Welkom op de website van www.kaatsen.nlFrythermoYour DJ
Home  ·  Nieuwsarchief  

   Menu
Home
Nieuwsarchief
Web Links
Spelregels
Parturen 2017
Gastenboek

   Websponsors
Middelsee schilders
Your-DJ
Laanstra en Roersma
Opel Deinum Franeker
Copy service
Van Smeden IJzerwaren en Gereedschappen
Bouwbedrijf Bruinsma
Nijholt

   Agenda
  Ma Di Wo Do Vr Za Zo
> 02 03 04 05 06 07 08
> 09 10 11 12 13 14 15
> 16 17 18 19 20 21 22
> 23 24 25 26 27 28 29
> 30 31          



Agenda deze week:

Zaterdag, oktober 21
10:00 - 14:00 Zaalkaatsen FBA



Zoek agenda door op...



Agenda van vandaag:

Geen events vandaag

Webalizer web stats

Onderwerpen > Wedstrijduitslagen > Wedstrijduitslagen 2011
Wedstrijduitslagen 2011Wedstrijduitslagen
 

55+ slút 2011 ôf mei stamppot en musyk
Gepost op: Donderdag 22 december @ 14:07:38 (4079 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


De 55+ ha juster it seizoen ôfsletten mei stampot en musyk. It is de gebrűkelike ôfslúting fan it jier

De priiswinners mei de krâns, flnr: Gerrit Winkel, Heinz Palsma, Jan van der Woud en Jouke de Roos

 

Folle bak by 55+
Gepost op: Donderdag 08 december @ 16:30:04 (3919 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Rom 120 keatsers hienen harren opjűn foar de ien nei lęste wedstriid fan it jier 2011

De priiswinners mei de krâns flnr: Heinz Palsma, Durk Kamstra, Tjerk Jorritsma en Jan Brandsma

 

Twa Dokkumers yn de krâns by de 55+
Gepost op: Donderdag 24 november @ 12:33:55 (3690 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Ofrűne woansdei 23 novimber wienen 108 keatsers nei Frjentsjer taset en om 10.00 oere koe it oangean mei de earste 54 keatsers.

De priiswinners mei de krâns flnr: Koop Scholten, Hendrik Weiland, Wopke Wiersma en Sikke Koster

 

Folle bak by de 55+ yn de Trije
Gepost op: Donderdag 10 november @ 19:06:31 (3527 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Ofrűne woansdei 9 novimber wienen 108 keatsers nei Frjentsjer taset en om 10.00 oere koe it oangean mei de earste 54 keatsers. De lęste partij moast men mei earsten gelyk begjinne.

De priiswinners mei de krâns flnr: Jolly Dooper, Wieger Boonstra en Bert de Jong (Henk Weiland wie al nei hűs).

 

Noch gjin folle bak by de 55+
Gepost op: Donderdag 27 oktober @ 08:28:12 (4346 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Juster, woansdei 26 oktober, wienen 90 keatsers nei Frjentsjer taset foar de twadde sealkeatswedstriid fan it winterskoft.

De priiswinners mei de krâns flnr: Jan Hoekstra, Piet Keizer, Monte Hallema en Sjouke Herrema

 

55+ foar it earst wer de seal yn
Gepost op: Donderdag 20 oktober @ 14:13:18 (4612 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Der wienen 102 keatsers nei Frjentsjer taset en om 10.00 oere gong it oan mei de earste 54 keatsers.

De priiswinners mei de krâns flnr: Douwe Broersma, Ynze Stienstra, Sjirk Overal en Henk de Vries

 

Lęste wedstriid 55+ op Sonnenborgh
Gepost op: Donderdag 22 september @ 12:14:28 (3528 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Der wienen 84 keatsers nei Ljouwert taset en om 10.00 oere gong it oan mei de earste 54 keatsers.

De priiswinners mei de krâns, flnr: Jan Boorsma, Evert Heeg, en Hillebrand Schuurmans. Simon Grijpstra wie al nei hűs.

 

Taeke Triemstra bekroont seizoen met koningschap op Oldehovepartij
Gepost op: Zondag 18 september @ 20:47:27 (3534 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Martijn Olijnsma, Taeke Triemstra en Thomas van Zuiden hebben de 98ste editie van de Oldehovepartij op hun naam geschreven. (Foto's: Henk Bootsma).

Taeke Triemstra: koning Oldehovepartij

 

Trio Gert-Anne van der Bos: scherp tot het eind!
Gepost op: Zondag 11 september @ 19:12:54 (4201 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Het partuur van Gert-Anne van der Bos, Taeke Triemstra en Daniël Iseger gaat met een tevreden gevoel de winter in. (Foto's: Henk Bootsma).

Daniël Iseger: onomstreden koning!

 

Trio Iris van der Veen wint in Marsum
Gepost op: Zaterdag 10 september @ 22:10:19 (2547 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Het partuur van Iris van der Veen, Feikje Bouwhuis en Idske Zijlstra is zaterdag in Marsum winnaar geworden van de uitnodigingswedstrijd voor de dames hoofdklasse. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Idske Zijlstra, Iris van der Veen en Feikje Bouwhuis

 

Trio Anno Miedema wint in Goutum
Gepost op: Zaterdag 10 september @ 21:39:55 (3157 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Onder ideale weersomstandigheden kaatsten de 50-plussers zaterdag in Goutum hun laatste wedstrijd van het seizoen. (Foto’s: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Evert Siderius, Klaas Sobel en Anno Miedema

 

In soad hurde wyn by 55+ keatsen
Gepost op: Donderdag 08 september @ 12:23:28 (5120 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Juster, woansdei 7 septimber, wienen 90 keatsers te gast by keatsferiening Sneek op sportpark Schuttersveld.

De priiswinners mei de krâns flnr: Oeds de Roos, Gooitzen Roorda, Guus de Vries en Geert van der Plaats

 

Trio Nanning Seepma wint in Heerenveen
Gepost op: Zondag 04 september @ 22:48:03 (2711 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Het partuur van Nanning Seepma (Harkema), Gooitzen Eijer (Witmarsum) en Jacob Kamstra (Franeker) is in Heerenveen winnaar geworden van de laatste 30+ wedstrijd van het seizoen. (Foto: de pompeblędden.nl)

Vlnr: Nanning Seepma, Jacob Kamstra en Gooitzen Eijer

 

Koningsbeker voor Cornelis Terpstra
Gepost op: Zondag 04 september @ 20:31:33 (2811 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Marten van der Leest (Dronryp), Auke van der Graaf (Berltsum) en Cornelis Terpstra (Leeuwarden) zijn zondag in Reduzum winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor senioren. (Foto’s: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Auke van der Graaf, Cornelis Terpstra (koning) en Marten van der Leest

 

Gert-Anne van der Bos: weergaloos
Gepost op: Zondag 04 september @ 20:21:34 (3165 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Het partuur van Gert-Anne van der Bos, Taeke Triemstra en Daniël Iseger boekte zondag op de vrije formatiewedstrijd van kaatsvereniging Jan Reitsma in Pingjum de dertiende zege van het seizoen. (Foto's: Henk Bootsma).

De ontlading is groot ook na de dertiende zege van het seizoen!

 

Manon Scheepstra koningin in Makkum
Gepost op: Zondag 04 september @ 18:40:10 (2787 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Het partuur van Iris van der Veen, Baukje Aalbers en Manon Scheepstra boekte op de laatste vrije formatiewedstrijd van het seizoen 2011 toch nog een zege op de dames hoofdklasse. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Baukje Aalbers, Manon Scheepstra en Iris van der Veen

 

Trio Rianne Vellinga wint in Makkum
Gepost op: Zondag 04 september @ 18:38:48 (2473 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Rianne Vellinga (Franeker), Marike Beckers (Witmarsum) en Miranda Scheffer (Menaam) zijn zondag in Makkum winnaar geworden van de laatste vrije formatiewedstrijd voor de dames eerste klasse van het seizoen 2011. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Rianne Vellinga, Miranda Scheffer en Marike Beckers

 

Foarsitter 55+ wint krâns
Gepost op: Donderdag 01 september @ 13:35:45 (4882 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Der wienen 84 keatsers nei Ljouwert ta set en om 10.00 oere gong it oan mei de earste 60 keatsers fan ‘e list.

De priiswinners mei de krâns flnr.: Henk Werkhoven, Piet Bosgraaf (foarsitter), Auke Althof en Hepke Hiemstra

 

Partuur Evelien Westra wint in Achlum
Gepost op: Woensdag 31 augustus @ 20:56:42 (3565 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Het partuur van Romy van der Veen (Sint Annaparochie), Evelien Westra (Bitgummole) en Marije Hiemstra (Easterein) heeft in Achlum de zaterdag wegens de slechte weersomstandigheden gestaakte wedstrijd op hun naam geschreven. (Foto’s: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Romy van der Veen, Evelien Westra en Marije Hiemstra

 

Partuur Bouwe van der Veer wint bij 50+
Gepost op: Zondag 28 augustus @ 22:48:25 (2393 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Bouwe van der Veer (Winsum), Henk Hellinga (Makkum) en Johannes Siegersma (Berltsum) behaalden zondag in Bolsward de zege bij de heren 50+.

Vlnr: Johannes Siegersma, Henk Hellinga en Bouwe van der Veer

 

Trio Mannes van Weert wint in Bolsward
Gepost op: Zondag 28 augustus @ 22:46:34 (2613 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Mannes van Weert (Leeuwarden), Edwin Koopstra (Leeuwarden) en Herman Radelaar (Rolde) zijn in Bolsward winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor de heren 30+.

Vlnr: Herman Radelaar, Mannes van Weert en Edwin Koopstra

 

Mark en Gjalt Sjirk winnen in Mantgum
Gepost op: Zondag 28 augustus @ 21:37:09 (2762 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Het partuur van Mark Polstra (Menaam) en Gjalt Sjirk de Groot (Mantgum) is zondag in Mantgum winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor de welpen-jongens.

 

Jan Dirk de Groot: lichtpuntje op armoedige Van Aismapartij
Gepost op: Zondag 28 augustus @ 21:08:37 (3234 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Jan Dirk de Groot uit Buitenpost mocht zich zondag op de Van Aismapartij in Bitgum laten kronen tot koning van een van de meest aansprekende kaatspartijen van het seizoen. (Foto's: Henk Bootsma).

Vlnr: Pier Piersma, Jan Dirk de Groot (koning) en Renze Pieter Hiemstra

 

Trio Jelle Scharringa wint in Damwâld
Gepost op: Zondag 28 augustus @ 20:00:17 (2658 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Jelle Scharringa (Wjelsryp), Willem Heeringa (Tzummarum) en Wierd Baarda (Dronryp) zijn zondag in Damwâld winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor jongens.

 

Trio Maaike Osinga haalt gram in Leeuwarden
Gepost op: Zondag 28 augustus @ 19:48:26 (2510 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Maaike Osinga, Sjoukje Visser en Aukje van Kuiken lieten er op de vrije formatiewedstrijd van LKC Sonnenborgh geen misverstand over bestaan dat zij nog altijd een partuur zijn waar rekening me moet worden gehouden. (Foto: Henk Hempenius)

Vlnr: Sjoukje Visser, Aukje van Kuiken en Maaike Osinga

 

Trio Marie-jetske Lettinga wint in Leeuwarden
Gepost op: Zondag 28 augustus @ 19:34:22 (3055 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Marie-jetske Lettinga, Karina Frijling en Marije van der Meer zijn zondag in Leeuwarden winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor de dames eerste klasse. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Marije van der Meer, Marie-jetske Lettinga en Karina Frijling

 

Partuur Pieter Bakker wint 39ste Koninklijke Tichelaar Partij
Gepost op: Zondag 28 augustus @ 19:27:47 (2624 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


De 39ste Koninklijke Tichelaar Partij in Makkum is zondag gewonnen door het partuur Pieter Bakker (Leeuwarden), Sjoerd de Jong (Sint Annaparochie) en Tjibbe Hansma (Műnein). (Foto’s: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Tjibbe Hansma, Pieter Bakker en Sjoerd de Jong

 

Trio Hermine Sytema wint in Weidum
Gepost op: Zondag 28 augustus @ 18:44:38 (3318 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Het partuur van Hermine Sytema (Deinum), Ilse Lijzenga (Sint Annaparochie) en Geke de Boer (Wergea) is zondag in Weidum winnaar geworden van de uitnodigingswedstrijd voor meisjes.

Vlnr: Ilse Lijzinga, Geke de Boer en Hermine Sytema

 

Cornelis Terpstra koning in Wommels
Gepost op: Zaterdag 27 augustus @ 18:21:27 (3729 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Louwrents Reitsma (Menaam), Pieter Scharringa (Wjelsryp) (vervanger van Kor Zittema) en Cornelis Terpstra (Leeuwarden) zijn bij de vrije formatiewedstrijd voor senioren in Wommels als eerste geëindigd. (Foto’s: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Louwrents Reitsma, Cornelis Terpstra en Pieter Scharringa

 

Trio Riska Bouma wint in Easterwierrum
Gepost op: Zaterdag 27 augustus @ 15:49:09 (3064 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Elly Hofman (Dronryp), Melissa Rianne Hiemstra (Stiens) en Annelien Broersma (Easterlittens) zijn in Easterwierrum winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor meisjes.

 

Gérieke de Groot koningin in Bitgum
Gepost op: Zaterdag 27 augustus @ 02:46:49 (2810 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Sanne Velsma, Feikje Bouwhuis en Gérieke de Groot zijn vrijdag in Bitgum winnaar geworden van de uitnodigingswedstrijd voor de dames hoofdklasse. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Feikje Bouwhuis, Gérieke de Groot en Sanne Velsma

 

Trio Margriet Koelmans maakt favoriet zijn waar
Gepost op: Woensdag 24 augustus @ 22:41:38 (3626 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Het partuur van Margriet Koelmans, Leonie van der Graaf en Fenna Zeinstra heeft de 35ste editie van de Frouljus-PC op zijn naam geschreven. (Foto's: Henk Bootsma).

Het feest is compleet.....

 

Partuur Jan Eeltje van der Meij wint in Goënga
Gepost op: Maandag 22 augustus @ 11:16:55 (3320 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Jan Eeltje van der Meij uit Berltsum, Joeke Ids de Vries uit Wijns en Sytze Terwisscha van Scheltinga uit Tirns zijn zaterdag in Goënga winnaar geworden van de d.e.l. –wedstrijd voor senioren.

Vlnr: Jan Eeltje van der Meij, Sytze Terwisscha van Scheltinga en Joeke Ids de Vries

 

Hijum-Feinsum wint bij de schooljongens
Gepost op: Zondag 21 augustus @ 22:46:43 (2655 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Hijum–Feinsum met de kaatsers Laas Pieter van Straten, Sito Wagenaar en Jetze Lutzen Plantenga is zondag in Dronryp winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor schooljongens.

 

Mark-Jan en Pieter winnen in Oude Bildtzijl
Gepost op: Zondag 21 augustus @ 22:20:51 (2671 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Mark Jan IJkema uit Sexbierum en Pieter Sijtsma uit Wommels zijn zaterdag in Oude Bildtzijl winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor schooljongens.

 

Trio Hendrik Bouwhuis wint in Lollum
Gepost op: Zondag 21 augustus @ 22:10:05 (2419 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Hendrik Bouwhuis uit Bolsward, Jan Bauke Tolsma uit Arum en Johannes van der Veen uit Pietersbierum zijn zaterdag in Lollum winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor jongens.

Hendrik Bouwhuis: de alleskunner uit Bolsward!

 

Partuur Patrick van Dellen wint in Marsum
Gepost op: Zondag 21 augustus @ 21:40:55 (2928 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011

Patrick van Dellen uit Berltsum en Patrick Kramer uit Arum zegevierden zondag in Marsum bij pupillenjongens.

 

Trio Maaike Osinga wint generale in Akkrum
Gepost op: Zondag 21 augustus @ 21:14:20 (2464 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Het partuur van Maaike Osinga, Sjoukje Visser en Aukje van Kuiken is zondag in Akkrum winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor de dames hoofdklasse. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Maaike Osinga, Aukje van Kuiken en Sjoukje Visser

 

Trio Marco Lautenbach wint in Franeker
Gepost op: Zondag 21 augustus @ 20:41:46 (2651 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Herman Radelaar, Nanning Seepma en Marco Lautenbach zijn in Franeker winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor de heren 30+.

 

Trio Dirk-Yde Sjaarda wint in Vrouwenparochie
Gepost op: Zondag 21 augustus @ 20:31:40 (2904 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Dirk-Yde Sjaarda (Easterein), Gerrit Flisijn (Wommels) en Jouke Bosje (Baaium) zijn in Vrouwenparochie winnaar geworden van de traditionele vrije formatiewedstrijd voor eersteklassers. (Foto’s: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Dirk-Yde Sjaarda, Gerrit Flisijn en Jouke Bosje

 

Mark en Dennis winnen in Ysbrechtum
Gepost op: Zondag 21 augustus @ 20:21:50 (1935 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Mark Polstra uit Menaam en Dennis Strikwerda uit Exmorrazijn zondag in Ysbrechtum winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor welpen-jongens.

 

Trio Jan Dirk de Groot blijft keurig overeind in Kimwerd
Gepost op: Zondag 21 augustus @ 20:13:08 (3305 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Het partuur van Jan Dirk de Groot, Renze Pieter Hiemstra en Pier Piersma zat in Kimswerd mooi in de lijst en profiteerde dankbaar van de misstappen van de andere twee topformaties. (Foto´s: Henk Bootsma).

Voor Pier Piersma en Renze Pieter Hiemstra was het juichen geblazen

 

Trio Nelie Steenstra haalt gram in Holwerd
Gepost op: Zondag 21 augustus @ 19:01:37 (2712 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Het partuur van Nelie Steenstra, Romy van der Veen en Harmke Siegersma werd te licht bevonden voor de komende Dames-PC maar liet in Holwerd zien er wel degelijk bij te horen.

 

Trio Haije Jan Nicolay wint in Sexbierum
Gepost op: Zondag 21 augustus @ 19:00:00 (2214 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Het partuur van Haye Jan Nicolay (Britsum), Jelle Scharinga (Wjelsryp) en Hendrik Bouwhuis (Bolsward) behaalde zondag in Sexbierum de zege bij de vrije formatiewestrijd voor jongens.

 

Partuur Cyntha Bouma wint in Harlingen
Gepost op: Zondag 21 augustus @ 18:58:36 (2438 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Cyntha Bouma uit Buitenpost en Marrit Zeinstra uit Peins zijn in Harlingen winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor schoolmeisjes.

 

Louise en Mintje winnen in Boazum
Gepost op: Zaterdag 20 augustus @ 21:20:53 (3458 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Louise Krol uit Ee en Mintje Meintema uit Dronryp zijn in Boazum winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor schoolmeisjes.

 

Trio Piet Andringa wint in Easterlittens
Gepost op: Zaterdag 20 augustus @ 19:53:37 (2216 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Piet Andringa uit Grou, Johannes Siegersma uit Berltsum en Fetze Jan Kooistra uit Ried zijn in Easterlittens winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor de heren 50+. (Foto: F. Siegersma).

Vlnr: Fetze Jan Kooistra, Johannes Siegersma en Piet Andringa

 

Menno van Zwieten koning in Holwerd
Gepost op: Zaterdag 20 augustus @ 19:32:14 (2257 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Menno van Zwieten uit Peins, René Anema uit Balk en Douwe Anema uit Nes zijn zaterdag in Holwerd winnaar geworden van de uitnodigingswedstrijd voor eersteklassers.

 

Gert-Anne van der Bos: verschil tussen winst en verlies!
Gepost op: Zaterdag 20 augustus @ 19:26:57 (2563 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Gert-Anne van der Bos was zaterdag op de uitnodigingswedstrijd van kaatsvereniging Warber Bliuwe uit Morra de man die het verschil maakte tussen winst en verlies.

Vlnr:Gert-Anne van der Bos, Michel van der Veen en Pier Piersma plus de aanmerkers

 

Trio Marte Altenburg wint in Wjelsryp
Gepost op: Zaterdag 20 augustus @ 18:03:42 (2393 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Het partuur van Marte Altenburg (Grou), Jeltsje Koopal (Ingelum) en Elly Hofman (Dronryp) is zaterdag in Wjelsryp winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor meisjes.

 

Trio Maaike Osinga wint ‘nachtkaatsen’ in Vrouwenparochie
Gepost op: Vrijdag 19 augustus @ 23:23:03 (2740 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Maaike Osinga, Sjoukje Visser en Aukje van Kuiken zijn in Vrouwenparochie winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor de dames hoofdklasse. (foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Aukje van Kuiken, Sjoukje Visser en Maaike Osinga

 

Willem van der Meulen (86 jier) pakt krans by 55+
Gepost op: Donderdag 18 augustus @ 11:21:16 (4609 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Willem van der Meulen, de âldste dielnimmer, by de 55+ pakte yn Ljouwert op de fjilden fan Sonnenborgh noch de priis.

De priiswinners mei de krâns, flnr: Sjouke Herrema, Luutzen Steegstra, Douwe Broersma en Willem van der Meulen (86 jier!).

 

Arum wint revanche Freule
Gepost op: Woensdag 17 augustus @ 23:19:09 (2666 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


De afdelingswedstrijd in Jellum, beter bekend als de Revanche van de Freulepartij, is woensdag gewonnen door het partuur van Arum (Jan Bauke Tolsma), Kevin Jaarsma en Jan Schurer. (Foto’s: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Kevin Jaarsma, Jan Bauke Tolsma, Jan Schurer en coach Yeb Hengst

 

Wiljo Sijbrandij ´koningin´ in Ried
Gepost op: Zondag 14 augustus @ 22:02:17 (2358 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Het partuur van Marije Hiemstra, Mariska Hoogland en Wiljo Sijbrandij is zondag in Ried winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor de dames eerste klasse.

 

Partuur Louise Krol wint in Berltsum
Gepost op: Zondag 14 augustus @ 21:18:50 (1875 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Het partuur van Louise Krol (Ee) en Sjanet Wijnia (Wommels) behaalde zondag in Berltsum de zege bij de vrije formatiewedstrijd voor de schoolmeisjes.

Vlnr: Louise Krol en Sjanet Wijnia

 

Trio Johan Abma zegeviert in Easterein
Gepost op: Zondag 14 augustus @ 21:07:52 (2485 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Johan Abma (Gauw), Gerrit Flisijn (Wommels) en Jan Hospes (Groningen) zijn zondag in Easterein winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor senioren. (Foto’s: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Gerrit Flisijn, Johan Abma en Jan Hospes

 

Trio Haije Jan Nicolay wint in Stiens
Gepost op: Zondag 14 augustus @ 20:56:41 (1777 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Haije Jan Nicolay uit Britsum, Jan Friso Bruinsma uit Wommels en Hendrik Bouwhuis uit Bolsward pakten zondag de winst in Stiens op de vrije formatiewedstrijd voor jongens.

Vlnr: Haije Jan Nicolay, Hendrik Bouwhuis en Jan Friso Bruinsma

 

Trio Margriet Koelmans boekt tiende zege van het seizoen
Gepost op: Zondag 14 augustus @ 19:34:39 (2053 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Het partuur van Margriet Koelmans, Leonie van der Graaf en Fenna Zeinstra boekte zondag in Baard alweer de tiende zege van het seizoen. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Fenna Zeinstra, Margriet Koelmans en Leonie van der Graaf

 

Roel Pieter de Jong en Ype Akkerman winnen in Arum
Gepost op: Zondag 14 augustus @ 19:21:34 (1900 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011
Het partuur van Roel Pieter de Jong uit Ried en Ype Akkerman uit Sint Jacobiparochie is zondag in Arum winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor pupillenjongens.

 

Trio Gert-Anne van der Bos boekt 25ste zege
Gepost op: Zondag 14 augustus @ 19:04:30 (2885 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Het partuur van Gert-Anne van der Bos, Taeke Triemstra en Daniël Iseger is nog lang niet verzadigd.

Gert-Anne van der Bos: driemaal is scheepsrecht!

 

Trio Nicole Hempenius oppermachtig in Stiens
Gepost op: Zondag 14 augustus @ 17:43:50 (2157 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Het partuur van Nicole Hempenius, Marte Altenburg en Melissa Rianne Hiemstra heeft met veel overtuiging de één na laatste vrije formatiewedstrijd voor meisjes van het seizoen 2011 op hun naam geschreven.

Vlnr: Marte Altenburg, Melissa Rianne Hiemstra en Nicole Hempenius

 

Jennie en Anneke winnen in Dongjum
Gepost op: Zondag 14 augustus @ 17:32:29 (1962 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Jennie Terpstra uit Mantgum en Anneke Smid uit Witmarsum zijn zondag in Dongjum winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor pupillenmeisjes.

 

Trio Tjeerd Bouma wint in Huizum
Gepost op: Zaterdag 13 augustus @ 21:54:35 (1982 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Het partuur van Tjeerd Bouma (Leeuwarden), Klaas Sobel (Tytsjerk) en Simon de Groot (Midlum) is zaterdag in Huizum winnaar geworden van de d.e.l. -wedstrijd voor de heren 50+.

 

Trio Mark Jan IJkema wint in Bolsward
Gepost op: Zaterdag 13 augustus @ 20:42:27 (2221 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Mark Jan IJkema uit Sexbierum, Kevin Jordi Hiemstra uit Stiens en Wiebe Dijkstra uit Anjum zijn zaterdag in Bolsward winnaar geworden van de d.e.l. - wedstrijd voor schooljongens.

Vlnr: Mark Jan IJkema, Wiebe Dijkstra en Kevin Jordi Hiemstra

 

Partuur Bauke Triemstra wint in Bitgum
Gepost op: Zaterdag 13 augustus @ 20:25:43 (2619 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Bauke Triemstra, Hendrik Jan van der Velde en Bauke Dijkstra zijn zaterdag in Bitgum winnaar geworden van de uitnodigingswedstrijd voor eersteklassers.

Vlnr: Bauke Dijkstra, Bauke Triemstra en Hendrik Jan van der Velde

 

Minnertsga wint revanche Ald-Meiers Partij
Gepost op: Zaterdag 13 augustus @ 20:09:08 (2023 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


De negende editie van de revanche van de Ald-Meiers Partij voor meisjes van 14-16 met 18 parturen op de lijst is zaterdag in Schettens gewonnen door Minnertsga. Foto´s (Lijkle Spijksma).

Vlnr: Jildou van Dijk, Lusanne Klaver, Nieke Wateler en coach René van Dijk

 

Taeke Triemstra ´koninklijk´in Dokkum
Gepost op: Zaterdag 13 augustus @ 19:48:52 (2579 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Het partuur van Jan Dirk de Groot, Taeke Triemstra en Thomas van Zuiden heeft de uitnodigingwedstrijd van kaatsvereniging Oostergo uit Dokkum op haar naam geschreven.

Vlnr: Jan Dirk de Groot, Taeke Triemstra en Thomas van Zuiden

 

Trio Evelien Westra wint in Ternaard
Gepost op: Zaterdag 13 augustus @ 17:55:18 (1883 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Evelien Westra uit Bitgummole, Marike Beckers uit Witmarsum en Miranda Scheffer uit Menaam zijn in Ternaard winnaar geworden van de d.e.l. -wedstrijd voor de dames eerste klasse. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Marike Beckers, Evelien Westra en Miranda Scheffer

 

Youri en Tsjerk winnen in Anjum
Gepost op: Zaterdag 13 augustus @ 17:45:00 (2193 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Youri de Groot uit Menaam en Tsjerk Kemper uit Dronryp toonden zich zaterdag in Anjum het sterkste partuur bij de welpen-jongens.

 

De 55+ keatste yn Jelsum-Koarnjum
Gepost op: Zaterdag 13 augustus @ 09:41:09 (4344 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


It wie alwer de 15e Anne Bouma-Kees Smit partij en derom stie d’r foar alle keatsers kofje mei in stik oranjetaart klear mei it getal 15 derop. Hulde!

De priiswinners mei de krâns, flnr: Joost Schaap, Siete Wassenaar, Anne Sybesma en Kees Thijssen

 

Sexbierum-Pietersbierum piekt op juiste moment
Gepost op: Woensdag 10 augustus @ 18:16:17 (3704 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Kaatsvereniging De Twa Doarpen-Dios uit Sexbierum-Pietersbierum is in Wommels winnaar geworden van de 109de editie van de prestigieuze Freulepartij. (Foto's: Henk Bootsma).

Sexbierum-Pietersbierum wint voor de eerste maal in haar bestaan de Freulepartij

 

Partuur Durk Ennema wint in Workum
Gepost op: Zondag 07 augustus @ 22:23:27 (2782 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Het partuur van Durk Ennema uit Sexbierum en Hein Joostema uit Berltsum behaalde zondag in Workum de zege bij de pupillenjongens.

 

Partuur Jennie Terpstra wint in Sneek
Gepost op: Zondag 07 augustus @ 21:40:43 (2263 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Jennie Terpstra uit Mantgum en Aluca Bouma uit Grou pakten zondag in Sneek de zege bij de d.e.l. – wedstrijd voor pupillenmeisjes.

 

Minnertsga wint generale Freule
Gepost op: Zondag 07 augustus @ 21:19:46 (2756 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Minnertsga met de kaatsers Sieb Driessen, Marten Pieter Bergsma en Roan-Hein Joostema heeft zich nadrukkelijk kandidaat gesteld als een van de kanshebbers voor de 109de Freulepartij.

 

Partuur Mark-Jan Ijkema wint in Damwâld
Gepost op: Zondag 07 augustus @ 21:07:34 (3375 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Mark Jan IJkema uit Sexbierum, Kevin Jordi Hiemstra uit Stiens en Wiebe Dijkstra uit Anjum behaalden zondag in Damwâld de zege bij de d.e.l. – wedstrijd voor schooljongens.

 

Trio Gert-Anne van der Bos zet zegereeks voort
Gepost op: Zondag 07 augustus @ 20:41:58 (3515 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Het partuur van Gert-Anne van der Bos, Taeke Triemstra en Daniël Iseger gaat als een stoomwals over de Friese kaatsvelden. (Foto's: Henk Bootsma).

Dat is nummer elf!

 

Trio Margriet Koelmans wint in Wijnaldum
Gepost op: Zondag 07 augustus @ 18:47:26 (2366 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011

Margriet Koelmans, Leonie van der Graaf en Fenna Zeinstra boekten zondag in Wijnaldum de negende zege van het seizoen. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Margriet Koelmans, Fenna Zeinstra en Leonie van der Graaf

 

Chris Wassenaar koning in Wergea
Gepost op: Zondag 07 augustus @ 18:38:57 (3739 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


‘Wat is dit foar feteranen ploech hjir’ klonk het vanaf de bank, nadat de finale van de vrije formatiewedstrijd voor senioren in Wergea van start was gegaan. (Foto’s: Lijkle Spijksma)

Vlnr: Arie den Breejen, Chris Wassenaar en Jacob Wassenaar

 

Partuur Marije Sweering wint in Weidum
Gepost op: Zondag 07 augustus @ 18:30:40 (2457 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Het partuur van Marije Sweering en Marit Folkertsma beiden uit Folsgare behaalde zondag in Weidum de zege bij de d.e.l. – wedstrijd voor welpen-meisjes.

 

Trio Simon de Groot wint in Balk
Gepost op: Zondag 07 augustus @ 18:19:19 (2065 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Het partuur van Simon de Groot (Midlum). Jan Buitenga (Sint Nicolaasga) en Oeds Broersma (Witmarsum) zijn zaterdag in Balk winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor de heren 50+.

Vlnr: Oeds Broersma, Simon de Groot en Jan Buitenga

 

Partuur Haije Jan Nicolay wint in Witmarsum
Gepost op: Zaterdag 06 augustus @ 20:57:11 (3540 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Het partuur van Haije Jan Nicolay (Britsum), Sietse Jager (Lekkum) en Darko Groeneweg (Goënga) heeft in Witmarsum de eerste prijs gewonnen bij de jongens de wedstrijd d.e.l. (Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Darko Groeneweg, Sietse Jager en Haije Jan Nicolaiy

 

Wommels wint Pier Elgersmapartij
Gepost op: Zaterdag 06 augustus @ 20:50:58 (3108 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Wommels heeft met de kaatsers Wietse Fopma, Jelle de Vries en Jan Friso Bruinsma in Witmarsum de afdelingswedstrijd voor jongens gewonnen. (Foto: Lijkle Spijksma).

Vlnr: coach Wichard Deinum, Wietse Fopma, Jan Friso Bruinsma, Jelle de Vries en coach Herman Vijlbrief

 

Easterein sterkste op Ald-Meiers Partij
Gepost op: Zaterdag 06 augustus @ 19:24:19 (3635 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Easterein met de kaatssters Tineke Dijkstra, Martine Tiemersma en Jelien Pompstra heeft met veel overtuiging de 12de Ald-Meiers Partij op haar naam geschreven. (Foto: Irma Gerbenzon).

Vlnr: Jelien Pompstra, Martine Tiemersma en Tineke Dijkstra

 

Trio Pytrik Hiemstra wint in Broeksterwâld
Gepost op: Zaterdag 06 augustus @ 18:30:01 (2303 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Het partuur van Pytryk Hiemstra (Easterein), Niels van der Wal (Weidum) en Sip-Jaap Bos (Anjum) is zaterdag in Broeksterwâld winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor senioren.

Vlnr: Sip-Jaap Bos, Niels van der Wal en Pytrik Hiemstra

 

Partuur Youri de Groot wini in Ferwert
Gepost op: Zaterdag 06 augustus @ 18:28:35 (2271 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Youri de Groot (Menaam) en Gjalt Sjirk de Groot (Mantgum) pakten zaterdag in Ferwert de zege bij de d.e.l. – wedstrijd van de welpen-jongens.

 

Daniël Iseger koning van de 158ste PC
Gepost op: Woensdag 03 augustus @ 21:36:34 (3877 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Daniël Iseger uit Goutum is woensdag op een propvol Sjűkelân uitgeroepen tot koning van de partij. Het was voor de net 31 jaar geworden Iseger de tweede keer dat deze eer de geblokte achterinse uit Goutum te beurt viel. Eerder presteerde hij dat in 2004. (Foto’s: Henk Bootsma).

Vlnr: Gert-Anne van der Bos, Daniël Iseger en Taeke Triemstra

 

Meisjes kv Sjirk de Wal winnen in Sint Annaparochie
Gepost op: Maandag 01 augustus @ 09:40:23 (2307 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Dronryp (Elly Hofman, Anouk Tolsma en Jeanette Jansma) zijn zondag in Sint Annaparochie winnaar geworden van de daar gehouden afdelingswedstrijd voor meisjes.

 

Trio Tjitse Ben Hoekstra wint in Dronryp
Gepost op: Zondag 31 juli @ 22:06:09 (2307 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Tjitse Ben Hoekstra (Harlingen), Emiel Wijma (Makkum) en Nies Douwe Yntema (Easterein) behaalden zondag in Dronryp de zege bij de d.e.l. – wedstrijd voor de jongens.

 

Trio Johan van der Veen sterkste bij de heren 50+
Gepost op: Zondag 31 juli @ 21:28:50 (2281 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Johan van der Veen (Oentsjerk), Johannes Hinrichs (Harlingen) en Johannes Siegersma (Berltsum) behaalden zondag in Sint Jacobiparochie de overwinning bij de heren 50+. (Foto: Jan Bonefaas).

Zittensd vlnr: Johannes Siegersma, Johan van der Veen en Johannes Hinrichs

 

Trio Nanning Seepma wint bij 30+
Gepost op: Zondag 31 juli @ 21:21:26 (1917 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Nanning Seepma (Harkema), Edwin Koopstra (Leeuwarden) en Sjoerd Boonstra (Akkrum) pakten zondag in Sint Jacobiparochie de zege bij de heren 30+. (Foto: Jan Bonefaas).

Staand: vlnr: Nanning Seepma, Sjoerd Boonstra en Edwin Koopstra

 

Trio Gert-Anne van der Bos lijkt klaar voor de PC
Gepost op: Zondag 31 juli @ 21:15:17 (2894 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Het partuur van Gert-Anne van der Bos, Taeke Triemstra en Daniël Iseger behaalde dit weekeind de dubbel en dat is met de PC aanstaande geen gek resultaat. (Foto's: Henk Bootsma).

Winnen blijft mooi....

 

Trio Margriet Koelmans wint in Arum
Gepost op: Zondag 31 juli @ 20:14:59 (2291 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


In de dames hoofdklasse gaat het crescendo voor het partuur van Margriet Koelmans, Leonie van der Graaf en Fenna Zeinstra. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Fenna Zeinstra, Margriet Koelmans en Leonie van der Graaf

 

Trio Pieter S. Scharringa wint in Ingelum
Gepost op: Zondag 31 juli @ 20:04:31 (2634 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Het partuur van Pieter Sybren Scharringa (Wjelsryp), Erik Haitsma en Jacob Klaas Haitsma (beiden uit Wommels) is zondag winnaar geworden van de befaamde vrijeformatiewedstrijd voor senioren. (Foto’s: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Jacob Klaas Haitsma, Erik Haitsma en Pieter Sybren Scharringa

 

Tzummarum wint in Harlingen
Gepost op: Zondag 31 juli @ 19:48:57 (2513 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Tzummarum (Willem Heeringa, Ramon Hoogerhuis en Arjen van der Zee) is zondag in Harlingen winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor jongens.

 

Partuur Douwe Anema wint in Weidum
Gepost op: Zondag 31 juli @ 19:43:01 (3478 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Het partuur van Douwe Anema (Nes), Dylan Drent (Harlingen) en Thijs Strikwerda (Burgwerd) is zaterdag in Weidum winnaars geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor de senioren.

Vlnr: Dylan Drent, Thijs Strikwerda en Douwe Anema

 

Partuur Evelien Westra wint in Minnertsga
Gepost op: Zondag 31 juli @ 09:03:48 (2392 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Evelien Westra (Bitgummole), Gabriële Bouma (Easterein) en Miranda Scheffer (Menaam) zijn zaterdag in Minnertsga winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor de dames eerste klasse.

Voorste rij: vlnr: Evelien Westra, Gabriële Bouma en Miranda Scheffer

 

Trio Hendrik Bouwhuis wint in Reduzum
Gepost op: Zondag 31 juli @ 08:57:42 (2920 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011






Hendrik Bouwhuis (Bolsward), Roan Hein Joostema (Minnertsga) en Christian de Haan (Franeker) zijn zaterdag in Reduzum winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor jongens.

 

Trio Jelte-Pieter Dijkstra wint in Huizum
Gepost op: Zaterdag 30 juli @ 18:58:06 (3015 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Jelte-Pieter Dijkstra, Hendrik Jan van der Velde en Thomas van Zuiden behaalden zaterdag in Huizum een mooie en verdiende zege op de uitnodigingswedstrijd van kaatsvereniging Onderling Genoegen.

Vlnr: Hendrik-Jan van der Velde, Thomas van Zuiden en Jelte-Pieter Dijkstra

 

Daniël Iseger prolongeert koningstitel in Sexbierum
Gepost op: Zaterdag 30 juli @ 18:32:10 (2872 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Het partuur van Gert-Anne van der Bos, Taeke Triemstra en Daniël Iseger boekte op de hoofdklassenwedstrijd van De Twa Doarpen-Dios de achtste zege van het seizoen. (Foto: Henk Bootsma).

Daniël Iseger: nog altijd van grote waarde!

 

Trio Margriet Koelmans wint in Sexbierum
Gepost op: Zaterdag 30 juli @ 17:41:21 (2559 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Margriet Koelmans, Leonie van der Graaf en Fenna Zeinstra hebben in Sexbierum de wedstrijd voor de dames hoofdklasse op hun naam geschreven. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Leonie van der Graaf, Fenna Zeinstra en Margriet Koelmans

 

Partuur Nicole Hempenius wint in Minnertsga
Gepost op: Zaterdag 30 juli @ 17:30:04 (3590 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Het partuur van Nicole Hempenius (Franeker), Jildou van Dijk (Minnertsga) en Geke de Boer (Wergea) is zaterdag in Minnertsga winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor meisjes.

 

Jongens Jan Bogtstra winnen Jong Feinte partij
Gepost op: Woensdag 27 juli @ 20:33:16 (2855 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Franeker (Erik de Groot, Jan Hof en Patrick Scheepstra) is woensdag in Easterein winnaar geworden van de zevende editie van de Jong Feinte partij. (Foto: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Erik de Groot, Jan Hof en Patrick Scheepstra en coach Ludwig Seerden

 

Gert-Anne van der Bos prolongeert koningschap in Huizum
Gepost op: Zondag 24 juli @ 19:08:18 (3387 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Het partuur Gert-Anne van der Bos, Taeke Triemstra en Daniël Iseger boekte zondag op de hoofdklassenwedstrijd van Onderling Genoegen in Huizum de zevende zege van het seizoen. (Foto: Henk Bootsma).

Dat is nummer twintig!

 

Jennie Terpstra ‘prinses’ van Tzum
Gepost op: Zaterdag 23 juli @ 20:02:19 (2601 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Jennie Terpstra uit Mantgum en Simona Kootstra uit Minnertsga zijn zaterdag in Tzum winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor pupillenmeisjes.

Vlnr: Simona Kootstra en Jennie Terpstra

 

Roel Pieter de Jong ‘prins’ van Tzum
Gepost op: Zaterdag 23 juli @ 19:50:04 (3246 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Roel Pieter de Jong uit Ried en Roeland van der Ploeg uit Ferwert zijn zaterdag in Tzum winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor pupillenjongens.

Vlnr: Roeland van der Ploeg en Roel Pieter de Jong

 

Partuur Pieter Bakker wint in Tzummarum
Gepost op: Zaterdag 23 juli @ 19:40:01 (2997 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Pieter Bakker (Leeuwarden), Sjoerd de Jong (Sint Annaparochie) en Tjibbe Hansma (Műnein) zijn zaterdag in Tzummarum winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor eersteklassers. (Foto’s: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Sjoerd de Jong, Tjibbe Hansma en Pieter Bakker

 

Trio Pieter Vogels wint in Tzummarum
Gepost op: Zaterdag 23 juli @ 18:47:12 (3204 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


In Tzummarum zijn Pieter Vogels (Groningen), Niels van der Wal (Weidum) en Steven de Bruin (Tzummarum) als eerste geëindigd bij de vrije formatiewedstrijd voor senioren. (Foto’s: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Pieter Vogels, Steven de Bruin en Niels van der Wal

 

Trio Sanne Velsma wint in Harlingen
Gepost op: Zaterdag 23 juli @ 18:36:17 (2606 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Het partuur van Sanne Velsma, Sjoukje Visser en Manon Scheepstra is zaterdag in Harlingen winnaar geworden van de uitnodigingswedstrijd voor de dames hoofdklasse.

Vlnr: Sjoukje Visser, Manon Scheepstra en Sanne Velsma

 

Trio Nicole Hempenius wint in Hitzum
Gepost op: Zaterdag 23 juli @ 16:40:49 (2448 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Het partuur van Nicole Hempenius (Franeker), Marike Beckers (Witmarsum) en Annelien Broersma (Easterlittens) is zaterdag in Hitzum overtuigend winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor de dames eerste klasse.

Vlnr: Nicole Hempenius, Marike Beckers en Annelien Broersma

 

De 55+ net op Sonnenborgh, mar yn Goutum
Gepost op: Donderdag 21 juli @ 12:33:10 (5483 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Snein wie it fjild op Sonnenborgh d’r net goed foar wei kommen nei de haadklassepartij. Nei in oantal tillefoantsjes moandeitemoarn wie Goutum fuortdaliks ré om de 55+ te űntfangen en men koe sizze, dat sy it woansdei tige goed foar mekoar hienen.

De priiswinners mei de krâns flnr: Oeds de Roos, Sipke Wiersma en Hepke Hiemstra

 

Trio Jan Dirk de Groot wint ook in Minnertsga
Gepost op: Woensdag 20 juli @ 23:37:41 (2714 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Het partuur van Jan Dirk de Groot, Renze Pieter Hiemstra en Pier Piersma boekte woensdag op de vijftiende vrijeformatie wedstrijd van het seizoen alweer de vierde zege van het seizoen. (Foto: Henk Hempenius).

 

Trio Margriet Koelmans wint in Minnertsga
Gepost op: Woensdag 20 juli @ 23:01:00 (2520 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Het partuur van Margriet Koelmans, Leonie van der Graaf en Fenna Zeinstra is woensdag in Minnertsga winnaar geworden van de traditionele vrije formatiewedstrijd voor de dames hoofdklasse. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Margriet Koelmans, Fenna Zeinstra en Leonie van der Graaf

 

Trio Kevin Jaarsma wint Takomstpartij jongens
Gepost op: Woensdag 20 juli @ 22:38:43 (2035 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


De 29ste Takomstpartij voor jongens is woensdag
in Oosterbierum een zege geworden voor het partuur van Kevin Jaarsma (Arum), Kees van der Schoot (Sexbierum) en Enno Kingma (Westhoek). (Foto’s: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Enno Kingma, Kees van der Schoot en Kevin Jaarsma

 

Trio Martine Tiemersma wint Takomstpartij bij meisjes
Gepost op: Woensdag 20 juli @ 22:30:57 (2655 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Martine Tiemersma (Easterein), Pytrik Visser (Sexbierum) en Ilse Lijzenga (Sint Annaparochie) mochten woensdag in Oosterbierum op de Takomstpartij voor meisjes de wisselbeker in ontvangst nemen. (Foto’s: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Pytrik Visser, Martine Tiemersma en Ilse Lijzenga

 

René Anema koning op 20ste Douwe Blanksma partij in Makkum
Gepost op: Maandag 18 juli @ 18:49:37 (3687 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Op de 20ste Douwe Blanksma partij voor senioren mocht René Anema (Balk) maandag in Makkum de koningsbeker in ontvangst nemen (vorig jaar was dit Feiko Broersma). (Foto’s: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Hyltje Bosma, René Anema (koning) en Feiko Broersma

 

Trio Laas Pieter van Straten wint in Alde Leie
Gepost op: Zondag 17 juli @ 21:15:40 (3394 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Het partuur van Laas Pieter van Straten (Finkum), Joran Gerbranda (Sexbierum) en Wiebe Dijkstra (Anjum) is in Alde Leie winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor schooljongens.

 

Gouden klokjes voor Sexbierum-Pietersbierum
Gepost op: Zondag 17 juli @ 20:34:59 (3579 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Sexbierum-Pietersbierum (Johannes van der Veen, Kees van der Schoot en Pieter van der Schoot) is zondag in Makkum winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor jongens.

 

Zege voor Jitze de Jong c.s. in Witmarsum
Gepost op: Zondag 17 juli @ 19:44:28 (2571 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


De vrije formatiewedstrijd voor senioren in Witmarsum (Mensonides-partij) met 15 parturen op de lijst is op 5-3 6-0 gewonnen door Jitze de Jong (Wijnaldum), Dylan Drent (Harlingen) en Tsjerk Elsinga (Wijnaldum). (Foto’s Lijkle Spijksma)

Vlnr: Dylan Drent, Jitze de Jong en Tsjerk Elsinga

 

Trio Jan Dirk de Groot verrast met zege op Rengersdag
Gepost op: Zondag 17 juli @ 19:34:52 (2762 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Jan-Dirk de Groot, Renze Pieter Hiemstra en Pier Piersma zijn zondag op een nat en miezerig Sonnenborgh winnaar geworden van de Rengerspartij, één van de vier kaatsklassiekers die al sedert 1919 op het programma staat. (Foto's: Henk Bootsma).

 

Sjanet en Marrit winnen in Weidum
Gepost op: Zondag 17 juli @ 18:47:29 (2928 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Sjanet Wijnia (Wommels) en Marrit Zeinstra (Peins) zijn zondag in Weidum winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor schoolmeisjes.

 

Minnertsga wint afdelingswedstrijd meisjes
Gepost op: Zondag 17 juli @ 18:35:44 (3146 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Minnertsga met de kaatssters Nienke Wateler, Jildou van Dijk en Lusanne Klaver is zondag in Heernveen winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor meisjes.

 

Trio Jelte-Pieter Dijkstra wint in Witmarsum
Gepost op: Zondag 17 juli @ 18:19:43 (2439 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


De vrije formatiewedstrijd voor eersteklassers in Witmarsum is gewonnen door Jelte-Pieter Dijkstra (Easterein), Siebe Greidanus (Wjelsryp) en Rudolf Soepboer (Holwerd). (Foto’s: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Rudolf Soepboer, Siebe Greidanus en Jelte-Pieter Dijkstra

 

VvV Menaam sterkste bij welpen-jongens
Gepost op: Zondag 17 juli @ 18:10:21 (2855 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Menaam (Mark Polstra, Erik Minne Cats en Youri de Groot) heeft zondag in Jirnsum de afdelingswedstrijd voor welpen-jongens gewonnen.

 

KV Jirnsum wint in eigen dorp
Gepost op: Zondag 17 juli @ 18:07:34 (2582 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Irnsum met de kaatssters Dian Dijkstra, Luna Terra en Iris Douma is zondag in eigen woonplaats winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor welpen-meisjes.

 

Trio Siebe Marra wint in Zurich
Gepost op: Zondag 17 juli @ 17:39:52 (2970 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Siebe Marra uit Dronryp, Johannes Siegersma uit Berltsum en Ieme de Haan uit Makkum zijn zaterdag in Zurich winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor de 50+.

Vlnr: Johannes Siegersma, Ieme de Haan en Siebe Marra

 

Trio Jehannes Gietema wint in Wijnaldum
Gepost op: Zaterdag 16 juli @ 21:01:25 (2385 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Jehannes Gietema uit Akkrum, Laas Pieter van Straten uit Finkum en Dirjan Bouma uit Grou pakten zaterdag in Wijnaldum de zege bij de vrije formatie- wedstrijd voor schooljongens.

Vlnr: Jehannes Gietema, Laas Peter van Straten en Dirjan Bouma

 

Gert-Anne van der Bos koning in Makkum
Gepost op: Zaterdag 16 juli @ 20:15:53 (2612 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Opslager Gert-Anne van der Bos bewaarde zijn beste spel voor de finale en mede daardoor boekte hij met zijn maten Taeke Triemstra en Daniël Iseger alweer de zesde zege van dit seizoen.

Vlnr: Daniël Iseger, Gert-Anne van der Bos en Taeke Triemstra

 

Trio Hendrik Bouwhuis wint in IJlst
Gepost op: Zaterdag 16 juli @ 19:07:32 (2859 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Hendrik Bouwhuis (Bolsward), Jan Sipke Tuinman (Dronryp) en Jelle Attema (Idsegahuizum) zijn zaterdag in IJlst winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor jongens.

Vlnr: Jan Sipke Tuinman, Hendrik Bouwhuis en Jelle Attema

 

Trio Dirk-Yde Sjaarda wint in Lollum
Gepost op: Zaterdag 16 juli @ 18:53:16 (2830 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


De uitnodigingswedstrijd voor eersteklassers leverde zaterdag een overwinning op voor Dirk-Yde Sjaarda (Easterein), Gerrit Meijer (Hurdegaryp) en Feiko Broersma (Easterlittens). (Foto’s: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Gerrit Meijer, Feiko Broersma en Dirk-Yde Sjaarda

 

Partuur Nicole Hempenius wint in Exmorra
Gepost op: Zaterdag 16 juli @ 18:41:38 (2038 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Het partuur van Nicole Hempenius (Franeker), Tineke Dijkstra (Easterein) en Melissa Rianne Hiemstra behaalde zaterdag in Exmorra de zege bij de d.e.l. – wedstrijd voor meisjes.

Boven vlnr: Nicole Hempenius, Melissa Rianne Hiemstra, Tineke Dijkstra. Daarvoor vlnr: Martine Tiemersma, Klasine Huistra en Annelien Broersma

 

Trio Joeke Ids de Vries wint in Morra
Gepost op: Zaterdag 16 juli @ 18:39:29 (2586 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Joeke Ids de Vries uit Wyns, Steven de Bruin uit Tzummarum en Hielke Miedema uit Stiens zegevierden zaterdag im Morra op de d.e.l. – wedstrijd voor senioren.

 

Berltsum wint bond pupillenjongens
Gepost op: Zaterdag 16 juli @ 18:36:58 (2115 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Berltsum met Corné Tuininga, Hein Joostema en Patrick van Dellen zijn zaterdag in Balk winnaar geworden van de bondswedstrijd voor pupillenjongens.

 

KV Jacob Klaver wint bond pupillenmeisjes
Gepost op: Zaterdag 16 juli @ 18:33:31 (2037 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Mantgum met de kaatssters Bregt Arendz, Amarins de Groot en Jennie Terpstra is in Witmarsum winnaar geworden van de bondswedstrijd voor pupillenmeisjes. (Foto: Henk Bootsma).

Vlnr: Bregt Arendz, Jennie Terpstra en Amarins de Groot

 

Willem Heeringa koning in Arum
Gepost op: Woensdag 13 juli @ 20:23:10 (3417 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


In Arum is woensdag de 26ste vrije formatiewedstrijd voor jongens met 19 parturen op de lijst gewonnen door Jan Sipke Tuinman (Dronryp), Christian de Haan (Franeker) en Willem Heeringa (Tzummarum). (Foto’s: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Jan Sipke Tuinman, Willem Heeringa (koning) en Christian de Haan

 

Federatie Wűnseradiel-Bolsward-Workum kaatste in Zurich
Gepost op: Maandag 11 juli @ 21:36:38 (2050 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


De derde wedstrijddag voor de categorie welpenmeisjes was op zaterdag 2 juli 2011 te Zurich.

 

KV Jan Bogtstra wint bij pupillenjongens
Gepost op: Maandag 11 juli @ 19:34:57 (2674 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Franeker met Lars Bijlsma, Djurre Seerden en Siard Bloemsma is zondag in Menaam winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor pupillenjongens.

 

Partuur Jehannes Gietema wint in Wytgaard
Gepost op: Maandag 11 juli @ 19:21:02 (1862 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Het partuur van Jehannes Gietema uit Akkrum en Joran Gerbranda uit Sexbierum is zondag in Wytgaard winnaar geworden van de uitgestelde d.e.l. – wedstrijd voor schooljongens.

 

It koe mar krekt...
Gepost op: Maandag 11 juli @ 13:17:57 (2589 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Federatiekeatsen in Schettens, er moesten 11 perken worden gelegd “it koe mar krekt”. (Foto: Angelique Buma).


 

KV Jacob Klaver wint generale bond pupillenmeisjes
Gepost op: Maandag 11 juli @ 12:40:25 (2526 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Mantgum met de kaatssters Bregt Arendz, Amarins de Groot en Jennie Terpstra is zondag in Reduzum winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor pupillenmeisjes. (Foto's: Albert Reitsema).

 

Trio Hendrik Bouwhuis wint in Westhoek
Gepost op: Zondag 10 juli @ 20:51:26 (2087 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Het partuur van Hendrik Bouwhuis uit Bolsward, Doede Rients Okkema uit Easterein en Shermon Daal uit Grou is zondag in Sint Jacobiparochie winnaar geworden van de jongens door elkaar loten wedstrijd.

Vlnr: Hendrik Bouwhuis, Doede Rients Okkema en Shermon Daal

 

Lisette Wagenaar ‘koninklijk’ in eigen dorp
Gepost op: Zondag 10 juli @ 20:38:57 (1804 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Het partuur van Lisette Wagenaar, Imke van der Leest en Gérieke de Groot is zondag in Sint Annaparochie winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor de dames hoofdklasse. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Gérieke de Groot, Lisette Wagenaar en Imke van der Leest

 

Idske Zijlstra wint ook in Sint Annaparochie
Gepost op: Zondag 10 juli @ 20:14:02 (1924 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Idske Zijlstra, de nestor van het dameskaatsen, boekte zondag op de vrije formatiewedstrijd voor de dames eerste klasse, haar tweede zege binnen 24 uur.

Vlnr: Anna-Lynn Wijbenga, Idske Zijlstra en Sanne Velsma

 

Franeker wint afdelingswedstrijd Ried
Gepost op: Zondag 10 juli @ 19:59:38 (2388 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


De afdelingswedstrijd voor de senioren in Ried is gewonnen door Franeker met Jan Hof, Michel van der Veen en Patrick Scheepstra. (Foto’s: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Michel van der Veen, Jan Hof en Patrick Scheepstra

 

Trio Klaas Sobel wint in Pingjum
Gepost op: Zondag 10 juli @ 19:45:38 (2339 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Klaas Sobel (Tytsjerk), Simon de Groot (Midlum) en Sipke Hiemstra (Easterein) zijn zondag in Pingjum winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor de heren 50+.

Vlnr: Sipke Hiemstra, Klaas Sobel en Simon de Groot

 

Trio Martijn Olijnsma zet zegereeks voort
Gepost op: Zondag 10 juli @ 19:35:56 (2866 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Niet goed kaatsen en toch voor de derde maal op rij een hoofdklassenpartij winnen is maar weinigen gegeven. (Foto's: Henk Bootsma).

Die zit weer in de knip!

 

Trio Pytrik Visser wint in Dronryp
Gepost op: Zondag 10 juli @ 18:15:53 (2103 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Pytrik Visser uit Sexbierum, Jildou van Dijk uit Minnertsga en Lilijan Kingma uit Sint Annaparochie zijn zondag in Dronryp winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor meisjes.

 

Trio Sietske Okkema wint in Scharnegoutum
Gepost op: Zaterdag 09 juli @ 21:56:34 (3507 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Het partuur van Sietske Okkema (Easterein), Marije Hiemstra (Easterein) en Idske Zijlstra (IJlst) is zaterdag in Scharnegoutum winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor de dames eerste klasse.(Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Marije Hiemstra, Sietske Okkema en Idske Zijlstra

 

Partuur Redmer Strikwerda wint bij de senioren
Gepost op: Zaterdag 09 juli @ 20:11:51 (2384 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


De kransen gingen in Sint Annaparochie bij de vrije formatiewedstrijd voor senioren naar Redmer Strikwerda (Wommels), Bauke Dijkstra (Easterein) en Lennart Adema (Makkum). (Foto: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Lennart Adema, Redmer Strikwerda en Bauke Dijkstra

 

Partuur Nicole Hempenius wint in Wommels
Gepost op: Zaterdag 09 juli @ 20:05:34 (2096 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Het partuur van Nicole Hempenius uit Franeker, Martine Tiemersma uit Easterein en Geke de Boer uit Wergea behaalde zaterdag in Wommels de zege bij de d.e.l. – wedstrijd voor meisjes.

 

Thomas van Zuiden koning in Sint Annaparochie
Gepost op: Zaterdag 09 juli @ 19:58:40 (2359 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Arnold Zijlstra (Tzummarum), René Anema (Balk) en Thomas van Zuiden (Tjerkwerd) zijn zaterdag in Sint Annaparochie winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor eersteklassers. (Foto’s: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Arnold Zijlstra, Thomas van Zuiden en René Anema

 

Trio Hendrik Bouwhuis wint in Britsum
Gepost op: Zaterdag 09 juli @ 19:47:12 (3162 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Het partuur van Hendrik Bouwhuis uit Bolsward, Kevin Jaarsma uit Arum en Christian de Haan uit Franeker behaalde zaterdag in Britsum de zege bij de d.e.l. – wedstrijd voor jongens.

Vlnr: Kevin Jaarsma, Hendrik Bouwhuis en Christian de Haan

 

Schooljongens kv Jan Bogtstra winnen bondspartij
Gepost op: Zaterdag 09 juli @ 19:37:59 (2313 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Franeker met de kaatsers Wesley Bollema, Dennis Fennema en Marco de Groot is in Berltsum winnaar geworden van de bond voor schooljongens.

Vlnr: Dennis Fennema, Wesley Bollema en Marco de Groot

 

Trio Martijn Olijnsma wint in Broeksterwoude
Gepost op: Zaterdag 09 juli @ 19:24:05 (2708 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Het partuur van Martijn Olijnsma, Hijlke Bruinsma en Marten Feenstra is met een aardige serie bezig want na de winst in Harlingen kon ook de wedstrijd in Broeksterwoude op de erelijst worden bijgeschreven.

Vlnr: Martijn Olijnsma, Marten Feenstra en Hijlke Bruinsma

 

Lobke en Anna winnen in Burgum
Gepost op: Zaterdag 09 juli @ 18:23:40 (2729 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Lobke Vlasbloem uit Idsegahuizum en Anna Joostema uit Berltsum zijn in Burgum winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor welpen-meisjes.

 

Wommels sterkste op bond schoolmeisjes
Gepost op: Zaterdag 09 juli @ 18:22:02 (2149 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Wommels (Hedwich de Boer, Martzen Deinum en Sjanet Wijnia) is zaterdag in Sint Jacobiparochie winnaar geworden van de bondswedstrijd voor schoolmeisjes.

 

Partuur Lisette Wagenaar wint in Bolsward
Gepost op: Vrijdag 08 juli @ 23:10:46 (2405 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Lisette Wagenaar, Leonie van der Graaf en Bianca van der Veen zijn vanavond in Bolsward winnaar geworden van de uitnodigingswedstrijd voor hoofdklassers. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Bianca van der Veen, Leonie van der Graaf en Lisette Wagenaar

 

Partuur Pieter Bakker wint in Wier
Gepost op: Woensdag 06 juli @ 21:44:34 (2233 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Pieter Bakker (Leeuwarden), Hendrik Jan van der Velde (Bolsward) en Dennis Wijnjeterp (Harlingen) zijn in Wier winnaar geworden van de uitnodigingswedstrijd voor eersteklassers. (Foto’s: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Hendrik-Jan van der Velde, Pieter Bakker en Dennis Wijnjeterp

 

Harm en Tycho winnen in Bitgum
Gepost op: Maandag 04 juli @ 16:25:48 (2228 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Harm de Vries uit Tzummarum en Tycho de Groot uit Menaam zijn zondag in Bitgum winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor pupillenjongens.

 

Trio Lisette Wagenaar wint in Dongjum
Gepost op: Zondag 03 juli @ 22:10:35 (2061 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Het partuur van Lisette Wagenaar, Imke van der Leest en Gérieke de Groot heeft zondag in Dongjum de vrije formatiewedstrijd voor de dames hoofdklasse gewonnen. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Lisette Wagenaar, Imke van der Leest en Gérieke de Groot

 

Trio Mannes van Weert wint in Jorwert
Gepost op: Zondag 03 juli @ 21:51:26 (2252 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Tammo Bijlsma (Leeuwarden), Mannes van der Weert (Leeuwarden) en Hein Spindelaar (Sneek) zijn in Jorwert winnaar geworden van de d.e.l.- wedtrijd voor de heren 30+.

 

Marten Feenstra koning Hotze Schuil partij
Gepost op: Zondag 03 juli @ 21:21:39 (2898 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Het kostte bloed zweet en tranen maar uiteindelijk was de zege voor het partuur van Martijn Olijnsma, Hijlke Bruinsma en Marten Feenstra. (Foto's: Henk Bootsma).

 

Partuur Laas Pieter van Straten wint in Franeker
Gepost op: Zondag 03 juli @ 20:40:21 (1917 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Laas Pieter van Straten uit Feinsum en Nick Leistra uit Tzummarum pakten zondag in Franeker de winst bij de d.e.l. – wedstrijd voor schooljongens.

 

VvV Tzummarum wint jongenswedstrijd in Wier
Gepost op: Zondag 03 juli @ 20:32:22 (2130 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Tzummarum met de kaatsers Arjen van der Zee, Ramon Hoogerhuis en Willem Heeringa is zondag in Wier winnaar geworden van de 65ste editie van deze befaamde jongenswedstrijd.

 

Cornelis Terpstra koning in Peins
Gepost op: Zondag 03 juli @ 20:23:51 (2710 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Cornelis Terpstra uit Leeuwarden (vervanger van de geblesseerde Bauke Triemstra), Hillebrand Visser (Makkum) en Tjisse Steenstra (Bitgummole) zijn in Peins winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor eersteklassers. (Foto: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Hillebrand Visser, Cornelis Terpstra en Tjisse Steenstra

 

Partuur Hilda Tjepkema wint in Hallum
Gepost op: Zondag 03 juli @ 20:15:24 (2547 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


De vorig jaar afgezwaaide Hilda Tjepkema (Blije) bleek met haar maten Doutsen Punter (Ried) en de bijgelote Sanne Velsma (Dronryp) in Hallum over het sterkste partuur te beschikken.

Vlnr: Hilda Tjepkema, Sanne Velsma en Doutsen Punter

 

Rixt en Fiera winnen in Hallum
Gepost op: Zondag 03 juli @ 20:13:55 (2141 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Rixt Wijnia uit Wommels en de bijgelote Fiera de Vries uit Sexbierum zijn zondag in Hallum winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor welpen-meisjes.

 

Trio Hermine Sytema wint in Buitenpost
Gepost op: Zondag 03 juli @ 20:00:07 (2818 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Het partuur van Hermina Sytema (Deinum), Melissa Rianne Hiemstra (Stiens) en Klasine Huistra (Reduzum) is in Buitenpost winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor meisjes.

Staand vlnr: Melissa Rianne Hiemstra, Klasine Huistra, Hermine Sytema. Daarvoor vlnr: Annelien Broersma, Martine Tiemersma en Lilijan Kingma

 

Kv Pieter Jellema wint generale bondswedstrijd schoolmeisjes
Gepost op: Zondag 03 juli @ 19:56:14 (3135 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Peins met de kaatssters Hiske Zeinstra, Nynke Kamstra en Marrit Zeinstra is in Dronryp winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor schoolmeisjes.

 

Partuur Sjoerd Boonstra wint Horecakaatsen 2011
Gepost op: Zondag 03 juli @ 19:38:32 (2797 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Het partuur van Sportcafé Akkrum met de kaatsers Sjoerd Boonstra, Johan Binnema en Jan Jelle Jongsma is zaterdag in Leeuwarden winnaar geworden van de 22ste editie van het Horeca straatkaatsen.

Vlnr: Sjoerd Boonstra, Jan Jelle Jongsma (koning) en Johan Binnema

 

Trio Chris Outhuijse wint in Goutum
Gepost op: Zondag 03 juli @ 19:33:18 (2173 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011
Het partuur van Chris Outhuijse, Mark-Jan Riemersma beiden uit Franeker en Jelte Visser uit Sexbierum is in Goutum winnaar geworden van de vrije formatiewedstijd voor senioren.

 

Andrea en Marije winnen in Makkum
Gepost op: Zondag 03 juli @ 19:31:01 (2317 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Andrea Kroes uit Gauw en Marije Hellinga uit Deinum zijn zondag in Makkum winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor pupillenmeisjes.

 

Partuur Jeanette Jansma wint bij schoolmeisjes
Gepost op: Zaterdag 02 juli @ 23:46:50 (1853 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Jeanette Jansma en Mintje Meintema zijn zaterdag in Wijnaldum winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor schoolmeisjes.

 

Kv Jan Bogtstra wint Jong Famme Partij
Gepost op: Zaterdag 02 juli @ 20:54:22 (1972 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Kaatsvereniging Jan Bogtstra met de kaatssters Rianne Vellinga, Maaike Osinga en Manon Scheepstra heeft in Mantgum de Jong Famme Partij op haar naam geschreven. (Foto: Henk Hempenius).

Vlnr: Coach Cees Malda, Rianne Vellinga, Maaike Osinga en Manon Scheepstra

 

Johannes Gietema koning Pier Glas Partij
Gepost op: Zaterdag 02 juli @ 20:32:20 (2320 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Het partuur van Sil Leystra uit Westhoek, Rémon Tie Bouma uit Easterein en Jehannes Gietema uit Akkrum behaalde zaterdag in Harlingen de overwinning op de d.e.l. – wedstrijd voor schooljongens.

 

VvV Menaam wint generale bondswedstrijd
Gepost op: Zaterdag 02 juli @ 20:21:23 (2149 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Het partuur van kaatsvereniging VvV Menaam met de kaatsers Evert Auke Hiemstra, Tycho de Groot en Tom Gerard Cats is zaterdag in Sint Jacobiparochie winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor pupillenjongens.

 

Trio Haije Jan Nicolay wint in Easterein
Gepost op: Zaterdag 02 juli @ 20:09:27 (3103 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Het partuur van Haye Jan Nicolay (Britsum), Jan Bauke Tolsma (Arum) en Johannes van der Veen (Pietersbierum) behaalde zaterdag de zege bij de d.e.l. – wedstrijd voor jongens.

 

Berltsum wint bond heren 50+
Gepost op: Zaterdag 02 juli @ 18:49:21 (2959 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Berltsum met de kaatsers Johannes Siegersma, Fedde van der Graaf en Sape Nauta is zaterdag in Sint Nicolaasga winnaar geworden van de bond voor de heren 50+. (Foto's: Lijkle Spijksma).

Vlnr: coach, Fedde van der Graaf, Sape Nauta en Johannes Siegersma

 

Trio Redmer Strikwerda wint verrassend in Itens
Gepost op: Zaterdag 02 juli @ 18:25:23 (2970 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Het partuur van Redmer Strikwerda (Wommels), René Anema (Balk) en Tjisse Steenstra (Bitgummole) is zaterdag in Itens winnaar geworden van de uitnodigingswedstrijd voor eersteklassers.

Vlnr: Redmer Strikwerda, Tjisse Steenstra en René Anema

 

Vijfde seizoenszege voor trio Gert-Anne van der Bos
Gepost op: Vrijdag 01 juli @ 22:29:45 (2392 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Het partuur van Gert-Anne van der Bos, Taeke Triemstra en Daniël Iseger boekte vrijdag in Heerenveen de vijfde zege van het seizoen. (Foto's: Henk Bootsma).

Vlnr: Daniël Iseger, Gert-Anne van der Bos en Taeke Triemstra

 

Arum en Wommels winnen bij Provinciaal schoolkaatsen
Gepost op: Woensdag 29 juni @ 20:13:00 (2019 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Vanmiddag is op de velden van LKC Sonnenborgh voor de 51e keer het Provinciaal schoolkaatsen gehouden.

Vlnr: Donnie Broeren, Patrick Kramer, Fedde Okkinga, Hedwich de Boer, Martzen Deinum, Sjanet Wijnia

 

Sjirk de Wal wint bij de schoolmeisjes
Gepost op: Dinsdag 28 juni @ 19:15:45 (2956 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Kaatsvereniging Sjirk de Wal uit Dronryp heeft zondag in Bitgum de afdelingswedstrijd voor schoolmeisjes gewonnen.

 

Trio Margriet Koelmans boekt vijfde zege van het seizoen
Gepost op: Zondag 26 juni @ 22:00:32 (1998 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Het partuur van Margriet Koelmans, Leonie van der Graaf en Fenna Zeinstra boekte zondag in Witmarsum de vijfde zege van het seizoen. (Foto: Henk Hempenius)

Vlnr: Leonie van der Graaf, Fenna Zeinstra en Margriet Koelmans

 

Trio Gert-Anne van der Bos neemt revanche in Berltsum
Gepost op: Zondag 26 juni @ 21:27:47 (2554 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Het partuur van Gert-Anne van der Bos, Taeke Triemstra en Daniël Iseger Heeft zondag in een warm Berltsum de achtste vrije formatiewedstrijd van het seizoen op zijn naam geschreven. (Foto's: Henk Bootsma).

Gert-Anne van der Bos: koning in Berltsum

 

Michiel Scheepvaart koning in Dronryp
Gepost op: Zondag 26 juni @ 20:45:04 (2371 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


De Makkumers Michiel Scheepvaart, Hillebrand Visser en Lennart Adema zijn zondag in Dronryp winnaar geworden van de vrije formatiewedstrijd voor senioren. (Foto: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Lennart Adema, Michiel Scheepvaart (koning) en Hillebrand Visser

 

Trio Marte Altenburg oppermachtig bij dames eerste klasse
Gepost op: Zondag 26 juni @ 20:40:24 (2207 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Het partuur van Marte Altenburg uit Grou, Melissa Rianne Hiemstra uit Stiens en Nicole Hempenius uit Franeker behaalde zondag in Witmarsum een fraaie zege op de vrije formatiewedstrijd van de dames eerste klasse.

Vlnr: Marte Altenburg, Melissa Rianne Hiemstra en Nicole Hempenius

 

Hijum-Finkum wint bij de schooljongens
Gepost op: Zondag 26 juni @ 20:36:56 (1828 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Het partuur van Hijum-Finkum (Sito Wagenaar, Jetze Lutzen Plantenga en Laas Pieter van Straten) heeft in Sint Jacobiparochie de afdelingswedstrijd voor schooljongens gewonnen.

 

Pieter Jan en Marcus winnen in Wergea
Gepost op: Zondag 26 juni @ 20:34:16 (2120 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Pieter Jan Leijenaar uit Exmorra en Marcus Heeringa uit Reduzum behaalden zondag in Wergea de overwinning bij de welpen-jongens.

 

Rixt en Selina winnen in Wergea
Gepost op: Zondag 26 juni @ 20:31:24 (2347 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Rixt Wijnia uit Wommels en Selina Meijer uit Tytsjerk zijn zondag in Wergea winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor welpen-meisjes.

 

Trio Nanning Seepma wint in Sneek
Gepost op: Zondag 26 juni @ 20:30:07 (2799 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Hein Spindelaar uit Sneek, Nanning Seepma uit Harkema en Marco Lautenbach uit Amsterdam pakten zondag in Sneek de zege buj de heren 30+.

Vlnr: Nanning Seepma, Hein Spindelaar en Marco Lautenbach

 

Trio Afke Kuipers wint in Damwâld
Gepost op: Zaterdag 25 juni @ 21:50:22 (2115 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Afke Kuipers, Renske Terwisscha van Scheltinga en Fenna Zeinstra zijn in Damwâld winnaar geworden van de uitnodigwedstrijd voor de dames hoofdklasse. (Foto: henk Hempenius).

Vlnr: Renske Terwisscha van Scheltinga, Fenna Zeinstra en Afke Kuipers

 

Trio Pieter Bakker wint in Wijnaldum
Gepost op: Zaterdag 25 juni @ 20:21:40 (2412 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Het partuur van Pieter Bakker, Pytrik Hiemstra en Roel Hoekstra is in Wijnaldum winnaar geworden van de uitnodigingswedstrijd voor eersteklassers.

Vlnr: Pieter Bakker, Roel Hoekstra en Pytrik Hiemstra

 

Renze Pieter Hiemstra koning in Holwerd
Gepost op: Zaterdag 25 juni @ 19:56:40 (3042 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Jan Dirk de Groot, Renze Pieter Hiemstra en Pier Piersma boekten zaterdag in een regenachtig Holwerd een verdiende zege op de zevende vrije formatie wedstrijd van het seizoen.

 

Partuur Andrea Kroes wint in Achlum
Gepost op: Zaterdag 25 juni @ 19:52:39 (2187 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Andrea Kroes uit Gauw en Ineke van der Ploeg uit Ried pakten in Achlum de zege bij de pupillenmeisjes.

 

Jongens Arum winnen bondspartij
Gepost op: Zaterdag 25 juni @ 19:50:50 (2436 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Kaatsvereniging Willem Westra uit Arum heeft met de kaatsers Jan Bauke Tolsma, Kevin Jaarsma en Jan Schurer sedert lange tijd weers de bond voor jongens gewonnen. (Foto's: http://www.henkbootsmafotografie.nl/).

 

KV Sjirk de Wal wint verrassend bondspartij meisjes
Gepost op: Zaterdag 25 juni @ 19:47:51 (2244 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Kaatsvereniging Sjirk de Wal uit Dronryp heeft zaterdag in Mantgum de bondswedstrijd voor meisjes op haar naam geschreven.

 

Partuur Redmer Strikwerda wint in Schettens
Gepost op: Zaterdag 25 juni @ 19:44:17 (2714 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Het partuur Redmer Strikwerda (Wommels), Allard Visser (Schettens) en Gerrit-Jan Duiven (Hartwerd) heeft in Schettens de d.e.l. – wedstrijd voor senioren op hun naam geschreven. (Foto’s: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Redmer Strikwerda, Allard Visser en Gerrit-Jan Duiven

 

Trio Nelie Steenstra wint in Driesum
Gepost op: Zaterdag 25 juni @ 19:42:44 (3106 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Nelie Steenstra uit Bitgummole, Mirjam Beeksma uit Deinum en Nynke Sijbrandij uit Dearsum pakten zaterdag in Dearsum de zege bij de d.e.l. – wedstrijd voor de dames eerste klasse.

Vlnr: Nynke Sijbrandij, Nelie Steenstra en Mirjam Beeksma

 

Durk en Hielke winnen in Hijum
Gepost op: Zaterdag 25 juni @ 19:40:21 (2269 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Durk Ennema (Sexbierum) en Hielke Beijering (Hijum) pakten zaterdag in Hijum de zege bij de d.e.l. – wedstrijd voor de pupillenjongens.

 

Hepke Hiemstra wint daliks in krâns
Gepost op: Donderdag 23 juni @ 15:11:39 (6097 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Der wienen wer 75 keatsers fan de 55+ nei Sonnenborgh yn Ljouwert taset en om 10.00 oere koe it oangean mei de earste 54 keatsers fan de list.

De priiswinners mei de krâns flnr: Germ Koopmans, Jan Hoekstra, Anno Miedema en Hepke Hiemstra

 

Weer krans voor Jennie Terpstra
Gepost op: Dinsdag 21 juni @ 17:18:29 (2116 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Jennie Terpstra uit Mantgum en Anneke Smid uit Witmarsum behaalden zondag in Peins de zege bij de pupillenmeisjes.

 

Partuur Pieter Jan Leijenaar wint in Spannum
Gepost op: Dinsdag 21 juni @ 17:15:44 (3089 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Pieter Jan Leijenaar uit Exmorra en Feike Douwe Zijlstra uit Folsgare zijn zondag in Spannum winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor welpen-jongens.

 

Trio Haije Jan Nicolay wint in Hurdegaryp
Gepost op: Maandag 20 juni @ 14:21:39 (2140 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Haye Jan Nicolay (Britsum), Jan Sipke Tuinman (Dronryp) en Tjitse Ben Hoekstra (Harlingen) pakten zaterdag in Hurdegaryp de zege bij de d.e.l. – wedstrijd voor jongens.

 

Trio Anne Wind wint in Bitgum
Gepost op: Zondag 19 juni @ 23:26:09 (2527 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Het partuur van Anne Wind uit Pingjum, Dylan Drent uit Harlingen en Rick Poortstra uit Sint Jacobiparochie pakte zaterdag de zege bij de vrije formatiewedstrijd voor de senioren.

 

Partuur Roel de Jong wint in Damwâld
Gepost op: Zondag 19 juni @ 22:27:54 (1989 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011
Roel de Jong (Ried) en Menno Galema (Tjerkwerd) zijn zondag in Damwâld winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor pupillenjongens.

 

Bolsward wint bij jongens
Gepost op: Zondag 19 juni @ 22:20:36 (3689 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Bolsward (Hendrik Bouwhuis, Willem Siebe Hilverda en René Boschma) zijn zondag in Pingjum winnaar geworden van de afdelingswedstrijd voor jongens.

 

Partuur Ilse Tuinenga wint in Húns
Gepost op: Zondag 19 juni @ 21:26:21 (2468 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Ilse Tuinenga uit Berltsum en Corina de Vries uit Bitgum zijn in Húns winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor schoolmeisjes.

 

Trio Mannes van Weert wint in Ried
Gepost op: Zondag 19 juni @ 21:16:29 (2599 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Mannes van Weert uit Leeuwarden, Sjoerd Bronger uit Ried, Johan Hiemstra uit Sint Annaparochie behaalden zondag in Ried de zege op de traditionele d.e.l. – wedstrijd voor de heren 30+.

 

Trio Gert-Anne van der Bos: ouderwets goed!
Gepost op: Zondag 19 juni @ 19:22:25 (3713 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Het partuur van Gert-Anne van der Bos, Taeke Triemstra en Daniël Iseger heeft zondag met veel overtuiging de zesde vrije formatiewedstrijd van het seizoen op zijn naam geschreven. (Foto's: Henk Bootsma).

Winnen geeft blijde gezichten!

 

Opnieuw winst voor Pieter Bakker c.s.
Gepost op: Zondag 19 juni @ 18:14:55 (3265 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Het partuur van Pieter Bakker (Leeuwarden), Tjibbe Hansma (Műnein) en Cornelis Terpstra (Leeuwarden) boekte na de winst in Minnertsga alweer de tweede zege van het seizoen. (Foto: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Tjibbe Hansma, Pieter Bakker en Cornelis Terpstra

 

Trio Wout Zijlstra wint in Sexbierum
Gepost op: Zondag 19 juni @ 17:57:50 (3846 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Wout Zijlstra (Folsgare), Joran Gerbranda (Sexbierum) en Jehannes Gietema (Akkrum) pakten vandaag de zege bij de d.e.l. – wedstrijd voor schooljongens.

 

Prijzenregen in Tzummarum
Gepost op: Zaterdag 18 juni @ 21:23:20 (3158 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


In Tzummarum was de eindwedstrijd voor de afdelingscompetitie voor schooljongens.

 

Menno van Zwieten koning in Achlum
Gepost op: Zaterdag 18 juni @ 21:02:48 (3554 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Het partuur van Menno van Zwieten (Peins), Pieter-Jan Plat (Sint Annaparochie) en Feiko Broersma (Easterlittens) is in Achlum winnaar geworden van de uitnodigingswedstrijd voor eersteklassers.

Vlnr: Feiko Broersma, Menno van Zwieten en Pieter-Jan Plat

 

Wommels wint bij de schoolmeisjes
Gepost op: Zaterdag 18 juni @ 20:57:29 (2481 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


In Exmorra was de eindwedstrijd van de afdelingscompetitie voor de schoolmeisjes.

 

Trio Durk Punter wint bij de heren 50+
Gepost op: Zaterdag 18 juni @ 19:59:17 (2844 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011
Durk Punter, Sjouke de Groot en Freek Ebbinge allemaal uit Easterlittens zijn zaterdag in Leeuwarden winnaar geworden van de vrije formatie wedstrijd voor de heren 50+.

 

In Makkum kaatsten de pupillenjongens
Gepost op: Zaterdag 18 juni @ 19:43:08 (3793 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Rűzich waar en ien bęste bui op keatslân ‘De Seize’yn Makkum by de finale fan de KNKB ôfdieling pupillen jongens. De kranzen en de eretekens waarden oanbean troch de KNKB.

 

Taeke Triemstra: grote meneer in Ternaard
Gepost op: Zaterdag 18 juni @ 19:19:26 (3030 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Taeke Triemstra kan in Ternaard heel aardig uit de voeten. Op de uitnodigingswedstrijd van It Moat Kinne boekte de Sint Jabuurtster alweer zijn vijfde zege. Tevens werd hij met algemene stemmen koning van de partij. Eerder zegevierde Triemstra in 2001, 2004, 2008 en 2009.

Vlnr: Rutmer van der Meer, Taeke Triemstra en Pier Piersma

 

De Trochsetters uit Ee prolongeren titel
Gepost op: Zaterdag 18 juni @ 18:14:21 (2965 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Froukje Wolters, Sjoukje Visser en Aukje van Kuiken hebben in Amsterdam de 34ste editie van de damesbond op hun naam geschreven. (Henk Hempenius).

Staand vlnr: Feikje Bouwhuis, Fenna Zeinstra, Géjanna Dijkstra-Buma, Debora Oosterman, Afke Hijlkema, Nynke Sinnema. Daarvoor vlnr: Sjoukje Visser, Froukje Wolters en Aukje van Kuiken

 

Chris Wassenaar leidt Minnertsga naar bondszege
Gepost op: Maandag 13 juni @ 20:37:28 (2558 x gelezen)
Lees meer... |  Afdrukbare Versie 
Wedstrijduitslagen 2011


Aan de hand van routinier Chris Wassenaar behaalde Minnertsga een terechte zege op de bijna geheel verregende bondspartij. (Foto's: archief Henk Bootsma)

Hijlke Bruinsma en Hendrik Kootstra lieten weinig steken vallen