Welkom op de website van www.kaatsen.nlFrythermoYour DJ
Home  ·  Nieuwsarchief  

   Menu
Home
Nieuwsarchief
Web Links
Spelregels
Parturen 2017
Gastenboek

   Websponsors
Middelsee schilders
Your-DJ
Laanstra en Roersma
Opel Deinum Franeker
Copy service
Van Smeden IJzerwaren en Gereedschappen
Bouwbedrijf Bruinsma
Nijholt

   Agenda
  Ma Di Wo Do Vr Za Zo
>         01 02 03
> 04 05 06 07 08 09 10
> 11 12 13 14 15 16 17
> 18 19 20 21 22 23 24
> 25 26 27 28 29 30 31



Agenda deze week:

Zaterdag, december 16
10:00 - 14:00 Zaalkaatsen FBA



Zoek agenda door op...



Agenda van vandaag:

Geen events vandaag

Webalizer web stats

Onderwerpen > Wedstrijduitslagen > Wedstrijduitslagen 2009
Wedstrijduitslagen 2009Wedstrijduitslagen
 

55+ keatsen yn Frjentsjer
Gepost op: Donderdag 31 december @ 10:52:47 (9197 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Juster, woansdei 30 desimber, binne de 55-plussers dit jier foar it lêst oan it keatsen west yn de Trije yn Frjentsjer.

De priiswinners mei de krâns, flnr.: Johannes Algra, Monte Hallema en Jurjen Tiesnitch. Pieter Bouma wie al nei hûs sûnder de krâns.

 

Mooie en gezellige FBA zaalkaatspartij te Wieringerwerf
Gepost op: Zondag 20 december @ 11:15:35 (2645 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Zaterdag 19 december was alweer de derde zaalkaatspartij georganiseerd vanuit de zaalkaatscommissie FBA te Wieringerwerf.

Ludwig Seerden winnaar in de A-klasse!

 

Luitzen Steegstra, Piet Keizer en Albert Dijkstra winners jubileumpartij
Gepost op: Donderdag 17 december @ 16:22:09 (12637 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Juster, woansdei 16 desimber, binne de 55-plussers wer oan it keatsen west yn de Trije yn Frjentsjer.

De priiswinners mei de krâns flnr.: Luutzen Steegstra, Piet Keizer en Albert Dijkstra (Harns)

 

Rom 120 man by sealkeatsen yn Frjentsjer
Gepost op: Donderdag 03 december @ 10:42:18 (13031 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Juster, woansdei 2 desimber, binne de 55-plussers wer oan it keatsen west yn de Trije yn Frjentsjer.

De priiswinners mei de krâns, flnr.: Jan Feenstra, Jan de Bruin, Monte Hallema, Sjirk Overal en Ype de Vries

 

Sealkeatsen 55+
Gepost op: Donderdag 19 november @ 13:22:44 (15686 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Juster, woansdei 18 novimber, binne de 55plussers wer oan it keatsen west yn de Trije yn Frjentsjer.

De priiswinners mei de krâns flnr.: Herman Steneker, Sipke Wiersma, Rein Seerden en Jouke Punter

 

Folle bak by 55+
Gepost op: Donderdag 05 november @ 10:42:17 (10134 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Juster, woansdei 4 novimber, binne de 55-plussers wer oan it keatsen west yn de Trije yn Frjentsjer.

De priiswinners mei de krâns flnr.: Tjerk Jorritsma, Albert Dijkstra, Johan van der Veen en Hein Nijdam

 

Sealkeatsen 55+ is wer los
Gepost op: Donderdag 08 oktober @ 08:31:53 (14388 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Juster, woansdei 7 oktober, binne de 55-plussers starten mei it winterskoft yn de Trije yn Frjentsjer.

De priiswinners mei de krâns, flnr.: Johannes Algra, Anne van der Werf, Tjerk Jorritsma en Frans Postmus

 

50+ keatste yn Bûtenpost
Gepost op: Zondag 20 september @ 23:49:36 (12124 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Foar de 21e kear hienen Foppe en Wietske de Vries der foar soarge, mei stipe fan in stikmennich bedriuwen en frijwilligers, dat ôfrûne sneon 19 septimber, 84 manlju keatse koenen yn Bûtenpost.

De priiswinners mei de krâns flnr: Herman Steneker, Andries Gillebaard,, Germ Koopmans en Anne Baarda

 

Douwe Groenendijk besluit kaatscarrière met koningschap
Gepost op: Zondag 20 september @ 21:17:29 (5653 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


De 94ste uitvoering van de Oldehovepartij, het sluitstuk van het kaatsseizoen 2009, is in een overwinning geëindigd voor het partuur van Marten van der Leest, Folkert van der Wei en Douwe Groenendijk. (Foto's: Henk Bootsma).



De finale parturen van de 94ste Oldehovepartij. Vlnr: Folkert van der Wei, Marten van der Leest, Douwe Groenendijk, Jetse Heeringa, Rutmer van der Meer, Erik Haitsma en Marten Feenstra

 

Trio Gert-Anne van der Bos boekt negende zege in Marssum
Gepost op: Zondag 13 september @ 20:38:47 (5233 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Gert-Anne van der Bos, Folkert van der Wei en Daniël Iseger waren in Marssum het beste bij de les en boekten zodoende de negende zege van het seizoen. (Foto's: Henk Bootsma).

Gert-Anne van der Bos: sterk werk!

 

Trio Maaike Joostema wint in Marssum
Gepost op: Zaterdag 12 september @ 21:37:14 (5930 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Maaike Joostema, Gérieke de Groot en Maaike Osinga hebben zaterdag in Marssum de laatste wedstrijd van het seizoen 2009 op hun naam geschreven. (Foto's: Henk Hempenius).

Van boven naar beneden: Maaike Joostema, Maaike Osinga en Gérieke de Groot

 

Koningsbeker voor Simon Minnesma
Gepost op: Zaterdag 12 september @ 19:28:13 (3387 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Het partuur van Simon Minnesma uit Dronrijp, Arie den Breejen uit Arum en Chris Wassenaar uit Minnertsga is zaterdag in Mantgum winnaar geworden van de laatste wedstrijd van het seizoen 2009. (Foto’s: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Arie den Breejen, Simon Minnesma en Chris Wassenaar

 

55+ keatsten op Sonnenborgh
Gepost op: Woensdag 09 september @ 21:26:56 (9759 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Woansdei 9 septimber wienen de 55-plussers wer oan it keatsen op it fertroude Sonnenborgh yn Ljouwert.

De priiswinners mei de krâns flnr.: Jan Feenstra, Auke Kuiken en Douwe Jongsma

 

Trio Edwin Koopstra wint in Midlum
Gepost op: Maandag 07 september @ 08:09:39 (4407 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Het partuur van Edwin Koopstra uit Leeuwarden, Benny Toering uit Sint Jacobiparochie en Tammo Bijlsma uit Leeuwarden zegevierde zondag op de laatste d.e.l. – wedstrijd van het seizoen voor de heren 30+.

 

Gert-Anne van der Bos c.s. oppermachtig in Pingjum
Gepost op: Zondag 06 september @ 23:11:17 (3794 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Met slechts zes eersten tegen heeft het partuur van Gert-Anne van der Bos, Folkert van der Wei en Daniël Iseger de overwinning opgeëist in Pingjum. Het was al de achtste overwinning van dit partuur in dit seizoen en Gert-Anne was de terechte koning. (Foto's: Henk Bootsma).

Jochum Bouma: verdienstelijk tweede in Pingjum

 

Trio Maaike Joostema wint laatste vrije formatiewedstrijd van het seizoen 2009
Gepost op: Zondag 06 september @ 22:04:49 (3682 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Maaike Joostema, Imke van der Leest en Fenna Zeinstra hebben in Winsum de laatste vrije formatiewedstrijd van het seizoen 2009 op hun naam geschreven. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Imke van der Leest, Fenna Zeinstra en Maaike Joostema

 

Trio Marie-jetske Lettinga wint in Winsum
Gepost op: Zondag 06 september @ 21:56:01 (3092 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Het partuur van Marie-jetske Lettinga, Jindra ten Kate en Harmke Siegersma heeft in Winsum de laatste d.e.l. – wedstrijd van het seizoen 2009 voor de dames eerste klasse op hun naam geschreven. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Jindra ten Kate, Harmke Siegersma en Marie-jetske Lettinga

 

Koningsbeker voor Jan Sjoerd Tolsma
Gepost op: Zondag 06 september @ 20:46:31 (3227 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Pieter Vogels uit Firdgum, Pytrik Hiemstra uit Easterein en Jan Sjoerd Tolsma uit Deinum zijn zondag in Reduzum winnaar geworden van de op een na laatste vrije formatiewedstrijd van het seizoen 2009. (Foto: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Pytrik Hiemstra, Jan Sjoerd Tolsma en Pieter Vogels

 

Jan Dirk de Groot koninklijk in Holwerd
Gepost op: Zaterdag 05 september @ 21:17:51 (3299 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Jan Dirk de Groot, René Anema en Frederik van der Meij waren zaterdag in Holwerd de terechte winnaar van de uitnodigingswedstrijd voor eersteklassers.

Vlnr: René Anema, Jan Dirk de Groot en Frederik van der Meij

 

Trio Ulbe Dijkstra wint in Goutum
Gepost op: Zaterdag 05 september @ 21:03:15 (3048 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Het was een makkie voor Ulbe Dijkstra uit Winsum, Geert Hoekstra uit Joure en Frans Postmus uit Hitzum, want zij wonnen zaterdag met 5-0 6-0 de heren 50+ wedstrijd door elkaar loten in Goutum van Jan Tuinier uit Makkum, Henk Deelstra uit Franeker en Joop Bootsma uit Reahûs. (Foto: Lijkle Spijksma).



Vlnr: Frans Postmus, Ulbe Dijkstra en Geert Hoekstra

 

Trio Sanne Velsma wint in Tytsjerk
Gepost op: Zaterdag 05 september @ 20:57:10 (2743 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Sanne Velsma uit Groningen, Fokje Hoekstra uit Harlingen en Feikje Bouwhuis uit Bolsward pakten zaterdag in Tytsjerk de winst bij de dames eerste klasse.

Vlnr: Fokje Hoekstra, Feikje Bouwhuis en Sanne Velsma

 

55+ keatsten yn Snits
Gepost op: Donderdag 03 september @ 09:04:48 (14399 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Juster, woansdei 2 septimber, wienen de 55plussers te gast by de keatsferiening “Sneek”.

De priiswinners mei de krâns, flnr.: Piet Stellingwerf, Sjirk Overal, Hendrik Weiland en Rinze van der Veen

 

Seizoenafsluiting Federatie Barradeel e.o.
Gepost op: Maandag 31 augustus @ 10:40:12 (2950 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Zondag werd in Tzummarum de laatste d.e.l.- wedstrijd van de Federatie Barradeel e.o. gehouden. (Foto: Jan Bonefaas).

 

Anneke en Rianne winnen in Gaast
Gepost op: Zondag 30 augustus @ 22:07:13 (2601 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Anneke Smid (Witmarsum) en Rianne Nutma (Winsum) hebben zaterdag in Gaast de afsluitende wedstrijd bij de welpen-meisjes gewonnen.

 

Partuur Jan Sijtsinga wint in Bolsward
Gepost op: Zondag 30 augustus @ 21:50:09 (2927 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Jan Sijtsinga uit Heerenveen, Jan Tuinier uit Makkum en Age van der Goot uit Goënga pakten in Bolsward de zege bij de heren 50+.

 

Trio Gerard Brunia wint in Bolsward
Gepost op: Zondag 30 augustus @ 21:45:30 (2972 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Gerard Brunia uit Exmorra, Theo Postma uit Leeuwarden en Hein Spindelaar uit Sneek zijn in Bolsward winnaar geworden van de d.e. l. – wedstrijd voor 30+.

 

Taeke Triemstra koning in Huizum
Gepost op: Zondag 30 augustus @ 20:35:56 (3286 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Het partuur van Rutmer van der Meer, Renze Pieter Hiemstra en Taeke Triemstra behaalde zondag in Huizum de vierde zege van het seizoen. (Foto's: Henk Bootsma).

Vlnr: Rutmer van der Meer, Taeke Triemstra en Renze Pieter Hiemstra

 

Trio Jan Dirk de Groot wint in Easterein
Gepost op: Zondag 30 augustus @ 19:41:58 (2964 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


In Easterein werd zondag de eerste prijs gewonnen door Jan Dirk de Groot uit Buitenpost, Erik Haitsma uit Wommels en Marten Hiemstra uit Ried. (Foto: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Erik Haitsma, Jan Dirk de Groot en Marten Hiemstra

 

Afke Hijlkema “koningin” van Makkum
Gepost op: Zondag 30 augustus @ 19:36:09 (3305 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Het partuur van Maaike Wind, Gérieke de Groot en Afke Hijkema boekte zondag in Makkum alweer de negende vrije formatie zege van het seizoen. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Gérieke de Groot, Afke Hijlkema en Maaike Wind

 

Trio Joukje Kuperus wint in Makkum
Gepost op: Zondag 30 augustus @ 19:33:26 (2600 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Joukje Kuperus, Margriet Bakker en Lisette Wagenaar pakten bij de dames eerste klasse de zege.

Vlnr: Margriet Bakker, Joukje Kuperus en Lisette Wagenaar

 

Atjella en Sjanet winnen in Hallum
Gepost op: Zondag 30 augustus @ 18:37:53 (2480 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Atjella Keulen uit Jirnsum en Sjanet Wijnia uit Wommels zijn zaterdag in Hallum winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor pupillenmeisjes.

 

Allard en Pytrik winnen in Gytsjerk
Gepost op: Zondag 30 augustus @ 18:35:21 (4805 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Allard Nicolai uit Franeker en Pytrik van Rosendal uit Stiens zijn zaterdag in Gytsjerk winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor schooljongens.

 

Trio Gert-Anne van der Bos wint in Morra
Gepost op: Zaterdag 29 augustus @ 20:54:47 (2822 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Gert-Anne van der Bos, Jacob Wassenaar en Pier Piersma hebben met banddikte de uitnodigingswedstrijd in Morra op hun naam geschreven.

 

Trio Gerben Hein Wijtsma zegeviert in Winsum
Gepost op: Zaterdag 29 augustus @ 20:07:17 (2713 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Gerben Hein Wijtsma, Pieter-Jan Plat en Jan Sjoerd Tolsma hebben in Winsum de uitnodigingswedstrijd voor eersteklassers op hun naam geschreven.

Vlnr: staand Siebe Greidanus, Steven de Bruin, Gerben Hein Wijtsma, Pieter-Jan Plat en Jan Sjoerd Tolsma. Gehurkt vlnr: Jan Brandt Wiersma, Aloys Freitag, Marten Faber en Michel Scheepvaart

 

Partuur Marie-jetske Lettinga wint in Holwerd
Gepost op: Zaterdag 29 augustus @ 20:05:42 (2586 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Marie-jetske Lettinga uit Dongjum, Ingrid van der Veen uit Hurdegaryp en Renske Terwisscha van Scheltinga zijn zaterdag in Holwerd winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor dames eerste klasse in combinatie met 3e jaar meisjes.

 

Trio Rick de Graaf wint in Sexbierum
Gepost op: Zaterdag 29 augustus @ 20:04:37 (2689 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Rick de Graaf uit Tzummarum, Jan Schurer uit Arum en Henk van der Meer uit Lekkum zijn in Sexbierum winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor jongens.

 

Manon en Jelien winnen in Húns
Gepost op: Zaterdag 29 augustus @ 20:03:51 (2548 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009
Manon Scheepstra uit Franeker en Jelien Pompstra uit Easterein zijn in Húns winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor meisjes.

 

Jehannes en Gerrit sterkste duo in Dronrijp
Gepost op: Zaterdag 29 augustus @ 20:01:32 (3111 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Jehannes Gietema uit Exmorra en Gerrit Winkel uit Stiens kwamen in Dronrijp als winnaars uit de bus bij de d.e.l. – wedstrijd voor pupillenjongens.

 

Pytrik en Carin winnen in Buitenpost
Gepost op: Zaterdag 29 augustus @ 19:58:22 (2425 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Pytrik Visser uit Sexbierum en Carin Drijfhout uit Poppenwier zijn zaterdag in Buitenpost winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor schoolmeisjes.

 

55+ keatsen op Sonnenborgh
Gepost op: Woensdag 26 augustus @ 22:30:26 (8372 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


De 55+keatsers hawwe hjoed woansdei 26 augustus wer keatst op Sonnenborgh yn Ljouwert.

De priiswinners mei de krâns, flnr.: Jolly Dooper, Evert Heeg en Pieter Bouma

 

Trio Teun van der Molen wint in Franeker
Gepost op: Maandag 24 augustus @ 08:24:40 (2655 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Teun van der Molen uit Franeker, Klaas Dijkstra uit Veenwouden en Erik Zittema uit Berlikum zijn zondag in Franeker winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor de 30+.

 

Trio Haije Jan Nicolay wint in Lollum
Gepost op: Zondag 23 augustus @ 23:32:31 (4238 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Haye Jan Nicolay uit Britsum, Rick de Graaf uit Tzummarum en Jorren Westra uit Beetgumermolen zijn zaterdag in Lollum winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor jongens.

 

Trio Johan van der Meulen overwint zichzelf in Beetgum
Gepost op: Zondag 23 augustus @ 22:50:28 (3269 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


“Meitsje der mar in moai ferhaaltsje fan! Dat haw we wol fertsjinne! De oerwinning yn Bitgum is hiel moai mar it makket it seizoen net goed fansels. It wie in kloate seizoen mei minne partijen yn Dronryp en Ljouwert. Sneu ferlies yn Minnertsgea en Hearrenfean en as djiptepunt it ferlies op de PC“, aldus matchwinner en koning van de partij Marten Feenstra uit Berlikum. (Foto: Jan Bonefaas).

Vlnr: Johan van der Meulen, Marten Feenstra en Jacob Wassenaar

 

Trio Jan Brandt Wiersma wint in Makkum
Gepost op: Zondag 23 augustus @ 21:50:45 (2477 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Jan Brandt Wiersma uit Grou, Hillebrand Visser uit Schettens en Jouke Bosje uit Baaium hebben zondag de 37-ste Koninklijke Tichelaar partij op hun naam geschreven. (Foto: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Jan Brandt Wiersma, Jouke Bosje en Hillebrand Visser

 

Trio Maaike Wind wint ook in Ysbrechtum
Gepost op: Zondag 23 augustus @ 21:48:05 (2485 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Maaike Wind, Gérieke de Groot en Afke Hijlkema boekten zondag in Ysbrechtum alweer de achtste zege van het seizoen. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Maaike Wind, Gérieke de Groot en Afke Hijlkema

 

Trio Pieter Sijbren Scharringa wint in Goutum
Gepost op: Zondag 23 augustus @ 21:45:41 (2272 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Pieter Syberen Scharringa uit Wjelsryp, Sjoerd de Jong uit Sint Annaparochie en Paulus Yde Walda uit Wjelsryp behaalden zondag in Goutum de zege.

Vlnr: Sjoerd de Jong, Paulus Yde Walda en Pieter S. Scharringa

 

Trio Jildou Jorritsma wint in Weidum
Gepost op: Zondag 23 augustus @ 21:43:39 (2403 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Jildou Jorritsma (Easterein), Marit Kuperus (Franeker) en Geke de Boer (Wergea) kwamen zondag in Weidum als winnaars uit de bus.

 

Franeker wint bij de schooljongens
Gepost op: Zondag 23 augustus @ 21:41:18 (3022 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


KV Jan Bogtstra heeft de laatste afdelingswedstrijd van het seizoen met grote overmacht gewonnen.

Vlnr: Christian de Haan, Allard Nicolai en Kars Zeinstra

 

Sint Annaparochie wint laatste afdelingswedstrijd van het seizoen
Gepost op: Zondag 23 augustus @ 21:38:25 (2139 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


De laatste afdelingswedstrijd van het seizoen 2009 is bij de schoolmeisjes gewonnen door Sint Annaparochie dat kaatste met Lilijan Kingma, Ilse Leijzenga en Esther Wagenaar.

 

Partuur Kevin Jordi Hiemstra wint in Easterlittens
Gepost op: Zondag 23 augustus @ 21:34:40 (2612 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Kevin Jordi Hiemstra uit Stiens en Pieter Sijtsma uit Wommels zijn zondag in Easterlittens winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor pupillenjongens.

 

Atjella en Hendrieke winnen in IJlst
Gepost op: Zaterdag 22 augustus @ 21:12:01 (2447 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Atjella Keulen uit Jirnsum en Hendrieke van der Schoot uit Sexbierum zijn in IJlst winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor pupillenmeisjes.

 

Thomas van Zuiden koning in Wommels
Gepost op: Zaterdag 22 augustus @ 20:20:22 (2190 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


De vrije formatie wedstrijd senioren vrije formatie leverde voor Thomas van Zuiden uit Tjerkwerd de koningstitel op. (Foto: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Jelmer Hofstee, Hendrik Jan van der Velde en Thomas van Zuiden

 

Trio Rutmer van der Meer zegeviert in Beetgum
Gepost op: Zaterdag 22 augustus @ 20:11:01 (2115 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Rutmer van de Meer, Herman Sprik en Marten Feenstra beschikten zaterdag uiteindelijk over de langste adem en pakten de zege op de uitnodigingswedstrijd van OKK uit Beetgum. (Foto: Henk Bootsma).

Rutmer van der Meer: man van de wedstrijd!

 

Partuur Bouwe van der Veer wint in Easterlittens
Gepost op: Zaterdag 22 augustus @ 20:06:15 (2060 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Bouwe van der Veer (Winsum), Oeds Broersma (Witmarsum) en Johannes Siegersma (Berlikum) zijn zaterdag in Easterlittens winnaar geworden van de d.e.l.-wedstrijd voor de 50+.

Vlnr: Bouwe van der Veer, Johannes Siegersma en Oeds Broersma

 

Trio Martine Westra wint in Ternaard
Gepost op: Zaterdag 22 augustus @ 20:05:03 (2389 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009
Martine Westra uit Beetgumermolen, Nynke Sinnema uit Grou en Anke Winkel uit Hijum zijn in Ternaard winnaar geworden van de vrije formatie wedstrijd voor meisjes.

 

Partuur Marije Hiemstra wint in Spannum
Gepost op: Zaterdag 22 augustus @ 20:02:32 (2236 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Marije Hiemstra uit Easterein, Mariska Hoogland uit Beetgumermolen en Renske Terwisscha van Scheltinga waren in Spannum het beste partuur bij de dames eerste klasse. (Foto: Henk Bootsma).

Marije Hiemstra: wint in Spannum!

 

Trio Esther Wagenaar wint laatste vrije formatie wedstrijd
Gepost op: Zaterdag 22 augustus @ 20:00:34 (2116 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Esther Wagenaar uit Sint Annaparochie, Marte Altenburg uit Grou en Annelien Broersma uit Easterlittens zijn in Easterein winnaar geworden van de laatste vrije formatie wedstrijd van het seizoen bij de schoolmeisjes.

 

Trio Franke Jongboom wint in Tzummarum
Gepost op: Zaterdag 22 augustus @ 19:57:48 (1950 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Franke Jongboom uit Dronrijp, Christian de Haan uit Franeker en Wierd Baarda uit Dronrijp pakten zaterdag in Tzummarum de zege bij de schooljongens.

 

Dirjan en Mark Jan winnen in IJlst
Gepost op: Zaterdag 22 augustus @ 19:54:56 (3443 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Dirjan Bouma uit Grou en Mark Jan IJkema uit Sexbierum kwamen zaterdag in IJlst in de kransen.

Staand vlnr: Dirjan Bouma en Mark Jan IJkema, daarvoor Kevin Jordi Hiemstra en Ewald Seepma

 

Andrea en Amarins sterkste partuur in Dronrijp
Gepost op: Zaterdag 22 augustus @ 19:52:33 (2224 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Andrea Kroes uit Gauw en Amarins de Groot uit Mantgum kwamen in Dronrijp als winnaars uit de bus.

 

Marc en Roel Pieter winnen in Hijum
Gepost op: Zaterdag 22 augustus @ 19:49:52 (1790 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Marc Burger uit Witmarsum en Roel Pieter de Jong uit Ried zijn in Hijum winnaar geworden van de d.el. – wedstrijd voor welpen-jongens.

 

Keatsklau voor Fenna Zeinstra
Gepost op: Vrijdag 21 augustus @ 20:58:18 (2189 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Maaike Joostema, Sjoukje Visser en Fenna Zeinstra zijn in Beetgum winnaar geworden van de uitnodigingswedstrijd voor de dames hoofdklasse. (Foto: Henk Bootsma).

Fenna Zeinstra: boekt tiende zege van het seizoen in Beetgum!

 

Afkes tiental is compleet
Gepost op: Woensdag 19 augustus @ 22:50:12 (3467 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Afke Hijlkema maakte woensdag in Weidum nog eens duidelijk dat zij nog altijd de alleenheerser is op de Friese kaatsvelden. (Foto's: Henk Bootsma).

Afke Hijlkema: op en út de bêste!

 

Aluca en Jennie winnen in Mantgum
Gepost op: Maandag 17 augustus @ 19:04:48 (3171 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Aluca Bouma uit Grou en Jennie Terpstra uit Mantgum waren zondag in Mantgum het beste partuur bij de welpen-meisjes.

 

Trio Tammo Bijlsma wint in Peins
Gepost op: Zondag 16 augustus @ 22:11:27 (2651 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Tammo Bijlsma uit Leeuwarden, Teun van der Molen uit Franeker en de plaatselijke favoriet Roland van Wier pakten de winst op de 30+ partij.

Vlnr: Teun van der Molen, Tammo Bijlsma en Roland van Wier

 

Weer krans voor Christian de Haan
Gepost op: Zondag 16 augustus @ 21:46:48 (2166 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Christian de Haan en Allard Nicolai beiden uit Franeker zijn in Berlikum winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor schooljongens.

Vlnr: Christian de Haan en Allard Nicolai

 

Trio Christian de Haan wint in Bolsward
Gepost op: Zondag 16 augustus @ 21:17:04 (2300 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Christian de Haan uit Franeker, Bart Reijenga uit Witmarsum en Chris Monfils, uit Kimswerd pakten zaterdag de zege bij de d.e.l. – wedstrijd voor schooljongens.

 

Jongens kaatsten in Stiens
Gepost op: Zondag 16 augustus @ 21:10:08 (3021 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


In Stiens waren de jongens actief in twee klassen door-elkaar-loten. Er waren zes parturen in de A-klasse en er werd in een poule gekaatst. Een nadeel van de huidige vorm van kaatsen in een poule van zes parturen is dat de eerste- en tweedeprijswinnaar niet tegen elkaar kaatsen.

Staand vlnr: Jorren Westra, Bauke Triemstra en Titus Witteveen.
Geknield vlnr: Jelle Scharringa, Sjoerd de Jong en Jan Hof

 

Meisjes kaatsten in Stiens
Gepost op: Zondag 16 augustus @ 20:57:50 (2551 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


In Stiens werd gekaatst door de meisjes en de jongens door elkaar loten in een A- en B-klasse. Een compliment aan KC De Boer dat dit tegelijkertijd georganiseerd kon worden. Jammer was dat er door afmeldingen, blessures en te laat komen heel veel bijlotingen plaats moesten vinden, waardoor met name de wedstrijd bij de meisjes enorm vertraagd werd.

Staand vlnr: Marije van der Meer, Martine Westra en Martine Tiemersma.
Zittend vlnr: Marit Kuperus, Sietske Okkema en Manon Scheepstra.

 

Jan Dirk de Groot zet vraagtekens bij selectiebeleid
Gepost op: Zondag 16 augustus @ 20:51:16 (2897 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Jan Dirk de Groot de opslager uit Buitenpost pakte zondag als invaller voor de geblesseerde Martijn Olijnsma weer eens ouderwets uit. (Foto's: Henk Bootsma).

Vlnr: Douwe Groenendijk. Jan Dirk de Groot en Hylke Bruinsma

 

Trio Pieter van Althuis wint in Vrouwenparochie
Gepost op: Zondag 16 augustus @ 19:55:42 (2535 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Pieter van Althuis uit Peins, Dirk Jan van der Woud uit Goutum en Gerrit Flisijn uit Easterein hebben zondag de senioren vrije formatie in Vrouwenparochie op hun naam geschreven. (Foto: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Pieter van Althuis, Dirk Jan van der Woud en Gerrit Flisijn

 

Trio Maaike Joostema wint generale in Akkrum
Gepost op: Zondag 16 augustus @ 19:53:55 (2370 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


De laatste vrije formatie wedstrijd voor de prestigieuze Dames-PC is in een zege geëindigd voor het partuur van Maaike Joostema, Imke van der Leest en Fenna Zeinstra. (Foto: Henk Hempenius).

Van boven naar beneden: Fenna Zeinstra, Imke van der Leest en Maaike Joostema

 

Kransen voor Marrit en Louise
Gepost op: Zondag 16 augustus @ 19:51:46 (3011 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Marrit Zeinstra uit Peins en Louise Krol uit Ee kwamen zondag in Sexbierum bij de pupillenmeisjes in de kransen.

 

Laas Pieter en Ruben winnen in Marssum
Gepost op: Zondag 16 augustus @ 19:49:19 (2277 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Laas Pieter van Straten uit Stiens en Ruben Eijzenga uit Berlikum waren in Marssum het sterkste partuur bij de pupillenjongens.

 

Trio Lilijan Kingma wint in Dongjum
Gepost op: Zondag 16 augustus @ 19:47:02 (1998 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Lilijan Kingma uit Sint Annaparochie, Gerry Edou Mollema uit Easterein en Janieke Popma uit Wolsum zijn zondag in Dongjum winnaar geworden van de uitnodigingswedstrijd voor schoolmeisjes.

 

Sander en Marc winnen in Heerenveen
Gepost op: Zondag 16 augustus @ 19:45:51 (2231 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Sander Gerbrandy uit Hommerts en Marc Burger uit Witmarsum behaalden in Heerenveen de winst bij de d.e.l. – wedstrijd voor welpen-jongens.

 

Trio Thijs Houtsma wint in Leeuwarden
Gepost op: Zaterdag 15 augustus @ 21:49:53 (2255 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Het partuur van Thijs Houtsma uit Westhoek, Siete Wassenaar en Geert Faber beide uit Minnertsga is zaterdag in Leeuwarden winnaar geworden van de vrije formatie wedstrijd voor de heren 50+.

 

Zwaarbevochten zege formatie Maaike Wind
Gepost op: Zaterdag 15 augustus @ 21:39:55 (2073 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


De mooiste zeges zijn die, die met zweet bloed en tranen tot stand zijn gekomen. (Foto's: Henk Hempenius).

Vlnr: Gérieke de Groot, Afke Hijlkema en Maaike Wind

 

Trio Anke Winkel wint in Wijnaldum
Gepost op: Zaterdag 15 augustus @ 21:19:19 (2118 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Anke Winkel uit Hijum, Geke de Boer uit Wergea en Thomaske Reitsma uit Pingjum kwamen zaterdag in Wijnaldum in de kransen.

 

Jelmer Hofstee c.s. winnen in Stiens heren eerste klasse
Gepost op: Zaterdag 15 augustus @ 21:04:01 (3083 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


De wedstrijd heren eerste klasse uitnodiging met 12 parturen in Stiens is met enige overmacht gewonnen door Jelmer Hofstee Wjelsryp, Hyltje Bosma Makkum en Gerrit Flisijn Easterein.

Vlnr: Jelmer Hofstee, Gerrit Flisijn, Hyltje Bosma

 

Daniël Iseger verliest maar wint toch!
Gepost op: Zaterdag 15 augustus @ 20:30:45 (2717 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Jan Dirk de Groot, Karel Nijman en Daniël Iseger
hebben zaterdag in Broeksterwâld de uitnodigingswedstrijd van kaatsvereniging Sla Raek op hun naam geschreven.

De premiewinnaars vlnr: Johannes Boersma, Hendrik Tolsma en Herman Sprik

 

Trio Joukje Kuperus wint in Achlum
Gepost op: Zaterdag 15 augustus @ 19:21:53 (2354 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009
Joukje Kuperus uit Dronrijp, Feikje Bouwhuis uit Bolsward en Rixt Bijlsma uit Stiens zijn in Achlum winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor dames eerste klasse.

 

Pytrik en Lusanne winnen in Folsgare
Gepost op: Zaterdag 15 augustus @ 19:13:27 (2783 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Pytrik Visser uit Sexbierum en Lusanne Klaver uit Minnertsga zijn zaterdag in Folsgare winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor schoolmeisjes.

 

Federatie Wûnseradiel-Bolsward-Workum kaatste in Schettens
Gepost op: Zaterdag 15 augustus @ 19:06:05 (2284 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Het was zaterdag in Schettens weer een drukte van belang. Welpenmeisjes, welpenjongens, pupillenmeisjes en pupillenjongens kaatsen allemaal in afdelingsverband. (Foto: Lijkle Spijksma).

Alle winnaars in de kransen!

 

Sint Jacobiparochie wint 46ste revanche Freule in Jellum-Bears
Gepost op: Woensdag 12 augustus @ 19:54:08 (2744 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Bauke Triemstra, Rick Poortstra en Marcel Wassenaar zijn er woensdag in geslaagd de 46ste revanche Freule in Jellum-Bears op hun naam te schrijven. (Foto: Lijkle Spijksma).

De prijswinnende parturen van Jellum-Bears!

 

Trio Gerard Brunia wint in Tzummarum
Gepost op: Maandag 10 augustus @ 08:54:32 (2434 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Gerard Brunia uit Exmorra, Sjoerd Boonstra uit Akkrum en Johan Binnema uit Akkrum toonden zich zondag het sterkste partuur bij de vrije formatie wedstrijd voor de heren 30+.

 

Sjoukje en Cyntha winnen in Midlum
Gepost op: Zondag 09 augustus @ 22:22:25 (2010 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Sjoukje Maeike Braam uit Beetgumermolen en Cyntha Bouma uit Buitenpost zijn zondag in Midlum winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor pupillenmeisjes. (Foto: KLaas Hijlkema).

 

Schooljongens Franeker winnen afdelingswedstrijd
Gepost op: Zondag 09 augustus @ 21:53:50 (1933 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Franeker (Christiaan de Haan, Allard Nicolai en Kars Zeinstra) is zondag in Sint Jacobiparochie winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor schooljongens.

 

Maaike Wind wint in eigen dorp
Gepost op: Zondag 09 augustus @ 21:30:29 (2162 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Het partuur van Maaike Wind, Gérieke de Groot en Afke Hijlkema is zondag in Pingjum winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor de dames hoofdklasse. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Maaike Wind, Gérieke de Groot en Afke Hijlkema

 

Gert-Anne van der Bos is gewicht in “goud” waard
Gepost op: Zondag 09 augustus @ 20:59:42 (2490 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Op de Gouden Willem partij in Menaldum bewees opslager Gert-Anne van der Bos weer eens zijn grote klasse.

Gert-Anne mei it Feintsje fan Menaem!

 

Trio Marten van der Leest wint in Bolsward
Gepost op: Zondag 09 augustus @ 20:54:04 (2245 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Marten van der Leest uit Dronrijp, René Anema uit Balk en Frederik van der Meij uit Berlikum hebben de vrije formatie wedstrijd voor eersteklassers op hun naam geschreven.

 

Trio Janneke Terpstra wint in Damwoude
Gepost op: Zondag 09 augustus @ 20:43:35 (4507 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Janneke Terpstra uit Wolsum, Lyanne van Rijn uit Deinum en Rianne Vellinga uit Franeker kwamen zondag in Damwoude als winnaar uit de bus bij de d.e.l. –wedstrijd voor meisjes.

Vlnr: Rianne Vellinga, Janneke Terpstra en Lyanne van Rijn

 

Trio Joukje Kuperus wint in Ried
Gepost op: Zondag 09 augustus @ 20:32:59 (2257 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Joukje Kuperus uit Dronrijp, Margriet Bakker uit Winsum, Lisette Wagenaar uit Sint Annaparochie pakten zondag de winst op de vrije formatie wedstrijd voor de dames eerste klasse.

Staand vlnr: Joukje Kuperus, Lisette Wagenaar en Margriet Bakker, daarvoor Harmke Siegersma, Jindra ten Kate en Janny de Haan. Gehurkt vlnr: Marije Hiemstra, Linda Terpstra en Wiljo Sijbrandij

 

Trio Marcus Frietema wint in Spannum
Gepost op: Zondag 09 augustus @ 20:23:19 (2667 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


De senioren vrije formatie wedstrijd in Spannum is zondag gewonnen door Marcus Frietema uit Longerhouw en de gebroeders Sytse en Rienk-Jelle Hibma uit Schettens. (Foto: Lijkle Spijksma)

Vlnr: Sytse Hibma, Marcus Frietema en Rienk-Jelle Hibma

 

Trio Pytrik Visser wint in Harlingen
Gepost op: Zondag 09 augustus @ 20:20:31 (2092 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Pytrik Visser uit Sexbierum, Lilijan Kingma uit Sint Annaparochie en Jeske de Boer uit Akkrum zijn zondag in Harlingen winnaar geworden van de vrije formatie wedstrijd voor schoolmeisjes.

Vlnr: Jeske de Boer, Lilijan Kingma en Pytrik Visser

 

Patrick en Thomas winnen in Arum
Gepost op: Zondag 09 augustus @ 20:17:55 (2265 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


De plaatselijke favoriet Patrick Kramer is met zijn maat Thomas Miedema overtuigend winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor welpen.

 

Trio Henk Woppenkamp wint in Balk
Gepost op: Zaterdag 08 augustus @ 22:54:57 (2016 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Frans Postmus uit Hitzum, Henk Woppenkamp uit Hauwert en Johan Sikkema uit Emmeloord zijn zaterdag in Balk winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor de heren 50+.

Vlnr: Henk Woppenkamp, Frans Postmus en Johan Sikkema

 

Dirjan Bouma en Wessel Miedema winnen in Tzum
Gepost op: Zaterdag 08 augustus @ 21:55:02 (2088 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Dirjan Bouma uit Grou en Wessel Miedema uit Berlikum toonden zich zaterdag uit een lijst van 33 parturen het sterkst bij de d.e.l. – wedstrijd voor pupillenjongens.

 

Trio Melissa Rianne Hiemstra wint in Jelsum-Koarnjum
Gepost op: Zaterdag 08 augustus @ 20:20:40 (2836 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Melissa Rianne Hiemstra uit Stiens, Sanne Rixt Jorritsma uit Easterein en Ilse Lijzenga uit Sint Annaparochie toonden zich zaterdag in Jelsum-Koarnjum het beste partuur bij de schoolmeisjes.

Zoekplaatje in Jelsum-Koarnjum

 

Franeker wint ook revanche Ald-Meiers Partij in Schettens
Gepost op: Zaterdag 08 augustus @ 19:42:05 (4517 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Franeker heeft zaterdag ook de revanche Ald-Meiers partij, een afdelingswedstrijd voor meisjes, weten te winnen. (Foto's: Lijkle Spijksma).

Staand vlnr: Joukje Salverda, Marit Kuperus en Manon Scheepstra, gehurkt de coaches Klaas Bindert Malda en Theun van der Molen

 

Gerben Hein Wijtsma c.s. winnen in Beetgum
Gepost op: Zaterdag 08 augustus @ 19:06:59 (3739 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


De Anton de Haanpartij in Beetgum, heren eerste klasse uitnodiging met 12 parturen, is een prooi geworden voor Gerben-Hein Wijtsma, René Anema en Feiko Broersma.

Vlnr: Feiko Broersma, Gerben-Hein Wijtsma en René Anema


 

Eerste krans voor Douwe Groenendijk
Gepost op: Zaterdag 08 augustus @ 18:49:25 (2187 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Oud PC-koning Douwe Groenendijk moest er bijna een jaar op wachten maar in Dokkum pakte hij dan eindelijk de eerste krans van het seizoen 2009.

Vlnr: Gert-Anne van der Bos, Douwe Groenendijk en Jacob-Klaas Haitsma

 

Trio Joukje Kuperus wint in Ternaard
Gepost op: Zaterdag 08 augustus @ 18:42:50 (2307 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Joukje Kuperus uit Dronrijp, Fokje Hoekstra uit Harlingen en Miranda Scheffer uit Menaldum pakten de winst op de d.e.l. – wedstrijd voor de dames eerste klas.

Vlnr: Joukje Kuperus, Fokje Hoekstra en Miranda Scheffer

 

Trio Franke Jongboom wint in Hallum
Gepost op: Zaterdag 08 augustus @ 18:38:47 (1594 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Franke Jongboom en Wierd Baarda beide uit Dronrijp en Christian de Haan uit Franeker zijn zaterdag in Hallum winnaar geworden van de vrije formatie wedstrijd voor schooljongens.

 

Trio Maaike Joostema wint op de valreep
Gepost op: Vrijdag 07 augustus @ 22:17:17 (3089 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


De Gouden Wilhelmina partij is een prooi geworden voor Maaike Joostema, Brecht Gerbrandy en Afke Hijlkema. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Brecht Gerbrandy, Maaike Joostema (koningin) en Afke Hijlkema

 

55+ keatsten yn Jelsum-Koarnjum
Gepost op: Vrijdag 07 augustus @ 17:41:09 (16155 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


De 55+keatsers hawwe dizze kear op tongersdei 6 augustus (fanwegen Freule op woansdei) harren jierlikse Anne Bouma/Kees Smit partij foar de 13e kear keatst yn Jelsum/Koarnjum.

De priiswinners mei de krâns flnr: Paulus Ennema, Guus de Vries, Douwe Anema, Anno Miedema, Anne van der Werf en Dirk van der Zee

 

SMI uit Wjelsryp wint 107de Freule partij
Gepost op: Woensdag 05 augustus @ 22:04:35 (5357 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Kaatsvereniging SMI uit Wjelsryp schreef woensdag geschiedenis door voor de tweede achtereenvolgende keer de Freule partij te winnen.(Foto's: Henk Bootsma).

Pieter Sybren Scharringa: grote man bij Wjelsryp!

 

Wjelsryp en Sint Annaparochie soepel naar vierde lijst
Gepost op: Woensdag 05 augustus @ 14:55:24 (1974 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009

Minnertsga met Hendrik Kootstra als sterke man plaatste zich als eerste voor de volgende ronde door het bepaald niet zwakke partuur van Jelsum-Kornjum te verslaan. (Foto: Henk Bootsma).

Sjoerd de Jong: op koers met Sint Annaparochie

 

Favorieten zonder kleerscheuren door
Gepost op: Woensdag 05 augustus @ 13:55:35 (1891 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


De favorieten voor de zege op de 107de Freule partij hebben de eerste schifting vrij gemakkelijk overleefd. (Foto: Henk Bootsma).

Gosse Beeksma: door naar de derde omloop!

 

Partuur Klaas Dijkstra wint in Workum
Gepost op: Zondag 02 augustus @ 22:51:28 (2900 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Klaas Dijkstra uit Veenwouden en Gerard van Malsen uit Makkum zijn zondag in Workum winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd bij de heren 30+

Vlnr: Erik Zittema, Gerard Brunia, Gerard van Malsen, Klaas Dijkstra, Tom Rijpma en Sjoerd Boonstra

 

Partuur Marte Altenburg wint in Berlikum
Gepost op: Zondag 02 augustus @ 21:39:05 (2545 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Het partuur van Marte Altenburg uit Grou en Anneke van der Bos uit Holwerd is zondag in Berlikum winnaars geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor schoolmeisjes.

 

Rutmer van der Meer vindt vorm terug in Witmarsum
Gepost op: Zondag 02 augustus @ 21:25:08 (2102 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Rutmer van der Meer, Renze Pieter Hiemstra en Taeke Triemstra zijn zondag in Witmarsum winnaar geworden van de jaarlijkse Haye Rijpma partij. (Foto: Henk Bootsma).

Rutmer van der Meer: uitblinker in Witmarsum!

 

Sjoukje Maeike en Anne winnen in Peins
Gepost op: Zondag 02 augustus @ 20:40:44 (1902 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Sjoukje Maeike Braam uit Beetgumermolen en Anne Monfils uit Kimswerd waren zondag in Peins het sterkste partuur bij de pupillenmeisjes.

Altijd prijs in Peins!

 

Eerste seizoenzege voor trio Klaske de Jong
Gepost op: Zondag 02 augustus @ 20:07:37 (1933 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Klaske de Jong, Sjoukje Visser en Baukje Aalbers boekten zondag in Huizum de eerste zege van het seizoen. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Klaske de Jong, Baukje Aalbers en Sjoukje Visser

 

Trio Ilse Noorman wint in Huizum
Gepost op: Zondag 02 augustus @ 20:00:07 (2410 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Ilse Noorman uit Mantgum, Feikje Bouwhuis uit Bolsward en Anke Marije Pompstra uit Easterein behaalden zondag in Huizum de zege bij de dames eerste klasse. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Feikje Bouwhuis, Ilse Noorman en Anke Marije Pompstra

 

Koningsbeker voor Dennis Wijnjeterp
Gepost op: Zondag 02 augustus @ 19:54:57 (1874 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Dennis Wijnjeterp uit Dongjum werd zondag in Wergea op de vrije formatie wedstrijd voor senioren uitgeroepen tot koning van de partij en kreeg na afloop de uit 1962 daterende koningsbeker uitgereikt. (Foto: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Site Ferwerda, Dennis Wijnjeterp en Gerrit Meijer

 

Partuur Christian de Haan wint in Grou
Gepost op: Zondag 02 augustus @ 19:43:22 (1601 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Christian de Haan uit Franeker en Marten Pieter Bergsma uit Minnertsga kwamen zondag in Grou als winnaars uit de bus bij de d.e.l. –wedstrijd voor schooljongens.

 

Sint Annaparochie wint generale in Franeker
Gepost op: Zondag 02 augustus @ 19:00:46 (2239 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Kaatsvereniging Sint Anne Drie Spul is út is zondag in Franeker winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor jongens. (Foto: Henk Bootsma).

Sjoerd de Jong: sterke man van St. Anna

 

Tom en Roeland winnen in Húns
Gepost op: Zondag 02 augustus @ 18:37:45 (1638 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Tom Gerard Cats uit Menaldum en Roeland van der Ploeg uit Ferwert toonden zich zondag in Húns het meest sluitende partuur bij de d.e.l. – wedstrijd voor welpen-jongens.

 

Andrea en Ymkje winnen in Anjum
Gepost op: Zondag 02 augustus @ 18:31:55 (2717 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Andrea Kroes uit Gauw en Ymkje Yntema uit Grou waren zaterdag in Anjum het sterkste partuur bij de welpen-meisjes.

 

Marco en Rémon winnen in Deinum
Gepost op: Zondag 02 augustus @ 10:30:10 (1874 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Marco de Groot uit Franeker en Rémon Tie Bouma uit Easterein zijn zaterdag in Deinum winnaar geworden van de uitnodigingswedstrijd voor pupillenjongens.

 

Meisjes Jan Bogtstra winnen Ald-Meiers Partij
Gepost op: Zaterdag 01 augustus @ 22:20:17 (2304 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Zaterdag werd er op het knusse veld van de meer dan 100-jarige kaatsvereniging Eendracht uit Hitzum een stukje geschiedenis geschreven.

 

Trio Danny Roos wint in Weidum
Gepost op: Zaterdag 01 augustus @ 21:32:45 (2942 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Danny Roos uit Easterein, Sip Jaap Bos uit Anjum en Jan Geert Dijkstra uit Pingjum behaalden zaterdag in Weidum de zege bij de senioren.

 

Wjelsryp wint weer de Pier Elgersmapartij in Witmarsum
Gepost op: Zaterdag 01 augustus @ 21:19:19 (3015 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Zo vlak voor de Freule is het altijd spannend om te zien wie de afdelingswedstrijden voor jongens winnen.

Vlnr: Jelle Scharringa, Elmar Pieterse, Pieter Sijbren Scharringa en coach Yeb Hingst

 

Trio Wieger Boonstra wint in Scharnegoutum
Gepost op: Zaterdag 01 augustus @ 21:06:09 (2763 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Het partuur van Wieger Boonstra uit Heerenveen,
Frans Postmus uit Hitzum en Henk Woppenkamp uit Hauwert behaalde zaterdag in Scharnegoutum de zege op de vrije formatiewedstrijd voor de 50+. (Foto's: Lijkle Spijksma)

Vlnr: Wieger Boonstra, Frans Postmus en Henk Woppenkamp

 

Michel van der Veen wint in eigen woonplaats
Gepost op: Zaterdag 01 augustus @ 20:55:40 (2190 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Pieter Vogels uit Firdgum, Michel van der Veen uit Franeker en Peter de Boer uit Leeuwarden zijn in Franeker winnaar geworden van de uitnodigingswedstrijd voor eersteklassers.

Vlnr: Michel van der Veen, Peter de Boer en Pieter Vogels

 

Hendrieke van der Schoot en Ilse Tuinenga winnen in Morra
Gepost op: Zaterdag 01 augustus @ 20:53:46 (2158 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Hendrieke van der Schoot uit Sexbierum en Ilse Tuinenga uit Berlikum zijn in Morra winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor pupillenmeisjes.

 

Trio Pieter van der Schoot wint in Paesens
Gepost op: Zaterdag 01 augustus @ 20:50:49 (1813 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009
Pieter van der Schoot uit Sexbierum, Arjen van der Zee uit Firdgum en Jelle de Vries uit Wommels zijn zaterdag in Paesens winnaar geworden van de uitnodigingswedstrijd voor schooljongens.

 

Trio Thijs Houtsma wint in Sint Jacobiparochie
Gepost op: Zondag 26 juli @ 23:14:24 (2056 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009
Thijs Houtsma uit Westhoek, Tjeerd Bouma uit Leeuwarden en Simon de Groot uit Midlum waren zondag de winnaars bij de heren 50+.

 

Trio Roel Venema wint bij de heren 30+
Gepost op: Zondag 26 juli @ 23:06:32 (2420 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Roel Venema uit Bolsward, Sjoerd Boonstra uit Akkrum en Piet Andringa uit Grou pakten in Sint Jacobiparochie de winst bij de heren 30+.

Zoek de winnaars!

 

Meisjes Jan Bogtstra winnen in Sint Annaparochie
Gepost op: Zondag 26 juli @ 21:26:20 (2085 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Franeker met de kaatssters Manon Scheepstra, Marit Kuperus en Joukje Salverda won de eerste prijs op de afdelingswedstrijd voor meisjes.

 

Sulveren Skûtsje voor Ingrid de Haan
Gepost op: Zondag 26 juli @ 21:12:46 (2822 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Afke Kuipers, Ingrid de Haan en Bianca van der Veen hebben zondag in Sexbierum de vrije formatie wedstrijd op hun naam geschreven. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Afke Kuipers, Ingrid de Haan en Bianca van der Veen

 

Trio Simon Minnesma wint in Engelum
Gepost op: Zondag 26 juli @ 20:52:14 (2326 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Simon Minnesma uit Dronrijp, Tjitte Bonnema uit Tzummarum en Chris Wassenaar uit Minnertsga zijn zondag in Engelum winnaar geworden van de traditionele vrije formatiewedstrijd voor senioren. (Foto: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Tjitte Bonnema, Chris Wassenaar en Simon MInnesma

 

Herman Sprik is klaar voor de PC
Gepost op: Zondag 26 juli @ 20:36:21 (2446 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Herman Sprik uit Witmarsum steekt met de PC in aantocht in een uitstekende vorm. (Foto: Henk Bootsma).

Dikke pret bij Jan Dirk, Alle Jan en Herman!

 

Trio Linda Terpstra wint in Jorwert
Gepost op: Zondag 26 juli @ 19:09:50 (1997 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Linda Terpstra uit Stiens, Margriet Bakker uit Winsum en Renske Terwisscha van Scheltinga uit Reahûs waren zondag in Jorwert het sterkste partuur op de d.e.l. – wedstrijd voor de dames eerste klasse.

Renske Terwisscha van Scheltinga: winst in Jorwert!

 

Pieter van Alhuis c.s. winnen in Sint Annaparochie
Gepost op: Zaterdag 25 juli @ 20:27:42 (3282 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Op de Van Harenspartij in Sint Annaparochie, heren eerste klasse vrije formatie, kwam uit een lijst van 12 parturen het partuur van Pieter van Althuis, Jacob Klaas Haitsma en Gerrit Flisijn als overwinnaar uit de bus.

Vlnr: Jacob KLaas Haitsma, Pieter van Althuis en Gerrit Flisijn

 

Trio Iris van der Veen wint in Easterwierrum
Gepost op: Zaterdag 25 juli @ 19:13:13 (2255 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Iris van der Veen en Marit Kuperus beide uit Franeker en Grada van der Schoot uit Sexbierum zijn in Easterwierrum winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor meisjes.

Vlnr: Marit Kuperus, Iris van der Veen en Grada van der Schoot

 

Trio Hendrik Tolsma verrassende winnaar in Sexbierum
Gepost op: Zaterdag 25 juli @ 18:48:29 (2202 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Het partuur van Hendrik Tolsma, Michel van der Veen en Johannes Boersma verraste zaterdag in Sexbierum door de vrije formatie wedstrijd voor zich op te eisen. (Foto: Henk Bootsma).

Johannes Boersma: winst in Sexbierum

 

55+ keatse harren PC yn Balk
Gepost op: Donderdag 23 juli @ 13:45:51 (14539 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


De 55+ keatsers hawwe juster woansdei 22 july harren “PC” keatst yn Balk.

De priiswinners mei de krâns flnr.: Cathrinus Kooistra, Willem Leenes, Rein Seerden en Pieter Bouma

 

Gert-Anne van der Bos wint vijfde editie Jong Feinte partij
Gepost op: Woensdag 22 juli @ 22:37:07 (2961 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Aan de hand van een bij tijd en wijle weergaloze Gert-Anne van der Bos heeft de kaatsvereniging vvv Concordia uit Holwerd voor de tweede achtereenvolgende maal de Jong Feinte partij gewonnen. (Foto's: Henk Bootsma).

Gert-Anne van der Bos: op en út de beste!

 

Koningsprijs voor Jacob Zaagemans
Gepost op: Maandag 20 juli @ 19:05:07 (2064 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Michel Scheepvaart uit Makkum, Michel van der Veen uit Franeker en Jacob Zaagemans uit Workum zijn maandag in Makkum winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor senioren. (Foto: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Michel Scheepvaart, Jacob Zaagemans en Michel van der Veen

 

Trio Gert-Anne van der Bos wint op de valreep
Gepost op: Zondag 19 juli @ 20:53:00 (2623 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Het partuur van Gert-Anne van der Bos, Folkert van der Wei en Daniël Iseger kroop zondag op de Rengersdag door het oog van de naald.

Gert-Anne van der Bos: meesterlijke opslag!

 

Partuur Riska Bouma wint in Ysbrechtum
Gepost op: Zondag 19 juli @ 20:16:48 (2185 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Riska Bouma uit Buitenpost en Lilijan Kingma uit Sint Annaparochie pakten zondag in Ysbrechtum de zege bij de schoolmeisjes.

Staand vlnr: Riska Bouma en Lilijan Kingma, daarvoor Nicole Hempenius en Esther Wagenaar

 

Kevin Jordi en Ewald zegevieren in Tzummarum
Gepost op: Zondag 19 juli @ 20:05:51 (2077 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Kevin Jordi Hiemstra uit Stiens en Ewald Seepma uit Oosternijkerk behaalden zondag in Tzummarum de zege bij de pupillenjongens.

 

Marrit en Franke winnen in Jirnsum
Gepost op: Zondag 19 juli @ 20:01:34 (1993 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Marrit Zeinstra uit Peins en Franke Jager uit Dronrijp behaalden zondag in Jirnsum de zege bij de pupillenmeisjes door in de finale met 5-2 en 6-2 te winnen van Hendrieke van der Schoot uit Sexbierum en Ilse Tuinenga uit Berlikum.

 

Koningsbeker voor Dirk Yde Sjaarda
Gepost op: Zondag 19 juli @ 19:52:26 (2483 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Dirk Yde Sjaarda uit Easterein, Erik Haitsma uit Wommels en Tjibbe Hansma uit Mûnein zijn zondag in Dronrijp eerste geworden op de vrije formatie wedstrijd voor senioren. (Foto: Lijkle Spijksma)

Vlnr: Erik Haitsma, Dirk Yde Sjaarda en Tjibbe Hansma

 

Sint Annaparochie wint in Makkum
Gepost op: Zondag 19 juli @ 19:34:52 (2271 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Sint Annaparochie met Jeroen Westra, Sjoerd de Jong en Krijn Hiemstra heeft net als in 2008 de Zilveren Zwaan partij gewonnen.

Vlnr: Sjoerd de Jong, Krijn Hiemstra,Jeroen Westra en begeleider Atte Keizer

 

Sjoerd Boonstra wint ook in Sneek
Gepost op: Zondag 19 juli @ 18:56:26 (2109 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Sjoerd Boonstra uit Akkrum en Jan de Boer uit Bolsward kwamen zondag in Sneek in de kransen bij de heren 30+.

Staand vlnr: Sjoerd Boonstra en Jan de Boer, daarvoor Johan Hettema en Gerard van Malsen

 

Sander en Marc winnen in Reduzum
Gepost op: Zondag 19 juli @ 18:48:08 (2222 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Sander Gerbrandy uit Hommerts en Marc Burger uit Witmarsum pakten zondag in Reduzum de winst bij de welpen-jongens.

 

Trio Patrick Nauta wint Wijnaldum
Gepost op: Zondag 19 juli @ 18:42:25 (2149 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Patrick Nauta uit Berlikum, Sieb Driessen uit Minnertsga en Richard Tamminga uit Hurdegaryp zijn zaterdag in Wijnaldum winnaar geworden van de uitnodigingswedstrijd voor schooljongens.

 

Trio Jan Buitenga wint in Zurich
Gepost op: Zondag 19 juli @ 18:32:45 (1984 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Jan Buitenga uit Sint Nicolaasga, Tjeerd Bouma uit Leeuwarden en Johannes Siegersma uit Berlikum waren zaterdag het sterkste partuur bij de heren 50+.

Vlnr: Jan Buitenga, Johannes Siegersma en Tjeerd Bouma

 

Trio Jan Koelmans wint in Goënga
Gepost op: Zaterdag 18 juli @ 23:35:28 (2412 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


De formatie van Jan Koelmans uit Oude Bildtzijl, Hille Saakstra uit Dronrijp en Marco Lautenbach uit Amsterdam is zaterdag in Goënga winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor senioren.

Marco Lautenbach haalt gram in Goënga!

 

Laas Pieter en Ewald winnen in Britsum
Gepost op: Zaterdag 18 juli @ 19:34:49 (2504 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Laas Pieter van Straten uit Stiens en Ewald Seepma uit Oosternijkerk kwamen zaterdag in Britsum in de kransen.

 

Trio Marten van der Leest wint in Ysbrechtum
Gepost op: Zaterdag 18 juli @ 19:24:04 (2103 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Marten van der Leest uit Dronrijp, Erik Haitsma uit Wommels en Jan Sjoerd Tolsma uit Deinum hebben zaterdag in Ysbrechtum de uitnodigingswedstrijd voor eersteklassers op hun naam geschreven. (Foto: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Jan Sjoerd Tolsma, Marten van der Leest en Erik Haitsma

 

Trio Sjoerd de Jong wint in Achlum
Gepost op: Zaterdag 18 juli @ 19:11:50 (2045 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Sjoerd de Jong uit Sint Annaparochie, Hendrik Bouwhuis uit Bolsward en Haye Jan Nicolay uit Britsum pakten zaterdag in Achlum de zege bij de jongens. (Foto: Henk Bootsma).

Sjoerd de Jong hier op een fraaie archieffoto!

 

Trio Rutmer van der Meer op en út de beste in Makkum
Gepost op: Zaterdag 18 juli @ 18:54:42 (2314 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Het partuur van Rutmer van der Meer, Jacob Klaas Haitsma en Daniël Iseger bewees in Makkum dat de zege in Hallum geen toevalstreffer was.

Vlnr: Jacob KLaas Haitsma, Rutmer van der Meer,
René van der Bles schenker koningsbal en Daniël Iseger

 

Trio Maaike Joostema wint met overmacht
Gepost op: Woensdag 15 juli @ 23:55:07 (2122 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Maaike Joostema, Imke van der Leest en Fenna Zeinstra behaalden in Minnertsga de vijfde zege van het seizoen. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Maaike Joostema, Fenna Zeinstra en Imke van der Leest

 

Gert-Anne van der Bos vindt ritme terug in Minnertsga
Gepost op: Woensdag 15 juli @ 23:37:47 (2582 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Het partuur van Gert-Anne van der Bos, Folkert van der Wei en Daniël Iseger bewees zichzelf een goede dienst door de vrije formatiewedstrijd in Minnertsga met veel elan op hun naam te schrijven. (Foto: Henk Bootsma).

Gert-Anne van der Bos: meesterlijke aan de opslag!

 

Kv Sjirk de Wal wint bij pupillenmeisjes
Gepost op: Maandag 13 juli @ 19:46:33 (4176 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Dronrijp met de kaatssters Jeanette Jansma, Mintje Meinema en Franke Jager zijn zondag in Dongjum winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor pupillenmeisjes.

 

Trio Bareld Mud wint in Jorwert
Gepost op: Maandag 13 juli @ 18:22:27 (2552 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009
Bareld Mud uit Wergea, Piet Zondervan uit Jorwert en Sjoerd Boonstra uit Akkrum zijn zondag in Jorwert winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor de 30+.


 

Trio Iris van der Veen wint in Vrouwenparochie
Gepost op: Maandag 13 juli @ 14:25:17 (1987 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Het partuur van Iris van der Veen uit Franeker, Grada van der Schoot uit Sexbierum en Manon Scheepstra uit Franeker heeft ook de tweede vrije formatie wedstrijd bij de meisjes gewonnen. (Foto: archief).

Vlnr: Grada van der Schoot, Iris van der Veen en Manon Scheepstra

 

Trio Maaike Wind zegeviert in Witmarsum
Gepost op: Zondag 12 juli @ 22:18:41 (2176 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Het partuur van Maaike Wind, Gérieke de Groot en Afke Hijlkema weet sedert zondag weer wat winnen is. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Maaike Wind. Afke Hijlkema en Gérieke de Groot

 

Trio Marie-jetske Lettinga wint in Witmarsum
Gepost op: Zondag 12 juli @ 22:06:39 (2351 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Marie-jetske Lettinga uit Dongjum, Romy van der Veen uit Sint Annaparochie en Maaike Osinga uit Groningen bewezen zichzelf een geweldige dienst door in Witmarsum de vrije formatiewedstrijd voor de dames eerste klasse op hun naam te schrijven. (Foto: Henk Hempenius)

Vlnr: Romy van der Veen, Maaike Osinga en Marie-jetske Lettinga

 

Kransen voor Pieter van der Schoot en Erwin Zijlstra
Gepost op: Zondag 12 juli @ 21:17:14 (1989 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Pieter van der Schoot uit Sexbierum en Erwin Zijlstra uit Easterlittens waren zaterdag in Minnertsga het beste duo bij de schooljongens.

 

Herman Sprik lichtpuntje in donker Bolsward
Gepost op: Zondag 12 juli @ 21:10:55 (2240 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Herman Sprik uit Witmarsum doorbrak zondag op de vrije formatie partij van kv Bolsward een negatieve lijn en werd na afloop terecht tot koning van de partij gekroond. (Foto's: Henk Bootsma).

Vlnr: Jan Dirk de Groot, Herman Sprik en Alle Jan Anema

 

Weer kans voor Nicole Hempenius
Gepost op: Zondag 12 juli @ 21:06:37 (2221 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Nicole Hempenius, woonachtig onder de rook van Franeker pakte binnen 24 uur de tweede krans van het weekeind.

Vlnr: staand Riska Bouma en Elly Hofman,daarvoor Carin Drijfhout en Nicole Hempenius

 

Anjum wint afdelingswedstrijd in Ried
Gepost op: Zondag 12 juli @ 21:04:13 (2486 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Het Anjumer partuur Jelle Visser en de gebroeders Wiebe Wessel en Sip Jaap Bos hebben zondag in Ried de afdelingswedstrijd voor senioren op hun naam geschreven. (Foto: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Jelle Visser, Sip Jaap Bos en Wiebe Wessel Bos

 

Trio Gosse Beeksma wint in de Westhoek
Gepost op: Zondag 12 juli @ 21:02:54 (1816 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Gosse Beeksma uit Cornjum, Jan Schurer uit Arum en Dennis Dijkstra uit Wouterswoude zijn in de Westhoek winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor jongens.

Vlnr: Dennis Dijkstra, Jan Schurer en Gosse Beeksma

 

Pupillenjongens Stiens winnen in Damwoude
Gepost op: Zondag 12 juli @ 20:59:51 (2483 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Stiens met de kaatsers Laas Pieter van Straten, Gerrit Winkel en Kevin Jordi Hiemstra heeft in Damwoude de afdelingswedstrijd voor pupillenjongens gewonnen.

 

Trio Jelle Attema wint in Raerd
Gepost op: Zondag 12 juli @ 20:57:45 (1962 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Jelle Attema uit Idsegahuizum, Mart van der Molen uit Witmarsum en Remco Miedema uit Ried pakten zondag in Raerd de winst op de vrije formatie wedstrijd voor schooljongens.

 

Atjella Keulen en Sjanet Wijnia winnen in Stiens
Gepost op: Zondag 12 juli @ 20:55:52 (2150 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Atjella Keulen uit Jirnsum en Sjanet Wijnia uit Wommels kwamen zaterdag in Stiens bij de pupillenmeisjes met de krans thuis.

 

Trio Piet de Groot wint in Weidum
Gepost op: Zaterdag 11 juli @ 22:19:43 (2096 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Piet de Groot uit Midlum, Gerrit de Jong uit Ysbrechtum en Simon de Groot uit Midlum zijn zaterdag in Weidum winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor de heren 50+.

Vlnr: Simon de Groot, Gerrit de Jong en Piet de Groot

 

Partuur Jan Dirk de Groot wint in Bolsward
Gepost op: Zaterdag 11 juli @ 22:14:10 (2200 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Jan Dirk de Groot, Renze Pieter Hiemstra en Taeke Triemstra kwamen zaterdag na een hele matige kaatserij als het winnende partuur voor de dag. (Foto: Henk Bootsma).

Renze Pieter Hiemstra: sterk op dreef in Bolsward!

 

Trio Jelte-Pieter Dijkstra wint in Goutum
Gepost op: Zaterdag 11 juli @ 21:20:09 (2415 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Aan het eind van een hele lange kaatsdag kon het partuur van Jelte Pieter Dijkstra, Gert-Jan Faber en Peter de Boer als winnaars worden gehuldigd.

Vlnr: Peter de Boer, Jelte-Pieter Dijkstra en Gert-Jan Faber

 

Partuur Nicole Hempenius wint in Winsum
Gepost op: Zaterdag 11 juli @ 21:15:50 (2041 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Nicole Hempenius uit Franeker en Jildou Sweering uit Folsgare zijn zaterdag in Winsum winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor schoolmeisjes.

 

Jelmer en Sjaak winne in Stiens
Gepost op: Zaterdag 11 juli @ 21:14:05 (2383 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Jelmer Plantenga uit Alde Leie en Sjaak Bakker uit Achlum kwamen zaterdag in Stiens als winnaars uit de bus.

 

Trio Klaas Goodijk sterkste in Hitzum
Gepost op: Zaterdag 11 juli @ 21:11:27 (2023 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


De formatie van Klaas Goodijk uit Winsum, Hendrik Kootstra uit Minnertsga en Jelte Visser uit Sexbierum zegevierde zaterdag in Hitzum op de
d.e.l – wedstrijd voor junioren.

Vlnr: Hendrik Kootstra, Jelte Visser en Klaas Goodijk

 

Kevin Jaarsma koning in Pingjum
Gepost op: Zaterdag 11 juli @ 21:02:49 (2557 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Het partuur van Kevin Jaarsma uit Arum, Hessel Braaksma uit Menaldum en Jos Houtsma uit Ysbrechtum pakte zaterdag in Pingjum de zege bij de d.e.l. – wedstrijd voor jongens.

Vlnr: Jos Houtsma, Kevin Jaarsma en Hessel Braaksma

 

Trio Joukje Kuperus wint in Easterein
Gepost op: Zaterdag 11 juli @ 21:01:13 (2101 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


De formatie van Joukje Kuperus uit Dronrijp, Karina Frijling uit Dronrijp en Lyanne van Rijn uit Deinum pakten zaterdag in Easterein de zege bij de dames eerste klasse.

Joukje Kuperus: winst in Easterein!

 

Partuur Geke de Boer wint in Easterein
Gepost op: Zaterdag 11 juli @ 20:53:53 (2106 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009
Geke de Boer uit Wergea en Tessa Booms uit Hidaard waren zaterdag in Easterein het sterkste duo bij de d.e.l. – wedstrijd voor meisjes.

 

Trio Maaike Joostema wint in Bolsward
Gepost op: Vrijdag 10 juli @ 21:34:45 (2291 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Het partuur van Maaike Joostema, Ingrid de Haan en Aukje van Kuiken heeft in Bolsward de uitnodigingswedstrijd voor de dames hoofdklasse op hun erelijst bij geschreven. (Foto's: Henk Bootsma).

Aukje van Kuiken: op en út goed by de tiid!

 

Trio Marten van der Leest wint in Wier
Gepost op: Woensdag 08 juli @ 22:03:54 (2252 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Marten van der Leest, Jacob Klaas Haitsma en Lennart Adema hebben in Wier de uitnodigingswedstrijd voor eersteklassers op hun naam geschreven.

Vlnr: Lennart Adema, Marten van der Leest en Jacob KLaas Haitsma

 

Trio Michel Scheepvaart wint in Ferwert
Gepost op: Maandag 06 juli @ 14:46:39 (1853 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009
Het partuur van Michel Scheepvaart uit Makkum, Bauke Dijkstra uit Easterein en Redmer Strikwerda uit Wommels hebben zaterdag in Ferwert de vrije formatie wedstrijd voor senioren gewonnen.

 

Tzummarum wint met overmacht
Gepost op: Maandag 06 juli @ 13:53:00 (2022 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Tzummarum met de kaatsers Willem Heeringa, Oane Veldman en Robert de Bruin hebben zondag in Wier met overmacht de traditionele afdelingswedstrijd voor jongens op hun naam geschreven.

Vlnr: begeleider Pieter Heeringa, Willem Heeringa, Robert de Bruin en Oane Veldman

 

Trio Thomas Kuperus sterkste in Franeker
Gepost op: Zondag 05 juli @ 23:35:38 (2300 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Thomas Kuperus uit Jorwert, Lyhle Bugan uit Dongjum en Frans Dooper uit Witmarsum behaalden zondag de zege op de d.e.l. – wedstrijd voor schooljongens.

 

Trio Hilda Tjepkema wint fraai in Dongjum
Gepost op: Zondag 05 juli @ 23:13:27 (1759 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Het was zondag op de vrije formatiewedstijd van Moed en Volharding “Bijltsjedag”. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Judy Bergsma, Hilda Tjepkema en Idske Zijlstra

 

Trio Arnold Zijlstra wint in Peins
Gepost op: Zondag 05 juli @ 22:58:11 (2434 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Het partuur van Arnold Zijlstra, René Anema en Frederik van der Meij deed zondag in Peins goede zaken door de vrije formatiewedstrijd voor eersteklassers op te eisen.

Arnold Zijlstra: zege in Peins!

 

Trio Iris van der Veen wint in Hartwerd
Gepost op: Zondag 05 juli @ 22:50:41 (5022 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Iris van der Veen uit Franeker, Anke Winkel uit Hijum en Manon Scheepstra uit Franeker zegevierden vandaag op de d.e.l. – wedstrijd voor meisjes in Hartwerd.

Vlnr: Iris van der Veen, Anke Winkel en Manon Scheepstra

 

Trio Johan Kwast wint in Boazum
Gepost op: Zondag 05 juli @ 22:30:19 (2731 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


De formatie van Johan Kwast uit Harlingen, Anne Wind uit Pingjum en Dennis Wijnjeterp uit Dongjum behaalde zondag in Boazum een terechte overwinning.

Vlnr: Anne Wind, Johan Kwast en Dennis Wijnjeterp

 

Taeke Triemstra c.s. winnen met moeite in Harlingen
Gepost op: Zondag 05 juli @ 21:58:58 (2137 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Op de Hotze Schuil Partij wist het partuur van Rutmer van der Meer, Renze Pieter Hiemstra en Taeke Triemstra weliswaar de eerste prijs te winnen, maar dat ging niet overtuigend en zeker niet gemakkelijk. (Foto's: Henk Bootsma).

Johannes Boersma en Michel van der Veen: krekt net!

 

Duo wint in Dronrijp
Gepost op: Zondag 05 juli @ 21:52:29 (2161 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Johan Sjoers uit Bolsward en Jelle Jan Bouma uit Franeker pakten zondag in Dronrijp de winst uit de mini-wedstrijd voor 30+.

Vlnr: Jelle Jan Bouma en Johan Sjoers

 

Roel Pieter en Mike winnen in Kimswerd
Gepost op: Zondag 05 juli @ 21:46:41 (1922 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Roel Pieter de Jong uit Ried en Mike van de Berg uit Grou zijn in Kimswerd winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor welpen-jongens.

 

Jehannes en Jisse winnen in Jirnsum
Gepost op: Zondag 05 juli @ 21:33:06 (2779 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Jehannes Gietema uit Exmorra en Jisse Kemper uit Berlikum kwamen zondag in Jirnsum in de kransen.

 

Weer krans voor Marrit Zeinstra
Gepost op: Zondag 05 juli @ 21:23:51 (1620 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009
Marrit Zeinstra pakte zondag in Beetgum haar tweede krans van het weekeind door nu te winnen in Beetgum.

 

Trio Melissa Rianne Hiemstra wint in Sint Annaparochie
Gepost op: Zondag 05 juli @ 20:54:25 (2286 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Melissa Rianne Hiemstra uit Stiens, Nicole Hempenius uit Franeker en Jenny Kloosterman uit Hallum pakten zondag in Sint Annaparochie de zege bij de schoolmeisjes.

Vlnr: Nicole Hempenius, Jenny Kloosterman en Melissa Rianne Hiemstra

 

Trio Karina Frijling wint in Grou
Gepost op: Zondag 05 juli @ 20:44:43 (1839 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Karina Frijling uit Dronrijp, Mariska Hoogland uit Beetgumermolen en Lisette Wagenaar uit Sint Annaparochie kwamen zondag in Grou als winnaars uit de bus.

Vlnr: Mariska Hoogland, Lisette Wagenaar en Karina Frijling

 

Marrit en Jeanette winnen in Anjum
Gepost op: Zondag 05 juli @ 20:29:54 (1938 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009
Marrit Zeinstra uit Peins en Jeanette Jansma uit Dronrijp waren zaterdag in Anjum het beste duo bij de uitnodigingswedstrijd voor pupillenmeisjes.

 

Damesduo van Jan Bogtstra wint Jong-Famme Partij
Gepost op: Zondag 05 juli @ 20:18:14 (1989 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Baukje Aalbers en Manon Scheepstra schreven de Jong-Famme Partij in Mantgum op hun naam door te winnen van Pingjum, dat eveneens met een duo de finale behaalde.

Vlnr: Manon Scheepstra, Baukje Aalbers en begeleider Cees Malda

 

Trio Wilco Rina wint in Itens
Gepost op: Zondag 05 juli @ 20:15:55 (2148 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Het partuur van Wilco Rinia, Karel Nijman en Gert-Jan Meekma is zaterdag in Itens winnaar geworden van de vrije formatie wedstrijd voor de heren eerste klasse. (Foto: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Karel Nijman, Gert-Jan Meekma en Wilco Rinia

 

Minnertsga wint bij de 50+
Gepost op: Zondag 05 juli @ 20:10:07 (2721 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


De afdelingswedstrijd voor 50+ is zaterdag in Sint Nicolaasga gewonnen door Minnertsga dat kaatste met Geert Faber, Koos Faber en Siete Wassenaar.

Vlnr: Siete Wassenaar, Geert Faber en Koos Faber

 

Trio Franke Jongboom wint in Harlingen
Gepost op: Zondag 05 juli @ 20:07:51 (2137 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Franke Jongboom uit Dronrijp, Lyhle Bugan uit Dongjum en Lennard Ringnalda uit Stiens pakten zaterdag in Harlingen de winst op de d.e.l. – wedstrijd voor schooljongens.

 

Partuur Pytrik Visser wint in Dokkum
Gepost op: Zondag 05 juli @ 20:06:30 (1871 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Pytrik Visser uit Sexbierum, Marte Altenburg uit Grou en Marloes Fennema uit Franeker kwamen zaterdag in Dokkum in de kransen.

 

Trio Bauke Triemstra wint in Ee
Gepost op: Zondag 05 juli @ 20:03:45 (2424 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Bauke Triemstra uit Sint Jacobiparochie, Jan Dominicus van der Wal uit Dronrijp en Gerrit Jan Duiven uit Hartwerd pakten zaterdag de zege in Ee.

Vlnr: Gerrit-Jan Duiven, Bauke Triemstra en Jan D. v.d. Wal

 

Laas Pieter en Jisse winnen in Sint Annaparochie
Gepost op: Zondag 05 juli @ 20:02:08 (1679 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Laas Pieter van Straten uit Stiens en Jisse Kemper uit Berlikum zijn zaterdag in Sint Annaparochie winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor pupillenjongens.

 

Trio Rutmer van der Meer wint in Heerenveen
Gepost op: Vrijdag 03 juli @ 21:57:00 (2116 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Het partuur van Rutmer van der Meer, Renze Pieter Hiemstra en Taeke Triemstra bewees zich vandaag in Heerenveen een geweldige dienst. (Foto: Henk Bootsma).

Taeke: kin aardich út de fuotten op it Fean!

 

Hendrik Kootstra grote man op Takomstpartij
Gepost op: Woensdag 01 juli @ 19:51:54 (1787 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Hendrik Kootstra, Sjoerd Janzen beiden uit Minnertsga en Johannes Bonnema uit Tzummarum kwamen woensdag in Oosterbierum op d.e.l. – wedstrijd, beter bekend als de Takomstpartij, voor jongens als winnaars uit de bus.

 

Trio Jitze de Jong wint in Dronrijp
Gepost op: Maandag 29 juni @ 08:36:58 (2489 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Jitze de Jong (Wijnaldum), Allard Sijtsinga (Marssum) en Arjen Staphorsius (Harlingen) behaalden zondag de zege op de d.e.l. – wedstrijd voor jongens.

Vlnr: Arjen Staphorsius, Jitze de Jong en Allard Sijtsinga

 

Hartwerd wint in Harlingen
Gepost op: Zondag 28 juni @ 23:00:28 (1760 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Kaatsvereniging “Spui yn’e want” uit Hartwerd met Fokke Jan Kooistra, Johan Bekema en Gerrit Jan Duiven is in Harlingen winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor jongens.

Hartwerd: verrassende winnaar in Harlingen!

 

Trio Maaike Joostema wint in Baard
Gepost op: Zondag 28 juni @ 21:30:31 (1843 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Maaike Joostema, Imke van der Leest en Fenna Zeinstra boekten zondag een fraaie zege op de vrije formatiewedstrijd van kv Baard. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Imke van der Leest, Maaike Joostema en Fenna Zeinstra

 

Trio Gert-Anne van der Bos wint ook in Berlikum
Gepost op: Zondag 28 juni @ 21:15:24 (2295 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Het partuur van Gert-Anne van der Bos, Folkert van der Wei en Daniël Iseger boekte op de vrije formatie wedstrijd van Berlikum alweer de derde zege van het seizoen. (Foto's: Henk Bootsma).

Vlnr: Folkert van der Wei, Gert-Anne van der Bos en Daniël Iseger

 

Trio Lisette Wagenaar wint in Hallum
Gepost op: Zondag 28 juni @ 20:34:11 (2168 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Lisette Wagenaar, Margriet Bakker en Joukje Kuperus kwamen zondag in Hallum als winnaars uit de bus op de vrije formatiewedstrijd voor de dames eerste klasse.

De winnende parturen plus scheids!

 

Kaatsvereniging Pieter Jellema uit Peins wint op Sonnenborgh
Gepost op: Zondag 28 juni @ 20:23:06 (3227 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Peins met de kaatsers Jaap Jan Feenstra, Roland van Wier en Erwin van Wier heeft zondag in Leeuwarden de afdelingswedstrijd voor de heren 30+ gewonnen.

Vlnr: Erwin van Wier, Jaap Jan Feenstra en Roland van Wier

 

Trio Robert Rinia wint met alles aan de hang in Menaldum
Gepost op: Zondag 28 juni @ 20:17:27 (2834 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Het partuur van Robert Rinia, Siebe Greidanus en Aloys Freitag zegevierde zondag Menaldum op de vrije formatie wedstrijd voor eersteklassers.

Siebe Greidanus wint in Menaldum!

 

Trio Wietse Punter wint in Burgwerd
Gepost op: Zondag 28 juni @ 20:16:13 (2365 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Wietse Punter uit Ried, Jan Sijtsinga uit Heerenveen en Siebe Marra uit Dronrijp waren zondag in Burgwerd het sterkste partuur bij de heren 50+.

 

Pupillenjongens Grou zegevieren in Jorwert
Gepost op: Zondag 28 juni @ 20:13:52 (2111 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


De afdelingswedstrijd voor pupillenjongens in Jorwert is gewonnen door kaatsvereniging It Wetterlân uit Grou.

 

Schoolmeisjes Sexbierum zegevieren in Marssum
Gepost op: Zondag 28 juni @ 20:10:27 (1818 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Kaatsvereniging De Twa Doarpen-Dios uit Sexbierum boekte zondag op de afdelingswedstrijd voor schoolmeisjes weer een aansprekend succes.

 

Andrea Kroes en Hiske Zeinstra winnen in Engelum
Gepost op: Zondag 28 juni @ 20:07:33 (2266 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2009


Andrea Kroes uit Gauw en Hiske Zeinstra uit Peins zijn zondag in Engelum winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor de welpen-meisjes.

 

Boeiend kaatsen in Holwerd
Gepost op: Zaterdag 27 juni @ 22:21:28 (2053 x gelezen)