Welkom op de website van www.kaatsen.nlFrythermoYour DJ
Home  ·  Nieuwsarchief  

   Menu
Home
Nieuwsarchief
Web Links
Spelregels
Parturen 2017
Gastenboek

   Websponsors
Middelsee schilders
Your-DJ
Laanstra en Roersma
Opel Deinum Franeker
Copy service
Van Smeden IJzerwaren en Gereedschappen
Bouwbedrijf Bruinsma
Nijholt

   Agenda
< mei >
  Ma Di Wo Do Vr Za Zo
> 01 02 03 04 05 06 07
> 08 09 10 11 12 13 14
> 15 16 17 18 19 20 21
> 22 23 24 25 26 27 28
> 29 30 31        



Agenda deze week:

Zaterdag, mei 27
Evenement start om 10:00 Dames eerste klasse vrije formatie
Evenement start om 12:00 Dames hoofdklasse vrije formatie
Evenement start om 11:00 Heren eerste klasse vrije formatie
Evenement start om 12:00 Heren hoofdklasse vrije formatie
Evenement start om 11:00 Heren tweede klasse vrije formatie
Evenement start om 10:00 Jongens d.e.l. A-klasse
Evenement start om 10:00 Jongens d.e.l. B-klasse + verl. ronde
Zondag, mei 28
Evenement start om 10:00 Dames eerste klasse d.e.l.
Evenement start om 11:00 Dames hoofdklasse d.e.l.
Evenement start om 11:00 Heren 50+ d.e.l. + verliezers ronde
Evenement start om 10:00 Heren eerste klasse vrije formatie
Evenement start om 12:00 Heren hoofdklasse vrije formatie
Evenement start om 10:00 Meisjes d.e.l. A-klasse
Evenement start om 10:00 Meisjes d.e.l. B-klasse + verl. ronde
Evenement start om 10:00 Pupillenjongens d.e.l. A-klasse
Evenement start om 10:00 Pupillenjongens d.e.l. B-klasse + verl.
Evenement start om 10:00 Pupillenmeisjes d.e.l. A-klasse
Evenement start om 10:00 Pupillenmeisjes d.e.l. B-klasse + verl.
Evenement start om 10:00 Schooljongens afdelingswedstrijd
Evenement start om 11:00 Schooljongens d.e.l. + verliezers afd.
Evenement start om 10:00 Schoolmeisjes afdelingswedstrijd
Evenement start om 11:00 Schoolmeisjes d.e.l. + verl. afdeling
Evenement start om 10:00 Welpen jongens d.e.l. A-klasse
Evenement start om 10:00 Welpen jongens d.e.l. B-klasse + verl.
Evenement start om 10:00 Welpen-meisjes d.e.l.



Zoek agenda door op...



Agenda van vandaag:

10:00
Evenement start om 10:00 Jongens d.e.l. B-klasse + verl. ronde
Evenement start om 10:00 Jongens d.e.l. A-klasse
Evenement start om 10:00 Dames eerste klasse vrije formatie
11:00
Evenement start om 11:00 Heren eerste klasse vrije formatie
Evenement start om 11:00 Heren tweede klasse vrije formatie
12:00
Evenement start om 12:00 Heren hoofdklasse vrije formatie
Evenement start om 12:00 Dames hoofdklasse vrije formatie

Webalizer web stats

Onderwerpen > Wedstrijduitslagen > Wedstrijduitslagen 2008
Wedstrijduitslagen 2008Wedstrijduitslagen
 

Formatie Gerrit Groen wint indoor-partij
Gepost op: Zondag 28 december @ 16:53:01 (4156 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Gerrit Groen, Jasper Boomsma en Auke van der Graaf zijn zaterdag in de Expo-hal in Leeuwarden winnaar geworden van de indoor kaatspartij.

 

55+ slúte ôf mei stamppot boerekoal
Gepost op: Donderdag 18 december @ 12:53:51 (15835 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


De 55+keatsers hawwe juster (woansdei 17 desimber) it jier 2008 ôfsletten mei stamppot boerekoal en woarst yn de Trije yn Frjentsjer.

De priiswinners mei de krâns, flnr.: Germ Koopmans, Anne van der Werf en Albert Dijkstra (Oeds de Roos ûntbrekt).

 

Folle bak by 55+
Gepost op: Donderdag 04 december @ 14:54:15 (16381 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Juster hawwe de 55-plussers foar de fiifde kear dit winterskoft keatst yn de Trije yn Frjentsjer.

De priiswinners mei de krâns, flnr.: Gerrit bij de Weg, Sybe van der Zee, Kees Sikkema en Theo Smit

 

55-plussers keatsten yn Frjentsjer
Gepost op: Donderdag 20 november @ 18:11:59 (16714 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Juster 19 novimber hawwe de 55-plussers foar de fjirde kear dit winterskoft keatst yn de Trije yn Frjentsjer.

De priiswinners mei de krâns, flnr.: Piet Overberg, Catrinus Helfrich, Reinder Koops en Kees Sikkema

 

Folle bak by 55 plus
Gepost op: Woensdag 05 november @ 23:21:36 (13447 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Juster (woansdei 5 novimber) hawwe de 55-plussers foar de tredde kear dit winterskoft keatst yn de Trije yn Frjentsjer.

De priiswinners mei de krâns, flnr.: Eddy Broersma, Henk Noordbruis, Douwe Jongsma, Germ Koopmans en Willem Tamminga

 

Rom 100 man keatsten yn Frjentsjer
Gepost op: Donderdag 23 oktober @ 15:47:24 (9783 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Juster haw de 55-plussers foar de twadde kear dit winterskoft keatst yn de Trije yn Frjentsjer.

De priiswinners mei de krâns, flnr.: Piet Stellingwerf, Bertus de Jong, Anne Baarda en Anne Monsma

 

55+ iepent winterseizoen yn de Trije yn Frjentsjer
Gepost op: Woensdag 08 oktober @ 23:13:05 (16513 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Hjoed haw de 55-plussers foar it earst dit winterskoft keatst yn de Trije yn Frjentsjer.

De priiswinners mei de krâns, flnr.: Ype de Vries, Luutzen Steegstra, Jelle Takema en Daam van der Leij

 

Schelte Poelstra wint in Buitenpost
Gepost op: Vrijdag 26 september @ 18:22:19 (3531 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Schelte Poelstra uit Hijum is zaterdag in Buitenpost winnaar geworden van de d.e.l. –wedstrijd voor 50+.

 

Sonnenborgh sluitstuk 55+
Gepost op: Woensdag 24 september @ 22:54:31 (3217 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Op Sonnenborgh kaatsten de 55-plussers hun laatste wedstrijd van dit zomerseizoen.

 

Klaas Berkepas besluit kaatsloopbaan met koningschap op Oldehovedag
Gepost op: Zondag 21 september @ 21:16:02 (3742 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Klaas Berkepas, Erik Haitsma en Pier Piersma rolden op de keper beschouwd gemakkelijk door de lijst, want zij kregen driemaal op rij slechts een spel tegen. (Foto's: Henk Bootsma).

De vreugde is groot na de zege op de Oldehovepartij!

 

Laatste vrije formatiewedstrijd voor trio Rutmer van der Meer
Gepost op: Zondag 14 september @ 20:45:15 (3522 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


De laatste vrije formatie wedstrijd van het seizoen is een prooi geworden voor de formatie van Rutmer van der Meer, Jacob en Chris Wassenaar. (Foto's: Henk Bootsma).

Jacob Wassenaar best op slag in Marssum

 

Pier Piersma koning Lytse PC
Gepost op: Zaterdag 13 september @ 20:44:28 (3052 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Pier Piersma uit Leeuwarden is zaterdag in Mantgum uitgeroepen tot koning van de laatste vrije formatiewedstrijd voor senioren, beter bekend als de Lytse PC. (Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Erik Haitsma, Pier Piersma en Jochum Bouma

 

Trio Jindra te Kate wint in Marssum
Gepost op: Zaterdag 13 september @ 17:19:31 (3069 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Het partuur van Jindra ten Kate, Imke van der Leest en Fenna Zeinstra heeft zaterdag in Marssum de laatste uitnodigingswedstrijd van het seizoen 2008 op zijn naam geschreven. (Foto's: Henk Hempenius).

Vlnr: Jindra ten Kate, Imke van der Leest en Fenna Zeinstra

 

55+ keatsten op Sonnenborgh
Gepost op: Woensdag 10 september @ 23:50:18 (8703 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Ofroune woansdei 10 septimber wienen de 55-plussers wer te gast op harren fertroude fjild fan LKC Sonnenborgh.

De priiswinners mei de krâns flnr.: Jolly Dooper, Anne Baarda, Minne Soepboer en Auke Kuiken

 

Zilveren Tulp voor Martijn Olijnsma
Gepost op: Zondag 07 september @ 19:56:22 (3630 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


De op een na laatste vrije formatie wedstrijd van het seizoen 2008 is een prooi geworden voor Martijn Olijnsma, Auke van der Graaf en Douwe Groenendijk. (Foto's: Henk Bootsma).

Marten Feenstra: in zicht van de haven gestrand!

 

Johannes Boersma koning in Reduzum
Gepost op: Zondag 07 september @ 19:51:20 (3657 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Het partuur van Hendrik Tolsma (Goutum), Michel van der Veen (Franeker) en Johannes Boersma (Winsum) heeft zondag in Reduzum de traditionele vrije formatie wedstrijd voor senioren gewonnen. (Foto: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Michel van der Veen, Johannes Boersma en Hendrik Tolsma

 

Trio Hein Rodenhuis wint in Wiuwert-Britswert
Gepost op: Zaterdag 06 september @ 17:19:18 (3558 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


De kransen waren zaterdag tijdens de senioren vrije formatiewedstrijd in Wiuwert- Britswert voor Hein Rodenhuis (Ried), Gerrit Meijer (Hurdegaryp) en Marco Lautenbach (Amsterdam). (Foto: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Marco Lautenbach, Hein Rodenhuis en Gerrit Meijer. Op de voorgrond de blokjerinners voor het eerst in hun nieuwe tenue

 

55+ keatsten yn Snits
Gepost op: Donderdag 04 september @ 10:01:20 (10600 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Juster wienen de 55 plussers te gast by de keatsferiening Sneek.

De priiswinners mei de krâns, flnr.: Lútzen Steegstra, Anne Sybesma, Anne Dijkstra en Pieter Bouma

 

Federatie Barradeel zegt het met bloemen
Gepost op: Maandag 01 september @ 14:09:50 (4508 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Afgelopen zondag was de laatste wedstrijd van federatie Barradeel.

 

Trio Jan Schurer wint in Folsgare
Gepost op: Maandag 01 september @ 10:39:52 (3146 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Het partuur van Jan Schurer uit Arum, Johannes Bonnema uit Tzummarum en Jelte Vis uit Arum is zaterdag in Folsgare winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor schooljongens.

Vlnr: scheidsrechter Melchers, Johannes Bonnema, Jan Schurer en Jelte Vis

 

Bovenslag Bouwe van der Veer beslist partij in Bolsward
Gepost op: Zondag 31 augustus @ 21:48:52 (3166 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Bouwe van der Veer uit Winsum, Henk Noordbruis uit Marssum en Daan Groen uit Hallum pakten zondag in Bolsward de zege bij de 50+.

 

Trio Hein Spindelaar wint in Bolsward
Gepost op: Zondag 31 augustus @ 21:41:38 (3059 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Hein Spindelaar (Sneek), Johan Binnema (Akkrum) en Wietse Jan Dijkstra (Sint Annaparochie) pakten de zege bij de heren 30+.

Vlnr: Johan Binnema, Hein Spindelaar en Wietse Jan Dijkstra

 

Trio Klaas Berkepas wint in een spannende thriller de finale van Huizum
Gepost op: Zondag 31 augustus @ 21:28:47 (3792 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


In een zwaar tegenvallend seizoen wisten Klaas Berkepas, Jan Willem van Beem en Daniël Iseger nog geen krans aan de muur te krijgen en in de Huizumer finale tegen Johan van der Meulen, Herman Sprik en Taeke Triemstra leek dat er nu ook niet van te komen. (Foto's: Henk Bootsma).

 

Leonie van der Graaf koningin in Makkum
Gepost op: Zondag 31 augustus @ 20:39:52 (4067 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Het partuur van Afke Kuipers, Ingrid de Haan en Leonie van der Graaf heeft in Makkum de laatste vrije formatie wedstrijd van het seizoen op hun naam geschreven. (Foto: Henk Bootsma).

Leonie: koningin in Makkum!

 

Kevin Jordi en Rense winnen in Dronrijp
Gepost op: Zondag 31 augustus @ 20:17:46 (3419 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Kevin Jordi Hiemstra uit Stiens en Rense Sijbesma uit Dronrijp pakten zondag in Dronrijp de zege bij de welpen-jongens.

 

Trio Geke de Boer wint in Minnertsga
Gepost op: Zondag 31 augustus @ 20:13:03 (3701 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Geke de Boer uit Wergea, Thomaske Reitsma uit Pingjum en Samantha Bollema uit Franeker hebben zondag na zware strijd de eerste prijs gewonnen bij de d.e.l. – wedstrijd voor schoolmeisjes.

 

Trio Wilco Rinia wint in Easterein
Gepost op: Zondag 31 augustus @ 18:48:09 (3782 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Wilco Rinia, Karel Nijman en Gert-Jan Meekma toonden zich zondag in Easterein het sterkste partuur op de vrije formatie wedstrijd voor eersteklassers.

Vlnr: Karel Nijman, Gert-Jan Meekma en Wilco Rinia

 

Federatiepartij kv Bergum
Gepost op: Zondag 31 augustus @ 18:32:27 (3094 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


De kaatsvereniging Bergum hield zaterdag een federatiepartij voor kaatsers in de categorie 45+.

Vlnr: voorzitter Douwe Posthuma, Johan v.d. Veen, Henk Peterson en Henk Schraa

 

Dirjan Bouma en Remco Bauke Dijkstra winnen in Wjelsryp
Gepost op: Zondag 31 augustus @ 18:25:46 (3634 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Dirjan Bouma uit Grou en Remco Bauke Dijkstra uit Berlikum hebben zaterdag in Wjelsryp de d.e.l. – wedstrijd voor pupillenjongens gewonnen.

 

Margriet Bakker wint in eigen dorp
Gepost op: Zaterdag 30 augustus @ 20:00:24 (3030 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


De plaatselijke favoriet Margriet Bakker zegevierde zaterdag op de d.e.l. – wedstrijd voor dames senioren. (Foto: Henk Bootsma).

Marike Beckers: eerste krans van het seizoen!

 

Duo Steffens-Wijnjeterp wint in Sexbierum
Gepost op: Zaterdag 30 augustus @ 19:47:11 (3405 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Ronald Steffens (Goutum) en Dennis Wijnjeterp (Dongjum) zijn zaterdag in Sexbierum winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor junioren in combinatie met 3e jaars jongens.

Vlnr: Ronald Steffens en Dennis Wijnjeterp

 

Opslag Chris Wassenaar weer allesbepalend
Gepost op: Zaterdag 30 augustus @ 19:11:28 (3168 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Met zijn overtuigende opslag wist Chris Wassenaar op de uitnodigingspartij in Morra-Lioessens weer eens zijn stempel te drukken op de partij.

Vlnr: Jochum Bouma, Chris Wassenaar en Auke van der Graaf

 

Trio Margriet Koelmans wint in Hitzum
Gepost op: Zaterdag 30 augustus @ 19:09:14 (3148 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Margriet Koelmans, Rixt Bijlsma en Fenna Zeinstra kwamen zaterdag in Hitzum als winnaars uit de bus.
(Foto's: Henk Hempenius).

Vlnr: Margriet Koelmans, Fenna Zeinstra en Rixt Bijlsma

 

Trio Bouwe de Bruin winnaar in Sneek
Gepost op: Zaterdag 30 augustus @ 18:05:59 (3358 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Bouwe de Bruin uit Mantgum, Siebe Greidanus uit Wjelsryp en Site Ferwerda uit Stiens hebben in Sneek de uitnodigingswedstrijd voor eersteklassers op hun naam geschreven.

Siebe Greidanus winnaar in Sneek!

 

Trio Sjoerd de Jong wint in Kimswerd
Gepost op: Zaterdag 30 augustus @ 17:51:27 (3177 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Sjoerd de Jong en Krijn Hiemstra beide uit Sint Annaparochie en Bartele Boersma uit Harlingen waren in Kimswerd het sterkste trio bij de d.e.l. – wedstrijd voor jongens.

Vlnr: Sjoerd de Jong,Krijn Hiemstra en Bartele Boersma

 

Kransen voor Elly en Alinda
Gepost op: Zaterdag 30 augustus @ 17:48:56 (2819 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008
Elly Hofman uit Dronrijp en Alina Brandsma uit Goënga behaalden zaterdag in Ternaard de eerste prijs bij de pupillenmeisjes.

 

55+ keatsten op Sonnenborgh
Gepost op: Woensdag 27 augustus @ 22:33:06 (9207 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Ferline woansdei 27 augustus hawwe de 55+ wer keatst op Sonnenborgh yn Ljouwert.

De priiswinners flnr.: Ton Twerda, Watze de Boer en Oeds de Roos

 

Trio Wytse Jan Boorsma wint in Wageningen
Gepost op: Zondag 24 augustus @ 22:41:31 (3663 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Wytse Jan Boorsma (Lunteren), Simon van der Gaast (Den Haag) en Jessica Huizinga (Nij Altoenae) zijn zaterdag in Wageningen winnaar geworden van de FBA-partij d.e.l.

 

Trio Edwin Koopstra wint in Franeker
Gepost op: Zondag 24 augustus @ 22:10:16 (2913 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Edwin Koopstra uit Leeuwarden, Steven Kramer uit Arum en Wietse Jan Dijkstra uit Sint Annaparochie zijn zondag in Franeker winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor de heren 30+

Vlnr: Edwin Koopstra, Steven Kramer en Wietse Jan Dijkstra


 

Trio Géjanna Dijkstra haalt gram in Ysbrechtum
Gepost op: Zondag 24 augustus @ 21:58:10 (2994 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Het partuur van Géjanna Dijkstra, Gérieke de Groot en Afke Hijlkema had na het onverwachte verlies op de Dames-PC nog wat recht te zetten. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Afke Hijlkema, Géjanna Dijkstra en Gérieke de Groot

 

Trio Sicco Scheltema wint in Winsum
Gepost op: Zondag 24 augustus @ 20:58:22 (3117 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Het partuur van Sicco Scheltema (Easterein), Robert de Bruin (Tzummarum) en Patrick Scheepstra (Franeker) heeft in Winsum de vrije formatie wedstrijd voor jongens gewonnen.

 

Trio Olijnsma grijpt zege op Van Aisma partij van OKK Beetgum
Gepost op: Zondag 24 augustus @ 20:21:00 (3269 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


In een bizarre finale met wisselende kansen en onverwachte slagenwisselingen hebben Martijn Olijnsma c.s. de zege van de Van Aisma dag afgesnoept van Johan van der Meulen, Herman Sprik en Taeke Triemstra, die een voorsprong van een spel niet wisten vast te houden en vervolgens in de slotfase schlemielig aan het kortste eind trokken.

 

Trio Johannes Dijkstra wint in Makkum
Gepost op: Zondag 24 augustus @ 20:02:17 (2979 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Johannes Dijkstra, oud-PC koning van 2003, Karel Nijman en Gert-Jan Meekma hebben zondag in Makkum de vrije formatie wedstrijd voor senioren op hun naam geschreven. (Foto: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Karel Nijman, Gert-Jan Meekma en Johannes Dijkstra

 

Trio Lisanne Moraal wint in Oude Leije
Gepost op: Zondag 24 augustus @ 18:17:15 (3192 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Lisanne Moraal uit Franeker, Marijke Johanna de Boer uit Easterein en Larissa Bollema uit Franeker kwamen zondag in Oude Leije als winnaars uit de bus.

 

Nick Leistra en Redmer Wolters winnen in Grou
Gepost op: Zondag 24 augustus @ 18:15:44 (2677 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Nick Leistra uit Tzummarum en Redmer Wolters uit Wytgaard hebben zondag in Grou de eerste prijs gewonnen bij de welpen-jongens.

Vlnr: Redmer Wolters en Nick Leistra

 

Trio Nelie Steenstra wint in Weidum
Gepost op: Zondag 24 augustus @ 17:52:44 (3270 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Nelie Steenstra uit Beetgumermolen, Grada van der Schoot uit Sexbierum en Harmke Siegersma uit Berlikum waren zondag het sterkste partuur bij de meisjes.

 

Trio Jochum Bouma verrast met zege in Beetgum
Gepost op: Zaterdag 23 augustus @ 21:23:13 (2641 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Het partuur van Jochum Bouma, Jacob Wassenaar en Pier Piersma was zaterdag in Beetgum de verrassende winnaar van de uitnodigingswedstrijd van OKK. (Foto's: Henk Bootsma).

Jochum Bouma: derde zege binnen acht dagen!

 

Trio Margit de Groot wint in Arum
Gepost op: Zaterdag 23 augustus @ 20:50:43 (3970 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Margit de Groot uit Sint Annaparochie, Grada van der Schoot uit Sexbierum en Manon Scheepstra uit Franeker zijn zaterdag in Arum winnaar geworden van de vrije formatie wedstrijd voor meisjes.

Vlnr: Grada van der Schoot, Manon Scheepstra en Margit de Groot

 

Michel van der Veen koning in Wommels
Gepost op: Zaterdag 23 augustus @ 20:28:44 (3080 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Hendrik Tolsma, Michel van der Veen en Johannes Boersma kwamen in Wommels als winnaars uit de bus.

Michel van der Veen: koning in Wommels!

 

Trio Linda Terpstra wint in Holwerd
Gepost op: Zaterdag 23 augustus @ 20:09:37 (2647 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Linda Terpstra, Rixt Bijlsma en Bianca van der Veen hebben zaterdag in Holwerd de vrije formatie wedstrijd voor de dames senioren op hun naam geschreven.

Vlnr: Bianca van der Veen, Linda Terpstra en Rixt Bijlsma

 

Willem Heeringa “Jonge Seun 2008”
Gepost op: Zaterdag 23 augustus @ 19:36:08 (2616 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Jan Bauke Tolsma uit Arum, Albert-Douwe Spoelman uit Deinum en Willem Heeringa uit Tzummarum hebben in Harlingen de d.e.l. – wedstrijd voor schooljongens op hun naam geschreven.

 

Sjanet en Alize winnen in Niawier
Gepost op: Zaterdag 23 augustus @ 19:19:13 (2382 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008
Sjanet Wijnia en Alize Bootsma beide uit Wommels waren zaterdag in Niawier het beste duo bij de welpen-meisjes.

 

Trio Melissa Rianne Hiemstra oppermachtig op vrije formatiepartijen
Gepost op: Zaterdag 23 augustus @ 19:11:55 (2627 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Het partuur van Melissa Rianne Hiemstra uit Stiens, Nicole Hempenius uit Franeker en Yfke Velstra uit Easterlittens was zaterdag in Buitenpost ongenaakbaar op de vrije formatie wedstrijd voor schoolmeisjes.

Vlnr: Melissa Rianne Hiemstra, Yfke Velstra en Nicole Hempenius

 

Trio Gosse Beeksma wint in Leeuwarden
Gepost op: Zaterdag 23 augustus @ 19:08:29 (2324 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Gosse Beeksma uit Cornjum, Pieter S. Scharringa uit Wjelsryp en Anne Wind Pingjum waren zaterdag in Leeuwarden het sterkste trio bij de jongens.

 

Kransen voor Pytrik en Arlene
Gepost op: Zaterdag 23 augustus @ 19:06:19 (2081 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Pytrik Visser uit Sexbierum en Arlene Anouk Smits uit Jirnsum hebben in Hijum de d.e.l. – wedstrijd voor de pupillenmeisjes gewonnen.

 

Afke Hijlkema prolongeert titel op Van Aismapartij
Gepost op: Vrijdag 22 augustus @ 20:49:32 (2578 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Afke Hijlkema heeft vrijdag in stijl haar vorig jaar veroverde koningstitel geprolongeerd. (Foto: Henk Hempenius).

Afke Hijlkema: zesde winst op Van Aismapartij

 

55+ keatsten yn Jelsum-Cornjum
Gepost op: Woensdag 20 augustus @ 23:13:51 (7746 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Dizze kear wienen de 55+ te gast by de keatsferiening Jelsum/Koarnjum foar de 12e Anne Bouma/Kees Smit partij.

De priiswinners mei de krâns efter de fuorfrou, flnr.: Ype de Vries, Lieuwe Boersma, Jolly Dooper en Anno Miedema

 

Leonie van der Graaf “koninklijk” op 32 ste Dames-PC
Gepost op: Woensdag 20 augustus @ 23:00:12 (3520 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Leonie van der Graaf is woensdag in Weidum gekroond tot koningin van de dames-PC 2008.(Foto's: Henk Bootsma).

De winnaars van de 32ste dames-PC

 

Trio Roel Venema wint in Peins
Gepost op: Maandag 18 augustus @ 12:09:05 (2124 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Jaap Jan Feenstra uit Peins, Roel Venema uit Bolsward en Nanning Seepma uit Oosterbierum kwamen zondag in Peins als winnaars uit de bus bij de heren 30+.

Vlnr: Roel Venema, Nanning Seepma en Jaap Jan Feenstra

 

Trio Maaike Joostema wint in Akkrum
Gepost op: Zondag 17 augustus @ 22:19:03 (2120 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Het partuur van Maaike Joostema, Imke van der Leest en Fenna Zeinstra behaalde zondag in Akkrum de tweede zege van het seizoen. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Fenna Zeinstra, Maaike Joostema en Imke van der Leest

 

Trio Jelmer Westra wint in Berlikum
Gepost op: Zondag 17 augustus @ 21:46:35 (4154 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Jelmer Westra (Berlikum), Jort Oving (Raerd) en Sjoerd de Jong (Sint Annaparochie) waren zondag in Berlikum het beste partuur bij de jongens.

 

Trio Jildou Jorritsma wint in Dongjum
Gepost op: Zondag 17 augustus @ 21:25:57 (3141 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Jildou Jorritsma (Easterein), Janneke Terpstra (Wolsum) en Lisette Wagenaar (Sint Annaparochie) zijn zondag in Dongjum eerste geworden bij de meisjes.

 

Trio Minnesma grijpt haar kans op de Jan Timmerpartij
Gepost op: Zondag 17 augustus @ 21:21:02 (3003 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


In de slotpartij bracht partuur Minnesma eindelijk behoorlijk spel op de te lange grasmat en daar werden Gert-Anne van der Bos, Tjitte Bonnema en Folkert van der Wei de dupe van. (Foto's: Henk Bootsma).

Vlnr: Simon Minnesma, Marten Feenstra en Hylke Bruinsma

 

Geke en Marleen winnen in Midlum
Gepost op: Zondag 17 augustus @ 21:02:57 (2637 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Geke de Boer uit Wergea en Marleen Merkus uit Hallum hebben zondag in Midlum beslag gelegd op de eerste prijs bij de schoolmeisjes.

 

Duo Kevin Jordi en Cathrinus winnen in Sneek
Gepost op: Zondag 17 augustus @ 20:32:28 (2207 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Kevin Jordi Hiemstra uit Stiens en Cathrinus van Wieren uit Ried waren zondag in Sneek het sterkste duo bij de welpen-jongens.

Vlnr: Kevin Jordi Hiemstra en Cathrinus van Wieren

 

Trio Jochum Bouma wint in Vrouwenparochie
Gepost op: Zondag 17 augustus @ 20:08:35 (3297 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Jochum Bouma en Pier Piersma hadden geen spijt van het “gedwongen” uitstapje naar Vrouwenparochie. (Foto’: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Jochum Bouma, Pieter Scharringa en Pier Piersma

 

Kransen voor Jelle en Meindert
Gepost op: Zondag 17 augustus @ 19:54:09 (2101 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Jelle Scharringa uit Wjelsryp en Meindert Attema uit Ferwoude pakten zondag in Drachten de winst bij de wedstrijd d.e.l. voor schooljongens.

 

Sandra en Froukje winnen in Mantgum
Gepost op: Zondag 17 augustus @ 19:45:51 (2742 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Sandra Hofstra uit Wjelsryp en Froukje Sinnema uit Arum waren in Mantgum het sterkste partuur bij de welpen-meisjes.

 

Patrick Nauta en Jehannes Jouke Gietema winnen in Marssum
Gepost op: Zondag 17 augustus @ 19:38:31 (3151 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Patrick Nauta uit Berlikum en Jehannes Jouke Gietema uit Exmorra pakten zondag in Marssum de zege bij de pupillenjongens.

 

Partuur Johannes Hinrichs wint in Littens!
Gepost op: Zondag 17 augustus @ 02:29:55 (2619 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Johannes Hinrichs uit Harlingen, Siebe Marra uit Dronrijp en Jan Tuinier uit Makkum zijn in Easterlittens winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor 50+.

Vlnr: Siebe Marra, Johannes Hinrichs en Jan Tuinier

 

Jesse Rinia prins in Tzum
Gepost op: Zondag 17 augustus @ 02:03:02 (2737 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Jesse Rinia uit Makkum en Doede Rients Okkema uit Easterein zijn zaterdag in Tzum winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor pupillenjongens.

Vlnr: Jesse Rinia en Doede Rients Okkema

 

Trio Van der Leest wint in Morra
Gepost op: Zaterdag 16 augustus @ 19:04:33 (2846 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Marten van der Leest uit Dronrijp, Marten Hiemstra uit Ried en Tjibbe Hansma uit Mûnein hebben zaterdag in Morra de uitnodigingswedstrijd voor eersteklassers op hun naam geschreven. (Foto: Henk Bootsma).

Tjibbe Hansma: wint in Morra!

 

Vijftigste koningstitel voor Afke Hijlkema
Gepost op: Zaterdag 16 augustus @ 18:55:58 (2302 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Ze heeft er even op moeten wachten, maar zaterdagmiddag was het raak: Afke Hijlkema behaalde op de vrije formatie partij in Goënga haar vijftigste koningstitel. (Foto: Henk Hempenius).

Afke Hijlkema: 50ste koningstitel! Proficiat!

 

Trio Annemiek Terpstra wint in Cornwerd
Gepost op: Zaterdag 16 augustus @ 18:51:23 (3173 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Annemiek Terpstra (Minnertsga), Feikje Bouwhuis (Bolsward) en Renske Terwisscha van Scheltinga (Reahûs) zijn zaterdag in Cornwerd als eerste geëindigd bij de dames senioren. (Foto: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Renske Terwisscha van Scheltinga, Feikje Bouwhuis en Annemiek Terpstra.

 

Daniël Iseger sterke man in Damwoude
Gepost op: Zaterdag 16 augustus @ 18:35:03 (2652 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Daniël Iseger was dit jaar nog niet echt verwend met de nodige bloemenkransen maar op de uitnodigingspartij van Nut en Nocht in Damwoude was het dan eindelijk raak. (Foto: Henk Bootsma).

Daniël Iseger: Eindelijk lukt het wel!

 

55+ keatsen op Sonnenborgh
Gepost op: Donderdag 14 augustus @ 13:25:55 (7923 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Ferline woansdei haw de 55+ wer keatst op Sonnenborgh yn Ljouwert.

Flnr: Gerrit Bijdeweg, Cor Binsma, Skelte Poelstra en Evert Heeg

 

Wjelsryp wint 45ste revanche van de Freule in Jellum
Gepost op: Woensdag 13 augustus @ 20:50:00 (3626 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


De afdelingswedstrijd voor jongens in Jellum, beter bekend als de revanche van de Freule, is een prooi geworden voor Wjelsryp. (Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Ype Hingst, Pieter S. Scharringa, Jouke Bosje en Paulus Yde Walda

 

Trio Jeroen Westra wint in Huizum
Gepost op: Zondag 10 augustus @ 22:14:15 (2360 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Jeroen Westra en Geert-Jan de Jong beide uit Sint Annaparochie en Peter Doeland uit Dronrijp pakten zondag in Huizum de zege bij de jongens.

Vlnr: Peter Doeland, Geert-Jan de Jong en Jeroen Westra

 

Trio Jan Brandt Wiersma wint in Bolsward
Gepost op: Zondag 10 augustus @ 21:44:31 (2408 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Het partuur Jan Brandt Wiersma (Grou), Renze Pieter Hiemstra (Sint Jacobiparochie) en Alle Jan Anema (Reduzum) zegevierde zondag in Bolsward op de vrije formatie wedstrijd voor eersteklassers.

 

Trio Ytzen Wassenaar wint bij 30+
Gepost op: Zondag 10 augustus @ 21:31:16 (2304 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Ytzen Wassenaar en Piet Andringa beide Grou en Gerrit Groen uit Wergea hebben in Tzummarum de vrije formatie wedstrijd voor de heren 30+ op hun naam geschreven.

Vlnr: Piet Andringa, Gerrit Groen en Ytzen Wassenaar

 

Afke Hijlkema boekt 180ste zege in Pingjum
Gepost op: Zondag 10 augustus @ 21:10:09 (2699 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


De formatie van Géjanna Dijkstra, Gérieke de Groot en Afke Hijlkema boekte zondag in Pingjum de negende zege van het seizoen. (Foto's Henk Bootsma).

Afke en Géjanna: dat is nummer 101!

 

Weer krans voor Pytrik Visser
Gepost op: Zondag 10 augustus @ 19:49:02 (3088 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Pytrik Visser uit Sexbierum is bezig aan een uiterst succesvol kaatsseizoen.

Alweer prijs voor Pytrik Visser!

 

Arum wint ook in Sint Jacobiparochie
Gepost op: Zondag 10 augustus @ 19:34:58 (2921 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Arum (Kevin Jaarsma, Jan Schurer en Jan Bauke Tolsma) heeft in Sint Jacobiparochie de afdelingswedstrijd voor schooljongens gewonnen.

Prijzenregen bij Het Noorden!

 

Trio Johannes Wassenaar sterkste in Folsgare
Gepost op: Zondag 10 augustus @ 18:58:34 (2745 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Johannes Wassenaar, Jacob Dirk Tuinenga en Jan Eeltje van der Meij allen woonachtig in Berlikum zijn zondag in Folsgare winnaar geworden van de vrije formatiepartij voor senioren.

 

Trio Nicole Hempenius wint in Heerenveen
Gepost op: Zondag 10 augustus @ 17:33:29 (3230 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Nicole Hempenius (Franeker), Melissa Rianne Hiemstra (Stiens) en Yfke Velstra (Easterlittens) hebben zondag in Heerenveen de vrije formatiewedstrijd voor schoolmeisjes op hun naam geschreven.

Vlnr: Nicole Hempenius, Yfke Velstra en Melissa Rianne Hiemstra

 

Kevin Jordi en Niek winnen in Stiens
Gepost op: Zondag 10 augustus @ 17:21:22 (2653 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Kevin Jordi Hiemstra uit Stiens en Niek Boelens uit Damwoude waren zondag het sterkste partuur bij de welpen-jongens.

Staand vlnr: Kevin Jordi Hiemstra en Niek Boelens
Gehurkt vlnr: Nick Leistra en Sil Leystra

 

Trio Ale Mosselman wint in Harlingen
Gepost op: Zaterdag 09 augustus @ 20:41:37 (2294 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Ale Mosselman uit Goutum, Jan Volbeda uit Sexbierum en Oeds de Roos uit Menaldum waren zaterdag in Harlingen het sterkste partuur bij de heren 50+.

Vlnr: Age Tichelaar, Ale Mosselman, Jan Volbeda en Oeds de Roos

 

Trio Berber Ferwerda wint in Scharnegoutum
Gepost op: Zaterdag 09 augustus @ 20:17:03 (3326 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Berber R. Ferwerda uit Holwerd, Joutsen Okkema uit Leeuwarden en Miranda Scheffer uit Menaldum kwamen zaterdag in Scharnegoutum in de kransen.

Vlnr: Berber R. Ferwerda, Miranda Scheffer en Joutsen Okkema

 

Geke en Lisanne winnen in Deinum
Gepost op: Zaterdag 09 augustus @ 20:03:14 (3967 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Geke de Boer (Wergea) en Lisanne Moraal (Franeker) toonden zich vandaag in Deinum het sterkste partuur bij de schoolmeisjes.

 

Wjelsryp wint uitgestelde wedstrijd
Gepost op: Zaterdag 09 augustus @ 19:44:50 (2780 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Wjelsryp heeft zaterdag in Franeker de uitgestelde afdelingswedstrijd voor jongens gewonnen. (Foto: Henk Bootsma).

Jouke Bosje: koning in Franeker!


 

Taeke Triemstra koning in Dokkum
Gepost op: Zaterdag 09 augustus @ 18:49:33 (2370 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Taeke Triemstra is koning geworden van de uitnodigingspartij voor heren hoofdklassers in Dokkum. (Foto's: Henk Bootsma).

Taeke Triemstra: koning in Dokkum!


 

Trio Tjitse Ben Hoekstra wint in Driesum
Gepost op: Zaterdag 09 augustus @ 18:41:14 (2041 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Tjitse Ben Hoekstra uit Harlingen, Remco Kuperus uit Dronrijp en Willem Heeringa uit Tzummarum hebben in Driesum de zege behaald bij de schooljongens.

 

Plaatselijke favoriet wint in Britsum
Gepost op: Zaterdag 09 augustus @ 18:30:57 (3521 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Jouwert Nicolay, voorheen Britsum, thans wonende in Cornjum, Danny Roos uit Easterein en Franke Ferwerda uit Stiens behaalden in Britsum de zege bij de d.e.l. – wedstrijd voor senioren.

Vlnr: Danny Roos, Franke Ferwerda en Jouwert Nicolay

 

Trio Hein Rodenhuis wint in Beetgum
Gepost op: Zaterdag 09 augustus @ 18:19:35 (2612 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Het partuur van Hein Rodenhuis (Ried), Hillebrand Visser (Schettens) en Gerrit Flisijn (Easterein) heeft zaterdag in Beetgum de uitnodigingswedstrijd voor eersteklassers op hun naam geschreven. (Foto: Henk Bootsma).

Gerrit Flisijn: winst in Beetgum!

 

Sint Annaparochie wint revanche Ald-Meiers Partij
Gepost op: Zaterdag 09 augustus @ 17:57:03 (2630 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Sint Annaparochie haalde zaterdag in Schettens haar gram voor de nederlaag van afgelopen zaterdag. (Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: coach Jan de Groot, Margit de Groot, Lisette Wagenaar en Esther Wagenaar

 

Leonie van der Graaf koningin op Wilhelmina partij
Gepost op: Vrijdag 08 augustus @ 22:04:34 (2183 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Géjanna Dijkstra, Janny de Haan en Leonie van der Graaf hebben in Menaldum de Wilhelmina partij een uitnodigingswedstrijd voor de dames hoofdklasse op hun naam geschreven.

Vlnr: Géjanna Dijkstra, Leonie van der Graaf en Janny de Haan

 

Wjelsryp fraaie winnaar 105de Freulepartij
Gepost op: Woensdag 06 augustus @ 23:52:09 (3474 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Kaatsvereniging S.M.I. uit Wjelsryp heeft voor de eerste maal in haar 51-jarig bestaan de Freulepartij op haar naam weten te schrijven. (Foto's: Henk Bootsma).

 

Mart en Pieter winnen in Reduzum
Gepost op: Maandag 04 augustus @ 12:57:09 (2699 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Mart van der Molen uit Witmarsum en Evert Pieter Tolsma uit Winsum pakten zondag in Reduzum de zege bij de pupillenjongens.

Vlnr: Evert Pieter Tolsma en Mart van der Molen

 

Trio Nelie Steenstra wint in Dronrijp
Gepost op: Maandag 04 augustus @ 09:19:13 (2170 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Nelie Steenstra uit Beetgumermolen, Anna-Lynn Wijbenga uit Ferwert en Maaike Osinga uit Pingjum zijn zondag in Dronrijp winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor dames senioren in combinatie met 3e jaars meisjes. (Foto: Henk Bootsma).

Maaike Osinga: eerste prijs in Dronrijp!

 

Eerste formatie zege voor trio Maaike Joostema
Gepost op: Zondag 03 augustus @ 22:33:38 (2424 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Het partuur van Maaike Joostema, Imke van der Leest en Fenna Zeinstra heeft op Sonnenborgh in Leeuwarden de eerste zege van het seizoen behaald. (Foto's Henk Hempenius).

Vlnr: Fenna Zeinstra, Maaike Joostema en Imke van der Leest

 

Trio Sjoerd Boonstra wint bij heren 30+
Gepost op: Zondag 03 augustus @ 22:21:50 (2162 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Sjoerd Boonstra uit Akkrum, Nanning Seepma uit Oosterbierum en Tammo Bijlsma uit Leeuwarden kwamen in Midlum als winnaars uit de bus.

Sjoerd Boonstra eerste prijs in Midlum!

 

Taeke Triemstra zet Haije Rijpma partij naar zijn hand
Gepost op: Zondag 03 augustus @ 22:03:03 (2351 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Taeke Triemstra uit Sint Jacobiparochie was zondag in Witmarsum een klasse apart. (Foto's Henk Bootsma).

Taeke Triemstra: klasse apart!

 

Jan en Enno winnen in Stiens
Gepost op: Zondag 03 augustus @ 21:13:46 (2004 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Jan Schurer uit Arum en Enno Kingma uit Westhoek waren zondag in Stiens bij de schooljongens het best kaatsende duo.

 

Siebe Greidanus koning in Wergea
Gepost op: Zondag 03 augustus @ 20:45:05 (2512 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Robert Rinia (Arum), Siebe Greidanus (Wjelsryp) en Aloys Freitag (Makkum) behaalden zondag in Wergea een fraaie zege op de vrije formatie wedstrijd voor senioren. (Foto: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Robert Rinia, Siebe Greidanus en Aloys Freitag

 

Nick en Cathrinus winnen in Oude Bildtzijl
Gepost op: Zondag 03 augustus @ 20:32:47 (2317 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Nick Leistra uit Tzummarum en Cathrinus van Wieren uit Ried pakten zondag in Oude Bildtzijl de winst bij de welpen-jongens.

Staand achter vlnr: Cathrinus van Wieren en Nick Leistra
Staand voor vlnr: Ruben Daniël Eijzenga en Durk Scheen


 

Trio Geke de Boer wint in Harlingen
Gepost op: Zondag 03 augustus @ 20:22:49 (3188 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Geke de Boer uit Wergea, Margreta Terpstra uit Easterein en Marte Altenburg uit Grou zijn zondag in Harlingen winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor schoolmeisjes.

Vlnr: Geke de Boer, Nynke Sinnema en Margreta Terpstra

 

Trio Marit Kuperus wint in Minnertsga
Gepost op: Zondag 03 augustus @ 20:17:07 (2542 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Marit Kuperus uit Franeker, Janneke Koelmans uit Oude Bildtzijl en Nynke Sinnema Grou behaalden zondag in Minnertsga de zege bij de d.e.l. – wedstrijd voor meisjes.

Vlnr: Marit Kuperus, Nynke Sinnema en Janneke Koelmans

 

Pytrik en Erika winnen in Wytgaard
Gepost op: Zondag 03 augustus @ 20:10:45 (2238 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Pytrik Visser uit Sexbierum en Erika Kramer uit Arum kwamen in Wytgaard in de kransen.

Vlnr: Pytrik Visser en Erika Kramer

 

Trio Jan Schurer wint in Lollum
Gepost op: Zondag 03 augustus @ 19:30:22 (2116 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Jan Schurer uit Arum, Ramon Hoogerhuis uit Tzummarum en Jesse van der Molen uit Witmarsum hebben zaterdag in Lollum de uitnodigingswedstrijd voor schooljongens op hun naam geschreven.

 

Trio Gerben Hein Wijtsma wint in Franeker
Gepost op: Zaterdag 02 augustus @ 21:48:18 (2297 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Gerben Hein Wijtsma, Erik Haitsma en Gert-Jan Meekma hebben zaterdag in Franeker de uitnodigingswedstrijd voor eersteklassers op hun naam geschreven. (Foto: Henk Bootsma).

Erik Haitsma hier in actie op de PC, vandaag winnaar in Franeker!

 

Wjelsryp wint Pier Elgersmapartij
Gepost op: Zaterdag 02 augustus @ 21:20:21 (2624 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Wjelsryp met de kaatsers Jelmer Hofstee, Paulus Yde Walda en Jouke Bosje is zaterdag in Witmarsum winnaar geworden van de afdelingspartij voor jongens.

Vlnr: Paulus Yde Walda, Jouke Bosje en Jelmer Hofstee en coach Ype Hingst

 

Trio Thijs Houtsma wint bij 50+
Gepost op: Zaterdag 02 augustus @ 21:04:56 (1978 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Thijs Houtsma uit Westhoek, Siete Wassenaar en Geert Faber beide uit Minnertsga pakten zaterdag in Leeuwarden de zege bij de 50+.

Vlnr: Thijs Houtsma, Geert Faber en Siete Wassenaar

 

KV Jan Bogtstra piekt op juiste moment
Gepost op: Zaterdag 02 augustus @ 19:52:12 (2692 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Het meisjes partuur van kaatsvereniging Jan Bogtstra heeft de negende editie van de Ald-Meiers partij op haar geschreven.

Vlnr: Rianne Vellinga, Manon Scheepstra en Marit Kuperus met coach Henk Procee

 

Sandra en Jildou winnen in Britsum
Gepost op: Zaterdag 02 augustus @ 18:20:09 (3000 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Sandra Hofstra uit Wjelsryp en Jildou Felkers uit Stiens waren zaterdag het sterkste duo bij de d.e.l. – wedstrijd voor welpen-meisjes.

 

Trio Hillebrand Visser wint in Spannum
Gepost op: Zaterdag 02 augustus @ 18:13:59 (2273 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Hillebrand Visser (Schettens), Jurjen Breimer (Harlingen) en Rudolf Soepboer (Holwerd) hebben de d.e.l. – wedstrijd voor junioren met laatste jaar jongens op hun naam geschreven. (Foto: Lijkle Spijksma)

Vlnr Jurjen Breimer, Rudolf Soepboer en Hillebrand Visser

 

Trio Jildou Jorritsma wint in Sint Annaparochie
Gepost op: Zondag 27 juli @ 22:33:43 (4810 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Jildou Jorritsma (Easterein), Margit de Groot (Sint Annaparochie) en Margriet Bakker (Winsum) zegevierden zaterdag in Sint Annaparochie bij de meisjes.

Vlnr: Margriet Bakker, Jildou Jorritsma en Margit de Groot

 

Trio Romy van der Veen verrast met zege in Sexbierum
Gepost op: Zondag 27 juli @ 21:33:59 (2281 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


De formatie Romy van der Veen, Ingrid de Haan en Leonie van der Graaf verraste zondag in Sexbierum door de vrije formatiepartij op haar naam te schrijven. (Foto's Henk Hempenius).

 

Trio Jan Volbeda wint bij 50+
Gepost op: Zondag 27 juli @ 21:04:04 (2214 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Jan Volbeda uit Sexbierum, Piet Bierma uit Dronten en Thijs Houtsma uit Westhoek pakten zondag in Sint Jacobiparochie de winst bij de heren 50+.

 

Trio Hilda Tjepkema wint in Sint Annaparochie
Gepost op: Zondag 27 juli @ 20:47:41 (2160 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Hilda Tjepkema uit Blije, Judy Bergsma uit Tirns en Idske Zijlstra kwamen zondag in Sint Annaparochie als winnaars uit de bus.

 

Trio Fetze Jan Kooistra wint in Sint Jacobiparochie
Gepost op: Zondag 27 juli @ 20:30:02 (2520 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Fetze Jan Kooistra uit Ried, Gerard van Malsen uit Makkum en Johan Sjoers uit Bolsward waren in Sint Jacobiparochie het sterkste partuur bij de heren 30+



 

Marten Feenstra koning op generale PC
Gepost op: Zondag 27 juli @ 20:24:41 (2308 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Aan het rijtje kanshebbers voor de 155ste PC kan na de wedstrijd in Arum weer eentje worden toegevoegd. (Foto's Henk Bootsma).

Marten Feenstra: koning in Arum!

 

Trio Johan Abma wint in Engelum
Gepost op: Zondag 27 juli @ 20:19:54 (2927 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Johan Abma (Gauw), Jacob Klaas Haitsma (Wommels) en Gerrit Flisijn (Easterein) zijn in Engelum winnaar geworden van de vrije formatie wedstrijd voor senioren. (Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Johan Abma, Jacob Klaas Haitsma en Gerrit Flisijn

 

Sint Annaparochie wint
Gepost op: Zondag 27 juli @ 19:57:37 (2123 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Kaatsvereniging Berlikum organiseerde een afdelingswedstrijd voor de meisjescategorie en uit een lijst van elf parturen waren het Esther Wagenaar, Margit de Groot en Lisette Wagenaar van de afdeling “St. Anne-Drie spul is ut” die beslag wisten te leggen op de kransen door in de finale te winnen van de afdeling “Winsum” met de kaatssters Pytrik de Groot, Petronella Tolsma en Margriet Bakker.

 

Trio Jochum Bouma vindt in een tropisch Sexbierum de spirit terug
Gepost op: Zaterdag 26 juli @ 19:52:53 (2207 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Onder tropische omstandigheden hervond het partuur van opslager Jochum Bouma zich in Sexbierum op de partij van De Twa Doarpen/DIOS en op de zege was totaal niets af te dingen. (Foto's: Henk Bootsma)

Auke van der Graaf: koning in Sexbierum!

 

Trio Pieter Bakker wint in Goutum
Gepost op: Zaterdag 26 juli @ 18:34:57 (3111 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Pieter Bakker, Tjerck Floris Karsten en Tjibbe Hansma hebben in Goutum de vrije formatiewedstrijd voor eersteklassers op hun naam geschreven.

 

Trio Hillebrand Visser wint in Goënga
Gepost op: Zaterdag 26 juli @ 17:45:21 (2524 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Hillebrand Visser (Schettens), Frederik van der Meij (Berlikum) en Hyltje Bosma (Makkum) zijn zaterdag in Goënga winnaar geworden van de wedstrijd d.e.l. voor senioren. (foto: Lijkle Spijksma)

Vlnr: Hyltje Bosma, Frederik van der Meij en Hillebrand Visser

 

Volle bak bij 10e PC 55+
Gepost op: Donderdag 24 juli @ 20:23:08 (3274 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


KV Cannegieter uit Balk organiseerde dit jaar voor de 10e keer de PC voor de 55+.

 

Holwerd wint Jong Feintepartij
Gepost op: Woensdag 23 juli @ 23:47:21 (2563 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


De vierde editie van de Jong Feintepartij is een glansrijke overwinning geworden voor het partuur uit Holwerd. (Foto's: Henk Bootsma).

Vlnr: Coach Erik Seerden, Jacob Soepboer, Gert-Anne van der Bos en Rudolf Soepboer

 

Pier Piersma koning in Makkum
Gepost op: Maandag 21 juli @ 18:16:17 (3067 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


‘’Hij slacht ferdomd oeral wei, “ zo reageerde Lennart Adema maandag tijdens de finale van de d.e.l. - wedstrijd voor senioren in Makkum aan het adres van Pier Piersma en trapte bij de laatste slag zijn kaatswant meters ver weg. Foto: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Hendrik J. v.d. Velde, Pier Piersma en Peter Tolsma

 

Plaatselijke favoriet wint bij heren 30+
Gepost op: Zondag 20 juli @ 21:17:27 (2055 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Dat oud-hoofdklasser Tjepco Miedema het nog altijd kan bewees hij op de d.e.l. – wedstrijd voor de heren 30+ .

Vlnr: Tjepco Miedema, Edwin Koopstra en Peter Huisman

 

Taeke Triemstra voegt zich bij de koningen van de Rengersdag
Gepost op: Zondag 20 juli @ 20:58:02 (2343 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


De Rengersdag bracht succes voor Johan van der Meulen, Herman Sprik en Taeke Triemstra, die in deze samenstelling dit seizoen nog geen krans in de wacht konden slepen. (Foto's: Henk Bootsma).

Brengt winst op de Rengers de ommekeer?

 

Arum wint ook in Bolsward
Gepost op: Zondag 20 juli @ 20:05:15 (2744 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Arum (Jan Bauke Tolsma, Kevin Jaarsma en Jan Schurer) bewees zichzelf in Bolsward een uitstekende dienst door het winnen van de afdelingswedstrijd voor schooljongens.

 

Johannes Boersma koning op ’e Ryp
Gepost op: Zondag 20 juli @ 19:27:00 (2621 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


De formatie van Hendrik Tolsma, Michel van der Veen en Johannes Boersma behaalde zondag op de vrije formatiewedstrijd van Sjirk de Wal uit Dronrijp een mooie overwinning.

Vlnr: Hendrik Tolsma,Johannes Boersma en Michel van der Veen

 

Sint Annaparochie wint jongens afdelingwedstrijd in Makkum
Gepost op: Zondag 20 juli @ 18:57:58 (2698 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


De afdelingswedstrijd voor jongens in Makkum is zondag gewonnen door Krijn Hiemstra, Sjoerd de Jong en Jeroen Westra van kv “St. Anne Drie spul is út’ uit Sint Annaparochie. (Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Jeroen Westra, Krijn Hiemstra en Sjoerd de Jong en coach Syds Krap

 

Trio Jeltsje Koopal sterkste bij de schoolmeisjes
Gepost op: Zondag 20 juli @ 18:42:57 (2402 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Jeltsje Koopal uit Engelum, Nieke Wateler uit Minnertsga en Marte Altenburg uit Grou waren in Dongjum het beste partuur bij de d.e.l. – wedstrijd voor schoolmeisjes.

 

Patrick Nauta en Mart van der Molen winnen in Jirnsum
Gepost op: Zondag 20 juli @ 18:37:31 (2818 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Patrick Nauta (Berlikum) en Mart van der Molen (Witmarsum) zijn zondag in Jirnsum winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor pupillenjongens.

 

Partuur Elly Hofman wint in Weidum
Gepost op: Zondag 20 juli @ 16:06:31 (2810 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Elly Hofman (Dronrijp) en Everdyna de Haan (Wier) waren zondag in Weidum het beste partuur bij de pupillenmeisjes.

Staand vlnr: Everdyna de Haan en Elly Hofman. Zittend vlnr: Akkelyna de Haan en Pytrik Visser

 

Pytrik Visser wint ook in Kimswerd
Gepost op: Zondag 20 juli @ 15:36:20 (2199 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Pytrik Visser uit Sexbierum en Anouk Tolsma uit Dronrijp waren zaterdag in Kimswerd het sterkste partuur bij de pupillenmeisjes.

Pytrik Visser: alweer een krans!

 

Kransen voor Jesse en Marco
Gepost op: Zondag 20 juli @ 15:35:21 (2710 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008
De uitnodigingswedstrijd voor pupillenjongens in Kimswerd is zaterdag een prooi geworden voor Jesse Rinia uit Makkum en Marco de Groot uit Franeker.

 

Trio Kevin Jaarsma wint in Wijnaldum
Gepost op: Zaterdag 19 juli @ 22:59:44 (2201 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Kevin Jaarsma (Arum), Meindert Attema (Ferwoude) en Roan Hein Joostema (Minnertsga) zijn zaterdag in Wijnaldum winnaar geworden van de uitnodigingswedstrijd voor schooljongens.

 

Trio Bouwe van der Veer sterkste in Zurich
Gepost op: Zaterdag 19 juli @ 21:05:21 (2264 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Bouwe van der Veer (Winsum), Evert Siderius (Ried) en Siebe Marra (Dronrijp) zijn zaterdag in Zurich winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor de 50+.

Vlnr: Evert Siderius, Bouwe van der Veer en Siebe Marra

 

Chris Wassenaar schrijft geschiedenis in Makkum
Gepost op: Zaterdag 19 juli @ 19:52:20 (2242 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Chris Wassenaar schreef zaterdag op de Rabo hoofdklasse partij een stukje kaatsgeschiedenis.

Vlnr: Auke van der Graaf, Chris Wassenaar en Jan Dirk de Groot


 

Trio Robert Rinia wint in Witmarsum
Gepost op: Zaterdag 19 juli @ 18:45:42 (2026 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Robert Rinia (Arum), Pieter Jan Plat (Sint Annaparochie) en Rudolf Soepboer (Holwerd) hebben in Witmarsum de uitnodigingswedstrijd voor eerste klassers op hun naam geschreven. (Foto: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Pieter Jan Plat, Rudolf Soepboer en Robert Rinia

 

Trio Melissa Rianne Hiemstra wint in Wjelsryp
Gepost op: Zaterdag 19 juli @ 18:35:35 (2452 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Melissa Rianne Hiemstra uit Stiens, Jeltsje Koopal uit Engelum en Lisanne Moraal Franeker hebben in Wjelsryp de d.e.l. – wedstrijd voor schoolmeisjes op hun naam geschreven.

 

Fenna Kramer en Marije Jonker winnen in Sexbierum
Gepost op: Zaterdag 19 juli @ 18:34:13 (3160 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Fenna Kramer uit Winsum en Marije Jonker uit Poppenwier kwamen zaterdag in Sexbierum in de kransen.

Tweede krans voor Fenna Kramer!

 

Taeke Triemstra koning op Hotze Schuil partij
Gepost op: Vrijdag 18 juli @ 23:14:45 (2053 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Martijn Olijnsma, Jan Willem van Beem en Taeke Triemstra hebben in Harlingen de uitgestelde Hotze Schuil partij op hun naam geschreven. (Foto's Henk Bootsma).

Taeke Triemstra terechte koning op Hotze Schuil partij



 

Formatie Géjanna Dijkstra sterkste in Minnertsga
Gepost op: Donderdag 17 juli @ 00:38:06 (2197 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


De formatie Géjanna Dijkstra, Gérieke de Groot en Afke Hijlkema kwam zag en overwon. (Foto's Henk Hempenius).

Vlnr: Géjanna Dijkstra, Gérieke de Groot en Afke Hijlkema

 

Vijfde zege van trio Rutmer van der Meer
Gepost op: Donderdag 17 juli @ 00:14:05 (2040 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Het partuur Rutmer van der Meer, Jacob en Chris Wassenaar behaalde in Minnertsga de vijfde zege van het seizoen. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Rutmer van der Meer, Jacob en Chris Wassenaar

 

Trio Géjanna Dijkstra: zeven uit acht!
Gepost op: Zondag 13 juli @ 22:20:14 (2076 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Het partuur van Géjanna Dijkstra, Gérieke de Groot en Afke Hijlkema boekte zondag in Huizum de zevende zege van het seizoen. (Foto's: Henk Hempenius).

Vlnr: Géjanna Dijkstra, Afke Hijlkema en Gérieke de Groot

 

Chris Wassenaar voegt zich in Bolsward bij de fenomenen van de kaatssport
Gepost op: Zondag 13 juli @ 20:56:19 (2530 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Op de formatiewedstrijd van Bolsward heeft Chris Wassenaar zich door een overwinning bij de beste tien kaatsers aller tijden gevoegd. (Foto's Henk Bootsma).

Hebbes: De buit is binnen!

 

Makkum na stroeve start oppermachtig
Gepost op: Zondag 13 juli @ 18:30:37 (2470 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Makkum (Lennard Adema, Hyltje Bosma en Aloys Freitag) moesten zondag in Ried even op gang komen maar daarna was het ook erop en erover.

Parturen voor aanvang van de finale!

 

Renske Terwisscha van Scheltinga wint in eigen dorp
Gepost op: Zondag 13 juli @ 18:11:51 (2423 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


In eigen dorp wist Renske Terwischa van Scheltinga samen met Rita de Valk (Sint Jacobiparochie) en Joutsen Okkema (Leeuwarden) de dames senioren-
wedstrijd vrije formatie in Reahûs te winnen. (Foto: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Joutsen Okkema, Renske Terwisscha van Scheltinga en Rita de Valk

 

Kevin Jordi Hiemstra wint ook in Damwoude
Gepost op: Zondag 13 juli @ 18:01:26 (3147 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Kevin Jordi Hiemstra uit Stiens en Thomas Kleefstra uit Boer waren zondag in Damwoude oppermachtig bij de welpen-jongens.

Vlnr: Kevin Jordi Hiemstra en Thomas Kleefstra

 

Trio Peter Huisman wint in Weidum
Gepost op: Zondag 13 juli @ 18:00:16 (2299 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008
Peter Huisman (Witmarsum), Peter Dijkstra (Beetgumermolen) en Piet Andringa (Grou) werden zondag winnaar bij de heren 30+.

 

Berlikum wint in Tzummarum
Gepost op: Zondag 13 juli @ 17:51:16 (3779 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Berlikum (Ruben Eijzenga, Remco Bauke Dijkstra en Patrick Nauta) pakten in Tzummarum de zege bij pupillenjongens.

Vlnr: Patrick, Ruben en Remco Bauke

 

Formatie Manon Scheepstra wint in Hijum
Gepost op: Zondag 13 juli @ 17:47:41 (2819 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Manon Scheepstra, Iris van der Veen beide uit Franeker en Grada van der Schoot uit Sexbierum kwamen in Hijum als winnaars uit de bus bij de vrije formatie wedstrijd voor meisjes.

Vlnr: Manon Scheepstra, Grada van der Schoot en Iris van der Veen

 

Trio Hermine Sytema wint in Easterlittens
Gepost op: Zondag 13 juli @ 17:26:52 (3108 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Hermine Sytema (Deinum), Carin Drijfhout (Poppenwier) en Samantha Bollema (Franeker) toonden zich zondag het sterkste partuur bij de d.e.l. – wedstrijd voor schoolmeisjes.

 

Pieter en Remco winnen in Exmorra
Gepost op: Zondag 13 juli @ 13:31:00 (2041 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Pieter van der Schoot uit Sexbierum en Remco Bauke Dijkstra uit Berlikum waren zaterdag in Exmorra het sterkste partuur bij de d.e.l. - wedstrijd voor de pupillenjongens.

Vlnr: Pieter van der Schoot en Remco Bauke Dijkstra

 

Trio Linda Terpstra wint in Dokkum
Gepost op: Zaterdag 12 juli @ 22:29:54 (2446 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Linda Terpstra, Sjoukje Visser en Afke Hijlkema zijn in Dokkum winnaar geworden van de uitnodigingswedstrijd voor de dames hoofdklasse. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnt: Afke Hijlkema, Sjoukje Visser en Linda Terpstra

 

Weer krans voor Sjanet Wijnia
Gepost op: Zaterdag 12 juli @ 20:31:35 (2788 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Sjanet Wijnia uit Wommels blijft het bij de welpen-meisjes “poerbest” doen.

 

Hermine en Lisanne winnen in Ferwert
Gepost op: Zaterdag 12 juli @ 20:19:13 (2541 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Hermina Sytema uit Deinum en Lisanne Moraal uit Franeker behaalden in Ferwert de eerste prijs bij de schoolmeisjes.

 

Trio Herman Steneker wint in Marssum
Gepost op: Zaterdag 12 juli @ 19:55:34 (2316 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Herman Steneker uit Leeuwarden, Andries Idzerda uit Goutum en Oeds de Roos uit Menaldum waren zaterdag in Marssum knap op slag.

Vlnr: Andries Idzerda, Herman Steneker en Oeds de Roos

 

Fortispartij voor Klaas Berkepas, Renze Pieter Hiemstra en Taeke Triemstra
Gepost op: Zaterdag 12 juli @ 19:41:09 (2042 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


In een armzalige finale, met veel te veel fouten wonnen Klaas Berkepas, Renze Pieter Hiemstra en Taeke Triemstra op 5 om 4 en 6-6 van Simon Minnesma, Tjitte Bonnema en Chris Wassenaar. (Foto: Henk Bootsma).

Klaas Berkepas: op herhaling in Bolsward!

 

Sterke Lisette Wagenaar neemt voortouw in Ee
Gepost op: Zaterdag 12 juli @ 19:34:20 (3101 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Aan de hand van een sterk kaatsende Lissete Wagenaar kwamen Ingrid van der Veen (Hurdegaryp) en Nynke Kooistra (Dronrijp) in de kransen.

 

Trio Francien de Jong wint in Reduzum
Gepost op: Zaterdag 12 juli @ 18:27:35 (2807 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Het partuur van Francien de Jong uit Tzummarum, Judy Bergsma uit Tirns en Idske Zijlstra uit IJlst pakte in Reduzum de eerste prijs op de d.e.l. – wedstrijd voor dames senioren.

Judy Bergsma: winst in Reduzum!

 

Zege voor Willem Heeringa en Jorrit Joustra
Gepost op: Zaterdag 12 juli @ 18:18:16 (2363 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Willem Heeringa uit Tzummarrum en Jorrit Joustra uit Winsum waren in Britsum bij de d.e.l. – wedstrijd voor schooljongens het meest complete partuur.

Vlnr: Willem Heeringa en Jorrit Joustra


 

Trio Pieter Bakker wint na een spannende finale in Ternaard
Gepost op: Zaterdag 12 juli @ 17:38:02 (2173 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Pieter Bakker, René Anema en Jan Sjoerd Tolsma moesten het in de finale opnemen tegen Gerben Hein Wijtsma, Tjerck Karsten en Johannes Boersma. (Foto: Jaap Adema).

Vlnr: René Anema, Pieter Bakker en Jan Sjoerd Tolsma

 

Trio Arnold Zijlstra sterkste in Gytsjerk
Gepost op: Zaterdag 12 juli @ 17:12:34 (1987 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008
Arnold Zijlstra uit Tzummarum, Marinus Grond uit Engelum en Jort Oving uit Raerd kwamen zaterdag in Gytsjerk als winnaars uit de bus.

 

Hendrik Kootstra koning bij jongens Pingjum
Gepost op: Zaterdag 12 juli @ 17:04:06 (2674 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Hendrik Kootstra (Minnertsga), Simon Nijkamp (Harlingen) en Siebe Pyt Fennema (Friens) zijn zaterdag in Pingjum winnaar geworden bij de d.e.l. –wedstrijd voor jongens. (Foto: Lijkle Spijksma)

Op de foto: v.l.n.r. Siebe Pyt Fennema, Hendrik Kootstra (koning) en Simon Nijkamp

 

55+ keatsten op Sonnenborgh
Gepost op: Donderdag 10 juli @ 12:04:17 (10779 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Ferline wike woansdei wie de 55+ te gast yn it Hearrenfean en dizze keer hawwe se wer keatst op it fertroude Sonnenborgh yn Ljouwert.

De priiswinners mei de krâns, flnr.: Joop Langhout, Rients Smit, Jouke Punter en Oeds de Roos.

 

Trio Jelte Pieter Dijkstra wint in Wier
Gepost op: Woensdag 09 juli @ 22:32:30 (3005 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Jelte Pieter Dijkstra, Michel van der Veen en Alle Jan Anema maakten woensdag op de uitnodigingwedstrijd van vvv Wier de minste fouten en dat betaalde zich uit in een fraaie zege.

Vlnr: Jelte Pieter Dijkstra, Alle Jan Anema en Michel van der Veen

 

Zesde seizoenzege voor trio Géjanna Dijkstra
Gepost op: Zondag 06 juli @ 23:02:54 (2285 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Het partuur van Géjanna Dijkstra, Gérieke de Groot en Afke Hijlkema behaalde zondag op de vrije formatie wedstrijd van kv Wez Wis uit Raerd de zesde zege van het seizoen. (Foto: Henk Bootsma).

Géjanna Dijkstra: tiende zege van het seizoen!

 

Gert-Jan Meekma toont stijgende vorm in Peins
Gepost op: Zondag 06 juli @ 22:06:49 (3343 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Wilco Rinia, Pieter Scharringa en Gert-Jan Meekma lieten zich zondag in Peins van hun beste kant zien.
(Foto's: Henk Bootsma).

Gert-Jan Meekma: poerbêst wykein!

 

Trio Hilda Tjepkema wint in Berlikum
Gepost op: Zondag 06 juli @ 21:06:52 (2999 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Uit de lijst met tien partuur was het partuur van Hilda Tjepkema, Inge Algra en Maaike Osinga die met de eerste prijs naar huis ging.

Vlnr: Hilda Tjepkema, Inge Algra en Maaike Osinga

 

Partuur Adnan Harhour wint in Franeker
Gepost op: Zondag 06 juli @ 19:57:23 (3110 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Adnan Harhour uit Oosterbierum, Jesse van der Molen uit Witmarsum en Kees van der Schoot uit Sexbierum pakten zondag in Franeker de zege bij de schooljongens.

 

Kevin en Jurre sterke winnaars
Gepost op: Zondag 06 juli @ 19:45:47 (2920 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Kevin Jordi Hiemstra uit Stiens en Jurre Rinia uit Makkum waren in Hurdegaryp oppermachtig bij de d.e.l. – wedstrijd voor welpen-jongens.

Kevin Jordi en Jurre hebben reden tot lachen!

 

Kransen voor Sjanet en Sigrid
Gepost op: Zondag 06 juli @ 19:39:47 (3376 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Sjanet Wijnia uit Wommels en Sigrid Bokma uit Leeuwarden waren in Hurdegaryp het sterkste partuur bij de welpen-meisjes.

Vlnr: Sjanet Wijnia en Sigrid Bokma

 

Trio Edwin Koopstra wint bij 30+
Gepost op: Zondag 06 juli @ 19:38:39 (2260 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Edwin Koopstra uit Leeuwarden, Klaas Dijkstra uit Veenwouden en Klaas Kramer uit Dronrijp kwamen zondag in Sexbierum als winnaars uit de bus.

Klaas Dijkstra: 4e zege van het seizoen!

 

Trio Nicole Hempenius wint in Hallum
Gepost op: Zondag 06 juli @ 19:19:10 (2778 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Nicole Hempenius uit Franeker, Melissa Rianne Hiemstra uit Stiens en de plaatselijke favoriet Jenny Kloosterman gingen zondag in Hallum op de vrije formatie wedstrijd voor schoolmeisjes er met de prijs van door.

 

Bolsward wint in Wier
Gepost op: Zondag 06 juli @ 19:06:09 (1708 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Met het jongenspartuur van Bolsward (Peter van Zuiden, Carlo Booms en Thomas van Zuiden) dient op de komende Freule zeker rekening mee te worden gehouden.

Vlnr: Thomas van Zuiden, Peter van Zuiden en Carlo Booms

 

Trio Bouwe de Bruin wint in Scharnegoutum
Gepost op: Zondag 06 juli @ 18:55:42 (3726 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Bouwe de Bruin (Mantgum), Pytrik Hiemstra (Easterein) en Jan Sjoerd Tolsma (Leeuwarden) bekroonden in Scharnegoutum een mooie kaatsdag met een beste finale. (foto: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Bouwe de Bruin, Pytrik Hiemstra en Jan Sjoerd Tolsma

 

Winnend partuur ontsnapt …..
Gepost op: Zondag 06 juli @ 13:00:09 (2433 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


De finale van de door elkaar loten partij in Sint Nicolaasga had zaterdag een hoog “Houdini” gehalte.

Vlnr: Siebe Marra, Wietse Punter en Jouke Hovenga

 

Goënga wint opnieuw de heren 50+ afdelingspartij
Gepost op: Zondag 06 juli @ 12:54:15 (2257 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Net als vorig jaar waren de kaatsers van “de Lege Geaen” zaterdag in Sint Nicolaasga de sterksten onder de deelnemende parturen.

 

Fenna Zeinstra maakt de cirkel rond
Gepost op: Zaterdag 05 juli @ 22:33:13 (3130 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Fenna Zeinstra uit Bolsward mag zich sedert vandaag de eerste dame noemen die in het bezit is van “it Klaverke Fjouwer” bij de dames.

Vlnr: Feikje Bouwhuis, Fenna Zeinstra en Jacobien Postma

 

Trio Wilco Rinia in stijl naar winst in Itens
Gepost op: Zaterdag 05 juli @ 21:16:31 (2882 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Wilco Rinia, Karel Nijman en Gert-Jan Meekma maakten er in de finale in Itens geen half werk van.
(Foto's Henk Bootsma).

Wilco Rinia: prima voorstelling in Itens!


 

Evert en Evert winnen in Easterlittens
Gepost op: Zaterdag 05 juli @ 20:57:41 (2926 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Evert Pieter Tolsma uit Winsum en Evert Telenga uit Menaldum pakten zaterdag in Easterlittens de winst bij de pupillenjongens.

 

Trio Nicole Hempenius sterkste partuur in Jelsum-Cornjum
Gepost op: Zaterdag 05 juli @ 20:45:37 (2312 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Nicole Hempenius uit Franeker, Ires Hoekstra uit Reahûs en Jeltsje Koopal uit Engelum zijn zaterdag in Jelsum-Cornjum winnaar geworden van de uitnodigingswedstrijd voor schoolmeisjes.

 

Trio Geert Dijkstra wint in Driesum
Gepost op: Zaterdag 05 juli @ 20:17:51 (2939 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Geert Dijkstra uit Winsum, Julius de Jong uit en Sip Jaap Bos uit Anjum hebben in Driesum beslag gelegd op de eerste prijs bij de vrije formatie wedstrijd voor senioren.

 

Partuur Arnold Zijlstra wint in Easterein
Gepost op: Zaterdag 05 juli @ 19:24:30 (2705 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Arnold Zijlstra uit Tzummarum, Gosse Beeksma uit Cornjum en Jouke Bosje uit Baaium pakten vandaag in Easterein de zege bij de jongens.

 

Trio Jorren Westra wint op Takomstpartij
Gepost op: Woensdag 02 juli @ 22:49:54 (3002 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Jorren Westra uit Beetgumermolen, Oane Veldman uit Tzummarum en Jan Hof uit Franeker zijn in Oosterbierum winnaar geworden van de traditionele Takomstpartij.

Takomstpartij levert 2000 euro op voor het goede doel!

 

Partuur Anne Wind wint in Wommels
Gepost op: Maandag 30 juni @ 10:00:20 (2382 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008
Uit een lijst van vijftien parturen kwamen Anne Wind (Pingjum), Arjan Hallema (Easterein) en Jelmer Westra (Berlikum) zondag in Wommels als sterkste naar voren.

 

Marten Feenstra is heer en meester op Pier Glas Partij
Gepost op: Zondag 29 juni @ 21:47:53 (2369 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Op het knusse kaatsveld van KV Eendracht stak opslager en achterinse Marten Feenstra met kop en schouders boven de rest uit. (Foto's Henk Bootsma).

Vlnr: Hylke Bruinsma, Marten Feenstra en Simon Minnesma

 

Trio Marie Heida verrast met in zege in Baard
Gepost op: Zondag 29 juni @ 21:38:20 (2309 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Marie Heida, Debora Oosterman en Maaike Wind verrasten zondag in Baard vriend en vijand door de winst op de zesde vrije formatie wedstrijd van het seizoen. (Foto's: Henk Hempenius).

Maaike, Marie en Debora kunnen er wel om lachen

 

Trio Roel Venema wint in Sneek
Gepost op: Zondag 29 juni @ 20:04:19 (1978 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008
Roel Venema uit Bolsward, Klaas Dijkstra uit Veenwouden en Pieter Westra uit Workum toonden zich zondag in Sneek het sterkste partuur bij de heren 30+.

 

Bolsward wint in Dronrijp
Gepost op: Zondag 29 juni @ 19:50:26 (2210 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Bolsward met Peter van Zuiden, Carlo Booms en Thomas van Zuiden haalde zondag in Dronrijp zijn gram.

 

Sint Annaparochie wint in Franeker bij de schoolmeisjes
Gepost op: Zondag 29 juni @ 19:37:37 (2870 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Sint Annaparochie met Esther Wagenaar, Eline Hiemstra en Ilse Lijzenga zegevierde zondag in Franeker op de door kv Jan Bogtstra georganiseerde afdelingswedstrijd.

 

Trio Pieter Vogels wint in Vrouwenparochie
Gepost op: Zondag 29 juni @ 18:37:45 (2440 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Pieter Vogels uit Groningen, Geert Dijkstra uit Winsum en Marten Faber uit Easterein behaalden zondag in Vrouwenparochie de overwinning op de d.e.l. – wedstrijd voor senioren.

Pieter Vogels was erg succesvol met zeges in Dokkum en Vrouwenparochie

 

Trio Pieter van Althuis bewijst ongelijk TC
Gepost op: Zondag 29 juni @ 18:27:27 (2606 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Pieter van Althuis uit Peins, René Anema uit Balk en Marco Lautenbach uit Amsterdam lieten zondag in een winderig Menaldum zien dat zij ten onrechte niet geselecteerd zijn voor de tweede cyclus van wedstrijden.

 

Trio Tynke Toering pakt zege in Húns
Gepost op: Zondag 29 juni @ 17:57:38 (2824 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Tynke Toering (Groningen), Joutsen Okkema (Leeuwarden) en Renske Terwisscha van Scheltinga (Reahûs) pakten zondag in Húns bij de vrije formatiewedstrijd dames senioren de overwinning. (Foto: Lijkle Spijksma)

Op de foto v.l.n.r. Renske Terwisscha van Scheltinga, Tynke Toering en Joutsen Okkema

 

Sjanet en Anne winnen in Huizum
Gepost op: Zondag 29 juni @ 17:43:59 (2023 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Sjanet Wijnia uit Wommels en Anne Monfils uit Kimswerd waren zondag het sterkste partuur bij de d.e.l. – wedstrijd voor de welpen-meisjes.

 

Trio Ale Mosselman wint bij 50+
Gepost op: Zondag 29 juni @ 17:38:35 (1973 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Ale Mosselman uit Goutum, Bouwe van der Veer uit Winsum en Johannes Hinrichs uit Harlingen grepen zaterdag in Menaldum de winst bij de heren 50+.

Bouwe van der Veer opnieuw in de prijzen!

 

Fenna Zeinstra prolongeert koningsschap
Gepost op: Zaterdag 28 juni @ 21:29:52 (2012 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Fenna Zeinstra uit Bolsward heeft zaterdag in Sint Annaparochie met haar maten Jindra ten Kate en Sjoukje Visser de uitnodigingswedstrijd voor dames hoofdklasse gewonnen. (Foto's Henk Hempenius).

Vlnr: Sjoukje Visser, Fenna Zeinstra en Jindra ten Kate

 

Kransen voor Nick en Durk
Gepost op: Zaterdag 28 juni @ 20:59:26 (1737 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Nick Leistra uit Tzummarum en Durk Scheen uit Ried waren in Lekkum het sterkste duo bij de welpen-jongens.

Staand vlnr: Durk Scheen en Nick Leistra
Gehurkt vlnr: Tom Gerard Cats en Kevin Jordi Hiemstra

 

Trio Thomas van Zuiden wint in Kollum
Gepost op: Zaterdag 28 juni @ 20:52:35 (1926 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Thomas van Zuiden uit Bolsward, Sjoerd de Jong uit Sint Annaparochie en Jort Oving uit Raerd zijn in Kollum winnaar geworden van uitnodigingswedstrijd voor jongens.

Vlnr: Sjoerd de Jong, Jort Oving en Thomas van Zuiden

 

Arum gedreven winnaar op NK- Schooljongens
Gepost op: Zaterdag 28 juni @ 20:44:22 (2432 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Jan Bauke Tolsma, Jan Schurer en Kevin Jaarsma zijn sinds vandaag super-Arumers door hun winst op het NK voor schooljongens, dat werd gehouden in Dronrijp.

Vlnr: Jan Bauke Tolsma, Jan Schurer en Kevin Jaarsma zijn sinds vandaag super-Arumers!

 

Kaatsvereniging Sint Anne Drie Spul is út zet NK-meisjes naar haar hand
Gepost op: Zaterdag 28 juni @ 20:35:54 (2500 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Het duurde meer dan twintig jaar voordat de vlag in Sint Annaparochie weer uit de mottenballen gehaald kon worden maar in Berlikum was het dan eindelijk weer eens raak voor kaatsvereniging Drie Spul is út.

Vlnr: Esther, Lisette en Margrit!

 

Trio Johan van der Meulen maakt favorietenrol waar in Holwerd.
Gepost op: Zaterdag 28 juni @ 19:11:35 (1966 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Op voorhand werd het partuur van Johan van der Meulen c.s. de favorietenrol toegedeeld, maar in de eerste omloop moest een achterstand van 4-1 tegen Martijn Olijnsma, Hylke Bruinsma en Alle Jan Anema nog wel even weggewerkt worden. (Foto: Henk Bootsma).

 

Partuur Tynke Toering wint in Spannum
Gepost op: Zaterdag 28 juni @ 19:01:38 (2064 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Tynke Toering uit Groningen, Froukje de Vries uit Tzum en Fokje Hoekstra uit Harlingen kwamen zaterdag in Spannum in de kransen.

Fokje Hoekstra: tweede krans van het seizoen!

 

Trio Pieter Vogels winnaar Dokkum
Gepost op: Zaterdag 28 juni @ 18:39:00 (2201 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Pieter Vogels uit Groningen, Sjoerd Teake Kooistra uit Hartwerd en Steven de Bruin uit Tzummarum waren in Dokkum op de door kv Oostergo georganiseerde vrije formatie wedstrijd voor senioren het best sluitende partuur. (Foto: Henk Bootsma).

Steven de Bruin: dêr giet ie!

 

Sexbierum eerste NK-pupillenmeisjes in Cornwerd
Gepost op: Zaterdag 28 juni @ 18:20:12 (2793 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Pytrik Visser, Hendrieke van der Schoot en Janneke Ennema van kaatsvereniging ‘De Twa Doarpen-Dios’ uit Sexbierum hebben zaterdag in Cornwerd het Nederlands kampioenschap bij de pupillenmeisjes gewonnen. (Foto: Lijkle Spijksma)

Op de foto vlnr: Hendrieke van der Schoot, Pytrik Visser, Janneke Ennema met hun coach.

 

Trio Pieter Bakker oppermachtig op Pieter Okkinga partij
Gepost op: Zaterdag 28 juni @ 18:11:42 (2785 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Pieter Bakker, Tjerck Karsten en Tjibbe Hansma hebben zaterdag in Wijnaldum de vrije formatiewedstrijd voor eersteklassers op hun naam geschreven.

 

Jort Strikwerda koning in Arum
Gepost op: Woensdag 25 juni @ 21:56:35 (2026 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


Arnold Zijlstra uit Tzummarum, Jort Strikwerda uit Wommels en Thomas van Zuiden uit Tjerkwerd hebben in Arum de vrije formatie wedstrijd voor jongens op hun naam geschreven.

Op de foto van links naar rechts Thomas van Zuiden, Jort Strikwerda en Arnold Zijlstra.

 

Moai waar en in soart leafhawwers op 55+ partij
Gepost op: Woensdag 25 juni @ 21:44:52 (5949 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008


De 55+ hat hjoed foar de fjirde kear fan it simmerskoft spile op Sonnenborgh yn Ljouwert.

De priiswinners mei de krâns, flnr.: Meint Steegstra, Ernst Zwaga, Theo Smit en Jan van der Linden

 

Lijst jongens Wommels
Gepost op: Woensdag 25 juni @ 20:51:18 (1818 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2008
In Wommels is zondag een d.e.l.- wedstrijd voor jongens.

 

Partuur Van der Meulen struikelend naar de zege in Berlikum
Gepost op: Zondag 22 juni @ 20:32:40 (2271 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie