Welkom op de website van www.kaatsen.nlFrythermoYour DJ
Home  ·  Nieuwsarchief  

   Menu
Home
Nieuwsarchief
Web Links
Spelregels
Parturen 2017
Gastenboek

   Websponsors
Middelsee schilders
Your-DJ
Laanstra en Roersma
Opel Deinum Franeker
Copy service
Van Smeden IJzerwaren en Gereedschappen
Bouwbedrijf Bruinsma
Nijholt

   Agenda
  Ma Di Wo Do Vr Za Zo
>     01 02 03 04 05
> 06 07 08 09 10 11 12
> 13 14 15 16 17 18 19
> 20 21 22 23 24 25 26
> 27 28 29 30      



Agenda deze week:

Maandag, november 20
Evenement start om 09:00 WK-kaatsen
Dinsdag, november 21
Evenement start om 09:00 WK-kaatsen
Woensdag, november 22
Evenement start om 09:00 WK-kaatsen
Donderdag, november 23
Evenement start om 09:00 WK-kaatsen
Vrijdag, november 24
Evenement start om 09:00 WK-kaatsen
Zaterdag, november 25
Evenement start om 09:00 WK-kaatsen



Zoek agenda door op...



Agenda van vandaag:

09:00
Evenement start om 09:00 WK-kaatsen

Webalizer web stats

Onderwerpen > Wedstrijduitslagen > Wedstrijduitslagen 2006
Wedstrijduitslagen 2006Wedstrijduitslagen
 

FBA sluit seizoen af in Hank Dussen
Gepost op: Maandag 18 september @ 22:58:17 (3195 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006


Jan Veenstra uit Apeldoorn, Wim van der Meer uit Goirle en Tom Twerda uit Putten zijn zondag in Hank Dussen winnaar geworden van de laatste d.e.l. - wedstrijd van het seizoen. (Foto: Johan Sikkema).


 

Simon Minnesma sluit kaatsjaar met koningschap op Oldehovepartij af
Gepost op: Zondag 17 september @ 21:21:08 (3426 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006


De aandacht ging vandaag op de Oldehovedag uit naar de mogelijke winnaars van het jaarklassement en voor Simon Minnesma, Tjitte Bonnema en Peter de Boer was dat een uitgelezen kans om met een drietal goede partijen op de krans af te stevenen.

 

Trio Piter Postma winnaar Cees Tijssen-partij
Gepost op: Zondag 17 september @ 18:47:15 (3381 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006
 Trio Piter Postma winnaar Cees Tijssen-partij

Het partuur van Piter Postma uit Cornjum, Simon Nijkamp uit Harlingen en Kevin Hoekstra uit Hitzum heeft in Dronrijp beslag weten te leggen op de eerste prijs bij de d.e.l. – wedstrijd voor schooljongens. (Foto: Harm Kooistra).

 

Chris Wassenaar “koninklijk” in Marssum
Gepost op: Zondag 10 september @ 21:02:53 (3415 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006


De laatste vrije formatie wedstrijd van het seizoen 2006 is in een zege geëindigd voor het partuur van Rutmer van der Meer, Jacob en Chris Wassenaar.

 

Trio Ilse Arendz winnaar in Marssum
Gepost op: Zaterdag 09 september @ 22:05:44 (3467 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006


Het partuur van Ilse Arendz, Imke van der Leest en Afke Hijlkema is in Marssum winnaar geworden van uitnodingswedstrijd voor de dames hoofdklasse. (Foto: Henk Hempenius).

 

René Anema koning in Mantgum
Gepost op: Zaterdag 09 september @ 22:04:39 (3516 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006


Gerrit Groen, René Anema en Willem Rienks hebben in Mantgum de laatste vrije formatiewedstrijd van het seizoen voor eersteklassers op hun naam geschreven. (Foto: Anna Christien Piebenga).

 

Trio René Janse geeft afscheid fleur
Gepost op: Maandag 04 september @ 07:37:14 (3443 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006


Het partuur van René Janse (Groningen), Durk van der Meer (Grou) en André Iedema (Menaldum) heeft zondag in Reduzum de vrije formatie wedstrijd voor senioren op hun naam geschreven. (Foto: P. Elzinga).

André, Durk en René prima weekend!

 

Trio Géjanna Buma wint ook in Huizum
Gepost op: Zondag 03 september @ 23:14:02 (3303 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006


De formatie van Géjanna Buma, Debora Oosterman en Afke Hijlkema boekte zondag in Huizum de twaalfde zege van het seizoen. (Foto: Henk Hempenius).

 

Cornelis Terpstra tekent voor koningschap in Pingjum
Gepost op: Zondag 03 september @ 22:30:37 (3713 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006


Jochum Bouma, Herman Sprik en Cornelis Terpstra hebben in Pingjum de formatie van Johan van der Meulen, Kor Zittema en Taeke Triemstra van de zege afgehouden.

 

Wedstrijd schooljongens gestaakt wegens regen
Gepost op: Zondag 03 september @ 22:20:24 (3763 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006


De d.e.l. – wedstrijd voor schooljongens te Dronrijp is zondag na de eerste omloop gestaakt. (Foto: Harm Kooistra).

 

Géjanna Buma “koninklijk” in Makkum
Gepost op: Zaterdag 02 september @ 23:03:53 (3327 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006


De formatie van Géjanna Buma, Debora Oosterman en Afke Hijlkema behaalde zaterdag in Makkum alweer de elfde zege van het seizoen. (Foto: Henk Hempenius).

 

Trio Klaas Berkepas winnaar in Morra
Gepost op: Zaterdag 02 september @ 20:17:08 (3302 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006


De formatie Klaas Berkepas, Pieter Scharringa en Daniël Iseger behaalde zaterdag in Morra de eerste zege van het seizoen. (Foto: Richard Miedema).

 

Reinoud Monsma koning in Holwerd
Gepost op: Zaterdag 02 september @ 20:15:57 (3755 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006
Reinoud Monsma uit Tzummarum, Wilco Rinia uit Makkum en Peter de Boer uit Franeker hebben zaterdag in Holwerd de uitnodigingswedstrijd voor eersteklassers op hun naam geschreven.

 

Martijn Olijnsma wint ook in Stiens
Gepost op: Zaterdag 02 september @ 20:14:56 (2792 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006


Martijn Olijnsma uit Hijum, Cees de Boer uit Wommels en Jouke Bosje uit Wjelsryp hebben in Stiens de slotpartij van het seizoen op hun naam geschreven.

Martijn Olijnsma laatste winnaar van het seizoen!

 

Trio René Janse wint in Easterein
Gepost op: Zaterdag 02 september @ 20:13:59 (3220 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006


Het partuur van René Janse uit Groningen, Durk van der Meer uit Grou en André Iedema uit Menaldum kwam zaterdag in Easterein als winnaar uit de bus. (Foto: Klaas Pompstra).

 

Wiljo, Willy en Marjette laatste winnaars 2006
Gepost op: Zaterdag 02 september @ 20:12:52 (2941 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006


Wiljo Sybrandy uit Goënga, Willy van der Ende uit Menaldum en Marjette Tuinenga uit Berlikum kwamen in Stiens in de kransen. (Foto: Hans Zwart).

 

Trio Iris van der Veen winnaar in Ferwert
Gepost op: Maandag 28 augustus @ 14:32:43 (3201 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006
Iris van der Veen uit Franeker, Grada van der Schoot uit Sexbierum en Manon Scheepstra uit Franeker kwamen zaterdag in Ferwert in de kransen.

 

Trio Klaske de Jong krijgt revanche in IJsbrechtum
Gepost op: Zondag 27 augustus @ 22:46:52 (3480 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006


Het partuur van Klaske de Jong, Sjoukje Visser en Aukje van Kuiken heeft voor de eerste maal een vrije formatiewedstrijd in de hoofdklasse weten te winnen. (Foto: Henk Hempenius).

 

Partuur Bouwe van der Veer wint in Herbaijum
Gepost op: Zondag 27 augustus @ 22:26:03 (3499 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006


Het partuur van Bouwe van der Veer uit Winsum, Johannes Hilarides uit Sint Jacobiparochie en Piet de Groot uit Midlum heeft in Herbaijum de laatste wedstrijd van de heren 50+ gewonnen. (Foto: Aukje van der Veer).

 

Trio Rutmer van der Meer wint op sloffen Van Aisma partij
Gepost op: Zondag 27 augustus @ 22:17:22 (3506 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006


Het partuur van Rutmer van der Meer, Jacob en Chris Wassenaar heeft zondag in Beetgum met veel machtsvertoon de Van Aisma partij op hun naam geschreven. (Foto: Richard Miedema).

 

Trio Annefrouke Dijkstra sterkste in Tzummarum
Gepost op: Zondag 27 augustus @ 22:11:13 (2930 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006
Annefrouke Dijkstra uit Oude Bildtzijl, Joutsen Okkema uit Easterein en Maaike Wind uit Pingjum behaalden zondag in Tzummarum de zege opj de d.e.l. – wedstrijd voor de dames senioren.

 

Partuur Dirk Wierstra wint bij heren 30+
Gepost op: Zondag 27 augustus @ 22:10:20 (3128 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006


Het partuur van Piet Zondervan uit Jorwert, Jacob Kamstra uit Franeker en Dirk Wierstra uit Leeuwarden kwam zondag in Franeker als winnaars uit de bus. (Foto: Anke Bootsma).

 

Hessel en Tjitte winnen in Minnertsga
Gepost op: Zondag 27 augustus @ 22:09:13 (3147 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006


De laatste wedstrijd voor de pupillenjongens van het seizoen 2006 is gewonnen door Hessel Braaksma uit Menaldum en Tjitte Folkertsma uit Wons. (Foto: Cornelis Jensma).

 

Trio Johan Abma winnaar in Makkum
Gepost op: Zondag 27 augustus @ 22:08:09 (3156 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006


Johan Abma, Karel Nijman en Jan-Sjoerd Tolsma hebben in Makkum de vrije formatie wedstrijd voor eersteklassers op hun naam geschreven. (Foto: Warren van der Veen).

 

Doutsen en Richtsje winnen in Peins
Gepost op: Zondag 27 augustus @ 22:07:11 (2995 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006


Doutsen Punter uit Ried en Richtsje Strikwerda uit Spannum kwamen in Peins in de kransen.

Nazit in Peins

 

Trio Elmar Pieterse wint in Drachten
Gepost op: Zondag 27 augustus @ 09:56:35 (3089 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006
Het partuur van Elmar Pieterse uit Wjelsryp, Gosse Beeksma uit Cornjum en Jeroen Westra uit Sint Annaparochie heeft in Drachten de vrije formatie wedstrijd voor schooljongens op hun naam geschreven.

 

Feite de Haan koning in Wommels
Gepost op: Zaterdag 26 augustus @ 22:33:13 (3503 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006


Feite de Haan uit Easterein, René Anema uit Balk en Willem Rienks uit Wageningen kwamen zaterdag in Wommels als winnaars uit de bus.

Feite de Haan "koninklijk" in Wommels

 

Trio Simon Minnesma wint Van Aisma uitnodigingspartij
Gepost op: Zaterdag 26 augustus @ 22:08:24 (3322 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006


De veelwinnende Kor Zittema – nu al veertien kransen – sleepte in eigen dorp Simon Minnesma en Auke van der Graaf mee op zijn zegetocht. (Foto: Richard Miedema).

 

Partuur Rudolf Soepboer wint in Leeuwarden
Gepost op: Zaterdag 26 augustus @ 22:07:01 (3234 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006


Het partuur van Rudolf Soepboer uit Holwerd, Steven de Bruin uit Tzummarum en Pieter Jan Plat uit Sint Annaparochie heeft in Leeuwarden de d.e.l. – wedstrijd voor jongens gewonnen. (Foto: Sieta Plat).

 

Trio Tea Kingma wint in Zurich
Gepost op: Zaterdag 26 augustus @ 22:05:58 (3240 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006


Tea Kingma uit Sint Jacobiparochie, Joutsen Okkema uit Easterein en Renske Terwisscha van Scheltinga uit Reahûs zijn zaterdag in Zurich winnaar geworden van de vrije formatie wedstrijd voor de dames senioren. (Foto: Marjan de Groot).

 

Kransen voor Bart Reijenga en Patrick Nauta
Gepost op: Zaterdag 26 augustus @ 22:04:54 (3451 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006


In Wjelsryp was een d.e.l. – wedstrijd voor welpen-jongens. (Foto: Ernst Hiemstra).

 

Klasine Huistra wint laatste krans van het seizoen
Gepost op: Zaterdag 26 augustus @ 22:03:49 (3910 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006


Klasine Huistra uit Reduzum en Elina Hiemstra uit Sint Annaparochie hebben in Deinum de laatste wedstrijd van het seizoen bij de pupillenmeisjes gewonnen. (Foto: Ernst Hiemstra).

 

Trio Mariska Hoogland sterkste in Weidum
Gepost op: Zaterdag 26 augustus @ 22:02:56 (3960 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006


Het partuur van Mariska Hoogland uit Beetgumermolen, Annemiek Korf uit Sint Annaparochie en Mariska de Vries uit Menaldum kwamen zaterdag in Weidum als winnaars uit de bus.

 

Jeske en Marrit winnen in Sint Annaparochie
Gepost op: Zaterdag 26 augustus @ 22:01:49 (3070 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006


Jeske de Boer uit Akkrum en Marrit Zeinstra uit Peins zijn in Sint Annaparochie winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor welpen-meisjes. (Foto: A.P. Kingma).

 

Aukje van Kuiken koningin op Van Aisma partij
Gepost op: Vrijdag 25 augustus @ 20:43:55 (3472 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006


Linda Terpstra, Anna-Lynn Wijbenga en Aukje van Kuiken hebben in Beetgum de uitnodigingspartij voor de dames hoofdklasse op hun naam geschreven. (Foto: Henk Hempenius).

 

Chris Wassenaar koning op Jan Timmerpartij
Gepost op: Zondag 20 augustus @ 22:33:46 (3246 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006


De formatie van Rutmer van der Meer, Jacob en Chris Wassenaar kwam zondag in Kimswerd als winnaar uit de bus op de traditionele vrije formatie wedstrijd voor hoofdklassers.

 

Trio Géjanna Buma boekt fraaie zege in Akkrum
Gepost op: Zondag 20 augustus @ 22:02:25 (2721 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006


Het partuur van Géjanna Buma, Debora Oosterman en Afke Hijlkema heeft zondag in Akkrum een fraaie zege behaald op de vrije formatie wedstrijd voor de dames hoofdklasse. (Foto: Henk Hempenius).

 

Gouden horloges voor trio Feite de Haan
Gepost op: Zondag 20 augustus @ 21:38:48 (3087 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006


Het partuur van Feite de Haan uit Easterein, René Anema uit Balk en Willem Rienks uit Wageningen heeft in Vrouwenparochie de vrije formatie wedstrijd voor heren senioren op hun naam geschreven. (Foto: Laas Bonnema).

 

Melissa en Pytrik winnen in Easterlittens
Gepost op: Zondag 20 augustus @ 21:19:58 (2664 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006


Melissa Rianne Hiemstra uit Stiens en Pytrik Visser uit Sexbierum behaalden in Easterliitens zondag de eerste prijs bij de pupillenmeisjes. (Foto's Marjan Feenstra).

 

Martijn Olijnsma wint ook in Stiens
Gepost op: Zondag 20 augustus @ 21:18:47 (3215 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006


Martijn Olijnsma uit Hijum, Sjoerd van der Meer uit Dronrijp en Hans Wassenaar uit Tzummarum kwamen zondag in Stiens bij de d.e.l. – wedstrijd voor jongens als winnaars uit de bus.

 

Trio Jappie Wagenaar wint bij heren 30+
Gepost op: Zondag 20 augustus @ 21:17:44 (3249 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006


Jappie Wagenaar uit Beetsterzwaag, Gerard van Malsen uit Makkum en Klaas Dijkstra uit Feanwâlden hebben in Midlum de d.e.l. – wedstrijd voor de heren 30+ op hun naam geschreven. (Foto: Arjen Nauta).

 

Kransen voor Jelle en Jan-Bauke
Gepost op: Zondag 20 augustus @ 21:16:39 (2522 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006


Jelle Scharringa uit Wjelsryp en Jan-Bauke Tolsma uit Arum hebben in Dronrijp de d.e.l. – wedstrijd voor pupillenjongens op hun naam geschreven. (Foto: Harm Kooistra).

 

Formatie Jildou Jorritsma wint bij schoolmeisjes
Gepost op: Zondag 20 augustus @ 21:15:36 (2631 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006


Jildou Jorritsma uit Easterein, Anke Winkel uit Hijum en Lyanne van Rijn uit Deinum zijn in Sint Annaparochie winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor schoolmeisjes.

 

Jesse en Marten winnen in Heerenveen
Gepost op: Zondag 20 augustus @ 21:14:24 (2848 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006


Jesse Rinia uit Makkum en Marten Bergsma uit Minnertsga toonden zich zondag in Heerenveen het sterkste partuur bij de welpen-jongens. (Foto's Jappie Dijkstra).

 

Weer krans voor Lilijan Kingma
Gepost op: Zondag 20 augustus @ 21:13:06 (2902 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006


Lilijan Kingma uit Sint Annaparochie blijft het uitstekend doen bij de welpen-meisjes. (Foto's Fetze Kooistra).

 

Trio Rianne Dorst winnaar in Raerd
Gepost op: Zondag 20 augustus @ 21:12:00 (3460 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006


Het partuur van Rianne Dorst uit Sint Jacobiparochie, Mariska Hoogland uit Beetgumermolen en Sanne Velsma uit Dronrijp kwam zondag in Raerd in de kransen. (Foto's Baukje Bergsma).

 

Renze Pieter Hiemstra koning in Achlum
Gepost op: Zaterdag 19 augustus @ 21:19:16 (3225 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006


Rutger van der Meer uit Delfstrahuizen, Renze Pieter Hiemstra uit Sint Jacobiparochie en Jan Hospes uit Groningen pakten zaterdag in Achlum de zege bij de eersteklassers.

 

Trio Jouke de Roos wint bij heren 50+
Gepost op: Zaterdag 19 augustus @ 21:12:56 (3017 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006


Jouke de Roos uit Luttelgeest, Jan Tuinier uit Makkum en Anno Miedema uit Stiens kwamen zaterdag in Buitenpost in de kransen bij de heren 50+. (Foto: Johan Sikkema).

 

Johan van der Meulen stelt thuispubliek niet teleur
Gepost op: Zaterdag 19 augustus @ 20:37:33 (2747 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006


De hoofdklassenpartij in Damwoude werd een nipte overwinning voor Johan van der Meulen, Kor Zittema en Taeke Triemstra.

 

Trio Martijn Olijnsma wint in Berlikum
Gepost op: Zaterdag 19 augustus @ 20:34:26 (2574 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006


Kaatsvereniging Berlikum organiseerde zaterdag een d.e.l. wedstrijd voor jongens en 2e jaars schooljongens. (Foto: Fedde van der Graaf).

 

Verrassende zege trio Linda Terpstra
Gepost op: Zaterdag 19 augustus @ 20:32:20 (2757 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006


Het partuur van Linda Terpstra, Ingrid de Haan en Judy Bergsma heeft op de hoofdklassenpartij in Goënga verrassend toegeslagen. (Foto: Henk Hempenius).

 

Klasine Huistra en Nynke Dijkstra sterkste partuur in Driesum
Gepost op: Zaterdag 19 augustus @ 20:30:23 (2308 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006
Klasine Huistra uit Reduzum en Nynke Dijkstra uit Nes kwamen zaterdag in Driesum in de kransen.

 

Formatie Annemiek Korf wint in Dronrijp
Gepost op: Zaterdag 19 augustus @ 20:29:25 (2287 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006


De formatie Annemiek Korf uit Sint Annaparochie, Bettie Punter uit Ried en Gérieke de Groot uit Sint Annaparochie zijn zaterdag in Dronrijp winnaar geworden van de d.e.l. –wedstrijd voor dames senioren met deelname van derde jaars meisjes. (Foto: Harm Kooistra).

 

Lusanne en Eline winnen in Ternaard
Gepost op: Zaterdag 19 augustus @ 20:28:15 (2336 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006


Lusanne Klaver uit Minnertsga en Eline Hiemstra uit Sint Annaparochie kwamen zaterdag in Ternaard in de kransen. (Foto: Aukje Bouma).

 

Zege voor Franke Jongboom en Patrick Nauta
Gepost op: Zaterdag 19 augustus @ 20:26:56 (2163 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006
De d.e.l. – wedstrijd voor pupillenjongens met deelname van tweede jaars welpen in Workum is zaterdag gewonnen door Franke Jongboom uit Dronrijp en Patrick Nauta uit Berlikum.

 

Formatie Marije Hiemstra winnaar in Reduzum
Gepost op: Zaterdag 19 augustus @ 20:25:59 (2195 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006
Marije Hiemstra uit Easterein, Janny Visser uit Sexbierum en Jildou Jorritsma uit Easterein hebben in Reduzum de d.e.l. – wedstrijd voor meisjes met deelname van 2e jaars schoolmeisjes op hun naam geschreven.

 

Trio Erik de Groot wint in Bolsward
Gepost op: Zaterdag 19 augustus @ 20:24:57 (2208 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006
 Hijum blijft op koers

Het partuur van Erik de Groot uit Franeker, Willem Heeringa uit Tzummarum en Meindert Attema uit Ferwoude is zaterdag in Bolward winnaar geworden van de wedstrijd d.e.l. voor schooljongens met deelname van 2e jaars pupillenjongens.

 

Holwerd sterkste op revanche Freule partij
Gepost op: Woensdag 16 augustus @ 21:39:30 (2996 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006
 Hijum blijft op koers

Holwerd met de kaatsers Gert-Anne van der Bos, Rudolf Soepboer en Wijnand de Boer is woensdag in Jellum winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor jongens beter bekend als de Revanche van de Freule. (Foto: Hessel van der Bos).

 

Miranda Scheffer koningin in Ried
Gepost op: Maandag 14 augustus @ 14:28:51 (2897 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006


Rita de Valk uit Deinum, Jannine Klaver uit Minnertsga en Miranda Scheffer uit Menaldum kwamen zondag in Ried bij de dames senioren als winnaars naar voren.

 

Trio Maaike Joostema winnaar in Pingjum
Gepost op: Maandag 14 augustus @ 10:32:18 (2628 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006


De formatie van Maaike Joostema, Imke van der Leest en Fenna Zeinstra behaalde zondag in Pingjum de derde zege van het seizoen. (Foto: Henk Hempenius).

 

Jesse en Herre winnen in Wijnaldum
Gepost op: Maandag 14 augustus @ 09:37:00 (2247 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006


Jesse Rinia uit Makkum en Herre de Vries uit Minnertsga pakten in Wijnaldum de eerste prijs bij de welpen-jongens. (Foto: Jan van der Schoot).

 

Sint Annaparochie wint in Oude Bildtzijl
Gepost op: Maandag 14 augustus @ 09:23:07 (2915 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006


De laatste afdelingswedstrijd voor schooljongens van het seizoen 2006 is gewonnen door de kaatsvereniging St. Anne Trije Spul is út. (Foto: Sietse Keizer).

 

Formatie Age Sikma wint in Damwoude
Gepost op: Maandag 14 augustus @ 09:01:42 (2219 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006
Age Sikma uit Aldtsjerk, Jappie de Boer uit Dronrijp en Marco Lautenbach uit Amsterdam kwamen zondag in Damwoude als winnaars uit de strijd.

 

Trio Feike Melchers wint in Sexbierum
Gepost op: Maandag 14 augustus @ 08:50:47 (2597 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006
De laatste vrije formatie wedstrijd van het seizoen voor de jongens is gewonnen door het partuur van Feike Melchers uit Wons, Rudolf Soepboer uit Holwerd en Martijn Olijnsma uit Hijum.

 

Trio Pieter Vogels winnaar in Bolsward
Gepost op: Maandag 14 augustus @ 08:17:34 (2966 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006


De Rabo uitnodigingswedstrijd voor heren eersteklassers in Bolsward is zondag in een zege geëindigd voor het partuur van Pieter Vogels, Marten Hiemstra en Jan Hospes.

 

Jochum Bouma wordt koning van de Gouden Willem Partij
Gepost op: Zondag 13 augustus @ 22:15:22 (2694 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006


De kersverse formatie van Jochum Bouma, Herman Sprik en Cornelis Terpstra heeft vandaag in Menaldum de Gouden Willem Partij gewonnen. (Foto: Ytzen Wassenaar).

 

Gelegenheidspartuur wint op sloffen van PC-winnaars
Gepost op: Zondag 13 augustus @ 22:11:33 (2886 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006
Tien overwinningen hadden Johan van der Meulen, Kor Zittema en Taeke Triemstra al op zak, met daarbij inbegrepen Dronrijp, De Masters en de PC.

 

Formatie Margit de Groot sterkste in Wytgaard
Gepost op: Zondag 13 augustus @ 20:54:10 (2896 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006


Het partuur van Margit de Groot (Sint Annaparochie), Joukje Kuperus (Dronrijp) en Lisette Wagenaar (Sint Annaparochie) heeft in Wytgaard de vrije formatie wedstrijd voor meisjes op haar naam geschreven. (Foto: Marjan de Groot).

 

Trio Cees de Boer wint in Jorwert
Gepost op: Zondag 13 augustus @ 20:46:09 (2572 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006
Cees de Boer uit Wommels, Danny Roos uit Easterein en Arnold Zijlstra uit Tzummarum zijn zondag in Jorwert winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor jongens.

 

Kransen voor Sjoukje en Sanne
Gepost op: Zondag 13 augustus @ 18:00:05 (2265 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006


Sjoukje Maeike Braam uit Beetgumermolen en Sanne Rixt Jorritsma uit Easterein kwamen zondag in Schalsum bij de welpen-meisjes als winnaars uit de bus. (Foto: Liesbeth Bruinsma).

 

Trio Evert Siderius sterkste bij heren 50+
Gepost op: Zondag 13 augustus @ 11:21:59 (2098 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006


Met slechts drie eersten tegen is de d.e.l. – wedstrijd voor de heren 50+ in Goutum een prooi geworden voor het partuur van Evert Siderius uit Ried, Simon de Groot uit Midlum en Jan Feenstra uit Winsum. (Foto: Wim Bosklopper).

 

Daniël Iseger koning in Dokkum
Gepost op: Zaterdag 12 augustus @ 23:32:10 (2888 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006


Bijloten, winnen en ook nog uitgeroepen worden tot koning van de partij.

Daniël Iseger op archief foto.

 

Trio Reinoud Monsma wint in Beetgum
Gepost op: Zaterdag 12 augustus @ 23:11:17 (2473 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006

Reinoud Monsma uit Tzummarum, Marten Hiemstra uit Ried en Alle Jan Anema uit Reduzum kwamen in Beetgum als winnaars uit de bus.

 

Margriet en Anke winnen in Easterein
Gepost op: Zaterdag 12 augustus @ 22:23:55 (2279 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006


Margriet Bakker uit Winsum en Anke Winkel uit Hijum zijn in Easterein winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor schoolmeisjes. (Foto: Klaas Pompstra).

 

Arnold Terpstra koning in Kollum
Gepost op: Zaterdag 12 augustus @ 22:16:03 (3199 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006


Uit een lijst van 13 parturen kwamen Arnold Terpstra (Leeuwarden), Theo Postma (Leeuwarden) en Marco Lautenbach (Amsterdam) in Kollum als winnaars uit de bus. (Foto: Gerda van der Meer).

 

Trio Gerrit-Jan Duiven wint na zware strijd
Gepost op: Zaterdag 12 augustus @ 19:14:57 (2659 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006


De vrije formatiewedstrijd voor schooljongens in Hallum is gewonnen door Gerrit Jan Duiven (Hartwerd), Hendrik Kootstra (Minnertsga) en Bauke Triemstra (Sint Jacobiparochie). (Foto: Jurjen van der Schaaf).

 

Meisjes Sint Annaparochie krijgen revanche in Schettens
Gepost op: Zaterdag 12 augustus @ 18:12:45 (2423 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006


De revanche van de Ald-Meiers partij in Schettens is zaterdag gewonnen door Margit de Groot, Lisette Wagenaar en Annemiek Korf van Sint Annaparochie.
(foto: Lijkle Spijksma).

 

Tzummarum wint laatste afdelingswedstrijd van het seizoen
Gepost op: Zaterdag 12 augustus @ 17:57:30 (2829 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006


Het afdelingspartuur van “VVV” Tzummarum met de kaatsers Johannes van der Veen, Stef de Graaf en Willem Heeringa heeft zaterdag in Berlikum beslag weten te leggen op de eerste prijs. (Foto's Fedde van der Graaf).

 

Linda Terpstra koningin in Menaldum
Gepost op: Vrijdag 11 augustus @ 20:00:00 (2543 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006


Het partuur van Linda Terpstra, Bianca van der Veen en Aukje van Kuiken is vrijdag in Menaldum winnaar geworden van de uitnodigingspartij voor de dames hoofdklasse. (Foto: Henk Hempenius).

 

Weer krans voor Lilijan Kingma
Gepost op: Maandag 07 augustus @ 11:22:13 (2441 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006


Lilijan Kingma uit Sint Annaparochie en Everdyna de Haan uit Wier behaalden zondag in Hallum de zege bij de welpne-meisjes. (Foto: A.P. Kingma).

 

Zege voor Pieter van der Schoot en Evert Pieter Tolsma
Gepost op: Maandag 07 augustus @ 00:06:13 (2570 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006


Pieter van der Schoot uit Sexbierum en Evert Pieter Tolsma uit Winsum waren zondag in Weidum het sterkste partuur bij de welpen-jongens. (Foto: Jan van der Schoot).

 

Taeke Triemstra prolongeert koningsschap in Witmarsum
Gepost op: Zondag 06 augustus @ 22:13:19 (2700 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006


Het partuur van Johan van der Meulen, Kor Zittema en Taeke Triemstra boekte in Witmarsum op de befaamde Haije Rijpma partij alweer de tiende zege van het seizoen.

 

Jelle Scharringa en Tjitse Ben Hoekstra winnen bij pupillenjongens
Gepost op: Zondag 06 augustus @ 21:31:08 (2533 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006


Jelle Scharringa uit Wjelsryp en Tjitse Ben Hoekstra uit Achlum hebben zondag in Tzummarum de d.e.l. – wedstrijd voor pupillenjongens op hun naam geschreven. (Foto: Cornelis Kappe).

 

Achste zege voor trio Géjanna Buma
Gepost op: Zondag 06 augustus @ 21:05:29 (2651 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006


De formatie van Géjanna Buma, Debora Oosterman en Afke Hylkema behaalde vanmiddag op een zonnig Sonnenborgh de zege bij de dames hoofdklasse. (Foto: Henk Hempenius).

 

Eerste zege van trio Pieter van Althuis
Gepost op: Zondag 06 augustus @ 21:04:33 (2730 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006


Het partuur van Pieter van Althuis (Peins), Bauke van der Graaf (Berlikum) en Simke Altenburg (Tirns) heeft in Wergea de vrije formatie wedstrijd voor de heren senioren op hun naam geschreven. (Foto: Frans Slaterus).

 

Plaatselijke favoriet wint in eigen stad
Gepost op: Zondag 06 augustus @ 21:03:19 (2206 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006


Roel Venema uit Bolsward, Ludwig Seerden uit Franeker en Karst Tamminga uit Turns pakten zondag in Bolsward de zege bij de 30+.

 

Kransen voor Geke de Boer en Klaasje Trynke Braam
Gepost op: Zondag 06 augustus @ 21:01:37 (2837 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006


Geke de Boer uit Wergea en Klaasje Trynke Braam uit Beetgumermolen zijn zondag in Mantgum eerste geworden bij de pupillenmeisjes.

 

Trio Mariska Hoogland winnaar in Hurdegaryp
Gepost op: Zondag 06 augustus @ 21:00:25 (2745 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006


Mariska Hoogland (Beetgumermolen),Willy van der Ende (Menaldum) en Rixt Bijlsma (Stiens) zijn in Hurdegaryp winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor meisjes. (Foto: Kees van der Veen).

 

Bauke Triemstra wint in eigen woonplaats
Gepost op: Zondag 06 augustus @ 20:59:07 (2584 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006


Het partuur van Bauke Triemstra uit Sint Jacobiparochie, Fokke Jan Kooistra uit Hartwerd en Jelmer Westra uit Berlikum behaalden zondag in Sint Jacobiparochie de winst bij de schooljongens. (Foto’s: Jan Bonefaas).

 

Trio Thijs Houtsma winnaar heren 50+
Gepost op: Zondag 06 augustus @ 20:55:58 (2607 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006


De formatie van Thijs Houtsma (Westhoek), Jan Sijtsinga (Heerenveen) en Bert Veldman (Leeuwarden) waren in Bolsward de besten bij de heren 50+.

 

Feiko Broersma koning op generale Freule partij
Gepost op: Zondag 06 augustus @ 20:53:34 (2856 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006


Easterlittens met de kaatsers Grietzen Broersma, Knilles van der Burg en Feiko Broersma is Franeker winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor jongens. (Foto: A. Bootsma).

 

Formatie Johan Abma wint in Franeker
Gepost op: Zaterdag 05 augustus @ 22:14:36 (2823 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006
Het partuur van Johan Abma uit Goënga, Bauke van der Graaf uit Berlikum en Simke Altenburg uit Tirns heeft in Franeker de uitnodigingswedstrijd voor de eersteklassers op hun naam geschreven.

 

Holwerd winnaar in Witmarsum
Gepost op: Zaterdag 05 augustus @ 21:40:34 (2833 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006


Holwerd met de kaatsers Mathijs van der Velde, Gert-Anne van der Bos en Rudolf Soepboer, de Freule winnaar van 2005 behaalde zaterdag in Witmarsum de zege op de traditionele Pier Elgersma partij. (Foto: H. Sjollema).

 

Ald-Meiers Partij krijgt mooie winnaar in Goënga
Gepost op: Zaterdag 05 augustus @ 20:27:25 (3330 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006


Wiljo Sybrandy en Marije van der Meer hebben zaterdag in Hitzum onder ideale weersomstandigheden de Ald-Meiers Partij op hun naam geschreven.

 

Trio Bauke Triemstra wint na zware strijd
Gepost op: Zaterdag 05 augustus @ 20:06:18 (2731 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006


Bauke Triemsma uit Sint Jacobiparochie, Chris Hoekstra uit Spannum en Maikel Hottinga hebben in Britsum de uitnodigingswedstrijd voor schooljongens op hun naam geschreven. (Foto: Gerrit Torensma).

 

Kransen voor Hermine en Annelien
Gepost op: Zaterdag 05 augustus @ 19:56:45 (2196 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006


De uitnodigingswedstrijd voor pupillenmeisjes in Ternaard is in een zege geëindigd voor Hermine Sytema uit Deinum en Annelien Broersma uit Easterlittens. (Foto:Ymkje Broersma).

 

Jelle Scharringa en Patrick Amels winnen in Arum
Gepost op: Zaterdag 05 augustus @ 19:52:24 (2660 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006



Jelle Scharringa uit Wjelsryp en Patrick Amels uit Harlingen zijn zaterdag in Arum winnaar geworden van de uitnodigingswedstrijd voor pupillenjongens.

 

Afke Hijlkema koningin Tjerk Hiddespartij
Gepost op: Zondag 30 juli @ 22:13:32 (2373 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006


Uit een lijst van twaalf parturen pakte de formatie van Géjanna Buma, Debora Oosterman en Afke Hijlkema de winst op de vrije formatie wedstrijd te Sexbierum. (Foto: Henk Hempenius).

 

Trio Klaas Berkepas verrast met zege op generale PC
Gepost op: Zondag 30 juli @ 21:35:21 (2856 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006


Het partuur van Klaas Berkepas, Jan Willem van Beem en Auke van der Graaf heeft zondag in Arum een zeer verrassende overwinning geboekt.

 

Sint Annaparochie wint generale Ald-Meiers partij
Gepost op: Zondag 30 juli @ 20:12:30 (2680 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006


Uit een lijst van 12 parturen heeft Sint Annaparochie (Margit de Groot, Annemiek Korf en Lisette Wagenaar) in Minnertsga de afdelingswedstrijd voor meisjes gewonnen. (Foto: Marjan de Groot).

 

Trio Teake Koster sterkste bij de 50+
Gepost op: Zondag 30 juli @ 20:09:04 (2386 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006


In Sint Jacobiparochie ging de eerste prijs bij de heren 50+ naar het partuur van Teake Koster uit Harlingen, Jan Sijtsinga uit Heerenveen en Bouwe van der Veer uit Winsum. (Foto: Jan Bonefaas).

 

Formatie Erik Bakker wint bij heren 30+
Gepost op: Zondag 30 juli @ 20:07:58 (2988 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006

Erik Bakker (Oosterbierum), Andries Smink (Makkum) en Joop Bierma (Westhoek) behaalden zondag in Sint Jacobiparochie de winst bij de heren 30+. (Foto: Jan Bonefaas).

 

Trio Klaas Jan van der Lei winnaar in Engelum
Gepost op: Zondag 30 juli @ 20:07:05 (2843 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006


Het partuur van Klaas Jan van der Lei uit Groningen, Renze Pieter Hiemstra uit Sint Jacobiparochie en Jan Hospes uit Groningen heeft in Engelum de traditionele vrije formatie wedstrijd voor de senioren op hun naam geschreven. (Foto: J.W. Bakker).

 

Trio Maaike Joostema wint ook in Reduzum
Gepost op: Zaterdag 29 juli @ 22:02:32 (2547 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006

Het partuur van Maaike Joostema, Imke van der Leest en Fenna Zeinstra boekte op de vrije formatie wedstrijd in Reduzum de tweede zege van het seizoen. (Foto: Henk Hempenius).

 

Weer krans voor Hillebrand Visser
Gepost op: Zaterdag 29 juli @ 21:47:39 (2620 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006


Bij Hillebrand Visser uit Schettens kan er weer een spijker in de muur. (Foto: Lammert Leeuwen).

 

Taeke Triemstra wordt verdiend koning op Sexbierumer kaatspartij
Gepost op: Zaterdag 29 juli @ 20:29:36 (3072 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006


Voor de achtste keer hebben Johan van der Meulen, Kor Zittema en Taeke Triemstra de overwinning behaald op een vrije formatiepartij. (Foto: Jelle Bangma).

 

Trio Louwrents Reitsma sluit 2e cyclus succesvol af
Gepost op: Zaterdag 29 juli @ 20:28:15 (2556 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006

Het partuur van Louwrents Reitsma, Jacob Klaas Haitsma en Gerrit Flijsijn heeft de tweede serie van de TMOP-compeitie in stijl afgesloten. (Foto: archief Richard Miedema).

 

Trio Tamara Ziengs wint in Exmorra
Gepost op: Zaterdag 29 juli @ 20:27:09 (2651 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006 Tamara Ziengs (Akkrum), Joutsen Okkema (Easterein) en Maaike Wind (Pingjum) heeben in Exmorra de d.e.l. – wedstrijd voor dames senioren op hun naam geschreven.

 

Wiljo Sybrandy wint in eigen dorp
Gepost op: Zaterdag 29 juli @ 20:26:05 (2270 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006

De plaatselijke favoriete Wiljo Sybrandy heeft met haar maten Mariska Hoogland uit Beetgumermolen en Lisette Wagenaar uit Sint Annaparochie de d.e.l – wedstrijd in Goënga gewonnen. (Foto's: Harm van Gelderen).

 

Witmarsum bleef koel in hete Jong Feinte-partij
Gepost op: Woensdag 26 juli @ 22:09:05 (2916 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006


Voor de tweede maal op rij wonnen de jonge feinten uit Witmarsum de prestigieuze partij in Easterein. (Foto: Jelle Bangma).

 

Lilijan Kingma en Lieze Braaksma winnen bij welpen-meisjes
Gepost op: Zondag 23 juli @ 23:24:33 (2407 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006 In Wolsum is de wedstrijd d.e.l. bij de welpen-meisjes een prooi geworden voor het partuur van Lilijan Kingma uit Sint Annaparochie en Lieze Braaksma Menaldum. (Foto's: Netty Tiedema).

 

Partuur Rudolf Soepboer sterkste in Pingjum
Gepost op: Zondag 23 juli @ 22:27:07 (2081 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006 Rudolf Soepboer (Holwerd), Ewout de Boer (Easterein) en Steven Nesse (Pingjum) hebben uit een lijst van dertien parturen de zege behaald op de d.e.l. – wedstrijd voor jongens.

 

Louwrents Reitsma koning in Dronrijp
Gepost op: Zondag 23 juli @ 22:17:12 (2578 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006 Wijbe Visser had zijn kaatshandschoen al enige tijd tijd terug in de wilgen gehangen maar het kaatsen was hij nog niet verleerd. (Foto: Harm Kooistra).

 

Trio Gert-Anne van der Bos wint ook in Herbaijum
Gepost op: Zondag 23 juli @ 21:58:34 (2692 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006 Het partuur van Gert-Anne van der Bos uit Holwerd, Sjoerd Taeke Kooistra uit Hartwerd en Lennart Adema uit Makkum heeft in Herbaijum de vrije formatiewedstrijd voor jongens gewonnen. (Foto: Hessel van der Bos).

 

Trio Piet Zondervan wint in Sneek
Gepost op: Zondag 23 juli @ 21:37:39 (2595 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006
Het partuur van Piet Zondervan (Jorwert), Erik Bakker (Oosterbierum) en Frank Mulder (Sneek) behaalde in Sneek de eerste prijs bij de heren 30+.

 

Haije Jan Nicolay en Stef de Graaf winnaar in Stiens
Gepost op: Zondag 23 juli @ 21:24:13 (3014 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006 Haije Jan Nicolay uit Britsum en Stef de Graaf uit Tzummarum pakten zondag in Stiens de winst bij de pupillenjongens. (Foto: Johan Hoogerhuis).

 

Zevende zege voor Johan van der Meulen, Kor Zittema en Taeke Triemstra
Gepost op: Zondag 23 juli @ 21:15:10 (2314 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006
Ook op de kaatsdag van Onderling Genoegen te Huizum bleef het partuur van Johan van der Meulen op koers voor de komende PC.

 

Zege voor Marleen en Riska
Gepost op: Zondag 23 juli @ 21:09:47 (2287 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006
Marleen Merkus uit Hallum en Riska Bouma uit Buitenpost kwamen zondag in Midlum als winnaars uit de bus bij de pupillenmeisjes. (Foto: Arjen Nauta).

 

Patrick en Wierd in de kransen
Gepost op: Zondag 23 juli @ 20:59:42 (2500 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006
Patrick Nauta uit Berlikum en Wierd Baarda uit Dronrijp kwamen zondag in Witmatsum in de kransen. (Foto: Klaas Salverda).

 

Trio Jildou Jorritsma wint met overmacht in Deinum
Gepost op: Zondag 23 juli @ 20:50:39 (2542 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006 De wedstrijd in Deinum werd in de A-klasse met overmacht gewonnen door het drietal Jildou Jorritsma (Easterein), Sybrich Wiersma (Itens) en Margriet Bakker (Winsum), die alle drie de wedstrijden wisten te winnen. (Foto: Jelle Bangma).

 

Schooljongens Sint Annaparochie winnen in Grou
Gepost op: Zondag 23 juli @ 20:42:12 (2319 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006 Sint Annaparochie met de kaatsers Krijn Hiemstra, Sjoerd de Jong en Jeroen Westra nam zondag in Grou revanche voor de nederlaag op het afgelopen NK. (Foto: Ytzen Wassenaar).

 

Sjoukje Maaike Braam en Anne Nieke Bergsma winnen in Wijnaldum
Gepost op: Zondag 23 juli @ 20:31:06 (2268 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006
Sjoukje Maeike Braam uit Beetgumermolen en Anne Nieke Bergsma uit Minnertsga waren zaterdag in Wijnaldum het sterkste partuur bij de welpen-meisjes. (Foto: A.P. Kingma).

 

Partuur Thijs Houtsma wint bij heren 50+
Gepost op: Zondag 23 juli @ 12:35:21 (2254 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006 Het partuur van Thijs Houtsma (Westhoek), Simon de Groot (Midlum) en Johan van der Veen (Oentsjerk) heeft zaterdag in Spannum de zege behaald bij de heren 50+.

 

Opslager Klaas Berkepas koninklijk in Ternaard
Gepost op: Zaterdag 22 juli @ 20:09:56 (2688 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006


Hij maakte het verschil de finale: ja, Klaas Berkepas was weer ouderwets op dreef. (Foto: Jelle Bangma).

 

Trio Carlo Booms winnaar in Dokkum
Gepost op: Zaterdag 22 juli @ 20:08:32 (2651 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006
Carlo Booms uit Bolsward, Sjoerd de Jong uit Sint Annaparochie en Chris Hoekstra uit Spannum toonden zich zaterdag in Dokkum het sterkste partuur bij de schooljongens.

 

Weer krans voor Melissa Rianne Hiemstra
Gepost op: Zaterdag 22 juli @ 20:07:27 (2133 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006 Melissa Rianne Hiemstra blijft het uitstekend doen bij de pupillenmeisjes.

 

Formatie Doutsen Punter wint in Easterwierrum
Gepost op: Zaterdag 22 juli @ 20:05:10 (2132 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006
Doutsen Punter uit Ried, Janneke Terpstra uit Wolsum en Lyanne van Rijn uit Deinum zijn zaterdag in Easterwierrum winnaar geworden van de uitnodigingswedstrijd voor schoolmeisjes.

 

Trio Franke Ferwerda winnaar in Menaldum
Gepost op: Zaterdag 22 juli @ 20:03:49 (2061 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006 Franke Ferwerda (Stiens), Julius de Jong (Ee) en Jelmer Hornstra (Dronrijp) hebben in Menaldum de d.e.l. – wedstrijd voor junioren op hun naam geschreven.

 

Kevin Jaarsma en Gert-Jan de Boer winnen in Wommels
Gepost op: Zaterdag 22 juli @ 20:01:19 (2411 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006 De uitnodigingswedstrijd voor pupillenjongens in Wommels is in een zege geëindigd voor het partuur van Kevin Jaarsma uit Arum en Gert Jan de Boer uit Berlikum. (Foto: Cornelis Kappe).

 

Formatie Johan Abma sterkste in Itens
Gepost op: Zaterdag 22 juli @ 20:00:16 (2088 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006


Het partuur van Johan Abma, Bauke van der Graaf en Folkert van der Wei is zaterdag in Itens winnaar geworden van de vrije formatie wedstrijd voor eersteklassers. (Foto: Lieuwe Jan v.d. Burg).

 

Trio Feiko Broersma winnaar in Hallum
Gepost op: Zaterdag 22 juli @ 19:58:54 (2393 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006 Feiko Broersma uit Easterlittens, Sjoerd van der Meer uit Dronrijp en Hans Wassenaar uit Tzummarum zijn in Hallum winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor jongens.

 

Trio Maaike Joostema wint in Minnertsga
Gepost op: Donderdag 20 juli @ 10:49:24 (2248 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006
Maaike Joostema, Imke van der Leest en Fenna Zeinstra zijn woensdag in Minnertsga winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor de dames hoofdklasse. (Foto: Henk Hempenius).

 

Voor Chris Wassenaar is in eigen dorp een krans niet weggelegd
Gepost op: Woensdag 19 juli @ 22:59:16 (2267 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006
Driemaal won de grote vedette van de laatste jaren Chris Wassenaar in eigen dorp een tweede prijs en dat zou ook woensdag het hoogst bereikbare blijven. (Foto: Henk Hempenius).

 

Hillebrand Visser koning in Makkum
Gepost op: Maandag 17 juli @ 19:02:43 (3227 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006


Hillebrand Visser uit Schettens, Hille Saakstra uit Dronrijp en Marten Faber uit Easterein hebben in Makkum de d.e.l. – wedstrijd voor senioren op hun naam geschreven.

 

Afke Hijlkema konigin in Sint Annaparochie
Gepost op: Zondag 16 juli @ 22:05:33 (2363 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006 Het partuur van Géjanna Buma, Debora Oosterman en Afke Hijlkema boekte in Sint Annaparochie alweer de zesde zege van het seizoen. (Foto: Henk Hempenius).

 

Erik Seerden, André Kuipers en Daniël Iseger verrassen op de Rengersdag
Gepost op: Zondag 16 juli @ 21:51:39 (2865 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006


Elf jaar geleden won voorinse André Kuipers uit Beetgumermolen voor het eerst de Rengersdag. (Foto: Richard Miedema).

 

Partuur Van der Meulen wint bij de heren 50+
Gepost op: Zondag 16 juli @ 21:44:32 (2094 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006
Marten van der Meulen uit Leeuwarden, Siebe Marra uit Dronrijp en Harry de Boer uit Sint Nicolaasga zijn in Menaldum winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor de heren 50+. (Foto: Aukje van der Veer).

 

Makkum winnaar Zilveren Zwaan Partij
Gepost op: Zondag 16 juli @ 21:43:37 (2426 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006


Makkum met de kaatsers Rienk Veltman, Steven van Gorssel en Lennart Adema is in eigen huis winnaar geworden van de traditionele afdelingwedstrijd voor jongens met als prijzen gouden horloges.

 

Trio Feite de Haan wint in Tzummarum
Gepost op: Zondag 16 juli @ 21:42:40 (2751 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006 Uit een lijst van 24 parturen heeft het partuur van Feite de Haan uit Easterein, René Anema uit Balk en Willem Rienks uit Wageningen in Tzummarum de zege behaald bij de heren senioren.

 

Arum wint bij pupillenjongens
Gepost op: Zondag 16 juli @ 21:18:35 (2520 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006 De afdelingswedstrijd voor pupillenjongens in Beetgum heeft een zege opgeleverd voor het partuur van kaatsvereniging Willem Westra uit Arum.

 

Trio Carlo Booms wint met overmacht in Marssum
Gepost op: Zondag 16 juli @ 20:58:12 (2793 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006 Carlo Booms (Bolsward), Hendrik Kootstra (Minnertsga) en Bauke Triemstra (Sint Jacobiparochie) hebben in Marssum met grote overmacht de vrije formatie partij voor schooljongens gewonnen. (Foto's Coby van Wieren).

 

Formatie Marie Jetske Lettinga winnaar in Kimswerd
Gepost op: Zondag 16 juli @ 20:38:09 (2631 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006


De vrije formatie wedstrijd voor meisjes in Kimswerd is zondag een prooi geworden voor de formatie van Marie Jetske Lettinga uit Dongjum, Mariska Hoogland uit Beetgumermolen en Maaike Osinga uit Pingjum. (Foto's Klaas Pompstra).

 

Trio Janneke Koelmans winnaar bij de schoolmeisjes
Gepost op: Zondag 16 juli @ 20:25:18 (2208 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006


Het partuur van Janneke Koelmans uit Oude Bildtzijl, Nynke Sybrandy uit Goënga en Lyanne van Rijn uit Deinum pakte in Sneek de zege bij de schoolmeisjes.

 

Formatie Jelle Harm Kooistra winnaar in Morra
Gepost op: Zondag 16 juli @ 20:08:09 (2091 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006 Jelle Harm Kooistra Uit Berlikum, Hendrik Kootstra uit Minnertsga en Rutger Diertens uit Dronrijp kwamen zaterdag in Morra in de kransen.

 

Trio Afke Kuipers wint in Huins
Gepost op: Zondag 16 juli @ 20:01:09 (2752 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006


De vrije formatie wedstrijd voor de dames senioren in Huins is in een zege geëindigd voor het partuur van Afke Kuipers uit Mantgum, Anna-Lynn Wijbenga uit Ferwert en Jindra ten Kate uit Hallum. (Foto: Antsje Kuipers).

 

Reduzum sterkste bij pupillenmeisjes
Gepost op: Zondag 16 juli @ 19:52:05 (2405 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006
Reduzum (Klasine Huistra, Fardau van der Wal enJanna Bokma) is in Heerenveen winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor pupillenmeisjes. (Foto: Jappie Dijkstra).

 

Nynke, Geke en Marijke winnen in Jellum-Beers
Gepost op: Zondag 16 juli @ 12:10:03 (2131 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006 Nynke Sinnema uit Grou, Geke de Boer uit Wergea en Marijke Schipper uit IJsbrechtum waren zaterdag succesvol in Jellum.

 

Trio Anke Marije Pompstra wint na zware strijd
Gepost op: Zaterdag 15 juli @ 23:28:23 (2607 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006 Anke Marije Pompstra uit Easterein, Lucy IJsselmuiden uit Jirnsum en Erna de Vries uit Leeuwarden zijn in Hartwerd fraai winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor meisjes met deelname van 2e jaars schoolmeisjes. (Foto: Vera Okkema).

 

Trio Pieter Jan Plat wint in Bolsward
Gepost op: Zaterdag 15 juli @ 23:19:32 (2392 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006
Tjerck Floris Karsten (Hartwerd), Peter Jan Plat (Sint Annaparochie) en Pytrik Hiemstra (Easterein) kwamen vandaag in Bolsward als winnaars uit de bus.

 

Partuur Krijn Hiemstra wint in Easterein
Gepost op: Zaterdag 15 juli @ 23:11:18 (2372 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006 Krijn Hiemstra uit Sint Annaparochie, Jeroen Steffens uit Goutum en Hendrik Bouwhuis uit Bolsward kwamen zaterdag in Easterein in kransen.

 

Nicole en Lilijan winnen in IJlst
Gepost op: Zaterdag 15 juli @ 21:48:43 (2287 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006 De wedstrijd d.e.l. in IJlst voor meisjespupillen met deelname van 2e jaars welpen heeft een overwinning opgeleverd voor het partuur van Nicole Hempenius (Franeker) en Lilijan Kingma (Sint Annaparochie). (Foto: Nico de Boer).

 

Formatie Louwrents Reitsma sterkste in Sint Annaparochie
Gepost op: Zaterdag 15 juli @ 21:40:36 (2263 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006 Het partuur van Louwrents Reitsma, Jacob Klaas Haitsma en Gerrit Flisijn heeft in Sint Annaparochie de vrije formatie wedstrijd voor de eersteklassers op hun naam geschreven. (Foto: Richard Miedema).

 

Trio Afke Kuipers wint in Ee
Gepost op: Zaterdag 15 juli @ 21:36:09 (2517 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006 Het partuur van Afke Kuipers uit Mantgum, Karin IJsbrandy uit Leeuwarden en Nynke van der Meij Holwerd is zaterdag in Ee winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor dames senioren met deelname van 3e jaars meisjes. (Foto: Jeannet Sipma-De Jong).



 

Fraai uitslagwerk beloond met goud
Gepost op: Zaterdag 15 juli @ 21:30:14 (2881 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006


De Rabobank partij in Makkum een uitnodigingswedstrijd voor hoofdklassers is zaterdag onder ideale weersomstandigheden gewonnen door het partuur van Klaas Berkepas, Erik Haitsma en Taeke Triemstra.

 

Takomstpartij goed voor 1700 euro
Gepost op: Donderdag 13 juli @ 08:04:25 (2264 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006


De 24e editie van de Takomstpartij – jongens uitnodiging 16 partuur - is een overwinning geworden voor het partuur van Feiko Broersma uit Easterlittens, Hans Wassenaar uit Tzummarum en Rinze Stellingwerf uit Berlikum.

 

Marne College Bolsward winnaar bij de jongens
Gepost op: Dinsdag 11 juli @ 21:08:50 (2241 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006


Het Marne College uit Bolsward met de kaatsers Feiko Broersma (Easterlittens), Jurjen Pieter Hofstee (Wjelsryp) en Germ Sieperda (Lollum) toonde zich het sterkste partuur bij de jongens. (Foto: Marjan de Groot).

 

Piter Jelles Montessori wint verrassend bij de meisjes
Gepost op: Dinsdag 11 juli @ 21:07:45 (2337 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006 Bij de meisjes was de winst voor Piter Jelles Montessori uit Leeuwarden en dat mag verrassend worden genoemd. (Foto: Marjan de Groot).

 

Simon Vestdijk Harlingen sterkste bij schoolmeisjes
Gepost op: Dinsdag 11 juli @ 21:06:33 (2643 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006


Na vele spannende partijen is het mavo kaatsen bij de schoolmeisjes gewonnen door Simon Vestdijk Harlingen met de kaatssters Manon Scheepstra, Marrit Kuperus en Annalies Outhuijse allemaal afkomstig uit Franeker. (Foto: Marjan de Groot).

 

AMS oppermachtig bij schooljongens
Gepost op: Dinsdag 11 juli @ 21:05:11 (2496 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006 Op het sportpark de Waaie in Sint Annaparochie is de AMS uit Franeker bij de schooljongens winnaar geworden van het 27ste mavo kaatstoernooi. (Foto: Marjan de Groot).

 

Géjanna, Anna-Lynn en Maaike winnen in Scharnegoutum
Gepost op: Zondag 09 juli @ 23:37:43 (2400 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006 Géjanna Buma, Anna-Lynn Wijbenga en Maaike Wind hebben in Scharnegoutum de vrije formatie wedstrijd voor de dammes hoofdklasse op hun naam geschreven. (Foto: Henk Hempenius).

 

Partuur Feiko Broersma winnaar in de Westhoek
Gepost op: Zondag 09 juli @ 23:36:38 (2396 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006 De d.e.l. – wedstrijd voor jongens op de Westhoek is gewonnen door het partuur van Feiko Broersma uit Easterlittens, Sjoerd Teake Kooistra uit Hartwerd en Geertjan de Jong uit Sint Annaparochie. (Foto: Ymkje Broersma).

 

Vijfde formatiezege voor trio Johan van der Meulen
Gepost op: Zondag 09 juli @ 21:06:23 (2239 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006 Voor de vijfde keer dit seizoen kreeg het partuur van Johan van der Meulen, Kor Zittema en Taeke Triemstra na een formatiewedstrijd de krans omgehangen.

 

Trio Maaike Osinga wint in Berlikum
Gepost op: Zondag 09 juli @ 21:04:38 (2651 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006
Maaike Osinga (Pingjum), Feikje Bouwhuis (Bolsward) en Annemiek Korf (Sint Annaparochie) hebben in Berlikum de d.e.l. – wedstrijd voor meisjes op hun naam geschreven. (Foto's Johannes Siegersma).

 

Trio Bauke Triemstra sterkste in Franeker
Gepost op: Zondag 09 juli @ 18:46:20 (2551 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006 De d.e.l. – wedstrijd voor schooljongens in Franeker is gewonnen door het partuur van Bauke Triemstra uit Sint Jacobiparochie, Sybren Beert de Jong uit Kimswerd en Jitze de Jong uit Wijnaldum. (Foto: August Bootsma).

 

Partuur Lisanne Moraal winnaar in Wergea
Gepost op: Zondag 09 juli @ 18:40:55 (2772 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006
Lisanne Morraal uit Franeker en Klaasje Trynke Braam uit Beetgumermolen zijn zondag in Wergea winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor pupillenmeisjes.

 

Wommels wint in Ried
Gepost op: Zondag 09 juli @ 18:28:30 (2692 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006 Wommels met de kaatsers Kees Adema, Jacob Klaas Haitsma en Redmer Strikwerda is in Ried winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor de heren senioren.

 

Zege voor Lilijan en Anna-Brecht
Gepost op: Zondag 09 juli @ 18:19:07 (2807 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006 Lilijan Kingma uit Sint Annaparochie en Anna-Brecht Bruinsma uit Wommels toonden zich zondag in Raerd het sterkste partuur bij de welpen-meisjes. (Foto: Liesbeth Bruinsma).

 

Krans voor Remmelt en Emiel
Gepost op: Zondag 09 juli @ 18:17:57 (2895 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006
Remmelt Bouma uit Weidum en Emiel Wijma uit Makkum zijn zondag in Weidum winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor welpen-jongens. (Foto: Gert-Jan van der Meer).

 

Trio Robert Rinia wint Hanze Zonwering partij
Gepost op: Zaterdag 08 juli @ 21:35:30 (2915 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006 Hoe lang een kaatspartij met tien parturen kan duren werd vandaag duidelijk op de Hanze zonwering partij, die de Bolswarder kaatsvereniging op kaatveld ‘Het Oordje’ hield.

 

Trio Louwrents Reitsma winnaar in Grou
Gepost op: Zaterdag 08 juli @ 21:09:31 (2644 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006 Het partuur van Louwrents Reitsma, Jacob Klaas Haitsma en Gerrit Flisijn heeft in Grou de vrije formatie wedstrijd voor de eersteklassers gewonnen.

 

Fokke Jan Kooistra wint eerste bronzen Hotze in Harlingen
Gepost op: Zaterdag 08 juli @ 21:08:26 (2713 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006
Zaterdag werd in Harlingen de eerste Jonge Seunen Partij gekaatst. (Foto: Peter Broekhuizen).

 

Formatie Hendrik Tolsma sterkste in Broeksterwoude
Gepost op: Zaterdag 08 juli @ 21:07:13 (2370 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006


Hendrik Tolsma (Goutum), Pytrik Hiemstra (Easterein) en Jan Sjoerd Tolsma (Goutum) hebben uit een lijst van 19 parturen de vrije formatie wedstrijd voor senioren op hun naam weten te schrijven. (Foto: Ina van der Lei).

 

Partuur Gert-Anne van der Bos wint in Tzum
Gepost op: Zaterdag 08 juli @ 21:06:03 (2624 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006 De d.e.l. – wedstrijd voor jongens in Tzum is een prooi geworden voor het partuur van Gert-Anne van der Bos uit Holwerd, Johan Diertens uit Dronrijp en Rienk Veltman uit Makkum.

 

Wjelsryp verrassende winnar pupillenjongens
Gepost op: Zaterdag 08 juli @ 21:04:50 (3076 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006
Wjelsryp met de kaatsers Gerrit Scharringa, Jelle Scharringa en Rijkheld Smink is in Lekkum Nederlands kampioen bij de pupillenjongens geworden. (Foto: Frederika Scharringa).

 

Melissa en Joukje winnen in Jorwert
Gepost op: Zaterdag 08 juli @ 21:02:43 (2326 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006 Melissa Rianne Hiemstra uit Stiens en Joukje Salverda uit Franeker zijn in Jorwert winnaar geworden van de d.e.l. –wedstrijd voor pupillenmeisjes. (Foto: Cobi Hiemstra).

 

Zege voor trio Gerrit-Harm Folkertsma
Gepost op: Zaterdag 08 juli @ 21:01:45 (2121 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006 Gerrit-Harm Folkertsma (Pingjum), Peter Doeland (Dronrijp) en Sibe Wybrandi (Loënga) behaalden zaterdag in Gytsjerk de eerste prijs bij de wedstrijd d.e.l. voor jongens.

 

Winsum verrast op NK-schoolmeisjes
Gepost op: Zaterdag 08 juli @ 21:00:43 (2911 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006


Het partuur van Winsum met de kaatssters Margriet Bakker, Lisa Schotanus en Jitske Roest is in Sint Nicolaasga verrassend Nederlands kampioen bij de schoolmeisjes gewonnen. (Foto: Jan Buitenga).

 

Trio Simon de Groot wint in Burgwerd
Gepost op: Zaterdag 08 juli @ 20:59:28 (2282 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006 Het partuur Simon de Groot uit Midlum, Jouke de Roos uit Luttelgeest en Andries Gillebaard uit Heerenveen heeft in Burgwerd de d.e.l. – wedstrijd voor de 50+ gewonnen. (Foto: Aukje van der Veer).

 

Jonge Fammen uit Ee winnen in Mantgum
Gepost op: Zaterdag 08 juli @ 20:55:15 (3974 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006


De derde Jong Famme Partij in Mantgum is een overwinning geworden voor de drie jonge fammen uit Ee.

 

Lennart Adema koning in Arum
Gepost op: Donderdag 06 juli @ 17:47:16 (2500 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006 Gert-Anne van der Bos (Holwerd), Sjoerd Teake Kooistra (Hartwerd) en Lennart Adema (Makkum) zijn woensdag in Arum winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor jongens.

 

Trio Geert Faber wint in Wier
Gepost op: Woensdag 05 juli @ 21:48:29 (2398 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006


Het partuur van Geert Faber uit Stiens, Marten Hiemstra uit Ried en Folkert van der Wei uit Witmarsum heeft de uitnodigingswedstrijd in Wier voor eersteklassers op hun naam geschreven. (Foto: Klaas Kloostra).

 

Johan van der Meulen eerste winnaar bronzen Hotze Schuil
Gepost op: Woensdag 05 juli @ 21:29:10 (3045 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006
Opslager Johan van der Meulen is de laatste weken in een bloedvorm en dat leverde hem in Harlingen op de Ouwe Seunen partij naast het fel begeerde gouden klokje ook nog zijn tweede koningschap binnen vier dagen op.

 

Trio Ingrid de Haan wint in Reahûs
Gepost op: Maandag 03 juli @ 10:12:38 (2782 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006 Ingrid de Haan, Idske Zijlstra en Bianca van der Veen hebben in Reahûs de vrije formatiewedstrijd voor dames op hun naam geschreven. (Foto: Henk Hempenius).

 

Makkum wint ook in Wier
Gepost op: Zondag 02 juli @ 20:15:09 (2542 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006 Het jongenspartuur van Makkum met de kaatsers Rienk Veltman, Steven van Gorssel en Lennart Adema heeft na een dip de smaak weer te pakken.

 

Johan van der Meulen ook koning op partij van Eendracht Harlingen
Gepost op: Zondag 02 juli @ 19:58:18 (2734 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006


Opslager Johan van der Meulen is deze week in een blakende vorm en dat leverde hem binnen een paar dagen zijn tweede koningschap op.

 

Bolsward verrassend winnaar in Witmarsum
Gepost op: Zondag 02 juli @ 19:51:17 (2580 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006 In Witmarsum is Bolsward met de kaatsers Hendrik Bouwhuis, Geart Jan Karsten en Willem Hilverda verrassend winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor pupillenjongens. (Foto: Klaas van der Vlugt).

 

Weer krans voor Hillebrand Visser
Gepost op: Zondag 02 juli @ 18:45:49 (2496 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006 Voor Hillebrand Visser uit Schettens kon het dit weekeind niet op.

 

Folkert van der Wei koning in Peins
Gepost op: Zondag 02 juli @ 18:36:48 (2762 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006 De formatie van Johan Abma, Bauke van der Graaf en Folkert van der Wei heeft zijn eerste zege van het seizoen te pakken. (Foto: Roland van Wier).

 

Trio Louwrents Reitsma winnaar in Minnertsga
Gepost op: Zondag 02 juli @ 18:35:53 (2857 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006
Het partuur van Louwrents Reitsma, Jacob Klaas Haitsma en Gerrit Flisijn heeft zaterdag in Minnertsga de vrije formatie wedstrijd voor de eersteklassers gewonnen.

 

Goënga wint generale Nk-schoolmeisjes
Gepost op: Zondag 02 juli @ 18:19:03 (2674 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006 Goënga met de kaatssters Klaske Oosterhaven, Marije van der Meer (koningin) en Nynke Sijbrandy heeft in Grou de laatste test voor het komende NK met goed gevolg doorlopen. (Foto's: Ytzen Wassenaar).

 

Kransen voor Bart en Jan
Gepost op: Zondag 02 juli @ 16:00:33 (2688 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006 Bart Reijenga uit Witmarsum en Jan de Boer uit Wergea kwamen vandaag in Easterlittens in de kransen. (Foto: Marjan Feenstra).

 

Beetgum verrast concurrentie op NK-schooljongens
Gepost op: Zondag 02 juli @ 01:35:42 (2626 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006


Beetgum met de kaatsers Jorren Westra, Tjisse Steenstra en Germ Minnema is zaterdag in Wjelsryp Nederlands kampioen bij de schooljongens geworden. (Foto: Hinke Steenstra).

 

Trio Fokje Hoekstra wint in Burgwerd
Gepost op: Zondag 02 juli @ 01:14:03 (2699 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006
Fokje Hoekstra (Achlum), Helena de Vries (Menaldum) en Aukje van Kuiken (Kollumerpomp) zijn zaterdag in Burgwerd winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor dames senioren.

 

Goënga wint verrassend NK meisjes
Gepost op: Zondag 02 juli @ 01:12:46 (2756 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006


Goënga met de tweeman sterke formatie Marije van der Meer en Wiljo Sybrandy is de verrassende winnaar geworden van het NK voor meisjes. (Foto: Marjan de Groot).

 

Formatie Hillebrand Visser sterkste in Britsum
Gepost op: Zaterdag 01 juli @ 19:42:08 (2619 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006
Hillebrand Visser uit Schettens, Tjerck Floris Karsten uit Hartwerd en Redmer Strikwerda uit Wommels hebben zaterdag in Britsum de vrije formatie wedstrijd voor senioren op hun naam geschreven.

 

Zege voor Stiens op NK-pupillenmeisjes
Gepost op: Zaterdag 01 juli @ 18:34:48 (2659 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006


Stiens met de kaatssters Melissa Rianne Hiemstra, Rixt van der Zee en Yvonne Schuts heeft het NK voor pupillenmeisjes op haar naam geschreven. (Foto: Aukje Bouma).

 

Trio Jan Sijtsinga wint op Sonnenborgh
Gepost op: Zaterdag 01 juli @ 18:00:56 (2319 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006 Jan Sijtsinga uit Heerenveen, Siebe Marra uit Dronrijp en Simon de Groot uit Midlum zijn in Leeuwarden winnaar geworden van de vrije formatie wedstrijd voor de heren 50+. (Foto's Pieter Vos).

 

Maaike Wind koningin op de Ladies
Gepost op: Donderdag 29 juni @ 01:00:26 (2558 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006


Hilda Tjepkema, Tineke Algra en Maaike Wind kwamen woensdag in de fraaie kransen van kaatsvereniging de Pompeblêdden uit Heerenveen. (Foto: Henk Hempenius).

 

Johan van der Meulen koninklijk op Masters
Gepost op: Woensdag 28 juni @ 22:31:12 (3077 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006


Het partuur van Johan van der Meulen, Kor Zittema en Taeke Triemstra heeft na een meeslepende finale de achtste uitvoering van de Masters op haar naam geschreven.

 

M.J. Tamsmaskoalle wint voor de vijfde keer
Gepost op: Woensdag 28 juni @ 21:50:21 (2496 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006
De M.J.Tamsmaskoalle uit Tzummarum is voor de vijfde keer in de geschiedenis (sinds 1960) winnaar geworden van de Provinciale schoolkaats kampioenschappen. (Foto: Jaap Adema).

 

Trije Doarpen Skoalle wint op Sonnenborgh
Gepost op: Woensdag 28 juni @ 21:48:13 (2707 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006


Klasine Huistra, Janna Bokma en Jitske Hofstra van de Trije Doarpen Skoalle uit Reduzum zijn op een zonnig Sonnenborgh Fries kampioen bij de Provinciale schoolkaats kampioenschappen geworden. (Foto: Jaap Adema).

 

Partuur Sjaarda promoveert naar hoofdklasse
Gepost op: Maandag 26 juni @ 10:59:27 (2798 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006 Dirk-Yde Sjaarda (Easterein), Erik Haitsma (Wommels) en Simke Altenburg (Tirns) hebben in Reahûs de laatste wedstrijd van de Arcadis-competitie op hun naam geschreven.

 

Formidabele opslag van Chris Wassenaar op The Dance Factory partij
Gepost op: Zondag 25 juni @ 19:53:44 (2490 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006 Het was maar goed dat bij de vrije formatiepartij van Berlikum het koningschap in ere werd gehouden, zodat het verschil tussen Chris Wassenaar en de rest van de kaatsers extra kon worden benadrukt.(Foto: Richard Miedema).

 

Sint Annaparochie wint ook in Menaldum
Gepost op: Zondag 25 juni @ 19:25:15 (3207 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006
Sint Annaparochie (Krijn Hiemstra, Sjoerd de Jong en Jeroen Westra) behaalde zondag in Menaldum alweer de derde achtereenvolgende zege bij de schooljongens.

 

Reduzum wint generale NK
Gepost op: Zondag 25 juni @ 18:12:04 (2474 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006 Reduzum met de kaatssters Klasine Huistra, Fardau van der Wal en Janna Bokma heeft in Drachten de laatste afdelingswedstrijd voor het komende NK gewonnen.

 

Zege voor Meindert Attema en Jan Friso Bruinsma
Gepost op: Zondag 25 juni @ 18:03:29 (2548 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006
Meindert Attema uit Ferwoude en Jan Friso Bruinsma uit Wommels behaalden zondag in Jirnsum de eerste prijs bij de jongenspupillen. (Foto: Liesbeth Bruinsma).

 

Partuur Erik Tiesma wint in Herbaijum
Gepost op: Zondag 25 juni @ 18:02:34 (2573 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006
Erik Tiesma (Bolsward), Sjoerd Boonstra (Akkrum) en Jan Jelle Jongsma (Leeuwarden) zijn zondag in Herbaijum winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor de senioren.

 

Trio Rixt Bijlsma winnaar in Dongjum
Gepost op: Zondag 25 juni @ 18:01:32 (2527 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006 De vrije formatie wedstrijd voor meisjes in Dongjum is in een overwinning geëindigd voor het partuur van Rixt Bijlsma (Stiens), Feikje Bouwhuis (Bolsward) en Rianne Dorst (St. Jacobiparochie).

 

Zege voor Kevin en Remco
Gepost op: Zondag 25 juni @ 17:09:20 (2438 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006 Kevin Jaarsma uit Arum en Remco Kuperus uit Dronrijp kwamen zaterdag in Lollum als winnaars uit de bus bij de jongespupillen.

 

Trio Iris van der Veen sterkste in Leeuwarden
Gepost op: Zondag 25 juni @ 15:48:12 (2267 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006 Het partuur van Iris van der Veen (Franeker), Grada van der Schoot (Sexbierum) en Manon Scheepstra (Franeker) is op Sonnenborgh winnaar geworden van de vrije formatie wedstrijd voor schoolmeisjes.

 

Trio Jan Veenstra wint in Alkmaar
Gepost op: Zondag 25 juni @ 15:28:04 (1947 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006
Jan Veenstra uit Apeldoorn, Jacob de Jong en Sybren Feenstra beide uit Swifterband behaalden in Alkmaar de eerste priijs bij de d.e.l. –wedstrijd van de FBA.

 

Kransen voor Pieter en Jorrit
Gepost op: Zondag 25 juni @ 15:16:01 (2336 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006


Pieter van der Schoot uit Sexbierum en Jorrit Meinsma uit Jorwert zijn in Reduzum winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor welpen-jongens.

 

Trio Hendrik Kootstra winnaar in Achlum
Gepost op: Zaterdag 24 juni @ 22:22:57 (2158 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006
Hendrik Kootstra (Minnertsga), Fokke Jan Kooistra (Hartwerd) en Maikel Hottinga (Britsum) kwamen in Achlum als winnaars uit de bus. (Foto: Roelie Greidanus-Anema).



 

Géjanna Buma leidt Bolsward naar zege
Gepost op: Zaterdag 24 juni @ 21:58:03 (3365 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006


Aan de hand van een voortreffelijk opslaande Géjanna Buma heeft Bolsward een fraaie zege behaald op het NK-dames.

 

Trio Hielke Raukema wint bij heren 50+
Gepost op: Zaterdag 24 juni @ 21:30:03 (2131 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006 Hielke Raukema uit Winsum, Simon de Groot uit Midlum en Bouwe van der Veer uit Winsum toonden zaterdag in Exmorra het sterkste partuur bij de heren 50+.

 

Makkum op tijd in vorm voor prolongatie NK Jongens
Gepost op: Zaterdag 24 juni @ 21:03:51 (2860 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006


Het jongenspartuur van Makkum heeft op overtuigende wijze de titel van het NK voor jongens geprolongeerd.

 

Partuur Leo Vogels wint in Beetgum
Gepost op: Zaterdag 24 juni @ 21:02:43 (2061 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006 Leo Vogels (Firdgum), Sietse Terwisscha van Scheltinga (Reahûs) en Sip Jaap Bos (Anjum) behaalden zaterdag in Beetgum de eerste prijs bij de junioren.

 

Zege voor trio Martine Westra
Gepost op: Zaterdag 24 juni @ 21:01:46 (2139 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006 De uitnodigingspartij in Beetgum voor schoolmeisjes is in een overwinning geëindigd voor het partuur van Martine Westra uit Beetgumermolen, Jenny de Jong uit Niawier en Margriet Bakker uit Winsum.

 

Chris Wassenaar prolongeert koningstitel in Holwerd
Gepost op: Zaterdag 24 juni @ 21:00:54 (2152 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006 Geert Faber, Hylke Bruinsma en Chris Wassenaar hebben zaterdag in Holwerd de uitnodigingspartij in de heren hoofdklasse op hun naam geschreven.

 

Partuur Reinoud Monsma sterkste in Wijnaldum
Gepost op: Zaterdag 24 juni @ 20:59:36 (2589 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2006 Reinoud Monsma (Tzummarum), Karel Nijman (Leeuwarden) en Alle Jan Anema (Reduzum) hebben in Wijnaldum de uitnodigingswedstrijd voor eersteklassers op hun naam geschreven.