Welkom op de website van www.kaatsen.nlFrythermoYour DJ
Home  ·  Nieuwsarchief  

   Menu
Home
Nieuwsarchief
Web Links
Spelregels
Parturen 2017
Gastenboek

   Websponsors
Middelsee schilders
Your-DJ
Laanstra en Roersma
Opel Deinum Franeker
Copy service
Van Smeden IJzerwaren en Gereedschappen
Bouwbedrijf Bruinsma
Nijholt

   Agenda
  Ma Di Wo Do Vr Za Zo
>     01 02 03 04 05
> 06 07 08 09 10 11 12
> 13 14 15 16 17 18 19
> 20 21 22 23 24 25 26
> 27 28 29 30      



Agenda deze week:

Maandag, november 20
Evenement start om 09:00 WK-kaatsen
Dinsdag, november 21
Evenement start om 09:00 WK-kaatsen
Woensdag, november 22
Evenement start om 09:00 WK-kaatsen
Donderdag, november 23
Evenement start om 09:00 WK-kaatsen
Vrijdag, november 24
Evenement start om 09:00 WK-kaatsen
Zaterdag, november 25
Evenement start om 09:00 WK-kaatsen



Zoek agenda door op...



Agenda van vandaag:

09:00
Evenement start om 09:00 WK-kaatsen

Webalizer web stats

Onderwerpen > Wedstrijduitslagen > Wedstrijduitslagen 2005
Wedstrijduitslagen 2005Wedstrijduitslagen
 

Herman Sprik kaatst koninklijk op de Oldehovedag
Gepost op: Zondag 18 september @ 22:08:54 (3685 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005  Herman Sprik kaatst koninklijk op de Oldehovedag
De klassieke Oldehovepartij van de Leeuwarder Kaats Club is en prooi geworden voor het partuur van Johan van der Meulen, Herman Sprik en Taeke Triemstra, die in de slotpartij voornamelijk minder fouten maakten dan Jochum Bouma, Kor Zittema en Pier Piersma.

 

Pearkekeatsen voor herhaling vatbaar
Gepost op: Zondag 11 september @ 22:02:16 (3770 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005 In Dronrijp hebben de jongens – en meisjes het seizoen afgesloten met pearkekaatsen.

 

Duo Sprik/Terpstra zet opslager aan de kant en wint in Marssum
Gepost op: Zondag 11 september @ 19:24:05 (4843 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005 De wijze waarop de laatste formatiewedstrijd van dit seizoen werd gewonnen door het partuur van Johan van der Meulen, Herman Sprik en Cornelis Terpstra verdiende bepaald geen schoonheidsprijs.

 

Sjoke van der Veen neemt afscheid met zege
Gepost op: Zondag 11 september @ 10:08:36 (3471 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005
Sjoke van der Veen uit Dronrijp had zich in Marssum op de laatste wedstrijd van het seizoen geen beter afscheid kunnen voorstellen. (Foto: Henk Hempenius).

 

Yde Klaas Dijkstra sluit kaatscarrière af met zege
Gepost op: Zaterdag 10 september @ 19:43:07 (3351 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005 Yde Klaas Dijkstra uit Makkum heeft op waardige wijze afscheid genomen van de kaatsvelden. (Foto: Warren van der Veen).

 

Afke Hijlkema koningin in Makkum
Gepost op: Zondag 04 september @ 22:33:30 (2968 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005 Het gaat de laatste weken weer crescendo met het partuur Géjanna Buma, Debora Oosterman en Afke Hijlkema. (Foto: Henk Hempenius).

 

Trio Klaas Berkepas heeft in Pingjum de langste adem
Gepost op: Zondag 04 september @ 21:58:23 (3304 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005  Trio Klaas Berkepas heeft in Pingjum de langste ademDe hoofdklassers vergastten de Pingjumer kaatsvereniging met een groot aantal spannende en bezienswaardige partijen. (Foto: archief).

 

Aloys Freitag koning in Reduzum
Gepost op: Zondag 04 september @ 21:55:25 (3185 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005 Het partuur Jouwert Nicolay, Johan Binnema en Aloys Freitag heeft de één na laatste vrije formatie wedstrijd in Reduzum gewonnen. (Foto: Piet Elzinga).

 

Minnesma, Zittema en Terpstra winnen in Morra
Gepost op: Zaterdag 03 september @ 20:32:59 (3259 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005 Simon Minnesma, Kor Zittema en Cornelis Terpstra schreven zaterdag de uitnodigingspartij van Morra op hun naam.

 

Johannes Dijkstra koning in Holwerd
Gepost op: Zaterdag 03 september @ 18:35:35 (3324 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005
Johannes Dijkstra uit Huizum heeft het seizoen 2005 op waardige wijze afgesloten. (Foto: Monica van der Weij).

 

Klasine Huistra wint ook in Engelum
Gepost op: Zaterdag 03 september @ 18:25:52 (2557 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005 Klasine Huistra uit Reduzum en Hermine Sytema uit Deinum hebben zaterdag in Engelum beslag gelegd op de eerste prijs bij de pupillenmeisjes. (Foto: Bettie Schaafstal).



 

Kransen voor formatie Margriet Bakker
Gepost op: Zaterdag 03 september @ 18:24:43 (2969 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005 Het partuur Margriet Bakker (Winsum), Harmke Siegersma (Berlikum) en Elaine Reitsema (Mantgum) is op het fraaie terrein van Sonnenborgh in Leeuwarden winnaar geworden van de laatste wedstrijd voor de schoolmeisjes. (Foto: Paul IJsselmuiden).

 

Zege voor trio Sjoukje Visser
Gepost op: Zaterdag 03 september @ 18:23:31 (2609 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005
Sjoukje Visser (Ee), Willy van der Ende (Menaldum) en Pietrik J. van der Mei (Tzummarum) hebben in Menaldum de d.e.l. – wedstrijd voor meisjes op hun naam geschreven. (Foto: Warren van der Veen).

 

Lennart Adema bekroont seizoen met zege in Menaldum
Gepost op: Zaterdag 03 september @ 18:22:08 (3028 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005
Lennart Adema uit Makkum heeft ook de laatste wedstrijd van het seizoen winnend weten af te sluiten. (Foto: Warren van der Veen).

 

Formatie Ilse Arendz sterkste bij dames senioren
Gepost op: Zondag 28 augustus @ 22:32:06 (4077 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005 De d.e.l. – wedstrijd voor de dames senioren in Winsum is in een overwinning geëindigd voor het partuur van Ilse Arendz, Janny de Haan en Marike Beckers. (Foto: Henk Hempenius).

 

Trio Andrea de Jong wint in Winsum
Gepost op: Zondag 28 augustus @ 22:24:05 (2983 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005
Andrea de Jong, Inge Algra en Bianca van der Veen zijn in Winsum winnaar geworden van de uitnodigingswedstrijd voor de dames hoofdklasse. (Foto: Henk Hempenius).

 

Taeke Triemstra haalt gram in Beetgum
Gepost op: Zondag 28 augustus @ 21:27:58 (3360 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005 Taeke Triemstra uit Sint Jacobiparochie had zondag op de beroemde Van Aisma partij het gevoel dat er iets recht gezet diende te worden.

 

Kransen voor Rianne, Karina en Sjoukje
Gepost op: Zondag 28 augustus @ 21:20:01 (2855 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005
Rianne Dorst (Sint Jacobiparochie), Karina Frijling (Dronrijp) en Sjoukje Visser (Ee) kwamen zondag in Weidum in de kransen.

 

Makkum wint ook in Huizum
Gepost op: Zondag 28 augustus @ 21:18:41 (3390 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005
Makkum (Jan Hiemstra, Hyltje Bosma en Lennart Adema) heeft ook de laatste afdelingswedstrijd van het seizoen gewonnen. (Foto: H. Porte).

 

Hessel Braaksma en Remco Schuurman winnen bij pupillenjongens
Gepost op: Zondag 28 augustus @ 21:17:42 (3436 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005
Hessel Braaksma uit Menaldum en Remco Schuurman uit Wytgaard hebben in Minnertsga de laatste wedstrijd van het seizoen gewonnen. (Foto: Theo Wouda).

 

Trio Johan Meirink winnaar in Makkum
Gepost op: Zondag 28 augustus @ 21:16:29 (3194 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005 Johan Meirink, Gerrit Groen en Willem Rienks hebben in Makkum de vrije formatie wedstrijd voor de heren senioren gewonnen. (Foto: Warren van der Veen).

 

Weer krans voor Wiljo Sybrandy
Gepost op: Zondag 28 augustus @ 21:15:18 (3249 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005
Wiljo Sybrandy uit Goënga, Anneke Kuperus uit Dronrijp en Aafke van der Meij uit Berlikum kwamen vandaag in Damwoude in de kransen. (Foto: Hendrika Weggen).

 

Trio Jelle Jan Bouma wint in Midlum
Gepost op: Zondag 28 augustus @ 21:13:58 (3148 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005 De laatste wedstrijd voor de heren 35+ in Midlum is in een overwinning geëindigd voor het partuur Jelle Jan Bouma Franeker, Nanning Seepma uit Oosterbierum, Johannes Hinrichs uit Midlum.

 

Zege voor trio Jort Strikwerda
Gepost op: Zondag 28 augustus @ 21:13:01 (3004 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005 Jort Strikwerda (Wommels), Sven Helvrich (Harlingen) en Romke Swart hebben in Tzummarum de d.e.l. – wedstrijd voor schooljongens op hun naam geschreven.

 

Trio Sip Jaap Bos wint bij jongens
Gepost op: Zondag 28 augustus @ 21:11:49 (3499 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005 Sip Jaap Bos (Anjum), Arjan Breeuwsma (Bolsward) en Sjoerd van der Meer (Dronrijp) kwamen in Huizum als winnaars uit de bus. (Foto: H. Porte).

 

Trio Afke Kuipers wint spannende finale in Huins
Gepost op: Zaterdag 27 augustus @ 21:01:35 (2668 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005 Afke Kuipers (Mantgum), Annigje Geertsma (Minnertsga) en Jindra ten Kate (Hallum) zijn na een zeer spannende eindstrijd in Huins winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor de dames senioren en 3de jaars meisjes. (Foto: Henk Hempenius).

 

Trio Jochum Bouma wint de Van Aisma uitnodigingspartij
Gepost op: Zaterdag 27 augustus @ 20:34:24 (3275 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005 Wellicht ook tot hun eigen verbazing hebben Jochum Bouma, Jacob en Chris Wassenaar de Beetgumer uitnodigingspartij gewonnen.

 

Eerste seizoensoverwinning voor trio Johan Meirink
Gepost op: Zaterdag 27 augustus @ 20:20:20 (3632 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005 Ze moesten er lang op wachten maar op de vrije formatiewedstrijd in Easterein was de overwinning een feit. (Foto: Klaas Pompstra).

 

Kransen voor Wiljo, Marije en Ilse
Gepost op: Zaterdag 27 augustus @ 19:20:18 (3821 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005
Wiljo Sybrandy uit Goënga, Marije van der Meer uit Sibrandabuorren en Ilse Noorman uit Mantgum waren zaterdag in Ferwert de sterkste formatie bij de schoolmeisjes.

 

Formatie Martijn Olijnsma winnaar in Hallum
Gepost op: Zaterdag 27 augustus @ 18:56:38 (3211 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005 Martijn Olijnsma (Hijum), Hans Wassenaar (Tzummarum) en Bauke de Boer (Kimswerd) zijn in Hallum winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor 1ste en 2de jaars jongens.

 

Partuur Niels van der Wal wint in Paesens
Gepost op: Zaterdag 27 augustus @ 18:53:04 (3878 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005 Het partuur Niels van der Wal (Weidum), Jelmer Hornstra (Dronrijp) en Dirk Yde Sjaarda (Easterein) is in Paesens winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor junioren met deelname van 3de jaars jongens.

 

Trio Rianne Dorst wint in Wytgaard
Gepost op: Zaterdag 27 augustus @ 18:51:41 (3277 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005 De d.e.l. – wedstrijd voor de 1ste en 2de jaars meisjes in Wytgaard is gewonnen door het partuur Rianne Dorst (Sint Jacobiparochie), Melissa van der Wei (Bolsward) en Marit Kingma (Dronrijp).

 

Zege voor Nicole en Hermine
Gepost op: Zaterdag 27 augustus @ 18:50:38 (3038 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005 Nicole Hempenius uit Franeker en Hermine Sytema uit Deinum kwamen zaterdag in Broeksterwoude in de kransen. (Fam. Elzinga).

 

Bianca van der Veen koningin op Van Aismapartij
Gepost op: Vrijdag 26 augustus @ 21:57:27 (3199 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005
Sjoke van der Veen, Ingrid de Haan en Bianca van der Veen zijn vrijdag in Beetgum winnaar geworden van de uitnodigingswedstrijd voor de dames hoofdklasse. (Foto: Henk Hempenius).

 

Trio Géjanna Buma wint na zware strijd
Gepost op: Zondag 21 augustus @ 23:58:31 (3540 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005 Het partuur Géjanna Buma, Debora Oosterman en Afke Hijlkema heeft zondag in Akkrum een zwaar bevochten overwinning behaald. (Foto's: Henk Hempenius).

 

Trio René Janse wint in Vrouwenparochie
Gepost op: Zondag 21 augustus @ 21:38:47 (3236 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005 Trio René Janse wint in Trio René Janse wint in Vrouwenparochie
René Janse, Durk van der Meer en André Iedema hebben zondag in Vrouwenparochie de vrije formatiewedstrijd voor de heren senioren op hun naam geschreven. (Foto: Laas Bonnema).

 

Taeke Triemstra koning van de Jan Timmerpartij in Kimswerd
Gepost op: Zondag 21 augustus @ 20:30:29 (3281 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005 Taeke Triemstra koning van de Jan Timmerpartij in KimswerdHet partuur van Jochum Bouma, Kor Zittema en Taeke Triemstra heeft in Kimswerd zijn vierde seizoenzege behaald. (Foto: Ytzen Wassenaar).

 

Formatie Jort Strikwerda wint in Dronrijp
Gepost op: Zondag 21 augustus @ 20:23:17 (2532 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005 Jort Strikwerda (Wommels), Mark de Vries (Franeker) en Bartele Boersma (Pingjum) hebben in Dronrijp de eerste prijs gewonnen bij de schooljongens. (Foto: Harm Kooistra).

 

Trio Baukje Aalbers winnaar in Berlikum
Gepost op: Zondag 21 augustus @ 20:04:09 (3208 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005
Baukje Aalbers (Mantgum), Sjoukje Visser (Ee) en Fokje Hoekstra (Achlum) hebben in Berlikum de d.e.l. – wedstrijd voor meisjes op hun naam geschreven. (Foto: Klaas Aalbers).

 

Zege voor Meindert Attema en Johannes van der Veen
Gepost op: Zondag 21 augustus @ 20:02:37 (2144 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005
Meindert Attema uit Ferwoude en Johannes van der Veen uit Tzummarum waren zondag in Peins het sterkste partuur bij de pupillenjongens. (Foto: Roland van Wier).

 

Makkum wint ook in Stiens
Gepost op: Zondag 21 augustus @ 20:01:27 (2480 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005 Het jongenspartuur uit Makkum (Theo Nota, Hyltsje Bosma en Lennart Adema) heeft in Stiens ook de laatste afdelingswedstrijd op hun naam geschreven.

 

Formatie Hendrik van der Molen winnaar in Franeker
Gepost op: Zondag 21 augustus @ 20:00:01 (2381 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005 De d.e.l. – wedstrijd voor de heren 35+ in Franeker is zondag gewonnen door het partuur Hendrik van der Molen (Dronrijp), Nanning Seepma (Oosterbierum) en Piet van der Zee (Sint Annaparochie). (Foto: A. Bootsma).

 

Ires en Lilijan winnen in Dongjum
Gepost op: Zondag 21 augustus @ 19:58:39 (2442 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005 De d.e.l. – wedstrijd voor pupillenmeisjes in Dongjum is gewonnen door het partuur Ires Hoekstra (Reahûs) en Lilijan Kingma (Hallum). (Foto: A.P. Kingma).

 

Zege voor Ydo Hoekstra en Geert Jan Karsten
Gepost op: Zondag 21 augustus @ 19:57:09 (3156 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005 Ydo Hoekstra uit Minnertsga en Geert Jan Karsten uit Hartwerd behaalden in Gytsjerk de zege bij de pupillenjongens.

 

Trio Jilke Terpstra wint in Schalsum
Gepost op: Zondag 21 augustus @ 19:56:01 (2830 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005 Jilke Terpstra (Minnertsga), Jelmer-Jan Faber (Oude Bildtzijl) en Feike Melchers (Wons) kwamen zondag in Schalsum als winnaars uit de bus.

 

Trio Jan Bruinsma wint in Goutum
Gepost op: Zondag 21 augustus @ 09:57:46 (3241 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005 Jan Bruinsma uit Heerenveen. Jan Tuinier uit Makkum en Siebe Marra uit Dronrijp waren in Goutum het sterkste partuur bij de heren 50+. (Foto: Wim Bosklopper).

 

Afke Hijlkema koningin in Goënga
Gepost op: Zaterdag 20 augustus @ 20:09:38 (2955 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005 Het partuur Géjanna Buma, Debora Oosterman en Afke Hijlkema behaalde zaterdag in Goënga een zwaar bevochten overwinning. (Foto: Henk Hempenius).

 

Formatie Klaske de Jong in Ternaarder kransen
Gepost op: Zaterdag 20 augustus @ 19:56:40 (2670 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005
Klaske de Jong uit Ee, Miranda Kramer uit Harlingen en Renske Terwisscha van Scheltinga uit Reahûs kwamen in Ternaard als winnaars uit de bus.

 

Sint Annaparochie wint bij pupillenmeisjes
Gepost op: Zaterdag 20 augustus @ 19:55:39 (2690 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005 Sint Annaparochie met de kaatssters Lydia van Loon, Marieke A. Swart en Eline Hiemstra zijn in Sneek winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor de pupillenmeisjes. (Foto: Astrid Hoekstra).

 

Zege voor trio Pieter–Jan Plat
Gepost op: Zaterdag 20 augustus @ 19:53:01 (1967 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005
Pieter-Jan Plat (Sint Annaparochie), Jelmer-Jan Faber (Oude Bildtzijl) en Steven de Bruin (Tzummarum) kwamen in IJsbrechtum als winnaars te voorschijn. (Foto: Sieta Plat).

 

Formatie Thomas van Zuiden wint in Bolsward
Gepost op: Zaterdag 20 augustus @ 19:52:01 (2026 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005

Thomas van Zuiden (Tjerkwerd), Doede Kooistra (Easterein) en Hessel Braaksma (Leeuwarden) hebben in Bolsward de d.e.l.- wedstrijd voor schooljongens op hun naam geschreven.

 

Zege voor Wiljo, Jildau en Leonie
Gepost op: Zaterdag 20 augustus @ 19:50:44 (2039 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005
De d.e.l- wedstrijd voor schoolmeisjes in Easterlittens is gewonnen door het partuur Wiljo Sybrandy (Goënga), Jildau Bijlsma (Cornjum) en Leonie Postma (Engelum). (Foto: A. v.d. Burg).

 

Partuur Annemiek Korf wint in Arum
Gepost op: Zaterdag 20 augustus @ 19:49:25 (1876 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005 Annemiek Korf uit Sint Annaparochie, Ant Vogels uit Firdgum en José Postma uit Engelum kwamen zaterdag in Arum in de kransen.

 

Wommels wint bij de schooljongens
Gepost op: Zaterdag 20 augustus @ 19:46:43 (2458 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005 Wommels (Johannes Hazenberg, Wytze Lanting en Jort Strikwerda) behaalde zaterdag in Zweins de overwinning bij de schooljongens.

 

Gouden horloges voor trio Rutger van der Meer
Gepost op: Zaterdag 20 augustus @ 19:45:41 (2078 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005 Rutger van der Meer (Delfstrahuizen), Karel Nijman (Leeuwarden) en Jan Hospes (Groningen) zijn in Wommels winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor de heren senioren.

 

Makkum wint revanche van de Freule
Gepost op: Woensdag 17 augustus @ 19:50:13 (1960 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005
Makkum met de kaatsers Jan Hiemstra, Lennart Adema en Hyltje Bosma is woensdag in Jellum-Bears winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor jongens. (Foto: Lijkle Spijksma).

 

Fenna Zeinstra ontvangt de Jokelyn Wisselprijs
Gepost op: Zondag 14 augustus @ 22:37:59 (1756 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005  Fenna Zeinstra ontvangt de Jokelyn Wisselprijs
Tea Kingma, Imke van der Leest en Fenna Zeinstra hebben zondag in Sint Annaparochie de uitnodigingswedstrijd voor de dames hoofdklasse op hun naam geschreven. (Foto: Henk Hempenius).

 

Trio Aukje van Kuiken wint in Harlingen
Gepost op: Zondag 14 augustus @ 21:44:18 (2354 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005  Trio Aukje van Kuiken wint in HarlingenAukje van Kuiken uit Kollumerpomp, Annigje Geertsma uit Minnertsga en Afke Kuipers uit Mantgum kwamen zondag in Harlingen in de kransen. (Foto's Peter Broekhuizen).

 

Feintsje fan Menaam voor Klaas Berkepas
Gepost op: Zondag 14 augustus @ 21:36:54 (2275 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005  Feintsje fan Menaam voor Klaas BerkepasZe moesten er bijna een geheel seizoen op wachten maar in Menaldum op de befaamde Gouden Willem partij was het dan eindelijk raak.

 

Trio Leo Vogels wint bij junioren
Gepost op: Zondag 14 augustus @ 21:35:33 (1686 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005 Leo Vogels uit Firdgum, Julius de Jong uit Ee en Hylke Nauta uit Hitzum zijn in Burgwerd winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor junioren.

 

Wjelsryp wint bij de schooljongens
Gepost op: Zondag 14 augustus @ 21:31:02 (2229 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005  Wjelsryp wint bij de schooljongensWjelsryp (Elmar Pieterse, Pieter S. Scharringa en Jouke Bosje) zijn in Sint Jacobiparochie winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor schooljongens. (Foto: Jan Bonefaas).

 

Linda Terpstra koninklijk in Ried
Gepost op: Zondag 14 augustus @ 21:29:35 (2313 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005  Linda Terpstra koninklijk in RiedDe d.e.l. – wedstrijd voor de dames senioren in Ried is zondag in een zege geëindigd voor het partuur Linda Terpstra (Stiens), Anna-Lynn Wijbenga (Ferwert) en Jindra ten Kate (Hallum). (Foto: Sjoerd Bronger).

 

Trio Frans J. v.d. Gaast wint in Sint Jacobiparochie
Gepost op: Zondag 14 augustus @ 21:28:12 (1730 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005  Trio Frans J. v.d. Gaast wint in Sint JacobiparochieFrans Johan van der Gaast uit Jellum, Tjeerd Juckema uit Wijnaldum en Thomas van Zuiden uit Tjerkwerd toonden zich zondag in Sint Jacobiparochie het sterkste partuur bij de schooljongens. (Foto: Jan Bonefaas).

 

Bolswarder kransen voor trio Mannes van Weert
Gepost op: Zondag 14 augustus @ 21:27:16 (2162 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005  Bolswarder kransen voor trio Mannes van Weert
Mannes van Weert, Michel van der Veen en Hendrik de Jong boekten zondag op de vrije formatie wedstrijd voor eersteklassers hun tweede zege van het seizoen.

 

Trio Lennart Adema zegeviert in Sexbierum
Gepost op: Zondag 14 augustus @ 21:26:12 (1638 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005 De vrije formatie wedstrijd voor jongens in Sexbierum is in een zege geëindigd van het partuur Lennart Adema (Makkum), Tjerck Floris Karsten (Hartwerd) en Redmer Strikwerda (Wommels).


 

Trio Wiebe Wessel Bos sterkste in Tzummarum
Gepost op: Zondag 14 augustus @ 21:25:09 (1988 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005 Wiebe-Wessel Bos uit Anjum, Cees de Boer uit Wommels en Arjan Breeuwsma uit Bolsward behaalden zondag in Tzummarum de overwinning bij de jongens.

 

Haije Jan en Allard winnen in Deinum
Gepost op: Zondag 14 augustus @ 21:24:14 (1832 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005  Haije Jan en Allard winnen in DeinumDe door elkaar loten wedstrijd voor pupillenjongens in Deinum is een prooi geworden voor het partuur Haye Jan Nicolay uit Britsum en Allard Nicolai uit Franeker. (Foto: Jelle Bangma).

 

Trio Simon de Groot wint in Zurich
Gepost op: Zondag 14 augustus @ 21:23:02 (1583 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005 Het partuur Simon de Groot (Midlum), Jan Feenstra (Winsum) en Hendrik de Jong (Bolsward) zijn in Zurich winnaars geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor de heren 50+.

 

Trio Pieter Bakker wint in Dokkum
Gepost op: Zaterdag 13 augustus @ 21:23:17 (1835 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005  Trio Pieter Bakker wint in DokkumPieter Bakker, André Kuipers en Chris Wassenaar hebben in Dokkum de uitnodigingswedstrijd op hun naam geschreven. (Foto: Freerk Dijkstra).

 

Formatie Johannes Dijkstra wint ook in Beetgum
Gepost op: Zaterdag 13 augustus @ 20:10:52 (1856 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005  Formatie Johannes Dijkstra wint ook in Franeker
Johannes Dijkstra, Jacob Klaas Haitsma en Gerrit Flisijn zijn door de overwinning in Beetgum gepromoveerd naar de hoofdklasse. (Foto: archief).

 

Trio Jildert Okkema wint in Buitenpost
Gepost op: Zaterdag 13 augustus @ 20:09:50 (2371 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005
De vrije formatie wedstrijd voor schooljongens in Buitenpost heeft een zege opgeleverd voor het partuur Jildert Okkema (Dronrijp), Niels Heitbrink (Grou) en Rutger Diertens (Dronrijp).

 

Trio Louwrents Reitsma winnaar in Itens
Gepost op: Zaterdag 13 augustus @ 20:08:49 (1791 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005  Trio Louwrents Reitsma winnaar in ItensDe vrije formatie wedstrijd voor de heren senioren in Itens is gewonnen door het partuur Louwrents Reitsma (Leeuwarden), Wijbe Visser (Dronrijp) en Marco Lautenbach (Amsterdam).

 

Zege voor trio Tea Kingma
Gepost op: Zaterdag 13 augustus @ 20:07:57 (1927 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005  Zege voor trio Tea KingmaTea Kingma (Sint Jacobiparochie), Anna-Lynn Wijbenga (Ferwert) en Jindra ten Kate (Hallum) zijn in Reahûs winnaar geworden van de vrije formatie wedstrijd voor de dames senioren. (Foto: Judy Bergsma).

 

Trio Sybren Poelsma wint in Reduzum
Gepost op: Zaterdag 13 augustus @ 20:06:56 (1683 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005 Sybren Poelsma ((Tirns), Fokke J. Kooistra (Hartwerd) en Jelte Visser (Sexbierum) zijn in Redezum winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor schooljongens.

 

Sterke Rick Rusticus wint in Driesum
Gepost op: Zaterdag 13 augustus @ 20:05:59 (2099 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005 Een sterk kaatsende Rick Rusticus (Dronrijp) is in Driesum met Friso Jorna (Tytsjerk) winnaar geworden van de uitnodigingswedstrijd voor pupillenjongens.

 

Weer krans voor Klasine Huistra
Gepost op: Zaterdag 13 augustus @ 18:07:00 (2604 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005  Weer krans voor Klasine HuistraKlasine Huistra uit Reduzum blijft maar doorgaan met het winnen van prijzen. (Foto's: Gerrit Torensma).

 

Revanche Ald-Meiers Partij voor Ee
Gepost op: Zaterdag 13 augustus @ 17:19:13 (2141 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005  Revanche Ald-Meiers Partij voor Ee
Kaatsvereniging de Trochsetters uit Ee heeft zaterdag in Schettens de afdelingswedstrijd voor meisjes gewonnen.

 

Trio Petra Viëtor zegeviert in Menaldum
Gepost op: Zaterdag 13 augustus @ 10:25:24 (2161 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005  Trio Petra Viëtor zegeviert in MenaldumPetra Viëtor (Raerd), Imke van der Leest (Dronrijp) en Leonie Zeinstra (Berlikum) hebben in Menaldum de uitnodigingspartij voor de dames hoofdklasse op hun naam geschreven. (Foto: Henk Hempenius).

 

Trio Elmar Pieterse wint in Easterlittens
Gepost op: Zondag 07 augustus @ 22:57:51 (2149 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005  Trio Elmar Pieterse wint in EasterlittensElmar Pieterse uit Wjelsryp, Jarco Klaas Pompstra uit Easterein en Titus Witteveen uit Schettens zijn in Easterlittens winnaar geworden van de experimentele d.e.l. – wedstrijd voor schooljongens. (Foto: Aad v.d. Burg).

 

Kransen voor Tjitse Ben Hoekstra en Albert van der Weide
Gepost op: Zondag 07 augustus @ 22:45:05 (1941 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005  Kransen voor Tjitse Ben Hoekstra en Albert van der WeideTjitse Ben Hoekstra (Achlum) en Albert van der Weide (Dronrijp) hebben in Easterlittens de experimentele wedstrijd pupillenjongens gewonnen. (Foto: Aad v.d. Burg).

 

Erwin Zijlstra wint in eigen dorp
Gepost op: Zondag 07 augustus @ 22:35:46 (2021 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005  Erwin Zijlstra wint in eigen dorpErwin Zijlstra uit Easterlittens en Frans Dooper uit Wommels zijn in Easterlittens winnaars geworden van de experimentele welpen jongenspartij. (Foto: Aad v.d. Burg).

 

Trio Géjanna Buma kan nog winnen
Gepost op: Zondag 07 augustus @ 22:30:13 (1961 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005  Trio Géjanna Buma kan nog winnenOp de vrije formatiepartij in Harlingen bleek dat het befaamde partuur Géjanna Buma, Debora Oosterman en Afke Hijlkema nog steeds kan winnen. (Foto: Henk Hempenius).

 

Lisette, Marije en Janneke winnen in Mantgum
Gepost op: Zondag 07 augustus @ 22:04:55 (2514 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005  Lisette, Marije en Janneke winnen in MantgumLisette Wagenaar (Sint Annaparochie), Marije Hiemstra (Easterein) en Janneke Koelmans (Oude Bildtzijl) zijn in Mantgum winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor schoolmeisjes. (Anne Muller).

 

Formatie Jouwert Nicolay wint in Wergea
Gepost op: Zondag 07 augustus @ 21:36:55 (2233 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005  Formatie Jouwert Nicolay wint in WergeaJouwert Nicolay (Britsum), Johan Binnema (Akkrum) en Aloysius Freitag (Makkum) zijn in Wergea winnaar geworden van de traditionele vrije formatie wedstrijd voor de heren senioren. (Foto: Bouwe de Vries).

 

Jochum Bouma koning op Haije Rijpma-partij
Gepost op: Zondag 07 augustus @ 21:29:33 (2088 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005 Jochum Bouma koning op Haije Rijpma-partij
Jochum Bouma, Kor Zittema en Taeke Triemstra hebben zondag in Witmarsum de vrije formatiewedstrijd op hun naam weten te schrijven. (Foto: archief).

 

Partuur Jan Tuinier wint in Bolsward
Gepost op: Zondag 07 augustus @ 21:20:32 (2022 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005  Partuur Jan Tuinier wint in BolswardJan Tuinier uit Makkum, Age van der Goot uit Goënga en Simon de Groot uit Midlum Waren zondag in Bolsward het sterkste partuur bij de heren 50+.

 

Trio Jan de Boer wint bij heren 35+
Gepost op: Zondag 07 augustus @ 21:15:39 (2312 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005 Trio Jan de Boer wint bij heren 35+Jan de Boer (Bolsward), Luutzen Nadema (Bolsward) en Klaas Dijkstra (Feanwâlden) hebben in Bolsward de zege behaald bij de heren 35+.

 

Formatie Petra Viëtor winnaar in Dronrijp
Gepost op: Zondag 07 augustus @ 21:05:40 (1816 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005  Formatie Petra Viëtor winnaar in DronrijpPetra Viëtor uit Raerd, Froukje de Vries uit Nijmegen en Marike Beckers uit Witmarsum zijn in Dronrijp winnaar geworden van de vrije formatie wedstrijd voor de dames senioren. (Foto: Harm Kooistra).

 

Hartwerd wint in Witmarsum
Gepost op: Zondag 07 augustus @ 09:52:53 (2626 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005 Hartwerd met de kaatsers Frans Bekema, Sjoerd Teake Kooistra en Tjerck Floris Karsten heeft de afdelingswedstrijd voor jongens in Witmarsum gewonnen.

 

Trio Thomas van Zuiden winnaar in Berlikum
Gepost op: Zaterdag 06 augustus @ 21:44:36 (2110 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005  Trio Thomas van Zuiden winnaar in BerlikumDe overwinning op de d.e.l. wedstrijd voor schooljongens ging zaterdag naar het partuur van Thomas van Zuiden (Tjerkwerd), Eelco Boonstra (Franeker) en Auke G. Ybema (Ferwoude). (Foto: Johannes Siegersma).

 

Afke Walstra wijst Bolsward de weg
Gepost op: Zaterdag 06 augustus @ 20:29:44 (3424 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005  Afke Walstra wijst Bolsward de wegBolsward met de kaatssters Melissa van der Wei, Afke Walstra en Feikje Bouwhuis is zaterdag in Hitzum tussen de buien door winnaar geworden van de prestigiueze Ald-Meiers Partij.

 

Formatie Johannes Dijkstra wint ook in Franeker
Gepost op: Zaterdag 06 augustus @ 20:28:28 (2016 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005  Formatie Johannes Dijkstra wint ook in Franeker
Johannes Dijkstra, Jacob Klaas Haitsma en Gerrit Flisijn hebben in Franeker de vrijeformatie wedstrijd voor eersteklassers op hun naam geschreven. (Foto: Anske de Boer).

 

Klasine en Geke winnen in Arum
Gepost op: Zaterdag 06 augustus @ 20:27:25 (2423 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005 Klasine Huistra uit Reduzum en Geke de Boer uit Wergea zijn in Arum winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor meisjespupillen.

 

Trio Cees Malda wint in Boksum
Gepost op: Zaterdag 06 augustus @ 20:26:09 (1931 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005 Cees Malda (Franeker), Jacob Dirk Tuinenga (Berlikum) en Klaas B. Malda (Franeker) waren zaterdag in Boksum het sterkste partuur bij de heren senioren.

 

Trio Karen van der Wei wint in Sexbierum
Gepost op: Zondag 31 juli @ 22:47:52 (1561 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005 De vrije formatie wedstrijd voor de dames hoofdklasse in Sexbierum heeft een zege opgeleverd voor het partuur Karen van der Wei, Ingrid de Haan en Romy van der Veen. (Foto: Henk Hempenius).

 

Zege trio Seerden geeft concurrenten Van der Meer c.s. weer hoop
Gepost op: Zondag 31 juli @ 22:36:33 (2206 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005 Erik Seerden, André Kuipers en Pier Piersma hebben zondag in Arum de vrije formatie wedstrijd op hun naam geschreven.

 

Ee wint in Minnertsga
Gepost op: Zondag 31 juli @ 21:23:09 (2042 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005 Ee met de kaatssters Klaske de Jong, Sjoukje Visser en Aukje van Kuiken is in Minnertsga overtuigend winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor meisjes.

 

Trio Pieter van Althuis winnaar in Engelum
Gepost op: Zondag 31 juli @ 21:21:58 (2065 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005 Het partuur Pieter van Althuis (Peins), Peter Dijkstra (Beetgumermolen) en René Anema (Witmarsum) heeft zondag in Engelum beslag gelegd op de eerste prijs.

 

Formatie Petra Viëtor sterkste in Tzummarum
Gepost op: Zondag 31 juli @ 21:20:59 (1823 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005 Petra Viëtor (Raerd), Froukje de Vries (Nijmegen) en Marike Beckers (Witmarsum) zijn in Tzummarum winnaar geworden van de vrije formatie wedstrijd voor dames senioren.

 

Trio Hillebrand Smit wint in Sint Annaparochie
Gepost op: Zondag 31 juli @ 21:19:49 (1947 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005 Hillebrand Smit uit Witmarsum, Nanning Seepma uit Oosterbierum en Freerk Broekstra uit Tzummarum waren zondag in Sint Annaparochie het best sluitende partuur.

 

Chris Wassenaar kan ook in Sexbierum koning worden
Gepost op: Zaterdag 30 juli @ 22:24:37 (1993 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005 De vrije formatiewedstrijd van KV De Twa Doarpen/DIOS leverde wederom een overwinning op voor het partuur van Rutmer van der Meer, Jacob Wassenaar en Chris Wassenaar.

 

Formatie Margriet Koelmans sterkste in Beetgum
Gepost op: Zaterdag 30 juli @ 18:45:26 (2019 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005
Margriet Koelmans uit Oude Bildtzijl, Fokje Hoekstra uit Achlum en Brecht Gerbrandy zijn in Beetgum winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor meisjes.

 

Trio Louwrents Reitsma winnaar in Damwoude
Gepost op: Zaterdag 30 juli @ 18:44:29 (1869 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005 Het partuur Louwrents Reitsma (Leeuwarden), Hielke Miedema (Sint Annaparochie) en Marco Lautenbach (Amsterdam) heeft zaterdag in Damwoude de vrije formatiewedstrijd voor senioren op hun naam geschreven.

 

Tweede seizoenszege formatie Johannes Dijkstra
Gepost op: Zaterdag 30 juli @ 18:43:33 (1853 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005
Johannes Dijkstra, Jacob Klaas Haitsma en Gerrit Flisijn boekten in Hallum de tweede zege van het seizoen. (Foto: archief).

 

Trio Tea Kingma wint in Dongjum
Gepost op: Zaterdag 30 juli @ 18:42:33 (1936 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005 De uitnodigingswedstrijd voor de dames hoofdklasse in Dongjum is zaterdag gewonnen door Tea Kingma (Sint Jacobiparochie), Tineke Algra (Sneek) en Bianca van der Veen (Franeker). (Foto: Henk Hempenius).

 

Nipte zege trio Paula Hilverda
Gepost op: Zaterdag 30 juli @ 18:41:11 (2108 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005
Paula Hilverda (Franeker), Anna-Lynn Wijbenga (Ferwert) en Miranda Scheffer (Menaldum) zijn in Ferwert winnaar geworden van de d.e.l. –wedstrijd voor de dames senioren door in de finale met 5-5 6-4 te winnen van Anke G. Ponne (Hallum), Nynke van der Meij (Holwerd) en Annalien Hanje (Dronrijp).

 

Trio Jan Sijtsinga wint bij de heren 50+
Gepost op: Zaterdag 30 juli @ 18:40:02 (1737 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005 De vrije formatie wedstrijd voor de heren 50+ is zaterdag in Leeuwarden in een overwinning geëindigd voor het partuur Jan Sijtsinga (Heerenveen), Siebe Marra (Dronrijp) en Simon de Groot (Midlum). (Foto: Herman Steneker).

 

Witmarsum wint eerste Jong-Feinte partij met gemak
Gepost op: Woensdag 27 juli @ 19:50:59 (2748 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005
Jacob Zaagemans, Herman Sprik en Gert-Jan Meekma hebben als juniorenafdelingspartuur van Witmarsum de eerste Jong-Feinte partij in Easterein gewonnen.

 

Partuur Van der Meer pakt 8ste seizoensoverwinning in Huizum
Gepost op: Zondag 24 juli @ 20:57:49 (2384 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005
Rutmer van der Meer, Jacob en Chris Wassenaar hebben vanmiddag de hoofdklassenpartij in Huizum op hun naam geschreven. (Foto: Ytzen Wassenaar).

 

Trio Wiljo Sybrandy sterkste in Midlum
Gepost op: Zondag 24 juli @ 20:26:08 (2041 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005
Wiljo Sybrandy uit Goënga, Harmke Siegersma uit Berlikum en Nely Steenstra uit Beetgumermolen pakten zondag in Midlum bij de schoolmeisjes de eerste prijs. (Foto: Betty Markenstein).

 

Weer krans voor Martijn Olijnsma
Gepost op: Zondag 24 juli @ 20:25:01 (1896 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005
Martijn Olijnsma uit Hijum behaalde zowel zaterdag als zondag de eerst prijs. (Foto: Sjoukje Sjollema).

 

Arum wint bij pupillenjongens
Gepost op: Zondag 24 juli @ 20:24:05 (1672 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005
Arum met de kaatsers Jan Bauke Tolsma, Kevin Jaarsma en Jant Schurer is zondag in Stiens winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor pupillenjongens. (Foto: Bart Schurer).

 

Partuur Ludwig Seerden wint bij heren 35+
Gepost op: Zondag 24 juli @ 20:22:45 (1686 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005
Ludwig Seerden (Franeker), Jelle Jan Bouma (Franeker) en Klaas Dijkstra (Feanwâlden) kwamen zondag in Winsum als winnaars uit de bus. (Foto: Ludwig Seerden).

 

Trio Johan Sikkema wint bij heren 50+
Gepost op: Zondag 24 juli @ 20:21:38 (1926 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005 Johan Sikkema (Emmeloord), Simon de Groot (Midlum) en Anno Miedema (Stiens) hebben in Winsum de d.e.l. van de heren 50+ op hun naam geschreven.

 

Durk van der Meer koning in Dronrijp
Gepost op: Zondag 24 juli @ 20:20:26 (2287 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005
René Janse, Durk van der Meer en André Iedema zijn in Dronrijp winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor de heren senioren. (Foto: Harm Kooistra).

 

Zege voor Klasine en Rixt
Gepost op: Zondag 24 juli @ 20:19:24 (1881 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005
Klasine Huistra (Reduzum) en Rixt van der Zee (Stiens) behaalden in Drachten de overwinning bij de pupillenmeisjes. (Foto: A. Kingma).

 

Trio Rinze Stellingwerf wint in Pingjum
Gepost op: Zondag 24 juli @ 20:18:22 (2144 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005 Rinze Stellingwerf (Berlikum), Hendrik Kootstra (Minnertsga) en Sven Helvrich (Harlingen) behaalden in Pingjum de overwinning bij schooljongens.

 

Formatie Mannes van Weert sterkste in Niawier
Gepost op: Zaterdag 23 juli @ 20:46:24 (1930 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005 Mannes van Weert, Michel van der Veen en Hendrik de Jong hebben in Niawier de vrije formatiewedstrijd voor eerste klassers op hun naam geschreven.

 

Partuur Martijn Olijnsma wint in Cornwerd
Gepost op: Zaterdag 23 juli @ 20:45:07 (2103 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005 Het partuur Martijn Olijnsma (Hijum), Arjan Breeuwsma (Bolsward) en Mathijs van der Velde (Holwerd) heeft in Cornwerd de zege behaald bij de jongens.

 

Formatie Marten Faber zegeviert in Britsum
Gepost op: Zaterdag 23 juli @ 20:43:27 (2056 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005
Marten Faber (Easterein), Erik Haitsma (Wommels) en Niels van der Wal (Weidum) hebben in Britsum de d.e.l.– wedstrijd voor junioren op hun naam geschreven. (Foto: Gerrit Torensma).

 

Trio Arnold Zijlstra winnaar in Nes
Gepost op: Zaterdag 23 juli @ 20:42:46 (1712 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005
Arnold Zijlstra, Oane Veldman beide uit Tzummarum en Jouke Bosje uit Baaium zijn zaterdag in Nes winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor schooljongens.

 

Zege voor Rinze, Frans en Jan
Gepost op: Zaterdag 23 juli @ 20:41:11 (1628 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005 Rinze Stellingwerf uit Berlikum, Frans Johan van der Gaast uit Jellum en Jan Dominicus van der Wal uit Dronrijp kwamen zaterdag in Vrouwenparochie als winnaars uit de bus.

 

Trio Lisette Wagenaar wint in Easterwierrum
Gepost op: Zaterdag 23 juli @ 20:39:58 (1771 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005 Lisette Wagenaar (Sint Annaparochie), Corien Stellingwerf (Berlikum) en Nynke Kooistra zijn in Easterwierrum winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor schoolmeisjes.

 

Chris Wassenaar koning in Broeksterwoude
Gepost op: Zaterdag 23 juli @ 20:39:00 (2080 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005 Het partuur Robert Rinia, Herman Sprik en Chris Wassenaar heeft de uitnodigingspartij in Broeksterwoude op haar naam geschreven. (Foto: Klaas van der Meulen).

 

Formatie Marie Heida wint in Minnertsga
Gepost op: Woensdag 20 juli @ 23:52:56 (1918 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005 De formatie Marie Heida, Inge Algra en Fenna Zeinstra heeft in Minnertsga de vrije formatiewedstrijd voor de dames hoofdklasse op haar naam geschreven. (Foto: Henk Hempenius).

 

Trio Johan van der Meulen wint in Minnertsga
Gepost op: Woensdag 20 juli @ 23:04:18 (2248 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005  Trio Johan van der Meulen wint in Minnertsga
Johan van der Meulen, Herman Sprik en Cornelis Terpstra bewezen in Minnertsga, dat de kaarten voor de komende PC zeker nog niet geschud zijn. (Foto: Henk Hempenius).

 

Peter de Boer koning in Makkum
Gepost op: Maandag 18 juli @ 18:36:11 (2516 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005
Pieter van Althuis (Peins), Broer Jan Zaagemans (Witmarsum) en Peter de Boer (Franeker) hebben in Makkum de d.e.l. wedstrijd voor de heren senioren op hun weten te schrijven. (Foto: Warren van der Veen).

 

Weer krans voor Margriet Koelmans
Gepost op: Zondag 17 juli @ 23:34:21 (1849 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005
Margriet Koelmans uit Oude Bildtzijl kan terugzien op een zeer geslaagd kaatsweekeind want zowel zaterdag als zondag won zij de eerste prijs. (Klaas Aalbers).

 

Marije, Anneke en Annalies winnen in Witmarsum
Gepost op: Zondag 17 juli @ 23:21:46 (1996 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005
De d.e.l. – wedstrijd voor schoolmeisjes in Witmarsum is gewonnen door het partuur Marije van der Meer uit Sibrandabuorren, Anneke Tamminga uit Grou en Annalies Outhuyse uit Franeker. (Foto: Klaas van der Vlugt).

 

Zege voor Anita Kant en Frouke Formsma
Gepost op: Zondag 17 juli @ 23:11:40 (1881 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005
Anita Kant (Jirnsum) en Frouke Formsma (Blessum) kwamen zondag in Witmarsum in de kransen. (Foto: Klaas van der Vlugt).

 

Weer krans voor Melissa Hiemstra
Gepost op: Zondag 17 juli @ 22:59:20 (2067 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005
Melissa Rianne Hiemstra uit Stiens kwam dit weekeind tweemaal met de krans thuis. (Foto: Klaas van der Vlugt).

 

Partuur Femke Akke Dijkstra wint in Jirnsum
Gepost op: Zondag 17 juli @ 22:50:22 (2268 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005
Femke Akke Dijkstra uit Leeuwarden, Froukje de Vries uit Nijmegen en Miranda Scheffer uit Menaldum zijn in Jirnsum winnaar geworden van de wedstrijd d.e.l. voor dames senioren. (Foto: Dorien van der Steen).

 

Makkum sterk in eigen woonplaats
Gepost op: Zondag 17 juli @ 22:44:42 (2419 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005
Makkum (Jan Hiemstra, Lennart Adema en Hyltje Bosma) is in haar eigen woonplaats winnaar geworden van de traditionele afdelingswedstrijd voor jongens. (Foto: Hendrik Koekoek).

 

Partuur Seerden wint de Rengersdag, maar verliest achterinse Groenendijk
Gepost op: Zondag 17 juli @ 22:08:32 (2608 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005  Partuur Seerden wint de Rengersdag, maar verliest achterinse GroenendijkDe Rengersdag heeft een zege opgeleverd voor Erik Seerden, André Kuipers en Marten Feenstra, die in de finale het partuur van Jochum Bouma, Kor Zittema en Taeke Triemstra met onverwacht goed spel overrompelden.

 

Trio Rutger van der Meer wint in Menaldum
Gepost op: Zondag 17 juli @ 18:06:57 (2254 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005 Rutger van der Meer (Delfstrahuizen), Karel Nijman (Leeuwarden) en Jan Hospes (Groningen) hebben in Menaldum de vrije formatiewedstrijd voor eersteklassers op hun naam geschreven.

 

Zege voor Hessel Braaksma en Rutmer Okkinga
Gepost op: Zondag 17 juli @ 18:01:05 (1807 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005 Hessel Braaksma (Menaldum) en Rutmer Okkinga (Arum) kwamen zondag in Oude Leije als winnaars uit de bus bij de wedstrijd d.e.l. voor pupillenjongens.

 

Trio Sietse Kuipers winnaar in Wiuwert
Gepost op: Zondag 17 juli @ 17:57:18 (2529 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005 Sietse Kuipers uit Sibrandabuorren, Sjoerd van der Meer uit Dronrijp en Hans Wassenaar uit Tzummarum behaalden zaterdag in Wiuwert de overwinning.

 

Tzummarum wint in Akkrum
Gepost op: Zondag 17 juli @ 16:27:40 (1988 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005
Tzummarum met de kaatsers (Johannes van der Veen, Johannes Bonnema en Willem Heeringa) is zondag in Akkrum winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor pupillenjongens. (Foto: Tjipke Hijlkema).

 

Trio Maaike Joostema winnaar in Dokkum
Gepost op: Zaterdag 16 juli @ 23:02:04 (1965 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005 De formatie Maaike Joostema, Hermanna Miedema en Idske Zijlstra heeft in Dokkum de vrije formatiewedstrijd voor de dames hoofdklasse op haar naam geschreven. (Foto: Henk Hempenius).

 

Trio Dirk Yde Sjaarda zegeviert in Itens
Gepost op: Zaterdag 16 juli @ 21:11:56 (2407 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005 Dirk Yde Sjaarda (ingevallen voor Johannes Dijkstra), Jacob Klaas Haitsma en Gerrit Flisijn kwamen in Itens als winnaars uit de bus.

 

Oude Bildtzijl wint in Sint Annaparochie
Gepost op: Zaterdag 16 juli @ 21:09:02 (1775 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005  Oude Bildtzijl wint in Sint AnnaparochieOude Bildtzijl (Margriet Koelmans, Annefrouke Dijkstra en Baukje Aalbers) hebben zaterdag in Sint Annaparochie de afdelingwedstrijd voor meisjes op hun naam geschreven. (Foto: Klaas Aalbers).

 

Melissa en Wiepkje winnen in Hijum
Gepost op: Zaterdag 16 juli @ 20:53:05 (1804 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005  elissa en Wiepkje winnen in HijumMelissa Rianne Hiemstra uit Stiens en Wiepkje Bakker uit Wommels zijn in Hijum winnaar geworden van de wedtrijd d.e.l. voor pupillenmeisjes. (Foto: Jenny Bakker).

 

Kransen voor Willem Heeringa en Pieter Machiel Vrij
Gepost op: Zaterdag 16 juli @ 20:50:16 (1955 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005  Kransen voor Willem Heeringa en Pieter Machiel VrijWillem Heeringa (Tzummarum) en Pieter Machiel Vrij (Berlikum) kwamen zaterdag in Cornjum in de kransen.(Foto: Liesbeth Bruinsma).

 

Trio Strikwerda wint in Oude Bildtzijl
Gepost op: Zaterdag 16 juli @ 20:47:21 (2411 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005  Trio Strikwerda wint in Oude BildtzijlEzra Strikwerda (Jorwert), Niels van der Wal (Weidum) en Hyltje Bosma (Makkum) hebben in Oude Bildtzijl de uitnodigingswedstrijd voor jongens gewonnen. (Foto: Sytse Keizer).

 

Partuur Geert Dijkstra wint bij junioren
Gepost op: Zaterdag 16 juli @ 20:45:34 (1930 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005  Partuur Geert Dijkstra wint bij juniorenDe wedstrijd d.e.l. voor junioren in Bolsward is gewonnen door het partuur Geert Dijkstra (Winsum), Gert-Jan Faber (Oude Bildtzijl) en Erik Haitsma (Wommels).

 

Chris Wassenaar wint ook in Makkum
Gepost op: Zaterdag 16 juli @ 20:40:01 (2205 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005  Chris Wassenaar wint ook in MakkumDe uitnodigingwedstrijd voor hoofdklassers in Makkum is een zege geworden voor het partuur Simon Minnesma, Kor Zittema en Chris Wassenaar. (Foto: Warren van der Veen).

 

Schooljongens Franeker sterkste in Workum
Gepost op: Zaterdag 16 juli @ 20:34:45 (1881 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005  Schooljongens Franeker sterkste in Workum
Franeker (Erik de Groot, Cor Boonstra en Patrick Scheepstra) is zaterdag in Workum winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor schooljongens. (Foto: Vera de Groot).

 

Winst voor Epke Bootsma en Jacob van der Bos
Gepost op: Zaterdag 16 juli @ 20:33:38 (1517 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005 Epke Bootsma (Reahûs) en Jacob van der Bos (Holwerd) zijn in Lollum winnaar van de wedstrijd d.e.l voor pupillenjongens gewonnen.

 

Trio Anne Bootsma wint bij de heren 50+
Gepost op: Zaterdag 16 juli @ 20:30:38 (1586 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005 Anne Bootsma (Bolsward), Sije Wieringa (Huizum) en Jouke de Roos (Luttelgeest) kwamen zaterdag in Exmorra als winnaars uit de bus bij de heren 50+.

 

Trio Lennart Adema wint 23ste Takomstpartij
Gepost op: Woensdag 13 juli @ 18:23:04 (2380 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005  Trio Lennart Adema wint 23ste Takomstpartij
Lennart Adema uit Makkum, Patrick Sjollema uit Harlingen en Sjoerd Riemersma uit Jirnsum hebben in Oosterbierum de Takomstpartij op hun naam geschreven.

 

Liefst 68 parturen op Mavo kaatspartij
Gepost op: Dinsdag 12 juli @ 20:25:57 (2738 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005  Liefst 68 parturen op Mavo kaatspartijIn Sint Annaparochie is dinsdag voor de 26ste keer de traditionele mavo kaatspartij georganiseerd. (Foto's: Marjan de Groot).

 

Trio Sjoke van der Veen sterkste in Kimswerd
Gepost op: Zondag 10 juli @ 22:02:07 (1951 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005  Trio Sjoke van der Veen sterkste in Kimswerd
Sjoke van der Veen, Tineke Algra en Leonie Zeinstra hebben zondag in Kimswerd de vrije formatiewedstrijd op hun naam geschreven. (Foto: Henk Hempenius).

 

Trio Sjoerd Riemersma winnaar op de Westhoek
Gepost op: Zondag 10 juli @ 21:09:53 (1788 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005 Sjoerd Riemersma (Jirnsum), Pieter Jan Plat (Sint Annaparochie) en Steven van Gorssel (Makkum) kwamen zondag op De Westhoek in de kransen.

 

Aukje, Sjoukje en Riemke winnen bij de meisjes
Gepost op: Zondag 10 juli @ 20:53:57 (1863 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005  Aukje, Sjoukje en Riemke winnen bij de meisjes
Aukje van Kuiken uit Kollumerpomp, Sjoukje Visser uit Ee en Riemke van der Zee uit Mantgum waren zondag in Pingjum het sterkste geheel bij de meisjes.

 

Stiens oppermachtig in Easterlittens
Gepost op: Zondag 10 juli @ 20:51:04 (1917 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005  Stiens oppermachtig in EasterlittensDe afdelingswedstrijd voor pupillenmeisjes in Easterlittens is een overtuigende overwinning geworden voor Stiens met de kaatssters Melissa Rianne Hiemstra, Rixt van der Zee en Yvonne Schuts. (P. Elzinga).

 

Trio Jort Strikwerda winnaar in Jorwert
Gepost op: Zondag 10 juli @ 20:49:38 (1919 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005 De uitnodigingswedstrijd voor schooljongens in Jorwert is in de A-klasse gewonnen door Jort Strikwerda (Wommels), Rients Julianus (Marssum) en Jelte Visser (Sexbierum).

 

Hessel Braaksma en Remco Miedema winnen op 5-5 6-6
Gepost op: Zondag 10 juli @ 20:46:36 (1811 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005  Hessel Braaksma en Remco Miedema winnen op 5-5 6-6Hessel Braaksma (Menaldum) en Remco Miedema (Ried) behaalden in Marssum de zege door in de finale met 5-5 6-6 te winnen van Kevin Jaarsma (Arum) en Jan Schurer (Arum). (Foto: Coby van Wieren).


 

Winst voor Friso Jorna en Albert D. Spoelman
Gepost op: Zondag 10 juli @ 20:45:21 (2402 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005 Friso Jorna uit Tytsjerk en Albert D. Spoelman uit Deinum zijn in Weidum winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor pupillenjongens.

 

Trio Jochum Bouma wint na fraaie strijd
Gepost op: Zondag 10 juli @ 20:44:02 (2050 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005  Trio Jochum Bouma wint na fraaie strijdJochum Bouma, Kor Zittema en Taeke Triemstra hebben in Bolsward de vrije formatiewedstrijd voor hoofdklassers op hun naam geschreven.

 

Witmarsum wint afdelingswedstrijd in Ried
Gepost op: Zondag 10 juli @ 20:40:59 (1992 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005  Witmarsum wint afdelingswedstrijd in RiedDe traditionele afdelingswedstrijd in Ried voor de senioren is in een overwinning geëindigd voor kaatsvereniging Pim Mulier uit Witmarsum. (Foto: Jelle Faber).

 

Trio Gemma Miedema succesvol in Wergea
Gepost op: Zondag 10 juli @ 20:39:50 (3220 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005  Trio Gemma Miedema succesvol in WergeaGemma Miedema (Scharnegoutum), Nynke van der Meij (Holwerd) en Miranda Scheffer (Menaldum) kwamen in Wergea als winnaars uit de bus. (Foto's Angré de Vries).

 

Peter Kant, André Turkstra en Albert Rinia winnen in Grou
Gepost op: Zondag 10 juli @ 20:36:07 (2118 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005  Peter Kant, André Turkstra en Albert Rinia winnen in GrouDe d.e.l. – wedstrijd voor schooljongens in Grou is zondag gewonnen door het partuur Peter Kant (Jirnsum), André Turkstra (Niawier) en Albert Rinia (Sneek). (Foto: Ytzen Wassenaar).

 

Hermine Sytema en Marleen Merkus winnen na spannende finale
Gepost op: Zondag 10 juli @ 12:58:36 (1786 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005 Hermine Sytema uit Deinum en Marleen Merkus uit Hallum zijn zaterdag in Wijnaldum winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor pupillenmeisjes.

 

Zege voor Klaas de Vries, Pier Hibma en Cees de Boer
Gepost op: Zaterdag 09 juli @ 21:19:48 (2127 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005  Zege voor Klaas de Vries, Pier Hibma en Cees de BoerKlaas de Vries (Witmarsum), Pier Hibma (Wons) en Cees de Boer (Wommels) hebben in Easterein de eerste prijs gewonnen bij het d.e.l. voor jongens. (Foto: Klaas Pompstra).

 

Simon de Groot c.s. winnen 50+ in Harlingen
Gepost op: Zaterdag 09 juli @ 20:57:21 (1808 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005  Simon de Groot c.s. winnen 50+ in HarlingenIn Harlingen waren zaterdag bij de heren 50+ de kransen waren voor Simon de Groot uit Midlum, Anne Bootsma uit Bolsward en Jan Feenstra uit Winsum. (Foto: Peter Broekhuizen).

 

Jong Famme Partij op 5-5 en 6-6 voor Dronrijp
Gepost op: Zaterdag 09 juli @ 20:44:38 (3083 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005  Jong Famme Partij op 5-5 en 6-6 voor DronrijpHet partuur van Dronrijp met Imke van der Leest, Annalien Hanje en Ilse Arendz wonnen in Mantgum de tweede Jong Famme Partij.

 

Bauke Dijkstra wint in eigen dorp
Gepost op: Zaterdag 09 juli @ 20:31:33 (1948 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005  Bauke Dijkstra wint in eigen dorpTjerck Floris Karsten uit Hartwerd, Bauke Dijkstra uit Easterein en Ezra Strikwerda uit Jorwert hebben in Easterein de uitnodigingswedstrijd voor jongens op hun naam geschreven. (Foto: Klaas Pompstra).

 

Verrassende zege Johan Abma c.s.
Gepost op: Zaterdag 09 juli @ 20:23:42 (2161 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005  Verrassende zege Johan Abma c.s.Johan Abma, Herman Sprik en Daniël Iseger zijn zaterdag in Bolsward de verassende winnaars geworden van de uitnodigingswedstrijd voor de heren hoofdklasse.

 

Trio Margriet Bakker wint in Boazum
Gepost op: Zaterdag 09 juli @ 19:14:10 (2540 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005  Trio Margriet Bakker wint in BoazumDe d.e.l. – wedstrijd voor schoolmeisjes in Boazum is in een overwinning geëindigd voor het partuur Margriet Bakker (Winsum), Ingrid van der Veen (Hurdegaryp) en Nely Kuik (Beetgum). (Foto: Kees van der Veen).

 

Eerste zege voor trio René Janse
Gepost op: Zaterdag 09 juli @ 19:11:23 (2032 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005  Eerste zege voor trio René JanseHet partuur René Janse, Durk van der Meer en André Iedema heeft de vrije formatiewedstrijd voor de heren eerste klasse in Sint Annaparochie op hun naam geschreven. (Foto: Richard Miedema).

 

Kransen voor Henk van der Meer en Sybe Klaas Kappe
Gepost op: Zaterdag 09 juli @ 19:09:28 (2073 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005  Kransen voor Henk van der Meer en Sybe Klaas KappeHendrik van der Meer (Lekkum) en Sybe Klaas Kappe (Wommels) zijn in Dokkum winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor pupillen-jongens. (Foto: Cornelis Kappe).

 

Hessel Braaksma en Enno Kingma winnen in Cornwerd
Gepost op: Zaterdag 09 juli @ 19:08:24 (1864 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005 Hessel Braaksma uit Menaldum en Enno Kingma uit de Westhoek zijn in Cornwerd winnaar geworden van de uitnodigingswedstrijd voor pupillenjongens.

 

Trio Jan Dirk de Groot wint in Wier
Gepost op: Woensdag 06 juli @ 22:24:28 (2180 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005  Trio Jan Dirk de Groot wint in WierDe uitnodigingswedstrijd in Wier voor de heren eerste klasse is in een overwinning geëindigd voor het partuur Jan Dirk de Groot (Buitenpost), Wilco Rinia (Wons) en Gerrit Flisijn (Tersoal). (Foto Klaas Kloostra).

 

Ook Ouwe Seunenpartij werd een prooi voor Chris Wassenaar
Gepost op: Woensdag 06 juli @ 21:59:25 (2254 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005  Ook Ouwe Seunenpartij werd een prooi voor Chris WassenaarNa de zondagpartij is de Ouwe Seunenpartij gewonnen door de absolute vedette van het huidige kaatsen, de Minnertsgaaster crack Chris Wassenaar. (Foto: Peter Broekhuizen).

 

Redmer Strikwerda koning in Arum
Gepost op: Woensdag 06 juli @ 21:55:56 (1990 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005 Lennart Adema (Makkum), Redmer Strikwerda (Wommels) en Tjerck Floris Karsten (Hartwerd) hebben in Arum de vrije formatiepartij voor jongens op hun naam geschreven.

 

Marie, Imke en Anne Afke winnen “zinderende finale” in Scharnegoutum
Gepost op: Zondag 03 juli @ 22:29:53 (2126 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005  Marie, Imke en Anne Afke winnen “zinderende finale” in Scharnegoutum
Marie Heida, Imke van der Leest en Anne Afke Zijlstra zorgden zondag in Scharnegoutum voor een enorme stunt door uit een vrij kansloze positie toch nog als winnaar naar voren te komen. (Foto: Henk Hempenius).

 

Trein Makkum dendert onverminderd voort
Gepost op: Zondag 03 juli @ 20:33:05 (1971 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005  Trein Makkum dendert onverminderd voortOp het jongenspartuur van Makkum staat dit jaar geen maat. Op de traditionele afdelingspartij in Wier met 39 parturen op de lijst was de zege ook nu weer voor Makkum. (Foto: Klaas Kloostra).

 

Baukje Aalbers wint ook in Baard
Gepost op: Zondag 03 juli @ 20:15:50 (2517 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005  Baukje Aalbers wint ook in BaardBaukje Aalbers uit Oude Bildtzijl kan terugzien op een prachtig kaatsweekeind want zowel zaterdag als zondag behaalde zij de eerste prijs. (Foto: Klaas Aalbers).

 

Hijlke Bruinsma koning in Peins
Gepost op: Zondag 03 juli @ 20:14:32 (2240 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005  Hijlke Bruinsma koning in PeinsArjen Bouwe Hiddinga, Jacob Klaas Haitsma en Hijlke Rinze Bruinsma hebben in Peins de uitnodigingswedstrijd voor eersteklassers op hun naam geschreven. (Foto: Roland van Wier).

 

Partuur Rutmer van der Meer domineert ook de Pier Glaspartij
Gepost op: Zondag 03 juli @ 20:13:17 (1801 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005  Partuur Rutmer van der Meer domineert ook de Pier GlaspartijOp het gezellige veld van ‘’Eendracht” wisten Rutmer van der Meer, Jacob Wassenaar en Chris Wassenaar voor de zevende keer dit seizoen te domineren en derhalve de zege te behalen. (Foto: Peter Broekhuizen).

 

Trio Wietse Punter winnaar heren 35+
Gepost op: Zondag 03 juli @ 20:10:54 (3331 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005  Trio Wietse Punter winnaar heren 35+In Raerd is de wedstrijd d.e.l. voor de heren 35+ in een zege geëindigd voor het partuur Wietse Punter (Grou), Evert Siderius (Ried) en Peter Tolsma (Reduzum). (Foto: Aukje van der Veer).

 

Kransen voor Jelle Attema en Ydo Hoekstra
Gepost op: Zondag 03 juli @ 20:08:22 (1882 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005  Kransen voor Jelle Attema en Ydo HoekstraJelle Attema (Idsegahuizum) en Ydo Hoekstra (Minnertsga) behaalden zondag in Dronrijp de zege bij de pupillenjongens. (Foto: Harm Kooistra).

 

Goënga wint bij de schoolmeisjes
Gepost op: Zondag 03 juli @ 20:00:57 (2355 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005  Goënga wint bij de schoolmeisjesDe afdelingswedstrijd voor schoolmeisjes in Stiens is in een overwinning geëindigd voor het partuur uit Goënga. Nynke Sybrandy, Marije van der Meer en Wiljo Sybrandy lieten in de finale Sint Annaparochie (Frieda Visbeek, Margit de Groot en Lisette Wagenaar) op een eerst staan. (Foto's Jaap Adema).

 

Hessel Braaksma en Stef de Graaf winnen in Dronrijp
Gepost op: Zondag 03 juli @ 19:59:52 (2405 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005  Hessel Braaksma en Stef de Graaf winnen in DronrijpDe uitnodigingswedstrijd voor de pupillen-jongens is zondag in Dronrijp gewonnen door Hessel Braaksma uit Menaldum en Stef de Graaf uit Tzummarum. (Foto: Harm Kooistra).

 

Kransen voor Klasine Huistra en Jelien Pompstra
Gepost op: Zondag 03 juli @ 19:58:42 (2062 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005  Kransen voor Klasine Huistra en Jelien Pompstra
In Hallum won Klasine Huistra bij de pupillenmeisjes haar tweede krans van dit weekeind. (Foto: Waling Terpstra).

 

Partuur Bouwe van der Veer winnaar bij de heren 50+
Gepost op: Zondag 03 juli @ 19:57:42 (1821 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005  Partuur Bouwe van der Veer winnaar bij de heren 50+Bouwe van der Veer (Winsum), Jan Tijtsma (Raerd) en Wim Bosklopper (Goutum) toonden zich zondag in Raerd het sterkste drietal bij de heren 50+. (Foto: Aukje van der Veer).

 

Trio Dirk Yde Sjaarda wint in Menaldum
Gepost op: Zondag 03 juli @ 19:56:46 (1973 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005 Dirk Yde Sjaarda, Tjipke Klaas Okkema en Marten Faber allen afkomstig uit Easterein zijn in Menaldum winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor junioren.

 

Partuur Peter Doeland wint in Franeker
Gepost op: Zondag 03 juli @ 10:33:23 (2047 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005  Partuur Peter Doeland wint in FranekerDe wedstrijd door elkaar loten voor schooljongens in Franeker is gewonnen door het partuur Peter Doeland (Dronrijp), Arjen Schipper (IJsbrechtum) en Erwin van der Let (Lekkum). (Foto: Peter de Groot).

 

Trio Johannes Dijkstra deelt eerste tik uit aan concurrentie
Gepost op: Zaterdag 02 juli @ 22:39:13 (2567 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005  Trio Johannes Dijkstra deelt eerste tik uit aan concurrentieHet net uit de hoofdklasse gedegradeerde partuur Johannes Dijkstra, Jacob Klaas Haitsma en Gerrit Flisijn is stevig van plan het verloren terrein weer terug te winnen.

 

Leonie Zeinstra koninklijk in Heerenveen
Gepost op: Zaterdag 02 juli @ 22:00:34 (1904 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005  Leonie Zeinstra koninklijk in HeerenveenHet partuur Hilda Tjepkema, Tineke Algra en Leonie Zeinstra heeft de vierde uitvoering van de “Ladies” op hun naam weten te schrijven. (Foto: Henk Hempenius).

 

Kransen voor Elbrich, Katinka en Talitha
Gepost op: Zaterdag 02 juli @ 21:44:35 (3173 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005  Kransen voor Elbrich, Katinka en TalithaDe wedstrijd door elkaar loten voor schoolmeisjes in Lollum is gewonnen door het partuur Elbrich de Haan (Sexbierum), Katinka Voulon (Jirnsum) en Talitha v.d. Berg (Jirnsum). (Foto: Hendrika Weggen).

 

Trio Van Althuis haalt gram in Broeksterwoude
Gepost op: Zaterdag 02 juli @ 21:37:57 (2123 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005  Trio Van Althuis haalt gram in BroeksterwoudePieter van Althuis (Peins), Jan Wietse Dijkstra (Sint Annaparochie) en Alle Jan Anema (Reduzum) behaalden zaterdag in Broeksterwoude een fraaie zege op de vrije formatiewedstrijd voor senioren. (Foto: Ina van der Lei).

 

Lennart Adema blijft maar winnen
Gepost op: Zaterdag 02 juli @ 21:36:34 (1952 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005  Lennart Adema blijft maar winnenLennart Adema rijgt de ene zege aan de ander. In Lekkum zegevierde hij met Rudolf Soepboer (Holwerd) en Douwe van der Meer (Dronrijp).

 

Zege voor Johan Diertens, Steffen Nota en Jelte Pieter Dijkstra
Gepost op: Zaterdag 02 juli @ 21:35:32 (2218 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005 Johan Diertens uit Dronrijp, Steffen Nota uit Harlingen en Jelte Pieter Dijkstra uit Easterein kwamen zaterdag in Sneek in de kransen.

 

Meisjes Oude Bildtzijl winnen op Sonnenborgh
Gepost op: Zaterdag 02 juli @ 21:09:48 (2726 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005  Meisjes Oude Bildtzijl winnen op Sonnenborgh
Oude Bildtzijl (Baukje Aalbers, Margriet Koelmans en Annefrouke Dijkstra) zijn in Leeuwarden winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor meisjes. (Foto: Klaas Aalbers).

 

Sybe Klaas en Ybo winnen in Grou
Gepost op: Zaterdag 02 juli @ 21:02:26 (2593 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005  Sybe Klaas en Ybo winnen in GrouSybe Klaas Kappe uit Wommels en Ydo Hoekstra uit Minnertsga zijn in Grou winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor pupillenjongens. (Foto: Ytzen Wassenaar).

 

Zege voor Klasine en Yasmin
Gepost op: Zaterdag 02 juli @ 21:01:08 (1685 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005  Zege voor Klasine en YasminDe d.e.l. –wedstrijd voor pupillenmeisjes in Hitzum is gewonnen door Klasine Huistra (Reduzum) en Yasmin van der Veen (Franeker). (Foto: Betty Blanksma).

 

Trio Jort Strikwerda wint in Gytsjerk
Gepost op: Zaterdag 02 juli @ 21:00:11 (2607 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005  Trio Jort Strikwerda wint in GytsjerkHet partuur Jort Strikwerda (Bolsward), Jelmer Hofstee (Wjelsryp) en Oane Dijkstra (Nes) heeft in Oentsjerk de vrije formatiewedstrijd voor schooljongens op hun naam geschreven. (Foto: Jurjen Dijkstra).

 

Rick Rusticus wint ook in Ternaard
Gepost op: Zaterdag 02 juli @ 20:58:29 (1630 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005 Rick Rusticus (Dronrijp) en Erwin Zijlstra (Easterlittens) toonden zich zaterdag in Ternaard het sterkst bij de pupillenjongens.

 

Verrassende zege partuur Bouma
Gepost op: Vrijdag 01 juli @ 22:58:46 (1693 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005  Verrassende zege partuur BoumaJochum Bouma, Kor Zittema en Taeke Triemstra hebben in Heerenveen voor een grote verrassing gezorgd door de winst op te eisen tijdens de vrije formatie partij voor hoofdklassers. (Foto: archief).

 

De Fûgelflecht wint Provinciale schoolkampioenschap bij de meisjes
Gepost op: Woensdag 29 juni @ 23:11:37 (2289 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005  De Fûgelflecht wint Provinciale schoolkampioenschap bij de meisjesDe Fûgelflecht uit Franeker met de kaatssters Manon Scheepstra, Marloes Blanksma en Lisanne Moraal is woensdagmiddag in Leeuwarden Provinciaal schoolkaatskampioen van de basisscholen geworden.

 

‘t Fonnemint wint Provinciale schoolkampioenschap bij de jongens
Gepost op: Woensdag 29 juni @ 23:10:16 (2080 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005  ’t Fonnemint wint Provinciale schoolkampioenschap bij de jongens 't Fonnemint uit Sint Annaparochie met de kaatsers Krijn Hiemstra, Sjoerd de Jong en Stephan Sijtsma is woensdagmiddag in Leeuwarden Provinciaal schoolkaatskampioen van de basisscholen geworden.

 

Jongens Makkum maatje te groot
Gepost op: Zondag 26 juni @ 21:33:08 (2347 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005 Jongens Makkum maatje te grootTijdens de afdelingspartij voor jongens in Harlingen was Makkum wederom een maatje te groot voor de meeste tegenstanders. (Foto: Peter Broekhuizen).

 

Klasine Huistra wint ook in Weidum
Gepost op: Zondag 26 juni @ 21:30:59 (1926 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005 Klasine Huistra (Reduzum) en Rixt van der Zee (Stiens) zijn in Weidum winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor de pupillenmeisjes.

 

Patrick Scheepstra, Thomas van Zuiden en Gosse Beeksma winnen in Drachten
Gepost op: Zondag 26 juni @ 21:22:10 (1588 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005 De uitnodigingswedstrijd voor schooljongens in Drachten is in de A-klasse gewonnen door het partuur Patrick Scheepstra (Franeker), Thomas van Zuiden (Tjerkwerd) en Gosse Beeksma (Cornjum).

 

Trio Baukje Aalbers wint in Schingen
Gepost op: Zondag 26 juni @ 21:08:44 (1862 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005 Trio Baukje Aalbers wint in SchingenBaukje Aalbers uit Oude Bildtzijl, Rixt Bijlsma uit Stiens en Wiepkje Jorritsma uit Dronrijp zijn Schingen winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor meisjes.

 

Sint Annaparochie wint bij de schoolmeisjes
Gepost op: Zondag 26 juni @ 21:01:22 (2738 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005 Sint Annaparochie wint bij de schoolmeisjes
Sint Annaparochie (Margit de Groot, Lisette Wagenaar en Frieda Visbeek) heeft in Marssum de afdelingswedstrijd voor schoolmeisjes gewonnen. (Foto: Marjan de Groot).

 

Zege voor André Turkstra, Julius Huistra en Hendrik de Boer
Gepost op: Zondag 26 juni @ 20:54:49 (2427 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005 Zege voor André Turkstra, Julius Huistra en Hendrik de BoerAndré Turkstra (Niawier). Julius Huistra (Reduzum) en Hendrik de Boer (Wommels) kwamen na een sterke partij kaatsen in Deinum verdient in de kransen. (Foto: Jelle Bangma).

 

Partuur Ale Mosselman wint 50+ partij in Sint Nicolaasga
Gepost op: Zondag 26 juni @ 20:53:30 (1982 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005 Partuur Ale Mosselman wint 50+ partij in Sint NicolaasgaHet partuur Ale Mosselman (Goutum), Jan Feenstra (Winsum) en Hielke Raukema (Winsum) won zaterdag de 50 + partij in Sint Nicolaasga. (Foto: Jan Buitenga).

 

Trio Dirk Yde Sjaarda wint in Herbaijum
Gepost op: Zondag 26 juni @ 20:52:01 (2196 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005 Dirk Yde Sjaarda (Easterein), Julius de Jong (Ee) en Jan Jelle Jongsma (Huizum) hebben in Herbaijum de traditionele d.e.l. – wedstrijd voor senioren gewonnen.

 

Rik Sloots koning in Dronrijp
Gepost op: Zondag 26 juni @ 20:50:57 (2000 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005 De wedstrijd d.e.l. voor jongens is zondag in Dronrijp gewonnen door het partuur Rik Sloots (Ried), Marco Druif (Berlikum) en Glenn Quarree (Oude Leije).

 

Rutmer van der Meer koning in Berlikum
Gepost op: Zondag 26 juni @ 20:49:44 (2230 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005 Aan de zegereeks van het partuur van Rutmer van der Meer, Jacob en Chris Wassenaar komt voorlopig nog geen eind.

 

Formatie Reinoud Monsma verrast met zege in Sexbierum
Gepost op: Zondag 26 juni @ 20:47:48 (1974 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005 Reinoud Monsma, Gerrit Groen en René Anema hebben in Sexbierum de laatste wedstrijd uit de eerste cyclus bij de heren eersteklassers op hun naam geschreven.

 

Trio Gerben Bootsma winnaar in Wageningen
Gepost op: Zondag 26 juni @ 10:00:41 (2403 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005 Trio Gerben Bootsma winnaar in Wageningen
Op zaterdag 25 juni is de traditionele Bauke Abma-partij verkaatst in Wageningen.

 

Dronrijp piekt op het juiste moment
Gepost op: Zondag 26 juni @ 00:32:54 (3140 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005  Dronrijp piekt op het juiste momentVooraf behoorde Dronrijp tot de favorieten van het Nederlands kampioenschap voor dames en na afloop van de 28ste uitvoering leek dat een juiste inschatting te zijn geweest.

 

Trio Berkepas wint in Holwerd
Gepost op: Zaterdag 25 juni @ 23:09:20 (2081 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005 De uitnodigingswedstrijd voor hoofdklassers in Holwerd is in een overwinning voor Klaas Berkepas, Michel van der Veen en Chris Wassenaar geëindigd.

 

Winst voor Joukje, Anita en Nynke
Gepost op: Zaterdag 25 juni @ 22:58:25 (1820 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005  Winst voor Joukje, Anita en NynkeJoukje Kuperus (Dronrijp), Anita Kant (Jirnsum) en Nynke Sinnema (Grou) bleken zaterdag in Hijum het sterkste drietal bij de schoolmeisjes. (Foto: Marjan de Groot).

 

Partuur Arnold Terpstra zegeviert in Wijtgaard
Gepost op: Zaterdag 25 juni @ 22:52:13 (2191 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005 De vrije formatiewedstrijd voor de heren senioren in Wijtgaard is zaterdag gewonnen door de formatie Arnold Terpstra, Theo Postma en Rein Tempel (allen afkomstig uit Leeuwarden).

 

Meindert Attema prins in Tzum
Gepost op: Zaterdag 25 juni @ 22:42:21 (1764 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005 Meindert Attema uit Ferwoude en Jelle Attema uit Idsegahuizum hebben in Tzum de eerste prijs gewonnen bij de jaarlijkse d.e.l. – wedstrijd voor pupillenjongens.

 

Chris, Pier en Wilco winnen in Tytsjerk
Gepost op: Zaterdag 25 juni @ 22:37:22 (1625 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2005 Chris Outhuijse (Franeker), Pier Hibma (Wons) en Wilco Palstra (Bolsward) kwamen zaterdag in Tytskerk in de kransen.

 

Trio Yde Klaas Dijkstra wint in Wijnaldum