Welkom op de website van www.kaatsen.nlFrythermoYour DJ
Home  ·  Nieuwsarchief  

   Menu
Home
Nieuwsarchief
Web Links
Spelregels
Parturen 2017
Gastenboek

   Websponsors
Middelsee schilders
Your-DJ
Laanstra en Roersma
Opel Deinum Franeker
Copy service
Van Smeden IJzerwaren en Gereedschappen
Bouwbedrijf Bruinsma
Nijholt

   Agenda
  Ma Di Wo Do Vr Za Zo
>     01 02 03 04 05
> 06 07 08 09 10 11 12
> 13 14 15 16 17 18 19
> 20 21 22 23 24 25 26
> 27 28 29 30 31    



Agenda deze week:

Woensdag, maart 29
Evenement start om 10:00 Zaalkaatsen heren 55+



Zoek agenda door op...



Agenda van vandaag:

10:00
Evenement start om 10:00 Zaalkaatsen heren 55+

Webalizer web stats

Onderwerpen > Wedstrijduitslagen > Wedstrijduitslagen 2010
Wedstrijduitslagen 2010Wedstrijduitslagen
 

55+ slute ôf mei stamppot boerekoal
Gepost op: Donderdag 23 december @ 17:50:53 (10013 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Ofrűne woansdei 22 desimber wienen der 112 keatsers nei Frjentsjer ta set foar de lęste kear dit jier yn de Trije.

De priiswinners mei de krâns, flnr: Oeds Broersma, Henk Postma, Jouke Punter en Hans Homminga.

 

Rom 108 man by 55+ yn Frjentsjer
Gepost op: Donderdag 09 december @ 16:50:59 (9139 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Ofrűne woansdei 8 desimber wienen der 108 keatsers nei Frjentsjer ta set foar de fiifde wedstryd dit winterskoft yn de Trije.

De priiswinners mei de krâns flnr: Anne Monsma, Evert Heeg en Hans Hilarides. Henk Postma wie al nei hűs.

 

Rom 120 man by 55+ keatsen
Gepost op: Donderdag 25 november @ 14:38:27 (8723 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Ofrűne woansdei 24 novimber wienen der 120 keatsers nei Frjentsjer ta set foar de fjirde wedstryd dit winterskoft yn de Trije.

De priiswinners mei de krâns, flnr: Hillebrand Schuurmans, Luutzen Steegstra, Theo Smit en Jan Brandsma

 

Folle bak by 55+
Gepost op: Donderdag 11 november @ 22:24:39 (5393 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


De nijsbrief fan oktober oangeande de wat tsjinfallende dielnamme hie kennelik fertuten dien.

De priiswinners mei de krâns flnr.: Durk Kamstra, Siete Wassenaar, Gerard Voogd en Piet Keizer

 

Dielname 55+ kin wol better
Gepost op: Woensdag 27 oktober @ 23:05:39 (11101 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Juster, woansdei 27 oktober, wienen der krekt lyk as de foarige kear 90 keatsers nei Frjentsjer ta set foar de twadde wedstryd dit winterskoft yn de Trije.

De priiswinners mei de krâns, flnr: Geert Hoekstra, Henk Noordbruis, Anne Monsma en Jan van der Vlugt

 

De kop is der ôf by de 55+
Gepost op: Woensdag 13 oktober @ 22:55:18 (9292 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Hjoed, woansdei 13 oktober, wienen 90 keatsers wer nei Frjentsjer ta set foar de earste wedstryd dit winterskoft yn de keatshal en der is it fansels altyd droech waar en gjin lęst fan de wyn, mar de perken binne der mar 3 meter breed.

De priiswinners mei de krâns, flnr.: Klaas Postma, Teade de Vries en Jan Beimers (Marten Bergsma wie al yn de auto nei hűs).

 

55+ slút simmerskoft ôf yn Jelsum-Koarnjum
Gepost op: Donderdag 23 september @ 09:11:21 (10659 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Ofrűne snein hienen de haadklassers harren jierlikse Aldehoupartij keatst op it fjild fan Sonnenborgh en mei troch it wiete waar fan de lęste wiken wie it fjild striemin wurden, sadat de 55+ der net mear keatse koe ôfrűne woansdei.

De priiswinners mei de krâns, flnr: Gerard Voogd, Sjirk Overal en Oeds de Roos

 

Gert-Anne van der Bos sluit seizoen in stijl af
Gepost op: Zondag 19 september @ 20:35:10 (3541 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Het partuur van Gert-Anne van der Bos, Renze Pieter Hiemstra en Peter de Boer bleek op de 93ste editie van de fameuze Oldehovepartij over de langste adem te beschikken. (Foto's: Henk Bootsma).

Gert-Anne van der Bos: afsluiten in stijl!

 

Trio Jan Dirk de Groot verrast met zege in Marsum
Gepost op: Zondag 12 september @ 19:44:37 (4134 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


De laatste vrijeformatiewedstrijd van het seizoen 2010 is verrassend gewonnen door het partuur van Jan Dirk de Groot, Karel Nijman en invaller Peter de Boer. (Foto's: Henk Bootsma).

Peter de Boer: nog nooit zo goed!

 

Trio Ulbe Dijkstra laatste winnaar heren 50+
Gepost op: Zaterdag 11 september @ 21:47:15 (3504 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Ulbe Dijkstra uit Winsum, Frans Postmus uit Hitzum en Henk Woppenkamp uit Hauwert zijn de laatste winnaars geworden van de vrijeformatiewedstrijd voor de heren 50+.

Vlnr: Ulbe Dijkstra, Frans Postmus en Henk Woppenkamp

 

Hans Wassenaar koning in Mantgum
Gepost op: Zaterdag 11 september @ 19:57:31 (2830 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Tzummarumer Hans Wassenaar is zaterdag in Mantgum uitgeroepen tot koning van de 61ste ‘Lytse PC’. (Foto: Lijkle Spijksma)

Vlnr: Jouke Bosje, Hans Wassenaar en Jan Brandt Wiersma

 

Laatste kransen voor trio Lisette Wagenaar
Gepost op: Zaterdag 11 september @ 18:44:43 (2525 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Het partuur van Lisette Wagenaar, Jindra ten Kate en Fenna Zeinstra heeft de laatste uitnodigingswedstrijd van het seizoen op haar naam geschreven. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Lisette Wagenaar, Jindra ten Kate en Fenna Zeinstra

 

De 55+ litte it wat ôfwitte yn Ljouwert
Gepost op: Woensdag 08 september @ 18:56:01 (5873 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Hjoed, woansdei 8 septimber, wienen der mar 60 keatsers te gast by de keatsferiening “LKC” op Sonnenborgh yn Ljouwert.

De priiswinners mei de krâns, flnr: Anne Dijkstra, Bert Veldman en Hein Palsma

 

Trio Gerard van Malsen wint in Midlum
Gepost op: Zondag 05 september @ 21:08:12 (2967 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010
De laatste d.e.l. – wedstrijd voor de heren 30+ is gewonnen door het partuur van Gerard van Malsen (Makkum), Nanning Seepma (Harkema) en Klaas Kramer (Dronryp).

 

Peter de Boer koning in Reduzum
Gepost op: Zondag 05 september @ 20:11:25 (2757 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Leeuwarder Peter de Boer is zondag in Reduzum tijdens de vrijeformatiewedstrijd voor senioren uitgeroepen tot koning van de partij. (Foto: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Louwrents Reitsma, Peter de Boer (koning) en Michel van der Veen

 

Trio Gert-Anne van der Bos: het beste wat kaatsend Friesland te bieden heeft!
Gepost op: Zondag 05 september @ 20:02:09 (3075 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Het partuur van Gert-Anne van der Bos, Taeke Triemstra en Daniël Iseger boekte in Pingjum alweer de dertiende zege van het seizoen. (Foto's: Henk Bootsma).

Taeke, Gert-Anne en Daniël: nummer dertien zit in de tas!

 

Trio Maaike Wind zegeviert in Broeksterwoude
Gepost op: Zaterdag 04 september @ 22:56:46 (2637 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


De laatste vrijeformatiewedstrijd van het seizoen 2010 is een zege geworden voor het partuur van Maaike Wind, Sjoukje Visser en Afke Hijlkema. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Maaike Wind, Afke Hijlkema en Sjoukje Visser

 

Partuur Hielke Raukema wint bij de 50-plus
Gepost op: Zaterdag 04 september @ 19:33:59 (2734 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Het partuur Hielke Raukema (Winsum), Tjeerd Bouma (Leeuwarden) en Simon de Groot (Midlum) kwam zaterdag in de kransen bij de d.e.l. –wedstrijd voor de heren 50+. (Foto: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Hielke Raukema, Simon de Groot en Tjeerd Bouma

 

Trio Gerrit-Jan Duiven wint in Wiuwert
Gepost op: Zaterdag 04 september @ 19:24:34 (2599 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


De vrije formatiewedstrijd in Wiuwert-Britswert voor senioren leverde zaterdag een overwinning op voor Gerrit-Jan Duiven (Hartwerd), Bauke Dijkstra
(Easterein) en Tsjerk Elsinga (Wijnaldum). (Foto’s: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Tsjerk Elsinga, Bauke Dijkstra en Gerrit-Jan Duiven

 

Trio Site Ferwerda wint in Holwerd
Gepost op: Zaterdag 04 september @ 18:16:22 (2526 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Het partuur van Site Ferwerda, Siebe Greidanus en Tjibbe Hansma is zaterdag in Holwerd winnaar geworden van de uitnodigingswedstrijd voor eersteklassers.

Vlnr: Siebe Greidanus, Tjibbe Hansma en Site Ferwerda

 

De 55+ keatste yn Snits
Gepost op: Woensdag 01 september @ 22:26:09 (9980 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Hjoed, woansdei 1 septimber, wienen de 55-plussers te gast by de keatsferiening “Sneek” op Sportpark Schuttersveld.

De priiswinners mei de krâns, flnr: Jan van der Vlugt, Sjirk Overal, Geert Hoekstra en Jelle Goudberg

 

Partuur Nick Leistra wint in Dronryp
Gepost op: Zondag 29 augustus @ 22:36:43 (2397 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Nick Leistra (Tzummarum) en Remco Dooper (Witmarsum) zegevierden zondag in Dronryp op de d.e.l. – wedstrijd voor pupillenjongens.

 

Partuur Nynke Sijbrandij wint in Weidum
Gepost op: Zondag 29 augustus @ 20:56:57 (2426 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Het partuur van Nynke Sijbrandij (Dearsum), Lusanne Klaver (Minnertsga) en Iris Wijbenga (Franeker) behaalde zondag in Weidum de zege bij de meisjes.

Vlnr: Iris Wijbenga, Lusanne Klaver en Nynke Sijbrandij

 

Partuur Menno Galema wint in Mantgum
Gepost op: Zondag 29 augustus @ 19:59:21 (2441 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Menno Galema uit Tjerkwerd en Wessel Hilverda uit Winsum zijn in Mantgum winnaar geworden van de d.e.l. –wedstrijd voor welpen-jongens.

 

Trio Van der Bos slaat in Huizum dubbelslag
Gepost op: Zondag 29 augustus @ 19:39:56 (2731 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Gert-Anne van der Bos, Taeke Triemstra en Daniël Iseger hebben na de overwinning zaterdag in Morra ook de vrije formatie partij in Huizum op hun naam geschreven. (Foto's: Henk Bootsma).

Gert-Anne van der Bos: 9de uitverkiezing van het seizoen!

 

Louise Krol wint ook in Hitzum
Gepost op: Zaterdag 28 augustus @ 22:04:00 (2581 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Louise Krol uit Ee gaat maar door met het winnen van prijzen.

 

Trio Rick Poortstra wint in Minnertsga
Gepost op: Zaterdag 28 augustus @ 20:21:43 (2603 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Rick Poortstra (Sint Jacobiparochie), Dylan Drent (Harlingen) en Allard Nicolai (Franeker) zijn in Minnertsga winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor jongens.

 

Hendrik Kootstra koning Ale de Jong-partij
Gepost op: Zaterdag 28 augustus @ 20:13:49 (2963 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Hendrik Kootstra (Minnertsga) is zaterdag tijdens de vrijeformatiewedstrijd in Wommels tot koning uitgeroepen. (Foto: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Bauke Triemstra, Hendrik Kootstra (koning) en Hillebrand Visser

 

Trio Gert-Anne van der Bos oppermachtig in Morra
Gepost op: Zaterdag 28 augustus @ 19:26:24 (2734 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Het partuur Gert-Anne van der Bos, Taeke Triemstra en Daniël Iseger liet zaterdag in Morra zien nog maar weinig aan slagkracht te hebben ingeboet. (Foto: Henk Bootsma).

Daniël Iseger: sterk op dreef in Morra!

 

Trio Boukje Houtsma wint in Folsgare
Gepost op: Zaterdag 28 augustus @ 18:37:58 (2825 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Het partuur van Boukje Houtsma uit Slappeterp, Jaany de Haan uit Holwerd en Harmke Siegersma uit Berltsum is Folsgare winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor dames eerste klas.(Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Boukje Houtsma, Janny de Haan en Harmke Siegersma

 

Zege voor partuur Manon Scheepstra
Gepost op: Zaterdag 28 augustus @ 18:20:31 (2413 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Manon Scheepstra uit Franeker, Ankel Winkel uit Hijum en Iris van der Veen boekten zaterdag in Easterwierrum een fraaie zege op de vrijeformatiewedstrijd voor meisjes.

Vlnr: Manon Scheepstra, Anke Winkel en Iris van der Veen

 

Trio Jeske de Boer wint in Boazum
Gepost op: Zaterdag 28 augustus @ 18:19:25 (2259 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Het partuur van Jeske de Boer uit Akkrum, Lilijan Kingma uit Sint Annaparochie en Pytrik Visser uit Sexbierum behaalde zaterdag in Boazum de zege bij de schoolmeisjes.

 

Afke Hijlkema ook bij afscheid oppermachtig
Gepost op: Woensdag 25 augustus @ 22:56:08 (3403 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Een mooier afscheid had Afke Hijlkema, de koningin van het Friese kaatsen, zich niet kunnen wensen. (Foto's: Henk Bootsma).

Veel emoties bij Afke na winnen van elfde Dames-PC

 

Trio Maaike Wind stelt kandidatuur voor Dames-PC
Gepost op: Zondag 22 augustus @ 22:52:56 (2029 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Het partuur van Maaike Wind, Sjoukje Visser en Afke Hijlkema heeft met de zege op de generale in Akkrum zich nadrukkelijk kandidaat gesteld voor de komende Dames PC. Foto:(Henk Hempenius).

Vlnr: Maaike Wind, Afke Hijlkema en Sjoukje Visser

 

Trio Albert van der Weide wint in Sexbierum
Gepost op: Zondag 22 augustus @ 22:40:22 (3446 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Het partuur van Peter van Zuiden (Tjerkwerd), Albert van der Weide (Dronryp) en Tjisse Steenstra (Bitgummole) was zondag in Sexbierum het sterkste trio op de vrijeformatiewedstrijd voor jongens.

Vlnr: Albert van der Weide, de afscheidnemende scheidsrechter Melle Haijma, Tjisse Steenstra en Peter van Zuiden

 

Schooljongens Witmarsum winnen in Dronryp
Gepost op: Zondag 22 augustus @ 21:55:21 (2063 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Het afdelingspartuur van kv Pim Mulier uit Witmarsum met de kaatsers Bart Reijenga, Mart van der Molen en Ivo Haitsma behaalde zondag in Dronryp de zege.

 

Trio Peter Bootsma wint in Franeker
Gepost op: Zondag 22 augustus @ 21:39:03 (1908 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Het partuur van Peter Bootsma uit Makkum, Jacob Kamstra uit Franeker en Gerard van Malsen uit Makkum boekte in Franeker een zege bij de heren 30+.

 

Zege voor Jens Visser en René de Haan
Gepost op: Zondag 22 augustus @ 21:22:32 (1926 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Jens Visser uit Oosterbierum en René de Haan uit Franeker pakten zondag in Pingjum de overwinning bij de welpen-jongens.

 

Partuur Elly Hofman wint in Hallum
Gepost op: Zondag 22 augustus @ 21:13:01 (2178 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Elly Hofman (Dronryp) en Hendrieke van der Schoot (Sexbierum) kwamen zondag in Hallum in de kransen.

 

Rutmer van der Meer koninklijk op jubileumpartij OKK
Gepost op: Zondag 22 augustus @ 20:58:19 (4016 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Rutmer van der Meer, de 30-jarige opslager uit Sint Jacobiparochie, was er dit jaar nog vrij bekaaid van afgekomen. Foto's:(Henk Bootsma).

De vreugde is groot na de winst op de Van Aismapartij!

 

Trio Bauke Triemstra wint in Makkum
Gepost op: Zondag 22 augustus @ 19:08:08 (2393 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


De senioren vrije formatiewedstrijd (38ste Koninklijke Tichelaar Partij) is zondag gewonnen door Bauke Triemstra (Sint Jacobiparochie), Hillebrand Visser (Makkum) en Hendrik Kootstra (Minnertsga). (Foto’s: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Hillebrand Visser, Hendrik Kootstra en Bauke Triemstra

 

Trio Anne Siderius wint in Easterlittens
Gepost op: Zondag 22 augustus @ 18:57:38 (2330 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Anne Siderius (Boazum), Geert Faber (Minnertsga) en Ynze Stienstra (Baaium) behaalden zaterdag de zege bij de heren 50+.

Vlnr: IJnze Stienstra, Geert Faber en Anne Siderius

 

Trio Bauke Triemstra wint in Tzummarum
Gepost op: Zondag 22 augustus @ 10:03:33 (2241 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Het partuur van Bauke Triemstra uit Sint Jacobiparochie, Jacob Zaagemans uit Workum en Hendrik Kootstra uit Minnertsga behaalde zaterdag in Tzummarum de zege op de uitnodigingswedstrijd voor eersteklassers.

Vlnr: Hendrik Kootstra, Bauke Triemstra en Jacob Zaagemans

 

Selma en Rianne winnen in Tzummarum
Gepost op: Zondag 22 augustus @ 09:39:30 (1880 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Selma van der Molen uit Witmarsum en Rianne Nutma uit Winsum behaalden zaterdag de zege bij de welpen-meisjes.

 

Trio Marten Pieter Bergsma wint in Ternaard
Gepost op: Zaterdag 21 augustus @ 19:40:33 (1887 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010
Het partuur van Marten Pieter Bergsma uit Minnertsga, Patrick Nauta uit Berltsum en Wierd Baarda uit Dronryp is winnaar geworden van de vrijeformatiewedstrijd voor schooljongens.

 

Kevin Jordi Hiemstra “prins” van Tzum
Gepost op: Zaterdag 21 augustus @ 19:08:04 (1969 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Het partuur van Kevin Jordi Hiemstra uit Stiens en Rick de Warle uit Wjelsryp was zaterdag in Tzum op de d.e.l. – wedstrijd voor pupillenjongens een maatje te groot voor de concurrenten.

Vlnr: Kevin Jordi Hiemstra en Rick de Warle

 

Partuur Sjanet Wijnia wint in Ysbrechtum
Gepost op: Zaterdag 21 augustus @ 19:01:17 (2048 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Het partuur van Sjanet Wijnia uit Wommels en Jildou Felkers uit Stiens behaalde zaterdag in Ysbrechtum de zege bij de d.e. l. – wedstrijd voor pupillenmeisjes.

 

Partuur Lilijan Kingma wint in Easterein
Gepost op: Zaterdag 21 augustus @ 18:51:49 (1967 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Het partuur van Lilijan Kingma uit Sint Annaparochie en Anna-Brecht Bruinsma uit Wommels pakte zaterdag in Easterein de zege bij de d.e.l. – wedstrijd voor schoolmeisjes.

 

Trio Krijn Hiemstra wint in Lollum
Gepost op: Zaterdag 21 augustus @ 18:42:58 (2508 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Krijn Hiemstra uit Sint Annaparochie, Hielke Miedema uit Leeuwarden en Gerrit-Jan Duiven uit Hartwerd behaalden zaterdag in Lollum de zege bij de d.e.l. – wedstrijd voor senioren aangevuld met derde jaar jongens. Foto: Henk Bootsma.

Krijn Hiemstra wint in Lollum

 

Trio Jelle Scharringa wint in Lollum
Gepost op: Zaterdag 21 augustus @ 18:39:24 (1691 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Het partuur van Jelle Scharringa (Wjelsryp), Frans Dooper (Witmarsum) en Jan Bauke Tolsma (Arum) is zaterdag in Lollum winnaar geworden van de d.e.l. –wedstrijd voor jongens.

Vlnr: Frans Dooper, Jelle Scharringa en Jan Bauke Tolsma


 

Trio Marte Altenburg wint in Peins
Gepost op: Zaterdag 21 augustus @ 18:15:17 (1795 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Marte Altenburg (Grou), Esther Wagenaar (Sint Annaparochie) en Marloes Fennema (Franeker) behaalden zaterdag in Peins de zege bij de d.e.l. – wedstrijd voor meisjes.

 

Partuur Manon Scheepstra wint in winderig Oosterbierum
Gepost op: Zaterdag 21 augustus @ 18:07:44 (1843 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Het partuur van Boukje Houtsma uit Slappeterp, Jindra ten Kate uit Hallum en Manon Scheepstra uit Franeker pakte in Oosterbierum de zege bij de d.e.l. – wedstrijd voor de dames eerste klasse aangevuld met slechts vier derde jaar meisjes. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Manon Scheepstra, Jindra ten Kate en Boukje Houtsma

 

Trio Rutmer van der Meer oppermachtig op uitnodigingswedstrijd OKK
Gepost op: Zaterdag 21 augustus @ 17:46:16 (2206 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Het partuur van Rutmer van der Meer, Taeke Triemstra en Marten Feenstra freewheelde zaterdag in Bitgum naar de zege. (Foto: Henk Bootsma).

Rutmer van der Meer: zo safe als de bank!

 

Afke Hijlkema bekroont zege met koningschap
Gepost op: Vrijdag 20 augustus @ 21:48:37 (2172 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Het kostte bloed zweet en tranen maar de 31-jarige Afke Hijlkema stond in Bitgum aan het begin van de avondschemering wel met de krans om de schouders. (Foto: Henk Hempenius).

 

Willem van der Meulen (85) wint op Sonnenborgh
Gepost op: Donderdag 19 augustus @ 11:54:58 (5061 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


De 55+ keatsers hawwe op woansdei 18 augustus wer keatst yn Ljouwert en yn de C-klasse wűn in man fan 85 jier!.

De priiswinners mei de krâns, flnr: Oeds de Roos, Willem van der Meulen en Meint Steegstra

 

Wjelsryp wint revanche Freule in Jellum-Bears
Gepost op: Woensdag 18 augustus @ 21:03:01 (2319 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


De afdelingswedstrijd in Jellum-Bears, beter bekend als de revanche van de Freule, is gewonnen door Wjelsryp met de kaatsers Pieter Sybren Scharringa, Gerrit Scharringa en Jelle Scharringa. (Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: coach Yeb Hingst, Pieter S. Scharringa, Gerrit Scharringa en Jelle Scharringa

 

Partuur Anouk Tolsma wint in Wytgaard
Gepost op: Zondag 15 augustus @ 22:32:35 (2055 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Anouk Tolsma en Elly Hofman beide uit Dronryp kwamen zondag in Wytgaard als winnaar uit de bus bij de vrijeformatiewedstrijd voor schoolmeisjes.

 

Selma en Lisette winnen in Schalsum
Gepost op: Zondag 15 augustus @ 21:15:42 (1835 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Selma van der Molen (Witmarsum) en Lisette Tolsma (Dronryp) toonden zich zondag in Schalsum het sterkste partuur bij de welpen-meisjes.

 

Partuur Joukje Kuperus wint in Leeuwarden
Gepost op: Zondag 15 augustus @ 20:50:40 (1663 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


De formatie van Joukje Kuperus, Renske Terwisscha van Scheltinga en Margriet Bakker boekte zondag op Sonnenborgh een fraaie zege bij de dames eerste klas. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Renske Terwisscha van Scheltinga, Margriet Bakker en Joukje Kuperus

 

Trio Pieter van Althuis wint in Vrouwenparochie
Gepost op: Zondag 15 augustus @ 20:35:35 (2034 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


De finale van de senioren vrijeformatiewedstrijd zondag in Vrouwenparochie werd een overwinning voor Pieter van Althuis (Peins), Pieter Scharringa (Dronryp) en Gerrit Flisijn (Easterein). (Foto: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Pieter Scharringa, Gerrit Flisijn en Pieter van Althuis

 

Chris Wassenaar kan het nog steeds!
Gepost op: Zondag 15 augustus @ 20:25:01 (2593 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


De 37-jarige Chris Wassenaar blijft een uitzonderlijke kaatser. (Foto's: Henk Bootsma).

De schreeuw van de leeuw!

 

Trio Iris van der Veen wint in Reduzum
Gepost op: Zondag 15 augustus @ 19:00:23 (1530 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010
Het partuur van Iris van der Veen uit Franeker, Annelien Broersma uit Easterlittens en Manon Scheepstra uit Franeker behaalde zondag in Reduzum de zege bij de d.e.l. – wedstrijd voor meisjes.

 

Partuur Ludwig Seerden wint in Minnertsga
Gepost op: Zondag 15 augustus @ 18:57:24 (1564 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Het partuur van Ludwig Seerden (Franeker), Harm-Jan de Boer uit Spannum en Gerard van Malsen uit Makkum zegevierde zondga op de d.e.l. – wedstrijd voor de heren 30+.

Vlnr: Gerard van Malsen, Ludwig Seerden en Harm-Jan de Boer

 

Trio Margriet Koelmans wint op Sonnenborgh
Gepost op: Zondag 15 augustus @ 18:56:11 (1896 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


De formatie van Margriet Koelmans, Romy van der Veen en Bianca van der Veen boekte in Leeuwarden de tweede zege van het seizoen. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Bianca van der Veen, Margriet Koelmans en Romy van der Veen

 

Trio Marten Pieter Bergsma wint in Easterlittens
Gepost op: Zondag 15 augustus @ 18:54:11 (1366 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Marten Pieter Bergsma (Minnertsga), Patrick Nauta (Berltsum) en Wierd Baarda (Dronryp) behaalden zondag de overwinning bij de vrijeformatiewedstrijd voor schooljongens.

 

Albert van der Weide haalt gram in Sneek
Gepost op: Zondag 15 augustus @ 18:49:24 (2090 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Het partuur Albert van der Weide (Dronryp), Sjoerd de Jong (Sint Annaparochie) en Ramon Hoogerhuis (Tzummarum) behaalde zondag in Sneek de zege bij de d.e.l. – wedstrijd voor jongens.

Albert van der Weide: the winner takes it all!

 

Partuur Nick Leistra wint in Marsum
Gepost op: Zondag 15 augustus @ 18:42:47 (2101 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Nick Leistra uit Tzummarum en Habtamu de Hoop uit Wommels toonden zich zondag in Marsum het sterkste partuur bij de d.e.l. – wedstrijd voor pupillenjongens.

 

Sandra en Jennie winnen in Sint Jacobiparochie
Gepost op: Zondag 15 augustus @ 18:41:00 (1829 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Sandra Hofstra uit Wjelsryp en Jennie Terpstra uit Mantgum kwamen zondag in Sint Jacobiparochie in de kransen. (Foto's: Jan Bonefaas)

 

Aukje van Kuiken ‘koningin’ van Het Noorden
Gepost op: Zaterdag 14 augustus @ 23:42:39 (1948 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Het partuur van Maaike Joostema, Maaike Osinga en Aukje van Kuiken boekte zaterdag op de vrijeformatiewedstrijd van kaatsvereniging Het Noorden uit Sint Jacobiparochie een verrassende zege. (Foto: Henk Hempenius).

 

Meisjes Jan Bogtstra opnieuw winnaar revanche Ald-Meiers partij
Gepost op: Zaterdag 14 augustus @ 21:43:45 (1833 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


De meisjes van kaatsvereniging Jan Bogtstra uit Franeker zijn zaterdag in Schettens opnieuw als eerste geëindigd tijdens de revanche van de Ald-Meiers partij.(Foto: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Joukje Salverda, Iris van der Veen en Manon Scheepstra

 

Sjanet en Rixt winnen in Goënga
Gepost op: Zaterdag 14 augustus @ 21:32:09 (2458 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Sjanet Wijnia uit Wommels en Rixt Sinnema uit Wergea behaalden zaterdag in Goënga de zege bij de pupillenmeisjes.

 

Trio Henk Deelstra wint in Harlingen
Gepost op: Zaterdag 14 augustus @ 21:00:16 (1974 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Het partuur van Henk Deelstra uit Franeker, Pollie Kwast uit Harlingen en Johannes Siegersma uit Berltsum behaalde in Harlingen de zege bij de d.e.l. -wedstrijd voor de heren 50+.

Vlnr: Henk Deelstra, Pollie Kwast en Johannes Siegersma

 

Partuur Patrick Nauta wint in Bolsward
Gepost op: Zaterdag 14 augustus @ 20:32:26 (1706 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Het partuur van Patrick Nauta uit Berltsum, Mart van der Molen uit Witmarsum en Laas Pieter van Straten uit Finkum zegevierde zaterdag in Bolsward op de d.e.l – wedstrijd voor schooljongens.

 

Trio Van der Bos zet overwinningenreeks voort
Gepost op: Zaterdag 14 augustus @ 20:16:39 (2481 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Precies zeven weken na de eerste wedstrijd in Berltsum boekte de formatie van Gert-Anne van der Bos, Taeke Triemstra en Daniël Iseger in Damwâld de tiende zege van het seizoen.

De parturen voor aanvang van de finale

 

Trio Jan Brandt Wiersma wint in Ternaard
Gepost op: Zaterdag 14 augustus @ 19:18:13 (2703 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Jan Brandt Wiersma, Sip-Jaap Bos en Jelle Jaap Stiemsma kwamen vandaag op de vrijeformatiewedstrijd van kaatsvereniging It Moat Kinne als winnaars uit de bus.

Vlnr: Sip-Jaap Bos, Jan Brandt Wiersma en Jelle Jaap Stiemsma

 

De 55+ keatste yn Jelsum/Koarnjum
Gepost op: Vrijdag 13 augustus @ 17:27:54 (7981 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


De 55+keatsers haw juster, 12 augustus, (fanwege de Freule op woansdei) harren jierlikse Anne Bouma/Kees Smit partij foar de 14e kear keatst yn Jelsum/Koarnjum.

De priiswinners mei de krâns, flnr.: Henk Bootsma, Auke Althof en Brand de Boer. Sikke Koster wie al nei hűs en stiet der net op.

 

Bolsward fraaie winnaar van 108ste Freulepartij
Gepost op: Woensdag 11 augustus @ 21:02:11 (3334 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Bolsward met de kaatsers Willem Siebe Hilverda, Hendrik Bouwhuis en Peter van Zuiden is in Wommels winnaar geworden van de prestigieuze Freulepartij. (Foto's: Henk Bootsma).

Hendrik Bouwhuis en Peter van Zuiden: paar apart!

 

Partuur Pytrik Visser wint in Workum
Gepost op: Maandag 09 augustus @ 19:21:42 (1672 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Het partuur van Pytrik Visser uit Sexbierum en Atjella Keulen uit Jirnsum pakten zondag in Workum de zege bij de d.e.l. – wedstrijd voor schoolmeisjes.

 

Trio Margriet Koelmans verrast met zege in Baard
Gepost op: Zondag 08 augustus @ 21:29:44 (1738 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Het partuur van Margriet Koelmans, Romy van der Veen en Bianca van der Veen verraste zondag in Baard de gevestigde orde door het winnen van de daar gehouden vrijeformatiewedstrijd voor de dames hoofdklasse. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Romy van der Veen, Margriet Koelmans en Bianca van der Veen

 

Partuur Bart Reijenga wint in Heerenveen
Gepost op: Zondag 08 augustus @ 21:13:07 (1683 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Het partuur van Bart Reijenga uit Witmarsum en Dirjan Bouma uit Grou pakte in Heerenveen de zege bij de d.e.l. – wedstrijd voor schooljongens.

 

Partuur Jens Visser wint in Tzummarum
Gepost op: Zondag 08 augustus @ 20:01:17 (1924 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Het partuur van Jens Visser uit Oosterbierum en Lars Onrust uit Makkum zegevierde zondag in Tzummarum op de d.e.l. – wedstrijd voor pupillenjongens.

 

Bolsward verrast favoriet Sint Annaparochie
Gepost op: Zondag 08 augustus @ 19:52:19 (2112 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Bolsward (Hendrik Bouwhuis, Willem Siebe Hilverda en Peter van Zuiden) verraste zondag in Franeker door de “generale”voor de Freule voor zich op te eisen.

 

Trio Site Ferwerda wint in Bolsward
Gepost op: Zondag 08 augustus @ 19:17:13 (1964 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


De senioren vrije formatiewedstrijd zondag in Bolsward leverde een overwinning op voor Site Ferwerda (Stiens), Gerrit Meijer (Hurdegaryp) en Dennis Wijnjeterp (Dongjum). (Foto’s: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Site Ferwerda, Gerrit Meijer en Dennis Wijnjeterp

 

Trio Sanne Velsma wint in Ried
Gepost op: Zondag 08 augustus @ 19:05:31 (1528 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Het partuur van Sanne Velsma (Groningen), Marije Hiemstra (Easterein) en Marike Beckers (Witmarsum) behaalde zondag in Ried een overwinning bij de dames eerste klasse.

 

Gert-Anne van der Bos prolongeert koningschap
Gepost op: Zondag 08 augustus @ 18:48:52 (2061 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Op het partuur van Gert-Anne van der Bos, Taeke Triemstra en Daniël Iseger staat voorlopig geen maat. (Foto's: Henk Bootsma).

Gert-Anne: prolongeert koningschap in Menaam!

 

Trio Ulbe Dijkstra wint in Balk
Gepost op: Zondag 08 augustus @ 17:49:14 (2196 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Het partuur van Han Baggelaar (Dronryp), Henk Woppenkamp (Hauwert) en Ulbe Dijkstra (Winsum) pakte zaterdag in Balk de zege bij de heren 50+.

Vlnr: Henk Woppenkamp, Ulbe Dijkstra en Han Baggelaar

 

Jeska en Anne-Wyke winnen in Driesum
Gepost op: Zondag 08 augustus @ 17:46:51 (1618 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Jeska Terpstra uit Easterein en Anne-Wyke Bouma uit Berltsum waren zaterdag in Driesum succesvol bij de welpen-meisjes.

 

Sint Annaparochie wint in Hallum
Gepost op: Zondag 08 augustus @ 09:53:51 (2011 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Sint Annaparochie (Rein Hiemstra, Sjoerd de Jong en Krijn Hiemstra) is zaterdag in Hallum winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor jongens.

 

Romy van der Veen koninklijk op Gouden Wilhelminapartij
Gepost op: Zondag 08 augustus @ 08:49:06 (1993 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Het partuur van Linda Terpstra, Romy van der Veen en Marike Beckers heeft zaterdag in Menaam beslag weten te leggen op de eerste prijs bij het dames kaatsen. (Foto: Henk Hempenius).

'Koningin' Romy van der Veen!

 

Trio Michiel Scheepvaart wint in Franeker
Gepost op: Zondag 08 augustus @ 00:00:59 (2360 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Het partuur van Michiel Scheepvaart, Erik Haitsma en Jouke Bosje heeft in Franeker de uitnodigingswedstrijd voor eersteklassers op haar naam geschreven.

 

Nynke Sinnema zet Grou weer op de kaart
Gepost op: Zaterdag 07 augustus @ 22:14:30 (2601 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


De elfde Ald-Meiers partij, een afdelingswedstrijd voor meisjes, is in een zeer verdiende en overtuigende zege geëindigd voor het partuur van kaatsvereniging it Wetterlân uit Grou.

Vlnr: Renske Kalsbeek, Nynke Sinnema, Marte Altenburg en coach Debora Oosterman

 

Partuur Louise Krol wint in Hartwerd
Gepost op: Zaterdag 07 augustus @ 20:35:14 (2498 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Het partuur van Louise Krol uit Ee en Mintje Meinema uit Dronryp behaalde zaterdag de zege bij de pupillenmeisjes. (Foto: Klaas Hijlkema).

 

Partuur Nick Leistra wint in Anjum
Gepost op: Zaterdag 07 augustus @ 19:57:19 (1743 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Nick Leistra uit Tzummarum en Catrinus van Wieren uit Ried pakten zaterdag in Anjum de winst bij de d.e.l.- wedstrijd voor pupillenjongens.

 

Trio Robert de Bruin wint in Pingjum
Gepost op: Zaterdag 07 augustus @ 19:45:32 (2074 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Robert de Bruin (Tzummarum), Hillebrand Visser (Makkum) en Gert-Jan Faber (Oude Bildtzijl) zijn zaterdag in Pingjum winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor senioren.

Vlnr: Robert de Bruin, Hillebrand Visser en Gert-Jan Faber

 

Gert-Anne van der Bos koning van bizarre PC
Gepost op: Woensdag 04 augustus @ 22:55:15 (4145 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Gert-Anne van der Bos, Taeke Triemstra en Daniël Iseger hebben woensdag op een volledig kapot gespeelde grasmat van het Sjűkelân de zege behaald op de 157ste PC. (Foto's: Henk Bootsma).

Het volledig kapot gespeelde Sjűkelân!

 

Trio Edwin Koopstra wint in Wier
Gepost op: Maandag 02 augustus @ 20:58:21 (1771 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Het partuur van Edwin Koopstra uit Leeuwarden, Sjoerd Boonstra uit Akkrum en Jan Meindertsma uit Goutum zegevierde zondag in Wier op de d.e.l. – wedstrijd voor 30+.

Vlnr: Sjoerd Boonstra, Edwin Koopstra en Jan Meindertsma

 

Trio Maaike Wind wint in Tzummarum
Gepost op: Zondag 01 augustus @ 21:43:37 (1823 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Het partuur van Maaike Wind, Sjoukje Visser en Afke Hijlkema is zondag in Tzummarum winnaar geworden van de vrijeformatiewedstrijd voor de dames hoofdklasse. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Sjoukje Visser, Afke Hijlkema en Maaike Wind

 

Selma en Anne–Wyke winnen in Spannum
Gepost op: Zondag 01 augustus @ 21:28:53 (2248 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Selma van der Molen uit Witmarsum en Anne-Wyke Bouma uit Berltsum zijn zaterdag in Spannum winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor welpen-meisjes.

 

Michiel Scheepvaart koning in Wergea
Gepost op: Zondag 01 augustus @ 19:23:51 (1723 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


In Wergea is zondag Michiel Scheepvaart uit Makkum met 9 stemmen tot koning gekozen tijdens de vrijeformatiewedstrijd voor senioren. (Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Hyltje Bosma, Michiel Scheepvaart (koning) en Hans Wassenaar

 

Trio Gert-Anne van der Bos neemt laatste horde voor PC
Gepost op: Zondag 01 augustus @ 19:10:05 (2400 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Het partuur van Gert-Anne van der Bos, Taeke Triemstra en Daniël Iseger heeft zondag in Witmarsum in grootse stijl de laatste vrije formatiewedstrijd voor de PC op zijn naam geschreven. (Foto's; Henk Bootsma).

Vlnr: Taeke Triemstra, Gert-Anne van der Bos (koning) en Daniël Iseger

 

Meisjes Jan Bogtstra winnen in Scharnegoutum
Gepost op: Zondag 01 augustus @ 18:08:56 (1711 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Franeker met de kaatssters Iris van de Veen en Manon Scheepstra is zaterdag in Scharnegoutum winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor meisjes.

Vlnr: Iris van der Veen, coach Henk Seerden en Manon Scheepstra

 

Jildou van Dijk en Jeanette Jansma winnen in Peins
Gepost op: Zondag 01 augustus @ 09:01:26 (1706 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Jildou van Dijk uit Minnertsga en Jeanette Jansma uit Dronryp waren zaterdag het sterkste partuur bij de schoolmeisjes door elkaar loten.

 

Partuur Kevin Jordi Hiemstra wint na zware strijd
Gepost op: Zaterdag 31 juli @ 21:12:55 (1491 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Kevin Jordy Hiemstra uit Stiens en Wiebe Dijkstra uit Anjum zijn in Britsum winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor pupillenjongens.

Vlnr: Kevin Jordi Hiemstra en Wiebe Dijkstra

 

Trio Johannes Siegersma in Burgwerd
Gepost op: Zaterdag 31 juli @ 21:03:37 (1942 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


In Burgwerd had de kaatsvereniging Sparta zaterdag niet te klagen over de 21 parturen bij de heren 50+ wedstrijd d.e.l. (Lijkle Spijksma).

Vlnr: Johannes Siegersma, Jenne Efdé en Henk Woppenkamp

 

Trio Robert Rinia pakt zege in Bitgum
Gepost op: Zaterdag 31 juli @ 20:43:22 (1952 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


De uitnodigingswedstrijd van OKK voor eersteklassers uit Bitgum is in een zege geëindigd voor het partuur van Robert Rinia uit Arum, Hendrik Jan van der Velde uit Makkum en Gerrit Flisijn uit Easterein.

Vlnr: Hendrik Jan van der Velde, Robert Rinia en Gerrit Flisijn

 

Partuur Nelie Steenstra wint in Achlum
Gepost op: Zaterdag 31 juli @ 20:33:49 (1570 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010
Nelie Steenstra uit Bitgummole, Anna-Lynn Wijbenga uit Ferwert en Margriet Bakker uit Winsum zijn zaterdag in Achlum winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor de dames eerste klasse.

 

Trio Bauke Triemstra wint in Berltsum
Gepost op: Zaterdag 31 juli @ 20:11:08 (1361 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Het sterke partuur van Bauke Triemstra (Sint Jacobiparochie); Sjoerd Boonstra (Akkrum) en Hendrik Kootstra (Minnertsga) is zaterdag in Berltsum winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor senioren.

Staand vlnr: Hendrik Kootstra, Bauke Triemstra en Sjoerd Boonstra; gehurkt vlnr: Jorren Westra, Peter van Dijk en Elgar Boersma

 

Dronrijp wint in Witmarsum
Gepost op: Zaterdag 31 juli @ 20:00:51 (2118 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Op de afdelingswedstrijd voor jongens was er na winst op Tzummarum, Franeker en Witmarsum (5-5 6-4) een finaleplaats voor Dronrijp tegen Bolsward dat achtereenvolgens had gewonnen van Minnertsga, Beetgum, Sexbierum/Pietersbierum en Sint Annaparochie (5-1 6-6).



Dronrijp met vlnr: coach Klaas Kramer, Jan Dominicus van der Wal, Jan Sipke Tuinman en Albert van der Weide

 

Trio Rutmer van der Meer wint in Dokkum
Gepost op: Zaterdag 31 juli @ 19:46:40 (1729 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Rutmer van der Meer, Renze Pieter Hiemstra en Folkert van der Wei hebben zaterdag de vrijeformatiepartij in Dokkum op hun naam geschreven. (Foto: Henk Bootsma).

Renze Pieter Hiemstra, hier op archieffoto, werd in Dokkum tot koning gekroond!

 

Kransen voor Louise en Jennie
Gepost op: Zaterdag 31 juli @ 18:34:28 (1347 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Louise Knol uit Ee en Jennie Terpstra uit Mantgum toonden zich zaterdag in Wjelsryp het sterkste partuur bij de d.e.l. - wedstrijd voor pupillenmeisjes.

 

Trio Lisette Wagenaar wint in Harlingen
Gepost op: Zaterdag 31 juli @ 18:24:15 (1755 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Het partuur van Lisette Wagenaar, Renske Terwisscha van Scheltinga en Gérieke de Groot heeft zaterdag in Harlingen de uitnodigingswedstrijd voor de dames hoofdklasse op hun naam geschreven. (Foto: Peter Broekhuizen)

Vlnr: Renske Terwisscha van Scheltinga, Gérieke de Groot en Lisette Wagenaar

 

Siard en Stefan winnen in Weidum
Gepost op: Zaterdag 31 juli @ 17:16:03 (1420 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Siard Bloemsma uit Franeker en Stefan van der Meer uit Baard zijn zaterdag in Weidum winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor welpen-jongens.

Vlnr: Menno Galama, Siard Bloemsma, Stefan van der Meer en Wessel Hilverda

 

55-+ keatsten yn Balk harren PC
Gepost op: Donderdag 29 juli @ 10:12:09 (7746 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


De 55-plussers hienen juster yn Balk in bjusterbaarlik moaie keatsdei mei in list fan 106 manlju en 2 froulju(!) en in protte publyk.

De priiswinners mei de krâns yn de koets, flnr.: Koop Scholten, Oeds Broersma, Jan van der Vlugt en Johannes Oudendag

 

Tzummarum wint in Easterein
Gepost op: Woensdag 28 juli @ 20:14:02 (1888 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Tzummarum met de kaatsers Arnold Zijlstra, Steven de Bruin en Hans Wassenaar is in Easterein winnaar geworden van de zesde editie van de Jong-Feinte partij. (Foto: Henk Bootsma).

Vlnr: Wim Seepma, Hans Wassenaar, Steven de Bruin en Arnold Zijlstra

 

Trio Sanne Velsma wint in Jorwert
Gepost op: Zondag 25 juli @ 20:27:04 (2022 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Het partuur van Sanne Velsma uit Groningen, Marije Hiemstra uit Easterein en Marike Beckers uit Witmarsum is zondag in Jorwert winnaar geworden van de vrijeformatiewedstrijd voor de dames eerste klasse.

Van boven naar beneden. Vlnr: Sanne Vlesma, Marike Beckers, Marije Hiemstra, Marie-jetske Lettinga, Joutsen Okkema, Baukje Aalbers, Ilse Noorman, Feikje Bouwhuis en Anke Marije Pompstra

 

Pieter van Althuis c.s. wint in Ingelum
Gepost op: Zondag 25 juli @ 20:18:03 (2502 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Pieter van Althuis (Peins), Jacob Klaas Haitsma en Gerrit Flisijn beide uit Easterein zijn zondag in Ingelum winnaar geworden van de vrijeformatiewedstrijd voor senioren. (Foto: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Jacob Klaas Haitsma, Pieter van Althuis en Gerrit Flisijn

 

Plaatselijke favorieten winnen in eigen woonplaats
Gepost op: Zondag 25 juli @ 19:36:02 (1878 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Lilijan Kingma, Ilse Lijzenga en Esther Wagenaar zijn zondag in Sint Annaparochie winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor meisjes.

 

Trio Gert-Anne van der Bos: zes uit acht!
Gepost op: Zondag 25 juli @ 18:23:48 (2458 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


In Arum bleek dat de nederlaag van afgelopen woensdag in Minnertsga op een misverstand berustte. (Foto's: Henk Bootsma).

Vreugde bij trio Gert-Anne van der Bos na de zege in Arum

 

Trio Simon de Groot wint bij 50+
Gepost op: Zondag 25 juli @ 00:04:20 (1651 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Simon de Groot uit Midlum, Henk Noordbruis uit Marsum en Johan van der Veen uit Oentsjerk pakten zaterdag in Sint Jacobiparochie de zege op de d.e.l. – wedstrijd voor de heren 50+. (Foto: Jan Bonefaas).

Vlnr: Johan van der Veen, Simon de Groot en Henk Noordbruis).

 

Trio Annelien Broersma wint in Wijnaldum
Gepost op: Zaterdag 24 juli @ 23:44:25 (1888 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Het partuur van Annelien Broersma uit Easterlittens, Riska Bouma uit Buitenpost en Nynke Sinnema uit Grou is zaterdag in Wijnaldum winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor meisjes.

Vlnr: Riska Bouma, Nynke Sinnema en Annelien Broersma

 

Partuur Sytse Hibma wint in Sint Jacobiparochie
Gepost op: Zaterdag 24 juli @ 21:19:16 (2256 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Sytse Hibma uit Schettens, Dave de Vries uit Den Helder en Nanning Seepma uit Harkema pakten zaterdag in Sint Jacobiparochie de kransen bij de 30+. (Foto: Jan Bonefaas).

Vlnr: Sytse Hibma, Nanning Seepma en Dave de Vries

 

Trio Dirk-Yde Sjaarda wint in Huizum
Gepost op: Zaterdag 24 juli @ 21:12:54 (2357 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Dirk-Yde Sjaarda, Erik Haitsma en Gert-Jan Meekma zijn in Huizum winnaar geworden van de vrijeformatiewedstrijd voor eersteklassers.

 

Daniël Iseger koning van de Twa Doarpen-Dios
Gepost op: Zaterdag 24 juli @ 20:41:11 (2202 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


De formatie van Gert-Anne van der Bos, Taeke Triemstra en Daniël Iseger liet er vanmiddag in Sexbierum bepaald geen gras over groeien.(Foto: Henk Bootsma).

Daniël Iseger: in duikvlucht!

 

Trio Maaike Wind boekt fraaie zege in Sexbierum
Gepost op: Zaterdag 24 juli @ 20:09:44 (1786 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Een gehandicapt trio Maaike Wind, Gérieke de Groot en Afke Hijlkema boekte zaterdag op de traditionele hoofdklassenpartij van kv De Twa Doarpen-Dios een verrassende overwinning.(Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Gérieke de Groot, Afke Hijlkema en Maaike Wind

 

Partuur Jorren Westra wint in Goënga
Gepost op: Zaterdag 24 juli @ 18:35:59 (1551 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Jorren Westra (Bitgummole) stond zaterdag in Goënga eerst alleen als partuur 9 op de lijst van de d.e.l.-wedstrijd voor senioren.

Vlnr: Gert-Jan Faber, Jorren Westra en Jelte Visser

 

Duo Sip-Jaap en Afke winnen pearkekeatsen
Gepost op: Vrijdag 23 juli @ 08:36:57 (2780 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Sip-Jaap Bos en Afke Hijlkema zijn donderdag in Minnertsga winnaar geworden van het daar gehouden pearkekaatsen.(Foto: Henk Hempenius).

Sip-Jaap Bos en Afke Hijlkema

 

Trio Lisette Wagenaar wint in Minnertsga
Gepost op: Donderdag 22 juli @ 00:18:01 (1972 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Het partuur van Lisette Wagenaar, Imke van der Leest en Gérieke de Groot heeft net voor zonsondergang in Minnertsga de zege behaald op de vrijeformatiewedstrijd voor de dames hoofdklasse. (Foto: Jan Bonefaas).

Vlnr: Gérieke de Groot, Lisette Wagenaar en Imke van der Leest

 

Trio Martijn Olijnsma verrast met zege in Minnertsga
Gepost op: Donderdag 22 juli @ 00:00:27 (2230 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Dat de heren Martijn Olijnsma, Hijlke Bruinsma en Alle Jan Anema een aardig potje konden kaatsen wisten we wel maar op de woensdagpartij van kaatsvereniging Minnertsga stegen alle drie tot grote hoogte. (Foto's: Jan Bonefaas).

Als de schemer over Minnertsga valt is de prijsuitreiking bijna een uur na afloop van de partij!
Vlnr: Martijn Olijnsma, Hijlke Bruinsma en Alle Jan Anema

 

55+ hienen gjin lest fan de warmte op Sonnenborgh
Gepost op: Woensdag 21 juli @ 23:10:18 (7314 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


De 55-plussers wienen de ôfrűne wiken al aardich went oan de warmte, sadat der op 21 july 78 manlju nei it fjild fan Sonnenborgh yn Ljouwert kamen.

De priiswinners mei de krâns, flnr.: Ale Mosselman, Henk Bootsma en Douwe Broersma

 

Feiko Broersma koning in Makkum
Gepost op: Maandag 19 juli @ 17:38:41 (2315 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Het partuur van Hein Spindelaar uit Sneek, Peter de Boer uit Leeuwarden en Feiko Broersma uit Easterlittens is vandaag in Makkum winnaar geworden van de traditionele d.e.l.- wedstrijd voor senioren.

 

Jan Sjoerd Tolsma koning Ysbrechtum
Gepost op: Zondag 18 juli @ 20:53:41 (1984 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Met acht stemmen is zondag Jan Sjoerd Tolsma uit Deinum in Ysbrechtum tot koning uitgeroepen bij de senioren vrije formatiewedstrijd. (Foto: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Pytrik Hiemstra, Jan Sjoerd Tolsma (koning) en Dirk-Yde Sjaarda

 

Gert-Anne van der Bos prolongeert koningschap Rengerspartij
Gepost op: Zondag 18 juli @ 20:42:50 (2284 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Het partuur van Gert-Anne van der Bos, Taeke Triemstra en Daniël Iseger is zondag op een zonnig Sonnenborgh winnaar geworden van de 90ste uitvoering van de Rengerspartij.

Vlnr: Taeke Triemstra, Gert-Anne van der Bos (koning) en Daniël Iseger

 

Gouden klokjes voor SMI uit Wjelsryp
Gepost op: Zondag 18 juli @ 19:35:58 (1760 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Wjelsryp met de kaatsers Pieter Sybren Scharringa, Jelle Scharringa en Gerrit Scharringa is zondag in Makkum winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor jongens.

 

Trio Roel Venema wint in Tzummarum
Gepost op: Zondag 18 juli @ 19:00:54 (1433 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Roel Venema uit Bolsward, Sjoerd Boonstra uit Akkrum en Klaas Dijkstra uit Veenwouden behaalden zondag in Tzummarum de winst op de d.e.l. – wedstrijd voor heren 30+.

Vlnr: Klaas Dijkstra, Sjoerd Boonstra en Roel Venema

 

Bote en Rimar winnen in Jirnsum
Gepost op: Zondag 18 juli @ 18:55:13 (1797 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Bote Groen (Wergea) en Rimar Looge (Peins) zijn in Jirnsum winnaar geworden van de d.e.l – wedstrijd voor welpen-jongens.

 

Partuur Pytrik Visser wint in Sint Jacobiparochie
Gepost op: Zondag 18 juli @ 18:41:42 (1371 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Pytrik Visser uit Sexbierum en Marrit Zeinstra uit Peins zijn zondag in Sint Jacobiparochie winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor schoolmeisjes. (Foto: Jan Bonefaas).

 

Trio Erwin Zijlstra wint in Wijnaldum
Gepost op: Zondag 18 juli @ 18:28:38 (1298 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Erwin Zijlstra (Easterlittens), Sander Kingma (Dronryp) en Willem van Beek (Ingelum) zijn zaterdag in Wijnaldum winnaar geworden van de d.e.l – wedstrijd voor schooljongens.

 

Partuur Jacco Kooistra wint in Tirns
Gepost op: Zondag 18 juli @ 18:22:29 (1214 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010
Het partuur van Jacco Kooistra uit Easterein en Joeke Ids de Vries uit Wijns is zaterdag in Tirns winnaar geworden van de d.e.l. –wedstrijd voor jongens.

 

Kevin Jordi Hiemstra wint in eigen dorp
Gepost op: Zaterdag 17 juli @ 21:18:43 (2481 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Kevin Jordi Hiemstra uit Stiens en Cathrinus van Wieren uit Ried pakten zaterdag in Stiens de winst op de d.e.l. – wedstrijd voor pupillenjongens.

Vlnr: Cathrinus van Wieren en Kevin Jordi Hiemstra

 

Partuur Anne Monfils wint in Stiens
Gepost op: Zaterdag 17 juli @ 21:02:47 (1816 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Anne Monfils uit Kimswerd en Marije Jonker uit Poppenwier zijn in Stiens winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor pupillenmeisjes.

 

50-plussers kaatsten in Zurich
Gepost op: Zaterdag 17 juli @ 20:56:24 (1826 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Het partuur van Simon de Groot (Midlum), Ulbe Dijkstra en Jan Feenstra (beide uit Winsum) is zaterdag winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor de heren 50+.(Foto: Lijkle Spijksma).

v.l.n.r. scheidsrechter Age Tichelaar, Jan Feenstra, Simon de Groot en Ulbe Dijkstra

 

Trio Redmer Strikwerda wint in Weidum
Gepost op: Zaterdag 17 juli @ 19:42:25 (1693 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010
Het partuur van Redmar Strikwerda uit Wommels, Rienk Terluin uit Jorwert en Hans Wassenaar uit Tzummarum is zaterdag in Weidum winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor senioren.

 

Menno van Zwieten wint in eigen dorp
Gepost op: Zaterdag 17 juli @ 19:34:44 (1384 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Menno van Zwieten uit Peins, Oane Veldman uit Tzummarum en Hendrik Bouwhuis uit Boslward waren zaterdag het sterkste partuur bij de vrijeformatiewedstrijd voor jongens.

Vlnr: Oane Veldman, Menno van Zwieten en Hendrik Bouwhuis

 

Renze Pieter Hiemstra koning in Makkum
Gepost op: Zaterdag 17 juli @ 19:09:20 (1912 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Marten van der Leest, Renze Pieter Hiemstra en Pier Piersma maakten zaterdag op de traditionele uitnodigingswedstrijd van kaatsvereniging Makkum de minsten fouten en werden zodoende de terechte winnaar van een verder weinig hoogstaande kaatspartij.

Vlnr: Marten van der Leest, Renze Pieter Hiemstra (koning), Pier Piersma en René van der Bles schenker van de koningsprijs

 

Eerste zege voor trio Afke Kuipers
Gepost op: Maandag 12 juli @ 01:35:03 (1830 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


De formatie van Afke Kuipers, Leonie van der Graaf en Fenna Zeinstra boekte in Witmarsum op de vrijeformatiewedstrijd voor de dames hoofdklasse de eerste zege van het seizoen. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Leonie van der Graaf, Fenna Zeinstra en Afke Kuipers

 

Formatie Ilse Noorman wint in Witmarsum
Gepost op: Maandag 12 juli @ 01:22:49 (1751 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Het partuur van Ilse Noorman (Mantgum), Feikje Bouwhuis (Bolsward) en Anke Marije Pompstra( Easterein) blijft doorgaan met het winnen van prijzen. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Feikje Bouwhuis, Ilse Noorman en Anke Marije Pompstra

 

Trio Kevin Jaarsma wint in de Westhoek
Gepost op: Maandag 12 juli @ 01:13:53 (1440 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Kevin Jaarsma uit Arum, Kars Zeinstra uit Franeker en Kees van der Schoot uit Sexbierum pakten zondag op de d.e.l. – wedstrijd in de Westhoek de overwinning bij de jongens.

 

Easterein wint afdelingswedstrijd Ried
Gepost op: Maandag 12 juli @ 00:59:27 (1833 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


De afdelingswedstrijd voor senioren in Ried is zondag gewonnen door Easterein. (Foto: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Danny Roos, Gerrit Flisijn en Jacob Klaas Haitsma

 

Trio Age van der Goot wint in Reduzum
Gepost op: Maandag 12 juli @ 00:52:21 (1641 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010
Het partuur van Age van der Goot (Goënga), Ulbe Dijkstra (Winsum) en Evert Heeg (Easterlittens) is in Reduzum winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor de heren 50+.

 

Trio Melissa Rianne Hiemstra wint in Oude Bildtzijl
Gepost op: Maandag 12 juli @ 00:44:21 (1396 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Het partuur van Melissa Rianne Hiemstra uit Stiens, Ilse Lijzenga uit Sint Annaparochie en Iris Wijbenga uit Franeker behaalde zaterdag in Oude Bildtzijl de zege bij de d.e.l. – wedstrijd voor meisjes.

 

Trio Hermine Sytema verrast met zege in Buitenpost
Gepost op: Maandag 12 juli @ 00:36:31 (1277 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Hermine Sytema uit Deinum, Klasine Huistra uit Reduzum en Matine Tiemersma uit Easterein zijn zondag in Buitenpost winnaar geworden van de vrijeformatiewedstrijd voor meisjes.

 

Taeke Triemstra geeft 125-jarig jubileum extra luister
Gepost op: Zondag 11 juli @ 18:42:23 (1630 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Taeke Triemstra, de voorinse uit Sint Jacobiparochie, zit sedert de overstap naar Gert-Anne van der Bos en Daniël Iseger, in een flow.

Vlnr: Daniël Iseger, Taeke Triemstra en Gert-Anne van der Bos

 

Trio Krijn Hiemstra wint in Anjum
Gepost op: Zondag 11 juli @ 17:54:52 (1657 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Het partuur van Krijn Hiemstra (Sint Annaparochie), Willem Heeringa (Tzummarum) en Kees van der Schoot (Sexbierum) heeft zaterdag in Anjum de d.e.l. – wedstrijd voor jongens gewonnen.

Vlnr: Kees van der Schoot, Willem Heeringa en Krijn Hiemstra

 

Partuur Jens Visser wint in Hitzum
Gepost op: Zondag 11 juli @ 08:38:06 (1406 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010

Het partuur Jens Visser uit Oosterbierum en Lars Onrust uit Makkum zegevierde zaterdag in Hitzum bij de welpen-jongens.

 

Louise Krol wint ook in Achlum
Gepost op: Zondag 11 juli @ 08:35:35 (1579 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Louise Krol uit Ee en Jildou Felkers uit Stiens waren in Achlum het sterkste partuur bij de d.e.l. – wedstrijd voor de pupillenmeisjes.

 

Partuur Lilijan Kingma en Jildou Sweering wint in Dokkum
Gepost op: Zaterdag 10 juli @ 22:43:40 (1471 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Lilijan Kingma uit Sint Annaparochie en Jildou Sweering uit Folsgare zijn zaterdag in Dokkum winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor schoolmeisjes.

 

Trio Lisette Wagenaar wint in Dongjum
Gepost op: Zaterdag 10 juli @ 21:22:39 (1672 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Het partuur van Lisette Wagenaar, Judy Bergsma en Fenna Zeinstra is zaterdag in Dongjum winnaar geworden van de uitnodigingswedstrijd voor de dames hoofdklasse. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Fenna Zeinstra, Lisette Wagenaar en Judy Bergsma

 

Weer krans voor Amerins de Groot
Gepost op: Zaterdag 10 juli @ 21:14:55 (1658 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Het partuur van Amarins de Groot uit Mantgum en Selina Meijer uit Tytsjerk behaalde zaterdag in Burgum de winst bij de welpen-meisjes.

 

Trio Pieter van Althuis wint jubileumpartij Bolsward
Gepost op: Zaterdag 10 juli @ 20:43:54 (1901 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Het partuur van Pieter van Althuis, Taeke Triemstra en Marten Feenstra, op papier één van de sterkste trio’s, maakte dat in Bolsward na een stroef begin meer dan waar.

Vlnr: Pieter van Althuis, Marten Feenstra en Taeke Triemstra

 

Bijgelote Pieter Bakker wint in Winsum
Gepost op: Zaterdag 10 juli @ 20:01:51 (1934 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Pieter Bakker (Leeuwarden), bijgeloot voor Michiel Scheepvaart (Makkum), Erik Haitsma (Wommels) en Roel Hoekstra (Ternaard) hebben de eerste klasse
uitnodigingswedstrijd in Winsum op hun naam geschreven. (Foto: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Erik Haitsma, Roel Hoekstra en Pieter Bakker

 

Partuur Marten Pieter Bergsma wint in Niawier
Gepost op: Zaterdag 10 juli @ 19:54:21 (1342 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Marten Pieter Bergsma uit Minnertsga en Mark Jan IJkema uit Sexbierum zijn zaterdag in Niawier winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor schooljongens.

 

Sander en Fedde winnen in Paesens
Gepost op: Zaterdag 10 juli @ 19:46:41 (2054 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Sander Gerbrandy uit Hommerts en Fedde Okkinga uit Arum behaalden zaterdag in Paesens de zege bij de d.e.l. – wedstrijd voor pupillenjongens.

 

Trio Bauke Triemstra wint in Morra
Gepost op: Zaterdag 10 juli @ 18:51:09 (2273 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Het partuur van Teun v.d. Molen (Franeker), Bauke Triemstra (Sint Jacobiparochie) en Wytse Kuipers (Hantum) behaalde zaterdag in Morra de zege op de d.e.l. – wedstrijd voor senioren.

Vlnr: Bauke Triemstra, Wytse Kuipers en Teun van der Molen

 

Trio Marten van der Leest wint in Wier
Gepost op: Donderdag 08 juli @ 07:53:30 (1990 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Marten van der Leest (Dronryp), Sip-Jaap Bos (Anjum) en Hans Wassenaar (Tzummarum) hebben woensdag in Wier de traditionele uitnodigingswedstrijd voor eersteklassers op hun naam geschreven.

Vlnr: Marten van der Leest, Sip-Jaap Bos en Hans Wassenaar

 

Nu ook meisjes op 28e editie Takomstpartij in Oosterbierum
Gepost op: Woensdag 07 juli @ 20:29:20 (2744 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


De 28e Takomstpartij in Oosterbierum onderging een wijziging, want woensdag 7 juli was er niet alleen een wedstrijd voor jongens (8 parturen), maar er waren eveneens 8 parturen meisjes. Voorheen werden alleen 16 partuur jongens uitgenodigd. (Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Albert Rinia, Peter van Zuiden en Menno van Zwieten

 

Partuur Wierd Baard wint in Franeker
Gepost op: Maandag 05 juli @ 10:48:09 (1560 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Wierd Baarda uit Dronryp en Harm Smit uit Reduzum behaalden zondag in Franeker de zege bij de d.e.l. –wedstrijd voor schooljongens.

Vlnr: Wierd Baarda en Harm Smit

 

Afke Hijlkema “koningin” van het Bildt
Gepost op: Zondag 04 juli @ 22:30:56 (1585 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Maaike Wind, Sjoukje Visser en Afke Hijlkema zijn zondag in Sint Annaparochie winnaar geworden van de vrijeformatiewedstrijd voor de dames hoofdklasse. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Sjoukje Visser, Afke Hijlkema en Maaike Wind

 

Bolsward wint in Wier
Gepost op: Zondag 04 juli @ 21:54:50 (1819 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Bolsward met de kaatsers Hendrik Bouwhuis, Willem Siebe Hilverda en Peter van Zuiden is in Wier winnaar geworden van de klassieker om de Jong's Wisselplaquette.

 

Daniël Iseger koning op Hotze Schuil Partij
Gepost op: Zondag 04 juli @ 21:34:33 (2029 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Na een stroeve aanloop begint de nieuw geformeerde formatie van Gert-Anne van der Bos, Taeke Triemstra en Daniël Iseger steeds meer kleur op de wangen te krijgen. (Foto's: Henk Bootsma).

Vlnr: Taeke Triemstra, Daniël Iseger en Gert-Anne van der Bos

 

Koningsbeker voor Feiko Broersma
Gepost op: Zondag 04 juli @ 20:27:56 (1538 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Het bleek moeilijk, maar Feiko Broersma uit Easterlittens is zondag tijdens de heren eerste klas vrijeformatiewedstrijd in Peins uitgeroepen tot koning van de partij. (Foto: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Jelte Pieter Dijkstra, Feiko Broersma (koning) en Siebe Greidanus

 

Trio Nynke Sijbrandij wint in Bitgum
Gepost op: Zondag 04 juli @ 20:19:36 (2662 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Nynke Sijbrandij uit Dearsum, Jelien Pompstra uit Easterein en Manon Scheepstra uit Franeker zijn zondag in Bitgum winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor meisjes.

Vlnr: Manon Scheepstra, Nynke Sijbrandij en Jelien Pompstra

 

Trio Willem Jan Postma wint in Sneek
Gepost op: Zondag 04 juli @ 20:09:05 (1315 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Willem Jan Postma uit Exmorra, Jorren Westra uit Bitgummole en Jelte Visser uit Sexbierum pakten zondag in Sneek de winst op de vrijeformatiewedstrijd voor senioren.

Vlnr: Jelte Visser, Jorren Westra en Willem Jan Postma

 

Partuur Gabe Jan van Popta wint in Makkum
Gepost op: Zondag 04 juli @ 20:06:17 (1645 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Gabe Jan van Popta uit Lollum en de plaatselijke favoriet Lars Onrust behaalden zondag in Makkum de zege bij de d.e.l. – wedstrijd voor welpen-jongens.

 

Partuur Sandra Hofstra wint in Goutum
Gepost op: Zondag 04 juli @ 20:04:54 (1595 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Sandra Hofstra uit Wjelsryp en Aluca Bouma uit Grou zegevierden zondag in Goutum op de d.e.l. – wedstrijd voor pupillenmeisjes.

 

Partuur Erik de Groot wint in Itens
Gepost op: Zaterdag 03 juli @ 23:46:51 (1864 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010
Erik de Groot uit Franeker en Joeke Ids de Vries uit Wijns waren zaterdag in Itens het sterkste duo bij de d.e.l. – wedstrijd voor jongens.

 

Ee wint gestaakte Jong Famme Partij
Gepost op: Zaterdag 03 juli @ 20:04:52 (2314 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Kaatsvereniging de Trochsetters uit Ee is zaterdag in Mantgum voor de derde keer winnaar geworden van de Jong Famme Partij. (Foto's: Henk Hempenius).

Vlnr: Aukje van Kuiken, Klaske de Jong en Sjoukje Visser

 

Menno van Zwieten koning in Arum
Gepost op: Zaterdag 03 juli @ 19:39:07 (1493 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


De formatie van Menno van Zwieten uit Peins, Oane Veldman uit Tzummarum en Hendrik Bouwhuis uit Bolsward is zaterdag in Arum winnaar geworden van de vrijeformatiewedstrijd voor jongens.

Vlnr: Hendrik Bouwhuis, Menno van Zwieten en Oane Veldman

 

Jelte-Pieter Dijkstra koning in Sint Annaparochie
Gepost op: Zaterdag 03 juli @ 19:29:21 (1934 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Het partuur van Jelte-Pieter Dijkstra (Easterein), Siebe Greidanus (Wjelsryp) en Feiko Broersma (Easterlittens) boekte in Sint Annaparochie de eerste zege in de nieuwe samenstelling.

Vlnr: Feiko Broersma, Jelte-Pieter Dijkstra en Siebe Greidanus

 

Stiens maakt favorietenrol waar
Gepost op: Zaterdag 03 juli @ 19:27:14 (2071 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Stiens met de kaatsers Kevin Jordi Hiemstra en de broertjes Edser en Nanne Rijpstra is in Tzummarum winnaar geworden van de bondswedstrijd voor pupillenjongens.

 

Harlingen wint bij 50+
Gepost op: Zaterdag 03 juli @ 19:24:14 (1877 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Kaatsvereniging Eendracht uit Harlingen heeft zaterdag in Sint Nicolaasga de bondswedstrijd voor de heren 50+ gewonnen.

Vlnr: Eddy Sjollema, Pollie Kwast en Johannes Hinrichs

 

Makkumer trio wint in Schettens
Gepost op: Zaterdag 03 juli @ 19:21:21 (1670 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Het Makkumer trio Michiel Scheepvaart, Hyltje Bosma en Aloys Freitag heeft zaterdag in Schettens de vrije formatiewedstrijd voor senioren gewonnen. (Foto: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Aloys Freitag, Michiel Scheepvaart en Hyltje Bosma

 

Wierd Baarda koning op Pier Glas Partij
Gepost op: Zaterdag 03 juli @ 19:19:06 (1460 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Wierd Baarda uit Dronryp, Pieter Sijtsma uit Wommels en Willem Siebe Hilverda uit Nijland zijn in Harlingen winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor schooljongens.

 

KV DE Twa Doarpen-Dios oppermachtig bij schoolmeisjes
Gepost op: Zaterdag 03 juli @ 19:17:49 (1637 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Kaatsvereniging De Twa Doarpen-Dios uit Sexbierum-Pietersbierum met de kaatssters Pytrik Visser, Hendrieke van der Schoot en Janneke Ennema is in Folsgare winnaar geworden van de bondspartij voor schoolmeisjes.

 

Amarins en Boukje Ellen winnen in Herbaijum
Gepost op: Zaterdag 03 juli @ 19:13:28 (1271 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Amarins de Groot uit Mantgum en Boukje Ellen Bosma uit Makkum pakten zaterdag in Herbaijum de winst bij de d.e.l. – wedstrijd voor welpen-meisjes.

 

Trio Gert-Anne van der Bos winnaar Masters
Gepost op: Vrijdag 02 juli @ 19:34:33 (2230 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Gert-Anne van der Bos, Taeke Triemstra en Daniël Iseger hebben vrijdag in een snikheet Heerenveen de achtste vrijeformatiewedstrijd van het seizoen 2010 op hun naam geschreven.

Vlnr: Taeke Triemstra, Gert-Anne van der Bos en Daniël Iseger

 

Stiens en Sexbierum winnen bij Provinciaal schoolkaatsen
Gepost op: Woensdag 30 juni @ 22:36:38 (1794 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Vanmiddag is op de velden van LKC Sonnenborgh voor de 50e keer het Provinciaal schoolkaatsen gehouden.

 

LKC Sonnenborgh wint bij de heren 30+
Gepost op: Maandag 28 juni @ 17:23:54 (2409 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


LKC Sonnenborgh met de kaatsers Mannes van Weert, Theo Postma en Rein Tempel is zondag in Scharnegoutum winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor de heren 30+.

Vlnr: Rein Tempel, Theo Postma en Mannes van Weert

 

Trio Elgar Boersma wint in Lekkum
Gepost op: Maandag 28 juni @ 16:59:02 (1599 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Het partuur van Elgar Boersma (Foudgum), Bouke Poelsma (Tirns) en Anne Wind (Pingjum) is zaterdag in Lekkum winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor senioren.

Vlnr: Anne Wind, Elgar Boersma en Bouke Poelsma

 

Partuur Ilse Noorman prolongeert zege in Huizum
Gepost op: Zondag 27 juni @ 23:23:36 (1756 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


De formatie van Ilse Noorman, Feikje Bouwhuis en Anke Marije Pompstra behaalde net als in 2009 de zege op de vrije formatiewedstrijd voor de dames eerste klasse. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Anke Marije Pompstra, Ilse Noorman en Feikje Bouwhuis

 

Derde seizoenzege voor trio Maaike Wind
Gepost op: Zondag 27 juni @ 23:16:06 (1488 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Het partuur van Maaike Wind, Sjoukje Visser en Afke Hijlkema boekte in Huizum de derde vrije formatiezege van het seizoen. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Maaike Wind, Afke Hijlkema en Sjoukje Visser

 

Stiens wint in Deinum
Gepost op: Zondag 27 juni @ 21:49:54 (1565 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Stiens met Kevin Jordi Hiemstra, Edser Rijpstra en Nanne Rijpstra heeft de laatste afdelingswedstrijd voor de komende bondswedstrijd winnend afgesloten.

 

Trio Pieter S. Scharringa wint in Kimswerd
Gepost op: Zondag 27 juni @ 21:33:07 (1310 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Pieter Sijberen Scharringa (Wjelsryp), Hendrik Bouwhuis (Bolsward) en Peter van Zuiden (Tjerkwerd) zijn zondag in Kimswerd winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor jongens.

 

Eerste koningschap voor Hijlke Bruinsma
Gepost op: Zondag 27 juni @ 21:23:31 (2517 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Hijlke Bruinsma uit Minnertsga mag zich een jaar eigenaar noemen van de Braaksma wandelbal een kleinood dat al sedert 1916 aan de hoofdklassenpartij is verbonden. (Foto's: Henk Bootsma).

Vlnr: Alle Jan Anema, Hijlke Bruinsma en Hendrik Kootstra

 

Simon Minnesma koning in Dronryp
Gepost op: Zondag 27 juni @ 20:22:49 (1975 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Na een lange zit van bijna acht uur mocht Simon Minnesma zich in eigen woonplaats tot koning laten kronen. (Foto: Lijkle Spijksma)

Vlnr: Pieter van Althuis, Simon Minnesma (koning) en Jacob-Klaas Haitsma

 

Trio Jan de Jong wint in Reahűs
Gepost op: Zondag 27 juni @ 20:08:06 (1310 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Het partuur van Jan de Jong (Menaam), Thijs Houtsma (Westhoek) en Simon de Groot (Midlum) heeft zondag in Reahűs de d.e.l. – wedstrijd voor de heren 50+ gewonnen.

Vlnr: Jan de Jong, Simon de Groot en Thijs Houtsma

 

Partuur Jan Jetse Visser wint Harlingen
Gepost op: Zondag 27 juni @ 20:00:47 (1488 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Jan Jetse Visser uit Menaam, Lars Breeuwsma uit Folsgare en Jelte Vis uit Arum behaalden zaterdag in Harlingen de zege bij de d.e.l. – wedstrijd voor jongens.

 

Amarins en Kim winnen in Ingelum
Gepost op: Zondag 27 juni @ 19:46:05 (1601 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Amarins de Groot uit Mantgum en Kim Dijkstra uit Makkum pakten zondag in Ingelum de winst bij de welpen-meisjes.

 

Welpen kv Jan Bogtstra sterkste in Exmorra
Gepost op: Zondag 27 juni @ 19:16:01 (2183 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Het partuur van Lars Bijlsma, René de Haan en Siard Bloemsma is zaterdag in Exmorra winnaar geworden van de eerste en enige afdelingswedstrijd van het seizoen 2010.

Vlnr: Siard Bloemsma, René de Haan, Lars Bijlsma

 

Trio Lisette Wagenaar wint in Dokkum
Gepost op: Zaterdag 26 juni @ 21:43:12 (1883 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Het partuur van Lisette Wagenaar, Sjoukje Visser en Harmke Siegersma heeft zaterdag in Dokkum de uitnodigingswedstrijd voor de dames hoofdklasse op haar naam geschreven. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Lisette Wagenaar, Sjoukje Visser en Harmke Siegersma

 

Gert-Anne van der Bos baas in eigen dorp
Gepost op: Zaterdag 26 juni @ 20:26:51 (1930 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Gert-Anne van der Bos liet zaterdag op de uitnodigingswedstrijd van vvv Concordia zien hard op weg te zijn naar zijn oude vorm van 2009.

Vlnr: Johannes Boersma, Gert-Anne van der Bos, Renze Pieter Hiemstra

 

Trio Jelmer Hofstee wint in Wijnaldum
Gepost op: Zaterdag 26 juni @ 19:37:41 (1810 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Je bent jarig, je kaatst en boven verwachting win je met je partuur de heren eerste klas uitnodigingswedstrijd in Wijnaldum. (Foto: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Feiko Broersma, René Anema en Jelmer Hofstee

 

Duo Wjelsryp te sterk voor concurrentie
Gepost op: Zaterdag 26 juni @ 19:21:00 (1865 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Wjelsryp met het duo Pieter S. Scharringa en Jelle Scharringa liet zaterdag in Dronryp zien dat de zege op de bondspartij geen verrassing was.

Vlnr: Jelle Scharringa, coach Yeb Hingst en Pieter S. Scharringa

 

Trio Ilse Noorman wint in Tytsjerk
Gepost op: Zaterdag 26 juni @ 19:09:44 (1403 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Het partuur Ilse Noorman (Mantgum), Anna-Lynn Wijbenga (Ferwert) en Renske Terwisscha van Scheltinga (Reahűs) heeft in Tytsjerk de d.e.l. – wedstrijd voor dames eerste klasse gewonnen.

Vlnr: Ilse Noorman, Anna-Lynn Wijbenga en Renske Terwisscha van Scheltinga

 

Stiens verrast met zege op bondspartij
Gepost op: Zaterdag 26 juni @ 18:36:22 (2012 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Kaatsvereniging De Boer uit Stiens verraste vanmiddag in Hallum vriend en vijand door de bond voor meisjes op hun naam te schrijven.

Vlnr: coach Anne Hoekstra, Melissa Rianne Hiemstra en Yvonne Schuts

 

Pupillenmeisjes Wommels winnen in Boazum
Gepost op: Zaterdag 26 juni @ 18:33:02 (2566 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010



Wommels (Hedwich de Boer, Martzen Deinum en Sjanet Wijnia) zijn zaterdag in Boazum winnaar geworden van de traditionele bondswedstrijd voor pupillenmeisjes. (Foto's: Jeannet Hoekstra-van Driesum.)

Ee en Wommels voor aanvang van de finale

 

Kaatsvereniging Sjirk de Wal wint bond schooljongens
Gepost op: Zaterdag 26 juni @ 18:31:10 (1455 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010
Dronryp met de kaatsers (Wierd Baarda, Sander Kingma en Sybren Blanksma) is in Bitgum winnaar geworden van de bondswedstrijd voor schooljongens.

 

55+ keatsten op Sonnenborgh
Gepost op: Woensdag 23 juni @ 22:55:29 (9056 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


De fjirde party fan it simmerskoft koenen de 55-plussers no foar de twadde kear keatste op it fjild fan Sonnenborgh yn Ljouwert.

De priiswinners mei de krâns, flnr.: Douwe Anema, Hilbrand Schuurmans en Durk Monsma

 

Schooljongens Berlikum winnen in Sexbierum
Gepost op: Maandag 21 juni @ 09:31:39 (1439 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Berlikum met Jisse Kemper, Remco Dijkstra en Patrick Nauta zijn zondag in Sexbierum winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor schooljongens.

 

Trio Jan de Boer wint in Ried
Gepost op: Zondag 20 juni @ 22:18:21 (1684 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Het partuur van Jan de Boer (Bolsward), Erwin van Wier (Peins) en Eric Zittema (Berlikum) zegevierde zondag in Ried op de d.e.l. – wedstrijd voor de heren 30+.

Vlnr: Jan de Boer, Eric Zittema en Erwin van Wier

 

Wommels wint in Raerd
Gepost op: Zondag 20 juni @ 20:24:33 (1087 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010
Wommels met de kaatssters (Hedwich de Boer. Martzem Deinum en Sjanet Wijnia) is in Raerd winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor pupillenmeisjes.

 

Trio Site Ferwerda wint in Menaam
Gepost op: Zondag 20 juni @ 20:10:51 (1894 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Site Ferwerda (Stiens), Gerrit Meijer (Hurdegaryp) en Dennis Wijnjeterp (Dongjum) zijn zondag in Menaam winnaar geworden van de eerste klas
vrijeformatiewedstrijd. (Foto: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Gerrit Meijer, Dennis Wijnjeterp en Site Ferwerda

 

Kv It Wetterlân verrast met zege bij de meisjes
Gepost op: Zondag 20 juni @ 19:56:59 (1656 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Kaatsvereniging It Wetterlân uit Grou verraste zondag in Schingen vriend en vijand door de generale voor de komende bondswedstrijd winnend af te sluiten.

 

Partuur Harry Veldman wint in Akkrum
Gepost op: Zondag 20 juni @ 19:43:18 (1605 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Harry Veldman uit Leeuwarden, IJje-Jan Teertstra uit Groningen en Hans Wassenaar uit Tzummarum behaalden zondag in Akkrum de zege bij de vrijeformatiewedstrijd voor senioren.

Vlnr: Harry Veldman, IJje Jan Teertstra en Hans Wassenaar

 

Renze Pieter Hiemstra “koning” van het Bildt
Gepost op: Zondag 20 juni @ 19:23:18 (1735 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Marten van der Leest, Renze Pieter Hiemstra en Taeke Triemstra zijn zondag in een koud en guur Sint Jacobiparochie de verrassende winnaar geworden van de traditionele vrijeformatiewedstrijd van kaatsvereniging Het Noorden. (Foto: Jan Bonefaas).

Vlnr: Marten van der Leest, Renze Pieter Hiemstra en Taeke Triemstra

 

Partuur Kevin Jordi Hiemstra wint in Reduzum
Gepost op: Zondag 20 juni @ 19:19:30 (1997 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Kevin Jordi Hiemstra (Stiens) en Tom Gerard Cats (Menaam) behaalden in Reduzum de overwinning bij de d.e.l.- wedstrijd voor pupillenjongens.

 

Elly Hofman en Jildou van Dijk winnen in Harlingen
Gepost op: Zondag 20 juni @ 19:16:56 (1655 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Elly Hofman uit Dronryp en Jildou van Dijk uit Minnertsga pakten de overwinning op de d.e.l. – wedstrijd van de schoolmeisjes.

 

Gabe-Jan en Gjalt winnen in Baard
Gepost op: Zondag 20 juni @ 19:15:29 (1037 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010
Gabe-Jan van Popta uit Lollum en Gjalt van der Hem uit Jorwert pakten zondag in Baard de zege op de d.e.l. – wedstrijd voor welpen-jongens.

 

Trio Jelmer Hofstee in regen wind het sterkst
Gepost op: Zaterdag 19 juni @ 20:55:02 (1970 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2010


Jelmer Hofstee (Wjelsryp), Erik Haitsma (Wommels) en Peter de Boer (Leeuwarden) zegevierden vandaag in Itens op de uitnodigingswedstrijd voor eersteklassers.

Vlnr: Jelmer Hofstee, Peter de Boer en Erik Haitsma.