van het seizoen bij de dames hoofdklasse. (Foto: H. Hempenius).

 

Rianne, Evelien en Joukje winnen bij de schoolmeisjes
Gepost op: Zondag 08 augustus @ 23:24:19 (2346 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004 Rianne Dorst (St. Jacobiparochie), Evelien Westra (Beetgumermolen) en Joukje Kuperus (Dronrijp) zijn zondag in Pingjum winnaar geworden in de A-klasse bij de schoolmeisjes.

 

Zege voor Anita Kant en Doutsen Punter
Gepost op: Zondag 08 augustus @ 23:23:19 (1913 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004 Anita Kant (Jirnsum) en Doutsen Punter (Ried) zorgden zondag in Arum bij de pupillen-meisjes voor een verrassing door te winnen van Manon Scheepstra (Franeker) en Daniëlle van der Weg (Wommels).

 

Wommels wint generale van de Freule
Gepost op: Zondag 08 augustus @ 23:08:04 (2459 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004  Wommels wint generale van de FreuleWommels (Erik Haitsma, Cees de Boer en Redmer Strikwerda) is zondag op het Sjûkelân in Franeker winnaar geworden van de traditionele afdelingswedstrijd voor jongens. (Foto: A. Bootsma).

 

Weer krans voor Enno Kingma
Gepost op: Zondag 08 augustus @ 23:06:59 (2375 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004 Enno Kingma uit de Westhoek kwam dit weekeind tweemaal in de kransen.


 

Trio Feite de Haan wint in Schalsum
Gepost op: Zondag 08 augustus @ 23:06:00 (2518 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004 Feite de Haan, Robert Sijbesma en Gert-Jan Hiemstra uit Easterein toonden zich zondag op de vrije formatiewedstrijd voor de heren senioren in Schalsum veruit het sterkste partuur.

 

Johan, Glenn en Steffen winnen op Ouwe Syl
Gepost op: Zondag 08 augustus @ 22:40:45 (3179 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004  Johan, Glenn en Steffen winnen op Ouwe Syl
Johan Diertens uit Dronrijp, Glenn Quarree uit Oude Leije en Steffen Nota uit Harlingen waren zaterdag in Oude Bildtzijl het sterkste trio bij de jongens. (Foto: S. Keizer).

 

Zege voor Stef de Graaf en Enno Kingma
Gepost op: Zondag 08 augustus @ 22:38:46 (2345 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004 Stef de Graaf (Tzummarum) en Enno Kingma (De Westhoek) zijn zaterdag in Wjelsryp winnaar geworden van de d.e.l – wedstrijd voor pupillen-jongens.

 

Jitze de Jong en Pieter Machiel Vrij winnen in Grou
Gepost op: Zondag 08 augustus @ 22:27:42 (2154 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004  itze de Jong en Pieter Machiel Vrij winnen in Grou
Jitze de Jong uit Wijnaldum en Pieter Machiel Vrij uit Berlikum zijn zondag in Grou winnaar geworden van de uitnodigingswedstrijd voor pupillen-jongens. (Foto: Y. Wassenaar).

 

Lennart Adema koning in Pingjum
Gepost op: Zondag 08 augustus @ 22:26:33 (2302 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004 Erik Haitsma (Wommels), Lennart Adema (Makkum) en Marcus Frietema (Longerhouw) kwamen zaterdag in Pingjum in de kransen.

 

Trio Johan Abma wint in Bolsward
Gepost op: Zondag 08 augustus @ 22:14:10 (2369 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004  Trio Johan Abma wint in BolswardJohan Abma uit Gauw, Jacob Klaas Haitsma uit Wommels en Folkert van der Wei uit Witmarsum behaalden zondag in Bolsward de zege.

 

Simon Zijlstra, Paulus Y. Walda en Broer J. Greidanus winnen in Harlingen
Gepost op: Zondag 08 augustus @ 07:44:01 (2477 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004  Simon Zijlstra, Paulus Y. Walda en Broer J. Greidanus winnen in HarlingenSimon Zijlstra uit Easterlittens, Paulus Y. Walda uit Wjelsryp en Broer J. Greidanus uit Wommels kwamen zaterdag op een zonovergoten Eendrachtveld in Harlingen in de kransen. (Foto: P. Broekhuizen).

 

Pingjum verrassend winnaar Ald-Meiers Partij
Gepost op: Zaterdag 07 augustus @ 23:28:11 (5259 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004  Pingjum verrassend winnaar Ald-Meiers PartijDe vijfde editie van de Ald-Meiers Partij kreeg zaterdag in Pingjum een prachtige winnaar.

 

Partuur Martha Bleeker wint in Sneek
Gepost op: Zaterdag 07 augustus @ 22:21:15 (2552 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004  Partuur Martha Bleeker wint in SneekMartha Bleeker (Tzummarum), Alette Sipma (Ee) en Anja Visser (Oosternijkerk) hebben zaterdag in Sneek de vrije formatiewedstrijd voor de dames senioren gewonnen. (Foto: H. Hempenius).

 

Trio Cees Malda zegeviert in Morra
Gepost op: Zaterdag 07 augustus @ 22:20:12 (2516 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004 Cees Malda uit Franeker, Gerrit Groen uit Wergea en René Anema uit Witmarsum zijn zaterdag in Morra winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor de heren senioren.

 

Zege voor Oane Jan Veldman en Tjitze Ben Hoekstra
Gepost op: Zaterdag 07 augustus @ 22:19:20 (2228 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004 Oane Jan Veldman uit Tzummarum en Tjitze Ben Hoekstra uit Achlum zijn zaterdag in Leeuwarden winnaar geworden van de uitnodigingswedstrijd voor pupillen-jongens.

 

Formatie Rienk de Groot sterkste bij heren 50+
Gepost op: Zaterdag 07 augustus @ 22:18:21 (2479 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004 Rienk de Groot (Leeuwarden), Oeds de Roos (Menaldum) en Jan Feenstra (Winsum) waren zaterdag in Hallum het meest sluitende partuur bij de heren 50+.

 

Bijgelote Simon Minnesma wint in Franeker
Gepost op: Zaterdag 07 augustus @ 22:17:29 (2557 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004 Simon Minnesma, Wijbe Visser en Simke Altenburg zijn zaterdag in Franeker winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor eerste klassers.

 

Manon Scheepstra wint voor de 18de keer
Gepost op: Zaterdag 07 augustus @ 19:52:22 (2183 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004  Manon Scheepstra wint voor de 18de keerManon Scheepstra uit Franeker staat dit jaar op eenzame hoogte bij de pupillen-meisjes.

 

Trio Jan Brandt Wiersma wint in Berlikum
Gepost op: Zaterdag 07 augustus @ 19:46:59 (2189 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004  Trio Jan Brandt Wiersma wint in BerlikumUit een lijst van 14 parturen waren het Jan Brandt Wiersma (Grou), Chris Outhuyse (Franeker) en Sietse Kuipers (Sibrandabuorren) die zaterdag onder tropische temperaturen het sterkst bleken. (Foto: D. Wiersma).

 

Elbrich, Francien en Ingrid winnen in Easterein
Gepost op: Zaterdag 07 augustus @ 19:41:14 (2509 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004  Elbrich, Francien en Ingrid winnen in EastereinElbrich de Haan uit Sexbierum, Francien Hoogland uit Beetgumermolen, Ingrid van der Veen uit Hurdegaryp zijn zaterdag in Easterein winnaar geworden bij de schoolmeisjes. (Foto's K. Pompstra).

 

Géjanna Buma prolongeert koningsschap
Gepost op: Vrijdag 06 augustus @ 21:53:30 (2288 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004  Géjanna Buma prolongeert koningsschapGéjanna Buma, Hermanna Miedema en Romy van der Veen toonden zich in de braadoven van Menaldum het sterkste partuur bij de dames hoofdklasse. (Foto: H. Hempenius).


 

Fraaie zege voor trio Sjoke van der Veen
Gepost op: Zondag 01 augustus @ 21:26:27 (2114 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004 Fraaie zege voor trio Sjoke van der Veen
Sjoke van der Veen, Debora Oosterman en Leonie Zeinstra behaalden in Sexbierum een fraaie zege door in de finale het sterke partuur van Géjanna Buma te verslaan. (Foto: H. Hempenius).

 

Eerste winst voor trio Simon Minnesma
Gepost op: Zondag 01 augustus @ 20:31:50 (2137 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004 Eerste winst voor trio Simon Minnesma
Simon Minnesma, Karel Nijman en Folkert van der Wei pakten in Wergea de eerste zege van het seizoen. (Foto: F. Slaterus).

 

Chris Wassenaar koning op Haije Rijpma-partij
Gepost op: Zondag 01 augustus @ 19:54:52 (2222 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004 Ook het partuur van Rutmer van der Meer, André Kuipers en Chris Wassenaar komt op vijf overwinningen op de vrije formatiepartijen en stelt zijn kandidatuur voor de komende PC.

 

Tzummarum winnaar jubileumpartij Sint Jacobiparochie
Gepost op: Zondag 01 augustus @ 18:29:59 (2357 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004 Tzummarum winnaar jubileumpartij Sint JacobiparochieTzummarum (Arnold Zijlstra, Steven de Bruin en Hans Wassenaar) is zondag in Sint Jacobiparochie winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor schooljongens door in de finale met 5-3 en 6-2 te winnen van Minnertsga. (Foto: L. Leeuwen).

 

Bolsward wint in Minnertsga
Gepost op: Zondag 01 augustus @ 18:12:16 (2513 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004 Bolsward wint in MinnertsgaBolsward met de kaatssters Feikje Bouwhuis, Afke Walstra en Fenna Zeinstra was zondag in Minnertsga oppermachtig bij de afdelingswedstrijd voor meisjes.
(Foto: G. Walstra).


 

Trio Gert-Jan Bennema wint bij de heren 35+
Gepost op: Zondag 01 augustus @ 17:15:11 (2201 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004 Het partuur van Gert-Jan Bennema uit Sloten, Evert Siderius uit Ried en Jelle Jan Bouma uit Franeker is zondag in Sint Annaparochie winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor heren 35+.

 

Anke, Wiljo en Francien winnen in Jorwert
Gepost op: Zondag 01 augustus @ 15:40:48 (3340 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004 Anke, Wiljo en Francien winnen in Jorwert
Anke Marije Pompstra uit Easterein, Wiljo Sybrandy uit Goënga en Francien de Jong uit Tzummarum waren zondag in Jorwert het sterkste partuur bij de schoolmeisjes. (Foto: K. Pompstra).

 

Sint Annaparochie wint jongenspartij in Witmarsum
Gepost op: Zaterdag 31 juli @ 21:40:33 (2750 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004 Sint Annaparochie wint jongenspartij in WitmarsumSt. Annaparochie (Mark Westra, Pieter Jan Plat en Theo Valk) behaalde in Witmarsum de zege. (Foto: K. v.d. Vlugt).

 

Partuur Simon de Groot wint 50+ in Harlingen
Gepost op: Zaterdag 31 juli @ 20:52:12 (1904 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004 Partuur Simon de Groot wint 50+ in HarlingenSimon de Groot uit Midlum, Johannes van der Wal uit Franeker en Siebe Marra uit Dronrijp veroverden zaterdag in Harlingen de kransen tijdens een partij d.e.l. met verliezersronde heren 50+, die maar liefst 19 deelnemende parturen kende. ( foto: P. Broekhuizen)

 

Trio Anke G. Ponne wint in Berlikum
Gepost op: Zaterdag 31 juli @ 19:57:47 (2653 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004 Trio Anke G. Ponne wint in BerlikumDe kaatsvereniging Berlikum organiseerde op zaterdag 31 juli een d.e.l. wedstrijd voor dames senioren met 3e jaars meisjes. (Foto: J. Siegersma).

 

Kor Zittema bewijst, dat een voorinse nog koning kan worden
Gepost op: Zaterdag 31 juli @ 19:49:22 (2246 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004 Kor Zittema bewijst, dat een voorinse nog koning kan wordenHet was een fraaie kaatsdag in Sexbierum, met als winnaar het partuur van Jochum Bouma, Kor Zittema en Taeke Triemstra. (Foto: archief)

 

Zege voor Krijn Hiemstra en Jarco Kingma
Gepost op: Zaterdag 31 juli @ 17:58:15 (2094 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004 Krijn Hiemstra uit Sint Annaparochie en Jarco Kingma uit de Westhoek behaalden zaterdag in Lollum de eerrste prijs bij de pupillen-jongens.

 

Kransen voor Maaike, Sanne en Berber
Gepost op: Zaterdag 31 juli @ 17:51:20 (1914 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004 Kransen voor Maaike, Sanne en Berber
Maaike Wind (Pingjum), Sanne Velsma (Dronrijp) en Berber Roosma (Stiens) zijn zaterdag in Wijnaldum winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor meisjes.

 

Nynke Sinnema en Esther Wagenaar winnen in Britsum
Gepost op: Zaterdag 31 juli @ 17:42:33 (2240 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004 Nynke Sinnema en Esther Wagenaar winnen in BritsumNynke Sinnema (Grou) en Esther Wagenaar (Sint Annaparochie) behaalden zaterdag in Britsum de zege bij de pupillen-meisjes. (Foto: G. Torensma).

 

Eerste krans voor Marie Heida
Gepost op: Zaterdag 31 juli @ 17:13:59 (2261 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004  Eerste krans voor Marie HeidaZe moest er dit jaar heel lang op wachten maar op de uitnodigingswedstrijd in Sint Annaparochie was het dan eindelijk raak. (Foto: H. Hempenius).

 

Trio Yde Klaas Dijkstra wint in Engelum
Gepost op: Zondag 25 juli @ 20:25:52 (2826 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004  Trio Yde Klaas Dijkstra wint in EngelumYde Klaas Dijkstra (Makkum), Jasper Boomsma (Leeuwarden) en Hendrik de Jong (Sint Jacobiparochie) zijn zondag in Engelum winnaar geworden van de grote vrije formatiewedstrijd voor de heren eerste klas.


 

Klaas Berkepas prolongeert koningsschap
Gepost op: Zondag 25 juli @ 20:06:35 (2348 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004  Klaas Berkepas prolongeert koningsschapKlaas Berkepas, Dirk Jan van der Woud en Auke van der Graaf boekten zondag in Arum de vijfde overwinning van het seizoen.

 

Afke Hylkema prolongeert koningsschap in Goënga
Gepost op: Zaterdag 24 juli @ 22:44:47 (2053 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004  Afke Hylkema prolongeert koningsschap in GoëngaHet partuur van Géjanna Buma, Wiesje van der Berg en Afke Hijlkema boekte zaterdag in Goënga de achtste zege van dit seizoen. (Foto: H. Hempenius).

 

Vierde zege partuur Johan Abma
Gepost op: Zaterdag 24 juli @ 22:30:10 (2361 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004 Het partuur van Johan Abma, Pieter Scharringa en Daniël Iseger blijft maar doorgaan met het winnen van eerste prijzen.

 

Trio Jochum Bouma verrast met zege in Wier
Gepost op: Zaterdag 24 juli @ 22:23:38 (2382 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004 Trio Jochum Bouma verrast met zege in WierHet partuur van Jochum Bouma, Kor Zittema en Taeke Triemstra behaalde zaterdag in Wier een fraaie overwinning door in de finale met 5-1 en 6-2 te winnen van trio Rutmer van der Meer.

 

Partuur Hester van der Meer wint in Tzummarum
Gepost op: Zaterdag 24 juli @ 22:22:01 (2170 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004 Hester van der Meer (Sibrandabuorren), Ingrid de Haan (Ferwert) en Anne Afke Zijlstra (Scharnegoutum) zijn zaterdag in Tzummarum winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor de dames senioren.

 

Trio Simon de Groot wint bij heren 50+
Gepost op: Zaterdag 24 juli @ 22:20:46 (2059 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004 Simon de Groot (Midlum), Oeds de Roos (Menaldum) en IJnze Stienstra (Beetgumermolen) kwamen zaterdag in Jellum in de kransen.



 

Trio Géjanna Buma oppermachtig in Minnertsga
Gepost op: Woensdag 21 juli @ 22:50:58 (2273 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004
Géjanna Buma, Wiesje van der Berg en Afke Hijlkema zijn dit jaar bijna niet te kloppen.

 

Veel kanshebbers voor 151ste PC
Gepost op: Woensdag 21 juli @ 22:50:00 (2026 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004 Het aantal parturen dat kansrijk is op de komende PC groeit met de week.

 

Pieter Bakker koning in Makkum
Gepost op: Maandag 19 juli @ 21:01:37 (2164 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004 Pieter Bakker koning in MakkumPieter Bakker (Leeuwarden), Daniël Iseger (Huizum) en Jaring Nicolai (Witmarsum) zijn maandag in Makkum winnaar geworden van de traditionele d.e.l. – wedstrijd voor de heren eerste klasse door in de finale met 5-5 en 6-0 te winnen van Yde Klaas Dijkstra (Makkum), Bauke van der Graaf (Berlikum) en Hielke Gosse Miedema (Berlikum). (Foto: W. v.d. Veen).

 

Zilveren Zwaan voor Makkum
Gepost op: Zondag 18 juli @ 20:58:21 (2386 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004 Zilveren Zwaan voor MakkumMakkum met de kaatsers Lennart Adema, Hyltje Bosma en Jorn Adema is zondag in eigen woonplaats winnaar geworden van de fameuze afdelingswedstrijd voor jongens. (Foto: W. v.d. Veen).

 

Douwe Groenendijk koning op Rengersdag
Gepost op: Zondag 18 juli @ 20:27:41 (2376 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004 Douwe Groenendijk koning op RengersdagHet partuur van Klaas Anne Terpstra, Jan Willem van Beem en Douwe Groenendijk behaalt de overwinning op de Rengersdag en lijkt met de PC in aantocht net op tijd in vorm te komen. (Foto: J. Bangma).



 

René Janse koning in Dronrijp
Gepost op: Zondag 18 juli @ 20:08:01 (2532 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004 René Janse koning in DronrijpDe vrije formatiewedstrijd voor heren eerste klasse in Dronrijp is zondag gewonnen door het partuur van René Janse (Groningen), Durk van der Meer (Grou) en André Iedema (Menaldum). (Foto: H. Kooistra).

 

Sjoerd, Harm en Thomas sterkste trio bij schooljongens
Gepost op: Zondag 18 juli @ 19:49:57 (2316 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004 Sjoerd van der Meer (Dronrijp), Harm van der Hoek (Raerd) en Thomas Hiemstra (Wierum) zijn zondag in Stiens eerste geworden bij de schooljongens.

 

Trio Wiljo Sybrandy wint in Reduzum
Gepost op: Zondag 18 juli @ 19:25:13 (2536 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004 Wiljo Sybrandy (Goënga), Marre Sloots (Ried) en Feikje Bouwhuis (Bolsward) kwamen zondag in Reduzum in de kransen.

 

Partuur Richard Wassenaar winnaar in Morra
Gepost op: Zondag 18 juli @ 18:18:49 (2277 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004 Richard Wassenaar (Sint Jacobiparochie), Hilbrand Stoffers (Berlikum) en Jurjen Pieter Hofstee (Wjelsryp) zijn zaterdag in Morra winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor jongens.

 

Manon en Anneke in Witmarsumer kransen
Gepost op: Zondag 18 juli @ 18:02:34 (2268 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004 Manon en Anneke in Witmarsumer kransen
Manon Scheepstra uit Franeker en Anneke Kuperus Dronrijp behaalden zondag een fraaie zege bij de pupillen-meisjes. (Foto: K. v.d. Vlugt).

 

Zege voor Fokje Hoekstra, Ilona Stoker en Sanne Velsma
Gepost op: Zondag 18 juli @ 18:01:34 (2671 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004 Zege voor Fokje Hoekstra, Ilona Stoker en Sanne VelsmaFokje Hoekstra (Achlum), Ilona Stoker (Jirnsum) en Sanne Velsma (Dronrijp) kwamen zondag in Túrns in de kransen. ( Foto: K. Tamminga).

 

Sicco Scheltema en Rick Rusticus winnen in Akkrum
Gepost op: Zondag 18 juli @ 18:00:44 (2581 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004 Sicco Scheltema en Rick Rusticus winnen in AkkrumDe uitnodigingswedstrijd voor pupillen-jongens iin Akkrum is zondag gewonnen door Sicco Scheltema (Easterein) en Rick Rusticus (Dronrijp).

 

Afke, Brecht en Gemma winnen in Túrns
Gepost op: Zondag 18 juli @ 17:59:25 (2275 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004 Afke, Brecht en Gemma winnen in TúrnsAfke Walstra uit Bolsward, Brecht Gerbrandy uit Gauw en Gemma Miedema uit Scharnegoutum boekten zondag in Reahûs een fraaie zege bij de meisjes. (Foto: K. Tamminga).

 

Trio Gerard van Malsen wint in Spannum
Gepost op: Zondag 18 juli @ 17:58:29 (2304 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004 Gerard van Malsum (Makkum), Hendrik Eringa (Spannum) en Gert Jan Bennema (Sloten) zijn zaterdag in Spannum winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor de heren 35+.

 

Auke van der Graaf koning in Makkumer bakoven
Gepost op: Zaterdag 17 juli @ 21:49:02 (2228 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004 Auke van der Graaf koning in Makkumer bakovenDe winst op de Makelaardij Smedes partij is in handen gekomen van Klaas Berkepas, Dirk Jan van der Woud en Auke van der Graaf, die hiermee hun vierde formatiezege behaalden.



 

Partuur Hendrik Sweering wint in Bolsward
Gepost op: Zaterdag 17 juli @ 20:27:57 (2568 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004 Partuur Hendrik Sweering wint in BolswardDe vrije formatiewedstrijd voor de heren senioren is zaterdag gewonnen door Hendrik Sweering (Folsgare), René Tiesma (Bolsward) en Sietse Terwisscha van Scheltinga (Reahûs). (Foto: B. Ziengs).


 

Trio Geert Faber wint in Wergea
Gepost op: Zaterdag 17 juli @ 20:26:42 (2176 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004 Geert Faber (Stiens), Theo Valk (St. Annaparochie) en Tjerck Floris Karsten (Hartwerd) zijn zaterdag in Wergea winnaar geworden van de uitnodigingswedstrijd voor jongens.

 

Derde seizoenzege voor trio Johan Abma
Gepost op: Zaterdag 17 juli @ 20:25:45 (3034 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004 Derde seizoenzege voor trio Johan AbmaDe formatie van Johan Abma, Pieter Scharringa en Daniël Iseger boekte in Hallum de derde achtereenvolgende overwinning van het seizoen.
(Foto: H. Hempenius).

 

Zege voor Simon de Groot, Jan Buitenga en Han Baggelaar
Gepost op: Zaterdag 17 juli @ 20:24:42 (2134 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004 Zege voor Simon de Groot, Jan Buitenga en Han BaggelaarSimon de Groot uit Midlum, Jan Buitenga uit Sint Nicolaasga en Han Baggelaar uit Dronrijp kwamen zaterdag in Oosterbierum in de kransen. (Foto: J. Buitenga)

 

Trio Buma boekt zesde overwinning van het seizoen
Gepost op: Zondag 11 juli @ 22:42:27 (2141 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004 Trio Buma boekt zesde overwinning van het seizoenGéjanna Buma, Wiesje van der Berg en Afke Hijlkema zijn dit jaar bijna niet te bekaatsen. (Foto: H. Hempenius).

 

Zege voor trio Maaike Joostema
Gepost op: Zondag 11 juli @ 22:41:17 (2685 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004 Zege voor trio Maaike JoostemaMaaike Joostema (Minnertsga), Marrit de Jong (Grou) en Jantina Dijkstra (Oude Bildtzijl) behaalden zondag in Kimswerd de zege bij de dames door elkaar loten. (Foto: H. Hempenius).

 

Manon en Raisa winnen ook in Marssum
Gepost op: Zondag 11 juli @ 21:59:16 (2042 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004 Manon Scheepstra uit Franeker en Raisa de Boer uit Lollum gingen zondag in Marssum op herhaling.

 

Tweede formatiezege voor het partuur van Johan van der Meulen
Gepost op: Zondag 11 juli @ 21:44:10 (2188 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004 Tweede formatiezege voor het partuur van Johan van der MeulenDe winst op de Familie Lunter partij is in handen gekomen van Johan van der Meulen, Jacob Wassenaar en Cornelis Terpstra, die hiermee hun tweede formatiezege behaalden. (Foto: G. Reitsma).

 

Nynke, Berber en Betty winnen bij de schoolmeisjes
Gepost op: Zondag 11 juli @ 20:36:17 (1897 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004 Nynke Andringa (Grou), Berber Heerschop (Tjalhuizum) en Betty Kuik (Beetgum) kwamen zondag in Easterlittens als winnaars uit de bus.

 

Trio Simon de Groot wint bij de heren 50+
Gepost op: Zondag 11 juli @ 20:06:39 (1902 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004 rio Simon de Groot wint bij de heren 50+Jan Tuinier (Makkum), Simon de Groot (Midlum) en Hendrik de Jong (Bolsward) toonden zich zondag in Winsum het sterkste partuur bij de heren 50+. (Foto: J. Buitenga).

 

Formatie Nanning Seepma winnaar in Winsum
Gepost op: Zondag 11 juli @ 20:05:38 (2215 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004 Formatie Nanning Seepma winnaar in Winsum
Nanning Seepma uit Oosterbierum, Piet Zondervan uit Jorwert en Age Sikma uit Aldtsjerk zijn zondag in Winsum winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor de heren 35+. (Foto: J. Buitenga).

 

Kransen voor Nynke, Fenna en Afke
Gepost op: Zondag 11 juli @ 18:51:16 (2401 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004 Kransen voor Nynke, Fenna en AfkeNynke de Boer uit Wommels, Fenna Zeinstra uit Bolsward en Afke Kuipers uit Mantgum zijn zondag in Sint Annaparochie winnaar geworden van de d.e.l -.wedstrijd voor meisjes. (Foto: R. Miedema).

 

Trio Rianne Dorst wint eenvoudig in Easterlittens
Gepost op: Zondag 11 juli @ 18:49:41 (2366 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004 Trio Rianne Dorst wint eenvoudig in EasterlittensRianne Dorst (St. Jacobiparochie), Joukje Kuperus (Dronrijp) en Nicole van der Wal (Beetgum) waren zondag in Easterlittens bij de schoolmeisjes succesvol. (Foto: K. Pompstra).

 

Zege voor Oane Veldman en Erik Doeland
Gepost op: Zondag 11 juli @ 18:39:32 (2057 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004 De uitnodigingswedstrijd voor pupillen-jongens in Húns is gewonnen door Oane Veldman uit Tzummarum en Erik Doeland uit Dronrijp.

 

Trio Jelte Pieter Dijkstra wint in Vrouwenparochie
Gepost op: Zondag 11 juli @ 18:38:24 (2358 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004 Jelte Pieter Dijkstra (Easterein), Steven de Bruin (Tzummarum) en Jelmer Hofstee (Wjelsryp) zijn in Vrouwenparochie winnaar geworden van de uitnodigingswedstrijd voor schooljongens.

 

Oude Bildtzijl verrast met zege in St. Annaparochie
Gepost op: Zondag 11 juli @ 18:34:55 (2215 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004 Oude Bildtzijl verrast met zege in St. AnnaparochieOude Bildtzijl (Margriet Koelmans, Annefrouke Dijkstra en Baukje Aalbers) behaalde zondag in St. Annaparochie bij de meisjes een fraaie zege door in de finale met 5-4 6-4 te winnen van Minnertsga. (Foto: R. Miedema).

 

Folkert Bergsma wint ook in Beetgum
Gepost op: Zondag 11 juli @ 18:32:26 (1976 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004 Folkert Bergsma uit Reduzum kwam dit weekeind tweemaal met de krans thuis.

 

Partuur Tim Jaarsma wint in Jirnsum
Gepost op: Zondag 11 juli @ 18:31:25 (2088 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004 Tim Jaarsma (Arum), Tjeerd Kemper (Dronrijp) en Tjeerd Juckema (Wijnaldum) zijn zondag in Jirnsum winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor schooljongens.

 

Dronrijp winnaar afdelingswedstrijd in Ried
Gepost op: Zondag 11 juli @ 16:33:27 (2133 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004 Dronrijp winnaar afdelingswedstrijd in Ried
Dronrijp met de kaatsers Simon Minnesma, Pieter Scharringa en Wijbe Visser is zondag in Ried winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor heren eerste klas. (Foto: J. Faber).

 

25 jaar mavo kaatsen
Gepost op: Zondag 11 juli @ 15:28:43 (2251 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004 25 jaar mavo kaatsenOp dinsdag 6 juli is voor de 25ste keer de mavo kaatspartij georganiseerd in Sint Annaparochie. (Foto: M. de Groot)

 

Ferwert wint yn Mantgum de gouden klaverkes op Earste Jong Famme Dei
Gepost op: Zondag 11 juli @ 10:24:30 (12959 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004 Ferwert wint yn Mantgum de gouden klaverkes op Earste Jong Famme DeiFerwert wûn ôfrûne sneon yn Mantgum de earste Jong Famme Partij troch yn de finale it partoer fan Berltsum mei fiif om twa te ferslaan. (Foto H. Hempenius).

 

Formatie Steven de Bruin wint in Wijnaldum
Gepost op: Zaterdag 10 juli @ 21:26:40 (2382 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004 Steven de Bruin (Tzummarum), Oane Dijkstra (Nes) en Arnold Zijlstra (Tzummarum) kwamen zaterdag in Wijnaldum in de kransen.

 

Iris van der Veen princes in Tzum
Gepost op: Zaterdag 10 juli @ 21:25:49 (2332 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004 Ires van der Veen princes  in TzumIris van der Veen uit Franeker en Jitske Plantinga uit Easterein waren zaterdag in Tzum het sterkste partuur bij de meisjes-pupillen. (Foto: archief).

 

Trio Klaas Anne Terpstra wint op winderig Oordje
Gepost op: Zaterdag 10 juli @ 19:54:48 (2062 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004  Trio Klaas Anne Terpstra wint op winderig Oordje
In de formatiepartijen liep het dit jaar nog niet naar wens, maar bijelkaar geloot op de familie Lunter uitnodigingspartij kwamen Terpstra c.s. tot evenwichtig kaatsen, dat tot een verdiende overwinning leidde. (Foto: archief).

 

Zege voor Thijs Strikwerda, Marcus Frietema en Niels van der Wal
Gepost op: Zaterdag 10 juli @ 19:31:28 (2382 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004 Thijs Strikwerda (Burgwerd), Marcus Frietema (Longerhouw) en Niels van der Wal (Weidum) zijn zaterdag in Sneek winnaar geworden bij de jongens-A.

 

Partuur Gerrit Jan Duiven winnaar in Deinum
Gepost op: Zaterdag 10 juli @ 19:30:24 (2333 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004 De d.e.l. – wedstrijd voor schooljongens in Deinum is zaterdag gewonnen door Gerrit Jan Duiven (Hartwerd), Tim Jaarsma (Arum), Sido Postma (Cornjum).

 

Zege voor Sjoerd de Jong en Anno Galema
Gepost op: Zaterdag 10 juli @ 18:40:03 (1601 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004 Zege voor Sjoerd de Jong en Anno GalemaDe kaatsvereniging Berlikum organiseerde op zaterdag 10 juli een uitnodigingspartij voor pupillen jongens met verliezersronde. (Foto: J. Siegersma).

 

Mellissa, Nelie en Martine winnen in Hitzum
Gepost op: Zaterdag 10 juli @ 18:38:50 (2138 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004 De 100-jarige kaatsvereniging Eendracht in Hitzum had zaterdag de schoolmeisjes op visite.

 

Trio Johan Abma wint ook in Witmarsum
Gepost op: Zaterdag 10 juli @ 18:37:45 (2390 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004 Trio Johan Abma wint ook in WitmarsumHet partuur van Johan Abma, Pieter Scharringa en Daniël Iseger is op dit moment het te kloppen partuur.

 

Trio Wim van der Werf sterkste in Minnertsga
Gepost op: Zaterdag 10 juli @ 18:36:21 (1977 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004 Wim van der Werf (Deinum), Glenn Quarree (Oude Leije) en Marten van der Leest (Dronrijp) behaalden zaterdag in Minnertsga de eerste prijs bij de jongens.

 

Folkert Bergsma en Sybren Joekema winnen in Ferwert
Gepost op: Zaterdag 10 juli @ 18:35:21 (1778 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004 Folkert Bergsma (Reduzum) en Sybren Joekema (Stiens) zijn zaterdag in Ferwert winnaar geworden van de d.e.l. –wedstrijd voor jongens-pupillen.

 

Chris Wassenaar prolongeert koningschap
Gepost op: Woensdag 07 juli @ 21:06:24 (2265 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004 Chris Wassenaar prolongeert koningschap
Johan van der Meulen,Tjitte Bonnema en Chris Wassenaar kwamen woensdag in Harlingen in de kransen. (Foto: P. Broekhuizen).

 

Trio Janse wint in Wier
Gepost op: Woensdag 07 juli @ 21:04:59 (1715 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004 René Janse (Groningen), Jasper Boomsma (Leeuwarden) en Daniël Iseger (Huizum) zijn woensdag in Wier winnaar geworden van de uitnodigingswedtrijd voor eerste klassers.

 

Gert-Jan Meekma koning in Arum
Gepost op: Woensdag 07 juli @ 20:57:19 (2204 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004 Geert Faber (Stiens), Erik Haitsma (Wommels) en Gert-Jan Meekma (Witmarsum) zijn woensdag in Arum winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor jongens.

 

Marten Feenstra sterke man in Harlingen
Gepost op: Maandag 05 juli @ 00:32:27 (2016 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004 Marten Feenstra sterke man in HarlingenZe moesten er heel hard en langdurig voor werken maar het resultaat was er dan ook naar.

 

Zege voor Leonie Postma, Lyanne van Rijn en Linda de Hoop
Gepost op: Zondag 04 juli @ 23:42:21 (3059 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004 Zege voor Leonie Postma, Lyanne van Rijn en Linda de HoopLeonie Postma (Engelum), Lyanne van Rijn (Deinum) en Linda de Hoop (Easterlittens) zijn zondag in Beetgum winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor schoolmeisjes. (Foto: A. Reitsema).

 

Trio Maaike Joostema wint in Scharnegoutum
Gepost op: Zondag 04 juli @ 23:32:06 (2112 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004 Trio Maaike Joostema wint in ScharnegoutumMaaike Joostema (Minnertsga), Anna-Lynn Wijbenga (Ferwert) en Afke Hijlkema (Akkrum) zijn zondag in Scharnegoutum winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor de dames hoofdklasse. (Foto: H. Hempenius).

 

Thalia, Rianne en Rixt sterkste trio bij schoolmeisjes
Gepost op: Zondag 04 juli @ 23:21:57 (2679 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004  Thalia, Rianne en Rixt sterkste trio bij schoolmeisjesThalia Reitsema (Mantgum), Rianne Dorst (St. Jacobiparochie) en Rixt Bijlsma (Stiens) maakten hun faam in Beetgum meer dan waar. (Foto: A. Reitsema).

 

Manon Scheepstra blijft maar winnen
Gepost op: Zondag 04 juli @ 23:15:58 (2182 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004 Manon Scheepstra uit Franeker en Raisa de Boer uit Lollum behaalden zondag op Sonnenborgh de eerste prijs bij de pupillen-meisjes.

 

Daniël Iseger koning in Peins
Gepost op: Zondag 04 juli @ 23:14:56 (2562 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004 Daniël koning in PeinsJohan Abma (Gauw), Pieter Scharringa (Dronrijp) en Daniël Iseger (Huizum) boekten zondag in Peins de eerste zege in de eerste klas.

 

Makkum wint in Wier
Gepost op: Zondag 04 juli @ 22:54:29 (2523 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004  Makkum wint in WierMakkum (Lennart Adema, Jorn Adema en Hyltje Bosma) is zondag in Wier winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor jongens. (Foto: Warren van der Veen).

 

Harm,Tim en Jelmer winnen in Wijtgaard
Gepost op: Zondag 04 juli @ 22:53:34 (2258 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004 Harm van der Hoek (Raerd), Tim Jaarsma (Arum) en Jelmer Westra (Berlikum) behaalden zondag in Wijtgaard de zege bij de schooljongens.

 

Partuur Sije Wieringa wint in Menaldum
Gepost op: Zondag 04 juli @ 22:52:32 (2134 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004 Sije Wieringa (Huizum), Gerrit Fokkens (Weidum) en Herman Steneker (Leeuwarden) werden zondag in Menaldum winnaar bij de heren 50+.

 

Trio Martijn Olijnsma wint in Weidum
Gepost op: Zondag 04 juli @ 21:51:28 (2369 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004 Martijn Olijnsma (Hijum), Roggen Hazelhoff (Hijum) en Steven van Gorssel (Makkum) kwamen zondag in Weidum in de kransen.

 

Rutger Bijlsma en Alex van Rees winnen in Arum
Gepost op: Zondag 04 juli @ 21:46:11 (2085 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004 Rutger Bijlsma (Cornjum) en Alex van Rees (Jirnsum) zijn zondag in Arum winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor pupillen-jongens.

 

Trio Monsma wint in Hurdegaryp
Gepost op: Zondag 04 juli @ 20:26:15 (2349 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004 Reinoud Monsma (Tzummarum), Jasper Boomsma (Leeuwarden) en Gerard Hiemstra (Marsum) zijn zondag in Hurdegaryp winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor de heren senioren.

 

Kransen voor Oane Veldman en Redmar Knol
Gepost op: Zondag 04 juli @ 20:25:19 (2023 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004 Oane Veldman (Tzummarum) en Redmar Knol (Tzummarum) zijn zondag in Huizum winnaar geworden van de uitnodigingswedstrijd voor pupillen-jongens.

 

Trio Kuipers wint in Pingjum
Gepost op: Zondag 04 juli @ 20:06:47 (2017 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004  Trio Kuipers wint in PingjumSietse Kuipers (Goënga), Anne Bert Hoekstra (Ternaard) en Jorrit de Groot (Grou) was zondag het beste partuur op de uitnodigingswedstrijd voor schooljongens van kaatsvereniging Jan Reitsma in Pingjum. (Foto: S. Schuitmaker).

 

Wommels zegeviert in de C-klasse
Gepost op: Zondag 04 juli @ 00:12:56 (2358 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004  Wommels zegeviert in de C-klasseDe schoolmeisjes uit Wommels (Jitske de Boer, Kim de Jong en Nelleke Scheepvaart) toonden zich de sterkste in de C-klasse. (Foto: K. Pompstra).

 

St. Annaparochie sterke winnaar B-klasse schoolmeisjes
Gepost op: Zondag 04 juli @ 00:04:39 (3252 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004  St. Annaparochie sterke winnaar B-klasse schoolmeisjesIn de B-klasse bij de schoolmeisjes was St. Annaparochie (Lisette Wagenaar, Margit de Groot en Frieda Visbeek) oppermachtig. (Foto: K. Pompstra).

 

Kransen voor Marre Sloots en Ingrid van der Veen
Gepost op: Zaterdag 03 juli @ 23:48:46 (2279 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004  Kransen voor Marre Sloots en Ingrid van der Veen
Marre Sloots uit Ried en Ingrid van der Veen uit Hurdegaryp zijn zaterdag in Mantgum winnaar geworden van de d.e.l. –wedstrijd voor schoolmeisjes. (Foto: K. Pompstra).


 

Bolsward wint bij de schoolmeisjes in de A-klasse
Gepost op: Zaterdag 03 juli @ 23:44:23 (2291 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004  Bolsward wint bij de schoolmeisjes in de A-klasse
In de A-klasse was de winst voor Bolsward (Mellissa van der Wei. Tessa Bosma en Feikje Bouwhuis). (Foto: K. Pompstra).

 

Beetgum winnaar top-klasse schoolmeisjes
Gepost op: Zaterdag 03 juli @ 23:36:55 (2601 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004  Beetgum winnaar top-klasse schoolmeisjes
Beetgum (Nicole van der Wal, Evelien Westra en Liesbeth Hiemstra) zijn zaterdag in Mantgum winnaar geworden van de laatste wedstrijd in de afdelingscompetitie. (Foto: K. Pompstra).

 

Wommels winnaar C-klasse
Gepost op: Zaterdag 03 juli @ 21:03:53 (1830 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004 Wommels (Cees de Boer, Jort Strikwerda en Johannes Hazenberg) heeft zaterdag in Kimswerd de afdelingswedstrijd voor schooljongens in de C-klasse gewonnen.

 

Meisjes Bolsward winnen in Easterein
Gepost op: Zaterdag 03 juli @ 20:17:25 (2412 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004  Meisjes Bolsward winnen in Easterein
Bolsward (Fenna Zeinstra en Afke Walstra) kwamen zaterdag in Easterein als winnaar uit de bus. (Foto: K. Pompstra).

 

Makkum wint in topklasse
Gepost op: Zaterdag 03 juli @ 19:55:29 (2287 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004 Makkum (Rienk Veltman, Aise Gielstra en Theo Nota) is zaterdag in Wommels winnaar geworden bij de schooljongens.

 

Franeker wint ook in Jorwert
Gepost op: Zaterdag 03 juli @ 19:09:52 (2054 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004  Franeker wint ook in JorwertDe meisjes-pupillen uit Franeker blijven de dienst uitmaken op de Friese kaatsvelden.

 

Jitze de Jong “prins” in Tzum
Gepost op: Zaterdag 03 juli @ 19:00:11 (2149 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004  Jitze de Jong “prins” in TzumJitze de Jong uit Wijnaldum en Jan Friso Bruinsma uit Wommels zijn zaterdag in Tzum winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor pupillen-jongens.

 

Easterein wint in Broeksterwoude
Gepost op: Zaterdag 03 juli @ 18:47:31 (2595 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004 Feite de Haan, Robert Sijbesma en Gert-Jan Hiemstra zijn zaterdag in Broeksterwoude winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor heren senioren.

 

Trio Paula Hilverda wint in St. Nicolaasga
Gepost op: Zaterdag 03 juli @ 18:46:02 (2377 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004  Trio Paula Hilverda wint in St. Nicolaasga
Paula Hilverda (Franeker), Froukje de Vries (Nijmegen) en Annalien Hanje (Dronrijp) kwamen zaterdag in Sint Nicolaasga in de kransen. (Foto: J. Buitenga).


 

Eindelijk krans voor Maaike Terpstra
Gepost op: Zaterdag 03 juli @ 18:13:47 (2151 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004  Eindelijk krans voor Maaike TerpstraZe had er bijna twee jaar op moeten wachten maar zaterdag bij de Ladies in Heerenveen was het dan eindelijk raak.

 

Trio René Janse wint in Itens
Gepost op: Zaterdag 03 juli @ 18:11:30 (2157 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004 René Janse (Groningen), Durk van der Meer (Grou) en André Iedema zijn zaterdag in Itens winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor eerste klassers.

 

Trio Jochum Bouma winnaar Masters
Gepost op: Vrijdag 02 juli @ 22:23:59 (2135 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004  Trio Jochum Bouma winnaar MastersJochum Bouma, Kor Zittema en Taeke Triemstra boekten vrijdag in Heerenveen de derde overwinning van het seizoen.

 

’t Fonnemint wint Provinciale schoolkampioenschap bij de meisjes
Gepost op: Woensdag 30 juni @ 23:51:02 (2390 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004  ’t Fonnemint winnaar Provinciale schoolkampioenschap bij de meisjes’t Fonnemint uit St. Annaparochie met de kaatssters Jillian van Straten, Jolanda van Kooten en Lisette Wagenaar is woensdagmiddag in Leeuwarden Provinciaal schoolkaatskampioen van de basisscholen geworden.



 

De Opstap winnaar Provinciale schoolkampioenschap bij de jongens
Gepost op: Woensdag 30 juni @ 23:48:11 (2542 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004  De Opstap winnaar Provinciale schoolkampioenschap bij de jongensDe Opstap uit St. Jacobiparochie met de kaatsers Bauke Triemstra, Marcel Wassenaar en Rick Poortstra is woensdagmiddag in Leeuwarden Provinciaal schoolkaatskampioen van de basisscholen geworden.


 

Eerste zege voor trio Klaas Anne Terpstra
Gepost op: Zondag 27 juni @ 21:28:48 (2302 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004  Eerste zege voor trio Klaas Anne TerpstraKlaas Anne Terpstra, Jan Willem van Beem en Douwe Groenendijk zijn zondag in Berlikum winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor hoofdklassers.

 

Fenna, Joutsen en Esther winnen in Baard
Gepost op: Zondag 27 juni @ 20:49:11 (2055 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004  Fenna, Joutsen en Esther winnen in Baard
Fenna Zeinstra (Bolsward), Joutsen Okkema (Easterein) en Esther Groeneveld (Minnertsga) zijn zondag in Baard winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor meisjes.

 

Trio Johannes Dijkstra wint ook in Reahûs
Gepost op: Zondag 27 juni @ 20:41:25 (2405 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004  Partuur Johannes Dijkstra ook in Berlikum de sterksteJohannes Dijkstra, Herman Sprik en Arie den Breejen hebben de Arcadis-competitie in stijl afgesloten. (Foto: archief).

 

Wommels wint ook in Dronrijp
Gepost op: Zondag 27 juni @ 20:40:28 (2037 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004  Wommels wint ook in DronrijpWommels (Douwe de Boer, Erik Haitsma en Redmer Strikwerda) behaalde in Dronrijp op de afdelingswedstrijd voor jongens een verdiende zege. (Foto: H. Kooistra).

 

Dennis Wijnjeterp, Marinus Grond en Piter Anne Sybesma winnen in Harlingen
Gepost op: Zondag 27 juni @ 20:25:14 (2520 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004  Dennis Wijnjeterp, Marinus Grond en Piter Anne Sybesma winnen in HarlingenIn Harlingen waren de kransen waren voor Dennis Wijnjeterp uit Dongjum, Marinus Grond uit Engelum en Piter Ane Sybesma uit Jellum. (Foto: P. Broekhuizen).

 

Rixt, Feikje en Nicole winnen in Oude Leije
Gepost op: Zondag 27 juni @ 20:23:26 (2315 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004  Rixt, Feikje en Nicole winnen in Oude LeijeRixt Bijlsma (Stiens), Feikje Bouwhuis (Bolsward) en Nicole van der Wal (Beetgum) zijn zondag in Oude Leije winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor schoolmeisjes.

 

Trio Pieter Heeringa wint bij heren 35+
Gepost op: Zondag 27 juni @ 20:22:23 (2089 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004 Pieter Heeringa (Tzummarum), Douwe Broersma (Midlum) en Jelle Jan Bouma (Franeker) pakten zondag in Minnertsga de eerste prijs bij de heren 35+.

 

Manon en Iris winnen ook in Deinum
Gepost op: Zondag 27 juni @ 20:21:27 (2301 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004  Manon Scheepstra en Iris Bouwhuis winnen in HarlingenManon Scheepstra (Franeker) en Iris Bouwhuis (Burgwerd) waren zondag in Deinum best op slag.

 

Formatie Rense Toering wint in Engelum
Gepost op: Zondag 27 juni @ 20:20:23 (2118 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004  Formatie Rense Toering wint in EngelumRense Toering (St. Jacobiparochie), Cees de Boer (Wommels) en Tjeerd Kemper (Dronrijp) zijn zondag in Engelum winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor schooljongens.

 

Kransen voor Wietse Fopma en Teun Bouma
Gepost op: Zondag 27 juni @ 20:19:26 (2591 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004  Kransen voor Wietse Fopma en Teun BoumaDe d.e.l. – wedstrijd voor pupillen-jongens in St. Annaparochie is zondag gewonnen door Wietse Fopma (Wommels) en Teun Bouma (Weidum). (Foto: R. Miedema).

 

Zege voor Sjoerd de Jong en Hessel Braaksma
Gepost op: Zondag 27 juni @ 19:58:31 (2116 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004  Zege voor Sjoerd de Jong en Hessel Braaksma
Sjoerd de Jong (St.-Annaparochie) en Hessel Braaksma (Menaldum) zegevierden zondag in St. Annaparochie op de uitnodigingswedstrijd voor pupillen. (Foto: R. Miedema).

 

Partuur Van Althuis wint in Herbaijum
Gepost op: Zondag 27 juni @ 19:53:17 (2092 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004 Pieter van Althuis (Peins), Tjibbe Hansma (Mûnein) en René Anema (Witmarsum) kwamen zondag in Herbaijum in de kransen.

 

Stiens winnaar bij schooljongens
Gepost op: Zondag 27 juni @ 19:52:19 (1966 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004 Stiens met de kaatsers Aron Postma, Yvar Dijkstra en Peter Jan Schuts heeft zondag de afdelingswedstrijd in Marssum gewonnen.

 

Trio Bastemeijer wint in St. Annaparochie
Gepost op: Zondag 27 juni @ 19:50:49 (2211 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004 Alwin Bastemeijer (Tzummarum),Johannes Santema (Boksum) en Jurjen Pieter Hofstee (Wjelsryp) waren zaterdag in St. Annaparochie het sterkste partuur bij de d.e.l. – wedstrijd voor jongens.


 

Eerste krans voor Henk Vlietstra
Gepost op: Zaterdag 26 juni @ 22:37:15 (2627 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004 Eerste krans voor Henk VlietstraDe uitnodigingswedstrijd voor de heren hoofdklassers in Holwerd is gewonnen door Rutmer van der Meer, Henk Vlietstra en Chris Wassenaar. (Foto:archief)

 

Franeker pupillen winnen ook in Stiens
Gepost op: Zaterdag 26 juni @ 22:29:12 (2060 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004  Franeker pupillen winnen ook in StiensDe pupillen-meisjes uit Franeker zijn dit jaar oppermachtig op de afdelingswedstrijden.

 

Tea, Maaike en Mariska winnen in Easterwierrum
Gepost op: Zaterdag 26 juni @ 20:38:12 (1867 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004 Tea, Maaike en Mariska winnen in EasterwierrumTea Kingma (St.Jacobiparochie), Maaike Osinga (Pingjum) en Mariska de Vries (Menaldum) pakten zaterdag in Easterwierrum de overwinning bij de meisjes.

 

Grou prolongeert titel op NK dames
Gepost op: Zaterdag 26 juni @ 20:17:04 (2281 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004 Grou prolongeert titel op NK dames
Kaatsafdeling 'It Wetterlân' uit Grou heeft opnieuw de titel veroverd op het NK voor dames door te winnen van Minnertsga met 5-1 en 6-6.

 

Easterlittens 2 winnaar in Damwoude
Gepost op: Zaterdag 26 juni @ 20:15:05 (2545 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004 Easterlittens 2 (Tjibbe Kerkhof, Arend van der Werf en Erwin Zijlstra) behaalde zaterdag in Damwoude winst bij de afdelingswedstrijd voor jongens-pupillen.

 

Trio Johannes Dijkstra oppermachtig in Wijnaldum
Gepost op: Zaterdag 26 juni @ 20:08:55 (1956 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004  Trio Johannes Dijkstra oppermachtig in Wijnaldum
Het partuur van Johannes Dijkstra, Herman Sprik en Arie den Breejen liet er zaterdag in Wijnaldum geen gras over groeien. (Foto: archief)

 

Zege voor Dennis Wijnjeterp, Jelmer Haga en Jelle Bosje
Gepost op: Zaterdag 26 juni @ 20:07:21 (1915 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004 De uitnodigingswedstrijd voor jongens in Paesens is gewonnen door Dennis Wijnjeterp (Dongjum), Jelmer Haga (Reduzum) en Jelle Bosje (Baaium).

 

Kransen voor Gerrit-Jan Duiven, Rinke Roskam en Doeke Theunis van der Gaast
Gepost op: Zaterdag 26 juni @ 20:06:18 (2070 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004 Gerrit-Jan Duiven (Hartwerd), Rinke Roskam (St. Annaparochie) en Doeke Theunis van der Gaast (Jellum) zijn zaterdag in Broeksterwoude winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor schooljongens.

 

Evelien, Marianne en Francien winnen in Hijum
Gepost op: Zaterdag 26 juni @ 20:05:14 (1855 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004 Evelien Westra (Beetgumermolen), Marianne Reitsma (Deinum) en Francien Hoogland (Beetgumermolen) zijn zaterdag in Hijum eerste geworden bij de schoolmeisjes.

 

Zege voor Rienk Veltman, Steven de Bruin en Jort Oving
Gepost op: Zaterdag 26 juni @ 20:04:16 (1824 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2004 Rienk Veltman (Makkum), Steven de Bruin (Tzummarum) en Jort Oving (Raerd) zijn zaterdag in Dokkum winnaar geworden van de uitnodigingswedstrijd voor schooljongens.

 

Wijnaldum wint in Stiens
Gepost op: Zaterdag 26 juni @ 20:03:16 (2040 x gelezen)
Lees meer... |